PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه فایل هام را پس از فرمت برگردانم؟

atropak
04-06-2007, 18:26
من اشتباها در هنگام نصب ویندوز ، ویندوز را توی یک درایو(:e) که فایل های مهمم توش بود ریختم و اون درایو قبل از نصب فرمت کامل شد و تمام فایل هام پاک شد، حالا ویدنوز توی همون درایو (:e) است . آیا راهی هست که فایل ها را به صورت کامل برگردانم؟
لطفا کمک کنید ، بدبخت شدم... :19: :41:

:37: 1.5 گیگابایت آهنگ داشتم همه رفت، 3 گیگابایت برنامه داشتم همه رفت :19:

S@eid
04-06-2007, 19:07
بهترین نرم افزار برای برگردوندن فایل پاک شده GetDataBack هستش ...
می تونی از اون استفاده کنی ... البته باید سعی کنی درایوی که می خوای فایل هاش رو برگردونی خالی کنی ...

در مورد نرم افزاری که گفتم تاپیک زیاد هست ...اگه یه سرچ کوچولو بکنی هم خود نرم افزار هم راهنمای استفاده از اون رو پیدا میکنی ...
در ضمن زیاد امیدوار نباش که فایل هات بصورت کامل برگردن ... ممکنه بعضی هاش به صورت نصفه بعضی هاش هم خراب شده باشن ولی در کل ارزش امتحان کردن رو داره...
موفق باشی ...

SANR
04-06-2007, 21:30
اگه می خواهی خیلی راحت و بدون دردسر برش گردونی با نرم افزار easy recovery برش گردون که اصلآ نیازی به آموزش دیدن هم نمی خواد و در کل کار کردن باهاش خیلی آسونه.

atropak
05-06-2007, 09:18
من درایوم را به صورت Ntfs فرمت کردم

البته باید سعی کنی درایوی که می خوای فایل هاش رو برگردونی خالی کنی ...

چه جوری خالیش کنم؟ ویندوز توشه... درایوم حجمش 7 گیگابایت و ویندوز 4 گیگش را گرفته من نزدیکه به 6 گیگ اطلاعات توی اون درایو داشتم

nw_nk
05-06-2007, 10:17
من درایوم را به صورت Ntfs فرمت کردم

چه جوری خالیش کنم؟ ویندوز توشه... درایوم حجمش 7 گیگابایت و ویندوز 4 گیگش را گرفته من نزدیکه به 6 گیگ اطلاعات توی اون درایو داشتم

اول درایو رو فرمت کردید , بعد درایو رو پر از اطلاعات کردید , با ویندوز موجود در اون درایو هم کار کردید! :18:

اگر بخواهیم روراست باشیم چیز زیادی از اطلاعات شما نمونده!

اگر بازگشت حتی 200 مگ از اون اطلاعات هم برای شما ارزشمنده , دنبال Recovery باشید!

در غیر این صورت بیخیال اطلاعاتتون بشید! هرچند که خیلی سخته!

در همچین مواقعی شما باید فورا سیستم رو خاموش کرده و هارد رو جدا کنید و به سیستم دیگری با ویندوز مجزا متصل کنید! بعد درون ویندوز سیستم دیگر برنامه Recovery رو نصب کرده و مشغول به Recovery شوید!

atropak
06-06-2007, 16:08
سیستم دیگری با ویندوز مجزا متصل کنید
حالا نمی شه من توی سیستم خودم توی یه ویندوز دیگه Recovery کنم.

در ضمن ، من اطلاعات من در درایو به صورت FAT بود بعئ به صورت NTFS برای ویندوز فرمت شد.
حالا باید از GetDataBack NTFS استفاده کنم یا GetDataBack FAT ؟

nw_nk
06-06-2007, 16:32
حالا نمی شه من توی سیستم خودم توی یه ویندوز دیگه Recovery کنم.

در ضمن ، من اطلاعات من در درایو به صورت FAT بود بعئ به صورت NTFS برای ویندوز فرمت شد.
حالا باید از GetDataBack NTFS استفاده کنم یا GetDataBack FAT ؟

چرا میشه! توصیه من مربوط به زمانی بود که تازه این اتفاق افتاده بود! الان که دیگه ...

وای, لحظه به لحظه به موارد شما اضافه میشه:

اول فرمت کردید , ساختار فایل هم که تغییر دادید , روش دوباره فایل کپی کردید و با ویندوز هم کار کردید! :18:

راستشو بگو! می خواستی اطلاعاتتو به طرز غیر قابل برگشتی پاک کنی؟ :31:

از ورژن NTFS استفاده کن.

mat1371
08-06-2007, 16:23
شرکت هایی هستند که حتی اطلاعات رو از هارد سوخته بر میگردونن.مثل ایران هارد کلینیک