PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : topsony

amin-gsm
04-06-2007, 17:12
با سلام خدمت همه دوستان

من توی سایت topsony ثبت نام کردم ولی در قسمت دانلودها نمی تونم فایل دانلود کنم.این پیغام را میدهد:

Hello. Lamentablely you can not download files because your account doesn't have enough privileges.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Access to area of downloading only after 1 registered month and with 20 messages. 100 MB's limit per month with a máx of 50 files. * The messages with spam will be eliminated .

The users that are inactive during over 1 month, that is, without publishing no message, they will lose the access in the downloadings.
You can increase this limit subscribing in one of the accounts Premiun of Top Sony:
Premium User[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to download area, 150 MB per day.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Euros during 1 month.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - click in paypal's logo. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Top Premium[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to area of downloading, 300 MB per day.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] euros during 1 year. Subscribe - select the form of payment. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ARASH66
04-06-2007, 17:19
والا تا اونجايي كه من اطلاع دارم سايت چند وقتي ميشه پولي شده !

Mahdi_Moosavi
04-06-2007, 18:39
اونجا باید پول ودی !!! $$$$ پول زور وگیرن $$$$. بیخیال قصه نخور پیر میشی $$$$

R@R#M@N
04-06-2007, 19:48
خیلی وقته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D E V I L
04-06-2007, 21:18
از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آستفاده كن.