PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ######## انتقاد #########

ramin_digiboy
04-06-2007, 12:34
من هر سوالی در مورد L7 پرسیدم کسی جوابمو درست و حسابی نداد

اگه دوستان نظری دارن بدن

GsM
04-06-2007, 13:57
موضوع تاپیک.. خیلی جالبه...!!!
آدم رو یاد جونی هامون می ندازه...!!!
اون موقع ها که.. برای رسیدن به یک جواب یک هفته دنبال...!!!یک نفر میگشتیم.. که مثلا نصب اسکین رو یادمون بده!!!
دوست عزیز...!!!
الان که...موتو شده زیر مجموعه... پیدا کردن یک جواب سوال اصلا سخت نیست..!!!
اگه دیدین کسی بهتون جواب نداد....!!!
چند نتیجه بگیرین.!!!!
1- اون فردی که تا حالا به این سوال ها جواب میده.. بل از سوال شما.. تا حالا چند بار همون سوال رو جواب داده.. و الان توقع داره.. همه از همون مطالب استفاده کنند!!!!
2- بلد نیست جواب بده
3- وقت نداره جواب بده

شما فقط نیاز است.... در جستجو.. کلمه مورد نظر رو بنویسید..!!! تا براتون.. صد ها مطلب پیدا کنه..!!!

یا علی

naser maldini
04-06-2007, 23:11
من هم با gsm جون كاملا موافقم. مثلا من بلد نيستم جواب بدم.
خداييش من از پست هايي كه بي جواب ميمونن ناراحتم، ولي خوب آدم كه چيزي رو بلد نباشه نميتونه جوابش رو بده!
و اما نتيجه 4 كه من اضافه ميكنم:
4- سوالي كه پرسيده ميشه اونقدر واضح نيست كه بشه جواب كاملش رو داد. به همين علت منتظر ميمونيم تا كس ديگه اي كه متوجه سوال ميشه جواب بده، تا اين كه پست قديمي ميشه و احتمال داده ميشه كه فرد مورده نظر به جواب سوالش رسيده باشه.
رامين جون ناراحت نشي ها، چون گفتي نظر بديم اين كارو كردم.از اين يه نتيجه ميگيريم كه اگه جواب يه سوالو مثل اين سوال بلد باشيم حتما جوابش رو ميديم چون احتياج به گوشي نداره!!!

ramin_digiboy
05-06-2007, 12:22
دست همتون درد نکنه

ولی آقا ناصر بعید میدونم سوالایی که من پرسیدم غیر واضح باشه --- می تونی خودتم ببینی ---

naser maldini
05-06-2007, 14:42
آره دوست عزيز. بعد از زدن پست اتفاقا به اين موضوع فكر كردم و رفتم تقريبا اكثر پست ها تو نگاه كردم. همشون واضح و كامل بودن. ولي من اين موضوع رو به طور كلي عرض كردم نه براي پستهايي كه شما زحمت كشيديد و تايپ كرديد. كلا اميدوارم از اين به بعد هيچ كس بي جواب نمونه. فكر كنم بعد از انتقادت به چند تا از پست هات gsm جواب داده بود.
دوست عزيز هميشه موفق و سر افراز باشي...