PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش قفل گذاري بر روي وي سي دي ( Vcd )

mehdi_7070
29-07-2006, 10:00
با سلام

اين هم آموزش قفل گذاري بر روي وي سي دي ( Vcd ) ...

با تشكر ـ مهدي :)

bahdar
02-09-2006, 18:45
ممنون از مقاله استفاده كردم.

persiankitty
02-09-2006, 20:43
ميشه خواهش كنم اين موضوع رو مهم كنيد چون هر يك مدت كه ميگذره دوستان همين سوال رو تكرار مي كنند.

هيچ راه موثري براي محافظت از ويديو سي دي وجود ندارد.

mehdi_7070
03-09-2006, 12:05
سلام !

من عنوان تاپيك را ويرايش كردم و فايل را همين جا آپلود كردم كه مشكلي نباشه ...

در هر صورت دوستان بايد قبل از سوال پرسيدن ، جستجو كنند . همچنين تاپيك هاي تكراري قفل مي شوند .

bahdar
04-09-2006, 15:15
آقا مهدي گل گفتي فقط جست و جو.

hadi_hessami
11-09-2006, 18:40
با سلام آيا كسي هست كه بتواند ادعاي شكستن انواع قفل سي دي ها را داشته باشد

persiankitty
11-09-2006, 21:23
با سلام آيا كسي هست كه بتواند ادعاي شكستن انواع قفل سي دي ها را داشته باشد
هر كسي مي تواند هر ادعايي داشته باشد. به موضوع اين قسمت توجه كنيد. پرسش خود را در مكان مناسب طرح كنيد.

symbolics
28-09-2006, 20:59
با سلام و پوزش
من روش گفته شده براي قفل گذاري vcd رو خوندم اما من يه چيز بهتر ميخوام و هدف من هم اينه كه
طرف نتونه محتويات رو روي هاردش كپي كنه و روي كامپيوتر هم بتونه بخونه و لااقل با نرو هم نتونه كپي كنه
با روش VCD_LOCK گفته شده اگر بحالت cd to cd كپي كنيم بازم اين روش بي اثر هستش !
از دوستان اگر كسي برنامه اي يا راهي ميدونه به ما هم بگه !
ممنون

peyman khatar
29-09-2006, 09:08
سلام
اين روش براي اين هست كه در كاربر نتونه در كامپيوتر اجرا كنه ... چون اگه اجرا كنه واقعاً امنيتش مياد پايين و ديگه بدرد نمي خوره ...........؟!

mehdi_7070
29-09-2006, 09:32
تنها راه افزایش حجم مجازی فایل ها هست که در این باره توی انجمن بحث شده و می دونید که این روش دیگه فایده نداره .

symbolics
30-09-2006, 00:44
تنها راه افزایش حجم مجازی فایل ها هست که در این باره توی انجمن بحث شده و می دونید که این روش دیگه فایده نداره .
دوست عزيز امكانش هست نام برنامه رو بفرماييد ! درضمن با اينكار آيا همچنان در VcdPlayer فايل قابل خواندن ميباشد ؟
ممنون

mehdi_7070
30-09-2006, 16:49
دوست عزيز امكانش هست نام برنامه رو بفرماييد ! درضمن با اينكار آيا همچنان در VcdPlayer فايل قابل خواندن ميباشد ؟
توي انجمن اگه " حجم مجازي " را سرچ كني ، خيلي چيزها متوجه مي شي .
اين كار به وسيله نرم افزار TZ Copy Protection انجام ميشه كه آموزشش توي انجمن موجود هست .
روش استخراج اون هم توي انجمن بحث شده كه هم با Iso Buster مي تونيد استخراج كنيد و هم با روش دستي كه در مقاله اي به نام " شيوه ي كپي فايلهاي حجيم از روي سي دي " بررسي شده است و در انجمن نيز هست .

بله ، با اين روش تاثيري در اجراي VCD Player ندارد .

symbolics
02-10-2006, 14:44
توي انجمن اگه " حجم مجازي " را سرچ كني ، خيلي چيزها متوجه مي شي .
اين كار به وسيله نرم افزار TZ Copy Protection انجام ميشه كه آموزشش توي انجمن موجود هست .
روش استخراج اون هم توي انجمن بحث شده كه هم با Iso Buster مي تونيد استخراج كنيد و هم با روش دستي كه در مقاله اي به نام " شيوه ي كپي فايلهاي حجيم از روي سي دي " بررسي شده است و در انجمن نيز هست .

بله ، با اين روش تاثيري در اجراي VCD Player ندارد .

ممنون از پاسخ شما !
اما من با برنامه UltraIso كه نتونستم ازش ايميج بگيرم ! ايراد Multi-Track ميگرفت با برنامه winiso هم
همين ايرادو گرفت . حالت File رو انتخاب كردم ايميج رو گرفت
با برنامه tzcop هم از طريق منو . فايل ISO را باز كردم - تنها گزينه 3 و 5 روشن هستند !
گزينه 3 رو زدم ولي وقتي گزينه 5 رو ميزنم نياز به cue مناسب داره كه از طريق خود برنامه tzcopy هم ايجاد كردم
اما همچنان قبول نكرد !
با اين حال حجم فايل رو افزايش داده بود :ohno: اونو رايت كردم اما حتي فايل در كامپيوتر هم قابل خواندن نبود

ميتونين بيشتر منو راهنمايي كنيد ! ممنون :blush:

symbolics
10-10-2006, 10:28
كسي نبود ؟؟؟؟

Siavash_S500
11-10-2006, 15:01
آقا مهدي حال دادي

symbolics
19-10-2006, 00:02
چقدر جواب گرفتيم !! درضمن من در سرچ گوگل به نرم افزاري تايلندي برخوردم به نام safevcd كه البته خود برنامه را اصلا نتونستم پيدا كنم ! آيا كسي اين برنامه رو احيانا داره ؟

aselya
16-05-2007, 23:06
من یک وی سی دی دیدم که وقتی آن را در سی دی رام می گذاریم محتویات آن مخفی است لطغا راهنمایی کنید

hakhamanesh
17-05-2007, 08:22
من یک وی سی دی دیدم که وقتی آن را در سی دی رام می گذاریم محتویات آن مخفی است لطغا راهنمایی کنید

براي مخفي كردن اطلاعات ميتوني از CDSecure يا UltraIso استفاده كني...
فكر كنم تو آموزشهاي ehsan30 بتوني پيداش كني...
ولي براي مخفي كردن اطلاعات VCD بايد به يه روش ديگه عمل كرد كه لينك آموزشش در انجمن هست.

Farzadkb
02-06-2007, 11:55
با سلام
آقا این تاپیک خیلی خوبه ولی حیف که هنوز راهی برای اینکار پیدا نشده!
یعنی " جلوگیری از کپی فایل به هارد کامپیوتر و همچنین عدم کپی سی دی به سی دی در هر نرم افزار " و همچنین این روش باید طوری که باشه که تاثیری در روند اجرا در دستگاههای VCD Player نداشته باشد.

Reza goli
26-01-2008, 17:01
بسم رب شهدا!

ببخشید که پس از چند هزار سال اومدم:
کس دیگه ای آموزش در این باره نداره ؟؟؟

این یکی که راحت کپی می شه!

ali_3001
16-02-2008, 19:38
سلام
برنامه اي نيست كه وقتي vcd را در كامپيوتر ميخوهند باز كنند قفل سخت افزاري يا چيزي شبيه به آن را از كاربر بخواهد

lvl@ster
17-02-2008, 12:25
مهدی جان دانلود نمیشه

لطفا دوباره آپ کن

دانلود می کنم فایل زیپ باز نمیشه

mehdi_7070
17-02-2008, 13:03
مهدی جان دانلود نمیشه

لطفا دوباره آپ کن

دانلود می کنم فایل زیپ باز نمیشه

فایل توی خود پی سی آپلود شده و مشکلی هم نداره .

این را هخامنش دیدم آپلود کرده بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امتحان کنید ...

lvl@ster
18-02-2008, 23:06
مهدی جان دستت درد نکنه واقعا عالی بود

مشکل از سیستم کافی نت بود . تو خونه فایل زیپ براحتی ایکسترکت شد

آموزش جالبی بود

خیلی ممنون

msa d820
23-02-2008, 09:03
لینک فک کنم خرابه

Reza goli
28-02-2008, 15:59
بسم رب شهدا!

از خرابی فایل حرف نزنید که به طور حتم سالم هست.
اگر هم مشکلی هست با سیستم شما است نه فایل.
ممکن است به دلیل فارسی بودن User شما اینگونه شود.

mehdi_7070
28-02-2008, 19:37
ممکن است به دلیل فارسی بودن User شما اینگونه شود.

بله ، فایل مشکلی نداره . چون توی خود پی سی آپلود شده و تا الان n نفر دانلود کردند!
فقط من نمی دونم فارسی بودن User چه ربطی به این قضیه داره! (نام کاربری این دوستان هم که همه انگلیسی بود!) میشه بگید چه ربطی داره تا ما هم یاد بگیریم؟!

aydin_eb7777
28-02-2008, 22:26
سلام
از اونجایی که من نمی تونم فایل PDF بسازم این را اینجا قرار می دیم.

تا آخرین مرحله از سی دی RW استفاده کنید.
قفل گذاری VCD
کافیست در Nero Burning ROM یک VCD بسازید. بعد فایلهای Mpg,Mpeg,Dat خود را به پروژه وارد کنید. وقتی کار تمام شد از Explorer نرم افزار نرو به پوشه برنامه WTM CD Protector رفته
و فایلهای با فرمت imp را به تعداد دلخواه به قسمت پوشه های قرمز رنگ ببرید و تغییر نام بدید.
حالا سی دی را رایت کنید. از سی دی رایت شده با UltrIso یک ایمیج Iso یا BIN تهیه کنید.
حالا با برنامه TZCP_155 فایل ISO را از طریق Viewer باز کرده و در پوشه MPEGAV بر روی فایلهای موجود Step3 را اعمال کنید. (با استفاده از TZCP_155 سی دی فقط بر روی دستگاههای VCD قابل پخش است.
اگر قصد استفاده سی دی بر روی کامپیوتر را دارید نباید از این مرحله استفاده کنید). فایل ISO را با استفاده از Nero رایت کنید. برای این کار از منوی فایل گذینه Open را انتخاب کنید و در کادر ظاهر شده در قسمت File of type گزینه
*.cue *.iso *.nrg Image Files را انتخاب کنید و ایمیج Iso را انتخاب و رایت کنید.
حالا از سی دی جدید یک Image با نرم افزار Clone تهیه کرده و با استفاده از WtmCD Protector قفل گذاری کنید.
حالا برنامه Easy Audio Lock را اجرا کرده و در سطر منوها از دومین منو گزینه English را انتخاب کرده بعد از منوی فایل Load CCD را انتخاب کرده و فایل ccd ایجاد شده توسط Clone را load کنید.
حالا در فیلد Minutes عدد 999 را وارد نموده و چک باکس Dissimulator را علامت بزنید و روی Protect کلیک کنید.
می بینید که با کمی حوصله می شه با ترکیب چند قفل ساده یک قفل خوب بدست بیارید.
حتماً یادتون باشه از Convertor برنامه UltraIso هستفاده نکنید چون خاصیت قفل از بین می ره و حتماً هر بار رایت کنید و ایمیج بگیرید.
موفق باشید.

Reza goli
29-02-2008, 13:06
بسم رب شهدا!

بله ، فایل مشکلی نداره . چون توی خود پی سی آپلود شده و تا الان n نفر دانلود کردند!
فقط من نمی دونم فارسی بودن User چه ربطی به این قضیه داره! (نام کاربری این دوستان هم که همه انگلیسی بود!) میشه بگید چه ربطی داره تا ما هم یاد بگیریم؟!

منظورم User ویندوز بود که اگر فارسی باشه برنامه هایی نمی توانند فایل های موجود در dESKTOP را باز کنند.
البته ممکن است که برنامه اجرایی حروف ( گ ک ی پ ژ چ ) را بخوانند که اگر یوزر فارسی بود و یا از این حرف ها داشت در محیط دسکتاپ قابل اجرا نیست.

Dr.mc
24-04-2010, 22:49
این آموزشی که شما گذاشتید مشکل ساز نمیشه
منظورم اینه که باعث عدم باز شدم وی سی دی روی کامپیوتر ننمیشه ؟

mehdi_7070
24-04-2010, 23:17
این آموزشی که شما گذاشتید مشکل ساز نمیشه
منظورم اینه که باعث عدم باز شدم وی سی دی روی کامپیوتر ننمیشه ؟

در واقع اولین روش محافظت VCD جلوگیری از دسترسی اون به وسیله کامپیوتر هست!

در ضمن:

استاندارد VCD مشخصا توسط دستگاههاي سخت افزاري پشتيباني مي شود و هر گونه تغيير در نحوه Encoding و يا قالب نوشته شدن ديتا بر روي سي دي باعث بروز عدم سازگاري خواهد شد. براي تكثير و توزيع صنعتي فيلم ها شما نمي توانيد از هيچ نوع قفلي با ساختار غير معمول استفاده كنيد ، زيرا حدود نصف دستگاههاي پخش موجود در خانه ها امكان درك سي دي هاي شما را نخواهند داشت .

هيچ راه موثري براي محافظت از ويديو سي دي وجود ندارد.

mohammadit1
14-12-2014, 08:25
با سلام

اين هم آموزش قفل گذاري بر روي وي سي دي ( Vcd ) ...

سلام
مقالش کجا بود
لینکش نیست که