PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين قفلي كه تا به حال ديديد بروي كدوم Cd بوده؟

mahramasrar2
03-06-2007, 15:46
هدف از ايجاد اين تاپيك اين است كه با Cd هائي كه قفل هاي برتر بروي آنها قرار داده شده بودند ودر صد موفقيت ويا عدم موفقيت اين قفل ها آشنا بشويم وبنابراين ضمن اينكه مي توانيم از اين شركت ها ويا نوع انتخاب قفل آنها الگو بگيريم با مزايا ي اين قفل ها آشنا شويم
البته يك نكته را قبل از شروع بحث فراموش نكنيد:
.... هر قفلي يك كليدي دارد كه بوسيله آن گشوده مي شود واين كليد بالاخره روزي پيدا خواهد شد ولي براي بعضي چند ثانيه وبراي برخي ديگر سالها زمان مي برد........
در اين تاپيك چند هدف دنبال مي شود بنابراين لطف كنيد و موارد و موضوعات زير را مطرح كنيد:

1- بهترين وقوي ترين قفلي كه تا به حال با آن مواجه شده ايد(منظور قفل Cd يا Dvd است) كدام بوده؟ با ذكر نام شركت ها يا سي دي هاي استفاده كننده وابته دليل اين تشخيص شما.

2- اساسا بهترين قفل چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

3- آيا سرعت در اجرا وبارگزاري Cd مهمتر است يا بارگزاري قفل سنگين؟ مثلا بسيار با قفل هاي مختلف روبرو شده ام كه به علت سنگين بودن قفل حتي Cd تا 5 دقيقه هم بيشتر زمان خواسته تا بار گزاري شود واين يعني بدنامي Cd ودر نتيجه عدم فروش

4- آيا با قفل گزاري بروي Cd فرد قفل گزار مي تواند ادعا كند كه فروش خود را بالا برده ودر نتيجه اين قفل براي او ومحصول مورد فروشش موفقيت به ار مغان آورده؟ وآيا در كل با قفل گزاري فرد مي تواند ميزان بيشتري درآمد كسب كند؟ يكي از دوستان من كه به صورت عمده Cd توليد وتكثير مي كند وحرفش از نظر من ملاك است واو را به راستگوئي مي شناسم ادعا مي كند هر گاه با سي دي هائي كه قفل هاي سنگين ويا غير قابل رايت داشته اند مواجه شده متوجه شده كه ميزان فروش وپخش وتكثير آنها هم بسيار كم بوده ولي محصولات اساسا بدون قفل در عين ناباوري وبا وجود عدم رعايت حقوق توليد كننده وكپي رايت تكثير ودر نتيجه سود آوري بيشتري داشته است

5- آيا مي توان ادعا كرد كه در صورت عدم وجود قفل بروي يك Cd وبا وجود رايت بي حدو حصر اين قضيه باعث مشهور تر شدن Cd وسازندگان آن ودر نتيجه سود آوري وتضمين فروش ورژنها ونسخه هاي بعدي وآينده اين محصولات خواهد بود ؟ در حالي كه محصولات قفل دار به علت عدم تكثير واشاعه زياد بين مردم ناشناخته باقي مي مانند وحتي ورژنهاي بعدي آنها نيز چندان موفق ازآب در نمي آيند؟

6- چرا شركت هاي بزرگ توليد كننده نرم افزار جهاني مثل مايكروسافت يا ادوبي يا يوليد تمام محصولات وحتي سي دي هايشان بدون قفل هاي مستحكم وفولادين عرضه مي شود؟ وآيا اساسا اين شركت ها توان استفاده از قفل هاي بسيار قوي مثل Cdcops را ندارند؟

7- بهترين شركت سازنده قفل گزار داخلي وخارجي كه مي شناسيد را نام ببريد

hakhamanesh
03-06-2007, 16:20
فقط در بحث هاتون اين مورد رو هم مورد توجه قرار بديد كه طبق قوانين تبليغات در انجمن ممنوعه و از نام بردن شركتهاي قفلگذار خودداري فرماييد.

ebi_akhi
03-06-2007, 16:47
بابا دمت گرم
خوشحالم که یک ایرانی غیرتی را می بینم

CrazyTux
04-06-2007, 07:30
نه اصلا چه ربطی به غیرت داشت !!! البته ببخشید شوخی بود

CrazyTux
04-06-2007, 07:33
بهترینی که ندیدم ولی Visa Lock! از همه بهتر بود البته برای اینکه تبلیغ نشه خوب نبود

Creeping Death
04-06-2007, 07:38
visa lock ظاهرش بسیار پیچیده است ولی در واقع چیز پیچیده ای نیست. البته خودم چند ماه تو کفش بودم تا اینکه توی همین انجمن ها شکستنش رو یاد گرفتم .

این قفل یه نقص بزرگ هم دارد . مدت ماندگاری سیدی و نرم افزار ها را کم می کند.

bb
04-06-2007, 07:48
من این سی دی های شرکت مکس رو دیدم خیلی قفل های پیچیده ایی دارن
شما وقتی میری داخل سی دی هیچ چیزی نمی بینی جز چند تا فایل به درد نخور ( شاید هم خیل به درد بخور )
این فایل ها هیچ چیزی از توشون نمیشه کشید بیرون
در ضمن با iso buster هم محتوا دیده نمیشه
فقط سی دی اتوران کار می کنه . این سی دی با هیچ برنامه ایی هم رایت نمیشه .

Mohsen6558
04-06-2007, 08:32
تکراری هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر خودم :
سلام تا به حال شاید نزدیک به 200 پروژه ی قفل شکنی رو انجام دادم بهترین آنها قفل نگهبان مخصوصا مال Learn To Speak EN بود که یه چیز بزرگ رو فراموش کرده بودن
فایل EXE رو تغییر داده بودن قفل به این صورت بود که وقتی برنامه نصب می شد در سی دی دنبال سکتورهای خاص (بد سکتور نه ها سکتورهاس سالم که لابلای انبوهی از بدسکتورها مخفی بود) می گشت تا اجرا بشه
ستاپش هم از نوع انیستال شیلد بود از اون نوعش که فایلهاش توی یه پوشه قرار دارن و کاربر می تونه اونا رو ببینه و حتی تغییر بده نه توی یه فایل CAB به یه لحظه به فکرم جرقه ای زد که اگه من فایل EXE تفییر یافته رو حذف کنم و ستاپ رو Repair کنم امکان داره به EXE اصلی بتونم دسترسی پیدا کنم و همین طور هم شد

mehdi_7070
04-06-2007, 09:36

mehdi_ok1
04-06-2007, 14:30
یه نرم افزار کنکور گرفتم که شونصد تا قفل روش بود(از نرم افزاری گرفته تا سخت افزاری)

نه میشد تو هارد بریزیش , نه میشد ازش کپی بگیری , نه روی سیستمی دیگه اجراش کنی , نه ....

تازه روی CD سوراخ سوراخ بود !؟؟ (این دیگه چه مدل قفلی بود نمیدونم)

واینکه باید برای ثبت کردنش میرفتی تو سایتش و کلی داستان دیگه

بار گذاری برنامه و اجرا و ... لاکپشتی هم بود

ولی جالب اینجا بود که این نرم افزار یکی از پرفروش ترین نرم افزار کنکوری در ایرانه

به چه خاطر !؟؟

به این دلیل که سر هر سال میتونستی نرم افزار رو بدی به شرکت و یه دونه ورژن جدید رو گرفت با 50 % تخفیف

6- چرا شركت هاي بزرگ توليد كننده نرم افزار جهاني مثل مايكروسافت يا ادوبي يا يوليد تمام محصولات وحتي سي دي هايشان بدون قفل هاي مستحكم وفولادين عرضه مي شود؟ وآيا اساسا اين شركت ها توان استفاده از قفل هاي بسيار قوي مثل Cdcops را ندارند؟

به نظر من چندین علت داره:

1) اون ور آب یه قانونی وجود داره به نام قانون "کپی رایت" که فقط کافیه بفهمند (دودمان طرف به باد میره ...)

2) هکر های قابلی در دنیا وجود دارند که مثل مردم انتظار اومدن نسخه جدید رو میکشند (بنا براین چون آخر شاهنامه معلومه , نیاز به ولخرجی زیاد نیست )

3) قفل های خفن محدودیت آور , سرعت و قدرت و... رو کم میکنند

4) خیلی از این نرم افزار ها در سایت به فروش میره که باز هم نیاز به قفل خفن و ... نیست

5) بعضی از نرم افزار ها برای کسب تبلیغات در سایت هستند که اصلا نیازی به قفل ندارند

6) بعضی از نرم افزار ها که دیگه به هیچ عنوان نباید قفل داشته باشند چون دلایلی دیگه برای ساخت اونها هست (مثل FireFox و Opera و ...)

7) دنیای IT داره به سمت نرم افزار های Opensours پیش میره

mahramasrar2
07-06-2007, 12:07
دوستان لطف كنند طبق انچه در ابتداي تاپيك مطرح شده مطالب خود را درج بفرمايند واز مطالب متفرقه در اين قسمت پر هيز بفرمائيد تا به غير از شلوغ نشدن اين تاپيك همه چيز هم مرتب وشسته رفته از آب درآيد
با تشكر

من بهترين قفلي كه ديدم بروي يك cd مجموعه داستانهاي انگليسي بود از يك شركت در تهران كه نكته جالبش اين بود كه با هيچ نرم افزاري قابل رايت يا كپي نبود و بعد از ايميج گرفتن حجم ايميج يك ونيم گيگابايت بود و غير قابل پخش هم بود من تا به حال هيچ قفلي قوي تر از آن نديده ام نام شركت را برايتان پيدا خواهم كرد البته اگر دوستان بنا را بر تبليغات نگذارند
در اين تاپيك حتي در صورت نام برده شدن از شركت خاصي از نظر من موردي ندارد چرا كه در ديگر تاپيك ها اين امكان وجود ندارد والبته اين باعث خواهد شد كه كاربران به بيراهه نروند ودر صورتي كه اميدشان از همه جا بريده شد حداقل يك جائي باشد كه بتوانند با آن تماس بگيرند والبته اين به معناي تبليغ براي ْآن شركت خاص نيست وخواهشا اين مباحث را در ديگر تاپيك ها دنبال نفرمائيد تا باعث به همريختگي وپخش شدن كل مطالب در همه تاپيك هاي ديگر وهمچنين باعث بلوكه شدن مباحث شما توسط مديران مربوطه خواهد شد

منتظر نظرات شما هستيم ضمنا لطف كنيد در صورتي كه از قفلي نام مي بريد مزايا ومعايب آنرا برشماريد ودر صورت امكان يك cd كه تحت آن قفل قفل گزاري شده را بيان كنيد تا ديگران تست والگو برداري كنند ودر صورت تمايل بتوانند حتي با شركت سازنده تماس بگيرند

mdchicho
07-06-2007, 17:07
به این سایت برو ببین همین سی دی ها هست ؟
اگر اینه که من همه چیز رو راجع بهش میدونم

Mohsen6558
07-06-2007, 17:15
یکی از اینا دستم بیوفته قفلشو می شکنم بهت خبر می دم!!!

yashar8000
07-06-2007, 18:47
با هيچ نرم افزاري قابل رايت يا كپي نبود و بعد از ايميج گرفتن حجم ايميج يك ونيم گيگابايت بود

من تا حالا خیلی قفل شکستم .امکان نداره نشه از یه سی دی کپی زد

بجز سی دی هایی که قفل تلفنی و سخت افزاری

من هم از قفل سی دی آموزش هک ویرانگر فوق حرفه 2 سی بود . خوشم اومد

ولی در کل براحتی قفلشو حذف کردم . حالا براحتی میشه با نرو ازش کپی گرفت

Mohsen6558
07-06-2007, 19:30
من تا حالا خیلی قفل شکستم .امکان نداره نشه از یه سی دی کپی زد

بجز سی دی هایی که قفل تلفنی و سخت افزاری

تایید می شه

mahramasrar2
09-06-2007, 00:08
سي دي هائي كه براحتي كپي بشوند اصلا موضوع بحث ما نيستند لطفا درباره قفل هاي قوي تر وعجيب كه جدا شما را به تلاش واداشته صحبت كنيد
والا قفلي كه اول با كلون امتحان كرده ايد ونتيجه نگرفته ايد وبعد توانسته ايد مثلا با blind write آنرا شبيه سازي يا كپي كنيد اصلا ارزش بحث ندارند لطفا بگوئيد چه قفلي مدتها شما را به تلاش واداشته؟
از نظر من در حال حاضر softlock v.5.0 كه ويرايش 2007 اين قفل است وبا pregap ساخته دوستمان persian kitty هم غير قابل كپي است از آن دسته هستند ضمنا اين قفل برعكس تصور دوستان جديدا به روز شده وكلي تغيير كرده لطفا به اين تاپيك سري بزنيد تا كلي تعجب كنيد

mahramasrar2
09-06-2007, 00:11

آفرين به تو باهوش خان!! از كجا فهميدي اين قفل رو من هنوز نتوانسته ام كپي كنم
جريانش چيه؟ كسي چيزي مي دونه؟:18:

aydin_eb7777
28-02-2008, 11:26
سلام دوستان مخصوصاً mahramasrar2
من خیلی قفل شکستم و مطمئنم که هیچ سی دی یا دی وی دی وجود نداره که نشه قفلش را شکست.
قوی ترین قفلی که دیده بودم مال شرکتی بود که اسمش را نمیگم طبق قانون.
فایلها را داخل یک فولد ریخته بود و اون فولدر را به یک فایل با پسوند تبدیل کرده بود که هیچ برنامه ای قابلیت شناسایی اون را نداشت در اصل اون را به صورت یک عکس یا یک دیتا بیس می شناخت.
IsoBuster هم چیزی معلوم نمی کرد.
ولی رایت شد.
در ضمن حتی قفل سخت افزاری و تلفنی هم شکسته می سه .

negahefarda
04-03-2008, 10:45
من یه قفل دیدم که اسمش hcclock بود بد نبود ..... کپی نمیشد و کرک شد !!!

راستی قفلی که روی آموزش کلیپ ساز هست خوبه خبر ندارم که شگسته شده یا نه ؟ شده است ؟؟؟

aydin_eb7777 : عزیز .. فهمیدی که اون شرکته چه طوری یه پوشه رو به عنوان فایل شناسونده بودتش ؟؟؟ میشه قدم به قدم بگی ؟؟؟

ممنون .

mahramasrar2
04-03-2008, 13:46
من به راحتي مي توانم تمامي محتويات سي دي را تبديل به يك فايل بكنم البته سرعت اجراي سي دي پائين مي ياد وارزش بحث نداره ضمنا اين نوع كار ها با zip كردن متفاوته چونكه فايلها اينكريپت مي شوند وهيچ برنامه اي در صورت استفاده از پسورد طولاني وبزرگ امكان ورود به فايل را نخواهد داشت تكليف iso buster هم كه معلومه !!!

البته همانطور كه گفتم اين نوع قفل ارزش بحث ندارد البته softlock هم از همين روش استفاده مي كند(در ورژن جديد) ولي سرعت در نهايت تعجب تغيير چنداني نمي كند

به نظرم اين برنامه بروي رم سيستم كاربر مقصد ويا در گوشه اي از هارد يك درايو نامرئي مجازي مي سازد واطلاعات را در آن نقطه decrypte يا كد گشائي مي كند

negahefarda
04-03-2008, 14:49
خوب دوست عزیز میشه بگی : البته جسارته ها » حالشو نداری زحمت نکش راضی به زحمت نیستیم .
دوم این که : سافت لاک در مدوم برنامه ایران به کار رفته و منضورتون soft lock pritection kit 2007 و یا یه چیز دیگه ؟؟

ممنون .

mx_2dar
08-04-2008, 19:55
سی دی نرم افزار های هفته یا ماه تک بود
در هر پوشه قفل موجود بود که تنها با Iso Buster قابل دیدن بود و و باز کردن سی دی در حالت عادی شما چیزی نمی دید
قفل ها کپی نمی شدن و فقط شما می تونستید نرم افزار ها رو تک تک از سی دی با Iso Buster استخراج کنید
و البته اتوران رو هم از دست می داد که دیگه سی دی ارزش غذایی خودش رو از دست میده
قفلش هم ایرانی بود بس خفن بود خوشمان امد .

mobtakeran
08-04-2008, 22:16
سلام به همه

به نظر من هم بهترین نوع قفلهای خارجی CDCops , StarForce هستند.

و بین قفل های ایرانی قفل آقای شمشیرساز (CrackMaster) جایگاه خوبی داره
مثلا قفل المائده حدود دو سال شکسته نشد

البته گفتنیه که دیگه دوران قفل ها و قفل گذاری به اتمام رسیده ....

stardust
12-04-2008, 04:03
به نظر من شرکتهایی که از قفل با توابع Asp استفاده میکنن مثل سی دی جزیره کد 3 و ....

تازه بعضیاشون این قفل رو با چند قفل دیگه ترکیب میکنن اونوقته که دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد