PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در یکی از مراحل بازی گاد آف وار (یک)نسخه پلی استیشن دو

abbas13677_2005
02-06-2007, 12:12
مطمئنا همه بازی God of war پلی استیشن دو را بازی کردند و چه بسا نسخه دو آن هم تمام کردند
اما من در یکی از مراحل یک اون گیر کردم
یک جایی هست که چند تا پرنده یک زن رو به نام اوراکل یا پیشگو ور میدارن میرن هوا و من میرم دنبالشون دنبالشون تا آخر به جایی میرسم که اون زنه از یک طناب در هوا آویزون هست و هی میگه دارم میوفتم بیا کمک کمک...
دو تا آبششار هم در اون مکان هست
گویا باید برم روی چرخ دنده های ابشار و برم بالا و برم بالا تا زنه رو نجات بدم
اما من اصلا نمیتونم این کارو بکنم
چون دو تا سکو هست که باید از اون به اون بپرم تا برسم به اون چرخ دنده ها
ولی فاصله زیاده و من نمیتونم بپرم!
چند تا مجسمه هم در اون مکان هست که من جابجا میکنمشون اما تاثیری ندارن!

ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چه خاکی بر سرم بریزم تو این مرحله...

Gladiator_2000
02-06-2007, 14:54
یکی از مجسمه های را میبری پایین و مجسمه بعدی را باید بندازی روی مجسمه اولی تا این دو روی هم قرار گیرند بعد میبری اونجایی که به اون دیوار نمی رسی وسط قرار می دهی و حالا می تونی بپری

abbas13677_2005
02-06-2007, 19:10
گنجی هم بازی کردی ازت گیرم رو سوال کنم؟

behemoth
03-06-2007, 15:41
براي باز كردن درب نياز به دو دايره آبي هست. يكي از دواير در قسمت پايين كه با طناب به زير زمين ميرسه هست. دايره دوم كجاست؟

Gladiator_2000
04-06-2007, 01:50
برای به دست اوردن دایره دوم باید ابتدا از ان دری که در همان اتاق هست و باز و بسته میشه عبور کنی به این طریق که اون وسیله ای که روی زمین می تونی ببری اینور و اونور --- باید اونا بیاری درست مقابل در و باید طوری وایسی که پشت به در باشی و با R2 اون وسیله متحرک را میگیری و ضربدر را نیز نگه میداری تا بتونه به اون لگد بزنه و سپس موقعی که اون ا با لگد زدی رفت به جایی که باعث میشه یه لحظه در باز بشه اون موقع باید تو سریع داخل بشی و دایره به رنگ قرمز فکر کنم بالای همین اتاق باشه که وقتی وارد اتاق شدی یک نردبان هست و میتونی از اونجا بری بالا

jassemaskari
12-12-2011, 16:24
سلام دوستان من تازه تو این انجمن عضو شدم ..
راستش دنبال مشکلات و یه قسمت از بازی که توش گیر کرده بودم اتفاقی وارد این سایت شدم امیدوارم بتونید کمکم کنید ...

من توی اون قسمت گیر کردم که یه پیرمرده میاد شمشیرو ازت میگیره بعدش میافتی تو (دنیای مردگان)فکر کنم بعدش میای بالای سکو یعنی از توی اونجا میای به سمت بالا وقتی دستا از دیوار میاد بیرون اونجارو میگم دنیای مردگان..
خلاصه میاد بالا میبینه همه مردن بعد یه اسب بالدار (یه پرنده بالدار) وایساده سیو هم اونجاست...خلاصه سوار اون پرنده میشی بعد اون باید پرنده بالدارهارو بزنی تو آسمون باهاشون مبارزه میکنی واگه درست گفته باشم 4تارو که میزنی یه پرنده قوی تر که شبیه عقابه میاد باید بپری سوارش بشی بعدش میره سمت یه قلعه بعد یه سری گلوله آتیشی میاد سمتت 2تاشونو میشه جاخالی داد ولی 3 که میاد هرسمت وجهتی میری نمیشه جاخالی داد از5جهت(وسط.چپ.راست.بالا.پایی ن)میاد...
هرکاری کردم نتونستم جلو برم...

نمیدونم باید دکمه خاصی رو بزنی یا بازی ایراد داره در هرصورت یه بار هم اومدم از اول رفتم بازم نشد...ممنون میشم کمک کنیین.
ببخشید اگه پرحرفی کردم...اگه متوجه نشدین کجارو میگم بگید...منتظر کمکتونم .ممنون

jassemaskari
15-12-2011, 19:21
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin200200
24-12-2011, 19:49
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
دوست عزیز دقیق تر بفرمائید تا کمکتون کنم . مشکل شما در gow1 هست یا 2 ؟ آخه این بازیها رو خیلی وقت پیش تموم کردیم به هر حال دقیق بگو که آیا در از بین بردن عقاب مشکل داری یا جای دیگه ؟

parsa hs
03-01-2012, 12:58
فکر کنم این باشه چون تو تابستون بازی کردم
وقتی که گلوله ها بهت خوردن با اسبت سقوط میکنی باید دکمه های R3 و L3 روسریع بچرخونی
تا اسبت به هوش بیاد . اگه کمک دیگه ای خواستی بگو چون :

I am the god of war

mghafori
17-01-2012, 15:50
باسلام
اونجایی که اسبت زیر دست غوله گیر کرده و انگشتش جلوی راهو سد کرده چطوری باید رد بشیم؟

mghafori
20-01-2012, 15:50
جواب نمیدین؟

parsa hs
31-01-2012, 22:23
باید بری سمت چپ
پایین یه راهرویی هست همونجوری ادامه میدی
بعد قدرت آتش رو به دست میاری که بعدش باید برگردی سمت انگشت غوله ...
آنالوگ هارو فشار میدی
اونقدر به دست غوله میزنی تا اسبت آزاد بشه
اگ کمک دیگه ای خواستی بگو چون :..........
I am The GOD Of WAR
:4::4::4:

mghafori
07-02-2012, 03:09
سلام
اقا دمت گرم.
رفتم توی راهرو و قدرت آتشو هم بدست اوردم (البته فکر کنم چون یک علامت اتش سمت راست پایین تصویر افتاده) ولی در پشت سرم بسته شد واز اون قدرت اتش هم بلد نیستم استفاده کنم،حالا چکار کنم؟
با عرض شرمندگی اینجا هم یاد ندارم از شما تشکر کنم (البته با موبایل میرم تو اینترنت)

parsa hs
11-02-2012, 15:30
باید دکمه های L3 & R3 رو با هم در یک زمان فشار بدی تا آتشی بشی
راستی چون تابستون بازی کردم یادم نمیاد کدوم در رو می گی ؟
اگه مشخصات جایی رو که گیر کردی دقیق بگی فک کنم بتونم کمکت کنم.
اگه کمک دیگه ای خواستی بگو چون :..........
I am The GOD Of WAR
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone H
29-04-2012, 16:21
سلام بچه ها من توی یکش موندم اونجایی که وارد معبد پاندورا که روی بابی زئوس بسته شده میشی اون کسایی که اواز میخونند رو میکشی و داخل اون در میشی اونجایی که با چرخوندن مکان ها عوض میشه باید چیکار کرد؟
میشه زووووووووود جواب بدین کم کم دارم دیونه میشم

parsa hs
17-06-2012, 09:56
فک کنم باید تو اون جایی بری که فضاش یه حالت قرمز رنگ داره
بزار خودم بازی کنم ، بعدا جای دقیقشو بهت میگم
اگه کمک دیگه ای خواستی بگو چون :..........
I am The GOD Of WAR

alin_440
23-05-2013, 14:19
salam dostan
man jaqdidan ozv shodam
ye soal dashtam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????
dar bazie god of var 1 varede on marhalei mishii ke ye charkh dande miad paiin va dastaro micharkhoni rahroovha avaz mishan ta be ye rahroov miresi ke tahe rahroov ye halate almase ke noor mizane be jomjomehe .onja bayad chikar kard .??????
mamnun misham age rahnamaii konin

فرزادفردین
26-08-2013, 20:30
مجسم ها رو ی هم بنداز بعد ببر پیش دیوار

فرزادفردین
27-08-2013, 12:37
یک جای در غار یک سگ 3 سر میکشم یک دست میگیرم بعد یک دیوا میشکنم بعد نمی دونم کجا برم

فرزادفردین
27-08-2013, 16:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کسی نیست جواب بده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saharzzz
08-09-2014, 14:13
سلام بچه ها من توی یکش موندم اونجایی که وارد معبد پاندورا که روی بابی زئوس بسته شده میشی اون کسایی که اواز میخونند رو میکشی و داخل اون در میشی اونجایی که با چرخوندن مکان ها عوض میشه باید چیکار کرد؟
میشه زووووووووود جواب بدین کم کم دارم دیونه میشم

من تازه عضو شدم .من یه مشکل کوچیک دارم که واقعا حل کردنش برام مهمه. وقتی وارد معبد پاندورا میشی یه دری داره که عکس دو تا سرباز اهل greec داره که هر دوتا سپر هاشون گم شده یکیشو میگیریم دومیشو جیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟..................لطفا جوابمو بدین:n28::n28::n28:

saharzzz
08-09-2014, 14:27
براي باز كردن درب نياز به دو دايره آبي هست. يكي از دواير در قسمت پايين كه با طناب به زير زمين ميرسه هست. دايره دوم كجاست؟

میشه دقیق تر بگی دایره(سپر سربازها) اولیش کجا است .....

افسون535
31-01-2015, 15:46
سلام من توی قسمت شکاف عظیم گدا آف وار 1 مشکل دارم میشه راهنمایی کنید

al pacinio
25-10-2015, 17:15
یادش بخیر عجب بازی بود

Ali. a
22-02-2016, 20:35
رراسش من اون قسمت گیر افتادم تو تالار پاندورا گیر افتادم میرم تویه اتاقک تاریک بعد میگه نمیتونی تو تاریکی چیزی ببینی میرم از چندتا پله بالا چلنج که هادس بهم داد رو رد کردم یه در باز شد رفتم داخل اون بخش رو رد کردم اتاق رو روشن میکنم بعد میرم داخل یه سری گلوله آتشین هستن از بین اونا رد میشم میرم تو یه اتاقک یه دسته هست نمیتونم اون دسته رو بکشم

Ali. a
22-02-2016, 21:28
کسی نیست جواب بده

Hesam114
16-03-2016, 21:36
سلام دوستان من تازه تو انجمن عضو شدم چندین وقته که تو یکی از مراحل بازی گاد اف وار گیر کردم . یه جایی هست که از ستونا به اون طرفو به اون طرف میپری بعدش ستونا خراب میشن میرن بعدشم داخل یه غار میشی جلو تر که میری سرباز اینا میاد میکشمشون بعد میرم جلو دو تا جعبه اب و سبز هست یا همون خون و قدرت بعد کنارش یه پل بزرگ هستش که از تهش یه ادم بال دار اویزونه پل هم از وسط نصف شده اول پل جای ذخبره بازی هستش .وقتی میرم اون ور پل اون ادم بال دار گم میشه دیگه نمیدونم چیکار کنم و کجا برم .

لطفا کمکم کنید:n28::n28::n28::n28::n28:

ahmadarsin1375
19-06-2016, 07:20
با سلام من مشکلم در گاد اف وار2 است انجا که از آب میگذری بعد به یه سالن میرسی اهرم میکشی چهارتا ستون از اب بالا میاد از ستون که بالا بری به یه مجسمه که جلوش یه کتاب است میرسی رو کتاب که میزنی به مجسمه اشاره میکنه بعدش نمی دونم باید چکار کنم

کمک کم
26-08-2016, 13:55
سلام ببخشید میخواستم بدونم وقتی وارد معبد پاندورا شدی باید کجا رفت چه کرد؟

کمک کم
26-08-2016, 13:58
چه کنم میرم پیش اتیش روی صخره ولی بعدشو نمیدونم

Hamed.khoras3372
06-02-2017, 16:01
سلام یک قسمتی از بازی گاد اف وار یک هست ک توی یک اتاقی یک اهرم هست ورو بروی اون یک استخر یا دریا وقتی اهرم رو میکشی یک سری چیز هایی که مثل پله هست میاد از اب بیرون وقتی از اونا بالا بری اون بالا یک مجسمه بزرگ هست که یک کتاب جلوش قرار داره من اینجا گیر کردم و نمیدونم باسد چیکار کنم لطفا کمک کنید بهم

Hamed.khoras3372
06-02-2017, 16:02
سلام یک قسمتی از بازی گاد اف وار یک هست ک توی یک اتاقی یک اهرم هست ورو بروی اون یک استخر یا دریا وقتی اهرم رو میکشی یک سری چیز هایی که مثل پله هست میاد از اب بیرون وقتی از اونا بالا بری اون بالا یک مجسمه بزرگ هست که یک کتاب جلوش قرار داره من اینجا گیر کردم و نمیدونم باسد چیکار کنم لطفا کمک کنید بهم

Mehrdad.nbv.6
06-06-2018, 16:46
سلام من یه سوال داشتم
من اونجایی پیر کردم که وقتی بال داری از درون اون غول برمیگردی دوباره به سمت قصر
از روی سنگ ها میپری میری سمت قصر
بعد اهرم رو میکشی چند نفرو از پا درمیاری بعد که اون چوب رو میچرخونی باید در اهنی باز شه ولی نمیشه همش بستس
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟