PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایین اومدن سرعت اینترنت

Kurosh
02-06-2007, 10:11
بچه ها من از Dial Up استفاده می کنم.این حالتی که براتون میگم تا حالا چندین بار واسه من و خیلی های دیگه که میشناسم پیش اومده.قضیه اینه که من دقیقا با همین شرایطی که مثلا الان کانکت میشم پریروز کانکت شدم سرعتم 50 یا 52 بود دیگه خیلی شلوغ میشد با سرعت 49 آن میشد.اصلا هم پایینتر نمی اومد.ولی باز دیروز این پندین بار دیگه که این طوری شده،سرعتم نصف شد.جمعه صبح که کانکت شدم با سرعت 9 کانکت شذ.باورم نمی شد.ولی خب گفتم شاید مال شلوغی خط هاست.ولی تا الان بالا ترین سرعتی که تونستم باهاش کانکت شم 30 بوده.(یادتون باشه که گفتم با همین شرایط پریروز 52 آن میشد)می خواستم ببینم دلیلش چیه؟ مرسی

Hazy
02-06-2007, 10:22
بامديريت سرور تماس بگير!!!!!

saman100
02-06-2007, 11:55
بچه ها من از Dial Up استفاده می کنم.این حالتی که براتون میگم تا حالا چندین بار واسه من و خیلی های دیگه که میشناسم پیش اومده.قضیه اینه که من دقیقا با همین شرایطی که مثلا الان کانکت میشم پریروز کانکت شدم سرعتم 50 یا 52 بود دیگه خیلی شلوغ میشد با سرعت 49 آن میشد.اصلا هم پایینتر نمی اومد.ولی باز دیروز این پندین بار دیگه که این طوری شده،سرعتم نصف شد.جمعه صبح که کانکت شدم با سرعت 9 کانکت شذ.باورم نمی شد.ولی خب گفتم شاید مال شلوغی خط هاست.ولی تا الان بالا ترین سرعتی که تونستم باهاش کانکت شم 30 بوده.(یادتون باشه که گفتم با همین شرایط پریروز 52 آن میشد)می خواستم ببینم دلیلش چیه؟ مرسی

یکبار ویندوزت رو عوض کن اگه مشکلت حل نشد مشکل از شبکه ای است که باهاش کانکت میشی.

Kurosh
03-06-2007, 06:47
(بابا اون قدرام که شما فکر می کنید خنگ نیستم) همون اول به سرور زنگ زدم ولی جوابی نگرفتم.بعدشم،گفتم که قبلا هم این طوری شده بود و اون موقع هم سرور گردن نمی گرفت.
ویندوزم رو هم عوض کردم ولی هیچ فرقی نکرد.

K A R I M I
03-06-2007, 07:23
سلام
واسه منم همین جوری شده بعضی از وقت ها حتی صفحه رو هم نمی تونم باز کنم تا دلتون بخوان ویندوز و Isp رو عوض کردم ولی هیچ فایده ای نداره . من فکر کنم مشکل از اونجایی شروع شد که از طرف مخابرات اومدند و یه چیزای سفیدی رو به خطوط تلفن وصل کردن ،البته من سر کار بودم وگرنه ازش می پرسیدم که برای چیه ؟

Kurosh
03-06-2007, 08:20
سایت تبیان یه یوزرنیم پسورد مجانی واسه سایت خودش داده.من قبلا با اون هم کانکت می شدم با سرعت 50 می رفت،ولی الان با 20 میره.این یوزر نیم پسورد بهترین وسیله واسه امتحان کردن سلامت ای اس پیه.

username:tebyannet
password:tebyannet
Number:(021)9718733

novintaz
03-06-2007, 15:35
الآن اینقدر ترافیک زیاد شده که برای اکثر مردم اینطوریه.
منم تو بعضی ساعت ها همین مشکل رو دارم.