PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست قفل ضد کلون سی دی

Mohammad_666
01-06-2007, 16:07
سلام یه قفلی میخواستم مثل این قفل هایی که تو بازار هست وقتی سی دی داخل دستگاه هستش کلون سی دی باز میشه ولی به سرعت بسته میشه میخواستم بدونم این قفل ها چه جوری اند چه جوری شکسته میشوند و...
ممنونم.

Mohammad_666
01-06-2007, 19:20
کسی نمیدونه.........

hakhamanesh
01-06-2007, 20:43
به احتمال فراوون توي اتوران اين سي دي ها اينطوري برنامه نويسي شده كه برنامه هاي در حال اجرا رو مانيتور ميكنه و اگر برنامه ايميج گيري مثل كلون يا الكل در حال اجرا بود اونها رو ببنده(من نمونه اين رو براي بستن ايزو باستر ديده بودم) كه البته راه مقابله با اون هم خيلي راحته شما فقط كافيه زمان قرار دادن سي دي داخل سيدي رام دكمه شيفت كي بردتون رو بگيريد تا اتوران سي دي اجرا نشه.

Mohammad_666
02-06-2007, 13:37
نه هخامنش جان این قفله که میگم اصلا به اتوران کاری نداره اگه اتوران هم بالا نیاد بازم این قفل عمل میکنه فقط کافی توی رام باشه.
حالا کلا هیچ راهی برای مقابله با کلون نیست پس این همه سی دی تو بازار چگونه قفل میشن؟؟؟؟؟
ممنونم.

hakhamanesh
02-06-2007, 15:02
نه هخامنش جان این قفله که میگم اصلا به اتوران کاری نداره اگه اتوران هم بالا نیاد بازم این قفل عمل میکنه فقط کافی توی رام باشه.
حالا کلا هیچ راهی برای مقابله با کلون نیست پس این همه سی دی تو بازار چگونه قفل میشن؟؟؟؟؟
ممنونم.
منظورم از اتوران چيزي نيست كه حتما شما بتوني ببينيش.ممكنه يه فايل به طور مخفي بدون اينكه شما متوجه بشي به طور خودكار اجرا بشه.
شما يه كار ديگه كن همون طور كه سيدي توي دستگاهه كامپيوتر رو يه بار ريستارت كن تا از ابتدا بالا بياد بعد كه ويندوز اومد بالا ببين كلون سي دي اجرا ميشه يا نه؟

SILWESTER
02-06-2007, 23:35
سلام!
این چیزی که شما میگید یه جور روت کیت هست و نمیشه بهش گفت قفل. روش ساختنشم اسونه
مثلا در وی بی با استفاده از توابع api میشه این کار رو کرد. enable window .
ولی به نظر من این کار کثیفیه حتی اگر هوشمند هم نوشته بشه. مثل آدم هایی که تو دعوا زورشون نمیرسه از چاقو استفاده میکنند
مثلا سی دی های پارسیان همشون اینجورین.
البته تاپیکم تکراری بود باید قفل میشد که حالا مهمم نیست