PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه 2 شرکت های ParsOnline و FaNaVa

Re Z a
01-06-2007, 06:33
سلام خدمت دوستان عزیزم میدونم شاید مشابه این موضوع در فروم باشه اما من می خوام جدا در موردشون دوستانی که تجربه استفاده از این شرکتها در مورد سرویس Adsl دارن بحث بشه زیرا در شهر من فقط این 2 شرکت خدمات Adsl میدن و منم می خوام اگه خدا بخواد بگیرم,اگه میشه بگین از کدوم شرکت از سرویس Adsl از این 2 مورد استفاده کنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman100
03-06-2007, 09:51
سلام خدمت دوستان عزیزم میدونم شاید مشابه این موضوع در فروم باشه اما من می خوام جدا در موردشون دوستانی که تجربه استفاده از این شرکتها در مورد سرویس Adsl دارن بحث بشه زیرا در شهر من فقط این 2 شرکت خدمات Adsl میدن و منم می خوام اگه خدا بخواد بگیرم,اگه میشه بگین از کدوم شرکت از سرویس Adsl از این 2 مورد استفاده کنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر چی میگیری فقط پارس آنلاین نگیر!

Re Z a
03-06-2007, 10:44
آره شنیدم خیلی هم گرونه قیمتاش و و مشکل زیاد داره ;)

Re Z a
03-06-2007, 10:48
البته Fanava به من 256 میده 39 هزار تومان نمیدونم به نظرتون به صرفه هست یا نه؟؟؟؟؟

novintaz
03-06-2007, 15:28
من که از پارس آنلاین راضی بودم.

Re Z a
03-06-2007, 23:27
دوستان اگه کسی از Fanava استفاده می کنه یا میکرده بیاد ازین شرکت و مفید بودن یا نبودنش واسمون بگه ممنون میشم چون از پارس آنلاین زیاد شنیدیم ;)

saman100
04-06-2007, 15:04
آره شنیدم خیلی هم گرونه قیمتاش و و مشکل زیاد داره ;)

شک نکنید! توی همون شهر شما که میگین فقط همین دو تا سرویس میدن هم معمولان بیشتریا میرن پارس آفلاین واسه همینه که همیشه شلوغه و سرعتش پایین میاد ولی اون یکی شبکه کاربرای کمتری داره و پهنای باند بیشتر و بالطبع کیفیت و سرعت بیشتر!

Re Z a
04-06-2007, 15:26
شک نکنید! توی همون شهر شما که میگین فقط همین دو تا سرویس میدن هم معمولان بیشتریا میرن پارس آفلاین واسه همینه که همیشه شلوغه و سرعتش پایین میاد ولی اون یکی شبکه کاربرای کمتری داره و پهنای باند بیشتر و بالطبع کیفیت و سرعت بیشتر!

ممنون سامان جان با این حرفوتون جای شکو از ذهنم پاک کردین و همین کاریو که شما گفتین انجام میدم:8: و دلیل محکمی بود دوست عزیز ممنونم :10: