PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صداي نويز خيلي بد از گوشي شنيده ميشه !

Mr_lord
01-06-2007, 01:35
سلام دوستان:20:
من يک مشکل خيلي ناراحت کننده با گوشي موتورولا v3x خودم دارم
وقتي که با گوشي مي خوام حرف بزنم يک صداي نويز خيلي بد از گوشي شنيده ميشه :41:
کسي ميتونه کمک کنه يا اينکه بگه علتش چيه ؟
صميمانه تشکر مي کنم:11:

GsM
04-06-2007, 20:58
سلام عزیز...!!!!
صدا از کجاست؟؟ کیبورد یا گوشی؟؟؟

Mr_lord
04-06-2007, 21:48
سلام
این صدا از داخل گوشی میاد . از صفحه کیبورد هم میاد .
گاهی وقتها هم نمیاد !

علتش چی میتونه باشه ؟ آیا اتصال مدار داخلیه ؟

GsM
05-06-2007, 01:08
سلام...

تو چند فروم خارجی.... طرز رفع کردنش رو گذاشته بود قبل ها. اما من مطالعه نکردم..!!! باید به اونجاها سر بزنی

naser maldini
05-06-2007, 15:10
اگه اين صدا خيلي ضعيف باشه و فقط وقتي كه گوشتون رو گوشي ميزاريد ميتونيد اين صدا رو بشنويد فكر كنم مشكل خاصي وجود نداشته باشه.
فكر كنم اين صدا رو وقتي ميشنوي كه لامپ ال سي ديت روشن هست. ببين وقتي كه لامپ ال سي ديت خاموش هست باز هم اين صدارو ميشنوي؟
چون رو گوشي من وقتي كه لامپlcd روشن هست اين صداي ضعيف شنيده ميشه كه هيچ مشكلي هم تا به حال واسم به وجود نياورده.

Mr_lord
05-06-2007, 23:07
سلام بچه ها

من این موضوع رو توی اکثر فروم های خارجی مثل motox و ... بیان گذاشتم . ولی همه گفتند که یک مشکل سخت افزاریه ! و اطلاعی از علتش ندارند ! :13:

GsM اگر آدرس او فروم هار رو یادته لطف کن و حتما به من بده . :10:

در جواب دوستمون naser maldini بگم صدای که من میشنوم دائم یه و فقط موقع صحبت کردن از گوشی میاد حتی کسی که با من صحبت میکنه این صدا رو میشنوه

اون صدای صفحه کلید به خاطر جنس لامپ که میاد و طبیعیه .

من فکر می کنم مشکلی که برای من پیش آمده بخاطر استفاده مکرر از usb مبایل . فکر می کنم بر اثر وصل کردن به یک usb غیر استاندارد فشاری به مدار داخلی آمده . شاید هم اینجور نباشه :19:

می دونید بچه ها من عاشق گوشیم هستما . موتورلا V3X با رنگ مشکی سفارش شرکت 3 واقعا از لحاظ یک گوشی هچی کم نداره

راستی من مونستر پک اورجینال گوشی رو اگه بخوام کسی میتونه کمکم کنه ؟ شیاد مشکل اون باشه که عوض کردم

مرسی :46: