PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت بازی"جنگ ایران و عراق"

صفحه ها : [1] 2 3

Soheil-Green
31-05-2007, 15:26
ساخت بازی جنگ ایران و عراق توسط استودیو بازی سازی پارسه
آدرسه سایت گروه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرسه انجمن گروه:

gogole magole
31-05-2007, 15:58
یه کسی نمیخوای که واسط تبلیغ کنه؟

Soheil-Green
31-05-2007, 19:39
یه کسی نمیخوای که واسط تبلیغ کنه؟
چرا نمی خوام!حتما میخوام!:31: :46:

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 19:51
مدیر تبلیغات نمی خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!مدیر جانبی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یع نی ساخت وبلاگو اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟سعی می کنم برای مپ یه عکس از محل جنگ خرمشهر با گوگل ازت بگیرم!!!!من اینترنت پرسرعت دارم و عکس واضحی میشه!!!!تو کار سناریو نویسیم هستم!!!!!!!!!!!!!!میتونم برات عکس از لباس و چپیه (درست گفتم) اون چیزایی راه راه سیاه و سقید که دارم بسیجی نیستما!!! برات بگیرم !
ok??
قبول شدم!؟؟
بدرتت می خورم؟؟؟؟!!!

gogole magole
31-05-2007, 19:54
خوب سالار اسم منو بذار برای تبلیغات تمام ایرانو با خبر میکنم
باشه؟
تازه تمام بچه های برنامه نویس دور بازی جی تی ای تهران هستن باید کمی صبر کنی

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 20:02
خوب من بدرتت میخورم؟؟؟!!!؟؟؟رشتمم اونایی که گفتم!!!
ok?????????

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 20:04
منو قبول نداری؟؟؟؟
خیلی نامردی رم ما حساب نکردی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soheil-Green
31-05-2007, 20:05
مدیر تبلیغات نمی خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!مدیر جانبی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ی عنی ساخت وبلاگو اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟سعی می کنم برای مپ یه عکس از محل جنگ خرمشهر با گوگل ازت بگیرم!!!!من اینترنت پرسرعت دارم و عکس واضحی میشه!!!!تو کار سناریو نویسیم هستم!!!!!!!!!!!!!!میتونم برات عکس از لباس و چپیه (درست گفتم) اون چیزایی راه راه سیاه و سقید که دارم بسیجی نیستما!!! برات بگیرم !
ok??
قبول شدم!؟؟
بــــــــــــــــــــــــ ـــد رتـــــــــــــــــــــــ ت مــــــــــی خــــــــورم؟؟؟؟!!!
بابا چته؟ چرا دادو فریاد راه انداختی؟:19:
آره بدردم می خوری(اتفاقا از منظور های دیگه ساخت این بازی این بود که همه تجربه کسب کنن!)
عملیاتارو میدونی کجاها بوده؟(اگه میدونی با گوگل ارت عکس بگیر.آخه عکس قدیمو لازم داریم!)
حالا نمی دونم برای نمونه تکسچر بفرست!
شاید تو قسمت تکسچر بتونی کاری کنی!:46:
در ضمن تمامی کارای تبلیغاتی پای گوگولیه خودمونه!:10:

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 20:29
ساخت وبلاگم با من یک قالب توپ دارم!!!!!
اینم وبلاگمه میتونم برات یه وبلاگ توپ درست کنم!
ولی گوگل ارتم مشکل پیدا کرد باز نشد!!!میتونم برات کارای زیادی کنم کار با سوییچ کامل بلدم 3DSMAX بلد نیستم !!!!میتونم تو آتوران سازیم کمکت کنم!!یعنی بسازم!!!عکس از همه چیزم دارم!!!!!!!!!!!!!!
OK???

Soheil-Green
31-05-2007, 20:35
حجت جان تا 2 روز دیگه مهلت داری یکی از کارای زیرو(برای عضویت)انجام بدی:
1-گذاشتن تکسچر لباسهای جنگ
2-گذاشتن یه عکس از مپ(محل های جنگ!)
3-بد بختی 3دی مکسم بلد نیستی من نمی دونم خودت یه چیزی نمونه بذار

Soheil-Green
31-05-2007, 20:36
درضمن کارای سایت و وبلاگ با خودمه!

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 20:47
حجت جان تا 2 روز دیگه مهلت داری یکی از کارای زیرو(برای عضویت)انجام بدی:
1-گذاشتن تکسچر لباسهای جنگ
2-گذاشتن یه عکس از مپ(محل های جنگ!)
3-بد بختی 3دی مکسم بلد نیستی من نمی دونم خودت یه چیزی نمونه بذار

اینم اون کرککی که خواسته بودی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Soheil-Green
31-05-2007, 20:53
دمت گرم!
راستی 2تا 2تا پست نده!
اگه تونستی زودتر یه چند تا تکسچر بده میخوام لوگو بسازم(مثلا تکسچر پلاک خاکی!)

gogole magole
31-05-2007, 20:54
ممنون
منم کارم شد تبلیغات
خوب حالا باید منتظر اساتید بزرگ برنامه نویس باشیم

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 20:59
لطفا بیشتر بمون من یه مپ آماده کنم 10 Min بیشتر طول نمی کشه!

Soheil-Green
31-05-2007, 21:04
فعلا برنامه نویس لازم نیست!
مراحل کار به صورت زیره:
1-ساخت مدل های 3بعدی(تانک،تفنگها،سنگرهاو.. ..)
2-ساختن کارکترها(شخص اول و ...)
3-نوشتن سناریو
4-برنامه نویسی
و ....

Soheil-Green
31-05-2007, 21:09
دانلود نمیشه!
یکی دیگه بذار!

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 21:11
این یه سایت بدرد بخور!
اینم عکس ولی خیلی کوچیکه!
اینم سایتش

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 21:12
سناریو نویس من هستم!

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 21:15
دانلود نمیشه!
یکی دیگه بذار!

اسم دقیقشو بگو!

Soheil-Green
31-05-2007, 21:30
FPS Creator Demo
در ضمن مگه از جنگ چیزی میدونی حداقل 2نفر باید سناریونویس باشن و تحقیق کنن!(بیشتر عملیات بدرد میخوره مثل:کربلای 5 و ....)
راستی خودت سرچ کن!(تکسچرو میگم!)

Soheil-Green
31-05-2007, 21:41
آهان!راستی لوگو رو میدیم دراگون درست کنه!(اگه قبول کنه!)

littledemon
31-05-2007, 21:43
برنامه نویسیش ...؟ در چه حدی...شاید بتونم کمکی بکنم....یکم تو ژانر اکشن کار کردم....با دارک بیسیک....اگه کمکی بر بیاد بفرما شما....

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 21:55
میخوره مثل:کربلای 5 و ....)
یه چیزایی پیدا کردم

عکس مپ کوچک:

Soheil-Green
31-05-2007, 22:02
littledemonجان کجا بودی؟تو آسمونا دنبالت مگشتم.....!
بله که میتونید کمک کنید فقط کافیه یه نمونه بفرستید تا عضو گروه بشید!
در ضمن حجت جان این عکسای کوچیک بدرد نمیخوره باید بزرگ باشه بعدشم تمام مناطق رو نشون بده!

Soheil-Green
31-05-2007, 22:15
چی شد پس حجت جان!(کرک+تکسچر!)؟

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 22:22
ok
پیدا می کنم!

Soheil-Green
31-05-2007, 22:27
خدا شفات بده!
به این میگن لوگو؟؟؟!(چرا بیسواد بازی در میاری جایه دیگه نگیا بهت میخندن!)
این به درد تبلیغ هم نمیخوره نمیخوام دلتو بشکنم اما:
1-تبلیغات با گوگولیه
2-تبلیغات باید با کیفیت باشند نه با بیت مپ
بعدشم تکسچر پلاک چی شد؟(میخوام باهاش یه لوگو درست کنم!)
در ضمن کرک یادت نره!

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 22:30
چی شد پس حجت جان!(کرک+تکسچر!)؟
تکسچر که دارم سرچ میکنم کرکم درخواست میدم فردا میاد اب نداره؟

XirowN
31-05-2007, 22:37
ساخته شد خبرمون کنین

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 22:44
من تکسچر پیدا نکردم ولی عکس از تفنگای مختلف دارم بهتون بدم!!!!!!!!!عکس از همه چیزم دارم!

saeed_cpu_full
31-05-2007, 22:46
تبلیغات رو میدادی دست من بهتر بود چون من میزارمش توی مجله ی بازیخور

Soheil-Green
31-05-2007, 22:52
آقا سعید ممنون ولی اگه پست اول نگاه هنوز هیچی از بازی ساخته نشده تازه اول مقدماتیم!
شما هم آگهی بدید تو مجله برای همکاری

saeed_cpu_full
31-05-2007, 22:53
اگر تکسچر خواستید برید سایت پرشین دیزاینر بخش ذخایر ساخت بازی :10: :46:

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 22:54
کسی نیست جواب مارو بده؟

saeed_cpu_full
31-05-2007, 22:55
آقا سعید ممنون ولی اگه پست اول نگاه هنوز هیچی از بازی ساخته نشده تازه اول مقدماتیم!
شما هم آگهی بدید تو مجله برای همکاری

چشم اگه امکانات فراهم شد حتما :31:

Soheil-Green
31-05-2007, 23:09
ممنون آقا سعید!
حجت جان چیه؟

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 23:13
من تکسچر پیدا نکردم ولی عکس از تفنگای مختلف دارم بهتون بدم!!!!!!!!!عکس از همه چیزم دارم!

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 23:14
کار دیگه ای نمونده به ما بدین!!؟؟
شاید تکسچر پیدا کردم!
سناریو هم سعی میکنم پیدا کنم!
کرکم درخواست دادم!

Soheil-Green
31-05-2007, 23:24
فقط تفنگای زمان جنگ!(من نمی دونم چیا بودن!)

hojjat_game_carbon
31-05-2007, 23:25
این یه تاپیکه برای ساخت منو فارسی:
تفنگای زمان جنگ فکر کنم شامل m14 و کلت و چیزای دیگه بشه!
اینم یه سایت با مطالب جنگ

Soheil-Green
01-06-2007, 02:30
حجت جان انقدر نمیخواد به من لینک بدی!(تو پس چی کاره ای؟)
خودت برو تحقیق کن خوباشو دربیار بنویس!:31:
من فلن سرم شلوغه از یه طرف برای جی تی ای تهران از طرف دیگه دنبال مدلهای بازی و ....!
اینم از لوگوی بازی:
چطوره؟!:20:

SAJAD DP
01-06-2007, 11:25
سلام
براي داستان جنگ مي تونيد بعضي از نوشته هاي شهيد آويني رو به فيلمنامه بازي تبديل كنيد البته اگر داستان قوي باشه مي تونه خيلي از مشكلات رو پوشش بده
راستي لوگو رو سعي كنيد جذاب بسازيد و اسم بازي رو تقيبا اين جوري بزاريد:
حماسه سازان بسيجي : قسمت اول عمليات كربلاي 5
يا
جنگاوران خدايي: نبرد با عراق در دو كوهه
اگر وقت كردم براتون يه لوگو مي سازم ((((البته همه‌ي اينها يه نظر بود ))))
------------------------------------------------------------------------------------
اگر كاري بود كه مي تونستم انجام بدم بگيد.
--------------------------------------------------(((((البته از خدامه كه كمك كنم!))))-----------------------------------------

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 11:30
سلام
من دارم روش کار می کنم لوگو هم عالیه!
اینم اون کرکی که خواسته بودی!
برو دانلودش کن!

gogole magole
01-06-2007, 11:55
1-تبلیغات با گوگولیه
2-تبلیغات باید با کیفیت باشند نه با بیت مپ
خوب من اماده هستم
فقط مونده که لوگو رو تحویل من بدید
اگه خواستید از اقا سعید هم استفاده کنیم چون ایشون تو مجله بازی خور هستن
پس من منتظر لوگو هستم هرچه سرعت تر بدید تا تبلیغات رو شروع کنم
درباره اون لوگوی که شما گذاشتید
خوب نیست چون باید یه کمی جذاب تر باشه
اگر میتونی لوگو رو بده به دوستمون سجاد تا درست کنه
به هر حال نظر شخصی بود شما مدیر این بازی هستی سهیل
فک کنم سلاح های اون زمان کلاشینکف بود

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 13:19
سلام
یه سناریو پیدا کردم خوبه؟

عملیات مرصاد:

عملیات مرصاد یکی از عملیات جنگی نیروهای نظامی ایران در اواخر جنگ ایران و عراق، در سال ۱۳۶۷ بود که در مقابله با عملیات فروغ جاویدان از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران صورت گرفت. این عملیات عملا پیروز شد و مانع پیشروی بیشتر عملیات مجاهدین شد.

در آن تاریخ نیروهای نظامی موسوم به سازمان مجاهدین خلق از تنگه پاتاق تا منطقه چهارزبر در ۳۴ کیلومتری کرمانشاه را با سرعت خیلی زیاد طی کردند. افراد سپاه پاسداران در جایی که نیروهایشان برتری نسبی داشت به کمین نشستند و در منطقه چهار زبر، با خاکریز و یک خط دفاعی مستحکم در انتظار ایشان بودند. این عملیات سه روز به طول انجامید که در روز اول هدف سد کردن هجوم مجاهدین خلق بود. در روز دوم حرکت نیروی زمینی صورت گرفت که با پشتیبانی بسیار قوی نیروی هوایی و هوانیروز همراه شد و در روز سوم یگان‌های مجاهدین خلق به کلی منهدم شد.

واژه عربی «مرصاد» به معنی کمین است و بخاطر کمین برنامه ریزی شده‌ای که نیروهای نظامی انجام داده بودند اینگونه نام گرفت.

در روز اول عملیات نیروی هوایی وارد عمل نشد زیرا در آن زمان پایگاه نوژه بمباران شده بود و انجام عملیات پاکسازی باند فرود قدری فرصت را از آنها گرفت و به همین دلیل نیروی هوایی با یک روز تاخیر عملیات را ادامه داد.

عملیات والفجر :

یکی از عملیات‌های نظامی ایران در جریان جنگ ایران و عراق (۱۹۸۸-۱۹۸۰) بود.

1- عملیات والفجر 1

2- عملیات والفجر ۲

3- عملیات والفجر ۳

4- عملیات والفجر 4

5- عملیات والفجر 8 : عملیات بزرگ والفجر ۸ با رمز یا زهرا در جبهه جنوب در منطقه فاو و در وسعت ۸۰۰ کیلومتر مربع از بیستم بهمن ماه ۱۳۶۴ آغاز شد. در این عملیات هزاران تن از نیروهای ایرانی از رودخانه خروشان اروند رود گذشتند و در اولین روز عملیات، شهر مهم فاو را در جنوب شرقی عراق فتح کردند.

در فاصله صدور قطعنامه ۵۴۰ تا قطعنامه ۵۸۲ چندین عملیات دیگر توسط نیروهای ایران صورت گرفت که مهمترین آنها عملیات والفجر ۸ بود که در تاریخ ۲۰/۱۱/۶۴ در منطقه فاو آغاز و منجر به تصرف شهر فاو در خاک عراق و قسمتهای دیگری از منطقه مربوطه به وسعت ۷۰۰ کیلومتر مربع گردید.

والفجر ۸، یکی از موفق ترین عملیات‌های جنگی ایران بود که آثار نظامی، سیاسی و روانی مهمی بر عراق و منطقه و حتی معادلات جهانی در قبال جنگ گذاشت. با این عملیات ارتباط دریایی مستقیم عراق با خلیج فارس ‍ قطع شد و نیروهای ایران به بصره و مرز عراق با کویت نزدیک شدند.

اثر این عملیات آن چنان بود که چند روز پس از آن، شورای امنیت به درخواست عراق و سایر اعضای گروه هفت اتحادیه عرب تشکیل جلسه داد.

جلسات شورا دو هفته به طول انجامید و طی آن عده‌ای از اعضای اتحادیه عرب و نیز دبیرکل اتحادیه (شاذلی قلیبی (در سخنرانیهای خود ایران را متجاوز خواندند و خواستار اجرای فصل هفتم منشور در مورد جمهوری اسلامی ایران شدند. ایران در بحثهای شورا شرکت نکرد ولی نظرات خود را به طور مستقیم از طریق دبیر کل و بعضی از اعضای شورا مطرح کرد.

6- عملیات والفجر 10

عملیات کربلا :

1- عملیات کربلای ۱ : رمز عملیات:یا ابوالفضل العباس ع ادرکنی هدف عملیات:آزاد سازی شهر مهران و ارتفاعات منطقه منطقه عملیات: مهران تاریخ شروع:ساعت ۳۰/۲۲ دقیقه ۱۰/۴/۶۵ مدت عملیات:۸روز وسعت منطقه عملیات: ۳۲۰ کیلومتر مربع

نتایج عملیات
مناطق آزاد شده:شهر مهران- ارتفاعات مهم قلاویزان و ارتفاعات ۲۶۵-۲۵۴-۲۰۰-۲۴۴-۲۴۸-۲۱۳-۲۴۹- ۲۲۵-۲۱۵-۲۲۷- ۲۳۷-۲۳۵- ۲۷۵-۲۷۲-۱۷۰-۱۹۰-۱۵۰-۱۶۵-۱۹۵-۱۸۳-۲۱۲-۲۲۳- چندین روستای مهم و شهرک از جمله منصور آباد- هرمزآباد- بهروزان-امام حسن-قلعه کهنه-فیروزآباد- فرخ آباد- پاسگاه فرخ آباد- و پاسگاههای عراقی تعاون-محمد قاسم و دراجی تجهیزات منهدم شده دشمن:۱۱۰ دستگاه تانک و نفربر-صدها دستگاه خود رو- چندین انبار بزرگ مهمات - مقدار زیادی سلاح سبک و نیمه سنگین یگانهای منهدم شده دشمن:تیپهای ۴و۵ از گارد ریاست جمهوری - تیپ ۴۴۳ مامور به لشکر ۱۷- تیپ ۵۰۷ - تیپ ۶۶ کماندویی - تیپ۷۱ از لشکر ۳۵- تیپهای ۹۳-۱۱۳و۷۱و۷۲و۲ گروهان پیاده انهدام بیش از ۵۰ درصد:تیپ ۳ گارد ریاست جمهوری-یک تیپ کماندویی ویژه - تیپ ۷۰ زرهی- تیپ۴۱۷- تیپ کماندویی ستاد کل عراق- تیپ نیروی مخصوص- تیپ ۵۹- تیپ ۵۰۱- تیپهای ۹۵و۲۴ مکانیزه از لشکر ۱۰- گردان کماندویی لشکر ۴۰- ۴ گردان مهمات خاصه- گردانهای ۲۲۸و ۵۳و ۴۴۷ توپخانه و گردان ضد زره تعداد کشته و زخمی دشمن:بیش از ۹۰۰۰ نفر تعداد اسراء:۱۴۰۰ نفر غنائم:۷۳ دستگاه تانک و نفربر - ۱۰۰ دستگاه خودرو نظامی - ۹۰ دستگاه خمپاره انداز- ۲۰ دستگاه آتشبار ضد هوایی- ۱۰ دستگاه خودرو مهندسی - هزاران قبضه سلاح سبک و نیمه سنگین نیروی عمل کننده:نیروی زمینی سپاه پاسداران

2- عملیات کربلای ۲

3- عملیات کربلای 5

عملیات محرم:

یکی از عملیات‌های نظامی ایران در جریان جنگ ایران و عراق (۱۹۸۸-۱۹۸۰) بود

موقعیت جغرافیایی
مشخصه مهم این منطقه؛ وجود ارتفاعات جبال حمرین که خط مرزی قراردادی ایران و عراق قبل از تجاوز این کشور به ایران بود. یکی از عوارض طبیعی منطقه، رودخانه چیخراب، دویرج و میمه است که فصلی و وحشی بودند، به هنگام طغیان، ارتفاع آب آن بعضا به 10 برابر معمول می‌رسد.

منطقه عملیاتی در حوزه ماموریت سپاه چهارم عراق قرار داشت و پدافند از منطقه عملیاتی محرم، به عهده لشگر 10 زرهی بود.

مرحله اول عملیات
عملیات ساعت 22:8 دقیقه، با رمز «یا زینب» (س) در منطقه عملیاتی موسیان و شرهانی،‌ زبیدات، جنوب شرقی دهلران در غرب عین خوش با اهداف آزادسازی ارتفاعات حمرین در جنوب دهلران و تهدید و دسترسی به امکانات نفتی داخل خاک عراق و شهرک زبیدات آغاز می‌شود. تا نزدیک صبح، بیشتر اهداف عملیات تامین می‌شود و الحاق نیروها با موفقیت صورت می‌گیرد ولی در منطقه چپ درگیری، بر اثر بارندگی و طغیان آب شکاف ایجاد می‌شود و تلاش می‌گردد تا دشمن نتواند از آن نقطه استفاده کند. با روشن شدن هوا، هواپیماهای عراق با تمام امکانات اقدام به حمله کرده و با ریختن بمب و راکت تلاش می‌کنند مانع ادامه عملیات شوند که در همین حین نیروی هوایی ایران نیز وارد معرکه شده و پاسخ مناسبی به نیروی هوایی عراق می‌دهد.

آزادی 550 کیلومترمربع از خاک میهن اسلامی،2600 بعثی کشته و زخمی،1970 نفر اسیر،90 دستگاه تانک و نفربر و 13 دستگاه خودرو منهدم شده از دستاوردهای مرحله اول است.

مرحله دوم عملیات محرم
روز بعد، ساعت 2:30 بامداد مرحله دوم آغاز می‌شود. به دلیل موفق نشدن نیروها در سمت چپ محور درگیری و امکان انجام عملیات از سوی دشمن، یگان‌های رزمی ایران به سرعت آماده می‌شوند تا نقطه ضعف را پر کنند. پس از عبور از موانع ایذایی و میدان مین، ابتدا گردان سیدالشهدا (ع) که مهمترین گردان لشکر 25 محسوب می‌شود خود را به مواضع عراق می‌رساند که با شلیک تعداد زیادی گلوله و آرپی‌جی اقدام به عملیات ایذایی می‌کند، بدین صورت زمینه برای هجوم لشکرهای امام حسین (ع) و علی‌بن‌ابی‌طالب (ع) آماده می‌شود. نیروهای سپاه اسلام به دشمن یورش می‌برند. درگیری در خاکریزی‌های دشمن به نبرد تن به تن می‌رسد و تعداد زیادی از عراقی‌ها کشته و زخمی و تسلیم می‌شوند و بقیه فرار می‌کنند. رزمندگان تا صبح خود را به جاده شرهانی می‌رسانند و پاسگاه‌های جم هندی و ربط را فتح می‌کنند.

مرحله سوم عملیات محرم
سومین مرحله عملیات چهار شب بعد در ساعت 22 با هدف تسخیر ارتفاعات غربی، دامنه‌های غربی جبال حمرین، جاده‌های تدارکاتی دشمن و تامین اهداف فتح شده در مراحل نخستین آغاز می‌شود.

برای سومین بار پس از عبور از بلندی‌های حمرین به سوی چاه‌های نفت منطقه یورش می‌برند و تمام موانع را پشت سر می‌گذارند. در آستانه ورود به شهرک «زبیدات»، تانک های مستقر در بلندی ها و شیارها آخرین تلاش را انجام می‌دهند تا مانع ورود به شهر شوند. آرپی‌جی زن‌ها تعدادی از آنها را شکار می‌کنند و باقیمانده تانک ها می‌گریزند و در سمت زبیدات موضع می‌گیرند. پس از در هم شکسته شدن آخرین مقاومت های دشمن، رزمندگان اسلام وارد شهر تخلیه شده زبیدات می‌شوند و کار تعقیب تا غرب شهرک ادامه می‌یابد.

دستاوردهای عملیات محرم در استان ایلام
خارج کردن جاده دهلران - عین خوش به طول 100 کیلومتر از زیر دید و تیر دشمن

تامین امنیت شهرهای «موسیان»، «دهلران» و پادگان «عین خوش»، «دشت اژیه» و دهکده‌های اطراف آن و آزادسازی کوه های «حمرین»

آزادسازی منابع نفتی موسیان، بیات و حوضچه‌های نفتی زبیدات، تلمبه‌خانه و 70 قطعه چاه

تامین قسمتی از مرز به طول 50 کیلومتر

تعداد اسرا 3400 نفر

عملیات فتح‌المبین:

در جنگ ایران و عراق در فروردین سال ۱۳۶۱ توسط نیروهای ایرانی (با فرماندهی مشترک ارتش و سپاه پاسداران) با رمز یا زهرا و به منظور تامین شهرهای شوش، دزفول، اندیمشک و انهدام نیروهای عراقی در غرب کرخه و کاستن از خطوط پدافندی خودی اجرا گردید. ویژگی این عملیات، مسدود کردن دو تنگه عین‌خوش و رقابیه بود که نیروهای ایرانی از پهلو نیروهای عراق را دور زده و تنگه‌ها را بستند و آنها را محاصره نمودند. در این عملیات کلیه اهداف مورد نظر ایران تامین گردید بیشترین خسارات تجهیزاتی و تلفات انسانی از آغاز جنگ تا آن زمان به نیروهای عراق وارد آمد.

عملیات طریق‌القدس :

عمليات طريق القدس تنها دو ماه بعدازعملیات ثامن الائمه ودر سال دوم جنگ (آذرماه سال 1360) با سرعت زياد و بر پایه تحولات جدیدوشورو هیجان ایجاد شده در کشور، به عنوان بزرگ ترین عملیات در مقیاس گسترده، طرح ریزی شد. سازماندهی نیروهای داوطلب با انگیزه شهادت طلبی در سازمان سپاه پاسداران و در آستانه فرا رسیدن ماه محرم، برجسته ترین ویژگی این عملیات بود. با موفقیت عملیات ثامن الائمه که نشان داد طراحی و انجام عملیات های گسترده با سبک و شیوه جدید امکان پذیر است ، فرماندهان سپاه و ارتش طی جلسه هاي متعددی شرایط جدید را مورد بررسی قرار داده و مبتنی بر آن استراتژی جدیدی را تعریف کردند که سه هدف اساسی را دنبال می کرد:

انهدام هر چه بیشتر ماشین جنگی عراق.
دست یافتن به مواضعی مناسب جهت کم کردن خطوط پدافندی و نهایتاً آزاد سازی نیروهای خودی از پدافند به منظور افزایش توان خودی در عملیات بعدی.
آماده شدن برای انجام عملیات نهایی و آزاد سازی گام به گام مناطق اشغالی.
مبتنی بر این استراتژی، دوازده طرح موسوم به «کربلا» تهیه شد که میزان تناسب توان خود با ظرفیت مورد نیاز منطقه عملیاتی، وضعیت زمین از جنبه نظامی و نیز اهمیت منطقه عملیاتی، از عوامل اصلی در تعیین تقدم هر یک از طرح های مزبور بود، بر همین اساس، پس از مباحث مختلف میان فرماندهان سپاه و ارتش عملیات طریق القدس به عنوان اولین گام از سلسله عملیات کربلا طراحی و به مرحله اجرا در آمد.

اهداف عملیات
آزاد سازی شهر بستان و بیش از 50 روستای منطقه
انهدام نیروهای دشمن در منطقه با استعداد بیش از یک لشکر
قطع ارتباط بین دو نیروی عمده در مناطق عمومی اهواز و دزفول
رسیدن به هور و امکان نفوذ در خاک عراق.

عملیات بیت‌المقدس :

اهداف عملیات
مهم ترین اهدافی که در این عملیات دنبال می شد، عبارت بودند از:
- انهدام نیروی دشمن، حداقل بیش از دو لشکر.
- آزاد سازی حدود 5400 کیلومتر مربع از خاک ایران؛ از جمله شهرهای خرمشهر، هویزه و پادگان حمید.
- خارج نمودن شهرهای اهواز، حمیدیه و سوسنگرد از برد توپخانه دشمن.
- تامین مرز بین المللی (حدفاصل پاسگاه طلائیه تا شلمچه).
- آزادسازی جاده اهواز – خرمشهر و خارج شدن جاده اهواز – آبادان از برد توپخانه دشمن.

منطقه عملیات
منطقه عمومی عملیات بیت المقدس در میان چهار مانع طبیعی محصور است، که از شمال به رودخانه کرخه کور، از جنوب به رودخانه اروند، از شرق به رودخانه کارون و از غرب به هور الهویزه منتهی می شود.
منطقه مزبور به جز جاده نسبتا مرتفع اهواز – خرمشهر، فاقد هر گونه عارضه مهم برای پدافند است. همین امر موجب شد تا زمین منطقه – به دلیل مسطح بودن – برای مانور زرهی مناسب، و برای حرکت نیروهای پیاده – به دلیل در دید و تیر قرار داشتن – نامناسب باشد. نقاط حساس و استراتژیک منطقه شامل بندر و شهر خرمشهر، پادگان حمید، جفیر، جاده آسفالت اهواز – خرمشهر، شهر هویزه و رودخانه های کارون، کرخه کور و اروند بود.

عملیات بازی دراز :

ارتفاعات صعب العبور بازی دراز با قله‌های بلند و شیب های تند و بریدگی‌های ممتد از اهمیت ویژه‌ای در منطقه مرزی استان کرمانشاه برخوردار است این ارتفاعات به مثابه عرضه بزرگی درون مثلث قصرشیرین _ گیلان غرب_ سرپل ذهاب واقع شده است و برمنطقه تسلط کامل دارد نیروهای عراقی در روزهای آغازین جنگ از بازی دراز برای دیده بانی استفاده می‌کرد اما ویژگی‌های این ارتفاعات موجب شد با فعالیتهای مهندسی روی آن جاده سازی شود و یگانهای عراق در آنجا مستقر شوند و ضمن افزایش سلطه بر قصرشیرین سرپل ذهاب را نیز زیر دید خود بگیرند.

برای گرفتن این امتیاز مهم از نیروهای عراقی پس از سه ماه کار نیروهای شناسایی سپاه پاسداران ، قرارگاه مقدم غرب سپاه پاسداران و ارتش نخستین عملیات نیمه گسترده را در این منطقه طرح ریزی کردند که با نام عملیات بازی دراز در تاریخ ۱۳۶۰/۲/۱ آغاز شد و به مدت ۸ روز طول کشید و طی آن نیروهای ایرانی و عراقی بارها به تک و پاتک متقابل پرداختند. نیروهای عراقی با استفاده از پشتیبانی هوایی یگانهای خود را حمایت می‌کردند اما رزمندگان ایرانی از جاده و حمایت هوایی کافی و پشتیبانی آتش محروم بودند در نتیجه نتوانستند روی تمام هدف ها مستقر شوند، با وجود این ، از بین قله‌های منطقه سه قله آن را اشغال و تثبیت کردند و تنها در تثبیت قله ۱۱۵۰ و یکی از قله های ۱۱۰۰ ناکام ماندند. در این عملیات هوانیروز ارتش نقش بسزایی ایفا نمود و طی آن خلبان علی‌اکبر شیرودی به شهادت رسید.

تجهیزات منهدم شده نیروهای عراقی: ۵۴ دستگاه تانک و نفربر ۳ فروند هواپیما ۲ فروند هلی‌کوپتر ۲ دستگاه ادوات مهندسی

غنائم جنگی ایران: ۱۲ دستگاه تانک و نفربر ۵ دستگاه ادوات مهندسی

تعداد تلفات نیروهای عراقی: ۱۵۰۰ نفر کشته و زخمی ۷۰۰ نفر اسیر

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 13:20
البته فکر کنم کامل نباشه!
اینم یه سایت در باره ی سناریو:

قبول شدم؟

Soheil-Green
01-06-2007, 14:10
قبول شدم؟
قبول بودی!:31:

خوب من اماده هستم
فقط مونده که لوگو رو تحویل من بدید
اگه خواستید از اقا سعید هم استفاده کنیم چون ایشون تو مجله بازی خور هستن
پس من منتظر لوگو هستم هرچه سرعت تر بدید تا تبلیغات رو شروع کنم
درباره اون لوگوی که شما گذاشتید
خوب نیست چون باید یه کمی جذاب تر باشه
اگر میتونی لوگو رو بده به دوستمون سجاد تا درست کنه
به هر حال نظر شخصی بود شما مدیر این بازی هستی سهیل
فک کنم سلاح های اون زمان کلاشینکف بود
ممنون بله این لوگوی اصلی نیست
از آقا سعید هم ممنونم به ایشونم گفتیم(برای تبلیغات!)
در ضمن میدونم کلاشینکف بود به جز اون دیگه چی بود؟!
اینم یه تانک ساده و فانتزی!(کارتونی!)تکسچر نداشتم!(حجت کجایی؟تکسچر؟!):31:
نظر بدید!:46:

gogole magole
01-06-2007, 14:17
اینم یه تانک ساده و فانتزی!(کارتونی!)تکسچر نداشتم!(حجت کجایی؟تکسچر؟
خوبه
پس لوگو رو بده دست سجاد بهش
پیغام خصوصی بده که درست کنه ببین من منتظرم هاا

gogole magole
01-06-2007, 14:20
سلاح ها
جز کلاش
ژ3 _ نارنجک دستی _توپ106 .107_ارپی جی_ خمپاره60 میلیمتری _تیربار کالیبر

Soheil-Green
01-06-2007, 14:21
ای بابا حجت!
این که فقط تریال 30روز رو (مثلا 2روزش رفته) صفر میکنه!
من کرکی رو میخوام که به کل تریالشو از بین ببره!

Soheil-Green
01-06-2007, 14:21
ممنون گوگولی جان چشم به آقا سجادم میگم!

gogole magole
01-06-2007, 14:30
Soheil-Green
پیغام خصوصی
اسم سلاح هم که گفتیم
من لنگ لوگو هستم ها

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 14:41
تکسچر رو آماده کردم 2 ساعت دیگه می فرستم!

Soheil-Green
01-06-2007, 14:42
2ساعت دیگه؟! چشم گوگولی جان فرستادم!در ضمن کرک چیشد؟!(حجت؟!)

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 16:41
آقا من تمام چیزای کانترو پیدا کردم ولی حجمش 8 مگه چی کار کنم؟؟؟
سناریوم چطوره؟صفحه قبل

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 17:04
تکسچرو برات فرستادم 8 مگه!
کرکم دارم سرچ می کنم!

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 18:49
ای بابا حجت!
این که فقط تریال 30روز رو (مثلا 2روزش رفته) صفر میکنه!
من کرکی رو میخوام که به کل تریالشو از بین ببره!

همچین کرکی پیدا نکردم!!!!1
چرا خودشو نمی خری؟!

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 19:27
تکسچر لباس نظامی:
ضميمه هاي کوچک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 19:31
اگه به تاپیکه من مدل میخوام بری تکسچر گداشتن!

Soheil-Green
01-06-2007, 20:01
تکسچرو برات فرستادم 8 مگه!
اون بدرد خودت میخوره آدرسه اصلشو بفرست!

چرا خودشو نمی خری؟!
از کجا بخرم؟!(از سایتش؟!کردیت کارت ندارم!):31:

سناریوم چطوره؟صفحه قبل
خوبه بد نیست!

اسم سلاح هم که گفتیم
ممنون اسماشو فهمیدم حالا تکسچرشو میخوام!:31:
اینم از یه لوگوی دیگه!(همینجوری!):
آهان راستی گوگولی جان فلن همینجوری تبلیغ کن!(توضیح بده-نمیدونم در خواست همکاری کن!) تا بعد!

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 20:30
اون بدرد خودت میخوره آدرسه اصلشو بفرست!
سایت اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nter_Strike_Model_Importer%2F%3B3239975%3B%2Ffilei nfo.html%2F1%2F1&hl=3e5)
خوبه؟؟
سناریوم که دادم هنوزم عضو موقتم؟؟!

از کجا بخرم؟!(از سایتش؟!کردیت کارت ندارم!)

برو بیرون بخر!
اما نه تو لس آنجلسی باید یه جوری به یکی بگی بره بیرون بخره!

gogole magole
01-06-2007, 22:51
آهان راستی گوگولی جان فلن همینجوری تبلیغ کن!(توضیح بده-نمیدونم در خواست همکاری کن!) تا بعد!

باشه حتما از الان با لوگوی بالا شروع به تبلیغ میکنم

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 22:57
گوگولی مگولی منم می تونم کمکت کنم؟؟؟؟برم چتروما؟؟

gogole magole
01-06-2007, 23:02
گوگولی مگولی منم می تونم کمکت کنم؟؟؟؟برم چتروما؟؟
تو چت روووم کی حرفتو باور میکنه
تو برو تکسچر بساز
لینکشو بدی همه فک میکنن ویروسه

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 23:10
تو چت روووم کی حرفتو باور میکنه
تو برو تکسچر بساز
لینکشو بدی همه فک میکنن ویروسه
حالا تو چت روم نه جاهای دیگه من از دراگون دعوت میکنم بیاد لوگو یسازه!

gogole magole
01-06-2007, 23:27
تبلیغات با منه
خوب هر جور مایلی فقط باید سهیل بیا بگهه

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 00:57
سهیل مژده بده!!!!!1
سناریو تــــــــــــــوپ پیدا کردم:
سناریو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رده:عملیات‌های_نظامی_ایران )

مرد مباح
02-06-2007, 08:58
دوستان.
شما يك سري مراحل رو جابجا پيش ميرين.
ميبخشيد كه اينو ميگم ولي به نظر من شما فكر تبليغ و فروش نباشين.
شما اگه بتونين اولين بازيتون رو درست بسازين ، بازي دومتون فروش ميره.
اولي بايد به صورت تبليغاتي و تقريبا مجاني باشه.

به جز اين مسائلي كه گفتم ، پيشنهاد ميكنم كه از انجينهاي آماده استفاده نكنين چون مديريتي روي مقدار رم و ... نداريد.
ما هم يك تيم بازي سازي داريم ولي متاسفانه گرافيست نداريم و فكر ميكنم شما هم همين مشكلو دارين.
اگه با همكاري تيمها موافقيد بهم پست خصوصي بدين.

ممنون.

SAJAD DP
02-06-2007, 09:06
سلام
درسته
راستي موتور بازيتون چيه؟

littledemon
02-06-2007, 09:28
موتور بازی DarkBasic pro یا FPS هست.....فکر می کنم......همکاری تیمها؟
فکر نمی کنم کسی زیر بار این چیزا بره......چیزی که تو این انجمن ها زیاده گرافیست..!!!!!

فکر می کنم مشکل این گروه بیشتر سناریو و برنامه نویسی باشه چون خودشون یه پا گرافیست هستند...

mazi_z_PSP
02-06-2007, 09:57
تو تاپيک های برنامه نويسی ويژوال بيسيک درخواست بديد موفق ميشويد. در کل ميبينم که داريم خود کفا ميشيم. آخه با چه اميدی دارين این کار رو ميکنين.راستی يادتون نره اگه تونستين از يه موتور مثل Unreal Engine 3 استفاده کنين که حرفی برای گفتن داشته باشين!!!!!!!!
ميدونين که چجور موتوريه؟
:31:

gogole magole
02-06-2007, 10:24
من فقط کار تبلیغو دارم
و دیگه پست نمیدم .... من کار خودمو انجام میدم ولی
کسانی مثل حجت که کارشون درست کرن تکسچر هست داره تبلیغ میکنه
اخه من چی بگم؟

مرد مباح
02-06-2007, 10:30
دوستان من از انجمن دلفي اينجا اومدم.

فكر كردم عنوان نشون ميده.
گرافيستا هم كلي ناز دارن. ولي ميشه پيدا كرد.
ما خودمون انجين طراحي مي كنيم. البته انجيني كه طراحي كردم 2d هست.

SAJAD DP
02-06-2007, 12:34
سلام
دوتا لوگو دارم شايد به دردت شما (همه تون) بخوره

اولي:

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 12:47
دوستان.
شما يك سري مراحل رو جابجا پيش ميرين.
ميبخشيد كه اينو ميگم ولي به نظر من شما فكر تبليغ و فروش نباشين.
شما اگه بتونين اولين بازيتون رو درست بسازين ، بازي دومتون فروش ميره.
اولي بايد به صورت تبليغاتي و تقريبا مجاني باشه.

به جز اين مسائلي كه گفتم ، پيشنهاد ميكنم كه از انجينهاي آماده استفاده نكنين چون مديريتي روي مقدار رم و ... نداريد.
ما هم يك تيم بازي سازي داريم ولي متاسفانه گرافيست نداريم و فكر ميكنم شما هم همين مشكلو دارين.
اگه با همكاري تيمها موافقيد بهم پست خصوصي بدين.

ممنون.
اتفاقا به دراگون فوتاشاپر پیغام دادم بعدشم چرا باید مجانی بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه gta tehran مجانی میدن؟؟! ولی تبلیغاتم لازمه شما دلت به حال ما می سوزه برو امضای منون وردار بذار تو امضات ما حالا نسخه 1 بسازیم بعدش بیفتیم به فکر نسخه 2!اسم بازی تون چیه کجاست؟؟

gogole magole
02-06-2007, 13:01
سلام

نمیاد لوگوهات
تو این سایت اپلود کن

c0rd3r
02-06-2007, 13:06
دوستان اگه خواستین من عکسهای سلاحهای دفاع مقدس رو دارم . ( هم ایران هم عراق )

از آر پی جی گرفته تا تانک و هوا پیما و هلی کوپتر و ...

خواستین براتون آپلود میکنم . البته اینترنتم معمولی هست ولی طول میکشه .

خواستین بگین می یک 2 ساعت دیگه برمیگردم . اگر خواستین تو این دو روز تعطیلی براتون آپ

میکنم .

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 13:06
سلام

اولي:

دومي:
کو لوگو؟!!!!!

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 13:07
دوستان اگه خواستین من عکسهای سلاحهای دفاع مقدس رو دارم . ( هم ایران هم عراق )

از آر پی جی گرفته تا تانک و هوا پیما و هلی کوپتر و ...

خواستین براتون آپلود میکنم . البته اینترنتم معمولی هست ولی طول میکشه .

خواستین بگین می یک 2 ساعت دیگه برمیگردم . اگر خواستین تو این دو روز تعطیلی براتون آپ

میکنم .
آره بیار

در ضمن دراگون جان که اینجایی پیغام منو بخون!

SAJAD DP
02-06-2007, 14:02
سلام
نمي دونم چرا اين جوري شده نيم ساعت پيش درست بود.
دوباره آپ كردم ببينيد درست شده؟
اين به صورت لينك گذاشتم
--------------------------------
در ضمن لوگو هايي كه سهيل گذاشته بود در صفحه هاي قبل هم نيست(يعني من نمي بينم)

SAJAD DP
02-06-2007, 14:09
سلام
ببخشيد براوزر من خرابه قاطي كرده!
ببينيد چيزي مي بينيد:
لينك مستقيم

لينك مستقيم:
-------------------------------------------------
البته اينها كوچيك شدن (((عكس اصلي به زودي))

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 14:11
دوستان در اینجا ثبت نام کنید:
ممنون

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 14:12
بچه ها من میرم از 2 - 3 نفر تو انجمن فوتو شاپ برای لوگو بازی کمک بگیرم!
در ضمن ثبت نام اینجا:

SAJAD DP
02-06-2007, 14:14
سلام
حجت منو ثبت نام كن چون فرم دعوت به همكاري رو نمي تونم بفهمم كه بيد دانلود بشه يا چيز ديگه...
راستي لوگوها رو مي بيني

gogole magole
02-06-2007, 14:27
بابا کو لوگو ؟
ضربه در میاد

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 14:33
سلام
حجت منو ثبت نام كن چون فرم دعوت به همكاري رو نمي تونم بفهمم كه بيد دانلود بشه يا چيز ديگه...
راستي لوگوها رو مي بيني
لوگو هارو میبنم ببخشید زیاد واضح و خوب نیست!!
چرا خودت ثبت نام کن:

gogole magole
02-06-2007, 14:46
بیخیال اسم منو خط بزنید
ما که نیستیم
وقتی کسانی مثل

hojjat_game_carbon
کارای منو انجام میده
بجای تکسچر
بیخیال من

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 14:48
بیخیال اسم منو خط بزنید
ما که نیستیم
وقتی کسانی مثل
نقل قول:hojjat_game_carbon

کارای منو انجام میده
بجای تکسچر
بیخیال من

چرا؟؟؟
در ضمن این عکست اون باید بشه coming نه comin!

gogole magole
02-06-2007, 14:52
اینم یه عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gogole magole
02-06-2007, 14:54
coming
co0minاصلشه
نمیدونستی بدون

persian365
02-06-2007, 14:54
امیدوارم موفق باشید
ولی اگه وبلاگ رو بهتر طراحی می کردی بهتر بود
خیلی ساده هست
وبلاگ کهخوب باشه بیننده می فهمه که سطح کارتون و ارزشی که برای کارتون قاعل هستید چه قدر هست
روی همه موارد حرفه ای کار کنید حتی یک نکته کوچیک تبلیغاتی
موفق باشید

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 15:04
امیدوارم موفق باشید
ولی اگه وبلاگ رو بهتر طراحی می کردی بهتر بود
خیلی ساده هست
وبلاگ کهخوب باشه بیننده می فهمه که سطح کارتون و ارزشی که برای کارتون قاعل هستید چه قدر هست
روی همه موارد حرفه ای کار کنید حتی یک نکته کوچیک تبلیغاتی
موفق باشید
چشم وبلاگو درست می کنم !

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 15:21
قالب درست شد!

dragonboy
02-06-2007, 15:26
آقا بیا این لوگو هایی که خواستی البته خوشتون نیومد دیگه ببخشید

این سیاهش

اینم سفیدش

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 15:39
دراگون جان واقــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـعا عالی بید!!!!
بابا تو انـــد فوتوشاپی!!
از پیغام من اومدی؟!

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 15:40
همه اینو بذارن تو امضاشون:

_H2_
02-06-2007, 15:46
سلام
آقا نمیخوام ناامیدتان بکنم! آرزو بر جوانان عیب نیست. :31:
ولی FPS Creator خودش اسباب بازی است، شما میخواهید با اون با بازی بسازید! :13:
لطف فرمودید! حالا ما بخواییم نسخه نهایی اش را بخریم، به اولین مشتری تون چقدر تخفیف میدید ؟؟؟؟ کی ایشا ا... میتونیم بریم آرپی جی برداریم و بریم جلو ؟؟؟ ایشا ا... تا قبل از مردنمون من پیرمرد حاضر میشه؟ :40:

maxoud
02-06-2007, 15:51
عراق اینطوریه:iraq نه اینطوری:irag
:13:

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 15:51
سلام
آقا نمیخوام ناامیدتان بکنم! آرزو بر جوانان عیب نیست.
ولی FPS Creator خودش اسباب بازی است، شما میخواهید با اون با بازی بسازید!
لطف فرمودید! حالا ما بخواییم نسخه نهایی اش را بخریم، به اولین مشتری تون چقدر تخفیف میدید ؟؟؟؟ کی ایشا ا... میتونیم بریم آرپی جی برداریم و بریم جلو ؟؟؟ ایشا ا... تا قبل از مردنمون من پیرمرد حاضر میشه؟

چرا بچه هارو نا امید میکنی اگه ایرانیا بخوان میتونن دیوار چین تو 3 ساعت بسازن بعد نتونن یه بازی ی ساده رو بسازن؟!
ببخشید ها ولی فکر کنم مثل GTA TEHRAN هستش یعنی به اعضا مجانی میدن بقیه:
Monney
ایشا...... 4-5 ماه دیگه فکر کنم آمادست!

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 15:52
بچه ها سوتی بزرگ دراگون عراق iraq نه irag!!!زود یکی درستش کنه!

gogole magole
02-06-2007, 19:34
ببین
کسی بهتون کمک نمیکنه
فقط خودتی که داری فعالیت میکنی

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 20:18
آقا مدیر تبلیغات که رفتگوگولی مگولی سهیل کجاست من میرم تمام ایرانو خبردار کنم!
من جای گوگولی مگولی میشم!

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 20:19
در ضمن چرا نمی خوای من فعالیت کنم؟؟کسی نگفت که بری بیرون خودت رفتی بیرون.

gogole magole
02-06-2007, 20:22
آقا مدیر تبلیغات که رفتگوگولی مگولی سهیل کجاست من میرم تمام ایرانو خبردار کنم!
من جای گوگولی مگولی میشم!

اصلا نیازی نیست که بگی خودت داشتی از همون اول این کارو میکردی
تکسچر که بلد نیتسی بسازی عکسم که از گوگول ارت نگرفتی پس چی؟
اومدی جای منو گرفتی
به هر حال من خودمو کشوندم کنار چون بی فایدس

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 20:27
آقا سهیل کجاست من تکسچر چی پیدا کنم کارای جانبیم بامن وبلاگم که ساختم.عکسم به احتمال 39.9 میارم!
تکسچرم که دادم
سناریوهم دادم پس چرا عضو موقتم؟؟

gogole magole
02-06-2007, 21:44
سهیل گفت تفنگ و اینا
تازه کو عکسی که از گوگول ارت گرفتی؟
این کسی که اوردی واسه لوگو خوب دیدی که چی کار کرد؟؟
تازه من دارم دنبال گرافیست و برنامه نویس میگردم که اگر بری ببینی در بارش تاپیک زده بودم
و تو اومدی جای من داری تبلیغ میکنی اینو قبول داری؟

gogole magole
02-06-2007, 21:57
دوستان در اینجا ثبت نام کنید:
ممنون
تازه تو که نباید بیایی از این کارا کنی(ثبت نام) سهیل باید تصمیم بگیره
تازه کی گفته میکشم کنار
هستم تا اخرش کار خودمم انجام میدم
مگر اینکه سهیل بگه

gogole magole
02-06-2007, 22:10
یه اسم واسه بازی انتخاب کردم
#سالهای حماسه#
تازه برادر من متخصص تبلیغات و کار با برنامه های
کریل دراو و فوتوشاپه

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 22:38
چرا دعوا میکنی؟؟؟؟
لوگو که دنبالشم
سناریو چی؟؟کم آوردی نظرتو نمیگی؟؟؟
برنامه نویسم من تاپیک دادم تبلیغات این نیست ماکه هنوز بازی نساختیم بری تبلیغات کنی بیان بخرن .
اسمشم جنگ ایرانو عراق خوبه وبلاگم سهیل نیستش که؟خیلیم خوبه
کی تو کار تو دخالت کرد من دارم عضو میگیرم همین تکسچرم که دادم پس چی؟

gogole magole
02-06-2007, 22:43
نیاز نیست که اینقدر ناراحت بشی
سناریو رو که تاپیک زدی تو انجمن متفرقه
یکی اومد واست در اورد تو فقط کپی پست کردی(درسته)؟
تکسچر هم بازم تاپیک زدی
پس معلوم میشه که رشتت این موضوعات نیست
من نخواستم که دعوا کنم یا کسی رو ناراحت کنم
ثبت نامم که با سهیل هستش که میتونی بری صفحه ی 1 رو بخونی
همین(نیاز نیست کسی ناراحت بشه)

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 22:46
آقا خود سهیل گفت تکسچرو برو سرچ کن بعد ببخشید ها ولی اصلا به شما چه من چیکار می کنم؟؟؟؟
من مگه تو کار شما دخالت میکنم؟؟بگم اینو خودت ساختی اون مال دوستته؟؟

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 22:46
لوگوهم دارم می سازم فردا پس فردا تموم میشه

gogole magole
02-06-2007, 22:58
آقا خود سهیل گفت تکسچرو برو سرچ کن بعد ببخشید ها ولی اصلا به شما چه من چیکار می کنم؟؟؟؟
من مگه تو کار شما دخالت میکنم؟؟بگم اینو خودت ساختی اون مال دوستته؟؟

من که نخواستم ببینم کارهای تو چیه؟
من رفتم تو انجمن متفرقه دیدم که چنین کاری رو کردی
بعدش خودت ادعا کردی که من رشتم تو این کاراست
خواهشا پست پشت سر هم نده اگه با هم بدی قشنگ تر میشه

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 23:24
در ضمن سنیل گفت میتونی کمک بخوای اگه یبار دیگه دعوا کنی با من راپورتتو میدم.

hojjat_game_carbon
02-06-2007, 23:25
تو کار خودتو بکن چرا می خوای من تو گروه نباشم رییس سهیله نه ت
عکس از گوگل ارتم سیستم ویروسی شد باز نمیشه

gogole magole
03-06-2007, 00:41
در ضمن سنیل گفت میتونی کمک بخوای اگه یبار دیگه دعوا کنی با من راپورتتو میدم.تو کار خودتو بکن چرا می خوای من تو گروه نباشم رییس سهیله نه ت
عکس از گوگل ارتم سیستم ویروسی شد باز نمیشه

من که نگفتم تو از گروه خط بخوری
باشه من که دعوا نکردم
پس تو کار خودتو انجام میدی من هم کار خودمو
فقط نیازی نیست که کسی اینجا ناراحت بشه
خوب نظرتون درباره ی اسم بازی چیه؟
سال های حماسه

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 01:06
سال های حماسه
اسم خوبیه ولی به نظر من جنگ ایران و عراق بهتره کاش بازی طوری بسازیم که اول از تهران بری خرمشهر بعد جنگ کنی.

SAJAD DP
03-06-2007, 01:19
سلام به چه دعواييه اينجا من كه رفتم ولي خدا به بقييه رحم كنه
در ضمن اگر بتونيد سبك gta رو با سبك مبارزان آزادي ( فكر كنم اين طوري نوشته مي شد: freedom fighstres) مخلوط كنيد جالب بشه يعني اين كه در حين استقلال در كنترل بازيكن بتوان سر خود حمله كرد بعد هم بازداشت شد و سپس اعدام شد(جنايي شد)
و همين طور با كامل كردن ماموريتها بتوان نيرو به عنوان يار گرفت و...
---------
اين اسم سالهاي حماسه از كي بود جالبه مخففش مي شه: YEP ، Year Epic poem
و جنگ ايران و عراق هم ميشه QIAI يا QII كه ميشه Qurral Iran and Iraq
---------
خب مشكل لوگو تون كه حل شد (( حجت مي سازه )))
اگر كاري بود بگيد ( كه مي دونم براي من نيست)
من رفتم همين حالا.....

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 01:59
خب مشكل لوگو تون كه حل شد (( حجت مي سازه )))
اگر كاري بود بگيد ( كه مي دونم براي من نيست)
من رفتم همين حالا.....
شما Fps بلدی کی گفته من لوگو میسازم به احتمال 10 درصد به من اطمینان نکنید!

littledemon
03-06-2007, 09:34
دوستان همه توجه کنند.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستانی که از انجمن های دیگه تشریف میارند اینجا و ارد میدند و دستور و آیه یاس میخونند عاجزانه خواهش می کنم زیاده گویی نکنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما نه ندیده ایم و نه آماتوری که اصلا از هیچ چی سر در نیاریم......ما خودمون خوب میدونیم UNreal چی هست و بر چه پایه ای کار می کنه مزایاش چی هست و مدیریت حافظه و هر چی بخواید ...
ماخودمون بلدیم که FPS و این حرفا ضعیف هستند..... ما خودمون میدونیم و نیازی به راهنمائی های شما که در پوسته سر کوفت های نا امید کننده است احتیاجی نداریم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خیلی ادعا دارید (فاتو به ) مثل آیه قرآن که گفته......یالا....مثلش رو بیارید و حتی بهترش اونوقت ادعا کنید .... همین شما هستید که مخ هاتون یخ زده و صنعت بازی رو خسته و داغون سرجای خودش نگه میدارید.....
بهتره آقایونی که دم از Unreal می زنند ببینند .....شرکت هایی مثل FireFly و Rockstar game و Atari سال های 1970 با چی بازی مینوشتند...اونها از ضعیف تر از این ها شروع کردند....تا به اینجا رسیدند...
همینه دیگه شما میخواید همیشه زیاده خواه کنید و همه رو با Unreal مقایسه می کنید آخرش هم هیچ کوفتی نمی شید...
ما کارمون رو با این شروع می کنیم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرفی بود..؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

littledemon
03-06-2007, 09:38
در ضمن دوستان ...سریع باشید ....منو سا پورت کنید که کار رو شروع کنم یه نمونه تحویل این صاحب کارمون بدم... سهیل خان رو میگم.....
یه شخصیت آدم آماده کسی داره؟ همچنین یه اسلحه ؟ ...میخوام تو بازی بکار ببرم......راه رفتن و اینها رو ببینم میتونم اعمال کنم یا نه..... راستی فایل های اشیا و این چیزا پسوندشون .x هست با چه برنامه ای هستند.....؟؟؟
یه فایل با این پسوند به من برسونید تا یه نمونه تحویلتون بدم..

SAJAD DP
03-06-2007, 10:56
سلام
آقا يه پيشنهاد:
من يه نفر رو مي شناسم كارش فيلمنامه نوسي است و همين طور مي تونه براي بازي فيلم نامه بنويسه
مي خواهيد بهش بگم همكاري كنه؟
منتظرم جوابم ( فقط زود )

gogole magole
03-06-2007, 11:38
منم یه نفرو پسدا کردم که میتونه تانک درست کنه
(البته ازش درخواست کردم ببینم میاد یا نه)

littledemon
باهات موافقم
حرف های قشنگی زدی

SAJAD DP
03-06-2007, 12:04
سلام
ببخشيد هي پست مي دم
ولي Saeed Dp يه دمو ساز و فتوشاپيست حرفه ايه
اگر بتونم راضيش كنم يه دمو بسازه عالي مي شه لطفا شما ها هم كمك كنيد!
فردا يكي از بهترين لوگو ها رو براتون مي زارم شايد خوشتون آمد

gogole magole
03-06-2007, 12:11
منم 2 نفر دیگه که در برنامه ی 3dmax و مایا حرفه دارن پیدا کردم
بچه ها خوبه اینطوری اگه پیش بریم همه چی حل میشه
فقط مونده سهیل بیاد که نظر رو بده
بابا سهیل تو کجایی؟؟؟؟

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 12:40
آقا ما چرا داریم پست بیخود میدیم؟؟ما الان باید به فکر 3d و Fps باشیم نه به فکر دعوا اینجور حرفا سهیل کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتت؟

gogole magole
03-06-2007, 12:45
آقا ما چرا داریم پست بیخود میدیم؟؟ما الان باید به فکر 3d و Fps باشیم نه به فکر دعوا اینجور حرفا سهیل کجاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتت؟

من خودم کسی که با 3d کار کنه پیدا کردم پست بالا رو بخون دعوتشون کردم(هوراااا)
منم موافقم چرا دعوا کنیم

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 12:49
آقا من دعوتنامه پرشینگیگ گرفتم آپلود عکس . وییدیو اینا با من.
بابا سهیل کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــجایی؟؟

من خودم کسی که با 3d کار کنه پیدا کردم پست بالا رو بخون دعوتشون کردم(هوراااا)
منم موافقم چرا دعوا کنیم
خوب بیارش تو دیگه ولی اول بهش باید فرم بدی!!!
یه بار دیگه میگم:
ثبت نام اینجا که پست اضافی نشه:
ممنون

persian365
03-06-2007, 13:05
یک گزارش از کارتون بدید ببینیم در چه مرحله ای هستید
من که خیلی دوست دارم شما موفق بشید

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 13:30
یک گزارش از کارتون بدید ببینیم در چه مرحله ای هستید
من که خیلی دوست دارم شما موفق بشید
به پست اول دقت کن پیشرفت 0 % چون سهیل نیستش!

persian365
03-06-2007, 13:34
به پست اول دقت کن پیشرفت 0 % چون سهیل نیستش!

ممنون
امیدوارم 100 درصد بشه

dragonboy
03-06-2007, 13:53
اول اینکه مثل بچه ها این کارا چیه دیگه حالا یه اشتباه تایپی شده بیاید اینیکی رو واستون ساختم لوگوها پرید

gogole magole
03-06-2007, 13:56
کارت عالیه

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 14:01
باشه همه سیاهرو بذارن بهتر نیست؟

wahid2003vj
03-06-2007, 14:06
با سلام
با توجه به اطلاعات خوبی که پیرامون جنگ دارم حاضرم در بخش سناریو همکاری کنم

persian365
03-06-2007, 14:11
عکس رو تو امظاتون به صورت لینک بزارید یعنی روی عکس کلیک می کنند وارد تایپیک یا سایت مورد نظر بشن

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 14:13
با سلام
با توجه به اطلاعات خوبی که پیرامون جنگ دارم حاضرم در بخش سناریو همکاری کنم
تو باید با من همکاری کنی چون منم تو کار سناریوم یاهوتو آن کن.

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 14:14
دوستان اینجا ثبت نام کنید:

gogole magole
03-06-2007, 14:19
دوستان اینجا ثبت نام کنید:
بابا بچه ها همه میدونن دیگه لازم نیست تکرار کنی
خوب بچه ها
جنگ ایران و عراق یه طوریه درسته؟
بذاریم سال های حماسه خیلی بهتره ها

persian365
03-06-2007, 14:28
من هم با تغییر اسم موافقم
جنگ ایران و عراق زیاد جالب نیست
اگه اسم بازی حماسه .. یا امسال این باشه بهتره ..
به نظر من حرفه ای تر به نظر میاد

dragonboy
03-06-2007, 14:32
من هم با تغییر اسم موافقم
جنگ ایران و عراق زیاد جالب نیست
اگه اسم بازی حماسه .. یا امسال این باشه بهتره ..
به نظر من حرفه ای تر به نظر میاد

آقایون من نمی خوام تو کارتون دخالت کنم ولی تاریخی از جنگ به نظر من بهتره چون من خیلی وقت تو کار این چیزا هستم می تونم هزار تا لوگو بهتون نشون بدم که اسم بازیشیون رو این چیزا خلاصه شد در ضمن می تونید شماره های بعدیشم بدید :20: در ضمن ریس گروهتون کیه ؟
شاید تو گروهتون عضو بشم البته اگه بخواید

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 14:41
آقایون من نمی خوام تو کارتون دخالت کنم ولی تاریخی از جنگ به نظر من بهتره چون من خیلی وقت تو کار این چیزا هستم می تونم هزار تا لوگو بهتون نشون بدم که اسم بازیشیون رو این چیزا خلاصه شد در ضمن می تونید شماره های بعدیشم بدید در ضمن ریس گروهتون کیه ؟
شاید تو گروهتون عضو بشم البته اگه بخواید
کاملا موافقم تاریخی از جنگ عالیه رییس سهیل گرینه یا همون سهیل تو گروه gta tehran که نیستش ولی اگه می خوای عضو شی یه سایت پست قبلیم برو.

gogole magole
03-06-2007, 14:47
خوب حالا اینقدر نظر ندید
چون باید سهیل تایید کنه وایسید تا بیاد

dragonboy
03-06-2007, 14:48
کاملا موافقم تاریخی از جنگ عالیه رییس سهیل گرینه یا همون سهیل تو گروه gta tehran که نیستش ولی اگه می خوای عضو شی یه سایت پست قبلیم برو.

فرم عضویتتون که همون فرم عضویت منه تو سایت می دونستید قانون کپی رایت داره چرا این کارو کردید اصلا خوشم نیومد اول باید اجازه می گرفتید در ضمن اگه می خواستید واستون درست می کردم نباید کارای کپی شده بردارید سهیل خان خودت می دونی که من کارام چه جوریه می دونی بهتر از اون لوگویی که ساختم رو می تونم براتون بسازم می دونی که تو کارای فتو شاپی خیلی می تونم کمکتون کنم پس بابا اول یاد بگیرید بچه بازی در نیارید بعد بازی بسازید

gogole magole
03-06-2007, 14:54
فرم عضویتتون که همون فرم عضویت منه تو سایت می دونستید قانون کپی رایت داره چرا این کارو کردید زود عوضش کنید اصلا خوشم نیومد باهاتون هم همکاری نمی کنم
کی کپی کرده بود؟؟؟ هاا
نکنه کار حجت هستش؟
بابا سهیل که نیومده چرا ناراحت میشی مدیر اونه

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 14:54
فرم عضویتتون که همون فرم عضویت منه تو سایت می دونستید قانون کپی رایت داره چرا این کارو کردید اصلا خوشم نیومد اول باید اجازه می گرفتید در ضمن اگه می خواستید واستون درست می کردم نباید کارای کپی شده بردارید
من حالا ازت اجازه میگیرم

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 14:55
من بچز کپی رایت کردن کار دیگه بلد نیستم مزاحمتونم میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودمو از گروه میکشم کنار همگی بای

gogole magole
03-06-2007, 15:01
دیگه فایده نداره
باید اجازه میگرفتی
اههه چرا این سهیل نمیاد

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 15:08
من بچز کپی رایت کردن کار دیگه بلد نیستم مزاحمتونم میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gogole magole
03-06-2007, 15:18
بابا چی میگی تو؟
چرا میخوای از گرو بری
بمون

persian365
03-06-2007, 15:26
چه زود قهر میکنه
گفت باید اجازه میگرفتی
به نظر من اوند وستمون هم نباید این قدر ... یعنی این طوری اینجا برخورد می کرد .. می تونست پیام خصوصی بده بهش تذکر بده .. اگه قبول نکرد .. اینجا مطرح می کرد

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 15:29
نه من میرم من کاری جر کپی کردن بلد نیستم

gogole magole
03-06-2007, 15:32
نه من میرم من کاری جر کپی کردن بلد نیستم
بیا دیگه
این مسخره بازی ها چیه؟ هی زود قهر میکنی
بابا ما داریم بازی میسازیم مسخره بازی که نیست
هی یکی بیاد
یکی بره
بابا بیخیال بیا کمک

MARTIN
03-06-2007, 15:36
این قدر پست های الکی ندید و هی نزنید تو سر و کله هم صبر کنید رییس بیاد.
در ضمن این رییس شما هم Id یاهوش و گذاشته براش پیام بزارید.

اقای حجت همه که اول بلد نیستن با سعی و تلاش یاد می گیری.

persian365
03-06-2007, 15:37
hojjat_game_carbon اگه میخوای بری پس چرا اینقدر تایپیک می دی که من می خوام برم
اگه قهری کردن دوست داری
همه چیز رو بچه بازی می بینی
برو
به سلامت

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 15:40
نه بابا من ار این جور کارا به خدا بلد نیستم تو تاپیک Gta Tehran هم ضایع شدم بد جوری اینم روش من نه هیچ کاری بلدم نه چیزی قهر نمی کنم ها ولی من به درد شما نمی خورم من فقط کپی پست بلدم همین اون از اوون دعوا با گوگولی مگولی اینم از این من اصلا هیچی تو بازی سازی بلد نیستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پستم دیگه نمی دم سهیلم گفت عضو موقت پس چه بهتر که برم.
من اصلا بدرتتون نمی خورم به قول معروف:
اگر بار گران بودیم و رفتیم .................................................. ...اگر نا مهربان بودیم رفتیم
من مزاحمتون به هیچ وجه نمیشم
شما بدون منم میتونین من کاری بلد نیستم
خداحافظ

Oracle_Eldorado
03-06-2007, 16:35
دوستان برنامه نویس در چه حدی میخواین ؟
من VB بلدم ولی نه در حد حرفه ای .
کمی هم 3D Max بلدم ولی باید باز هم تمرین کنم . چون هنوز حرفه ای نشدم .
اگه خواستید در خدمتم .

gogole magole
03-06-2007, 16:48
این قدر پست های الکی ندید و هی نزنید تو سر و کله هم صبر کنید رییس بیاد.
در ضمن این رییس شما هم Id یاهوش و گذاشته براش پیام بزارید.

اقای حجت همه که اول بلد نیستن با سعی و تلاش یاد می گیری.

اره منم موافقم دیگه پست بی ربط نمیدم
برای ایدی ش هم اف گذاشتم ولی خبری نیست

دوستان برنامه نویس در چه حدی میخواین ؟
من VB بلدم ولی نه در حد حرفه ای .
کمی هم 3D Max بلدم ولی باید باز هم تمرین کنم . چون هنوز حرفه ای نشدم .
اگه خواستید در خدمتم
اره بابا (الدرادو به تو نیاز داریم)
برو به سهیل بگو تا عضوت کنه

hojjat_game_carbon
نیازی نیست که بری
همین کپی پستی که میکنی خیلی ارزش داره
مثلا سناریو براش زحمت کشیدی
پس نیازی نیست واسه یه مسئله ی علکی قهر کنی
بابا برگرد به جمعمون

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 16:58
باشه برگشتم ولی ما که برنامه نویس نداریم؟؟
بابا برنامه نویسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سهیل کجاست؟گروهو ول کرده رفته!:27:

moloch
03-06-2007, 17:06
خوب موفق باشید

sajadlog
03-06-2007, 17:09
خوب به من گفتید بیام اینجا تکلیف من رو روشن کنید خوشحال میشم عضو گروه شما بشم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

DaRiOuShJh
03-06-2007, 17:32
دوستان فکر خوبیه!

ایشالله خوبم از کار در بیاد...

موفق باشید...

gogole magole
03-06-2007, 17:48
Oracle_Eldorado
ایشون با 3d اشنایی دارن و برنامه نویس هم هستن vb

sajadlog
من شمارو دعوت کردم
شما گفتید که برنامه ی 3d استاد هستید
خوب یعنی نمیدونی باید چی کار کنی؟
3d تانک و اسلحه های اون زمان و نفر بر و ....
اگه میشه درست کن و نمونه کاراتو بذار اینجا تا سهیل نظرشو بده
سهیل=مدیر این بازی
میگم خصوصی رو خوندی؟ واسط یه خصوصی فرستادم یه نگاهی بکن

دوستان فکر خوبیه!

ایشالله خوبم از کار در بیاد...

موفق باشید
ممنون از نظرت

sajadlog
03-06-2007, 18:41
من شمارو دعوت کردم
شما گفتید که برنامه ی 3d استاد هستید
خوب یعنی نمیدونی باید چی کار کنی؟
3d تانک و اسلحه های اون زمان و نفر بر و ....
اگه میشه درست کن و نمونه کاراتو بذار اینجا تا سهیل نظرشو بده
سهیل=مدیر این بازی
میگم خصوصی رو خوندی؟ واسط یه خصوصی فرستادم یه نگاهی بکن
اره خوندم ممنونم که روم حسابکردید باشه سعی میکنم اولین کار خودم رو تحویلتون بدم البته چهارشنبه امتحان ریاضی 2 ریاضی و فیزیک داریم نمیتونم سریع درستش کنم بعد چهار شنبه میتونم روزی یکی دو تا اسلحه و تانک بسازم.

gogole magole
03-06-2007, 18:46
اره خوندم ممنونم که روم حسابکردید باشه سعی میکنم اولین کار خودم رو تحویلتون بدم البته چهارشنبه امتحان ریاضی 2 ریاضی و فیزیک داریم نمیتونم سریع درستش کنم بعد چهار شنبه میتونم روزی یکی دو تا اسلحه و تانک بسازم.

اره خوبه
تا اون موقع سهیل هم میاد

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 19:50
sajadlog
به سایت زیر برو فرمو بگیر و ثبت نام کن:

sajadlog
03-06-2007, 20:07
به سایت زیر برو فرمو بگیر و ثبت نام کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با کمال میل

littledemon
03-06-2007, 22:01
حجت جان خیر سرم بنده برنامه نویس موقت هستم .....قربونت شما برو پست شما 122 رو حتما بخون .....منو ساپورت کنید .... اصلا کسی اینجا مارو حساب نمی کنه...!!!!!

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 22:30
حجت جان خیر سرم بنده برنامه نویس موقت هستم .....قربونت شما برو پست شما 122 رو حتما بخون .....منو ساپورت کنید .... اصلا کسی اینجا مارو حساب نمی کنه...!!!!!
یعنی چی ساپورتت کنم برو فرمو بگیر دیگه:
راستی خبر خوب سهیل اومده!

littledemon
03-06-2007, 22:37
نگرفتی شما برو بخون پست رو ...من فرم میخوام چکار..؟

مدل میخوام...مدل .....اول برو بخون عزیز من بعد بیا ...

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 22:40
من مدلو از کجا بیارم؟!

Creeping Death
03-06-2007, 22:41
chanta pishnahad daram

1- agar mikhahid bazitan aly bashad dor fps creator ra khat bekeshid

2- nameh bazi : Hasht Sal - eight years

man chand mah pish mikhavastam hamin bazi ra ba yek tim 7 nafareh fh fpsc besazam vali be moshkelateh ziyadi barkhordam masalan age toyeh bazi adam ziad bezarid sorat paeen miad

Soheil-Green
03-06-2007, 22:42
سلام دوستان!:21:
پوزش شدید واسه این چند روزی که نبودم سرم شلوغ بود!:31:

این چه کاریه حجت؟!
گروهو ریختی بهم!
هرکی کار خودشو بکنه!
کاراتونم تو پست اول تاپیک بهتون گفتم!
کار تو تکسچر+سناریو
چرا وبلاگ ساختی اینا کاره خودمه!
در ضمن اینقدر به جون هم نیفتید!

ممنون شما عضو هستید!
فلن (ببخشیدا!) احتیاج به برنامه نویس نداریم!
هنوز کارمون به اون مرحله نرسیده!
گوگولی جان شما هم تبلیغات در حد خفن کن!
راستی ممنون از دراگون لوگوی بازی هم اینه:
بعدشم الان فقط و فقط به تکسچر ساز و گرافیک کار نیاز مندیم!(در حد بالا تر از خفن!):31:
در ضمن حجت جان وقتی کاری رو قبول کردی دیگه رد نکن!
بعدشم فقط کارایی که مربوط به خودته رو انجام بده!(اون پست صفحه اولم الان آپ میکنم:46: !)
در آخر دوستان فلن برای ثبت نام به همون آدرس برید تا من آدرسه رسمی رو بگم!

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 22:47
چشم سهیل ولی اسم بازی این باشه بهتر نیست 8 سال جنگ ایران؟
تکسچر من با رضا دوستم تو Gta Tehran بهش در خواست میدم.
گرافیکم دراگون باشه خوب نیست؟
یه لیست از تکسچری که می خوای بده شاید تونستم کاری کنم در ضمن سناریوم چطور شده؟
یاهوتو آن کن اددت می کنم.

Soheil-Green
03-06-2007, 22:54
2تا مطلب:
1-صفحه اولو بخونید(حتما!)بعد پست بدید.
2-من دیگه با یاهو حال نمیکنم!(از اون فقط به عنوان میل استفاده میکنم!)
در ضمن در رابطه با اسم بازی:فلن همین جنگ ایران و عراق باشه تا بعد!

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 23:00
littledemon
اینم یه سایت که تفنگای باهال توشه باید دانلودشون کنی تانکو تفنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nter_Strike_Model_Importer%2F%3B3239975%3B%2Ffilei nfo.html%2F1%2F1&hl=3e5):

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 23:14
در ضمن من پرشین گیگ دارم هر چیزی آپلود می خواین کنین بگید

gogole magole
03-06-2007, 23:17
فک کنم کل پی سی ورلد بدونه مه که همه جا تبلیغ کردم حتی خصوصی برای همه زیاد فرستادم
من چند نفرو برای 3dساختن پیدا کردم..
یکیشون الدرادو و دیگری سجاد لوگ که میتونن این کارو رو بکنن
من کارم رو دارم خوب انجام میدم (تبلیغات)
اومدوارم که تا این حد راضی شده باشی.

gogole magole
03-06-2007, 23:20
chanta pishnahad daram

1- agar mikhahid bazitan aly bashad dor fps creator ra khat bekeshid

2- nameh bazi : Hasht Sal - eight years

man chand mah pish mikhavastam hamin bazi ra ba yek tim 7 nafareh fh fpsc besazam vali be moshkelateh ziyadi barkhordam masalan age toyeh bazi adam ziad bezarid sorat paeen miad

شرمنده یادم رفت اینو بگم
بابا چرا فنگلیش تایپ میکنی؟
دینم در اومد تا خوندمش
اسم "جنگ ایران و عراق" میتونیم هم سال های حماسه رو بذاریم خیلی جالب میشه جذاب تره

Soheil-Green
03-06-2007, 23:26
بله که راضیم!
در ضمن به پرشین گیگ نیازی نیست!(برای خود بازی یدونه ساختم!)
این برای بار 999999:حجت جان تو فقط و فقط دنبال تکسچر باش!بس!(کارای وبلاگ و وبسایت با خودم!)
سناریو هم خوبه!

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 23:31
من دارم با سوییچ یه چیز درست می کنم آدرس اینو وبلاگو بدم یا چیز دیگه ای؟

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 23:33
بله که راضیم!
در ضمن به پرشین گیگ نیازی نیست!(برای خود بازی یدونه ساختم!)
این برای بار 999999:حجت جان تو فقط و فقط دنبال تکسچر باش!بس!(کارای وبلاگ و وبسایت با خودم!)
سناریو هم خوبه!
ببخشید 2 بار شد من تکسچر چیو بیارم؟؟به رضا خصوصی میدم.!
در ضمن من سوییچم فولم مدیر کارای جانبی بشم؟

Soheil-Green
03-06-2007, 23:45
نه!
فقط و فقط مسئول کار های تکسچر و سناریو!
تکسچر اینارو لازم دارم:
تفنگهای زمان جنگ!(حال ندارم اسماشو بنویسم!)
تانک و ماشینهای زمان جنگ!(مثل جیپ!)
لباس های جنگی!(ایرانی و عراقی)
-------------------------------
راستی به یه سری از شعرای زمان جنگ احتیاج دارم مثل:(یاور تخریبچی من.....!)
در ضمن به این وبلاگ بیاین!(موقتا!)

gogole magole
03-06-2007, 23:47
نه!
فقط و فقط مسئول کار های تکسچر و سناریو!
تکسچر اینارو لازم دارم:
تفنگهای زمان جنگ!(حال ندارم اسماشو بنویسم!)
تانک و ماشینهای زمان جنگ!(مثل جیپ!)
لباس های جنگی!(ایرانی و عراقی
سهیل من یکی رو تو یه تاپیک پیدا کردم کار هاشو گذاشته بود
خیلی باهال بود
دعوتش کردم بیاد واسه عضویت
واسه همین تکسچر هاا

Soheil-Green
03-06-2007, 23:56
ایولا گوگولی!
یه چیزه خوب از تو امضات یادم اومد!
اسمه بازی رو میذاریم:
جنگ ایران و عراق : سال های حماسه
مثل بازی جی تی ای:
grand theft auto:san andreas
ما هم(شاید اگه خدا بخواد!)ورژن های بعدی این بازی رو (بعد این بازی!) بسازیم و
اسم های دیگه براشون بذاریم!مثلا:
جنگ ایران و عراق : عملیات کربلای 5
(مثلا!)
در ضمن به اون کسی که پیدا کردی بگو بره به:

gogole magole
03-06-2007, 23:59
ادرس همین جارو دادم که کاملا مطالعه کنه

ایولا گوگولی!
یه چیزه خوب از تو امضات یادم اومد!
اسمه بازی رو میذاریم:
جنگ ایران و عراق : سال های حماسه
مثل بازی جی تی ای:
grand theft auto:san andreas

قابلی نداشت سالار
انشا الله درست میکنیم فقط پشت کار زیاد میخواییم

hojjat_game_carbon
03-06-2007, 23:59
آقا من تکسچررا سرچ می کنم به انگلیسی چی میشه؟؟؟؟
آقا چیزی که می خواینو به انگلیسی بگین

Soheil-Green
04-06-2007, 00:02
راستی بچه ها هرکدومتون اسماتونو(اسمای اصلیتون)بگین تا من تو قسمت اعضای سایت
بنویسم!(مثلا نمیشه بنویسم گوگولی مگولی!)

gogole magole
04-06-2007, 00:04
گوگولی مگولی= علی
فامیل چی؟ الزامیه؟

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:04
اسم من حجت است!!!فامیل چی؟

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:08
در ضمن:
آقا من تکسچررا سرچ می کنم به انگلیسی چی میشه؟؟؟؟
آقا چیزی که می خواینو به انگلیسی بگین

Soheil-Green
04-06-2007, 00:08
تکسچر به انگیلیسی میشه:texture
چیزهایی هم که میخوایم:
war's weapons یا war weapon
tanks & war cars
war costume
فهمیدی!

Soheil-Green
04-06-2007, 00:14
حسابی نا امیدم کردین!(وقتی میگن اسم اصل یعنی چی؟!)
منظورم اینه که اسم کامل=نام+نام خانوادگی!
در ضمن سنتونم بنویسید!
حجتو میدونم چند سالشه:10
تو چی گوگولی؟

Mostafa_Amol
04-06-2007, 00:22
شاید بدرد تون بخوره .....

Mostafa_Amol
04-06-2007, 00:24
اینم برای تکسچر

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:25
بابا به خدا اینترنت تکسچر نداره من چه خاکی بریزم بر سرم؟!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:26
باشه
حجت نویدان 10 ساله از تهران کافیه یا مدرسه رو اینام بگم؟؟؟!!!!!!!!!
در ضمن نویدان اینجوریه:
ن و ی د ا ن

Mostafa_Amol
04-06-2007, 00:32
تکسچر

شاید خیلی این تکسچر ها ربطی به کار شما نداشته باشه ولی من هر چی دارم رو برا تون می گذارم تا شاید بدرد بخور باشم

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:32
اینم تکشچر هواپیما باید باشه!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:35
بچه ها موفق شدیم تکسچر تانک:
توش پر تانکه!

Soheil-Green
04-06-2007, 00:35
ممنون مصتفا جان اگه بازم داشتی بذار!
یاد بگیر حجت!(شوخی کردم!)
آهان مشخصات درست همینه!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:37
بابا مصطفا پارتی داشته!!!!!!!!!!!!!آخه منه خنگ فرق تکسچر و مدل نمی دونستم!!!

Mostafa_Amol
04-06-2007, 00:41
خوشحالم که یه کمکی کردم ..... یا به عبارتی به درد خوردم

این سایت (3dcenter.ru)خیلی باحاله اگه مشکلی با این سایت داشتید مخصوصا زبانش از سایت های مترجم استفاده کنید تا کل سایت رو براتون به زبون انگلیسی برگردون

Soheil-Green
04-06-2007, 00:43
2تا مطلب:
1-حجت جان ایمیلتو بذار.
2-مگه خودت عقل نداری ببین کدوم به درد میخوره کدوم به درد نمیخوره!(برای جنگ!)
اونی که به درد میخوره رو(نه همینطوری!)لینک مستقیمه خودشو(تکی)بذار یا خودت
دوباره آپ کن.

Mostafa_Amol
04-06-2007, 00:43
این سایت هم شاید بدردتون بخوره

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 00:56
ایمیلم :
william_king1998@yahoo.com
صبر کن برای تانک خوباشو در بیارم!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 01:03
این تانک مخصوص زمان جنگ بود:
جیپ:
تانک ویژه:

هواپیما هم میخواین؟؟
ولی کاش بازی طوری بود که اسیرم داشت مثلا می رفتم گروگان آزاد می کردی!!

Soheil-Green
04-06-2007, 01:03
ایمیلت چی شد پس حجت؟!(میخوام تو وبلاگ عضو باشی=نویسنده باشی!)
اینم از آدرسه وبلاگ:
برای ورودم که بلدی برو تو بلگفا:
بعد برو تو قسمت(ورود به وبلاگ های گروهی)بعد تو نام کاربری بنویس:
hojjat navidan
تو قسمت پسوردم بنویس:*********!(پسوردو برات پیغام خصوصی میکنم!)

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 01:05
ایمیل:
william_king1998@yahoo.com

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 01:12
بابا من که مدیر کلش نیستم!!!چقدر پرو هستم من وبلاگ ساختم همه رو مدیر کردم!!لازم نیست بکنی شوخی کردم من چی بنویسم همونایی که اونجا نوشتم؟
اینم یه سایتی که آگهی رایگان میدی!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 01:27
من آگهی بدم تو متنشو بگو در ضمن میشه عکسم بدیم آماده کن من بدم!!

Soheil-Green
04-06-2007, 03:04
شما نمی خواد آگهی بدی این بار 100000000!
آگهی و تبلیغ کاره گوگولی مگولیه!
راستی گوگولی جان فلن یه دمو(چون هیچ عکسی نداشتیم!)درست کردم!
بی زحمت لینک اینو پخش کن!
آخر سرم اسمتو نگفتیا
اسمت علیه فامیلیت چیه؟!
بیا اینم از لینک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (راست کلیک کن ...save target رو بزن!)
راستی ایمیلتم بده!(گوگولی!)
در ضمن حجت اگر بیکار موندی برو تو فروم های گرافیک(3دی مکس) در خواست همکاری بده!

*PiNk PaNTHeR*
04-06-2007, 04:42
هوش مصنوعی و گرافیک اف پی اس کریتور کمه.
خوب چرا COD 2 یا یکش رو هک نمیکنید؟
Cod دو تکسچز صحرا رو هم داره راحت بشینین با تری دی مکس برای شخصیتها ریش بذارین.
فقط نظر من بود.

Creeping Death
04-06-2007, 07:20
دوستان اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال می شم. اگه مدل پکیج های ۱ تا ۶ را نیاز دارید بگویید .

gogole magole
04-06-2007, 11:36
اقا من فک کنم تا حالا 4 نفر پیدا کردم واسه تکسچر
تا فردا میادش
اسمم= علی معاونی

در ضمن حجت اگر بیکار موندی برو تو فروم های گرافیک(3دی مکس) در خواست همکاری بده!

خودم این کارو کردم لازم نیست (4 نفر پیدا کردم)
راستی اون کاری هم که کردی خیلی با هال بود.. حتما پخشش میکنم
ایمیل= adamse_asali_1368
17 سالمه

gogole magole
04-06-2007, 11:46
هوش مصنوعی و گرافیک اف پی اس کریتور کمه.
خوب چرا COD 2 یا یکش رو هک نمیکنید؟
Cod دو تکسچز صحرا رو هم داره راحت بشینین با تری دی مکس برای شخصیتها ریش بذارین.
فقط نظر من بود.

ایشون هم نظرشون خوب بود ها
میشه این کار هم بکنیم

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 12:43
آقا سلام هک کردن cod 2 کار آسونی نیستشا من میرم انجمن برنامه نویسی 3dsmax در خواست بدم!
دمو واقعا عالیه با چی ساختیش؟

SAJAD DP
04-06-2007, 12:49
سلام
ميشه اين عكس امضا تون رو معني كنيد؟

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 12:53
اگه با منی یعنی تاریخچه ی جنگ ایران و عراق

gogole magole
04-06-2007, 13:48
آقا سلام هک کردن cod 2 کار آسونی نیستشا من میرم انجمن برنامه نویسی 3dsmax در خواست بدم!
دمو واقعا عالیه با چی ساختیش؟

بابا نمیخواد تاپیک بزنی من خودم زدم لازم نیست
اخه چند تا تاپیک..

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 13:58
من الان چیکار کنم؟؟؟!دارم سناریو شخصیت می نویسم!

littledemon
04-06-2007, 14:34
سهیل خان قبلا هم گفته بودم...
شما خودت بهتر بدلی ....اگه بخواید برنامه نویسی خوب باشه ...نباید مثلا به من حقیر بگید که فعلا نمی خوایم...
بعد که موقعش شد میخواد پدر آدم در بیارید که چی شد به کجا رسید ؟ اون وقت مثلا من هم هیچ چی بلد نیست..
از حالا باید باشما بیام پیش..عقب می مونید ها .....از من گفتن بود....در ضمن چرا FPS? اگه بنا به FPS بود خوب راحت با Dark basic برید بهتره که ...
شما اول خودت میگی نمونه کار بزار بعد میگی نمی خوایم....عقب می مونید اگه همچین بخواید پیش برید ...مطمئن باشید ..
در ضمن اگه به کارتون خورد و دلتون خواست : مجتبی ماهر 17 ساله

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 14:39
یه سناریو 1 صفحه برای نمونه آماده کردم باید سبکو بگین آخه!:

gogole magole
04-06-2007, 14:45
یه سناریو 1 صفحه برای نمونه آماده کردم باید سبکو بگین آخه!:
سهیل میادو میگه
باید منتظر بمونی
تو برو دنبال تکسچر عکس هم بذار

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 15:00
سهیل میادو میگه
باید منتظر بمونی
تو برو دنبال تکسچر عکس هم بذار
ببخشید عکسه چی؟
تکسچره تانکو که دادم بازم میدم ماشینم میدم هواپیمام میدم مونده تفنگ نمی شه زحمتشو بکشی؟!!!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 15:03
این تانک مخصوص زمان جنگ بود:
جیپ:
تانک ویژه:

هواپیما هم می خواین::

littledemon
04-06-2007, 15:05
ای بابا این همه تکستچر نیاز داره بازی فقط اسلحه و ماشن و .... گرفتی حجت جان ؟
خوب بود سناریو .....سعی کن کلیشه ای نباشه مثل این داستان ها که همه می نویسند....

این نظر من ...

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 15:07
یه هواپیما اسلحم شاید بتونم پیدا کنم شمام یه سرچی کنید بابا به خدا این اینترنت چیزی نداره!!
ماشینم که دادم(جیپ)

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 15:10
سهیل خان قبلا هم گفته بودم...
شما خودت بهتر بدلی ....اگه بخواید برنامه نویسی خوب باشه ...نباید مثلا به من حقیر بگید که فعلا نمی خوایم...
بعد که موقعش شد میخواد پدر آدم در بیارید که چی شد به کجا رسید ؟ اون وقت مثلا من هم هیچ چی بلد نیست..
از حالا باید باشما بیام پیش..عقب می مونید ها .....از من گفتن بود....در ضمن چرا FPS? اگه بنا به FPS بود خوب راحت با Dark basic برید بهتره که ...
شما اول خودت میگی نمونه کار بزار بعد میگی نمی خوایم....عقب می مونید اگه همچین بخواید پیش برید ...مطمئن باشید ..
در ضمن اگه به کارتون خورد و دلتون خواست : مجتبی ماهر 17 ساله
شما نمونه بذار بعد!

littledemon
04-06-2007, 15:12
آخه من از کجام نمونه بیارم....وقتی مدل ندارم.....؟ گفتم که قبلا...
من گفتم حالا شما ها دارید......انگار هیچ کس مدل نداره ..

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 15:16
چرا حرث می زنی بیا مدل مال من نیستش ولی خوب:
8 مگ هستش ها!
البته بگم فیلتره برو گوگل سرچ کن فیلتر شکن!
یا صبر کن بدون فیلترو بهت بدم!

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 15:21
بیا اینم بدون فیلتر 8 مگه انواع مدلم داره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 291bnRlcl9TLi4uZWluZm8uaHRtbC8xLzE=)
بابا ما خلافکاریم!!!!!!
حالا برو نمونه کار بساز بیا!
فکر کنم سهیل رفت حالا حالام نیاد!!

littledemon
04-06-2007, 15:25
بپا نخوری زمین خلافکار..این که فیلتره ....!!!!
خودم شکستمش....نمی خواد....ببینم چیه این مدل ها ...بدرد من میخوره یا نه ....

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 17:08
خوب سهیل کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 18:07
سلام
دست پر برگشتم
اینم سناریو 3 مرحله اگه خوبه بگید ادامه بدم تا 90 مرحله برم؟!!
دانلودش کنید نظرتونو بدین چطوره ادامه بدم؟

littledemon
04-06-2007, 19:30
خوب اینا خوبه فقط یه کار دیگه باید بکنی الان نه البته ...
این سناریو در حکم یه نمایش نامه است.....یعنی فقط گفته که مثلا فلانی چی میگخ..
اگه بخوای به حاللت فیلم نامه دربیاد که باید هم اینطور بشه ...باید همه جزئیات رو بگی ...مثلا مثل زیر :
حاجی میگه حمله کنید ...زاویه دوربین 120 میشه و از بالا نشون میده و چرخش آرام به طرف چپ داره ....
و از این دنگ و فنگ ها تا انیمیشن ساز ها مون بتونند رو اینا کار کنند ..این کار کار اساسیه ...اگه بخواید اساسی پیش برید ...

dragonboy
04-06-2007, 19:56
آقا سهیل اگه کسی رو دعوت می کنی دیگه لازم نیست به عنوان عضو موقت معرفیش کنی بعدشم من کمکتون می کنم منتها به آقای حجت کاربن بگید اگه میخواد تا آخر پستهای علکی بده نمیشه روزی 2 تا پست اونم مهم واسه حرفای علکی تایپیک رو پر نکنه در ضمن لوگو افتضاح بود چه جوری انتخابش کردید من تا دو سه روز آینده درخواست شما رو انجام می دم و لوگوی جدید رو هم توش می زارم فقط آقای حجت کاربن پست علکی ندید:46:

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 20:02
چشم نمی دم!
اینم پست علکییه؟؟؟
بچه ها اینم سناریو 4 مرحله خوبه؟:
البته باید بذارین لود شه بعد دانلودو بزنین:
چطوره ادامه بدم؟

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 21:13
بچه ها اینجا پره مدل و تکسچر هستش ایسکریپتشم داره:
حالا برین منو دعا کنین!!

gogole magole
04-06-2007, 21:27
واقا راست میگه
اگه میشه پست علکی نده
خواهشا
مثلا
خوب سهیل کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا سهیل اگه کسی رو دعوت می کنی دیگه لازم نیست به عنوان عضو موقت معرفیش کنی بعدشم من کمکتون می کنم منتها به آقای حجت کاربن بگید اگه میخواد تا آخر پستهای علکی بده نمیشه روزی 2 تا پست اونم مهم واسه حرفای علکی تایپیک رو پر نکنه در ضمن لوگو افتضاح بود چه جوری انتخابش کردید من تا دو سه روز آینده درخواست شما رو انجام می دم و لوگوی جدید رو هم توش می زارم فقط آقای حجت کاربن پست علکی ندید

میدونی من ناچرا این لوگو رو تو امضام گذاشتم
زیادم جذاب نیست

بچه ها اینجا پره مدل و تکسچر هستش ایسکریپتشم داره:
حالا برین منو دعا کنین
حجت بسه خوب بسهههه
حالا همون کاری رو کن که اقای

littledemon
گفته
بعد اپلود بعدش بذار واسه دانلود

hojjat_game_carbon
04-06-2007, 21:30
بابا اگه کاری که littledemon گفتو انجام بدم سناریو هیچ وقت تموم نمی شه بابا خیلی وقت میبره روش کار کنم!
بگین این سناریو آخری خوبه یا نه؟؟
این سایته توش پره تکسچره صدای چیزای مختلفم داره!

gogole magole
04-06-2007, 23:17
خدا رو شکر پیدا شد باهامون همکاری کنه
مدل تانک و اسلحه درست کنه...

بابا اگه کاری که littledemon گفتو انجام بدم سناریو هیچ وقت تموم نمی شه بابا خیلی وقت میبره روش کار کنم!

ای بابا کارو تو اینه دیگه تو باید این کارو کنی.... پس یعنی نمیتونی؟ یکم وقت بذار سر همین کارا

این سایته توش پره تکسچره صدای چیزای مختلفم داره!
این همه زحمت میکشی پیدا میکنی بعدش میگی تو ش پر تکسچره؟
خوب خودت برو جداشون کن بذار اینجا.

hojjat_game_carbon
05-06-2007, 00:12
ای بابا کارو تو اینه دیگه تو باید این کارو کنی.... پس یعنی نمیتونی؟ یکم وقت بذار سر همین کارا
من یه سناریو 6 مرحله ای رو تو 1 روز تموم کردم.
نمیشه این شکلی که میگه نباشه اون وقت باید از نو بنویسم کارام زاره!!
در ضمن من 7 مرحله رفتم ادامه بدم؟

gogole magole
05-06-2007, 09:58
من یه سناریو 6 مرحله ای رو تو 1 روز تموم کردم.
نمیشه این شکلی که میگه نباشه اون وقت باید از نو بنویسم کارام زاره!!
در ضمن من 7 مرحله رفتم ادامه بدم؟
بابا باید همین کارو کنی
تازه کارت تو همینه دیگه

حجت=سناریو

wahid2003vj
05-06-2007, 11:41
بسمه تعالی
با سلام و عرض خسته نباشید

یه چند نکته پیرامون محتوای بازی به نظرم اومد که گفتم بنویسم

اول اینکه واقعا خسته نباشید .شما و دوستاتون دارید زحمت زیادی میکشید که انشا الله اجرتون رو خدا بده

دوم من سناریو ای رو که شما نوشته بودی خوندم که متاسفانه خیلی ضعیف بود. توی جنگ ما به اون هائی که کشته میشدن میگفتن شهید و نه کشته خالی و کسی که به جنگ میرفت ، میرفت تا به تکلیفش عمل کنه نه انتقام خودش رو از دشمن بگیره.جنگ ما رامبو بازی که نیست که یکی بپره بزنه همه چیز رو داغون کنه اونم فقط به خاطر کینه هاش . شما اصلا میدونی موج انسانی یعنی چی؟ این اصطلاح در درون جنگ ما ساخته شد و البته بوسیله غربیها که نمیتونستن بعضی از اعتقادات ما رو بفهمن

سوم. پیاده سازی عملیات های ما به عنوان بازی کار خیلی ساده ای نیست. عملیات هائی که جزئیات بسیار فراونی دارن. شما انگار میخوای یه دریا رو تو یه لیوان جا بدی. عملیاتی مثل والفجر هشت که عجیب غریبترین عملیات ما توی جنگ هست و 56 روز طول میکشه تا ما منطقه فاو رو تثبیت کنیم خودش میتونه موضوع حداقل یه بازی باشه نه یه مرحله از یه بازی .این قضیه مستلزم این هست که شما مطالعات زیادی رو انجام بدی چون اگه کارت محتوای قوی نداشته باشه هر چه قدر هم بهش برسی و کارو خوشگلش کنی نمیتونه پیام رو برسونه.
بهت پیشنهاد میکنم برای درک بهتر شرایط جنگ حداقل چند تا کتابی رو که بهت معرفی میکنم بخونی
1- رمان "سفر به گرای 270 درجه" اثر شاهکار احمد دهقان از انتشارات سوره مهر
2- مجموعه 6 جلدی مستند "سیری در جنگ ایران و عراق" از مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

چهارم:شما به دلیل عدم آشنائی کافی با جنگ در مورد ابزار الات جنگی هم دچار اشتباه شدی. که این هم یکی از جزئیات بازی هست . مثلا یکی از تانک هائی که شما برای عملیات ویژه معرفی کرده بودی تانک "مرکاوا" بود این تانک محصول رژیم اشغالگر قدس "اسرائیل " هست و فکر میکنم زمان ساختش مال ایام جنگ ایران و عراق نباشه. مهمترین تانک های مورد استفاده در جنگ تانک های T72 (اگر اشتباه نکنم روسی) و چیفتن (انگلیسی) بوده در مورد نوع ماشین های ما و عراقی ها و نوع اسلحه ها هم همینطور باید دقت کافی بشه. تا چیزی اشتباه به تصویر کشیده نشه

پنجم: اگه شما از فیلم اخراجی ها تاثیر گرفتی باید بهت بگم که فیلم اخراجی ها با وجود نقاط قوتی که داره نقاط ضعف عدیده ای داره که الان مجالی برای بحث پیرامون اون نیست. اون نمیتونه فضای جنگ رو پوشش بده.

در اخر باید باز هم به خاطر همتی که به خرج دادین و این کار رو شروع کردین ازتون تشکر کنم و امیدوارم بتونین این راه رو تا آخر همینطور پر شور طی کنید.

من آماده شنیدن نظرا شما پیرامون این موارد ذکر شده هستم.

من الله التوفیق

E2
05-06-2007, 11:45
اقا کارتون عالی هست موفق باشید امید وارم که روز به روز پیشرفت کنید

littledemon
05-06-2007, 12:08
بسمه تعالی
با سلام و عرض خسته نباشید

یه چند نکته پیرامون محتوای بازی به نظرم اومد که گفتم بنویسم

اول اینکه واقعا خسته نباشید .شما و دوستاتون دارید زحمت زیادی میکشید که انشا الله اجرتون رو خدا بده

دوم من سناریو ای رو که شما نوشته بودی خوندم که متاسفانه خیلی ضعیف بود. توی جنگ ما به اون هائی که کشته میشدن میگفتن شهید و نه کشته خالی و کسی که به جنگ میرفت ، میرفت تا به تکلیفش عمل کنه نه انتقام خودش رو از دشمن بگیره.جنگ ما رامبو بازی که نیست که یکی بپره بزنه همه چیز رو داغون کنه اونم فقط به خاطر کینه هاش . شما اصلا میدونی موج انسانی یعنی چی؟ این اصطلاح در درون جنگ ما ساخته شد و البته بوسیله غربیها که نمیتونستن بعضی از اعتقادات ما رو بفهمن

سوم. پیاده سازی عملیات های ما به عنوان بازی کار خیلی ساده ای نیست. عملیات هائی که جزئیات بسیار فراونی دارن. شما انگار میخوای یه دریا رو تو یه لیوان جا بدی. عملیاتی مثل والفجر هشت که عجیب غریبترین عملیات ما توی جنگ هست و 56 روز طول میکشه تا ما منطقه فاو رو تثبیت کنیم خودش میتونه موضوع حداقل یه بازی باشه نه یه مرحله از یه بازی .این قضیه مستلزم این هست که شما مطالعات زیادی رو انجام بدی چون اگه کارت محتوای قوی نداشته باشه هر چه قدر هم بهش برسی و کارو خوشگلش کنی نمیتونه پیام رو برسونه.
بهت پیشنهاد میکنم برای درک بهتر شرایط جنگ حداقل چند تا کتابی رو که بهت معرفی میکنم بخونی
1- رمان "سفر به گرای 270 درجه" اثر شاهکار احمد دهقان از انتشارات سوره مهر
2- مجموعه 6 جلدی مستند "سیری در جنگ ایران و عراق" از مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

چهارم:شما به دلیل عدم آشنائی کافی با جنگ در مورد ابزار الات جنگی هم دچار اشتباه شدی. که این هم یکی از جزئیات بازی هست . مثلا یکی از تانک هائی که شما برای عملیات ویژه معرفی کرده بودی تانک "مرکاوا" بود این تانک محصول رژیم اشغالگر قدس "اسرائیل " هست و فکر میکنم زمان ساختش مال ایام جنگ ایران و عراق نباشه. مهمترین تانک های مورد استفاده در جنگ تانک های T72 (اگر اشتباه نکنم روسی) و چیفتن (انگلیسی) بوده در مورد نوع ماشین های ما و عراقی ها و نوع اسلحه ها هم همینطور باید دقت کافی بشه. تا چیزی اشتباه به تصویر کشیده نشه

پنجم: اگه شما از فیلم اخراجی ها تاثیر گرفتی باید بهت بگم که فیلم اخراجی ها با وجود نقاط قوتی که داره نقاط ضعف عدیده ای داره که الان مجالی برای بحث پیرامون اون نیست. اون نمیتونه فضای جنگ رو پوشش بده.

در اخر باید باز هم به خاطر همتی که به خرج دادین و این کار رو شروع کردین ازتون تشکر کنم و امیدوارم بتونین این راه رو تا آخر همینطور پر شور طی کنید.

من آماده شنیدن نظرا شما پیرامون این موارد ذکر شده هستم.

من الله التوفیق
با تشکر از نظرات زیبای شما دوست عزیز....:11:
بله شما درست می فرمائید.....این سناریوی که شما دیدی تائید نشده و رسمی نیست....هنوز مدیر اون رو اصلاح نکرده و حتی فرصت نکرده بخونه ....بله این سناریو بعد از ویرایش خیلی تغییر خواهد کرد و البته با توجه به گفته شما و دوستان دیگه....
از بابت عملیات باید بگم که ...این اولین بازی هست که دارن میسازند بچه ها زیاد نمی تونند جزئیات رو به نمایش بگزارند...شما عملیات جبهه نرماندی و یا تسخیر استالینگراد در روسیه در جنگ جهانی رو میدونید چقدر طول کشید ؟ و سازندگان بازی ندای وظیفه باز هم به اون خوبی که باید به تصویر می کشیدند نتونستند...
پس دیگه این بچه ها که کار اولشون هست زیاد نبایدسخت گرفت....
در مورد تسلیحات و ابزار های جنگی هم هنوز تکمیل نشده تحقیقات ما.... انشاء الله همه رو درست میکنیم.....
این فقط یه فرضیه سازی هست ...خیلی کار داره هنوز...حداقل این سناریو 10 بار باید ویرایش بشه ...!!!!!:13:که خوب مستلزم زمان زیاد هست .....این که شما فرمودید یه شخصیت نباید همه چیز رو بپره داغون کنه هم باز به گفته بنده می رسید.....دوستمون یه سری مراحل اصلی طراحی کردند و یه سری مراحل فرعی که خوب مراحل فرعی کمی دور از واقعیت هست...اونها هم ویرایش می شه.....به زودی ....شما نگرانش نباشید...
در ضمن من خودم در جریان ماجرا هستم ایشون اصلا مبنای سناریو رو بر پایه فیلم اخراجی ها تنظیم نکردند......اشتباه شده حتما
ما تمام سعی خودمونو می کنیم تا حد اقل و در درجه اول سناریوی بازی لطمه ای وقایع جنگ و اسناد و آنچه نقل شده نزنه .....
در پایان باز هم از شما دوست عزیز ممنون هستم...

gogole magole
05-06-2007, 12:19
اقای

wahid2003vj
واقا ممنون از نظرتون خیلی حرف زیبایی زدید
ولی هنوز کسی این سناریو ها رو نخونده
واز

littledemon
تشکر میکنم واسه ی جواب مناسبی که دادن
واقا حرف های 2 تاتون قشنگ بود

اقا کارتون عالی هست موفق باشید امید وارم که روز به روز پیشرفت کنید

ممنون دوست عزیز

Creeping Death
05-06-2007, 12:20
یه سوال

با fpsc چه طوری می خواهید ۱- نیروی خودی درست کنید ۲- تانک ها را حرکت دهید تا شلیک کنند . ؟