PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا خريد اينترنتي (از خارج از ايران)اطمينان دارد؟

Wahid_hab
31-05-2007, 15:11
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزيز

از كساني كه خريد اينترنتي(خارجه) رو تجربه كردن درخواست ميشود كه نظرات و سوالاتشان را اينجا مطرح كنند

با تشكر

marco250
31-05-2007, 18:11
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزيز
من تصميم گرفتم ي سري خريد اينترنتي خارجي كنم.از قبيل كامپيوتر /كتاب/وسايل الكترونيكي//يا حتي سيگار(به سيله ويزا كارت).
از دوستان عزيزي كه تجربه ي اين كار رو دارن ميخام كه يه راهنمايهايي كنن.البته زبان انگليسيمم خوبه
. مورد ديگم اينه كه آيا وقتي كالا به ايران ميرسه /گمرك واسه اون كالا پول ميخواد؟

ازتون خيلي خيلي ممنونم
با تشكر

باید از سایت های معتبر مثل Amazon یا Ebay (از فروشندگان معتبر Ebay) خرید کنید. فقط بدیش اینه که این سایت ها ارسال جنس به ایران ندارند. البته بعضی از فروشندگان سایت Ebay به ایران جنس می فرستند ولی آنها هم پول پست بیشتری می گیرند و هم اینکه معمولا با حساب وریفای شده PayPal کار می کنند.
من به شما توصیه می کنم که از خرید روی سایت های چینی و نا معتبر خودداری کنی چون ظرف 10 دقیقه حساب کردیت کاردت رو خالی می کنند.
در ضمن ورود سیگار به ایران به تعداد زیاد ممنوع می باشد و گمرک اجازه ترخیص نمی دهد.

Wahid_hab
02-06-2007, 14:53
آقاي marco250 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خيلي ازتون ممنونم.
شما خودتون تا حالا خريد خارجي داشته ايد و آيا كالا به دون هيچ دردسر وكم وكاستي به دستتون رسيده؟

amlord
25-06-2007, 13:08
از خارج به خود خارج بله چرا معتبر نباشه؟