PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها و مشکلات برنامه اینترنت اکسپلورر یا IE

صفحه ها : [1] 2

abdollah0098
10-08-2005, 08:58
سلام دوستان عزیز
من اینترنت اکسپلورر 7 را دانلود و نصب کردم وبعد متوجه شدم که هنوز نقایص زیادی دارد ....حال هرچه میخواهم برگردم نسخه 6 پیغام میگیرم ستاپ نسخه جدیدتری دارد واشما نمیتوانید آن را نصب کنید ..در ضمن در کنترل پنل هم اد رموو اسمی از اینترنت اکسپلورر نمی باشد تا آن را حذف کنم لطفا کمک کنید
در ضمن اینترنت اکسپلورر 7 که من لینک آن را در همین فروم گرفتم به زبان آلمانی وفنلاندی است
باتشکر در انتظار راهنمایی دوستان وسروران عزیز

freeman
10-08-2005, 09:46
منم همین بلا سرم اومد و فقط با system restore تونستم مشکل رو حل کنم.

mehshad
11-08-2005, 06:31
دوست عزیز ببین میتونی از این راه مشکلتو حل کنی؟
ابتدا از طريق منوي Start وارد قسمت Run شويد.
در Run تايپ كنيد regedit و Enter را بزنيد تا ابزار RegEdit اجرا شود.
در رجيستري كليد زير را بيابيد :
{HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383
حال در صفحه سمت راست به دنبال كليدي با نام IsInstalled بگرديد. سپس دوبار روي آن كليك كرده و مقدار آن را از 1 به 0 تغيير دهيد و روي OK كليك كنيد.
سپس رجيستري را بسته و براي نصب IE6 اقدام كنيد ( در صورتي كه مجددا پيغام خطا را مشاهده كرديد يك بار سيستم خود را Restart كنيد تا تغييرات اعمال شود ).

Realamd
17-01-2006, 02:57
سلام دوستان من به یک مشکلی پیش خوردم و نمیدونم چیکار کنم از دوستانی که تجربه دارن یک خواهش داشتم اونم اینه که کمکم کنید.

من وقتی اینترنت اکسپلورر رو اجرا و ادرسی را وارد ادرسبار میکنم یک پیغام ارور به من میده که نمیدونم چیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی پیشاپیش

Ship Storm
17-01-2006, 12:02
اينترنت اكسپلورر شما ورژنش چنده اگه ميتوني از ورژن شش استفاده كن و همچنين تصويري كه شما فرستاديد شبيه ورژن هفت نيست همچنين شما آدرس رو سعي كنيد كه كامل تايپ كنيد .

Amir_P30
17-01-2006, 13:43
براي همه سايت ها اين ارور رو ميده؟

Realamd
18-01-2006, 23:38
من از ورژن شش استفاده میکنم و ادرس رو هم که درست تایپ میکنم همین ارور رو میده برای همه ی سایتها

Amir_P30
19-01-2006, 14:10
شما سيستم خود را از لحاظ ويروسي چك كنيد

از مروگر ديگه استفاده كنيد ببينيد همين جوريه@

در آخر اكانت اينترنت رو عوض كنيد !

Bad.Sector
19-01-2006, 14:55
اين اررور شايد به خواطر يه برنامه فعال ديگه باشه كه با internet explorer تداخل ايجاد كرده
بهتره task manager رو باز كنيد و قسمت Processes رو نگاه كنيد ببينيد چي ممكنه باشه
شايد هم به خواطريه plugin يا يه adware‌ باشه كه خودشو رو سيستم شما نصب كرده. بهتره با يه anti spy & adware سيستمو يه چك كنيد
و همونطور كه دوستان گفتن يه مرورگره ديگه رو امتحان كنيد

mahe ziba
19-01-2006, 18:07
در اينجا نرم افزاري هست كه ميتونين دانلود كنين و با اون مشكلتون رو اگر از Internet Explorer باشه برطرف كنين :

و اينجا

اين نرم افزار به چند زبان هست و براي رفع مشكلات و ترميم Internet Explorer و Windows و MSN Messenger و Net Meeting هم هست به اضافه كاربردهاي بسيار ديگه

magic1362
26-01-2006, 20:51
با سلام
قسمت File Menu در اینترنت اکسپلورر من ناپدید شده. اکه کسی راه حلی بلده لطفا راهنمایی کنه.

Lovelyman
26-01-2006, 21:09
مگه ميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sa3er
26-01-2006, 23:49

magic1362
27-01-2006, 14:20
سلام
دوستان روش گفته شده جواب نميده. جالب اينجاست كه File Menu هست ولي كلا بدون اسم منوها. به همين دليل هيچي ديده نميشه.

sa3er
27-01-2006, 15:44
مي تونيد يه اسكرين شات يعني يه تصوير قرار بديد تا ببينيم جريان چيه.
ممنون.

magic1362
29-01-2006, 14:02
مي تونيد يه اسكرين شات يعني يه تصوير قرار بديد تا ببينيم جريان چيه.
ممنون.

اين هم اسكرين شات

sa3er
30-01-2006, 00:27
د د
اونطوري كه اين عكس نشون ميده.... رنگ متن منو هاي شما با رنگ پيش زمينش يكي شده. ولي اگه اينطور باشه رنگ پيش زمينه منو هاي كل برنامه هاي ويندوز از جمله خوده اكسپلورر ويندوز و استارت منو هم بايد همين وضع رو داشتند.

يا برنامه اي چيزي نصب كرديد كه تاثير گذار بوده.

اين تيك رو برداريد ببينيد تغييري حاصل ميشه:

saiedkasra
04-04-2006, 16:01
:angry: اينترنت اكسپلوررم كارنميكنه ميگن ويروسي شده درضمن اصلا سي دي ويندوز راهم قبول نميكنه ودرنهايت کنترل +الت+دلیت هم کارنمیکنه بدادم برسید اگر ویروسی شده کدام آنتی ویروس را روی کامپیوترم بریزم بهتره من ازیکی ازدوستانم نورتون 2006 راگرفتم اشکال نداره از این آنتی ویروس استفاده کنم

Meisam
04-04-2006, 16:36
سلام دوست عزیز ...
ورودتون رو به انجمن های P30world تبریک میگم ... :santa:

دوست عزیز ، شما تاپیک خودتون رو در انجمن مرتبط ایجاد نکردید ، عنوان تاپیک شما هم خیلی کلی و گنگ هست و خیلی از دوستان با دیدن عنوان متوجه مشکل شما نمیشوند و خود تاپیک رو مطالعه نمیکنند

من تاپیک رو به انجمن کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن منتقل میکنم ، دوستان ما در اون انجمن بهتر میتونند به شما کمک کنند
عنوان تاپیک شما رو هم ویرایش میکنم تا بیشتر مورد توجه دوستان قرار بگیره

ممـنــون :)
مـیـثــم

Captain Nemo
04-04-2006, 23:22
من یه سوال داشتم ، ایا وقتی Ctrl+Alt+Del رو میزنی ، کامپیوتر قفل میکنه یا اینکه با یه پیغام مواجه میشی که دسترسی ممنوعه؟

در مورد اینترنت اکسپلورر هم همین سوال رو داشتم (هنگ یا پیغام؟).

جوابت هر چی که باشه به یه انتی ویروس نیاز داری. اینکه چی باشه زیاد مهم نیست ، فقط اپدیت باشه.
اگه جوابت به سوالام ، پیغام باشه با انتی ویروس فقط ویروس ها پاک میشن . اما مشکلاتت رو یه جور دیگه باید حل کنی. که اگه جوابت پیغام بود میگم.

**راستی، هیچ وقت system restore رو فراموش نکن!!

saiedkasra
05-04-2006, 08:27
دوست عزيز پيغام ميگيرم كه توسط ادمينترسيتور ديزيبل شده است درضمن ريستورمن كارنميكنه وانتي ويروس نورتون 2006 اپديت شده هم ريختم ولي ويروسي پيدانكرد

saiedkasra
05-04-2006, 12:43
بچه های کامپیوتر کمکم کنید ctrl+alt+del ازکار افتاده پیغام میدهtask manager has been disable by your

administrator
فريدعزيز جواب من را به اينصورت داده:
اين يك مشكل رايجي شده!
شما اول اين تركيب كليدي رو هم امتحان كنيد:Ctrl+Shift+Esc اگر كار نكرد:
در اين مسير: C:\WINDOWS\inf
بر روي فايل mstask.inf كليك راست كرده و install رو انتخاب كنيد... تا taskmanager دوباره نصب بشه.
ولي من هرچي گشتم C:\WINDOWS\inf رانديدم وجالب اينجاست كه فايل mstask.inf من در My Document هست نميدونم چرااينجاست اگه ممكنه جاي اصلي آنرا بگوئيدتاجابجايش كنم

'POP'
05-04-2006, 15:16
پوشه ي inf بصورت مخفي هست. پس لازمه از مسير Folder options>view >Show hidden files and folders "نمايش" فايل و پوشه هاي مخفي را فعال كني.

ضمنا درباره ي كار نكردن IE ، اگر فايل اجرايي مربوطه در مسير C:\Program Files\Internet Explorer قابل اجرا نبود ، لازم هست كه از مسير Control panel>Add or remove programs>Add/ remove Windows Components اقدام به حذف IE كرده و بعد از يكبار Restart دوباره از همين مسير اقدام به نصب مجددIE(با در اختيار داشتن CD ويندوز) بكني.

درصورتيكه باز هم عمل نكرد ، بهتر هست مرورگري كه بر پايه ي IE هست(مثلAvant Browser)رو امتحان كني تا مشكل روشن تر بشه .
;)

Captain Nemo
05-04-2006, 23:07
دوست خوبم، تمام مشکلاتت قابل حله. فقط اگر limited user نباشی.
پس بگو که اگه limited user نیستی برات راه حل رو بگم.

فعلا در مورد کار نکردن Ctrl+Alt+Del اینو داشته باش، وقتی جوابمو دادی بقیشو میگم.
برو تو Run دستور gpedit.msc رو تایپ کن.
بعد مسیر زیر رو طی کن:
user configuration\administrative templates\system\ctrl+alt+del options\remove task manager
وقتی روی remove task manager دابل کلیک کردی از پنجرۀ باز شده disable رو انتخاب کن.

منتظرم!

saiedkasra
06-04-2006, 11:42
نه دوست عزيز limited user نيستم

Captain Nemo
07-04-2006, 00:25
نه دوست عزيز limited user نيستم
خوب حالا که اینطوره، تونستی از روشی که گفتم Ctrl+Alt+Del رو فعال کنی یا نه؟

saiedkasra
08-04-2006, 15:06
دستت طلا توپريكس عزيز مشكلم حل شد درضمن اينترنت اكسپلوررو هم كاركرد اما يك مشكل فني دارم وانهم اينكه يك فايلي را درمحيط Word نوشتم بعد رو ی سیکورتی یک عدد رابعنوان رمز گذاشتم حالا این عدد یادم رفته میخوام فایل را باز کنم میگه پسوردراواردکن راه حلی هست خیلی به محتویات فایل احتیاج دارم کل آفیس 2003 را پاک کردم وآفیس ایکس پی ریختم هیچ اثری نداشت دوباره پسورد میخواد ممنونتم خیلی حال دادی

roonak2006
19-07-2006, 10:47
دوستان سلام
یکی از دوستان من, وقتی که می خواد اینترنت اکسپلورر را باز کنه باز میشه ولی بعد از یکی دو ثانیه دوباره بسته میشه لطف کنید بگید چرا و راه حلش چیه

shahedi
19-07-2006, 11:43
پيامي نمي دهد ور›نش چند است

Satrikon
19-07-2006, 20:22
ري اينستال كن
من بار ها با اين مشكلم حل شده
از اد ريمو برو...

roonak2006
20-07-2006, 08:56
هيچ پيغامي نمي ده. چند بار از روي سي دي ويندوز ايكس پي زده ولي درست نشده

arashradi
20-07-2006, 09:06
با سلام
براي من كه هر وقتي مشكلاتي از اين قبيل پيش مي اد يه Windows جديد نصب ميكنم.
به نظر من تنها راه حلش همين هست.
با احترام

AK1
20-07-2006, 10:02
رپير ويندوز هم (تعمير ويندوز ) راهه حل خوبي

M.B.Asadi
20-07-2006, 11:03
به نظر من حتی اگه مشکلت حل شد باز برو سراغ موزیلا یا اپرا!

shahedi
20-07-2006, 13:28
تنظیمات آنرا پیش فرض کن در ضمن نگفتی ورژنش چند است؟

سفید
09-09-2006, 21:43
من بعد از این که ناخواسته برای آپدیت شدن به مایکروسافت وصل شدم گفت ویندوزت تقلبیه و ...
متاسفانه اینترنت اکسپلورر جدید هم که ریخته بودم کاملا به هم زد. حالا آپدیتمو خاموش کردم ولی اکسپلوررم درست نمیشه. یعنی اولین صفحه ای که می خوام میاد ولی لینک ها اصلا باز نمیشه. زرت و زرت هم جلوی هر جور پاپ آپی رو می گیره و پاپ آپ بلاکرش هم از کار نمی افته.

من می خوام همون اکسپلورر قبلی رو بریزم. چیکار کنم ؟

nightmare
09-09-2006, 22:17
Control Panel> Add or Remove Programs>
در قسمت بالا تیکه Show Updates رو بزن و بعد Internet Explorer 7 رو انتخاب و Remove کن.
بعد از این کار اگه خواستی به طور کل اینترنت اکسپلورر رو از ویندوز پاک کنی :
از همون جا سمت چپ Add Remove Windows Components رو انتخاب کن. بعد توی لیستی که میاره تیک Internet Explorer رو بردار و Next بزن و صبر کن تا تموم بشه و ریستارت کن.

تا بعد...

سفید
10-09-2006, 00:08
با تشكر از نایت مر عزیز
بعد از زدن show updates لیست کلی آپدیت و هات فیکس و ... وحتی میدیا پلیر اومد ولی IE7 وجود نداشت!
این در حالیه که وقتی من روی علامت e کلیک میکنم اول صفحه اکسپلورر قدیمی میاد و وقتی آدرسی رو وارد
می کنم صفحه به IE 7 تبدیل می شه و همون بازیائی رو که گفتم در میاره!

mirmohammadi
10-09-2006, 10:11
اول IE رو به طور كامل پاك كن
control panel---> add or remove program---> .... windows component
تيك جلوي IE رو بردار و next بعد از اول IE 6 رو نصب كن
اميدوارم كه جواب بده
موفق باشي

nayebaghaee
10-09-2006, 12:00
من هم این مشکل به صورت دیگه ای برام پیش اومد (موقع تبدیل بتا 1 به بتا 2) برای uninstal کردن هیچ راهی جواب نداد با نرم افزارهای مخصوص unistal این کاررو کردم البته برنامه من registry repair بود که قسمت uninstal هم داره به راحتی برام انجام داد

*Batman*
10-09-2006, 16:54
سفيد جان ويندوزت رو قانوني كن.

به طريق روبرو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
10-09-2006, 18:21
به جاي اينكه پاكش كني برو سراغ فاير فاكس

*NashenaS*
10-09-2006, 19:12
به جاي اينكه پاكش كني برو سراغ فاير فاكس
صورت مسئله رو پاک نکن که! :laughing: ;)

mohammadmother
10-09-2006, 20:17
ویروسی که کامپیوتر رو رستارت می کنه

M.K_Soft
13-09-2006, 13:30
قابل توجه که وقتی Ie 7 رو پاگ کنی به طور خود کار Ie 6 نصب خواهد شد.

سفید
06-10-2006, 22:49
سلام. من یه مشکل تو بابیلون دارم . دکمه وسط ماوس توی محیطهای مختلف مثل اپرا ، فایرفاکس و حتی ورد 2003
کاملا کار می کنه اما توی اینترنت اکسپلورر به شکل دو تا محور عمود به هم ( برای بالا پائین بردن صفحه فقط ) در میاد و عملا بابیلون کار نمی کنه.

کسی راه حل رو می دونه لطفا؟

Mehrshad2562
07-10-2006, 13:40
سلام عزيزم.وقتي بابي لون رو اجرا كردي تويه ايكونش در ناحيه نوار وظيفه كليك راست كن و از قسمت configuration تنضينات رو چك كن.اگه لازم شد عوض كن.موفق باشي

sama_65
02-11-2006, 05:53
با سلام به اهالی خوب پی سی ورلد

یه سوال داشتم و همینطور راهنمایی از شما :
اگه سايتي رو در favorites اد كنم، همون سايت رو چند بار تكثير ميكنه.... !
آنتی ویروسم کاسپره و هر روز هم آپ دیتش میکنم. از برنامه هایی مثل Spyware Doctor و Ad-Aware SE هم براي اسكن سيستمم استفاده كردم. ولي فايده نداشت.
گاهي وقتا كامپيوترم به معناي واقعي هنگ ميكنه و كليدهاي Ctrl+Alt+Delete هم پنچره ي Task Manager رو بهم نشون نميده. سرعت سيستمم هم يه خورده كم شده.
بعضي وقتا اون ويروسي كه توي 30 ثانيه سيستمو ريست ميكنه ها پنجره اش ظاهر ميشه... !

اگه كسي با اين تفاسير ميتونه به من كمك كنه، ممنون ميشم.

sama_65
06-11-2006, 21:49
كسي نيست كه جواب من بدبخت رو بده ؟!
يكي به دادم برسه .... .

AK1
06-11-2006, 21:55
هنوز ويندوزت رو عوض نكردي؟

sama_65
07-11-2006, 13:16
چرا
عوض كردم
فايده نداشت

zonealarm
07-11-2006, 14:33
شما يه Fdisk بكنين يا با پارتيشن مجيك دوباره پارتيشن بندي بكنين

در ضمن اگه به شبكه وصل هستين موقع نصب ويندوز و تا وقتي كه آنتي ويروس نصب نكردين كابل شبكه رو بكشين.

sama_65
07-11-2006, 19:30
واااااااااااااااااااااااا ااااي
اصلن نمي تونم fdisk كنم
كلي اطلاعات مهم دارم توي درايو هام

alirafaat
18-12-2006, 08:37
سلام

در مخلی که من کار می کنموبه صورت مهمان به اینترنت کانکت می شم مدتیه که جاوا اسکریپت ie غیرفعال شده
البته مطمئنم کار ادمین نیست چون سیستم های دیگه همه سالمند تواینترنت اپشن قسمت ادوانس هم هر چی ور رفتم درست نشد

ایا راه خلی داره

با تشکر

Satrikon
18-12-2006, 14:53
برو تو اينترنت آپشن و شاخه ي آخر و ري استو ديفولت رو بزن و اوكي كن

shahi-007
25-12-2006, 20:57
رفقا تو رو خدا من رو کمک کنید.

راستش دیروز دیدم که دانلودها برای آپ ویندوز کامل شده.من هم زدم که آپش کنه.اومد که ie 7 رو می خوام نصب کنم و قبل از اون هم چک کنه که ویندوز قانونی هست یا خیر.همه این کارها با موفقیت انجام شد و ie 7 ریخته شد.

حالا امروز من پشیمون شدم و خواستم برش گردونم به نسخه قبلی.رفتم به کنترل پنل و add-remove program و ie 7 را پاک کردم.کامپیوتر ریستارت شد ولی بعدش که بالا اومد چند تا مشکل دارم:

1)آیکن اینترنت اکسپلورر در فایل هایی که کپی کردم همون علامت ie 7 هست.

2)مهمترین مشکل اینه که وقتی می خوام با ie 6 وصل شوم همون صفحه قبلی می آد ولی وقتی که home page می آد و من می خوام یک آدرس دیگری رو وارد کنم ie 6 به هم می ریزه.هیچ سایتی نمی آد.یک صفحه دیگه باز می کنه که نه می شه توش رفت و نه می شه عادی بستش.حتما باید end now اش کنم.
یعنی خلاصه:دیگه نمی تونم از ie 6 استفاده کنم.

فکر کنم به خاطر این است که ie 7 هنوز به درستی uninstall نشده.

چون برنامه ie 6 رو دارم و وقتی می خوام setup کنم می گه که ورژن جدیدتر این برنامه بر روی کامپیوتر نصب است

Captain Nemo
26-12-2006, 00:31
سلام دوست عزیز
راه حل 100% ای وجود نداره اما قبلا مفصل در این مورد بحث شده. خودم هم از سایت مایکروسافت دنبالشو گرفتم که نتیجش رو تو تاپیک زیر میتونی بخونی:

castilla_ht
14-01-2007, 19:15
سلام دوستان خوبم

برام یه مشکلی پیش اومده که مثل همیشه امیدوار به یاری سبز شما هستم.
سعی می کنم به طور کامل بنویسم که راحت تر بتونید کمکم کنید
من از ویندوز ایکس پی ورژن Home Edition استفاده می کنم وویندوز ام هم به طور کامل اپدیت هست و از اینتر نت اکسپلورر ورژن 7.
چند روز پیش برنامه اپدیت موبایل سونی اریکسون رو دانلود کردم و نصب کردم تا موبایلم را اپدیت کنم و نصب شد و براحتی شروع به کار هم کرد.
تو help نرم افزار نوشته بود که بهتره Flash Player شما به روز باشه که من رفتم سایت adobe و به روز کردم و مشکل از اینجا شروع شد
مشکل اینجاست که اون برنامه که نیاز به flash player داره که اصلا دیگه run نمیشه و می گه flash player را از سایت adobe دانلود کنید و اینترنت اکسپلورر هم همین خطا رو میده که به صورت عکس در زیر همین نوشته براتون گذاشتم.
چند نکته :
1- شاید 100 بار falsh player $ shockwave player ر برای رفع مشکل نصب کردم و پیغام ok هم گرفتم.
2- به علت کمی هارد لپ تاپم system restore ها را پاک کردم .
3- اینترنت اکسپلورر را ریست کردم.
4- از broweser های دیگه استفاده نکردم و مهم برام برنامه اپدیت موبایلمه ( منظورم اینه که می خواهم مشکل را حل کنم نه اینکه بی خیال اینترنت اکسپلورر بشم)

حالا دوستان یا علی - کمکم کنید
دوسته شما
حامد

robert
11-02-2007, 10:16
سلام دوستان
من دیروز ویندوز خود را عوض کردم ولی الان در حین گردش در اینترنت در بعضی از سایتها که وارد میشوم یهو همه
پنجره های اینترنت اکسپلورر پشت سر هم بسته میشوند و حسابی اعصاب آدم خورد میشه.
این اولین بار هست که سیستم من اینجوری میشه
نمیدونم ازچی میتونه باشه.
لطفا منو راهنمائی کنید.
ممنونم

mehdi0016
20-02-2007, 14:32
سلام
کسی میدونه چطوری میشه آیکون های تولبار در windows explorer رو عوض کرد ؟
البته بدون نرم افزار و با دستکاری فایل های سیستم ؛ مثل آیکون back و forward ...

MB_Danger
10-03-2007, 02:00
سلام به شما دوست عزیزم ...

به مسیر C:\Windows\System32 بروید و یک نسخه از فایل Shell32.Dll را کپی کرده و در My Documents باز نشانی نمایید .

این فایل را در برنامه ی Resource Hacker باز کنید .

مسیرهای زیر را به سلیقه ی خود ویرایش نمایید :

Bitmap \ 204 \ 1033 = L

این قسمت مربوط می شود به حالت عادی آیکون

Bitmap \ 205 \ 1033 = L

این قسمت مربوط می شود به حالتی که موس روی آیکون قرار می گیرد .

Bitmap \ 206 \ 1033 = S

Bitmap \ 207 \ 1033 = S

Bitmap \ 214 \ 1033 = L

Bitmap \ 215 \ 1033 = L

Bitmap \ 216 \ 1033 = S

Bitmap \ 217 \ 1033 = S

Bitmap \ 225 \ 1033 = S

Bitmap \ 226 \ 1033 = S

Bitmap \ 227 \ 1033 = L

Bitmap \ 228 \ 1033 = L

L مخفف Larg است یعنی آیکون های بزرگ

S مخفف Small است یعنی آیکون های کوچک

پس از اینکه قسمت های فوق رو ویرایش کردید ، باید تغییرات را ذخیره کنید .

سیستم را راه اندازی کنید و با کمک CD بوت ویندوز 98 سیستم را بوت کنید و فایل ویرایش شده را جایگزین فایل اصلی واقع در پوشه ی

System32 نمایید .

موفق و پیروز ...

shahyar_2005
06-04-2007, 14:18
با عرض سلام و خسته نباشيد.

1.چگونه مي توانم دانلودر ( Save Target As ) اینترنت اكسپلورر ( Internet Explorer 6 ) را غير فعال كنم. و با DAP دانلود کنم.

لطفا راهنمایی کلی و کاملی بکنید.

WooKMaN
06-04-2007, 14:33
عزیزدل تو ورژن 8 و 8.5 این دانلودر بصورت دیفالت روی هر لینکی تو هر مرورگری کلیک کنی ، خودش دانلود میکنه !!! (در صورتیکه در حال اجرا باشه)

یعنی دانلودر مرورگر رو غیرفعال میکنه !

sama_65
06-04-2007, 18:40
آره

دوستمون درست گفته WooKMan

shahyar_2005
09-04-2007, 13:44
با عرض سلام و خسته نباشيد.

1.چگونه مي توانم دانلودر ( Save Target As ) اينترنت اكسپلورر ( Internet Explorer 6 ) را غير فعال كنم. و با DAP دانلود کنم.

*****توجه : لطفا تنها بگوييد كه چگونه مي توانم دانلودر ( Save Target As ) اينترنت اكسپلورر ( Internet Explorer 6 ) را غير فعال كنم.

لطفا راهنمايي کلي و کاملي بکنيد.

WooKMaN
09-04-2007, 15:01
DAP رو اجرا كن ...

به منوي tools برو و گزينه options رو بزن ...

عبارت make DAP my default download manager رو تيك بزن ...

بطور اتوماتيك گزينه زيريش يعني integrate into microsoft internet explorer هم تيك ميخوره ... (اگه نخورد خودت بزن)

حالا close كن و يه بار internet explorer رو ببند و دوباره باز كن ....

حله ؟ ...

;)

sara100
15-04-2007, 07:59
:46: :46: با سلام خدمت دوستان خوبم

می خواستم بپرسم که در نوار آدرس بار مرورگر اینترنت اکسپلوررم آدرس سایتهای اینترنتی زیادی ذخیره شده است با این حال چگونه می توانم آدرس سایتهای مورد دلخواهم را از نوار آدرس بار مرورگر اینترنت اکسپلوررم حذف و پاک گردانم تا دیگر آنها را مشاهده نکنم . با تشکر از حسن همکاریتان.:46: :46:

sama_65
15-04-2007, 08:26
برو به این آدرس :

Tools / Internet Options / General==> Clear History

بعدم OK

Mr.K2
15-04-2007, 16:38
برو به این آدرس :

Tools / Internet Options / General==> Clear History

بعدم OK

نمره 20
تایید میشه

Lord_Falcon
20-09-2007, 17:21
چطوری میتونم اینترنت اکسپلورر رو کاملا پاک کنم(در ضمن ویندوز من ویستا هست):5:

reza.majazi
20-09-2007, 17:32
این روشی که میگم برای اکس پی هست و فکر نکن چندان فرقی بین ویستا و اکس پی باشه یعنی اگه شما کاربر اکس پی بودین کار کردن با ویستا همچین دشوار نیست.

برین کنترل پنل روی قسمت add or remov e و قسمت add or remov componen تیک اینترنت اکسپلورر رو بردارین و نکس رو بزنید .

Hamidkhann
22-09-2007, 03:37
یه سر اینجا بزن ببین اوضاع چطوره:

Control Panel\Programs and Features\Turn Windows features on or off
این قسمت معادل همون قسمت از XP هستش که دوست عزیزمون گفت
ممکنه یه پسوردی هم ازت بخواد
در ضمن اگه میخوای با روش سریع تری از شر اکسپلورر خلاص یشی، برو Program Files و پوشه اش رو Shift+Delete کن!

reza.majazi
23-09-2007, 18:27
یه سر اینجا بزن ببین اوضاع چطوره:

Control Panel\Programs and Features\Turn Windows features on or off
این قسمت معادل همون قسمت از XP هستش که دوست عزیزمون گفت
ممکنه یه پسوردی هم ازت بخواد
در ضمن اگه میخوای با روش سریع تری از شر اکسپلورر خلاص یشی، برو Program Files و پوشه اش رو Shift+Delete کن!

shift+delet رو دیگه فکر نکنم بشه اخه همه چیز که پاک نمی شه با این کار :11::31:

آرشین
23-09-2007, 23:44
میخوایی چیزی رو جایگزینش کنی یا فقط پاک کنی؟
همین؟

negar13
28-01-2008, 08:31
سلام
متاسانهمن برنامه اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم با پیغام add-ons are disabled مواجه میشم
در ضمن بیشتر برنامهایی که روی ایتنرنت اکسپلورر نصب هستش از کار افتاده مثل flash player
منون میشم راهنمایی کنید

zartosht 2008
28-01-2008, 11:10
خوب با يك مرور گر ديگه چك كن ببين باز هم همينطوري ميشه يانه ؟بعد مطمئن شو كه حتما از اكسپلورر هست.
fire fox
opera

negar13
28-01-2008, 12:35
خوب با يك مرور گر ديگه چك كن ببين باز هم همينطوري ميشه يانه ؟بعد مطمئن شو كه حتما از اكسپلورر هست.
fire fox
opera
ممخیلی ممنون از راهنمایی شما
من با فایر فاکس چک کردم همه چیز درست کار کرد
مشکل از اینترنت اکسپلورر هستش
حالا اگه میشه راهنمایی کنید
بازم ممنون

mahdi7610
28-01-2008, 20:51
سلام
متاسانهمن برنامه اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم با پیغام add-ons are disabled مواجه میشم
در ضمن بیشتر برنامهایی که روی ایتنرنت اکسپلورر نصب هستش از کار افتاده مثل flash player
منون میشم راهنمایی کنید
سلام
دوست عزیز اگه ممکنه بگید از اکسپلورر 7 یا 6 استفاده می کنید .

farshidshd
28-01-2008, 22:20
فکر نکنم بشه درستش کرد
فقط با تعویض ویندوز یا شایدم اکسپلورر بشه درست کرد

mahdi7610
28-01-2008, 23:01
ممخیلی ممنون از راهنمایی شما
من با فایر فاکس چک کردم همه چیز درست کار کرد
مشکل از اینترنت اکسپلورر هستش
حالا اگه میشه راهنمایی کنید
بازم ممنون
سلام negar13 عزیز
این هم راه حل مشکل شما

موفق باشید .

negar13
30-01-2008, 12:26
سلام negar13 عزیز
این هم راه حل مشکل شما

موفق باشید .

سلام دوست عزیز خیلی خیلی از زحمتتون ممنون واقعا لطف کردین مشکلم حل شد با کمک صمیمانه شما
سپاسگزارم و امیدوارم همیشه موفق باشید:11:

mahdi7610
30-01-2008, 12:48
سلام دوست عزیز خیلی خیلی از زحمتتون ممنون واقعا لطف کردین مشکلم حل شد با کمک صمیمانه شما
سپاسگزارم و امیدوارم همیشه موفق باشید:11:
خواهش می کنم . شما هم موفق باشید .
اخه خودم طرفدار internet explorer هستم

kiavash80
01-02-2008, 23:17
با سلام به همه دوستان

من یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی یه لینک مستقیم رو تو Ie وارد می کنیم یه باکس می آید که Save کنم یا Open . زیرش یه چک باکس داره که همیشه این سئوال رو بپرس ....
من اشتباهی مارکشو برداشتم و حالا بدون سئوال خودش Open می کنه ... هرچی گشتم که چطوری میشه دوباره مارکش کنم پیدا نکردم ....
میشه راهنمایی کنین و بگین چکار کنم ؟؟؟

ضمنا دیفالت رو هم ریستور کردم ولی بازم نشد ...
لطفا اگه کسی می دونه بگه چیکار کنم :41::42:

C0nd@ct0r
01-02-2008, 23:53
برو روی یک لینک دایرکت یا همان دانلود لینک
وقتی که اینو میده تیک را بردار.

kiavash80
08-02-2008, 01:00
دوست عزیز مشکل من دقیقا برعکس چیزیه که گفتی .... من این مارک رو برداشتم حالا نمی دونم چطوری اینو مارک کنم ... وقتی یه لینک مستقیم و کلیک می کنم خودش بدون اینکه سئوال کنه شروع میکنه به دانلود :41::41:
من می خوام اینو دوباره مارک کنم گه سئوال بپرسه ....
تروخدا یکی کمک کنه

kiavash80
08-02-2008, 01:44
بچه ها من الآن فهمیدم که این اتفاقی که افتاده فقط وقتیه که بخوام که 3gp بگیرم ... یعنی آدرس لینک مستقیم از این نوع فایل باشه ... تو این حالت هیچ سئوال نمیکه و فقط فایل رو توی پوشه ی تمپ لود میکنه :41:

mahdi7610
08-02-2008, 09:40
سلام دوست عزیز به نظرم بهتره برنامه Internet Download Manager را نصب کنی و با اون دانلود کنی . هم سرعتش خوبه . هم با همه مرورگرها سازگاری کامل داره . و هم اگه اینترنت شما قطع شد دوباره میتونید ادامه دانلود را انجام بدید .من هم قبلا با خود ویندوز دانلود می کردم ولی حالا می فهمم چه اشتباهی می کردم .

winxp
11-02-2008, 00:34
سلام عزیزم

برو tools \ internet option \ advanced و اونجا گزینه ی reset رو کلیک کن ببین حل نمیشه

موفق باشی

kiavash80
17-02-2008, 23:48
:41:
سلام دوست عزیز به نظرم بهتره برنامه Internet Download Manager را نصب کنی و با اون دانلود کنی . هم سرعتش خوبه . هم با همه مرورگرها سازگاری کامل داره . و هم اگه اینترنت شما قطع شد دوباره میتونید ادامه دانلود را انجام بدید .من هم قبلا با خود ویندوز دانلود می کردم ولی حالا می فهمم چه اشتباهی می کردم .

آقا مهدی ، سلام
دستت درد نکنه بابت پیشنهادی که دادی ... اینکه از یه دانلودر استفاده کنم یه راهه ولی من می خوام مشکلو از اساسش درست کنم ...
بازم ممنون

سلام عزیزم

برو tools \ internet option \ advanced و اونجا گزینه ی reset رو کلیک کن ببین حل نمیشه

موفق باشی

دوست عزیز winxp متاسفانه این کار رو انجام دادم و جوابی نداد .... بلا هم عرض کردم حتی دیفالت رو هم زدم ولی بازم روی فایل های 3GP و ZIP مشکل داره و مستقیما فایل رو توی پوشه تمپ لود می کنه

djsystem
18-02-2008, 09:48
سی دی windows رو بزار تو دستگاه تو قسمت component اینتر نت اکسپلورر رو دوباره نصب کن

winxp
18-02-2008, 10:20
سلام عزیزم

با پیغام خصوصی مشکلتو دنبال کن

راهش رو از ریجستری در اوردم ولی خونمونه و من الان کامی نت هستم

شما فردا رجوع کن تا من از خونه بردارمش و برات up کنم

تلفنمونم قطعه

150000 تومان پول تلفن d:

موفق باشی عزیزم

djsystem
18-02-2008, 15:52
با پیغام خصوصی مشکلتو دنبال کن چه گیری دادی به پیغام خصوصی خوب همینجا بگو

winxp
19-02-2008, 10:22
چه گیری دادی به پیغام خصوصی خوب همینجا بگو

سلام dj جان

تو پیغام خصوصی برات میگم :46:

فعلا:11:

K A R I M I
19-02-2008, 12:49
سلام ، بهروز جان اگر اطلاعاتت رو در اختیار عموم بذاری خیلی بهتر میشه ...
-------------------------------------------

دوست عزیز شما TuneUp رو سیستمت داری؟
اگر داری به احتمال 99% مشکلت حل میشه حالا به شکل توجه کن :

kiavash80
21-02-2008, 02:06
سلام ، بهروز جان اگر اطلاعاتت رو در اختیار عموم بذاری خیلی بهتر میشه ...
-------------------------------------------

دوست عزیز شما TuneUp رو سیستمت داری؟
اگر داری به احتمال 99% مشکلت حل میشه حالا به شکل توجه کن :

سلام دوست عزیز
واقعا ممنون ، خیلی عالی بود
از:10: راهنماییت واقعا متشکرم ، درست شد :10::10::11::11::11:

mahdi7610
21-02-2008, 08:34
سلام دوست عزیز
واقعا ممنون ، خیلی عالی بود
از:10: راهنماییت واقعا متشکرم ، درست شد :10::10::11::11::11:
سلام
خوشحالم مشکل حل شد
این کریمی ما را دست کم نگیرید .
هر سوالی را که بشه با tun up حل کرد محاله کریمی براش راه حل نداشته باشه .

K A R I M I
21-02-2008, 09:27
شرمنده می کنید مهدی جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودتون استاد مایید...

kiavash80
23-02-2008, 01:20
شرمنده می کنید مهدی جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودتون استاد مایید...

سلام

آقای کریمی مثل اینکه باز مجبورم یه سئوال دیگه ازتون بپرسم
البته اینبار راجع به tuneup
راستش من آخرین ورژن تون آپ یعنی 2008 رو دانبود کردم رو روی پی سی که ایکس پی داره ریختم و با پچی که دوستان گذاشته بودن مشکل حل شد ... ولی روی لپ تاپ که ویستا داره نصب کردم ولی موقع پچ کردن یه پیغام میده که برنامه در حال اجرا هست ( در صورتی که نیست ) از سریال کی هم نتونستم استفاده کنم میشه راهنمایی کنید که باید چه کنم ؟؟؟
باز ممنون از راهنماییتون

K A R I M I
23-02-2008, 11:40
والا من رو ویندوز ویستا امتحانش نکردم ، یعنی اصلا با ویستا کار نکردم که بگم مشکل شما از کجاست ، دو جای دیگه می تونید سوالتون رو بپرسید یکی تاپیک درخواست کرک و سریال و یکی هم تاپیک اونایی که ویستا دارند ...

rezaete
08-03-2008, 22:36
یه نفر نشسته پشت سیستم من و صفحه اینترنت اکسپلورر رو کوچیک کرده . حالا هر چی رو لینک ها کلیک میکنم تا توی یه صفحه جدید باز بشن توی یه صفحه کوچیک باز میشن . چه کار کنم که توی یه صفحه ماکسیمایز شده باز بشن؟؟؟

Farahmand Farshidy
08-03-2008, 23:18
سلام دوست عزیز!

به Start>All Programs برید و بروی آیکون اینترنت ایکسپلورر راست کلیک نموده و در تب Shortcut در قسمت Run کلیک کرده و Maximize را انتخاب نمایید و بعداً بروی OK کلیک نمایید.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

Ghaioom
18-06-2008, 11:55
سلام
من وقتی میخوام IE 8 رو نصب کنم در حال نصب Downloading میاد و نمیره یکسره میگه Downloading updates for Windows Internet Explorer 8... من که خسته شدم چرا نصب نمیشه.
چندین دقیقه هم وایسادم.
چرا؟؟

Ultimator
18-06-2008, 12:16
اگه به طور کامل فایل 14.4 مگابایتی رو دانلود کرده باشید مشکلی نیست احتمالا باید دیسکانکت کنید بعد نصب کنید !!

ضمنا اصلا اصراری به نصب کردنش نکنید چون پشیمون میشید ! تو نشون دادن سایتهای فارسی مشکل داره .. باید صبر کنید نسخه کامل بیاد این نسخه بتا خیلی مشکلات داره .

Julian
18-06-2008, 12:27
باید صبر کنی تا اپدیت ها رو بریزه یه کم طول میکشه.
ضمنا در مورد باز نکردن صفحات فارس هم شما کلید ابی رنگ toggle with ie7 رو بزنین درست میشه.

Ultimator
18-06-2008, 12:37
عزیز من اونوقت میشه Ie7 چه کاریه 14 مگ دانلود کنی بعد از همون نسخه قدیمی استفاده کنی ؟!!

باید صبر کنی تا اپدیت ها رو بریزه یه کم طول میکشه.
فکر کنم اگه دیسکانکت شین نیازی نباشه

younes_ysf
28-06-2008, 11:48
سلام
ببخشيد من يه مشكل درام اونم اينه كه توي IE7 نميتونم فايلهاهاي با پسوند mht رو ببينم به صورت كد نشون ميده. كسي ميتونه كمكم كنه؟
در ضمن اسم فايلها فارسي نيست. توي اسم اونها علامت# وجود نداره. با رفرش هم مشكل حل نميشه

Ghaioom
29-06-2008, 07:31
سلام
هر کاری کردم نشد.
این خطا رو میده. چیکار کنم؟
download رو که میزنم میره به سایت مایکروسافت و یه چیزایی میگه دانلود کن منم میکنم بعدش هم هیچی نمیشه!!

sama_65
03-07-2008, 20:46
سلام

از ظهر اينترنت اکسپلوررم اين پيغامو ميده :
يه بار پاک کردم و با نسخه ي خوده ويندوز کار کردم که فک کنم 5 يا 6 هست و مشکلي نداشت. اما تا 7 رو نصب کردم، دوباره ديباگ گرفت و مي بنده پنجره رو
چند ماهه باهاش کار کردم و ايرادي نداشته
از توي کنترل پنل قسمت Components Wizard هم رفتم، بازم فايده نداشت

کسي هست راهنماييم کنه؟

king emperor
03-07-2008, 22:43
دوست من آيا نرم افزاري قبل اون نصب كرين؟؟

شما فعلا يكبار سيستم را با آنتي ويروست ( شامل تمام آنتي ها ) اسكن كنيد.

sama_65
04-07-2008, 08:32
نه، هیچی نصب نکردم

ashkaaaan
04-07-2008, 10:25
من ویندوز جدید نصب کردم بعد نصب ویندوز اینترنت اکسپلورر سایت بلاگ اسکای را مشکل دار نشون میده.
عکسش را هم میذارم.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Julian
04-07-2008, 10:40
منم یه بار با یوتیوب این مشکل رو پیدا کردم ولی خودش درست شد.
اینترنت اکسپلورر رو دوباره نصب کن.

winxp
04-07-2008, 10:54
سلام sama جان

نسخه ی ویندوزت چیه عزیزم ؟

شاید باید ویندوز رو ارتقاع بدی

نسخه ی explorer رو تو microsoft سرچ کن و ببین با چه ویندوزی سازگاری داره و فایل patch براش گذاشته شده یا خیر

موفق باشی عزیزم

sama_65
04-07-2008, 11:22
نزدیکه یک ساله دارم ازش استفاده می کنم و مشکلی نداشته. در طول این یکسال چندین بارم عوض کردم ویندوزو و این اولین باره اینطور میشه
برنامه رو هم از بسته های کینگ برداشتم
========
ویندوزم اکس پی سرویس پک 2 هست

ashkaaaan
04-07-2008, 12:39
پاک کردم . از اینترنت هم ورژن 7 را دانلود کردم و نصب کردم ولی درست نشد.
کمک نکنین وبلاگم رفته هوا!!!!!
:41:

mahdi7610
04-07-2008, 12:48
سلام

احیانا برنامه ای مربوط به زیباسازی ظاهر ویندوز مثل Style XP روی سیستم نصب نکردید ؟

sama_65
04-07-2008, 19:52
بله ! دارم
اتفاقن همون روز صبحش خواست که کرکش کنم و همین کارو هم کردم
حالا باید چی کار کنم؟!

mahdi7610
04-07-2008, 20:14
بله ! دارم
اتفاقن همون روز صبحش خواست که کرکش کنم و همین کارو هم کردم
حالا باید چی کار کنم؟!
خوب این مشکل به خاطر همین هستش .

به مسیر زیر برید و فایل TGT_BHO.dll را پاک کنید تا مشکل برطرف بشه . یا غیر فعالش کن .

C:\Program Files\TGTSoft\StyleXP\TGT_BHO.dll

Eureka
04-07-2008, 20:23
دوست عزیز خیلی سادست

باید بری Control Panel بعد Internet Options و در پنجره ای که باز میشه برو به قسمت programs و گزینه ی Manage add-ons را انتخاب کن و در پنجره ای که باز میشه TGT_BHO.dll که باعث ایجاد این مشکل شده را غیر فعال (Disable) کن

به همین سادگی
موفق باشی

sama_65
05-07-2008, 06:25
ممنون از همه
حل شد !

winxp
05-07-2008, 10:07
خوشحالم که مشکلتون حل شد

از راهنمایی اقا مهدی و دوست عزیزمون هم تشکر میکنم

موفق باشین

ashkaaaan
05-07-2008, 10:23
در ضمن flash player نصبه ولی فایل swf هم نشون نمیده تنظیمات internet options هم درسته.

ashkaaaan
06-07-2008, 00:38
یکی جواب منو بده لطفا.
من ویندوز جدید نصب کردم بعد نصب ویندوز اینترنت اکسپلورر سایت بلاگ اسکای را مشکل دار نشون میده.
عکسش را هم میذارم.

Ghaioom
06-07-2008, 08:29
سلام
هر کاری کردم نشد.
این خطا رو میده. چیکار کنم؟
download رو که میزنم میره به سایت مایکروسافت و یه چیزایی میگه دانلود کن منم میکنم بعدش هم هیچی نمیشه!!

آقا کسی نمیدونه چیکار کنم؟

ashkaaaan
06-07-2008, 10:04
یکی جواب منو بده لطفا.
عکسش را هم میذارم.
در ضمن flash player نصبه ولی فایل swf هم نشون نمیده تنظیمات internet options هم درسته.

abbasazarpikan
09-07-2008, 20:39
دوستان یه ویندوز Xp نصب کردم و هر وقت اینترنت اکسپلورر رو باز می کنم هنگ می کنه برنامه اینترنت اکسپلورر
البته نسخه 7 هستش که همراه ویندوز نصب شده ؟
به نظرتون چه جوری باید رفعش کرد ؟

AliROCK
09-07-2008, 20:52
بعضی نسخه های کرک شده ویندوز مشکل داره برا همین مشکل پیش میاد شما sp3 نصب کن درست میشه من خودم xp sp2 داشتم وقتی ie7 نصب میکردم اصلا دیگه ویندوز بالا نمیومد! اگه درست نشد از نسخه 6 استفاده کن یا از مرورگرای دیگه مثل firefox3 که سرعت و امنیتش هم بیشتره

M.K_Soft
09-07-2008, 21:44
كلا IE به خاطر اينكه موتورش مستقيما با Kernel ويندوز مشترك و درگير هست با خراب و كند شدن ويندوز از كارايي اون دوچندان كم ميشه.
چرا از فايرفاكس استفاده نميكني؟

abbasazarpikan
12-07-2008, 20:56
بعضی نسخه های کرک شده ویندوز مشکل داره برا همین مشکل پیش میاد شما sp3 نصب کن درست میشه من خودم xp sp2 داشتم وقتی ie7 نصب میکردم اصلا دیگه ویندوز بالا نمیومد! اگه درست نشد از نسخه 6 استفاده کن یا از مرورگرای دیگه مثل firefox3 که سرعت و امنیتش هم بیشتره

دوست عزیز می نونید لینک اینترنت 6 رو بذارید
ممنون میشم

sanam.b
13-07-2008, 22:17
با سلام دوباره

من از مرورگر اینترنت اکسپلورر 7 استفاده می کنم. اگه بیشتر از 3 تا تب باز کنم اگه حتی همه در یک page باشند صفحات رو میبنده اما اینترنت قطع نمیشه و من مجبورم تک تک صفحات رو نگاه کنم؟

ممنون میشم کمکم کنید و بگید چیکار کنم؟

sanam.b
16-07-2008, 00:13
دوستان کسی نیست به من کمک کنه ؟
اوضاع من داره بحرانی تر میشه , یعنی فقط یه صفحه اینترنت باز باشه و توی اون دو تا تب, اونو میبنده و من باید یکی یکی صفحات رو نگاه کنم
لطفا به من کمک کنید

new_boys333
18-07-2008, 18:51
آقا من تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفتم برا دیدن سایتشون میگه باید نرم افزار shokawave رو دانلود کرد منم دانلود کردم اما بعد از دانلود و نصب آن اینترنت اکسپلوررم قاط زد و دیگه هر چی روش کلیک می کردم صفحه اش باز میشد اما هیچی نیمی یومد.
ناچار شدم دوباره ویندوز نصب کنم . آیا شما تاحالا چنین مشکلی براتو پیش اومده که صفحه اینترنت اکسپلورر باز نشه و هنگ کنه؟

باید چیکار کرد در این مواقع

sanam.b
21-07-2008, 11:40
دوباره سلام
من متوجه یه چیزی شدم اونم اینکه وقت صفحات من بسته میشن که تو انجمن متفرقه باشم وگرنه در بقیه سایتها این مشکل رو ندارم. حالا باید چیکا رکنم؟

danial_848
22-07-2008, 02:49
یکی جواب منو بده لطفا.
عکسش را هم میذارم.
وقتی یه حجم زیادی ر در حال دانلود باشی صفحات نصفه نیمه لود میشن

من از مرورگر اینترنت اکسپلورر 7 استفاده می کنم. اگه بیشتر از 3 تا تب باز کنم اگه حتی همه در یک page باشند صفحات رو میبنده اما اینترنت قطع نمیشه و من مجبورم تک تک صفحات رو نگاه کنم؟

ممنون میشم کمکم کنید و بگید چیکار کنم؟

دوستان یه ویندوز Xp نصب کردم و هر وقت اینترنت اکسپلورر رو باز می کنم هنگ می کنه برنامه اینترنت اکسپلورر
البته نسخه 7 هستش که همراه ویندوز نصب شده ؟
به نظرتون چه جوری باید رفعش کرد ؟
راه حل :
Opera 9.51 Beta

mohamad23
30-07-2008, 19:28
سلام چطور مي تونم توي ie7 tab scrolling رو از كار بندازم ؟ممنون

Reza_Sadeghi
16-08-2008, 17:35
.......................

Captain Nemo
18-08-2008, 01:40
من توی چند تا فاروم خارجی گشتم. کسایی بودن که سوال شما رو داشتند. ولی تا حالا که جواب کاملی داده نشده و اکثرا گفتند که این کار غیر ممکنه.

elyartab
21-08-2008, 12:53
سلام
این IE ما بد جور قاط زده اصلا نه به منوهاش میره نه اینکه صفحه ای باز میکنه .( اصلا اون نوشته هایی رو که در صورت عدم لود صفحه میاره ، اونا رو هم نمیاره!)
بابیلون ، مسنجر و... هم صفحه سفید سفید میارن
چجوری باید IE رو Unistal و دوباره نصب کنم؟
از Add/Remove Windows component رفتم اما نشد

ناخدا
22-08-2008, 18:59
اینترنت اکسپلور من برای بعضی سایتها با عنوان ssl یعنی با پروتکل ssl همان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این پیغام میاد که ظاهرا ازاین معنی رو میده

که این سایت گواهینامه ssl رانداره شما چی میگید دوستان میدونید مشکل کجاست .

Retired User
25-08-2008, 00:37
سلام به همه دوستان
من ميخوام از راپيد شر download كنم اما اين error رو ميده بايد چي كار كنم؟(دورش قرمزه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosein66
26-08-2008, 05:01
سلام به همه دوستان
من ميخوام از راپيد شر download كنم اما اين error رو ميده بايد چي كار كنم؟(دورش قرمزه)

شما javascript رو تو مرور گر غیر فعال کرده اید:

مراحل زیر را طی کنید :

1. اگه از فایر فاکس استفاده می کنید , نوار منو / TOOLS /OPTION / تب CONTENT

تیک مربوط به enable javascript را فعال می کنید

2. اگه از اپرا استفاده می کنید , نوار منو / TOOLS / PREFRENCES / ADVANCED

/ CONTENT تیک enable javascript را فعال می کنید

hosein66
30-08-2008, 02:28
سلام
این IE ما بد جور قاط زده اصلا نه به منوهاش میره نه اینکه صفحه ای باز میکنه .( اصلا اون نوشته هایی رو که در صورت عدم لود صفحه میاره ، اونا رو هم نمیاره!)
بابیلون ، مسنجر و... هم صفحه سفید سفید میارن
چجوری باید IE رو Unistal و دوباره نصب کنم؟
از Add/Remove Windows component رفتم اما نشد

حذف کردنش که از همون Add/Remove Windows component راحتره تيک IE رو بر مي داري و NEXT رو ميزني بعد

ريستارت مي کني دفعه بعد سي دي ويندوز را گذاشته و تيک همون گزينه را مي زني تا نصب شود

ناخدا
30-08-2008, 08:52
سلام دوستان

من از ie7 استفاده می کنم این ارورها رو میده چند بار ie رو پاک کردم ونصب کردم اما نشد که نشد .

دوستان اگر می تونند کمک کنند خیلی زیاد محتاجم .

با تشکر

Ghaioom
30-08-2008, 12:33
از ie 6 یا 8 استفاده کنید شاید درست بشه.
در عکس زیر هم یه آدرس داده برید تو اون آدرس و ببینید چیزی برای دانلود هست.

ناخدا
30-08-2008, 19:59
سلام

هر جا كه فكرشو بكني رفتم از msdn گرفته تا فروم هاي مايكروسافت تاخلاصه هر جا كه بگي اما چيزي نتونستم پيدا كنم

الان من ويندوزروپاك كردم ودرست شد اشكال از جاوا بود نمي دونم شايد يه جايي يه تيك رو زده باشم اما من مطمنم كه كاري نكردم خلاصه هرچي كه بود درست شد .

مشكل از ie نيست چون چند بار هم 7 وهم 6 روش تست كردم وجواب نگرفتم .

بحرحال ممنون دوست عزيز .

bahdar
05-09-2008, 18:19
سلام.
ویندوزم xp سرویس پک 3 هست.
چند وقتی هست که اینترنت اکسپلورر باز نمیشه (فکر کنم نسخه 6 هست همون که مال خود ویندوز هست.من نسخه جدیدی نصب نکردم.)
من خودم از فایر فاکس استفاده می کنم اما گاهی (مثل الان) به اینترنت اکسپلورر نیاز دارم.
توی Task Manager من سربرگ processes عبارت مشابه زیاد هست.مثلا چند تا SVCHOST.EXE هست و ... .نمیشه از هم دیگه تشخیص بدمشون!
قبلا شانسی یکی از همینا رو که می بستم (اسم اونی که می بستم اگه اشتباه نکنم iexplore.exe بود) میتونستم اینترنت اکسپلورر رو باز کنم.گاهی هم یه چیز دیگه رو می بستم و مجبور میشدم ریستارت کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدس میزنم iexplore.exeنمیذاره اجرا بشه.البته اگه اشتباه نکنم و خودش باشه.حالا هر چی iexplore.exe رو می بندم باز دوباره میاد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه نمیدونم چکار کنم!
سطح آشنایی با رایانه هم مبتدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.

wordist
07-09-2008, 07:52
سلام.
ویندوزم xp سرویس پک 3 هست.
چند وقتی هست که اینترنت اکسپلورر باز نمیشه (فکر کنم نسخه 6 هست همون که مال خود ویندوز هست.من نسخه جدیدی نصب نکردم.)
من خودم از فایر فاکس استفاده می کنم اما گاهی (مثل الان) به اینترنت اکسپلورر نیاز دارم.
توی Task Manager من سربرگ processes عبارت مشابه زیاد هست.مثلا چند تا SVCHOST.EXE هست و ... .نمیشه از هم دیگه تشخیص بدمشون!
قبلا شانسی یکی از همینا رو که می بستم (اسم اونی که می بستم اگه اشتباه نکنم iexplore.exe بود) میتونستم اینترنت اکسپلورر رو باز کنم.گاهی هم یه چیز دیگه رو می بستم و مجبور میشدم ریستارت کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدس میزنم iexplore.exeنمیذاره اجرا بشه.البته اگه اشتباه نکنم و خودش باشه.حالا هر چی iexplore.exe رو می بندم باز دوباره میاد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه نمیدونم چکار کنم!
سطح آشنایی با رایانه هم مبتدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.
اين پروسه Iexplorer همون اينترنت اكسپلورر هست

و به نظر من بايد ابتدا نسبت به ويروسي نبودن سيستمت مطمئن بشي (با ;kaspersky كه بروز باشه)

يه چك بكن و خبر بده

bahdar
07-09-2008, 18:21
ویروس که تو کامپیوتر من زیاده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه بعضی چیزها اشتباهی ویروس تشخیص داده میشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
11 مگ و خورده ای باید آپدیت کنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه اسکن کل کامپیوتر هم چند ساعت طول میکشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم فایرفاکس 3 دارم.اما میدونید کارم چیه؟
اگه یکی مثلا بره یه فایلی رو باز کنه تو هیستوری اینترنت اکسپلورر ثبت میشه!
حالا من می خوام بفهمم کسی که چند روز پیش نشسته پای سیستم چه فایل هایی رو باز کرده.
نرم افزار جاسوسی و ... هم نصب نکردم که از اونا کمک بگیرم و اگه الان نصب کنم هم دیگه فایده نداره چون در مورد گذشته می خوام اطلاعات پیدا کنم.
اگه راه دیگه ای باشه که به هیستوری دست پیدا کنم یا بفهمم چند روز پیش چه فایل هایی باز شده کارم راه میفته.
احتمالا خودم تا آخر تابستون ویندوز عوض کنم.
ممنون.

DaRiOuShJh
07-09-2008, 23:45
بهدار جان اگه سیستمت به هر دلیلی ترکیده و اینترنت اکسپلورر مفقود شده باید دوباره نصب کنی ببینی دوباره خراب میشه یا نه که اونطوری حتما ویروسی هست که با ie کار داره

برای دیدنه فایل هایی که دست کاری شدن (آخه بچه به فایل ها و کارایی که مردم کردمن چی کار داری؟ ده!) به این آدرس هم میتونی بری و فایل های اون موقع رو ببینی تا حدودی

C:\Documents and Settings\DARIOUSH\Recent

البته تو یوزره خودت

bahdar
08-09-2008, 00:58
فایل های خودم بوده.:دی
دستکاری نشدن.فقط باز شدن.
مثلا من بشینم پای سیستمت (:دی) یه فایل txt یا عکس یا ... باز کنم تو هیستوری ذخیره میشه.
من اونارو می خوام.ممکنه تغییری توش داده نشده باشه.
دوباره نصب کنم که دیگه اون هیستوری میپره که!
اون آدرسی که دادی هم تست کردم.فایلایی که آورد خیلیاش رو خیلی وقته تا حالا باز نکردم!
من می خوام ببینم حدود 2 روز پیش چه فایلایی اجرا شدن؟
اگه بشه هیستوری اینترنت اکسپلور رو خوند حله...
یا اون پروسه که گفتم رو راهی هست که کاری کنم برای همیشه بسته شه؟(البته راهی برای بازگشت و آندو کردنش باشه...) چون تا میبندم دوباره رو اینترنت اکسپلورر کلیک میکنم میاد.نمیدونم قبلا چیو می بستم که مشکل حل می شد!فکر کنم همینو می بستم!
ممنون.

ناخدا
08-09-2008, 07:03
چطور جاوا رو داخله ie7 فعال كنيم .

hosein66
08-09-2008, 20:23
چطور جاوا رو داخله ie7 فعال كنيم .

دوست عزیز java همراه با IE نصب نمیشه و باید خودت یه فایل 15 مگابایتی رو دانلود و نصب کنی تا برات فعال بشه

اگه نصب کنی خودش تو مرورگر فعال خواهد شد ضمنا مرورگر اپرا هم به صورت پیش فرض جاوا نداره

دانلود نسخه جدید جاوا:

bahdar
08-09-2008, 22:10
دوستان دیگه نیازی به راه حل واسه مشکلم نیست.
ممنون از همه.

ناخدا
09-09-2008, 07:30
دوست عزیز java همراه با IE نصب نمیشه و باید خودت یه فایل 15 مگابایتی رو دانلود و نصب کنی تا برات فعال بشه

اگه نصب کنی خودش تو مرورگر فعال خواهد شد ضمنا مرورگر اپرا هم به صورت پیش فرض جاوا نداره

دانلود نسخه جدید جاوا:

مرثي دوست عزيز امتحانش مي كنم .:11:

نمي دوني چطور ميشه جاوا رو پاكش كرد يا غير فعالش كرد .:20:

hamidart
09-09-2008, 14:57
من وقتی با ie چیزی رو دانلود می کردم
اگر وسط دانلود قطع می شد هنگام دانلود دوباره اون مقداری که مونده بود دانلود می کرد
مثلا اگر از یه فایل 2 مگی من 1 مگابایت دانلود کرده بودم وسط دانلود ارور که می داد
اگه دوباره دانلود می کردم , از 50 درصد شروع می کرد به دانلود و دیگه اون 1 مگ اول دیگه دوباره دانلود نمی کرد

اما از وقتی که ویندوز رو عوض کرد ام دیگه این جوری نمی شه و از اول فایل شروع می کنه به دانلود

می خوام ببینم راهی هست که دوباره ویندوزم مثل بالا عمل کنه
ممنون می شم

hosein66
09-09-2008, 21:10
مرثي دوست عزيز امتحانش مي كنم .:11:

نمي دوني چطور ميشه جاوا رو پاكش كرد يا غير فعالش كرد .:20:

برای غیر فعال کردن جاوا مسیر زیر را طی کنید:

Internet option/advanced/ java

البته گزینه جاوا بعد از نصب فایل 15 مگابایتی ظاهر خواهد شد.

hosein66
09-09-2008, 21:12
من وقتی با ie چیزی رو دانلود می کردم
اگر وسط دانلود قطع می شد هنگام دانلود دوباره اون مقداری که مونده بود دانلود می کرد
مثلا اگر از یه فایل 2 مگی من 1 مگابایت دانلود کرده بودم وسط دانلود ارور که می داد
اگه دوباره دانلود می کردم , از 50 درصد شروع می کرد به دانلود و دیگه اون 1 مگ اول دیگه دوباره دانلود نمی کرد

اما از وقتی که ویندوز رو عوض کرد ام دیگه این جوری نمی شه و از اول فایل شروع می کنه به دانلود

می خوام ببینم راهی هست که دوباره ویندوزم مثل بالا عمل کنه
ممنون می شم

IE هیچ وقت دانلودهاش با قابلیت Resume نیست اپرا و فایر فاکس این قابلیت رو دارند شما می تونید از نرم افزار مدیریت

دانلود مثل stardownload و یا Idm استفاده کنید

ama-amir
09-09-2008, 21:16
سلام
دوستان من چند وقتيه كه نميتونم تبليغات سايتهاي مختلف رو باز كتم(مثل تبليغ سوران)
آنتي ويروسمم غير فعال كردم ولي بازم ديده نميشن
فقط زيرشون كه مينيويسه تبليغات با... ديده ميشن ديگه هيچي ديده نميشه
ميشه كمك كنيد؟
ممنون

hosein66
10-09-2008, 02:13
سلام
دوستان من چند وقتيه كه نميتونم تبليغات سايتهاي مختلف رو باز كتم(مثل تبليغ سوران)
آنتي ويروسمم غير فعال كردم ولي بازم ديده نميشن
فقط زيرشون كه مينيويسه تبليغات با... ديده ميشن ديگه هيچي ديده نميشه
ميشه كمك كنيد؟
ممنون

برو تو Internet option تب advanced بر روی restore advanced کلیک و apply , ok کن

*Batman*
20-09-2008, 21:00
سلام.
ببینم این IE 8 Beta 2 رو چطور باید Uninstall کرد؟ (XP SP3)

hosein66
20-09-2008, 21:28
سلام.
ببینم این IE 8 Beta 2 رو چطور باید Uninstall کرد؟ (XP SP3)

مگه از add/remove نميتونيد پاکش کنيد با برنامه هاي unistall manager مثل tuneup و يا your unistaller که براحتي پاک ميشه

بعد از remove کردن از add/remove اينترنت اکسپلورر 6 محفوظ خواهد شد

*Batman*
20-09-2008, 23:57
سلام.
تو قسمت Add/ Remove گزینه Uninstall نداره.
Your Uninstaller! 2008 هم نتونست پاکش کنه.
فکر کنم باید تا اومدن نسخه Final صبر کنم.

hosein66
21-09-2008, 01:34
سلام.
تو قسمت Add/ Remove گزینه Uninstall نداره.
Your Uninstaller! 2008 هم نتونست پاکش کنه.
فکر کنم باید تا اومدن نسخه Final صبر کنم.

تو سرويس پک 2 که من unistall رو جلوي IE مي بينم از قسمت unistaller برنامه tneup کمک بگير

ضمنا از بخش دوم Add/remove ويندوز کمک بگير تيک IE رو بردار تا فايلهاش پاک بشه بخش دوم هم همان add/remove windows

componets مي باشد راه حل آخر رجيستري مي باشد

*Batman*
21-09-2008, 23:06
تو سرويس پک 2 که من unistall رو جلوي IE مي بينم از قسمت unistaller برنامه tneup کمک بگير

ضمنا از بخش دوم Add/remove ويندوز کمک بگير تيک IE رو بردار تا فايلهاش پاک بشه بخش دوم هم همان add/remove windows

componets مي باشد راه حل آخر رجيستري مي باشد

سلام.
متاسفانه هیچکدام جواب نداد.
بهتره SP3 را پاک کنم بعد اقدام به Uninstall کنم.:19:

sinasalar2007
22-09-2008, 00:58
سلام خسته نباشید
من sp2 دارم . و هر وقت که ie7 رو نصب می کنم وقتی که ie رو باز میکنی وارد یه صفحه میشی و تنظیماتت رو وارد می کنی . اما من دو سه باری این کارو کردم و الان هر وقت که ie رو باز می کنم به طور خودکار وارد این صفحه میشم :

البته بگم که home page من روی این صفحه نیست ولی نمیدونم چرا این صفحه میاد !
حالا چی کار کنم تا از دستش خلاص شم ؟

hosein66
22-09-2008, 05:18
سلام خسته نباشید
من sp2 دارم . و هر وقت که ie7 رو نصب می کنم وقتی که ie رو باز میکنی وارد یه صفحه میشی و تنظیماتت رو وارد می کنی . اما من دو سه باری این کارو کردم و الان هر وقت که ie رو باز می کنم به طور خودکار وارد این صفحه میشم :

شما اول آدرس برنامه رو در آدرس بار بنويسيد بعد تو اون کادر بر use current کليک نمائيد

hosein66
22-09-2008, 16:37
سلام خسته نباشید

امروز روش بهتر از اون يافتم

تو RUN تايپ کنيد:

gpedit.msc

طبق تصوير زير به مسير مورد نظر بريد بر روي همون جايي که مشخص کرده ام کليک کنيد و بر روي enable کليک کنيد تو اون کادر

هم ادرس سايت homepage رو بنويسيد

sinasalar2007
22-09-2008, 20:33
دو روشی که گفتید کار نکرد . در روش اول کلا پنجره ی use current برای من غیر فعاله در روش دوم هم ادرس رو در قسمات home page تایپ کردم اما باز هم تا اینترنت اکسپلورر باز میشه اون صفحه میاد در حالی که در home page یه ادرس دیگه ثبت شده !!!

naeemtop
22-09-2008, 21:55
تو رو خدا به من کمک کنید
من بعضی سایتها رو وقتی میخوام باز کنم بعد از باز شدن ارور زیر رو نشون میده و وقتی کلیک میکنم رو ok بسته میشه
سایتایی مثل coo.ir و iran.bz

تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم؟

hosein66
23-09-2008, 00:17
دو روشی که گفتید کار نکرد . در روش اول کلا پنجره ی use current برای من غیر فعاله در روش دوم هم ادرس رو در قسمات home page تایپ کردم اما باز هم تا اینترنت اکسپلورر باز میشه اون صفحه میاد در حالی که در home page یه ادرس دیگه ثبت شده !!!

چه جوري غير فعال شده ؟روش دوم بايد جواب مي داد .تو روش دوم وقتي بر روي همون خط آبي کليک مي کرديد يه پنجره جديد باز

مي شد که تو اون پنجره enable رو مي زدين ضمنا تو اون کادر هم homepage رو مي نوشتين اگه غير اين عمل کرده اين اشتباهه و

گرنه توصيه مي کنم يه اسکني بکنيد سيستمو با اين وصف که مي گيد use current غير فعاله اين که خود به خود غير فعال نمي شه

hosein66
23-09-2008, 03:27
تو رو خدا به من کمک کنید
من بعضی سایتها رو وقتی میخوام باز کنم بعد از باز شدن ارور زیر رو نشون میده و وقتی کلیک میکنم رو ok بسته میشه
سایتایی مثل coo.ir و iran.bz

تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم؟

روشي که تو تايپيک زير گفته شده را اجرا کنيد :اگه مشکل برطرف نشد ذکر مي کنيد که چگونه اين مشکل به وجود اومده

naeemtop
23-09-2008, 16:58
نمیدونم آقا یکدفعه متوجه شدم اینطوری میشه
فکر نکنم مشکل ویروس باشه چون nod32 آپدیت دارم
در ضمن تو تاپیکی که گفتید چیز خاصی واسه این مشکل نبود.
لطفا هر راهی که میدونید همینجا بگید یا اگه تو تاپیکی نویشته زحمت کپی پیس بکشید اینقدر لینک نزارید
با تشکر

hosein66
24-09-2008, 05:57
در ضمن تو تاپیکی که گفتید چیز خاصی واسه این مشکل نبود.
لطفا هر راهی که میدونید همینجا بگید یا اگه تو تاپیکی نویشته زحمت کپی پیس بکشید اینقدر لینک نزارید
با تشکر

چطور چيز خاصي نبود ؟؟!!!!

سلام محمد باقر عزیز
خوبی دوست گلم

و دوست خوبم رامین جان

راستش این error تا جایی که من می دونم چون این سوال بارها پرسیده شده . مربوط به یک باگ در سیستم عامل سرویس پک 2 ماکروسافت هستش و ماکروسافت هم برای این مشکل وصله های امنیتی خود را معرفی کرده است .
که می تونید این وصله های امنیتی را از مسیر زیر دریافت کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از این که وصله های امنیتی را نصب کردید . سعی کنید با استفاده از برنامه زیر پورتهای باز سیستم را ببندید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته شاید محمد جان نظر دیگه داشته باشند . که در نوع خودش بتونه راحت تر مشکل شما را حل کنه .
محمد جان اگه چیزی به غیر از اینها می تونه باعث وجود این مشکل باشه خوشحال می شم بدونم .

موفق باشید .

mohsensoft
24-09-2008, 14:00
سلام
من اكسپلورر قديمي دارم
الان چند وقتيه نميدونم چرا هيچ سايتي رو باز نميكنه
به خاطر همينم نميتونم ليست روم هاي ياهو رو ببينم
در ضمن با فايرفاكس همه سايتا باز ميشه
راهكار بديد لطفا

hosein66
24-09-2008, 18:25
سلام
من اكسپلورر قديمي دارم
الان چند وقتيه نميدونم چرا هيچ سايتي رو باز نميكنه
به خاطر همينم نميتونم ليست روم هاي ياهو رو ببينم
در ضمن با فايرفاكس همه سايتا باز ميشه
راهكار بديد لطفا

Internet option/advanced/restore

Internet optin/security/default

mohsensoft
25-09-2008, 01:24
Internet option/advanced/restore

Internet optin/security/default
آقا با اينايي هم كه شما گفتي رفع نشد
چيكار كنم؟

hosein66
25-09-2008, 05:04
آقا با اينايي هم كه شما گفتي رفع نشد
چيكار كنم؟

در منوي file تيک work offline را برداريد

internet option/content

/

از قسمت content advisor روي دكمه Enable كليك كنيد .

به تب approved sites برويد اگر آدرس سايتي بود پاک کنيد

ضمنا از پ ر و ک س ي که استفاده نمي کنيد

M.Z.Y
25-09-2008, 10:58
من نسخه بتای 1 ie8 رو نصب کردم حالا که میخوام Beta2 رو نصب کنم میگم باید ورژن قبلی رو پا کنی ، ولی چطوری تو add remove هم نیست از کجا باید پاکش کرد؟

mohsensoft
25-09-2008, 12:25
در منوي file تيک work offline را برداريد

internet option/content

/

از قسمت content advisor روي دكمه Enable كليك كنيد .

به تب approved sites برويد اگر آدرس سايتي بود پاک کنيد

ضمنا از پ ر و ک س ي که استفاده نمي کني
بازم اتفاق خاصي نيفتاد
حالا راهي نداره كه مرورگر ياهو مسنجر رو از اكسپلورر به فاير فاكس تغيير بدم تا واسه ورود به روم مشكلي نياشه؟

hosein66
25-09-2008, 18:16
من نسخه بتای 1 ie8 رو نصب کردم حالا که میخوام Beta2 رو نصب کنم میگم باید ورژن قبلی رو پا کنی ، ولی چطوری تو add remove هم نیست از کجا باید پاکش کرد؟

تو sp2 که از بخش add/remove می شه به راحتی پاک کرد شاید تو sp3 همچین مشکلی پیش بیاد شما می تونید از بخش آنیستال

نرم افزار tuneup کمک بگیرید

hosein66
25-09-2008, 21:16
بازم اتفاق خاصي نيفتاد
حالا راهي نداره كه مرورگر ياهو مسنجر رو از اكسپلورر به فاير فاكس تغيير بدم تا واسه ورود به روم مشكلي نياشه؟

تا حالا با فایر فاکس همچین کاری رو امتحان نکرده ام ولی شما می تونید تو بخش مرور گر ها همین سوال را طرح فرمائید.

ضمنا اینترنت اکسپلورر شما ورژن 6 هستش؟و پیام the page can not می ده؟

mohsensoft
25-09-2008, 22:58
ضمنا اینترنت اکسپلورر شما ورژن 6 هستش؟و پیام the page can not می ده؟
بله
آخه من سرويس پك 1 رو نصب كردم و اكسپلورر رو ارتقا ندادم

hosein66
26-09-2008, 02:06
بله

اینو کاش از اول می گفتی مشکلات sp1 زیاده من فک کردم sp 2 دارین این راه هایی هم که گفتم تو sp 2 جواب می ده شما اگه یه

sp2 نصب کنید مشکل حل می شه

naeemtop
26-09-2008, 10:29
سلام
اینطوری شدنی نیست
تازه مشکل من از اول نبوده تازه بوجود اومده
اگه ورزن جدید اینترنتی اکسپلورر رو نصب کنم درست نمیشه؟
یا برای اون سایتها از مرورگر دیگه استفاده کنم؟

hosein66
26-09-2008, 15:21
سلام
اینطوری شدنی نیست
تازه مشکل من از اول نبوده تازه بوجود اومده
اگه ورزن جدید اینترنتی اکسپلورر رو نصب کنم درست نمیشه؟
یا برای اون سایتها از مرورگر دیگه استفاده کنم؟

my computer/click-right/properties/advanced/disable error reporting/ok

اکثرا سايتها که با فاير فاکس مشکلي ندارن

مي تونيد نسخه7و يا 8 اينترنت اکسپلورر را امتحان کنيد

hosein66
28-09-2008, 02:52
بله

شما برنامه advanced pc tweaker رو دانلود و نصب کنيد اين نرم افزار مشکلات مرورگر IE را برطرف مي کند

حجمش هم کمه

naeemtop
08-10-2008, 23:05
سلام
واسه من بعضی از سایتها ارور زیر رو تو اینترنت اکسپلورر نشون میده و وقتی کلیک میکنم صفحه بسته میشه مثلا سایتهایی که با جوملا ساخته شده
قبلا گفتم یه نفر یه بسته امنیتی از مایکرئسافت معرفی کرد ولی باید راه دیگه ای باشه آخه با دیال آپ چطوری دان کنم؟
چیکار کنم؟

hosseinmusicmaster
09-10-2008, 13:24
خسته نباشید !

اقا این ie سرویسمون کرده

می خوام phs نصب کنم پیغام زیر و میده

تو تسک منیجر هم همیشه این 2 تا گزینه هست :

از windows components wizard هم پاک کردم ولی همچنان هست

atre_hayer60
21-11-2008, 20:16
سلام بچه ها!

من IE 7 Final رو نصب کردم. صفحه خانگی اون رو هم گوگل قرار دادم. اما وقتی IE رو باز می کنم گوگل باز نمی شه و صفحه اصلی خودش میاد؟؟؟؟؟!!!!
علتش چیه؟

ممنونم

mrmostafa
01-12-2008, 23:00
سلام

من ویندوز نصب کردم آماده اینترنت اکسپلولر 7 داره بعد از مدتی کار کردن اینترنت اکسپلولر هنگ میکنه مشکل خود اکسپلولر هستش حالا یه اکسپلولر جدید میریزم خطا میده جایی هم نیستش که بتونم این اکسپلولر رو پاک کنم جدید بریزم ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن غیر از اینترنت اکس÷لولر چه browser شبیه اکسپلولر هستش و خوبه. فایر فاکس ریختم سایتهای ایرانی رو قاتی پاتی میاره بعضی وقتها.

panteaaa55
06-12-2008, 01:29
سلام

من میخوام اکسپلورر را آپدیت کنم و این کار را هم می کنم .

همه چی ok است ولی وقتی سیستم را ریست میکنم دیگه بالا نمی آد .

سیستم روشن میشه می آد تا در خواست پسورد
پسورد رو بهش می دم میاد تو محیط win ( قبل از اینکه background بیاد و آیکون ها بیاد دیگه کار نمی کنه .

چراغ هارد نشون میده کار میکنه ولی ساعت ها صبر کردم خبری نشد .

مجبور شدم برم سیف مد و آنیستالش کنم . شکر خدا درست شد .

ولی نمی دونم چرا نصب نمیشه .

همه نسخه های 6 به بالا را هم تست کردم . و همه همون مشکل را داشت .

البته الان opera نصب کردم ولی حس می کنم با IE راحت ترم .

شاید این سوال مخصوص اینجا نباشه ولی اگر میشه 1 توضیح مختصر بدین آیا واقعاً opera بهتر از IE6 یا 6.5 یا 7 است یا نه ؟

ورژن IE را از کجا میشه دید . ( به غیر از نوع طراحیش )

آیا همزمان میشه چند مرورگر داشت ؟ ( شاید جواب این سوال بله باشه ) می خوام برونم بهتر است باشد با نه و یا فرقی نمی کنه ؟

آیا اگر مرور گر تعقییر کنه در سیستم هم تعقییراتی به وجود می آد ؟ مثل آنتی ویروس یا نرم افزار fg66p.exe و بلاگ فا و یا...
ممنون .

tabriz-info
06-12-2008, 18:42
من از ویندوز جدیدم رو نصب کردم

وقتی میخوام اینترنت اکسپلوررم رو باز کنم یه لحظه باز میشه بسته میشه خود به خود

چون از فایر فاکس استفاده میکنم کاری نداشتم حالا لازم دارم موندم چیکار کنم

mahdi7610
06-12-2008, 20:14
من از ویندوز جدیدم رو نصب کردم

وقتی میخوام اینترنت اکسپلوررم رو باز کنم یه لحظه باز میشه بسته میشه خود به خود

چون از فایر فاکس استفاده میکنم کاری نداشتم حالا لازم دارم موندم چیکار کنم

سلام

محمد جان برو به قسمت کامپونت های ویندوز و از اونجا پاکش کن و سی دی ویندوز را بزار و دوباره از همون قسمت نصبش کن .

احتمالا درست بشه .

موفق باشی .

mahdi7610
07-12-2008, 21:51
سلام

من میخوام اکسپلورر را آپدیت کنم و این کار را هم می کنم .

همه چی ok است ولی وقتی سیستم را ریست میکنم دیگه بالا نمی آد .

سیستم روشن میشه می آد تا در خواست پسورد
پسورد رو بهش می دم میاد تو محیط win ( قبل از اینکه background بیاد و آیکون ها بیاد دیگه کار نمی کنه .

چراغ هارد نشون میده کار میکنه ولی ساعت ها صبر کردم خبری نشد .

مجبور شدم برم سیف مد و آنیستالش کنم . شکر خدا درست شد .

ولی نمی دونم چرا نصب نمیشه .

همه نسخه های 6 به بالا را هم تست کردم . و همه همون مشکل را داشت .

البته الان opera نصب کردم ولی حس می کنم با IE راحت ترم .

شاید این سوال مخصوص اینجا نباشه ولی اگر میشه 1 توضیح مختصر بدین آیا واقعاً opera بهتر از IE6 یا 6.5 یا 7 است یا نه ؟

آیا همزمان میشه چند مرورگر داشت ؟ ( شاید جواب این سوال بله باشه ) می خوام برونم بهتر است باشد با نه و یا فرقی نمی کنه ؟

آیا اگر مرور گر تعقییر کنه در سیستم هم تعقییراتی به وجود می آد ؟ مثل آنتی ویروس یا نرم افزار fg66p.exe و بلاگ فا و یا...
ممنون .

سلام

بله امکانش هست روی سیستم چند تا مرورگر داشته باشید .

برای چی می خواهید ie را اپدیت کنید ؟

اگه با ie راحت تر هستید خوب از همون ie خود ویندوز استفاده کنید . اگه ویندوز شما سرویس پک 3 هست باید ie شما ورژن 7 باشه . در غیر این صورت ie شما ورژن 6 هست .

برای نصب ie سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید و سپس به مسیر زیر برید

control panel -- > Add or remove program
از صفحه باز شده در سمت راست پنل گزینه Add/Remove windows components را بزنید و سپس از صفحه باز شده اگه گزینه Internet Explorer تیک داره . تیک اونا بردارید و next بزنید با این کار اگه Internet Explorer روی سیستم شما باشه حذف می شه .

دو باره به همون مسیر برید و این بار تیک گزینه Internet Explorer را بزنید و سپس next بزنید تا Internet Explorer از روی سی دی ویندوز نصب بشه .
باید سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید .

موفق باشید .

panteaaa55
08-12-2008, 13:58
سلام

بله امکانش هست روی سیستم چند تا مرورگر داشته باشید .

برای چی می خواهید ie را اپدیت کنید ؟

اگه با ie راحت تر هستید خوب از همون ie خود ویندوز استفاده کنید . اگه ویندوز شما سرویس پک 3 هست باید ie شما ورژن 7 باشه . در غیر این صورت ie شما ورژن 6 هست .

برای نصب ie سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید و سپس به مسیر زیر برید

control panel -- > Add or remove program
از صفحه باز شده در سمت راست پنل گزینه Add/Remove windows components را بزنید و سپس از صفحه باز شده اگه گزینه Internet Explorer تیک داره . تیک اونا بردارید و next بزنید با این کار اگه Internet Explorer روی سیستم شما باشه حذف می شه .

دو باره به همون مسیر برید و این بار تیک گزینه Internet Explorer را بزنید و سپس next بزنید تا Internet Explorer از روی سی دی ویندوز نصب بشه .
باید سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بدید .

موفق باشید .

سلام

ie من 6 هست چون ویندوزم سرویس پک 2 هست

و وقتی عمل بالا را انجام می دم دوباره همون IE را نصب می کنه .

میخوام آپدیتش کنم . که وقتی آپدیت می کنم مشکلات بالا پیش می آد .

در ضمن مثل اینکه بلاگفا با opera همخونی نداره .

علت آپدیت IE هم مشکلاتی هست که در این پست مطرح کردم و الی آخر

تایپک های 984 الی 990

:11:

mahdi7610
08-12-2008, 16:25
سلام

ie من 6 هست چون ویندوزم سرویس پک 2 هست

و وقتی عمل بالا را انجام می دم دوباره همون IE را نصب می کنه .

میخوام آپدیتش کنم . که وقتی آپدیت می کنم مشکلات بالا پیش می آد .

در ضمن مثل اینکه بلاگفا با opera همخونی نداره .

علت آپدیت IE هم مشکلاتی هست که در این پست مطرح کردم و الی آخر

تایپک های 984 الی 990

:11:

سلام

خب با همون روش بالا ie6 را حذف کن و ie7 را نصب کن .

برای چی اپدیتش می کنی . خوب ie7 را گیر بیار و نصب کن دیگه . هر چند الان ie8 هم موجود هستش . اما فکر کنم روی سرویس پک 2 به راحتی نصب نمی شه .

چه طوری اپدیتش می کنی ؟

برای دیدن ورژن ie هم به منوی HELP برو و About Internet Explorer را بزن . می تونی ورژنش را مشاهده کنی .

موفق باشی .

panteaaa55
10-12-2008, 11:05
سلام

خب با همون روش بالا ie6 را حذف کن و ie7 را نصب کن .

برای چی اپدیتش می کنی . خوب ie7 را گیر بیار و نصب کن دیگه . هر چند الان ie8 هم موجود هستش . اما فکر کنم روی سرویس پک 2 به راحتی نصب نمی شه .

چه طوری اپدیتش می کنی ؟

برای دیدن ورژن ie هم به منوی help برو و about internet explorer را بزن . می تونی ورژنش را مشاهده کنی .

موفق باشی .

سی دی ie7 را گرفتم و نصب کردم ولی مشکل همون شد دوباره .

ممنون ورژن را هم دیدم همون 6 است .

mahdi7610
10-12-2008, 12:40
سی دی ie7 را گرفتم و نصب کردم ولی مشکل همون شد دوباره .

ممنون ورژن را هم دیدم همون 6 است .

سلام

IE-7 روی سرویس پک 2 به راحتی نصب می شه و نباید مشکلی داشته باشه .

البته به شرط اون که ویندوز شما دستکاری نشده باشه . و یه ویندوز سالمی باشه .

پیشنهاد می کنم اگه براتون امکان داره از یک ویندوز دیگه استفاده کنید . یا اگه می تونید سرویس پک 3 را نصب کنید که همراه خودش IE-7 را هم داره .

اما اگه دوست دارید از ie استفاده کنید خب فعلا از همون 6 استفاده کنید . یا اینکه یه ویندوز سرویس پک 2 دیگه گیر بیارید و از روی اون ویندوز را نصب کنید و بعد هم ie-7 را نصب کنید . یا اینکه سرویس پک 3 را نصب کنید .

ولی در حالت کلی نباید ie7 با sp2 مشکلی داشته باشه . مگر اینکه ویندوز شما ایراد داشته باشه که ie7 را قبول نکنه .

موفق باشی .

tabriz-info
13-12-2008, 17:42
سلام

محمد جان برو به قسمت کامپونت های ویندوز و از اونجا پاکش کن و سی دی ویندوز را بزار و دوباره از همون قسمت نصبش کن .

احتمالا درست بشه .

موفق باشی .

مهدی جان اینکارو کردم

اپدیت کردم از یه سی دی دیگه نصب کردم

باز هم یه لحظه باز میشه بسته میشه

mohamad23
14-12-2008, 17:03
سلام,من ie 7 وقتی که باز می کنم ولی دیگه نمی تونم ببندمش یعنی باید با task manager ببندمش البته ie 6 اینجوری نمیشد.

mahdi7610
14-12-2008, 19:35
مهدی جان اینکارو کردم

اپدیت کردم از یه سی دی دیگه نصب کردم

باز هم یه لحظه باز میشه بسته میشه

سلام

IE-7 را هم نصب می کنی باز همین مشکل را داره ؟

این دو کار را هم انجام بده

توی run بنویس sfc /scannow و سی دی ویندوز را بزار داخل سی دی رام و بعد هم کلید اینتر را بزن .

بعد از این که ریپیر کردن اکسپلورر تموم شد سیستم را ریستارت کن .

روش دوم :

ابتدا به منوی tools توی مای کامپیوتر برو و بعد هم folder option را انتخاب کن و سپس فایلهای سیستمی و مخفی را قابل روئیت کن .

حالا توی سرچ ویندوز فایلی به اسم ie.inf را که به صورت سیستمی مخفی هست را سرچ کن تا برات پیداش کنه .

بعد روش راست کلیک کن و گزینه Install را بزن . باید سی دی ویندوز هم داخل سی دی رام قرار داشته باشه .

اگه با روشهای بالا درست شد که هیچ و گرنه باید ویندوز خودت را با سی دی ویندوز ریپیر کنی .

موفق باشی .

Bahar-65
15-12-2008, 03:57
بعضی مواقع یه Eror میده که یه گزینه داره.فقط Continue.یه جورایی همون Dont Send.بعد هم کلا مرورگر بسته میشه.این مشکل رو فقط با IE 7 دارم.راهی هست که این Eror دیگه نیاد؟؟؟

Gerfild
22-12-2008, 12:30
1- برای رفع این مشکل می بایست گزینه دوم "Continue to this website" را انتخاب نمایید.
2- در مرحله بعد در نوار آدرس Ie کادر قرمز رنگی ظاهر می شود با عنوان "Certificate Error" که باید روی آن دکمه کلیک نمایید.
3- در این مرحله پنجره ای ظاهر می شود که دارای کلیدی با عنوان "View Certificate" می باشد. روی آن کلیک کنید.
4- در این مرحله باید دکمه "Install Certificate" را انتخاب نمایید.
5- با اتمام نصب certificate سایت مورد نظر شما با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده خواهد شد.

micropersian
30-12-2008, 19:27
میخواستم بپرسم آیا از طریق تنظیمات internet explorer و یا تغییراتی در ریجستری میشه یه کاری کردکه ie تمام پسورد های وارد شده رو بدون سوال زخیره کنه یا یه برنامه که یه همچین کاری بکنه اما ویروس یا keylogger نباشه

ممنون میشم اگه به من کمک کنید

masoud681
31-12-2008, 20:53
سلام
چگونه می توان هیستوری اینترنت اکسپلورر را کاری کرد که قابل حذف شدن نباشه مثلا منوط به پسوردی باشه؟
توضیح اینکه یک یوزر هم بیشتر نداریم و از روشهای محدودیت اکانت هم نمی خواهیم استفاده کنیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

senjin
04-01-2009, 13:52
سلام
میشه راهنمایی کنین . من یه مشکل دارم. وقتی که میخوام اینترنت اکسپلورر رو ببندم بسته نمیشه وباید بزور بستش که ارور میده. نمیدونم منظورم رو فهمیدین یا نه ولی در کل اکسپلورر معمولی بسته نمیشه و باید با تسک منیجر اونو بست. ویندوزم ویستاست و اکسپلورر 7 ه.
ممنون

sinasalar2007
04-01-2009, 15:48
سلام دوستان
من يه دو سه روزيه كه وقتي مي خوام با اينترنت اكسپلورر وارد بعضي از سايت ها بشم اين صفحه مياد : ( دقيقا ادرس سايت هم به اين ادرس عوض ميشه يعني اين كه ادرس يه سايت پي سي ولد رو ميزنم اما دقيقا همين صفحه رو مياره با اين ادرس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید !

اما همين سايت ها رو به راحتي مي تونم با مرورگر هاي opera و... باز كنم . به نظر خودم يه كوكي باعث اين كار شده اما كل كوكي ها رو پاك كردم و ie7 رو هم انيستال كردم اما باز مشكل پابرجاست :41:
بايد چي كار كنم ؟

majid_n
05-01-2009, 07:50
سلام

مدتیه ] Ie موقعی که بازه هنگ میکنه ..بسته نمیشه نه ری فرش و...موندم چکار کنم
اخه قبلا اینجوری نبود البته طول میکشه تا درست شه

لطفا راهنمایی کنید
Ie6

ممنون

Ghaioom
05-01-2009, 13:27
سلام

مدتیه ] Ie موقعی که بازه هنگ میکنه ..بسته نمیشه نه ری فرش و...موندم چکار کنم
اخه قبلا اینجوری نبود البته طول میکشه تا درست شه

لطفا راهنمایی کنید
Ie6

ممنون
سلام
شما یا نسخه ی IE رو عوض کن یا ویندوزت رو Repair کن یا سیستمت رو یه چک بکن ویروسی نباشه. :10:

HADI65
05-01-2009, 13:43
چرا IE؟
mozilla نصب کن حالشو ببر!

Anastasia
07-01-2009, 20:48
سلام . من از امروز اینترنت اکسپلورم مشکل پیدا کرده . اجرا میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه و به جاش یه پیغام میده . ورژن 6 . پاکش کردم و ورژن 7 نصب کردم . اونم همین مشکل رو داشت . این برنامه رو کلا از روی ویندوز پاک کردم و از توی cd ویندوز دوباره نصبش کردم ولی بازم پیغام زیر رو نشون میده :

الان دارم با فایرفاکس کار میکنم ولی به این برنامه هم احتیاج دارم .

ajax_h
14-01-2009, 14:05
سلام
من وقتی صفحات وب رو روی هارد ذخیره می کنم،بعد وقتی از روی هارد بازشون می کنم،اکثرشون وقتی باز می شن، صفحه خالیه .
در بعضی موارد هم صفحه باز میشه ،متن ها هم دیده میشن اما عکس ها ی داخل اون صفحه باز نمی شن.
می خواستم بپرسم علتش چیه؟ و چی کار کنم که این اتفاق نیافته؟یعنی مرورگر تنظیم خاصی داره یا باید از مرورگر خاصی استفاده کنم؟

Ghaioom
14-01-2009, 14:11
سلام

من وقتی صفحات وب رو روی هارد ذخیره می کنم،بعد وقتی از روی هارد بازشون می کنم،اکثرشون وقتی باز می شن، صفحه خالیه .
در بعضی موارد هم صفحه باز میشه ،متن ها هم دیده میشن اما عکس ها ی داخل اون صفحه باز نمی شن.
می خواستم بپرسم علتش چیه؟ و چی کار کنم که این اتفاق نیافته؟یعنی مرورگر تنظیم خاصی داره یا باید از مرورگر خاصی استفاده کنم؟

شما وقتی که میخوای ذخیره کنی در قسمت :Save as type جلوش Web Page, complete انتخاب کردی؟

ajax_h
14-01-2009, 15:49
شما وقتی که میخوای ذخیره کنی در قسمت :Save as type جلوش Web Page, complete انتخاب کردی؟

بله با این حال باز هم بعضی از صفحه ها کامل ذخیره نمی شن.یعنی بعد که باز می کنم صفحه خالی هستش.

و یه سوال دیگه . بعضی صفحه ها هم اصلا ذخیره نمی شن و این پیام رو می دن:
this webpage could not be saved

مثل صفحه های همین forum. راهی برای ذخیره این صفحه ها هست؟ :13:

Ghaioom
15-01-2009, 16:27
بله با این حال باز هم بعضی از صفحه ها کامل ذخیره نمی شن.یعنی بعد که باز می کنم صفحه خالی هستش.

و یه سوال دیگه . بعضی صفحه ها هم اصلا ذخیره نمی شن و این پیام رو می دن:
this webpage could not be saved

مثل صفحه های همین forum. راهی برای ذخیره این صفحه ها هست؟ :13:
برای ذخیره ی صفحه های همین forum در توی تاپیک در بالا اختیارات تاپیک رو بزن بعد نمایش نسخه ی چاپ اونجوری میتونی سیو کنی.
موفق باشی. :10:

ajax_h
15-01-2009, 19:08
برای ذخیره ی صفحه های همین forum در توی تاپیک در بالا اختیارات تاپیک رو بزن بعد نمایش نسخه ی چاپ اونجوری میتونی سیو کنی.
موفق باشی. :10:

مرسی:20:
در مورد بقیه صفحه ها چی کار کنم؟:13:
می خوام save کنم ،نمی شه
راه حلی،برنامه ای ،نرم افزری ،تنظیمات خاصی و... وجود داره؟

ahora50002000
22-01-2009, 10:02
به نظر شما بهترین ورژن ie کدام است من با 6 راحت هستم ولی می خواستم بدانم کدام بهتر است

Ship Storm
22-01-2009, 13:02
به نظر شما بهترین ورژن ie کدام است من با 6 راحت هستم ولی می خواستم بدانم کدام بهتر است

در حال حاضر ورژن 7.0.5730.13 میشه گفت بهترین و کاملترین نسخه هستش چون تو آپدیت های خود ماکروسافت همین ورژن به عنوان بکاملترین و بدون نقص ترین قرار داده شده :11:

ahora50002000
24-01-2009, 22:36
در حال حاضر ورژن 7.0.5730.13 میشه گفت بهترین و کاملترین نسخه هستش چون تو آپدیت های خود ماکروسافت همین ورژن به عنوان بکاملترین و بدون نقص ترین قرار داده شده :11:
متاسفانه به ویندوزم گیر داده و نصب نمیشه

Ship Storm
24-01-2009, 23:43
متاسفانه به ویندوزم گیر داده و نصب نمیشه

ارور میده؟ اون گیرش چیه؟ اون رو بگی شاید بتونم راهنماییتون کنم :11:

nasser416
26-01-2009, 06:42
دوست عزیر فایر فاکس بد نیست ولی مشکل اینست که بیشتر برنامه های اینترنتی از جمله دانلود اوربیت برای دانلود فایلهای ویدیویی و نیز ریل از آن پشتیبانی نمی کنند. من نیز الان مشکل با اکسپلورر پیدا کرده ام و هر وقت آنرا باز میکنم ارور داده و بسته میشود. من ویندوز ویستا دارم و هر چه در کنترل پنل بین برنامه ها میگردم تا آنرا پاگ کرده و مجددآ اینستا نمایم اسمی از آن نمی بینم لطفآ اگر کسی از دوستان میداند بمن کمک نماید. در ضمن من الان فایر فاکس را دارم و مشکلی با آن ندارم بجز مواردی که اشاره نمودم و مجبورم از اکسپلورر استفاده نمایم.

ahora50002000
27-01-2009, 01:43
[QUOTE=Ship Storm;3423483]ارور میده؟ اون گیرش چیه؟ اون رو بگی شاید بتونم راهنماییتون کنم :11:[/QUOTE[/IMG]

aliabassi46
27-01-2009, 20:09
سلام.یک سوال داشتم .چند وقتیست ایترنت ایکسپلورر دچار مشکل شده.یکی دوبار -دوباره نصب کردم جواب نداد.برای پاک کردن کامل ان چه کار باید کرد؟
ممنون.

Ship Storm
28-01-2009, 12:09
[QUOTE=Ship Storm;3423483]ارور میده؟ اون گیرش چیه؟ اون رو بگی شاید بتونم راهنماییتون کنم :11:[/QUOTE[/IMG]

خوب این داره میگه اینترنت اکسپلورر 7 روی این ورژن از سیتم عامل قابلیت نصب رو نداره
احتمالا شما اینترنت اکسپلورر 7 نسخه 32 بیتی رو روی سیتم عامل 64 بیتی و یا بلعکس نصب کردید و یا اینکه از سرویس پک 1 استفاده میکنید,باید سرویس پک خودتون رو حداقل 2 کنید :11:

Ship Storm
28-01-2009, 12:12
سلام.یک سوال داشتم .چند وقتیست ایترنت ایکسپلورر دچار مشکل شده.یکی دوبار -دوباره نصب کردم جواب نداد.برای پاک کردن کامل ان چه کار باید کرد؟
ممنون.

اصلا نصب نمیشه یا نصب یشه واردش میشه کار نمیکنه؟؟
خوب برای پاک کردن کامل اون باید از نرم افزار های remove program استفاده کنید مثل system mechanic و یا اینکه خود ویندوز بخش add/remove program این قابلیت رو داره :11:

ahora50002000
29-01-2009, 01:07
[QUOTE=ahora50002000;3431562]

خوب این داره میگه اینترنت اکسپلورر 7 روی این ورژن از سیتم عامل قابلیت نصب رو نداره
احتمالا شما اینترنت اکسپلورر 7 نسخه 32 بیتی رو روی سیتم عامل 64 بیتی و یا بلعکس نصب کردید و یا اینکه از سرویس پک 1 استفاده میکنید,باید سرویس پک خودتون رو حداقل 2 کنید :11:
والا حقیقت بعد از چند سال طرفدار سرسخت بودن اینترنت اکسپلورر 6 وقتی دیدم نسخه 7 آن با سیستم من مشکل دارد به طور تصادفی Mozilla Firefox را نصب کردم بطور وحشتناکی مثل ... کیف کردم به نظر من سرعتش خیلی بهتر است و سایتها را خیلی راحت و بدون ارور باز می کند فقط اشکالم این است که send to برای offline ندارد و یا اینکه من بلد نیستم

Ship Storm
29-01-2009, 10:29
شما با اکسپلورر 7 هم هیچ مشکلی ندارید یکی از اون عواملی که گفتم باعث میشه نتونید نصبش کنید

arash_3tar
09-03-2009, 13:23
سلام دوستان
من ورزن 6.0.2900 رو دارم
وقتی سایتی رو باز میکنم میگه جاوااسکریپت رو enabale کنید
اگه میشه بگید چطوری میشه درستش کرد

[ali]
11-03-2009, 01:28
چرا در IE8 من گزینه ی open new tab را ندارم و فقط در پنجره جدید می تونم باز کنم یا با کنترل؟

police-force
18-03-2009, 01:12
دوستان من ویندوز رو اپدیت کردم اما مشکل اینجاست که اینترنت اکسپلور ۷ یا ۸ نصب نمی‌شه و خطا میده که بعد از خطا یه صفحه از سایت میکروسافت روی صفحه نصب می‌شه که توضیح میده چطور مشکل حل کرد اما من چیزی ازش سر در نیاوردم ، دوستان اگه کسی‌ میدون چطور می‌شه این مشکل حل کرد ممنون میشم .

mh.attari
03-05-2009, 18:50
دوستان این pop-ups چیه تو بعضی page ها می یاد و اجازه می خواد واگر اجازه بدیم چی میشه؟

mh.attari
04-05-2009, 14:20
دوستان این pop-ups چیه تو بعضی page ها می یاد و اجازه می خواد واگر اجازه بدیم چی میشه؟
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه

DaRiOuShJh
04-05-2009, 15:51
چیزه خاصی نیست
به این پنجره کوچیک ها میگن pop-up

چون معمولا تبلغات هستند نمیزاره باز بشن

اجازه بدید خوب باز میشن

Mehrdad.y
10-05-2009, 15:52
من نمی توانم در قسمت جستجوی گوگل و یاهو فارسی تایپ کنم لطفا راهنمایی بفرمائید .

Mehrdad.y
11-05-2009, 15:12

Mehrdad.y
12-05-2009, 08:08
کسی نیست جواب بده

do_minor
14-05-2009, 14:11
سلام دوستان
مشكل اعصاب خردن سيو نكردن صفحه هاي اينترنت دارم. من سابق 10 تا صفحه باز ميكردم و ديسكانكت كه ميشدم صفحه هارو يه جايي سيو ميكردم و بعدا سر فرصت ميديدم. ولي حالا هركاري ميكنم نميتونم صفحه هاي اينترنت رو سيو كنم . يا سيو ميكنه اما باز نميكنه و حجم فايل سيو شده 1 كلوبايت ميشه.
مشكل از كجاست؟ چيكار كنم؟

nw_nk
14-05-2009, 21:34
سلام دوستان
مشكل اعصاب خردن سيو نكردن صفحه هاي اينترنت دارم. من سابق 10 تا صفحه باز ميكردم و ديسكانكت كه ميشدم صفحه هارو يه جايي سيو ميكردم و بعدا سر فرصت ميديدم. ولي حالا هركاري ميكنم نميتونم صفحه هاي اينترنت رو سيو كنم . يا سيو ميكنه اما باز نميكنه و حجم فايل سيو شده 1 كلوبايت ميشه.
مشكل از كجاست؟ چيكار كنم؟

سلام.

صفحات رو با Opera ذخیره کنید یا با همون IE به نوع HTML Only.

Mehrdad.y
16-05-2009, 10:41
یکی جواب بده لطفا

farvehar_1989
03-08-2009, 05:20
سلام من 2 هفتست که نه از ie نه از opera و نه از avant نمیتونم بیشتر از 2 صفحه تو هر سایتی جلو روی کنم .در ضمن اصلا نمیتونم تو یاهو برم و نمیتونم تو میلم برم ......کارم خیلی خیلی خیلی خیلی اورژانسیه........................دارم دیوونه میشم نمیدونم چی کار کنم ....میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoudheydari
05-08-2009, 09:43
یکی بگه هم توی firefox هم ie چه جوری میشه از باز شدن صفحه های مظاحم تبلیغاتی جلوگیری کرد
مثلا تو بعضی از سایت ها که میری صفحه تراویان باز میشه
یا مثلا تو سایت softarchive.net که میری کلی صفحه باز میشه
ترو خدا زودتر

masoudheydari
05-08-2009, 09:47
یکی بگه هم توی firefox هم ie چه جوری میشه از باز شدن صفحه های مظاحم تبلیغاتی جلوگیری کرد
مثلا تو بعضی از سایت ها که میری صفحه تراویان باز میشه
یا مثلا تو سایت softarchive.net که میری کلی صفحه باز میشه
ترو خدا زودتر

atre_hayer60
07-09-2009, 21:00
با سلام و ادب

من هرگاه می خواهم ویدئوهای آنلاین رو چه با فیلترشکن و چه بدون آن مشاهده کنم نمی شود! فلش پلیر نصبه و جاوا اسکریپت هم فعال هستش! دیگه چه مشکلی وجود دارد؟ ویندوز هم عوض کردم و حتی گزینه remove script رو هم در فیلترشکن غیر فعال کردم:41:

تشکر می کنم

atre_hayer60
08-09-2009, 10:35
با سلام و ادب

من هرگاه می خواهم ویدئوهای آنلاین رو چه با فیلترشکن و چه بدون آن مشاهده کنم نمی شود! فلش پلیر نصبه و جاوا اسکریپت هم فعال هستش! دیگه چه مشکلی وجود دارد؟ ویندوز هم عوض کردم و حتی گزینه remove script رو هم در فیلترشکن غیر فعال کردم:41:

تشکر می کنم

اینجا کسی نیست جواب آدم رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mh.attari
08-09-2009, 12:09
شما ویندوز رو عوض کردی؟
با مرور گره دیگه ای تست کردی؟

atre_hayer60
08-09-2009, 12:59
شما ویندوز رو عوض کردی؟
با مرور گره دیگه ای تست کردی؟

با سلام و تشکر از پاسختون

بله، از فایرفاکس هم استفاده کردم ولی نشد! پس معلومه ربطی به مرورگر نداره...؟؟؟؟؟؟!!!!!

Ghaioom
08-09-2009, 13:09
با سلام و ادب

تشکر می کنم
با چیز شکن میری اینطوریه دیگه نمیشه دید :31:

atre_hayer60
08-09-2009, 14:20
با چیز شکن میری اینطوریه دیگه نمیشه دید :31:

جالبه الان که با فیلترشکن به سایت یوتیوب می رم کلیپها رو نشون می ده و حتی می شه دانلود کرد ولی توی سایتهای دیگه نمی شه دید و فقط علامت لود شدن میاد و ...پخش نمی شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

atre_hayer60
10-09-2009, 19:19
من که دیگه کلافه شدم!! کسی نمی تونه جواب بده؟

Ghaioom
11-09-2009, 08:12
سلام
چطوری IE 8 رو شبیه به IE 6 کرد؟ یعنی تمش رو تغییر داد ؟