PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SMSای برای تمام فصول!(دیکشنری ، قرآن ، استخاره ، whois ، فال حافظ ، زمان پخش برنامه های تلوزیون و..

samanvilli
31-05-2007, 14:19
دیکشنری ، قرآن ، استخاره ، whois ، فال حافظ ، زمان پخش برنامه های تلوزیون ، مکان های دیدنی هر شهر ، محاسبه مسافت بین شهر ها ، ساعت کشور ها ، سرویس نهج البلاغه ، سرویس عاشقانه ، پیام سلامتی ، 6 تیم اول لیگ برتر و بسیاری از خدمات دیگر! کلیه این خدمات تنها با ارسال یک SMS! با استفاده از این ترفند شما میتوانید با ارسال SMS به شماره مخصوصه هر سرویس ، از اطلاعات آن که به شکل SMS برای شما ارسال میشود کاملأ رایگان و تنها با هزینه یک پیامی که میفرستید ، استفاده کنید.

به شماره مربوط به هر سرویس یک SMS خالی ارسال کنید ، سپس اندکی صبر کنید تا خدمات مربوطه برای شما SMS شود:

۱۰۰۰۳۸۰: جک، با ارسال یک اس ام اس که در آن تعداد جک درخواستی نوشته شده است برای شما یک جک ارسال میشود.

۱۰۰۰۳۸۱: سرویس حدیث.

۱۰۰۰۳۸۲: سرویس نهج البلاغه.

۱۰۰۰۳۸۳: سخن روز.

۱۰۰۰۳۸۴: آیا میدانید؟

۱۰۰۰۳۸۵: سر کاری.

۱۰۰۰۳۸۶: سرویس عاشقانه.

۱۰۰۰۳۸۷: سرویس پند آموز.

۱۰۰۰۳۸۸: فال حافظ.

۱۰۰۰۳۹۱:اس ام اس چیستان.

۱۰۰۰۳۹۲: ساعت کشور ها.

۱۰۰۰۳۹۳: ترین ها (بهترین ها و بد ترین ها).

۱۰۰۰۳۹۴: مکان های دیدنی هر شهر.

۱۰۰۰۳۹۵: پیام سلامتی.

۱۰۰۰۳۹۶: محاسبه مسافت بین شهر ها.

۱۰۰۰۳۹۷: فیلم های روی پرده سینما.

۱۰۰۰۳۹۸: زمان پخش برنامه های تلوزیون.

۱۰۰۰۳۹۹: شش تیم اول لیگ فوتبال کشور.

۱۰۰۰۴۰۰: بازی پیشنهادی.

۱۰۰۰۴۰۱: جدید ترین نرم افزار.

۱۰۰۰۳۵۵: اس ام اس whois در صورتی که نام سایت مورد نظر خود را برای این سرویس ارسال کنید مشخص میشود که این سایت Available است یا خیر.

۱۰۰۰۳۵۷: استخاره با ارسال یک اس ام اس به این شماره سیستم به طور خود کار برای شما استخاره میگیرد ( ترفندستان ) و جواب استخاره را برای شما ارسال میکند.

۱۰۰۰۳۵۸: آب و هوا، با ارسال نام شهر مورد نظر به این شماره وضعیت آب و هوای آن شهر برای شما ارسال میشود.

۱۰۰۰۳۵۹: قرآن، با ارسال یک اس ام اس که ابتدا شماره سوره و سپس شماره آیه و سپس حرف F یا A (برای فارسی یا عربی بودن آیه) در آن باشد.

۱۰۰۰۳۷۰: دیکشنری، با ارسال یک لغت انگلیسی به این شماره معنی فارسی آن برای شما ارسال میگردد.

hamed2005
02-06-2007, 15:02
ببخشيدا .....ولي خوب بود منبعش رو هم ميگذاشتي ..........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا علي

avahia
02-06-2007, 15:46
مهم اينه كه مطالب خوب يك جا باشند نه پراكنده. همه امكانات سايت هاي مختلف رو نمي دونن.

M O H S E N
03-06-2007, 13:17
من دوتا اس ام اس زدم . سومیش گفتن که باید عضو شوی.

چجوریه عضو شدنش ؟

samanvilli
03-06-2007, 20:54
من دوتا اس ام اس زدم . سومیش گفتن که باید عضو شوی.

چجوریه عضو شدنش ؟

دوست من ميري تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد مراحل عضويت رو طي ميكني!

mostafaeshghi
03-06-2007, 20:56
این شماره ها با ایرانسل و تالیا هم جواب میده؟!!؟!؟

kelpasabidomb
09-06-2007, 04:21
نه بابا ايرانسل با اين جور شماره ها قهره يعني اينكه نميشناسه
من كه تاحلا نتونستم به اين جور شماره ها با ايرانسل اس ام اس بفرستم

adamhesaby
09-06-2007, 21:32
ای ول
ممنون از معرفی که کردی

pillx
09-06-2007, 21:36
پولیه - باید پول بدی بعد هم مسیج بزنی

mostafaeshghi
09-06-2007, 23:22
نه بابا ايرانسل با اين جور شماره ها قهره يعني اينكه نميشناسه
من كه تاحلا نتونستم به اين جور شماره ها با ايرانسل اس ام اس بفرستم

چرا؟!؟! آیا هیچ راهی نداره؟!

AB
09-06-2007, 23:36
بعضی از این شماره ها مال سازمان های خیریه مثل بهزیستی هست
مثلا اگه عدد 5 رو بزنین آخر ماه 5000 تومن به قبض تون اضافه میشه و واریز میشه به حساب اون سازمان

ghermezeteh
10-03-2009, 20:12
این پست من غیر ضروری نیستا چون می خوام بگم اون شماره ها هیچ کدوم کار نمی کنن اگه شماره های دیگری هست لطف کنید قرار بدین.

Havbb
28-03-2009, 00:49
این پست من غیر ضروری نیستا چون می خوام بگم اون شماره ها هیچ کدوم کار نمی کنن اگه شماره های دیگری هست لطف کنید قرار بدین.
نه بابا اون شماره ها سال 2007 هم کار نمیکردن چه برسه به حالا. ولی ایرانسل از اینا زیاد داره...

antonyomontanacuba
01-04-2009, 14:32
دوسته عزیزم شما میتونی برای دریافت اخبار و آب وهوا و جدول مسابقات فوتبال از طریق جی پی ار اس اقدام کنی برنامه خوب اخبار من هم هست که شما میتونی با توجه به مدل گوشیت اونرو از سایتش که براتون میزارم دانلود کنی که خیلی به صرفه تر هم هست تازه فال روزانه هم داره !!!
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید