PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوزهاي خود را به راحتي update كنيد!فقط براي مرورگرهاي opera.mozilla.firefox

hamilton
10-08-2005, 07:54
همانطور كه ميدونيد كمپاني ماكروسافت 1-2 ماهي هست كه اجازه اپديت و نيز دانلود برخي محصولات خود را به كاربراني كه از نسخه تقلبي ويندوز استفاده ميكنند نميده.البته براي حل اين مشكل من يه برنامه در سايت معرفي كردم كه اين مشكل را به راحتي هر چه تمام حل ميكرد.
مطلبي كه در اين تاپيك قرار ميدم براي اپديت ويندوزها ميباشد.البته كساني از اين سرويس ميتونند استفاده كنند كه از مرورگر opera و يا mozilla و يا firefox استفاده كنند.من خودم تست كردم و مشكلي نبود.پس از وارد شدن به سايت بايد plug-in كه در سايت قرار دادند دانلود كنيد(با يكي از مرورگرهاي ذكر شده).سپس مرورگر خود را ببنديد و برنامه را حجمش 260KB ميباشد را نصب كنيد.سپس مرورگر خود را باز كنيد.مشاهده ميكنيد همين سايتي كه واردش شديد كامپيوتر شما را با اجازه شما اسكن كرده و تمام وصله هاي امنيتي مورد نياز سيستم سما را نشان ميده(دقيقا مشابه كاري كه ماكروسافت ميكرد)و شما ميتونيد هر كدام يا كل مجموعه را دانلود كنيد.در ضمن در قسمت read more هر وصله ميتونيد بر حسب اينكه از كدام ويندوز استفاده ميكنيد وصله مربوط به نوع ويندوز خودتان را دانلود كنيد.
اميدوارم مطلب تكراري نباشه ولي بر حسب اهميت موضوع اين تاپيك را ايجاد كردم.خواهشا اگر تكراري بود دعوام نكنيد.

ادرس سايت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hippo
29-09-2005, 17:21
سایتش مطمئن هست یا نه