PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی ویستا در قبال xp چیست؟:31:

bandar20
31-05-2007, 10:40
مشکل اساسی ویستا در قبال xp چیست؟:31:
اساسا چاله چوله های vista چیه؟
آخه به هرکی میگم vista نصب کردم میگه الان موقش نیست.:10:

nw_nk
31-05-2007, 10:58
مشکل اساسی ویستا در قبال xp چیست؟:31:
اساسا چاله چوله های vista چیه؟
آخه به هرکی میگم vista نصب کردم میگه الان موقش نیست.:10:

ویستا مشکل عمده ای اونم در برابر XP نداره!

فقط بحث اینه که

استفاده از سیستم عاملی که تازه به بازار اومده , معمولا در ماههای اول انتشار به دلیل عدم ساپورت نرمافزاری و سختافزاری , توصیه نمیشه!

یعنی

اولا نرم افزارها (و بازیها) و درایورهای مناسب اون هنوز کاملا موجود نیست!

دوما بستر سخت افزاری مناسب برای اجرای بهینه اش فراهم نیست! سیستم خیلی از کاربران (مخصوصا از نظر حافظه و سرعت) در حد سیستم عامل جدید نیست!

rsh
31-05-2007, 11:34
سلام به نظرم بهترین موقع استفاده از ویستا نیمه های سال 2008 است چون تا ان موقع هم همه نرم افزارها با ویستا هماهنگ شدند هم نسخه جدیدتری از ویستا منتشر میشه که با اکثر دراور ها هماهنگه
الان ویستا معمولا با بیشتر درایورها و اکثر نرم افزارها مشکل داره بنابرین فعلا بهتره از ویستا استفاده نکنی
از سوی ویستا به رم بالا هم احتیاج داره و لا اقل باید 1.5 گیگ رم داشته باشی تا بتونی ازش بهتر استفاده کنی چون با یک گیگ رم پس از نصب نرم افزار خیلی کند میشه و 512 هم فقط برای hoom basic است

علی478
31-05-2007, 18:14
با سلام و تشکر بسیار . سوالی داشتم ایا میشود هم ویندوز xp داشت و هم ویستا بنده وقتی ویندوز ویستا را نصب می کنم با مشگل نصب روی درایو c روبرو میشوم و روی درایو های دیگر نصب نمیشود . لطفا بفرمایید من چگونه میتوانم درایو c را راحتتر فرمت کنم چرا که بدون فرمت این درایو نصب ویندوز ویستا لااقل برای من امکان ندارد با تشکر و سپاس فراوان:41:

raheman
31-05-2007, 18:26
کاملا درسته فعلا که صرف نداره !

nw_nk
31-05-2007, 20:05
با سلام و تشکر بسیار . سوالی داشتم ایا میشود هم ویندوز xp داشت و هم ویستا بنده وقتی ویندوز ویستا را نصب می کنم با مشگل نصب روی درایو c روبرو میشوم و روی درایو های دیگر نصب نمیشود . لطفا بفرمایید من چگونه میتوانم درایو c را راحتتر فرمت کنم چرا که بدون فرمت این درایو نصب ویندوز ویستا لااقل برای من امکان ندارد با تشکر و سپاس فراوان:41:

با چه ترتیبی نصب میکنی؟ و XP تو کدوم درایو هست؟

XP رو روی C نصب کن و سپس ویستا رو روی مثلا D ...

درست منظورتو از قسمت آبی متوجه نشدم!