PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی حذف وابستگی یک CD رایت شده به بر نامه ی Alcohol 120% و EMULATOR های مشابه ؟

vrd
30-05-2007, 23:55
سلام بر دوستان بی خلل...

جهت تبیین دقیق عنوان بحث ، لامحاله می بایست کمی از وقت پر ارزش شما را بگیرم...

مدتها پیش (2 سال) یک CD را توسط برنامه ی الکل نسخه برداری کردم...سی دی مشارالیه دارای

قفل Cd-Cops بود که با تنظیمات برنامه ، Cd را رایت کرده و از آن تا همین لحظه حظ وافر می برم...

چون از گزینه ی RMPS بالضروره برای ایمیج و رایت سی دی استفاده کردم ؛ همانطور که می دانید تا برنامه ی

الکل بر روی سیستم Install نشده باشد امکان استفاده از آن Cd میسر نبوده و در CD-ROM ، لیبل (Label)

آن سی دی به واژه ی "NEED EMULATION " تغییر می یابد...

حال از از دوستان خوش ذوق خودم این سوال را دارم که :

چگونه می توان این وابستگی به الکل را از بین برد؟:11:

توفیق رفیق باد...با احترام:40:

hakhamanesh
31-05-2007, 00:12
تا جايي كه من اطلاع دارم زماني كه براي ايميج گيري از گزينه Rmps استفاده ميشود بايد نرم افزار الكل هم حتما روي سيستم كاربر نصب باشد فكر هم نميكنم بشه اين وابستگي رو از بين برد حالا اگر دوستان ديگه اطلاع بيشتري داشته باشن حتما راهنمايي ميكنن

SILWESTER
31-05-2007, 00:31
سلام!
خواجه جان! برو خدا را شاکر باش که حد اقل با emulate کار میکنه.این خودش کلی مایه مباحاته:20:
چون cd-cops در 90 درصد مواقع اصلا شبه سازی نمیشه

vrd
31-05-2007, 12:01
تا جايي كه من اطلاع دارم زماني كه براي ايميج گيري از گزينه Rmps استفاده ميشود بايد نرم افزار الكل هم حتما روي سيستم كاربر نصب باشد فكر هم نميكنم بشه اين وابستگي رو از بين برد حالا اگر دوستان ديگه اطلاع بيشتري داشته باشن حتما راهنمايي ميكنن

سلام هخامنش...

بسیار ممنونم از راهنمایی شما...

بدرود...:40:

vrd
31-05-2007, 12:21
سلام!
خواجه جان! برو خدا را شاکر باش که حد اقل با emulate کار میکنه.این خودش کلی مایه مباحاته:20:
چون cd-cops در 90 درصد مواقع اصلا شبه سازی نمیشه

سلام "SILWESTER"

ممنون از اظهار نظر شما ...

نکته ای را یاد آور شوم و آن اینکه" نسخه ی 2 نرم افزار درج ، توسط CD-Cops محفاظت

می شود و در نمونه ی کرک شده ی آن، از یک امولاتور قفل CD-Cops در سی دی استفاده شده

که بی نیاز از نرم افزارهای شبیه ساز جانبی، امکان بهره بردن از سی دی را فراهم

می سازد...."

حال با وجود چنین سابقه ای در کرک این قفل ، به ذهنم رسید شاید برای نُسَخ دیگر آن نیز بتوان از

چنین تریک ( Trick ) و ترفندی سود جست...

باز هم از شما متشکرم...VRD:11: