PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متخصصین مودم لطف کنند و نگاهی بیاندازند

sanam.b
30-05-2007, 22:19
داستان از آنجایی شروع شد که من دستی به سر سیستم کشیدم و و مادر برد cpu و مودم را عوض کردم حالا وقتی می خواهم به اینترنت وصل شوم اول error 680 را می دهد که می گویید there was no dial ton ولی من خط را چک کرده ام و مشکلی ندارد . وقتی این error را ده،بیست بار redial کردی error 633 را می دهد که می گوید یا مودمت درست نصب نشده یا کسی دیگر هم همزمان از آن استفاده می کند. که اولا من به شبکه وصل نیستم . بعد کسی هم همزمان از ین مودم استفاده نمی کند . مودم هم کاملا درست کار می کند چون در پراپرتیس آن نوشته the device is working properly و در device manager هم هیچ error وجود ندارد. برای امتحان چند بار مودم را نصب کردم تاثیری نداشت بعد از این error باید سیستم را ریستارت کنم و دوباره روز از نو روزی از نو آخرش هم اگر دلش خواست به اینترنت وصل می شود اما بعد ار 10 دقیقه قطع می شود .
به ISP زنگ زدم گفتند ویندوز را دوباره نصب کنم اما هیچ تاثیری نداشت سیستم را به شرکت بردم و در آنجا بدون هیچ error و خیلی راحت به اینترنت وصل می شود
خط تلفن هم فکر نمی کنم خراب باشد چون سیستم دیگری با همین خط به راحتی به اینترنت وصل می شود
حالا من چیکار کنم کمکم کنید .البته مودم من U.S.robotic است