PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ D900 و D900i

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

mojtaba_18843
30-05-2007, 21:53
اين تاپيك رو باز كردم تا براي هر سوالي چپ و راست تاپيك باز نكنم و همه سوالاتم رو راجع به اين گوشي اينجا مطرح كنم و عزيزان ديگه هم كه سوال يا توضيح يا پيشنهاد
دارن همين جا مطرح كنن.:43:

اولين موضوعي كه مي خوام اشاره كنم اينه كه مموري كارت و حافظه داخلي رو با هم نميشه قفل كرد كه مشكل امنيتي دي 900 هستش. مثلا اگه پوشه ويدئو و مموري كارت رو قفل كنيم و بعد از منوي ويدئو مموري كارت رو انتخاب كنيم با كمال احترام بدون در خواست پسورد باز ميشه تا اينكه قفل پوشه ويدئو رو غير فعال كنيم تا مموري كارت از زير منوي ويدئو هم قفل بشه!

و يه سوال : براي اين گوشي هندسفري مناسب يا تبديل وجود نداره؟:8: چون تو گوش خرگوش هم بزاري فكر كنم با اشاره اي بلندگوهاش از گوشش بيفته!!!:38:
يا اينكه نميشه بلندگوهاش رو با يه هدفون ديگه عوض كرد؟

ShahabSAMSUNG
30-05-2007, 23:41
اتفاقاً کار خیلی خوبی کردی.
کاش بقیه دوستان هم یاد بگیرن و یه تاپیک برای سوال و جواباشون باز کنن و سوالاشون رو توی همه تاپیک ها مطرح نکنن.

خب در مورد مشکل امنیتی که میگی، یه جورایی منطقیه دیگه. کسی که ویدئو ها رو باز کرده، به تمامی ویدئو ها دسترسی داره.
حالا از همون قسمت برو توی مموری کارت و خواهی دید که فقط ویدئو ها باز میشه و هیچ کدوم از فایل های دیگه ای که توی مموری هستن نشون داده نمیشن.

ما مدتهای زیادی دنبال تبدیل هدفون این گوشی ها بوده ایم و هستیم ولی گیر نمیاد متاسفانه.
بهترین کاری که میشه کرد، اینه که یه هدفون مربوط به گوشی E250 سامسونگ خریداری کرد (اگه پیدا بشه)
چون من هدفون اون گوشی رو دیدم (تازه برای عموم خریدم) خیلی عالیه و خوب توی گوشی جا می گیره. بالاخره سامسونگ هدفونش رو اصلاح کرده.

mojtaba_18843
31-05-2007, 00:10
خروجي اين دو تا گوشي يكيه؟منظورم انتهاي كابله

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 00:16
بله.
البته من به دی820 یا دی900 وصل نکردم ببینم جواب میده یا نه. ولی مطمئنم که جواب میده.
بازم اگه امتحان کردم، نتیجه رو میگم.

mojtaba_18843
31-05-2007, 00:24
كيفيت هدفونش خوبه؟

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 01:43
کیفیتش حرف نداره.

CD-RW
31-05-2007, 08:23
شهاب جان من یک مشکل امنیتی مهم تر برات پی ام زده بودم که راه حلش رو ارائه ندادی , چون توی گوشیم خیلی چیزها نگه میدارم که نمیخوام کسی ازشون کپی بگیره . برام مهمه که این قضیه مخفی بمونه ( در ضمن از بچه هایی که D900 دارند هم توی پیغام خصوصی این قضیه رو بپرس ؟ )

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 13:31
خب قسمت هایی که چیز مهمی داری رو قفل گذاری کن. کاری نداره که.

CD-RW
31-05-2007, 13:54
برات پیغام خصوصی میدم .

mojtaba_18843
01-06-2007, 00:53
شرمنده كه اين تقاصا رو مي كنم.:11:
كسي مي تونه براي من يه هدفون تهيه كنه مال خودم خرابه يعني خرابش كردم و خيلي ضد حال خوردم.تو اين خراب شده اي كه من هستم هر جا رفتم گير نيومد كه نيومد.

ShahabSAMSUNG
01-06-2007, 02:09
شرمنده كه اين تقاصا رو مي كنم.:11:
كسي مي تونه براي من يه هدفون تهيه كنه مال خودم خرابه يعني خرابش كردم و خيلي ضد حال خوردم.تو اين خراب شده اي كه من هستم هر جا رفتم گير نيومد كه نيومد.

سر کوچه ما داره.
ضمن اینکه من طبقه پایین علاالدین دیدم.

کجا هستی؟ اگه گیر آوردم چطور بهت برسونم؟

mojtaba_18843
01-06-2007, 14:04
آقا لطف داري برات پيغام گذاشتم.

amir.teta
08-06-2007, 04:26
سلام به همه دوستان و مخصوصا شهاب عزیز
شهاب جان یا بقیه دوسنان اگر میتونن به من کمک کنن ممنون میشم
من امروز 17/3/86 رفتم یه گوشی دی 900 از نمایندگی توی خیابون جمهوری با گارانتی پارس قائم گرفتم
توی جعبه فکر میکنم همه چیز بود : شارزر . هدست با سیم . کابل خروجی تلویزیون . usb . و چندتا دفترچه که یه دفترچه راهنما فارسی هم گذاشت روش .
سریال روی جعبه گوشی با زیر باتری ر توی خود گوشی هم یکی هست . البته با زدن کد #06#* سریال اومد
من این گوشیو یا مموری 1 گیگایایت خریدم 360 نومن . البته بگم منشی تلفن و منو فارسی هم کار میکرد .
اولا میخواستم بدونم با قیمت خوبل خریدم ؟
و بعد اینکه وقتی داشتم میخریدم فروشنده گفت فعلا با سیم کارتهای ایرانسل و تالیا میتونین باهاش کار کنین پرسیدم چرا مگه رجیستر نشده > گفت چرا شده سریالشم اصلی هست ولی مخابرات هنوز نیرده روش شبکه وش حداکثر تا آخر امین ماه شرکت پارش قائم تعهد داده که 0912 هم راه میفته
حالا شهاب جان به نظرت این مشکل بر طرف میشه یا اینکه نه ؟ یعنی الان همه دی900ها با سریال اصلی اینطورین ؟
واقعا ممنون میشم کمکم کنی آخه خیلی نگرانم که نره روی شبکه گوشی رو دستم بمونه
شاد و سلامت باشین

amir.teta
08-06-2007, 04:27
من امروز 17/3/86 رفتم یه گوشی دی 900 از نمایندگی توی خیابون جمهوری با گارانتی پارس قائم گرفتم
توی جعبه فکر میکنم همه چیز بود : شارزر . هدست با سیم . کابل خروجی تلویزیون . usb . و چندتا دفترچه که یه دفترچه راهنما فارسی هم گذاشت روش .
سریال روی جعبه گوشی با زیر باتری ر توی خود گوشی هم یکی هست . البته با زدن کد #06#* سریال اومد
من این گوشیو یا مموری 1 گیگایایت خریدم 360 نومن . البته بگم منشی تلفن و منو فارسی هم کار میکرد .
و بعد اینکه وقتی داشتم میخریدم فروشنده گفت فعلا با سیم کارتهای ایرانسل و تالیا میتونین باهاش کار کنین پرسیدم چرا مگه رجیستر نشده > گفت چرا شده سریالشم اصلی هست ولی مخابرات هنوز نیرده روش شبکه وش حداکثر تا آخر امین ماه شرکت پارش قائم تعهد داده که 0912 هم راه میفته
حالا شهاب جان به نظرت این مشکل بر طرف میشه یا اینکه نه ؟ یعنی الان همه دی900ها با سریال اصلی اینطورین ؟
شاد و سلامت باشین

amir.teta
08-06-2007, 04:30
شاد و سلامت باشین

ShahabSAMSUNG
08-06-2007, 16:05
چند دفعه؟
عزیزم توی همون تاپیکی که باز کردی جواب میدم.

S A M S U N G
12-06-2007, 08:35
شاد و سلامت باشین
امیر جان همینطور که آقای شهاب گفنن هست ... 1000 تا 1000 سریال به مخابرات میدن تا رجیستر کنن ... حداکثر 7 الی 10 روز طول میکشه ... اگر نشد زنگ بزن به شماره همون پارس قائم که روی جعبه گوشیت هست .... 70-88504468
نگران هم نباش %100 رجیستر میشه - پارس قائم مطمئن هست

mojtaba_18843
13-06-2007, 14:14
سلام خدمت دوستان.
من مي خوام گوشيمو بدم برام فارسي كنن تا هم اس ام اس فارسي رو نشون بده هم روش منشي تلفني نصب بشه.چون شهرستان هستم گوشي رو مي خوام بدم تهران.حالا اگه برنامه -- تم -- فريم وار -- يا هر چيز مناسب ديگه اي كه وجود داره و مي شه رو گوشي نصب كرد اگه برام بذاريد خيييييييلي ممنون مي شم چون ديگه نمي تونم گوشي رو براي اين كارا دوباره بفرستم .
جاوا رو هم كه نتونستم نصب كنم به خاطر همين هر چيز مناسبي مثل بازي و برنامه هست برام بذاريد.
در ضمن يه سوال:moby explorer روي دي900 نصب ميشه؟
و يه سوال ديگه : به جز راهي كه براي نصب جاوا گفته شد روش ديگه اي وجود نداره؟

S a f a 6 4
13-06-2007, 14:32
سلام دوستان منم یه سئوال داشتم

من دیروز رفتم برای مادرم یدونه d900 خریدم

داشتم تو اینباکس گوشی رو نگاه میکردم زده بود 50 تا مسج بیشتر توش جا نمیشه !!!!!

راهی نداره که از این تعدا بیشتر بشه !!؟؟؟؟

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 15:32
سلام خدمت دوستان.
من مي خوام گوشيمو بدم برام فارسي كنن تا هم اس ام اس فارسي رو نشون بده هم روش منشي تلفني نصب بشه.چون شهرستان هستم گوشي رو مي خوام بدم تهران.حالا اگه برنامه -- تم -- فريم وار -- يا هر چيز مناسب ديگه اي كه وجود داره و مي شه رو گوشي نصب كرد اگه برام بذاريد خيييييييلي ممنون مي شم چون ديگه نمي تونم گوشي رو براي اين كارا دوباره بفرستم .
جاوا رو هم كه نتونستم نصب كنم به خاطر همين هر چيز مناسبي مثل بازي و برنامه هست برام بذاريد.
در ضمن يه سوال:moby explorer روي دي900 نصب ميشه؟
و يه سوال ديگه : به جز راهي كه براي نصب جاوا گفته شد روش ديگه اي وجود نداره؟

فریمور فارسی اگه می خوای، تم و این چیزا رو باید بی خیال شی. اونا زبونشون روسیه.

moby explorer فقط برای سونی اریکسون طراحی شده.

راه دیگه نصب برنامه و بازی، از طریق اینترنت هست.

سلام دوستان منم یه سئوال داشتم

من دیروز رفتم برای مادرم یدونه d900 خریدم

داشتم تو اینباکس گوشی رو نگاه میکردم زده بود 50 تا مسج بیشتر توش جا نمیشه !!!!!

راهی نداره که از این تعدا بیشتر بشه !!؟؟؟؟

50 تا مسیج توی سیم کارتت جا میشه و بعد از اینکه سیم کارتت پر شد، 200 تا مسیج هم توی گوشی جا داره.

از قسمت پیامها، برو به وضعیت حافظه. اونجا نوشته.

S a f a 6 4
13-06-2007, 15:43

50 تا مسیج توی سیم کارتت جا میشه و بعد از اینکه سیم کارتت پر شد، 200 تا مسیج هم توی گوشی جا داره.

از قسمت پیامها، برو به وضعیت حافظه. اونجا نوشته.

ممنون از راهنماییت فقط یه سئوال دیگه ,اگه مموری اضافه کنم چی؟؟؟ بازم به تعداد اینباکسام اضافه میشه؟

mojtaba_18843
13-06-2007, 18:28

.
هر چي داري بذار.
جاوا رو هم ياد گرفتم ولي جاد ميكر رو گير نميارم.

ShahabSAMSUNG
13-06-2007, 19:30
ممنون از راهنماییت فقط یه سئوال دیگه ,اگه مموری اضافه کنم چی؟؟؟ بازم به تعداد اینباکسام اضافه میشه؟

نه عزیز.
فکر کنم فقط نوکیا اینطوری باشه.

هر چي داري بذار.
جاوا رو هم ياد گرفتم ولي جاد ميكر رو گير نميارم.

اینم جدمیکر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشه تهران:

نقشه ایران:

اینم یه بازی امتحان شده:

mojtaba_18843
13-06-2007, 21:59
خييييلي ممنونم شهاب جان.

S a f a 6 4
13-06-2007, 23:19
نه عزیز.

ممنون شهاب جان ,راهنمایی هایی که کردی کلی به دردم خورد

اگه بازم مشکلی برام بیش بیاد مزاحمت میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba_18843
19-06-2007, 16:35
سلام.قيمت قاب اصلي دي900 حدودا چنده و اين كه چه رنگهايي به جز مشكي تو بازار هست و اينكه كدوم رنگ قشنگ تر به نظر مي رسه؟اگه از رنگهاي مختلفش عكسي داريد بزاريد ممنون.

ShahabSAMSUNG
19-06-2007, 20:24
دی900 فقط مشکی و آلبالویی رو من دیدم.
توی کاتالوگش یه صورمه ای و یه نقره ای هم داره که خیلی قشنگن ولی توی بازار ندیدم.

MOSHAVER AMIN
19-06-2007, 22:56
اتفاقاً کار خیلی خوبی کردی.
کاش بقیه دوستان هم یاد بگیرن و یه تاپیک برای سوال و جواباشون باز کنن و سوالاشون رو توی همه تاپیک ها مطرح نکنن.

خب در مورد مشکل امنیتی که میگی، یه جورایی منطقیه دیگه. کسی که ویدئو ها رو باز کرده، به تمامی ویدئو ها دسترسی داره.
حالا از همون قسمت برو توی مموری کارت و خواهی دید که فقط ویدئو ها باز میشه و هیچ کدوم از فایل های دیگه ای که توی مموری هستن نشون داده نمیشن.

ما مدتهای زیادی دنبال تبدیل هدفون این گوشی ها بوده ایم و هستیم ولی گیر نمیاد متاسفانه.
بهترین کاری که میشه کرد، اینه که یه هدفون مربوط به گوشی E250 سامسونگ خریداری کرد (اگه پیدا بشه)
چون من هدفون اون گوشی رو دیدم (تازه برای عموم خریدم) خیلی عالیه و خوب توی گوشی جا می گیره. بالاخره سامسونگ هدفونش رو اصلاح کرده.

سلام .... مي خواستن با اجازه دوستان يه نظري بدم:
اگر از دوستان كسي در تهران به هدفون e250 دسترسي داره و ميتونه اونو تهيه كنه ..لطف كنه چند تا از اونو تهيه كنه وتوي همين تايپيك شماره حساب بانكيشو بزاره تا دوستان با واريز وجه اون وهزينه اياب ذهابو هزينه پستش بتنونن اونو تهيه كنن.. اي كاش منهم تهران بودم حتما اين كارو ميكردم.. از دوستاني كه ميتونن همنين كاري رو بكنن ... صميمانه درخواست ميكنيم... نظر تون چيه؟

MOSHAVER AMIN
19-06-2007, 22:59
نه عزیز.

اینم جدمیکر:

نقشه تهران:

نقشه ایران:

اینم یه بازی امتحان شده:
سلام يكي هم زحمت بكشه طريقه نصب اين برنامه هارو ياد من هم بده......خيلي ممنون ميشم

ShahabSAMSUNG
19-06-2007, 23:45
طریقه نصب در همین انجمن وجود داره.

ضمن اینکه من به فکرش هستم. اگه پیدا کردم، حتماً خبر میدم.

MOSHAVER AMIN
20-06-2007, 22:19
طریقه نصب در همین انجمن وجود داره.

ضمن اینکه من به فکرش هستم. اگه پیدا کردم، حتماً خبر میدم.

ممنون ميشم.....مرسي

S A M S U N G
21-06-2007, 02:21
بهترین کیفیت عکس گرفتن با دی900 چطوری هست ؟
اگه میشه تنظیماتشو بگین
خوش باشین :.:

ShahabSAMSUNG
21-06-2007, 15:02
تنظیمات اتوماتیک، بهترین تنظیمات برای گوشی های سامسونگه.

S A M S U N G
22-06-2007, 03:33
چطوری دی900 ریستارت میشه ؟
ریستارت یعنی همون خاموش روشن کردن ؟

ShahabSAMSUNG
22-06-2007, 11:47
چطوری دی900 ریستارت میشه ؟
ریستارت یعنی همون خاموش روشن کردن ؟

بله.
برای ریستارت، باید گوشی رو خاموش کنی و دوباره روشن کنی. همین.

MOSHAVER AMIN
22-06-2007, 21:50
اگه درست بگم بايد بين خاموش و روشن كردن 15 ثانيه صبر كرد.. دليلشو هم نمي دونم... ولي از برخي از دوستان شنيدم.....بهتره نظر اقا شهاب هم بدونيم

mojtaba_18843
23-06-2007, 20:58
آقا كار با منشي اين گوشي رو توضيح كوچولو ميديد.

my_consort_is_my_life
23-06-2007, 21:07
آقا كار با منشي اين گوشي رو توضيح كوچولو ميديد.

این مشکل منم هست .لطفا منم راهنمایی کنید .
من حتی صدا هم ضبط می کنم اما وقتی طرف زنگ می زنه میره روی منشی،پیغام طرف ضبط نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41: لطفا توضیح بدید

MOSHAVER AMIN
23-06-2007, 21:40
كار بر منشي سامسونگ:
menu-----messages----answering mashine------setting----بايد گزينهactive رويon باشه و گزينه screen setting هم روي هر چي باشه مهم نيست.....
توضيح ديگري نداره و كار با اون سادست ..مگر اينكه خود گوشي مشكل داشته باشه كه اونو بايد با نمايندگي در ميان بگذاريد

my_consort_is_my_life
23-06-2007, 22:22
كار بر منشي سامسونگ:
menu-----messages----answering mashine------setting----بايد گزينهactive رويon باشه و گزينه screen setting هم روي هر چي باشه مهم نيست.....
توضيح ديگري نداره و كار با اون سادست ..مگر اينكه خود گوشي مشكل داشته باشه كه اونو بايد با نمايندگي در ميان بگذاريد

مرسی اما همه اینکار ها رو کردمو نشدو از شهاب خان پرسیدم گفت بعضی از دی 900 ها اینطورین دیگه باید فلشش کرد.

ShahabSAMSUNG
23-06-2007, 23:53
اگه منشی صدا ضبط نکنه، مربوط به فریمور گوشی هست و باید فلش بشه.
راه دیگه ای هم نداره.

S A M S U N G
24-06-2007, 01:58
2تا سوال دارم :
1. دوربین دی900 نمیشه یه کم رنگشو زیاد کرد ؟
2. مسجها جرا اینقدر دیرسند میشه ؟ از گوشیه ؟

آقا تورو خدا این چرا اینقدر لقه

mojtaba_18843
24-06-2007, 10:58
سلام .... مي خواستن با اجازه دوستان يه نظري بدم:
اگر از دوستان كسي در تهران به هدفون e250 دسترسي داره و ميتونه اونو تهيه كنه ..لطف كنه چند تا از اونو تهيه كنه وتوي همين تايپيك شماره حساب بانكيشو بزاره تا دوستان با واريز وجه اون وهزينه اياب ذهابو هزينه پستش بتنونن اونو تهيه كنن.. اي كاش منهم تهران بودم حتما اين كارو ميكردم.. از دوستاني كه ميتونن همنين كاري رو بكنن ... صميمانه درخواست ميكنيم... نظر تون چيه؟

اين پيشنهاد رو بايد آب طلا گرفت.:46:

ما منتظر يه آدم باحال هستيم.

my_consort_is_my_life
24-06-2007, 22:14
آقا یه سوال این ایزوهایی که توی تنظیمات دوربین هست مال چیه؟(گزینه هاش یا 100 یا 200 یا 400 و خودکار هم داره)منظور چیه وچطور میشه اگه تغییرشون داد؟روی کدوم گزینه بهترینه؟ درضمن اگه تنظیماتی برای دوربین عکاسی و به خصوص فیلم برداریش هست که کیفیتش عالی میشه رو بگید تا ما هم استفاده کنیم.
مرسی ومنتظرم

MOSHAVER AMIN
24-06-2007, 22:30
2تا سوال دارم :

براي تنظيم نور در اين گوشي موقعي دوربين روشنه كليدهاي چپ و راست مسوول تنظيو مقدار روشنائي هستند
در مورد مسيج ربطي به گوشي نداره . اون بر ميگرده به شبكه

MOSHAVER AMIN
24-06-2007, 22:34
اين پيشنهاد رو بايد آب طلا گرفت.:46:

ما منتظر يه آدم باحال هستيم.

من اين روز ها مرتبا در حال پيگيري هستم
امروز هم با پارس قائم و پارس ميكرو تل تلفني صحبت كردم ...
طي چند روز ديگه هم تمام بازار شيراز رو ميگردم....
اگه شد 100در 100 همه شما يه دونه از اونو خواهيد داشت..

==============
فقط برام دعا كنيد

mojtaba_18843
24-06-2007, 22:56
:40:
من اين روز ها مرتبا در حال پيگيري هستم
امروز هم با پارس قائم و پارس ميكرو تل تلفني صحبت كردم ...
طي چند روز ديگه هم تمام بازار شيراز رو ميگردم....
اگه شد 100در 100 همه شما يه دونه از اونو خواهيد داشت..

==============
فقط برام دعا كنيد

ما كه فقط مي تونيم برات دعا كنيم.
به خاطر هدفون:31:

و خودت

ShahabSAMSUNG
24-06-2007, 22:58
2تا سوال دارم :

1) مگه دوربینای دیگه رو میشه زیاد و کم کرد که اینو بشه؟؟؟

2) نخیر. از شبکه هست.

لقه؟ اگه لقیش خیلی زیاده، یه سر ببر نمایندگی برات درست کنن.

MOSHAVER AMIN
24-06-2007, 22:58
آقا یه سوال این ایزوهایی که توی تنظیمات دوربین هست مال چیه؟(گزینه هاش یا 100 یا 200 یا 400 و خودکار هم داره)منظور چیه وچطور میشه اگه تغییرشون داد؟روی کدوم گزینه بهترینه؟ درضمن اگه تنظیماتی برای دوربین عکاسی و به خصوص فیلم برداریش هست که کیفیتش عالی میشه رو بگید تا ما هم استفاده کنیم.
مرسی ومنتظرم

ISOواحد اندازه گيري(حساسيت) است كه تخمين ميزند كه دوربين تلفن شما(معادل با فيلم هاي عكس) چه مقدار نور درافت ميكند..بطور كلي ISO حساسيت را تنظيم ميكند.

ISO زياد = يك تصوير روشن را در مكان تاريك ضبط ميكند اما تصوير به سمت برفكي شدن متمايل است
ISO كم = يك تصوير شفاف تر ضبط مي كند اما تنصوير ممكن است تاريك تر شود
ISO خودكار = تمام حساسيت ها توسط دستكاه انجام خواهد پذيرفت
------------------------------------------
بهترين كيفيت در ايز CIFيعني 352*288 حاصل ميشود البته اينو بگم كه اين سايز با اينكه يه كيفيت در حد DVD است ولي فضاي زيادي از حافظه تلفن شما رو اشغال ميكنه....

=============
قال الله تعالي في الكتاب المبين:
ليس الانسان الا ما سعي

mojtaba_18843
24-06-2007, 23:01
كد افزايش صدا رو مي شه بي زحمت دوباره بزاريد من پيدا نكردم براي هندزفري خوبه.

mojtaba_18843
24-06-2007, 23:05
آقا پيدا كردم ببخشيد.

ShahabSAMSUNG
24-06-2007, 23:20
ولی کد بلند کردن صدا برای هندزفری نیست.
اونی که گذاشتم فقط برای صدای اسپیکر خارجیه.

my_consort_is_my_life
24-06-2007, 23:29
isoواحد اندازه گيري(حساسيت) است كه تخمين ميزند كه دوربين تلفن شما(معادل با فيلم هاي عكس) چه مقدار نور درافت ميكند..بطور كلي Iso حساسيت را تنظيم ميكند.

Iso زياد = يك تصوير روشن را در مكان تاريك ضبط ميكند اما تصوير به سمت برفكي شدن متمايل است
Iso كم = يك تصوير شفاف تر ضبط مي كند اما تنصوير ممكن است تاريك تر شود
Iso خودكار = تمام حساسيت ها توسط دستكاه انجام خواهد پذيرفت
------------------------------------------
بهترين كيفيت در ايز Cifيعني 352*288 حاصل ميشود البته اينو بگم كه اين سايز با اينكه يه كيفيت در حد Dvd است ولي فضاي زيادي از حافظه تلفن شما رو اشغال ميكنه....

=============
قال الله تعالي في الكتاب المبين:
ليس الانسان الا ما سعي

ممنون از محبتت :20:

my_consort_is_my_life
24-06-2007, 23:33
آقا یه سوال اونم اینکه :
این کد 15 رقمی که توی گوشی هست ،من توی یه مقاله توی همین پی سی ورلد خودمون خوندم که رقم 7 و8 مربوط به اصل یا غیر اصل بودن گوشیه.مثلا اگر 00 باشه یعنی کشور اصلی سازنده هستش واگر 01 باشه کشور اول مونتاژ با اجازه رسمی از سازنده هستش.پشت گوشی من زده 01 با اینکه پشتش نوشته
Made In Korea By Sumsung
این چه طوریه؟مال شما هم اینطوریه ؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

mojtaba_18843
24-06-2007, 23:38
واسه هندزفري نداريم؟

S A M S U N G
25-06-2007, 02:11
مرسی شهاب جان
من همیشه 1 سوال در مورد گوشیهای سامسونگ واسم پیش اومده :
روی صفحه کلید گوشیهای سامسونگ حرفهای فارسی هم حک شده ! یعنی کره اینکارو میکنه یا وقتی وارد شد اینطوری میشه ؟

S A M S U N G
25-06-2007, 02:12
واسه هندزفري نداريم؟
مجتبی میگم هندزفری بلوتوث گرفتی ؟
میشه بگی چند و آیا مدل هم داره یا نه ؟

S A M S U N G
25-06-2007, 02:19
یه سوال دیگه :
من هرچی دنبال قاب دی900 میگردم پیدا نمیکنم
میشه آدرس یه جارو بدین
راستی قابشو عوض کنم بی ریخت نمیشه ؟
قیمتشم بگین بی زحمت !!!

mojtaba_18843
25-06-2007, 07:12
مجتبی میگم هندزفری بلوتوث گرفتی ؟
میشه بگی چند و آیا مدل هم داره یا نه ؟

نه نگرفتم.

لينك هاي زير رو نگاه بنداز

ShahabSAMSUNG
25-06-2007, 13:11
آقا یه سوال اونم اینکه :
این کد 15 رقمی که توی گوشی هست ،من توی یه مقاله توی همین پی سی ورلد خودمون خوندم که رقم 7 و8 مربوط به اصل یا غیر اصل بودن گوشیه.مثلا اگر 00 باشه یعنی کشور اصلی سازنده هستش واگر 01 باشه کشور اول مونتاژ با اجازه رسمی از سازنده هستش.پشت گوشی من زده 01 با اینکه پشتش نوشته
Made In Korea By Sumsung
این چه طوریه؟مال شما هم اینطوریه ؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

اون کدها مال نوکیاست.
گوشی های سامسونگ بطور متفاوتی کدگذاری میشن.

واسه هندزفري نداريم؟

داریم.
بعداً میزارم. بعد از امتحاناتم.

مرسی شهاب جان
من همیشه 1 سوال در مورد گوشیهای سامسونگ واسم پیش اومده :
روی صفحه کلید گوشیهای سامسونگ حرفهای فارسی هم حک شده ! یعنی کره اینکارو میکنه یا وقتی وارد شد اینطوری میشه ؟

بله. کره این کار رو می کنه.

یه سوال دیگه :
من هرچی دنبال قاب دی900 میگردم پیدا نمیکنم
میشه آدرس یه جارو بدین
راستی قابشو عوض کنم بی ریخت نمیشه ؟
قیمتشم بگین بی زحمت !!!

متاسفانه من آدرس ندارم.

MOSHAVER AMIN
25-06-2007, 22:52

اقا شهاب اگه رو دي 820 هم جواب ميده. يه زحمت بكش اين كد رو به ما هم بده مرسي

danial_2006
26-06-2007, 16:26
دوستان من هم يه دونه d900 گرفتم . البته قبلش n70 داشتم. حالا مي خوام بدونم كه چه جوري ميتونم با بهترين حالت وكيفيت فيلم برداري كنم و عكس بگيرم. چون عكس و فيلم برداري كمي از n70پايين تر بود حالا نميدونم از تنظيم نبودنش يا كلا همينجوريه و در مورد كاربرد حالت هاي مختلف فلاش هم بنويسيد.لطف كنيد در مورد تنظيمات كاملا از روي منوي گوشي توضيح دهيد كه من هم تازه گرفتم متوجه بشم.ممنون :40:

MOSHAVER AMIN
26-06-2007, 22:35
دوستان من هم يه دونه d900 گرفتم . البته قبلش n70 داشتم. حالا مي خوام بدونم كه چه جوري ميتونم با بهترين حالت وكيفيت فيلم برداري كنم و عكس بگيرم. چون عكس و فيلم برداري كمي از n70پايين تر بود حالا نميدونم از تنظيم نبودنش يا كلا همينجوريه و در مورد كاربرد حالت هاي مختلف فلاش هم بنويسيد.لطف كنيد در مورد تنظيمات كاملا از روي منوي گوشي توضيح دهيد كه من هم تازه گرفتم متوجه بشم.ممنون :40:
بهترين حالت فيلمبرداري در سايز 355#288 ميسر است
جهت بهترين حالت عكاسي نيز ميتوانيد به تنظيمات دوربين رقته و اونجا بزرگترين سايز رو انتخاب كني

ShahabSAMSUNG
26-06-2007, 23:16
اقا شهاب اگه رو دي 820 هم جواب ميده. يه زحمت بكش اين كد رو به ما هم بده مرسي

بعد از امتحانات چشم.

در هنگامی که دوربین روشنه (چه در حالت فیلم و چه در حالت عکس)، کلید نرم (soft key) سمت چپ رو بزن تا منو ظاهر بشه. توی این منو گزینه setting رو بزن. همه تنظیمات اینجاست.
از این قسمت بالاترین کیفیت ها رو انتخاب کن.
برای فیلمبرداری CIF و برای عکاسی هم بالاترین رزولیشن رو انتخاب کن. مطمئناً از ان70 بهتره (هم عکسش و هم مخصوصاً فیلمش)

hadimahvareh
27-06-2007, 11:18
سلام من از جايي كه ميكروفن داره باز كردم و با گوشي جنيوس عوض كردم فقط 4تا لحيم كاري ميخواد
مشكلي هم نداره.آخه گوشيهاش ه9ي از گوشم مي افتاد.

danial_2006
27-06-2007, 11:37
بعد از امتحانات چشم.

در هنگامی که دوربین روشنه (چه در حالت فیلم و چه در حالت عکس)، کلید نرم (soft key) سمت چپ رو بزن تا منو ظاهر بشه. توی این منو گزینه setting رو بزن. همه تنظیمات اینجاست.
از این قسمت بالاترین کیفیت ها رو انتخاب کن.
برای فیلمبرداری CIF و برای عکاسی هم بالاترین رزولیشن رو انتخاب کن. مطمئناً از ان70 بهتره (هم عکسش و هم مخصوصاً فیلمش)

آقا شهاب من هم خودم ميدونستم كه بايد روي بهترين تنظيمات بذارم ولي مشكل اين جاست كه روي بعضي از منوها متوجه نميشم كه بهترين تنظيم كدوم يكيه. حالا اگه شما يه آموزشي در قالب pdf يا world بزاير اون هم كامل تمام منو ها و حالت ها رو توضيح بدي ممنونت ميشم. قربانت:40:

S a f a 6 4
27-06-2007, 12:10
d900 مادرم کلا یک روز و نیم بیشتر شارژ نگه نمیداره ,زیادم باهاش کار نمیکنه

حالا یه سئوال همه d900 ها انقدر شارژشون کمه یا این گوشی باطریش مشکل داره ؟

mojtaba_18843
27-06-2007, 18:18
ميگويند باطري روي گوشي غير اصل ميباشد دوست گرامي و علت گرم شدن گوشي طبق تجربه بنده همين باطري مزخرف ميباشد.

sadra17
27-06-2007, 18:50
وقتی گوشیو با Usb به کامپیوتر وصل میکنم Pc Studio گوشیو میشناسه ولی تمام آیکونای برنامه بسته اند
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba_18843
27-06-2007, 19:22
آقا شهاب من هم خودم ميدونستم كه بايد روي بهترين تنظيمات بذارم ولي مشكل اين جاست كه روي بعضي از منوها متوجه نميشم كه بهترين تنظيم كدوم يكيه. حالا اگه شما يه آموزشي در قالب pdf يا world بزاير اون هم كامل تمام منو ها و حالت ها رو توضيح بدي ممنونت ميشم. قربانت:40:

براي عكس برداري:
بعد از اينكه وارد photo settings شدي براي حداكثر كيفيت اين تنظيمات رو انجام بده:
1-size رو هر چي دوست داري بزار
2-Quality رو بزار روي Superfine
3-Viewfinder mode ربطي به كيفيت عكس نداره و مربوط به صفحه نمايش هستش
4-Focus mode اگه روي Auto focus باشه عكس هاي واضح تري ميشه گرفت مخصوصا از فاصله نزديك ولي يكم كندتر عكس ميگيره.با دكمه 9 هم تنظيم ميشه.
5-Scene Program هم دوربين رو براي نور كم آماده ميكنه
6-Exposure metering فكر ميكنم اگه روي matrix باشه بهتره
7-Whit Balance مربوط به فضاي منظره ميشه مثل اتاق --ابري --خورشيد و ... كه توي رنگ بندي تاثير ميزاره و به نظره من براي هر بار عكس گرفتن با توجه به نوع محيط ميتونه كه متفاوت باشه و براي تنظيم كردنش لازم نيست كه حتما داخل تنظيمات بشي بلكه بازدن دكمه شماره 6 تنظيم ميشه و روي صفحه يه آيكن كوچيك هم براش در نظر گرفته شده كه با هر بار زدن 6 عوض ميشه مثلا ميشه خورشي--لامپ و... كه اگه روي Auto باشه رو اكثر منظره ها جواب ميده.
8-Iso رو توضيح كاملش همين جا هست فقط بگم هرچي كم تر باشه عكست بهتر ميشه به شرطي كه نور كافي باشه يا بهتر بگم توي فضاي آزاد و هرچي بيشتر باشه نور بيشتر ميشه البته كيفيت رو نميشه گفت كه آنچنان كم كنه و پيشنهاد ميشه كه روي Auto باشه .
دكمه * هم فلاش رو روشن ميكنه كه با يه بار زدن موقع عكس گرفتن روشن ميشه با سه بار زدن دائم روشن ميمونه.
در ضمن اكثر تنظيمات با دكمه ها هم انجام ميشه بري ياد گرفتن به Camera shortcuts مراجعه كن.

فيلم برداري باشه بعدا اگه كسي توضيح نداد مينويسم خسته شدم:31:

mojtaba_18843
27-06-2007, 19:25
وقتی گوشیو با Usb به کامپیوتر وصل میکنم Pc Studio گوشیو میشناسه ولی تمام آیکونای برنامه بسته اند
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه ميشه؟خوب برنامه رو اجرا كن و بعدش كابل رو به گوشي وصل كن شايد درست شد در ضمن ببين اسم گوشيت پايين برنامه مياد --بايد توي سيتينگ گوشيت usb روي مودم باشه--

اگه نشد يه بار ديگه برنامه رو نصب كن و اگه بازم نشد بگو تا اساتيد كمكت كنن ما هنوز شاگرديم.

MOSHAVER AMIN
27-06-2007, 22:08
سلام من از جايي كه ميكروفن داره باز كردم و با گوشي جنيوس عوض كردم فقط 4تا لحيم كاري ميخواد

ابتكار جالبيه
خوب جواب ميده؟ ازش راضي هستي؟
به نظرت ميشه با سري واكمن سوني اونو عوض كرد؟

MOSHAVER AMIN
27-06-2007, 22:12
d900 مادرم کلا یک روز و نیم بیشتر شارژ نگه نمیداره ,زیادم باهاش کار نمیکنه

حالا یه سئوال همه d900 ها انقدر شارژشون کمه یا این گوشی باطریش مشکل داره ؟

بطور كلي مصرف باطري دي 900 بالاست
ولي بايد بيشتر از 1.5 روز باتري نگه داره // شما بايد فكر يه باطري مطمئن تر باشيد
باطري جديد رو از نمايندگي هاي پارس قائم تهيه كنيد

MOSHAVER AMIN
27-06-2007, 22:18
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

pc studio رو باز كن روي گزينه file كليك كن .. بعد گزينه conection كليك كن ودر اخر در همون پنجره گزينه usb رو انتخاب كن انشا الله مشكلت حله

mojtaba_18843
28-06-2007, 11:00

يكم بيشتر توضيح ميدي؟شايد ما هم بريم توكارش ولي جرات ميخواد چون مال دي 900 هم به راحتي گير نمياد.

راستي كسي باطري اصل دي 900 يا يه باطري كه روي اين گوشي جواب بده سراغ نداره؟چون من با گوشي زياد ور ميرم پيش نيومده يه روز هم بتونم باهاش كار كنم.دائم تو شارژه.

sadra17
28-06-2007, 15:54
مگه ميشه؟خوب برنامه رو اجرا كن و بعدش كابل رو به گوشي وصل كن شايد درست شد در ضمن ببين اسم گوشيت پايين برنامه مياد --بايد توي سيتينگ گوشيت usb روي مودم باشه--

اگه نشد يه بار ديگه برنامه رو نصب كن و اگه بازم نشد بگو تا اساتيد كمكت كنن ما هنوز شاگرديم.

مرسی از راهنمائیت
ولی جواب نمیده.اسمشم میاد گفتم که کانکت میشه.یه سوال دیگه: این فروشنده....CDی D600 به من داده فرقی که نمیکنه.میکنه؟ PC Studioی D900 ورژن چنده؟

sadra17
28-06-2007, 16:00
[QUOTE=MOSHAVER AMIN;1244454]pc studio رو باز كن روي گزينه file كليك كن .. بعد گزينه conection كليك كن ودر اخر در همون پنجره گزينه usb رو انتخاب كن انشا الله مشكلت حله[/QU

بابا این که ضایعست همه میدونن.اگه میشد که سوال نمیکردم.حالا باز خدا رو شکر که D900 خودش نقش ریدرو داره و میشه مستقیم روی مموری بریزم.

S a f a 6 4
28-06-2007, 18:03
بطور كلي مصرف باطري دي 900 بالاست
ولي بايد بيشتر از 1.5 روز باتري نگه داره // شما بايد فكر يه باطري مطمئن تر باشيد
باطري جديد رو از نمايندگي هاي پارس قائم تهيه كنيد

ممنون از بابت راهنمایی ,حالا کسی قیمت باطری اصلی گوشی رو میدونه ؟

من یه مشکل دیگم با d900 دارم ,چرا بعضی مواقع هنگام استفاده از بولوتوس گوشی های دیگه d900 رو

نمیشناسه ؟

mojtaba_18843
28-06-2007, 18:59
يا برنامه ايراد داره يا سيستم وگرنه چه گوشي رو بشناسه چه نشناسه بايد آيكن ها فعال باشن
ورژن مال من 3.0.1ff2

ShahabSAMSUNG
28-06-2007, 21:27
اینم حرفیه.

من فکر کنم به خاطر درایورشه که مال دی600 هست و به دی900 نمی خوره.
در هر حال روی یه کامپیوتر دیگه هم اجرا کن تا ببینی چطوریه.

ShahabSAMSUNG
28-06-2007, 21:31
یه خبر در مورد باتری:

از یکی از فامیلا که آلمانه خواستم که در مورد قیمت باتری دی900 برام سوال کنه و ببینه اونجا چنده. اگه به صرفه باشه (تا حدود 20هزار تومن هم که باشه)، میگم یه دونه بگیره و بده یکی که از اونجا میاد، برام بیاره.
اگه مثل همین باتریا باشه، که هیچ. اونوقت میشه گفت مشکل از خود شرکته!!!
ولی اگه خوب بود، نتیجه رو میگم که شما هم یه فکری به حال دی900 ها بکنید.

MOSHAVER AMIN
28-06-2007, 22:30
مرسی از راهنمائیت
ولی جواب نمیده.اسمشم میاد گفتم که کانکت میشه.یه سوال دیگه: این فروشنده....CDی D600 به من داده فرقی که نمیکنه.میکنه؟ PC Studioی D900 ورژن چنده؟

pc suite هر گوشي مخصوص همون گوشيه.. و روي ساير مدلها جواب نميده

MOSHAVER AMIN
28-06-2007, 22:34
[quote=MOSHAVER AMIN;1244454]pc studio رو باز كن روي گزينه file كليك كن .. بعد گزينه conection كليك كن ودر اخر در همون پنجره گزينه usb رو انتخاب كن انشا الله مشكلت حله[/QU

بابا این که ضایعست همه میدونن.اگه میشد که سوال نمیکردم.حالا باز خدا رو شکر که D900 خودش نقش ریدرو داره و میشه مستقیم روی مموری بریزم.

بايد با نماينده خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگيري اين هم شمارشون در تهران: 88504468

اگر بازم درست نشد بايد زنگ بزني كره جنوبي:13:

S a f a 6 4
28-06-2007, 22:34
یه خبر در مورد باتری:

از یکی از فامیلا که آلمانه خواستم که در مورد قیمت باتری دی900 برام سوال کنه و ببینه اونجا چنده. اگه به صرفه باشه (تا حدود 20هزار تومن هم که باشه)، میگم یه دونه بگیره و بده یکی که از اونجا میاد، برام بیاره.
اگه مثل همین باتریا باشه، که هیچ. اونوقت میشه گفت مشکل از خود شرکته!!!
ولی اگه خوب بود، نتیجه رو میگم که شما هم یه فکری به حال دی900 ها بکنید.

لطفا نتیجش رو حتما به منم خبر بده ,مرسی:10:

MOSHAVER AMIN
28-06-2007, 22:37
خريد باطري به قيمت 20000 تومان كار عاقلانه اي نيست . در اون صورت بايستي گوشي رو عوض كني نه باطري رو

S a f a 6 4
28-06-2007, 22:54
خريد باطري به قيمت 20000 تومان كار عاقلانه اي نيست . در اون صورت بايستي گوشي رو عوض كني نه باطري رو

این گوشی قیمت بسیار مناسبی و امکانات خوبی داره ,تنها ایرادش همین باطری هستش ,به نظر من اگه با انقدر

هزینه این مشکلش حل بشه واقعا ارزش داره هزینه کردن داره

ShahabSAMSUNG
28-06-2007, 23:53
من که قیمت دقیق ندارم ولی کلی گفتم که اگه تا 20 هزار تومن هم باشه می گیرم چون ارزشش رو داره.

(safa جان، مخلص اون آواتارتم :31:)

S a f a 6 4
29-06-2007, 00:04
(safa جان، مخلص اون آواتارتم :31:)

قابل نداره ,یه اشاره کوچیک کن تا دودستی تقدیم کنم

error403
01-07-2007, 11:40
آقا من دربدر دنبال قاب نقره ای دی نهصدم هیج جا گیرم نیمده اگه کس میتونه تو تهران برام پیدا کنه بگه جون من تو شهرتانم

MOSHAVER AMIN
01-07-2007, 21:43
توصيه ميشه كه قاب اين گوشي رو عوض نكني چون هم زحمت زيادي داره هم ممكنه بعضي از كليدهات ديگه كار نكنه.. در ضمن قاب خودش كه خيلي زيباست

ShahabSAMSUNG
01-07-2007, 23:19
آقا من دربدر دنبال قاب نقره ای دی نهصدم هیج جا گیرم نیمده اگه کس میتونه تو تهران برام پیدا کنه بگه جون من تو شهرتانم

تنها راحت اینه که ببری نمایندگی برات عوض کنه.
خودت اقدام نکن.

توصيه ميشه كه قاب اين گوشي رو عوض نكني چون هم زحمت زيادي داره هم ممكنه بعضي از كليدهات ديگه كار نكنه.. در ضمن قاب خودش كه خيلي زيباست

درست نیست. فرقی نداره. خیلی راحت نمایندگی در عرض سه سوت قاب رو عوض می کنه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

error403
02-07-2007, 06:48
قابش که خوبه ولی یه مشکل بزرگ داره و اون موندن اثر انگشت روشه که زود قاب کثیف میشه و اصلا قابل تحمل نیست!

error403
02-07-2007, 06:52
تنها راحت اینه که ببری نمایندگی برات عوض کنه.
خودت اقدام نکن.
نماینگیشم نداشت(تو شهرمون) اولین جایی که رفتم اونجا بود
ولی فکر کنم دیگه حالا آورده باشه

danial_2006
02-07-2007, 14:54
مجتبي جان شما اون تنظيمات رو بنويس چون كسي محل نذاشت در ضمن روي حالت ماتريكس به خوبي حالات ديگه عكس نگرفت. جدا از اينا داشتن قاب چه كريستالي و يا هر نوع ديگه براي گوشي D900 لازمه.چون n70 من سر سه سوت فاتحه قاب اصليش خونده شد وكلي از قيمتش افتاد آيا D900 همينجوريه يا نه.من قاب كريستالي گذاشتم هم زشت شده وهم اگه بخواي درشو باز كني پدرت در مياد اينقدر كه سفته حالا اين براي فنراش كه در باز كردن در كمك ميكنند مضر است اين نه.

MOSHAVER AMIN
02-07-2007, 22:28
از ما گفتن بود ........
در مورد قاب ديگه هر چي صلاح ميدونيد عمل كنيد....
با تشكر از نظرات سازنده دوستان

mojtaba_18843
03-07-2007, 13:05
دوستان گل كسي كابل Tv دي900 رو سراغ داره؟

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 14:17
مجتبي جان شما اون تنظيمات رو بنويس چون كسي محل نذاشت در ضمن روي حالت ماتريكس به خوبي حالات ديگه عكس نگرفت. جدا از اينا داشتن قاب چه كريستالي و يا هر نوع ديگه براي گوشي D900 لازمه.چون n70 من سر سه سوت فاتحه قاب اصليش خونده شد وكلي از قيمتش افتاد آيا D900 همينجوريه يا نه.من قاب كريستالي گذاشتم هم زشت شده وهم اگه بخواي درشو باز كني پدرت در مياد اينقدر كه سفته حالا اين براي فنراش كه در باز كردن در كمك ميكنند مضر است اين نه.

درسته. این مسلماً مضر هست.
ولی در مورد قاب، خب کلاً قاب های سامسونگ، مثل سونی اریکسون و نوکیا نیست که رنگش فوری بره.
دبلیو810 گرفتم، یه ماه نشده شروع شد به رنگ پریدگی! تازه قاب کریستال هم داشت!!!
ولی دی820 داشتم، شش ماه مدام دستم بود بدون قاب کریستال، آخ هم نگفت. عین روز اولشه.

فقط نهایت جایی که ممکنه یه مقدار خش بیوفته، پشت در باتریش هست. چون من پرتش می کردم روی میز و دو بار هم از دستم افتاد و روی زمین سر خورد. که اونم یه در باتری از پارس قائم خریدم 2000 تومن. الان عین روز اولش شده.

دوستان گل كسي كابل Tv دي900 رو سراغ داره؟

سراغ که ندارم ولی می دونم گیر میاد. پاساژ علاالدین رفتی؟

mojtaba_18843
03-07-2007, 14:20
سراغ که ندارم ولی می دونم گیر میاد. پاساژ علاالدین رفتی؟

خشگل پسر من شهرستانم.:10:

MOSHAVER AMIN
03-07-2007, 22:21
نمايندگي پارس قائم در خيابون جمهوري به قيمت 20000 تومان هم ميفروشه.. البته اينو هم بگم كه ارسال شهرستان هم دارن .. اگه خواستي بكو تا شماره تلفنشو واست بذارم باهاشون هماهنگ كني....

======================
قال الله في الكتاب المبين:
ليس الانسان الا ما سعي

mojtaba_18843
03-07-2007, 22:57
20000 نميرزه

ShahabSAMSUNG
04-07-2007, 02:31
خشگل پسر من شهرستانم.:10:

کجا هستی؟

20000 نميرزه

معلومه که نمی ارزه.
یکی از بچه ها 6 تومن خریده بود.
(یادم نیست کی بود!!)

CD-RW
04-07-2007, 09:22

اصلا برای گوشیت قاب نذار , اینقدر این گوشی انعطاف پذیره , حتی میتونی خم شدنش رو با چشم خیلی راحت ببینی .
خودمونیم ها از وقتی دوستام فهمیدن گوشی من مثل سی دی خم میشه دیگه عاشق که هیچ مجنون این مدل شدند .
میترسم آخرش بشه D javad یا D khaz یا ... کلا میترسم بلای 6600 و کا 750 سرش بیاد .

danial_2006
04-07-2007, 11:48
آقا چه مدلي ميشه عكسي رو به طور تمام صفحه گذاشت براي بك گراند گوشي .نرم افزار مي خواد يا روش خاصي داره؟ اگه نرم افزار ميخواد معرفي كنيد.ممنون

danial_2006
04-07-2007, 12:56
آقا يه سوال ديگه اين گوشي هاي سامسونگ مثل نوكيا فريم ور يا همچين چيزي واسه آپديت داره؟ آخرين ورژنش چيه واسه D900 و ورژن مال خودمو چه جوري نگاه كنم. راه آپديت چيه؟ فايلشو بايد از كجا بايد گرفت؟ مراحل انجام كار چيه؟ لطفا توضيح بديد.ممنون.

mojtaba_18843
04-07-2007, 14:27
کجا هستی؟

معلومه که نمی ارزه.
یکی از بچه ها 6 تومن خریده بود.
(یادم نیست کی بود!!)

يه بار تو پيغام خصوصي بهت آدرس داده بودم كه.
6تومن باشه خوبه مي ارزه:31:

mojtaba_18843
04-07-2007, 14:34
آقا يه سوال ديگه اين گوشي هاي سامسونگ مثل نوكيا فريم ور يا همچين چيزي واسه آپديت داره؟ آخرين ورژنش چيه واسه D900 و ورژن مال خودمو چه جوري نگاه كنم. راه آپديت چيه؟ فايلشو بايد از كجا بايد گرفت؟ مراحل انجام كار چيه؟ لطفا توضيح بديد.ممنون.

ورژن فريمور:#1234#*
آپديت فكر كنم نميشه.
بله فريمور داره كه تغييراتي درش اعمال شده باشه البته بايد دانلود كني بدي بيرون برات نصب كنن.

براي بكگراند عكسهايي كه با خوده دوربين گرفتي تمام صفحه ميشه.عكس هاي ديگه هم بيشتر ميشه ولي اگه نشد ميتوني با فوتوشاپ درست كنيش.

ShahabSAMSUNG
04-07-2007, 17:48
آقا چه مدلي ميشه عكسي رو به طور تمام صفحه گذاشت براي بك گراند گوشي .نرم افزار مي خواد يا روش خاصي داره؟ اگه نرم افزار ميخواد معرفي كنيد.ممنون

آره.
کافیه عکس رو با فتوشاپ (یا هر نرم افزار دیگه ای) به اندازه صفحه گوشی در بیاری.
سری D اکثراً 240 در 320 هستن.

نه. سامسونگ، مثل نوکیا و سونی نیست و نیاز به آپدیت نداره.
نهایتاً اگه دیدی مشکل داره باید ببری تا آخرین فریمورش رو برات نصب کنن (اونم نمایندگیش)

MOSHAVER AMIN
04-07-2007, 22:39

توسط برنامه فتو شاپ اين كار خيلي راحته... شما ميتوني از طريق قسمت resize image در قسمت help فتو شاپ به خواستت برسي.. اگه مشكل برخوردي بگو تا دقيقا راهنمائيت كنم

MOSHAVER AMIN
04-07-2007, 22:42
براي فهميدن دقيق اندازه بك گراند شما به قسمت جزييات عكسهاي پپيش فرض بايد مراجعه كنيد

mojtaba_18843
05-07-2007, 00:09
میترسم آخرش بشه D javad یا D khaz یا ... کلا میترسم بلای 6600 و کا 750 سرش بیاد .

نترس نميشه:27:

S A M S U N G
05-07-2007, 07:35
آقا رجیستر هم که ول شد .... فقط میخواستن مردمو 1 سال سر کار بزارن
قیمت همه گوشیها هم که اومد پایین ... دی900 چند میشه به نظرتون ؟؟؟؟

siamak55861
05-07-2007, 09:36
لوازم جانبی

Rjoun
05-07-2007, 15:08
آقا رجیستر هم که ول شد .... فقط میخواستن مردمو 1 سال سر کار بزارن
قیمت همه گوشیها هم که اومد پایین ... دی900 چند میشه به نظرتون ؟؟؟؟
فكر نميكنم d900افت داشته باشه.
چون افتشو واقعا كرده!
خيلي هم زياد. در ضمن توي بازار ريجستر نشده اش 270 بود مگه چقدر ميخوادارزون شه؟

MOSHAVER AMIN
05-07-2007, 22:09
با ورود و ساخت گوشي هاي جديد توسط سامسونگ (الي الخصوص سري دي) قيمت اون كاهش پيدا ميكنه بايد منتظر پارس ميكرو تل موند تا گوشي هاي جديد رو وارد كنه..اونوقت گوشي هاي قديمي افت ميكنن

S A M S U N G
06-07-2007, 03:58
دی900 دسته 2 که حدود 1 ماه کار کرده باشه با گارانتی پارس قائم چند میخرن ؟

mojtaba_18843
06-07-2007, 14:06
راستي يه سوال هيچ باطري تو بازار به d900 نميخوره؟ d900i چي اونم باطريش مشكل داره؟

ShahabSAMSUNG
06-07-2007, 19:44
لوازم جانبی

البته کابل TV هم باید در لوازم دی900 وجود داشته باشه.

فكر نميكنم d900افت داشته باشه.
چون افتشو واقعا كرده!
خيلي هم زياد. در ضمن توي بازار ريجستر نشده اش 270 بود مگه چقدر ميخوادارزون شه؟

درسته. یکی که می گفت 240 هزار تومن خریده.
دیگه واقعاً بعیده بخواد ارزونتر بشه.

دی900 دسته 2 که حدود 1 ماه کار کرده باشه با گارانتی پارس قائم چند میخرن ؟

در مورد خرید همه نامردی می کنن.
فرض کن قیمت بزاری 300 تومن (که میدونم خیلی برات ضرره)
فکر می کنی چی بهت میگن؟؟
میگن: ما داریم نوی این گوشی رو 200 تومن می فروشیم!!!!!!!
حالا بیا به این گوسفندا حالی کن که گارانتی پارس قائم داره و قیمتش بالاتر از این حرفاس.

راستي يه سوال هيچ باطري تو بازار به d900 نميخوره؟ d900i چي اونم باطريش مشكل داره؟

در مورد دی900آی از دوستان سوال می کنم.

MOSHAVER AMIN
06-07-2007, 22:20
حيف نيست اين گوشي دي 900 كه گارانتي معتبري هم داره ميخواي بفروشيش؟

S A M S U N G
07-07-2007, 04:53
حيف نيست اين گوشي دي 900 كه گارانتي معتبري هم داره ميخواي بفروشيش؟

میخوام ان73 بگیرم - البته نمیدونم عوض کنم یا نه !

mojtaba_18843
07-07-2007, 21:00
مي خوام يه رم دو گيگ بگيرم نظرتون چيه؟ مشكلي باهاش پيش نمياد؟كسي استفاده كرده؟

MOSHAVER AMIN
07-07-2007, 21:49
میخوام ان73 بگیرم - البته نمیدونم عوض کنم یا نه !

حيث المجموع ان 73 بهتر از دي 900 است....بخصوص اينكه اروز قيمت اون تو شيراز 340000 تومان بود....
ايده خوبيه ولي اينو بدون كه ان 73 حسابي جواد شده ها....:46:

MOSHAVER AMIN
07-07-2007, 21:51
مي خوام يه رم دو گيگ بگيرم نظرتون چيه؟ مشكلي باهاش پيش نمياد؟كسي استفاده كرده؟

من كه استفاده نكردم ولي گمون نكنم موردي واسه سامسونگت پيش بياد اگه نوكيا داشتي بايد ميترسيدي نه سامسونگ:27:

mojtaba_18843
07-07-2007, 22:30
همين جوري از رو تعصب نگو ميخوام بدونم كار ميكنه يا نه؟

ShahabSAMSUNG
07-07-2007, 23:02
اونایی که امتحان کردن، جواب داده.

اولاً مارک sanDisk بگیر.

دوماً به شرط جواب دادن، بخر.

mojtaba_18843
07-07-2007, 23:13
ولش كن همون يه گيگ ميگيرم مطمئن تره و صرفه جويي هم ميشه!!(512 كه دارم هم سان ديسك هستش)
شهاب گوشيت چي شده؟

S A M S U N G
08-07-2007, 07:09
من كه استفاده نكردم ولي گمون نكنم موردي واسه سامسونگت پيش بياد اگه نوكيا داشتي بايد ميترسيدي نه سامسونگ:27:
من رم 3 گیگ انداخنم جواب داد ... کینگ استون هم هست

S A M S U N G
08-07-2007, 07:25
یه مشکل واسم پیش اومده
اولا وقتی من اس ام اس میزنم حدود 4-3 ساعت بعد میرسه دست طرف ( حالا اینو میشه گفت مشکل از شبکست )
ولی چرا اس ام اس نمیگره ؟ یعنی تا گوشی زنگ نخوره اس ام اس نمیاد انگار که گیر میکنه .... مشکل از چیه ؟
یعنی حتما باید به گوشیم زنگ بزنم تا اس ام اس بیاد ؟

mojtaba_18843
08-07-2007, 15:00
من كه اين مشكل رو با فرستادن و دريافت اس ام اس از ايرانسل دارم كه 110 درصد از شبكه چون پيش ما تازه اومده و ضعيفه.
ولي در موارد ديگه من ذره اي احتمال نمي دم كه گوشي مشكلي داشته باشه و منطقي هم نيست خودمم كه تو اين يكي دوماه گوشي رو دارم مشكلي نداشته(مثل برق مي ره و مياد)

S A M S U N G
08-07-2007, 17:22
من كه اين مشكل رو با فرستادن و دريافت اس ام اس از ايرانسل دارم كه 110 درصد از شبكه چون پيش ما تازه اومده و ضعيفه.
ولي در موارد ديگه من ذره اي احتمال نمي دم كه گوشي مشكلي داشته باشه و منطقي هم نيست خودمم كه تو اين يكي دوماه گوشي رو دارم مشكلي نداشته(مثل برق مي ره و مياد)
مثل برق میرو میاد ... خب پس چرا واسه من اینطوریه ؟
وقتی یه نفر به گوشیم زنگ میزنه 5-6 تا اس ام اس هم حین حرف زدنم میاد ؟
سیم کارتمو انداختم رو w550 هیچ مشکلی نداشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه میشه بازم راهنمایی کنین .

S A M S U N G
08-07-2007, 17:23
یه سوال دیگه :
مموری مارک کینگ استون اصلش تایوانی هست ؟ قیمت 1 گیگش چنده ؟

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 21:28
ولش كن همون يه گيگ ميگيرم مطمئن تره و صرفه جويي هم ميشه!!(512 كه دارم هم سان ديسك هستش)
شهاب گوشيت چي شده؟

فكر بهتريه ....رم يك گيگ هم بهتره و هم مطمئنم كه ساپورت ميكنه.... البته ميل خودته

S A M S U N G
09-07-2007, 05:33
بچه ها فهمیدین ان73 خز شد !!!!!!!!!
قیمتش 300 تومن اومده پایین . تو خیابون از 10 نفر 9 نفرشون ان73 دازن
خوب شد نخریدما
جوای پست قبلی ما هم یکی بده ثواب داره

S A M S U N G
09-07-2007, 05:35
فكر بهتريه ....رم يك گيگ هم بهتره و هم مطمئنم كه ساپورت ميكنه.... البته ميل خودته
من خودم 2 گیگ دارم مشکلی واسم پیش نمیاد ... یکی از دوستامم 3 گیگ انداخته ( البته روی دی900آی ) اونم مشکلی نداره

S A M S U N G
09-07-2007, 05:40
راستی واقعا از سامسونگ توقع نداشتم تلویزیونش در عرض 10 ماه خراب شه ... تازه میگن این Made In Kore اصل هم هست

mojtaba_18843
09-07-2007, 19:33
راستی واقعا از سامسونگ توقع نداشتم تلویزیونش در عرض 10 ماه خراب شه ... تازه میگن این Made In Kore اصل هم هست

اگه اصل باشه ما فوق استثنا هستش:18:

MOSHAVER AMIN
09-07-2007, 23:02
من خودم 2 گیگ دارم مشکلی واسم پیش نمیاد ... یکی از دوستامم 3 گیگ انداخته ( البته روی دی900آی ) اونم مشکلی نداره
اين كه خيلي خوبه.
رم 2 گيگ و سه گيگ قيمتش چنده؟

payman1991
09-07-2007, 23:47
براي عكس برداري:
بعد از اينكه وارد photo settings شدي براي حداكثر كيفيت اين تنظيمات رو انجام بده:
1-size رو هر چي دوست داري بزار
2-Quality رو بزار روي Superfine
3-Viewfinder mode ربطي به كيفيت عكس نداره و مربوط به صفحه نمايش هستش
4-Focus mode اگه روي Auto focus باشه عكس هاي واضح تري ميشه گرفت مخصوصا از فاصله نزديك ولي يكم كندتر عكس ميگيره.با دكمه 9 هم تنظيم ميشه.
5-Scene Program هم دوربين رو براي نور كم آماده ميكنه
6-Exposure metering فكر ميكنم اگه روي matrix باشه بهتره
7-Whit Balance مربوط به فضاي منظره ميشه مثل اتاق --ابري --خورشيد و ... كه توي رنگ بندي تاثير ميزاره و به نظره من براي هر بار عكس گرفتن با توجه به نوع محيط ميتونه كه متفاوت باشه و براي تنظيم كردنش لازم نيست كه حتما داخل تنظيمات بشي بلكه بازدن دكمه شماره 6 تنظيم ميشه و روي صفحه يه آيكن كوچيك هم براش در نظر گرفته شده كه با هر بار زدن 6 عوض ميشه مثلا ميشه خورشي--لامپ و... كه اگه روي Auto باشه رو اكثر منظره ها جواب ميده.
8-Iso رو توضيح كاملش همين جا هست فقط بگم هرچي كم تر باشه عكست بهتر ميشه به شرطي كه نور كافي باشه يا بهتر بگم توي فضاي آزاد و هرچي بيشتر باشه نور بيشتر ميشه البته كيفيت رو نميشه گفت كه آنچنان كم كنه و پيشنهاد ميشه كه روي Auto باشه .
دكمه * هم فلاش رو روشن ميكنه كه با يه بار زدن موقع عكس گرفتن روشن ميشه با سه بار زدن دائم روشن ميمونه.
در ضمن اكثر تنظيمات با دكمه ها هم انجام ميشه بري ياد گرفتن به Camera shortcuts مراجعه كن.

فيلم برداري باشه بعدا اگه كسي توضيح نداد مينويسم خسته شدم:31:

کسی توضیح نداد
خودت دست به کار شو
منظور ازcif چیه؟؟

mojtaba_18843
10-07-2007, 18:30
cif رو بي خيال شو(خودمم نمي دونم:31: )
گزينه هاي مناسب براي فيلم برداري به ترتيب از بالا به پائين:
Normal
288*352
Superfine(بيشترين كيفيت با بيشترين حجم)
Full screen view(بسته به سليقه و به نحوه نمايش ال سي دي مربوط مي شه نه كيفيت)
on
Automatic
Normal(بسته به ميزان نور)

MOSHAVER AMIN
10-07-2007, 22:22
cif يه نوع فيلم برداري با كيفيت پائين تر از 176*144 است كه رزلوشن پائيني هم داره

mojtaba_18843
11-07-2007, 22:16
آقا يه رم يه گيگ با مارك advance گرفتم به نظر مياد سان ديسك بهتر بود ول با اينم مشكلي ندارم تا 800 تا پرش كردم مشكلي نداشت

MOSHAVER AMIN
11-07-2007, 22:41
مارك advance هم مارك خوبيه

payman1991
12-07-2007, 14:01
چه جوری میشه فیلمها را تو دی 900 آی فول اسکیرین کرد؟؟؟

S a f a 6 4
12-07-2007, 15:56
چه جوری میشه فیلمها را تو دی 900 آی فول اسکیرین کرد؟؟؟

وقتی فیلم داره اجرا میشه رویه صفحه کلید عدده 1 رو بزن

payman1991
13-07-2007, 07:25
یه سئوال دیگه
کاور برای دی 900 توی بازار هست یا نه؟؟؟
چون میترسم صفحه نمایشش خش بیفته.
البته من که هر جا پرسیدم گفتند نداریم
بدون کاورش هم قشنگه(فشنگه!!!)ولی اون پلاستیک روی صفحه کم کم داره وَِِر میاد(!)
کیف کمری هم براش نتونستم پیدا کنم........

payman1991
13-07-2007, 07:26
و بزرگترین مشکلش به نظر من نداشتن جا واسه بند دستی یا بند گردنیه که اونم خیلی عذابم میده

payman1991
13-07-2007, 10:02
وقتی فیلم داره اجرا میشه رویه صفحه کلید عدده 1 رو بزن

نمیشه
نمیشه
هیچ اتفاقی نمی افته

S a f a 6 4
13-07-2007, 11:46
نمیشه
نمیشه
هیچ اتفاقی نمی افته

چرا میشه ,دقت کن حتما باید کلیپ در حال اجرا باشه تا کلید 1 رو بزنی

خوب اگه کلید شماره 1 کار نکرد شماره های دیگه رو امتحان کن

من خودم بارها با دی 900 این کار رو انجام دادم:46:

payman1991
13-07-2007, 21:14
چرا میشه ,دقت کن حتما باید کلیپ در حال اجرا باشه تا کلید 1 رو بزنی

خوب اگه کلید شماره 1 کار نکرد شماره های دیگه رو امتحان کن

من خودم بارها با دی 900 این کار رو انجام دادم:46:

بازم نمیشه
هیچ کلیدی کار نمیکنه

payman1991
13-07-2007, 21:16
البته من دی 900 آی هستش.........
مال شما پلاستیک صفحه نمایشش کنده شده یا نه؟؟
آیا خش روش می افته؟؟
(من رویه این چیزا خیلی حساسم)

S a f a 6 4
13-07-2007, 21:28
آیا خش روش می افته؟؟

تا حالا که نیوفتاده ,البته این گوشی تا حالا تو جیب گذاشته نشده

ShahabSAMSUNG
14-07-2007, 01:03
بازم نمیشه
هیچ کلیدی کار نمیکنه

دکمه soft key سمت چپ رو بزن و از منو، گزینه فول اسکرین رو بزن.

آیا خش روش می افته؟؟

اگه حساسی، پلاستیکش رو نکن.
چون یه خطوط خیلی ریزی روش میوفته.

payman1991
14-07-2007, 08:59
شهاب خان عزیزم
این کاری که گفتی شاید روی دی 900 جواب بده ولی توی دی 900 آی اصلا موقع پخش فیلم کلید سمت چپ آیکنش خاموشه
خودم کشفش کردم
کلید مربع را باید 1 ثانیه نگه دارید.اونوقت به هر حالتی میتونید فیلم را فول اسکیرین کنید
با تشکر از همه دوستان به خصوص شهاب خان

payman1991
14-07-2007, 09:00
"گوشیم درست شد. دوربین و صدا ارتقا پیدا کرده، خفن!!"

راستی چه جوری دوربین و صدا را ارتقا دادید؟؟؟؟؟

CD-RW
14-07-2007, 12:27
صفحه این گوشی در مقابل اشیاء نوک تیر فلزی فقط خش میافته , من خودم با همه جور آت و آشغال غیر فلزی توی جیب شلوارم انداختم , تا حالا که خش نیافتاده .
حتی میتونی با کارتن , دستمال کاغذی , یه تیکه چوب خشک یا هرچی صفحه رو تمیز کنی .

ShahabSAMSUNG
14-07-2007, 14:07
"گوشیم درست شد. دوربین و صدا ارتقا پیدا کرده، خفن!!"

راستی چه جوری دوربین و صدا را ارتقا دادید؟؟؟؟؟

آخه گوشیم w810 هست که میشه از این کارا باهاش کرد.

البته برای سامسونگ هم میشه. منتها کابل می خواد و جرات.

payman1991
14-07-2007, 19:08
آخه گوشیم w810 هست که میشه از این کارا باهاش کرد.

البته برای سامسونگ هم میشه. منتها کابل می خواد و جرات.

البته راجع به موضوع تاپیک نیست
ولی سونی اریکسون را ترجیح میدید یا سامسونگ را؟؟؟

MOSHAVER AMIN
14-07-2007, 22:02
سامسونگ يه چيز ديگست با اينكه خود من الان 5 روزه كه دي 820 فروختم ويه a1200موتورولا دارم هنوز سامسونگ رو دوست دارم.....

ShahabSAMSUNG
14-07-2007, 23:11
من یک دلیل مهم بود که سونی اریکسون گرفتم: داشتن اتوفوکوس.

هنوز هم وقتی دی820 رو (که دادم به بابام) دستم می گیرم، خیلی ازش خوشم میاد.

اینو بگم که به لحاظ کیفیت صدا، وصل کردم به کامپیوتر، صداشون عین هم بود.
به لحاظ دوربین، خیلی جاها دوربین 1.3 سامسونگ بهتر از 2 سونی عکس می گیره. فیلمبرداری سونی اریکسون آشغاله ولی سامسونگ آخر فیلمبرداریه.
به لحاظ کیفیت ساخت و جنس بدنه، سونی اریکسون هیچی نیست و سامسونگ خیلی سرتر بود.
به لحاظ باتری، سونی اریکسون حدود 2 برابر کار می کنه.

فعلاً که اینه. چیز خاصی رو می خوای، بگو تا بگم.

payman1991
15-07-2007, 08:31
اتوفوکوس را که دی 900 هم داره
البته ضعیفه
اتو فوکوس دوربین های کانونیه چیز دیگس

payman1991
15-07-2007, 08:33
"دی 900 میتونه فایل های ورد و اکسل را بخونه"

این فایل ها را باید توی کدوم قسمت ریخت و چه جوری بازشون کرد؟؟؟
من توی قسمت other file ریختم ولی نتونستم بازش کنم........

متالیک
15-07-2007, 09:00
سلام
d900i با گارانتی پارس قائم هست؟ قیمت روزش چنده؟

payman1991
15-07-2007, 12:02
چه برنامه هایی میشه روی این گوشی نصب کرد؟؟؟
برنامه هایی مثل "عکسبرداری از صفحه نمایش،هک کردن بولوتوث دیگران و امثال اینها"میشه روش نصب کرد یا این برنامه ها فقط روی گوشی با سیستم سیمبین نصب میشه؟؟

payman1991
15-07-2007, 12:05
سلام
d900i با گارانتی پارس قائم هست؟ قیمت روزش چنده؟

اولا که به نظر من گوشی با گارانتی خریدن=پول اضافه دادن برای هیچی
بعدش هم همونجوری که می دونید دیگه سریال چنج و اصلی نداره
یعنی اگر که گوشی فلش هم بشه بازم مخابرات میخوندش
قیمتش هم اینجا(مبارکه-اصفهان) 265 هست
البته با قاب مشکی
چون قاب نقره ایش گیر نمیاد

payman1991
15-07-2007, 13:01
دیکشنری چه طور؟؟
کسی تا حالا روش نصب کرده؟؟؟

MOSHAVER AMIN
15-07-2007, 22:27
دیکشنری چه طور؟؟
کسی تا حالا روش نصب کرده؟؟؟

دوست عزيز هيچكدام از مواردي كه شما فرموديد قابل نصب روي اين گوشي نيست

payman1991
16-07-2007, 07:10
دوست عزيز هيچكدام از مواردي كه شما فرموديد قابل نصب روي اين گوشي نيست

آخه چرااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟:19: :13: :18:
من این گوشیا نمی خااااااااااااااااااام........ ..........:19: :13: :18:

payman1991
16-07-2007, 10:41
چه جوری میشه با بلوتوث این گوشی اس ام اس فرستاد(متن)
فایل های ورد را چه طور؟؟؟
تاحالا کسی روش باز کرده؟؟؟

aftab_azad20
16-07-2007, 11:37
اگه منظورت از برنامه هک همون blover2باشه میشه روش نصب کرد چون فرمتش جاواست اصلا هر برنامه یا بازی که فرمتش جاوا باشه میشه روش نصب کرد اما یکم مشکله ولی به خوشگلی گوشی می ارزه:31:

Rjoun
16-07-2007, 15:36
اولا که به نظر من گوشی با گارانتی خریدن=پول اضافه دادن برای هیچی
بعدش هم همونجوری که می دونید دیگه سریال چنج و اصلی نداره
یعنی اگر که گوشی فلش هم بشه بازم مخابرات میخوندش
قیمتش هم اینجا(مبارکه-اصفهان) 265 هست
البته با قاب مشکی
چون قاب نقره ایش گیر نمیاد
رفيق فكر كنم نوع iدي 900گرونتر باشه در ضمن رنگش هم نوك مدادي هستش.

mojtaba_18843
16-07-2007, 18:24
دوستاني كه d900i دارند باطري اين گوشي چه جورياست؟
من با دي900 تونستم 39 ساعت با استفاده عادي ازش بهره ببرم كه البته خاموش نشد البته اصلا راضي كننده نيست!!!

payman1991
16-07-2007, 20:46
رفيق فكر كنم نوع iدي 900گرونتر باشه در ضمن رنگش هم نوك مدادي هستش.

نه عزیزم
من خودم دو هفته پیش این گوشی را با قیمت 265 و استایل مشکی کامل گرفتم.دی 900 معمولی قیمتش 250 تومن بود. ولی یسری مشکلاتی داشت از جمله اینکه منشی تلفنیش پیغام ها را ضبط نمیکرد و کابل تی وی هم روش نبود.....
برای اینکه بفهمی دی 900 معمولی را با استایل مشکی به جای نوع آیش بهت غالب نکرده باشند بهتره که یک بار گوشی را خاموش روشن کنی.موقع روشن کردم مدل گوشی را کامل مینویسه.در ضمن نوع آی در قسمت Application گزینه ای به نام FM Radio داره.برخی از مشکلات دی 900 را هم نداره.

payman1991
16-07-2007, 20:47
دوستاني كه d900i دارند باطري اين گوشي چه جورياست؟
من با دي900 تونستم 39 ساعت با استفاده عادي ازش بهره ببرم كه البته خاموش نشد البته اصلا راضي كننده نيست!!!

باطری این گوشی هیچ تفاوتی با دی900 نداره
ولی اگر شارژ و دشارژ اولیه خوبی داشته باشه عمرش بیشتره
منم با استفاده معمولی مثل گرفتن10-12 عکس در روز و گاها استفاده از بلوتوث باتری نتونست بیشتر از 46 ساعت دووم بیاره low battry زد ولی خاموش نشد..

payman1991
16-07-2007, 20:48
آقای RJOUN خان
یه پست دیگه بزن 1000 تا بشه سر راست.................

payman1991
16-07-2007, 21:19
اگه منظورت از برنامه هک همون blover2باشه میشه روش نصب کرد چون فرمتش جاواست اصلا هر برنامه یا بازی که فرمتش جاوا باشه میشه روش نصب کرد اما یکم مشکله ولی به خوشگلی گوشی می ارزه:31:

aftab_azad20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

آیا شما برنامه blover2 رادارید؟؟؟
مطمئنی که ورژن 2 هست؟؟؟
چون یکی ازدوستان میگفت توی سایت خود برنامه که روسی هستش بیشتر از 1.5 نبود(البته 2 ماه پیش)
اگر داری لطف کن لینک دانلودش رابزار تا هم من و هم دیگر عزیزان استفاده کنند.
در ضمن:
چه جوری نصبش کردی؟؟
با روشی که شهاب خان توی تاپیک آموزش بازیها گفته بود؟؟؟
راحت نصب میشه یا عذاب میده؟؟؟؟

mojtaba_18843
16-07-2007, 22:19
نه عزیزم
من خودم دو هفته پیش این گوشی را با قیمت 265 و استایل مشکی کامل گرفتم.دی 900 معمولی قیمتش 250 تومن بود. ولی یسری مشکلاتی داشت از جمله اینکه منشی تلفنیش پیغام ها را ضبط نمیکرد و کابل تی وی هم روش نبود.....
برای اینکه بفهمی دی 900 معمولی را با استایل مشکی به جای نوع آیش بهت غالب نکرده باشند بهتره که یک بار گوشی را خاموش روشن کنی.موقع روشن کردم مدل گوشی را کامل مینویسه.در ضمن نوع آی در قسمت Application گزینه ای به نام FM Radio داره.برخی از مشکلات دی 900 را هم نداره.

مي توني بگي چه تغييراتي نسبت به دي 900 داره؟
مثلا عكس هاي توي رم رو اسلايد نشون ميده؟ يا تغييراتي از اين قبيل؟
و يه سوال از ساير دوستان داشتن راديو نياز به سخت افزار داره يا نه نرم افزاري و سوال ديگه اينكه فريم ور دي 900 آي رو ميشه واسه دي900 گذاشت؟

payman1991
17-07-2007, 07:32
من روی این گوشی رم ننداختم
رادیو فکر میکنم نیاز به نرم افزار داشته باشه
نقش آنتن رادیو را هم هندز فری Earphone گوشی بازی میکنه(البته بازم مطمئن نیستم باید شهاب خان جواب بده)
یه سئوال هم من از شما دارم:
فریم ور چیه؟؟؟
یکی از سئوالای من هنوز بیچوابه

چه جوری میشه فیال های ورد و pdf را روی این گوشی باز کرد؟؟؟؟

BLOVER2 را هم اگر کسی داره حتما بزاره.........

mojtaba_18843
17-07-2007, 14:06
فريم ور همون نرم افزار گوشيه.كد #1234#* رو بزن ورژنش رو نشون ميده.
منظورم از راديو اينه كه براي يه گوشي كه راديو نداره ميشه راديو گذاشت حالا با تغيير فريم ور يا...

saeid_linker
17-07-2007, 16:19
radio سخت افزاريه

saeid_linker
17-07-2007, 16:20
نرم افزاري نميشه . شرمنده...

mojtaba_18843
17-07-2007, 19:26
راستي قاب دي900 رو ميشه با 900i عوض كرد يا سري هاي ديگه؟

mojtaba_18843
17-07-2007, 19:28
اگه از دي 900 آي يه عكس داريد (ازخود گوشي) يا مي تونيد بگيريد اينجا بزاريد عكسي كه بشه با دي900 مقايسه كرد عكساي تو اينترنت عين همن.

MOSHAVER AMIN
17-07-2007, 22:07

گمون نكنم بشه ولي ميتوني از خدمات پشتيباني سامسونگ توي خيابون پاكستان جويا بشيد

CD-RW
18-07-2007, 08:58
اگه از دي 900 آي يه عكس داريد (ازخود گوشي) يا مي تونيد بگيريد اينجا بزاريد عكسي كه بشه با دي900 مقايسه كرد عكساي تو اينترنت عين همن.

ظاهر این دو تا گوشی هیچ فرقی نداره , فقط رنگ و جنس بدنه اش عوض شده , توی مدلهای زرشکی و نقره ای بدنه فلزی داره . مدل سیاه رنگ با همون بدنه پلاستیکی ( انعطاف پذیر ) ساخته شده .

mojtaba_18843
19-07-2007, 18:24
يه سوال هندزفري بلوتوث همشون تك اسپيكر هستن؟

MOSHAVER AMIN
19-07-2007, 23:00

خير اينطور نيست دوست من
اخيرا موتورولا با توليد گوشي rokor z 6 و با هنذفري بلو توث دوتائي اين قانون رو شكسته ولي تا مد شدن و به بازار اومدن اين نوع هنذفري ها توي بازار ايران كمي وقت لازمه

mojtaba_18843
19-07-2007, 23:56
من الآن ميخوام و آپولو هوا كردن موتورولا به درد من نمي خوره !

hossein-p30-f
20-07-2007, 14:34
سلام
یه چند تا سوال دارم از D900i دارم
1- روی چه چیزایی میشه پسورد گذاشت؟؟؟؟؟؟؟ (( مثل موتورولا هست روی هممممممممممممممممممممه چیزش پسورد میذاره ))

2- کنتور SMS و مکالمه داره یا نه؟؟؟؟؟؟
3- برای اینکه بفهمم SMS فارسی داره یا نه حتما باید امتحانش کنم ؟؟؟ ((چه گارانتی باید باشه تا SMS فارسی بگیره؟؟))00
4-واقعا زنگ SMS ش رو نمیشه تغییر داد :18: ((خودش چند نوع زنگ برا SMS ش داره))
5- تم هاش چند نوع هست ((نمیشه از خارج گوشی تم بریزی روش؟؟؟؟؟؟ :18: ))

kamran64
20-07-2007, 16:06
kesi midone barnameye farsi saz d900i ro az koja mitonam gir biyaramya mishe aslan farsish kard va age faghat bahash ahang gosh bedi cheghad batrish mimone mamnon misham javab bedin

ويرايش
alex_pk : تايپ فينگيليشی(پينگيليش) در سايت ممنوع است.
لطفاً فارسی تايپ کنيد.

کسی ميدونه برنامه فارسی ساز d900i رو از کجا ميتونم گير بيارم يا ميشه اصلاً فارسيش کرد و اگه فقط باهاش آهنگ گوش بدی چقدر باطريش ميمونه ممنون ميشم جواب بدين.

mojtaba_18843
20-07-2007, 20:20
سلام
1- روی چه چیزایی میشه پسورد گذاشت؟؟؟؟؟؟؟ (( مثل موتورولا هست روی هممممممممممممممممممممه چیزش پسورد میذاره ))

3- برای اینکه بفهمم SMS فارسی داره یا نه حتما باید امتحانش کنم ؟؟؟ ((چه گارانتی باید باشه تا SMS فارسی بگیره؟؟))00

1-روي پوشه ويدئو-صدا-موسيقي-عكس و دفترچه تلفن-مسيج-ليست تماس ها- و مموري كارت و خود گوشي-درضمن فايل قفل نميكنه
2-فقط براي مكالمه
3-نه خير يه فايل با اسم فارسي بريز توش اگه مربع نشون نداد و اسم رو تونست نشون بده پس داره-درضمن تو بخش زبان بايد فارسي داشته باشه حداقل براي زبان متن-پارس قائم رو فقط مي دونم خودتم مي توني بدي برات فارسي كنن خود پارس قائم هم مي كنه.
4-ده تا داره كه دو سه تاش به نظر من با كلاس و قشنگه
5-يه تم با دورنگ سياه و سفيد وزيبا(من نمي دونم اين تم چه كارائي داره كه ملاك قرار مي دن خوب اگه بود بهتر بود ولي اصلا ملاك نيست:13: )

در ضمن اگه رو همههههههههه چيزش پسورد مي خواي يه برنامه جاوا روش نصب كن تا همهههه چيزش قفل شه!!!

mojtaba_18843
20-07-2007, 20:22
kesi midone barnameye farsi saz d900i ro az koja mitonam gir biyaramya mishe aslan farsish kard va age faghat bahash ahang gosh bedi cheghad batrish mimone mamnon misham javab bedin

ويرايش
alex_pk : تايپ فينگيليشی(پينگيليش) در سايت ممنوع است.
لطفاً فارسی تايپ کنيد.

يه روز و نيم تا دو روز

ShahabSAMSUNG
20-07-2007, 21:15
radio سخت افزاريه

نه عزیز.
یه برنامه جاوا دارم که رادیو به گوشی اضافه می کنه. منتها تا حالا امتحانش نکردم.

فکر کنم بشه.
ببر نمایندگی. فقط خودشون عوض می کنن.

منظورت رو متوجه نشدم.

نه عزیز. هندزفری بلوتوث استریو سامسونگ اولین هندزفری های استریو (با دو گوشی) بود که وارد بازار شد.

خير اينطور نيست دوست من
اخيرا موتورولا با توليد گوشي rokor z 6 و با هنذفري بلو توث دوتائي اين قانون رو شكسته ولي تا مد شدن و به بازار اومدن اين نوع هنذفري ها توي بازار ايران كمي وقت لازمه

:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:

سامسونگ همزمان با عرضه دی500 هندزفری بلوتوث رو وارد ایران کرده بود. منتها الان تو بازار گیر نمیاد.

سلام

1) روی همه چیز.

2) برای SMS نه ولی برای مکالمه داره.

3) خب اگه منوی فارسی داشته باشه، اس ام اس فارسی هم می گیره.

4) بله. واقعاً نمیشه. خودش 10 تا داره. (با هک کردن میشه عوض کرد. منتها فعلاً بی خیال!)

5) دو تا تم زیبا و با کلاس داره (اونم اگه بخوای عوض کنی باید هک کنی که فعلاً بی خیال!)

برای فارسی کردن باید بدی گوشیت فلش بشه. ببر نمایندگی.
در مورد زمان هم دوستان گفتن.

mojtaba_18843
20-07-2007, 22:18
نه عزیز.
یه برنامه جاوا دارم که رادیو به گوشی اضافه می کنه. منتها تا حالا امتحانش نکردم.

فکر کنم بشه.
ببر نمایندگی. فقط خودشون عوض می کنن.

منظورت رو متوجه نشدم.

نه عزیز. هندزفری بلوتوث استریو سامسونگ اولین هندزفری های استریو (با دو گوشی) بود که وارد بازار شد.

:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:

سامسونگ همزمان با عرضه دی500 هندزفری بلوتوث رو وارد ایران کرده بود. منتها الان تو بازار گیر نمیاد.

1) روی همه چیز.

2) برای SMS نه ولی برای مکالمه داره.

3) خب اگه منوی فارسی داشته باشه، اس ام اس فارسی هم می گیره.

4) بله. واقعاً نمیشه. خودش 10 تا داره. (با هک کردن میشه عوض کرد. منتها فعلاً بی خیال!)

5) دو تا تم زیبا و با کلاس داره (اونم اگه بخوای عوض کنی باید هک کنی که فعلاً بی خیال!)

برای فارسی کردن باید بدی گوشیت فلش بشه. ببر نمایندگی.
در مورد زمان هم دوستان گفتن.

اون برنامه جاواي شما راديو اينترنتي هستش نه FM!!!

هندزفري بلوتوث هست منتها با دو اسپيكر چي؟يا چيزي كه سيم بهش وصل شه

MOSHAVER AMIN
20-07-2007, 22:44
در مورد هندفري بلوتوث با دو اسپيكر بي سيم در مورد اين مدل موتو ميتونيد به سايت موتورولا مراجعه كنيد

hossein-p30-f
20-07-2007, 23:06
ممنون از جوابهاتون :10: :10: :10:
یه سوال دیگه قیمتش الان چنده ؟؟؟؟؟

mojtaba_18843
21-07-2007, 00:44
دو رو بر 260

ShahabSAMSUNG
21-07-2007, 01:08
اون برنامه جاواي شما راديو اينترنتي هستش نه FM!!!

هندزفري بلوتوث هست منتها با دو اسپيكر چي؟يا چيزي كه سيم بهش وصل شه

منظورم همونه دیگه.
اولین گوشی ها، سامسونگ بودن که هندزفری بلوتوث (بدون سیم) با دو اسپیکر رو پشتیبانی می کردن.
فردا عکسش رو میزارم تا ببینی.

hossein-p30-f
21-07-2007, 20:02
سلام
خوب یه سوال دیگه
من با گوشی زیاد آهنگ گوش می کنم((این گوشی رو پیشنهاد می کنین یا نه))
لطفا بگید این گوشی ((d900)) با هدث و با اسپکر چقدر شارژش میره
با حداکثر 260000 چه گوشی رو می تونم بخرم
یه دوربین خوب ((حداقل 2 )) و گوش دادن آهنگ (( این کاراییه که من از گوشی میکشم))
ممنون

MOSHAVER AMIN
21-07-2007, 21:39
سلام
خوب یه سوال دیگه
من با گوشی زیاد آهنگ گوش می کنم((این گوشی رو پیشنهاد می کنین یا نه))
لطفا بگید این گوشی ((d900)) با هدث و با اسپکر چقدر شارژش میره
با حداکثر 260000 چه گوشی رو می تونم بخرم
یه دوربین خوب ((حداقل 2 )) و گوش دادن آهنگ (( این کاراییه که من از گوشی میکشم))
ممنون

اگه نظرت رو دي 900 هستش بايد يه هندفري گوشي اي 250 واسش رديف كني تا لااقل شمارو راضي نگه داره
در ضمن مصرف اين گوشي هم كمي بالاست

MOSHAVER AMIN
21-07-2007, 21:40
با اجازه دوستان سامسونگي حدود همين قيمت ميتوني يه دبليو 810 هم مد نظرت داشته باشي

mojtaba_18843
22-07-2007, 00:23
با اجازه دوستان سامسونگي حدود همين قيمت ميتوني يه دبليو 810 هم مد نظرت داشته باشي

تنها برتري 810 به دي900 ام پي تري پلير اونه اونم به خاطر مگا باس وگرنه در كيفيت دي 900 چيز زيادي كم نداره و خيلي با كيفيت هستش در مقابل دوربين قوي تر .ال سي دي بزرگتر وخيلي با كيفيت-زيبايي و...
البته يه هدفون خوب بايد براش گير بياري كه زياد تو بازار نيست.در كل بله منم ام پي تري پلير 810 رو ترجيح ميدم چون عشق Boss هستم.

S A M S U N G
22-07-2007, 02:33
سلام به همگی
یه سوال دارم میدونم اینجا نباید بپرسم ولی با بچه های اینجا بیشتر آشنا هستم
من یه تلویزون سامسونگ مدل Cs29z30 دارم ولی متاسفانهیه جورایی خراب شده
یعنی تصویر رو به صورت تخم مرغی نشون میده یا آرم شبکه ها اصلا تو صفحه معلوم نیست
بردم نمایندگی روی کنترل تلویزیون وقتی که خلموش بود یه چندتا دکمه زد تلویزیون خودش روشن شد وش یه منو ظاهر شد
میخواستم ببینم کسی از بچه ها نمبدونه چطوری میشه اون منو و آورد ؟
ای من واسه تنظیمات صفحه هست مثل مانیتور که میشه صفحه رو کوچیک کرد بزرگ کرد باز کرد و ......
اگه راهنمایی کنین ممون هستم

MOSHAVER AMIN
22-07-2007, 21:55
تنها برتري 810 به دي900 ام پي تري پلير اونه اونم به خاطر مگا باس وگرنه در كيفيت دي 900 چيز زيادي كم نداره و خيلي با كيفيت هستش در مقابل دوربين قوي تر .ال سي دي بزرگتر وخيلي با كيفيت-زيبايي و...
البته يه هدفون خوب بايد براش گير بياري كه زياد تو بازار نيست.در كل بله منم ام پي تري پلير 810 رو ترجيح ميدم چون عشق Boss هستم.

صحبت اقا مجتبي هم منطقيه هم قابل تفكر
ديگه ميل خودته كه چي دوست داري

payman1991
23-07-2007, 09:09
بچه ها دستم به دامنتون کمکم کنید
من میخام برنامه bloover2را روی دی900آی بریزم
همه مراحل را میرم ولی وقتی که 2-download را میزنم گوشی یه لحظه میخاد دانلود کنه ولی میره توی لیست بازیهای خود گوشی و هیچ اتفاقی نمی افته
من این برنامه را حتما نیاز دارم
هر جور میتونی کمکم کنید
در واقع هیچ برنامه ای را نمی تونم روش نصب کنم
بعد از این که کد آخر را میزنم و usb را انتخاب میکنم وقتی دانلود را میزنم یرای یک لحظه عملیات دانلود شروع میشه (0%) و صفحه اصلی خود گوشی ظاهر میشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/
در ضمن فایل های جد که ساخته میشه حجمشون در حد 500-600بایت هستش
آیا این طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein-p30-f
23-07-2007, 12:29

منم می خاستم یا 800 یا 810 رو بردارم ولی این سری هرکی سونی خرید مزخرف از اب در اومد
یا هنگ میکنه یا ریسیت میکنه یا خاموش میکنه و.......

حالا من D900i رو قیمت گرفتم 267000 ((یزد)) گارانتی نداره مشکلی نداره اگه بخرم قیمتش مناسبه ؟؟؟؟؟
راستی فارسی هم نداره

hossein-p30-f
23-07-2007, 12:46
یه چندتا سوال دیگه
1- نرم افزار گوشی چه جوریه میشه باش Sms روی هارد ریخت یا بلعکس ؟
2- یه سوال ((فقط نزنین)) کلیداش چه جوری قفل میشه ((آخه من تا حالا با گوشی کشویی کار نکردم))
3- روی اسکرین سیورش اگه Sms یا میس کال داشته باشی نشون میده یا نه ؟؟؟
ممنون :40:

CD-RW
23-07-2007, 16:10
یه چندتا سوال دیگه
2- یه سوال ((فقط نزنین)) کلیداش چه جوری قفل میشه ((آخه من تا حالا با گوشی کشویی کار نکردم))

جوابها :
1- نرم افزار گوشی اجازه ریختن اس ام اس های یک دونه ای رو میده , بیشتر از یکی رو به صورت EMS نشون مییده که امکان خوندنش نیست .
2- فقط کافیه کشویی گوشی رو ببندی .
3- اسکرین سیور نداره ولی با فشردن هر دکمه ای میتونی متوجه پیامهای رسیده یا تماسهای ناموفق بشی .

hossein-p30-f
23-07-2007, 16:50
یعنی وقتی کشویی بسته باشه نمیشه با گوشی کارکرد:13::13::13:

یه چیز دیگه
چه جوری بفهمم گوشی D900 هست یا D900i
اگه پشت گوشی نوشته باشه D900i کافیه یا باید حتما روشنش کنم

ShahabSAMSUNG
23-07-2007, 19:59
منم می خاستم یا 800 یا 810 رو بردارم ولی این سری هرکی سونی خرید مزخرف از اب در اومد
یا هنگ میکنه یا ریسیت میکنه یا خاموش میکنه و.......

حالا من D900i رو قیمت گرفتم 167000 ((یزد)) گارانتی نداره مشکلی نداره اگه بخرم قیمتش مناسبه ؟؟؟؟؟
راستی فارسی هم نداره

البته بگم که شارژ دی900 زود خالی میشه و مثل اینکه باتری هاشون مشکل داره. دقیق معلوم نیست ولی دی900آی بهتره و یه مقدار بیشتر شارژ نگه میداره.

هندزفری برای گوشی دادن موزیک، کیفیت خوبی داره ولی خوب توی گوشی وای نمیسته.
بهتره یه هندزفری که برای مدل های E250 یا E490 باشه، بخری.

سعی کن حتماً فارسی رو داشته باشه. یه جورایی ضدحاله که برات اس ام اس بیاد، بعد نتونی بخونی!!

یه چندتا سوال دیگه

1) میشه منتها اس ام اس هایی که یک صفحه باشن.
2) کشو رو که ببندی، قفل میشه.
3) اسکرین سیور؟؟؟ وقتی صفحه خاموشه، کافیه کلید ولوم رو نگه داری. یه ساعت بزرگ نمایش میده و اگه اس ام اس یا میس کال داشته باشی، علامتش رو نشون میده.

یعنی وقتی کشویی بسته باشه نمیشه با گوشی کارکرد:13::13::13:

یه چیز دیگه
چه جوری بفهمم گوشی D900 هست یا D900i
اگه پشت گوشی نوشته باشه D900i کافیه یا باید حتما روشنش کنم

عزیز دل، اونطوری نیست که فکر می کنی.
قفل میشه ولی برای باز کردن، باید کلید سمت چپ و سپس کلید سمت راست رو بزنی و می تونی با گوشی کار کنی.
دی900آی قاب فلزی داره و با یه نگاه میشه فهمید که کدوم به کدومه. نیاز به روشن کردن هم نیست.

ضمن اینکه چند تا مورد دیگه هم هست. مثلاً می دونی که زنگ اس ام اس این گوشی، فقط 10 تا زنگ پیش فرض داره و به غیر از اونا نمی تونی زنگ دیگه ای براش بزاری؟

اگه خواستی بگیری، بگو تا راهنماییت کنم که چیکار کنی که سرت کلاه نره. :46:

hossein-p30-f
23-07-2007, 21:25
اگه خواستی بگیری، بگو تا راهنماییت کنم که چیکار کنی که سرت کلاه نره

ممنون از جوابهای کاملت
بله می خوام بگیرم :27::27::27:
یه جا قیمت گرفتم 267000 شبی یه جا دیگه گرفتم 330000 هر دوتاش بدون گارانتی:18::18::18::18:
نمی دونم یعنی چی یعنی ملت اینقدر دزد شدن یا فرقشو من نمیفهمیم
چد جا دیگه هم که گرفتم بین 265000 تا 275000 بود
حالا چیکار کنم
چند جای دیگه هم که رفتم هیچ کدوم فارسی نداشتن:41:

itbazar
24-07-2007, 00:56
قیمت کسی داره؟

mojtaba_18843
24-07-2007, 01:01
بله روي صفحه اصلي ميسد كال و اس ام اس رو هشدار ميده

mojtaba_18843
24-07-2007, 01:20
:5:

SGH-D900 BY SAMSUNG

مطالب زير از سايت جي اس ام استخراج شده كه با استفاده تجربي من از اين گوشي تا بيش از 60 درصد به آن مطلب اضافه شده و اگر جايي استفاده كرديد لطفا منبع پايين نوشته رو ذكر كنيد.در ضمن براي جولوگيري از بهم ريختن سطر ها از فونت انگليسي استفاده نكردم.

آنچه در پكيج استاندارد موجود است:

گوشی موبایل
شارژر
هدست سیم دار استریو
هدست بلوتوث سامسونگ
كابل اتصال به رايانه
سي دي نرم افزار گوشي
كابل خروجي تلويزيون
كارت حافظه 256 مگابايتي
دفترچه راهنما

آنچه در بسته خريداري شده در ايران موجود مي باشد:

- گوشي موبايل
- شارژر
-هدست سيم دار استريو
- كابل اتصال به رايانه
- سي دي نرم افزار گوشي
- كابل خروجي تلويزيون (بسته به محل خريد و نوع گارانتي)
- دفترچه راهنما

مشخصات ظاهري و فيزيكي گوشي:

قاب اين گوشي از رنگ سیاه با ترکیب نوار نقره ای رنگی تشکیل گردیده است قاب دور صفحه نمایش براق می باشد همچنین پایین قاب جلوی گوشی نیز همین حالت را دارد این قاب به طور کلی از یک پلاستیک خوشایندی ساخته شده است كه داراي انعطاف پذيري بالايي بوده كه مقاومت مناسبي در آن ايجاد شده است. تغییراتی نیز برروی دکمه های گوشی نسبت به سري هاي قبلي از این لحاظ نیز اعمال گردیده است و مسطح بودن دكمه هاي گوشي شايد شما را به ياد برخي مدل هاي برند موتورولا بيندازد.ضخامت این گوشی 12/9 میلی متر بوده که همسان با گوشی های جدید می باشد و این گوشی کاملاً لاغر است و ابعاد آن 12/9*51*103/5 میلی متر می باشد که دارای وزن 83 گرم است. علت پايين بودن وزن گوشي عدم استفاده از پلاستيك و استفاده كامل از فلز در ساختار گوشي مي باشد وحالت بيروني آن كه پلاستيك است بر روي گونه شما خوشايند خواهد بود. و به طور كلي ظاهر اين گوشي جذاب و به علت استفاده از رنگ مشكي شبيه به گوشي هاي گران قيمت مي باشد.

صفحه نمايش اين گوشي بسيار عالي بوده و از نوع تي اف تي با روزولوشن 320*240 پيكسل مي باشد و قابليت نمايش 262000 رنگ را دارد كه كاملا رنگي مي باشد و تا 8 خط قابل جا شدن در آن مي باشد.اين گوشي در زمينه صفحه نمايش نسبت به 6233 نوكيا و كا800 سوني اريكسون كاملا سر مي باشد.

قسمت کشویی گوشی نیز دارای فنرهایی برای باز و بسته شدن سریع و خودکار می باشد و در داخل آن می توانید کاملاً این فنرها را ببینید که با استفاده از آن ها با یک دست گوشی
را باز و بسته می کنید. دکمه های شماره گیری گوشی دارای نورپس زمینۀ سفید می باشند که به طور کاملاً جداگانه و در هر شرایطی واضح و نورانی می باشند.

دکمه های گوشی دارای ابعاد متوسط بوده دکمه های چند منظوره نیز بزرگ بوده و هنگام کار با آن ها مشكلي نخواهيد داشت . در سمت چپ گوشی دکمۀ کنترل صوتی قرار دارد كه در حالت استندباي با نگه داشتن با تاخير ساعت و تاريخ را نمايش مي دهد و محل قرارگيري كارت حافظه ميكرو اس دي هم همين سمت مي باشد كه اگر از كارت مناسب استفاده شود ظرفيت بيش از 2 گيگا بايت را ساپورت مي كند.در سمت راست گوشي دكمه دوربين گوشي و محل اتصال شارژر ، كابل تي وي و هندزفري (هر سه از يك در گاه) با يك پوشش مناسب قرار دارد .در اين گوشي براي حفظ ظاهر يك دست و جلوگيري از آسيب ديدگي گوشي جاي بند در نظر نگرفته شده است.

به گفته سازندگان اين گوشي باتري قدرتمند اين گوشي اجازه كار تا 260 ساعت در حالت استندباي و6/5 ساعت مكالمه مداوم را مي دهد وعملا شما بايد بتوانيد تا سه روز روي گوشي با يك ساعت مكالمه حساب باز كنيد و با 1/5 ساعت مكالمه و كمي كار با ديگر كارايي هاي گوشي 2 روز به كار خود ادامه مي دهد اما باتري هاي موجود در بسته اين گوشي در ايران كاملا متفاوت با اين ادعا است و شايد چيزي معادل نصف مدت زمان گفته شده براي شما كار كند. و اگر از امكانات گوشي مخصوصا دوربين و ديدن فايل هاي ويدئويي زياد استفاده مي كنيد بي شك كمتر از 24 سا عت براي شما كار خواهد كرد كه اين موضوع فرضيه اصل نبودن باتري روي بسته گوشي را بالا مي برد.در ضمن باطري اين گوشي در مقايسه با سري هاي قبلي با قاب گوشي يك تكه نمي باشد و پوشش پشت گوشي مجزا از باتري بوده كه از نكات مثبت سامسونگ براي اين گوشي در اين زمينه مي باشد.

يك دوربين 3 مگا پيكسلي براي اين گوشي در قسمت پشت آن در در نظر گرفته شده و بايد اسلايد گوشي بالا باشد تا بتوانيد از آن استفاده نمياييد. اين دوربين داري فوكوس اتوماتيك ميباشد و تنظيمات نرم افزار متعددي براي آن در نظر گرفته شده قدرت فيلم برداري گوشي بسيار بالا مي باشد و قابليت ضبط 30 فريم در ثانيه را دارا مي باشد و مي توانيد فيلم هاي با كيفيتي را ضبط نماييد اما قدرت عكاسي آن برتري نسبت به 3 مگاپيكسلي هايي مانند كا800 سوني اريكسون و ان80نوكياندارد. اين دوربين در فضاي باز عكس هاي بي نظيري را شكار مي كند در كنار دوربين گوشي يك آينه و يك فلاش در نظر گرفته شده كه قدرت فلاش گوشي بالا نمي باشد و نمي توانيد تاثير آن را در عكستان به راحتي احساس كنيد و بيشتر كارايي چراغ قوه را دارد.

در اين گوشي شنيدن مكالمات و فايل هاي صوتي تنها از طريق بلندگوي قسمت بالايي دستگاه انجام شدني است و به جز اين بلندگوي مشترك بلندگوي ديگري در نظر نگرفته شده.بلندي صداي گوشي با كا750 سوني اريكسون تا حدودي برابري مي كند البته صداي زنگ تماس كا750 با اين گوشي اختلاف قابل ملاحظه اي دارد و بيشتر است.

نرم افزار گوشي ،منوها و امكانات :

در اين گوشي از چيپ فيليپس استفاده گرديده است كه داراي سرعت 104 مگا هرتز مي باشد.شما تاخير زيادي را در سي پي يو گوشي و عملكرد گوشي مشاهده نخواهيد نمود ولي در زمان عكس برداري تاخيري مشاهده خواهيد كرد كه كاملا قابل چشم پوشي است.

نکتۀ مهم دیگر عدم توانایی گوشی در سریع رندر نمودن تصاویر می باشد و همچنین چون ساختار گوشی متعلق به نسل های گذشته می باشد، قابلیت اجرای پرسرعت برنامه های جاوا را در خود نداشته و به همین نسبت اجرای بازی ها نیز در گوشی دارای محدودیت هایی خواهد بود . البته باید بگوییم همین میزان کارهای موجود و سرعت و قدرت کفایت می کند و این گوشی البته آخرین گوشی های این نسل می باشد و در آینده، ما باید منتظر مدل های جدیدی باشیم.

اینترفیس های اخیر شرکت سامسونگ تا حدی استاندارد و تکراری گردیده است به عنوان مثال تنها از دو تم سفید و سیاه در کنتراست بالا استفاده می شود و افزودن تم به گوشي كار راحتي نيست.

در صفحه اصلي گوشي شما، در قسمت پايين سمت راست ورودي دفترچه تلفن و سمت چپ ورودي منوي اصلي قرار دارد ساعت گوشي در سمت چپ و تاريخ در سمت راست و بالاي صفحه قرار دارند كه هردو با يك نوار تيره رنگ در يك خط قراردارند.آيكن باتري در سمت راست و منتها عليه بالا و وضعيت آنتن دهي به همين صورت و در سمت چپ قرار دارد و اگر زنگ بيداري فعال باشد آيكن ان كنار آيكن آنتن نشان داده مي شود.آيكني هم در كنار آيكن باتري قرار دارد كه وضعيت نوع زنگ تماس از قبيل حالت سكوت و يا ويبره - ملودي را نشان مي دهد واگر كارت حافظه داخل گوشي باشد آيكن آن در كنار آيكن قبلي كه گفته شد نشان داده مي شود.يك ساعت عقربه اي هم وجود دارد كه در صورت انتخاب تم پيشفرض به جاي ساعت آنالوگ نشان داده ميشود ونكته جالب اينكه اگر براي صفحه اصلي تم را انتخاب نكنيد مي توانيد نمايش نام اپراتور سيم كارتتان را غير فعال كنيد.
منوی اصلی در این گوشی به صورت یک ماتریس 3 × 3 نمايش داده می شود و تمامی زير منوها به صورت لیست های افقی می باشند.لیست های زیرمنوها به طور خودکار کم رنگ تر نشان داده می شود.با دکمۀ جهت دار نیز می توانید برروی منوی اصلی به چپ و راست بروید شما قابلیت ورود به هر آیکن دلخواه را با تنظیم برخی دکمه ها به طور پیش فرض نیز خواهید داشت . نکتۀ منحصر به فرد در گوشی سامسونگ قابلیت حفظ و ذخیرۀ آخرین منو و زیرمنوهای وارد شده می باشد و زمانی که به داخل همان منو بروید این زیرمنو به طور خودکار پررنگ تر می گردد ، به عنوان مثال اگر قبلاً وارد منوی تماس ها شده اید و در زیرمنوی آن ها نیز کارهایی را انجام داده اید برای بار بعدی که وارد منوی اصلی می شوید تماس ها و زیرمنوهای وارد شده پررنگ تر نمایش داده می شوند و شما به راحتی می توانید به آن ها وارد شوید.
در این اینترفیس، گوشی به طور خودکار برحسب محلی که شما در آن هستید تم ها و تصاویر پس زمینه گوشی را عوض می کند مثلاً اگر به روسیه بروید عکس کاخ کرملین را نشان می دهد و اگر پاریس باشید دروازۀ آزادی و اگر در لندن باشید کاخ پارلمان و... را نشان می دهد که در آیندۀ نزدیک این تغییرات حتی برای شهرها اعمال می شود ، مثلاً در تهران عکس بازار و در اصفهان عکس عالی قاپو ، که این سیستم به طور خوردکار برحسب زمان و محل سکونت شما تعیین می گردد . همچنین برخی از عکس ها و تم ها براساس روزی که در آن هستید و یا زمان روز تعیین می شود ، مثلاً صبح عکس خورشید را روی کرملین می بینید و عصر رنگ سرخ غروب در بین مناره های کرملین مشهود خواهد بود و حتی بالاتر از آن اگر شبکه خوب آنتن دهد اثر هوای خوب بوده و نور تصویر نور حالت صاف و بدون ابر است و اگر سیستم و شبکه خوب آنتن دهی نکند که می تواند از هوای ابری باشد که عکس به صورت ابری نشان داده می شود و این تمام زیبایی های این اینترفیس نبوده و شما برای تماس های از دست رفته ، پیام های جدید ، ایمیل ها و... دارای حالت ها و وضعیت های مختلفی می باشید.
همچنین اگر در روزی قرار مهم و یا رویدادی را دارید یک هواپیما در هوای عکس شهر شما حرکت خواهد نمود اگر چه شاید برخی از اشاره های دستگاه پیچیده به نظر بیاید ولی در مجموع مطمئن باشید اکثر آن ها قابل فهم می باشد که این برنامه دارای تنظیمات مخصوص کشورهای مختلفی می باشد و وقتی شما شماره ای را می گیرید یک آیکن انیمیشنی و تم کوچکی در کنار صفحه ظاهر می گردد و این یک اینترفیس پویا می باشد که شاید البته در اولین مراحل پیشرفت قرار گرفته است که توسط سامسونگ خلق گردیده است.
شايد مرور كلي منوهاي اصلي اين گوشي گويايي ويژگي هاي آن باشد:

تنظيمات

:در این بخش شما مجموعه ای منظم و استاندارد برای انجام تنظیمات بخش های مختلف گوشی خواهید داشت . به عنوان مثال می توانید رنگ فونت را تغيير دهيد و یا قراردادن کُد عبور و تنظیم مدت زمان نورپس زمینه و روشنایی گوشی و... در این بخش قابل تنظیم می باشد.شما در قسمت تنظیمات نورپس زمینه قسمتی را دارید که با تنظيم آن نورپس زمینۀ گوشی تنها در بین ساعات 5 بعدازظهر تا 9 صبح فعال می گردد و يا مي توانيد محدوده زماني براي آن ايجاد كنيد.

در زير منوي شماره 2 از زيرمنوي شماره 10 آن مي توانيد آنتن دهي گوشي را غير فعال كنيد و از گوشي استفاده كنيد كه در صورت انتخاب اين وضعيت گوشي شما از نظر شبكه خاموش مي باشد.
زير منوي شماره 7 كه امنيت نام دارد از طريق زير منوي شماره 5 آن مي توانيد براي گوشي كد عبور 4 تا 8 كاركتري تعيين كنيد كه در زمان خاموش و روشن شدن مجدد اين كد را در خواست مي كند.همچنين از اين كد مي توانيد براي قفل كردن بخش هاي مختلف گوشي از جمله ليست تماس ها، دفترچه تلفن،پيام ها،كارت حافظه و...استفاده كنيد كه البته داراي يك نقص امنيتي مي باشد مثلا اگر شما پوشه ويدئو و كارت حافظه را قفل نماييد از زير منوي ويدئو كارت حافظه باز است و فايل هاي ويدئويي داخل كارت نمايش داده مي شود بدون در خواست هيچ گونه كدي، كه پيشنهاد مي شود يا حافظه داخلي را قفل كنيد يا كارت حافظه در غير اين صورت از تمام زير منو هايي كه قفل شده كارت حافظه باز است.در زيرمنوي امنيت از زيرمنوي شماره 9 آن مي توانيد به عنوان يابنده گوشي استفاده كنيد بدين طريق كه با اعمال تنظيمات لازم هرگاه گوشي شما دزديده شد و يا به هر دليل سيم كارت جديد در آن قرار گرفت يك اس ام اس را به طور خودكار به شماره مورد نظرتان مي فرستد.
دركل محدوده تنظيمات گوشي مناسب مي باشد و تنها نقص آن عدم تغيير زنگ پيام يا همان اس ام اس مي باشد كه سامسونگ فقط 10 انتخاب براي شما قرار داده كه البته چند زنگ زيبا در 10 زنگ آن گنجانده شده است.
دوربين

:از طريق اين منو مي توانيدعكس يا فيلم بگيريد و يا عكس و فيلم هاي گرفته شده را مشاهده نماييد در ضمن با نگه داشتن دكمه دوربين در سمت چپ گوشي اين منو قابل دسترس است و با تاخير در نگه داشتن دكمه ، دوربين مستقيما فعال مي شود.

تنظيمات مختلفي براي دوربين فيلمبرداري وعكاسي گوشي در نظر گرفته شده كه اكثر آنها مشترك است از جمله تغيير سايز و كيفيت ،زوم تا 4 برابر به صورت ديجيتال ،حالات مختلف عكاسي و فيلمبرداري براي مكان ها و شرايط نوري مختلف،چند صداي شاتر با قابليت غير فعال شدن،افكت هاي انيميشني،تايمر،عكس گرفتن مداوم، تعيين نوع فوكوس، فلاش و...
محدوده تنظيمات دوربين كاملا مناسب است و تنها نقص چشم گير آن ذخيره شدن فيلم و عكس در حافظه داخلي است و محل آن را نمي توان به كارت حافظه تغيير داد.در صورتي كه شما فيلم برداري با كيفيت حداكثر را انتخاب نماييد بسته به شرايط نور اگر حافظه گوشي به ميزان بيش از 50 مگابايت ازاد باشد تنها 12 تا18 دقيقه مي توانيد به طور مداوم فيلم بگيريد(كه البته اين مدت زمان براي كيفيت حداكثر مي باشد و با انتخاب روزولوشن هاي پايين تر قابل افزايش است) و پس از آن حافظه گوشي پر ميشود و بايد فيلم را به كارت حافظه منتقل نماييد تا بتوانيد دوباره از دوربين گوشي استفاده كنيد كه البته اين كار از طريق خود گوشي انجام شدني است.اين نقص به علت كيفيت بالاي فيلم و نا مناسب بودن سرعت كارتهاي حافظه، ايجاد شده اما در مورد عكس زياد منطقي نمي باشد.به همين دليل پيشنهاد مي شود حافظه داخلي را براي دوربين تا حد امكان خالي نگه داريد و از كارت حافظه براي نگهداري فايل هاي خود استفاده كنيد.
برنامه روزانه:

در اين منو شما بخش هاي مختلفي مانند چند زمان هشدار يا همان زنگ بيداري،تقويم،ماشين حساب(كه امكانات مناسبي در آن گنجانده شده)،مبدل واحد هاي مختلف مانند ارز اقتصادي،طول،وزن،مساحت،حجم و...،زمان سنج،كرنومتر و...را مشاهده مي كنيد.400 رويداد در مجموع در چهار نوع ملاقات،كاري،سالگرد وديگر موارد قابل ضبط در اين قسمت مي باشد.تقويم گوشي نيز قابليت نمايش ماهيانه و هفتگي را داشته و هر رويداد با رنگ مخصوص به خود نشان داده ميشود.

در این قسمت نیز یک لیست استاندارد وظایف روزانه با قابلیت تنظیم دوره و حساسیت موجود می باشد که گنجایش حداکثر 20 وظیفه را دارد . همچنین این گوشی از یک برنامۀ ساعت جهانی نیز بهره می جوید.

مديريت فايل:
این بخش مکانی برای جستجوی تمامی فایل های موجود در گوش می باشد که اعم از تصاویر و موسیقی ها و فیلم ها و صداها است و تمامی آپلودهای انجام شده فایل هایشان در این قسمت ذخیره می گردند ، پوشه ها در این قسمت قابلیت نشان داده شدن به صورت های مختلفی را دارند و در گوشی شما قابلیت انتقال و کپی کردن فایل ها و یا پاک کردن آن را با استفاده از این قسمت خواهید داشت ، البته کارت حافظه داستان جدایی دارد که قابلیت دسترسی به آن را از طریق آیکن ویژه ای خواهيد داشت. نقص نرم افزاري سامسونگ در اين قسمت غريبه دانستن كارت حافظه و مشكلات آن است. مثلا اگر آهنگي كه بر روي كارت حافظه قرار دارد را بخواهيد به عنوان زنگ تماس انتخاب كنيد اول آن را در حافظه داخلي گوشي كپي مي نمايد وسپس تغييرات را اعمال مي كند.اين عمل براي انتخاب تصوير تماس گيرنده نيز مشابه است.مشكل ديگر اينكه عكس هاي داخل كارت قابل اسلايد شدن نيست و بايد عكس ها را يك به يك مشاهده كرد.در ضمن چون ورژن كابل اتصال اين گوشي 1/1 است آپلود كردن فايل هاي حجيم كمي به طول مي انجامد و براي كارت حافظه تهيه دستگاه كارت خوان كه سرعت بالايي دارد و قيمت آن هم بالا نيست مناسب به نظر مي رسد.

پيام ها:
در اين قسمت قابليت كار با انواع پيام ها را خواهيد داشت كه هر پيام زيرمنوي مخصوص به خود را دارد.بد نيست كه در ابتدا از اس ام اس شروع كنيم؛حافظه گوشي قابليت ذخيره 200 پيام را در خود خواهد داشت گوشي پيام هاي نوكيا اسمارت مسيج ،اي ام اس را نيز پشتيباني مي كند. همچنين شما در گوشي مجهز به تي9 مي باشيد كه كار با آن راحت بوده و حتي در حين تايپ اس ام اس مي توانيد يك شماره در دفترچه تلفن را نيز بيابيد و همچنين داراي ليست سياه براي جلوگيري از دريافت پيام از شماره مورد نظر مي باشد و پيام ها در گوشي كاملا قابل مديريت شدن مي باشند و مي توانيد پيام ها را به پوشه مخصوص خود منتقل سازيد و براي هر پوشه نيز نام مخصوصي را قرار دهيد.يك قسمت براي پيام هاي واضح داريد كه پيام ها را به طور سه بعدي نشان مي دهد ، به عنوان مثال اگر با فونت انگليسي تايپ كنيد- كيس يو -مي توانيد تصوير لبي كه بوسه مي زند را به طور سه بعدي مشاهده نماييد.
همچنين اين گوشي پيام هاي ام ام اس تا سقف 295 كيلوبايت و پيام هاي ايميل را نيز پشتيباني مي كند كه مي توانيد با گوشي 5 ميل بالعكس داشته باشيد و حداكثر 100 پيام را دريافت كنيد و نمي توانيد فايل هاي بيش از 5 مگابايت را دريافت نماييد و يا بيشتر از 300 كيلوبايت را بفرستيد.

دفترچه تلفن:
پس از وارد شدن به اين منو شما می توانید با فشردن کلیدهای چند منظوره سمت راست به تماس ها دست پیدا کنید و شما لیست تماس های موجود در سیم کارت و در گوشی را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید . به طور پیش فرض اسم کوچک افراد به صورت پررنگ تر نشان داده می شود و شمارۀ تلفن در خط پایین تر نمایش داده می شود . آیکن مخصوصی نیز برای مشخص کردن شماره های داخل سیم کارت و یا شماره های ثبت شده در تلفن در کنار هر نام وجود خواهد داشت شما قابلیت جستجوی سریع برحسب نام های موجود را در گوشی برای تمامی زبان های گوشی خواهید داشت . حال اگر یک بار دکمۀ _او كي_را فشار دهید به لیست شماره های دفترچه خواهید رفت و برروی آن شماره های دفترچه تلفن و جزئیات هر نام و مشخصات ثبت شده برای فرد مشهود خواهد بود . برای هر فردی می توانید یک تصویر یا یک کلیپ و 5 شماره تلفن ذخیره نمایید (موبایل ، دفتر ، منزل ، فاکس ، دیگر موارد) شما دو خط برای نام هر فرد در گوشی جا خواهید داشت و هر یک جای 20 کاراکتر را دارد که می تواند به هر زبانی که در گوشی موجود است ، باشد.اطلاعات قابل ثبت در گوشی علاوه بر تلفن ها ، آدرس ایمیل ، یک نوشته کوتاه و موسیقی مخصوص زنگ برای فرد و گروه تماس است که گوشی دارای سه گروه پیش فرض می باشد و شما می توانید هر تعداد گروه دیگر را نیز به دلخواه تولید نمایید و برای هر گروه نیز تصویر و ملودی مخصوص به خود را قرار دهید شما قادر به ذخیرۀ 1000 تماس در گوشی می باشید . اگر چه تمام قسمت های هر تماس را پر نکرده باشید . همچنین شما دارای یک کارآیی می باشید که می توانید تلفن های سیم کارت را به گوشی و بالعکس انتقال دهید.دفترچه تلفن شامل کارت ویزیت نیز می باشد که تمامی نوشته های استاندارد آن کپی و به فایل های قسمت دفترچه تلفن منتقل خواهد گردید . وقتی تلفن زنگ می خورد ، تصویر بخشی از صفحه نمایش را به خود اختصاص می دهد.در ضمن دفترچه تلفن از طريق نرم افزار مخصوص گوشي و يا نرم افزار اوتلوك ويندوز قابل مديريت است.

ليست تماس ها:

در هر لیست گنجایش ذخیره 30 شماره تلفن را خواهید داشت و شما ترکیبی از لیست تمامی آخرین تماس ها را نیز در گوشی دارید شما می توانید به طور افقی بین سرپوشه های لیست های این قسمت حرکت نمایید و زمان و تاریخ هر تماس نیز بدون ذکر مدت زمان صحبت برای هر تماس به طور جداگانه ای نشان داده می شود . شما قابلیت مشاهده کل مدت زمان تماس های گرفته شده و تماس های دریافت شده و آخرین تماس را نیز خواهید داشت.

پويشگر:

شما در گوشي داراي وپ بروزر ويرايش 2 مي باشيد كه در گوشي هاي سوني اريكسون و نوكيا نيز استفاده شده است واز پروتكل اچ تي تي پي پيروي مي نمايد كه از طريق آن مي توانيد با استفاده از اينترنت برخي برنامه ها و ملودي ها و... را دانلود نماييد.

كاربرد ها:
در اين منو مي توانيد به ساير امكانات گوشي مانند پخش كننده ام پي تري-ضبط كننده صدا -ويرايشگر تصوير-بلوتوث و جاوا دسترسي پيدا كنيد.
یک پخش کنندۀ ام پي تري پیشرفته در گوشی موجود می باشد که قابلیت پخش رندوم و حالت های مختلف پخش را دارا می باشد.فايل هاي ام پي تري نیز قابل ذخیره در گوشی از طریق بلوتوث و کابل اتصال می باشند. هیچ محدودیت خاصی نیز در نام ، تگ و فایل های موسیقی نمی باشد. تيتر و شماره فايل هاي باقي مانده نيز به خوبي در صفحه نمايش داده مي شوند،گوشي مجهز به بلندگوي استريو و نيز هدست استريو مي باشد البته اين هدست به خوبي در گوش قرار نمي گيرد اما داراي كيفيت مطلوبي مي باشد.حجم صداي گوشي داراي 10 درجه تنظيم است و مي توانيد 4 ليست پخش دلخواه كه هركدام 30 گزينه را پوشش مي دهد ايجاد نماييد. از ديگر امكانات اين پخش كننده صداي سه بعدي است كه در حالت هدست كاملا قابل لمس است..
ضبط كننده صداي گوشي تا چندین ساعت قابلیت ضبط و ذخیرۀ صدا به صورت حافظۀ صوتی را در گوشی دارید و تعداد این فایل ها نیز می تواند بسته به حجم حافظۀ شما نامحدود باشد ولی هر فایل تنها می تواند یک ساعت ضبط صدا را به همراه داشته باشد و گوشی می تواند به عنوان یک ضبط صوت دیجیتالی رفتار کند.اين ضبط كننده صدا ميتواند در حين مكالمه نيز صدا را با كيفيت مناسب ضبط كند بدون اينكه مخاطبتان متوجه شود.
ويرايشگر تصوير مي تواند عكس هاي گرفته شده توسط دوربين را از لحاظ ميزان نور-افقي يا عمودي بودن رنگ بندي و... ويرايش كند.
بلوتوث گوشي هم ورژن 2 مي باشد و از سرعت مناسبي برخوردار است كه هدست استريو،انتقال فايل،چاپ و چند امكان ديگر را پوشش ميدهد.نكته جالب در اين قسمت اين است كه شما مي توانيد به تمامي اطلاعات ساير گوشي ها دسترسي پيدا كنيد و فايل ها داخل آن را دريافت كنيد يا حذف نماييد و نكته منفي اين قسمت اين است كه براي ارسال فايل، بلوتوث پس از روشن شدن و ارسال فايل به طور خودكار غير فعال نمي شود.

جاوا هم در اين قسمت قرار دارد و 4 مگابايت فضا براي آن در نظر گرفته شده كه اين مقدار مناسب مي باشد و قوی ترین بازی های جاوا نیز بیش از 500 تا 600 کیلوبایت نخواهند شد البته نصب جاوا به راحتي گوشي هايي مانند برخي مدل هاي برند سوني اريكسون نمي باشد. در دي 900 هفت بازي وجود دارد كه 4 تاي آن كامل و 3 تاي آن دمو مي باشد كه اين دمو ها هم به نوبه خود جالب هستند.و در مجموع شما قابلیت پاک کردن بازی های روی گوشی را دارید.
ساير امكانات:
از ديگر امكانات اين گوشي آيفن،منشي تلفني، قابلیت مشاهدۀ فایل های متنی تحت آفيس و ماكروسافت و پي دي اف است.همچنین دي900 شما دارای قابلیت ارسال تصاویر بر روی تلویزیون از طریق کابل می باشد.

mojtaba_18843@GSM

mojtaba_18843
24-07-2007, 03:17
بچه ها دستم به دامنتون کمکم کنید
من میخام برنامه bloover2را روی دی900آی بریزم
همه مراحل را میرم ولی وقتی که 2-download را میزنم گوشی یه لحظه میخاد دانلود کنه ولی میره توی لیست بازیهای خود گوشی و هیچ اتفاقی نمی افته
من این برنامه را حتما نیاز دارم
هر جور میتونی کمکم کنید
در واقع هیچ برنامه ای را نمی تونم روش نصب کنم
بعد از این که کد آخر را میزنم و usb را انتخاب میکنم وقتی دانلود را میزنم یرای یک لحظه عملیات دانلود شروع میشه (0%) و صفحه اصلی خود گوشی ظاهر میشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟/
در ضمن فایل های جد که ساخته میشه حجمشون در حد 500-600بایت هستش
آیا این طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم اينو رو سيستمم دارم ولي نصب نكردم .راستي كار اين برنامه چيه؟
فايل جد فقط يه ليست و حجمي كه داره طبيعيه

payman1991
24-07-2007, 08:38
دی900آی قاب فلزی داره و با یه نگاه میشه فهمید که کدوم به کدومه. نیاز به روشن کردن هم نیست.

ضمن اینکه چند تا مورد دیگه هم هست. مثلاً می دونی که زنگ اس ام اس این گوشی، فقط 10 تا زنگ پیش فرض داره و به غیر از اونا نمی تونی زنگ دیگه ای براش بزاری؟

اگه خواستی بگیری، بگو تا راهنماییت کنم که چیکار کنی که سرت کلاه نره. :46:

مال من قاب پلاستیکی مشکی بود
یه دونه قاب نقره ای گیر اوردم ولی منشیش ضبط نمیکرد
تعداد زنگ اس ام اس ها هم 4 تا بود نه 10 تا..!!!!!!!!!!11

payman1991
24-07-2007, 08:39
منم اينو رو سيستمم دارم ولي نصب نكردم .راستي كار اين برنامه چيه؟
فايل جد فقط يه ليست و حجمي كه داره طبيعيه

اگر تونستی نصب کنی حتما راهش را به منم بگو
این برنامه برای هک کردن گوشی موبایل از طریق بلوتوث هستش
کار باهاش خیلی سادس
مشکل منم اینه که هیچ برنامه ای را نمنیتونم نصب کنم
اگر راهی برای مشکل من داشتید حتما به من بگید

hossein-p30-f
24-07-2007, 19:40
ممنون از جوابهای کاملت
بله می خوام بگیرم :27::27::27:
یه جا قیمت گرفتم 267000 شبی یه جا دیگه گرفتم 330000 هر دوتاش بدون گارانتی:18::18::18::18:
نمی دونم یعنی چی یعنی ملت اینقدر دزد شدن یا فرقشو من نمیفهمیم((فرقی داره))
چد جا دیگه هم که گرفتم بین 265000 تا 275000 بود
چند جای دیگه هم که رفتم هیچ کدوم فارسی نداشتن:41:
حالا چیکار کنم

بابا یکی جواب ما رو بده ثواب داره:19::19::19::19::19:

payman1991
24-07-2007, 20:13
بابا یکی جواب ما رو بده ثواب داره:19::19::19::19::19:

شما سئوالی نپرسیدید که جواب میخاید.........
فقط یک سری توضیح دادید و چند تا قیمت گفتید
این قیمتها هم مغازه تا مغازه فرق میکنه
یعنی هر کس هر قیمتی که دلش خواست روش میزاره

hossein-p30-f
24-07-2007, 20:20
1- یعنی دل تا دل فروشندگان عزیز 63000 تومن فرقشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
2- نداشتن گارانتی مشکلی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3- بعدا میشه با فلش کردن یاروش دیگه ای گوشی رو فارسی کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOSHAVER AMIN
24-07-2007, 22:44
شما سئوالی نپرسیدید که جواب میخاید.........
فقط یک سری توضیح دادید و چند تا قیمت گفتید
این قیمتها هم مغازه تا مغازه فرق میکنه
یعنی هر کس هر قیمتی که دلش خواست روش میزاره

تائيد ميشه
هر كس كه دوست داشت واسش قيمت ميذاره

hossein-p30-f
24-07-2007, 23:15
آقا شهاب کجایی قرار بود برای خرید گوشی چندتا راهنمایی به من بکنی:10::10::10:

mojtaba_18843
25-07-2007, 00:19
دوست عزيز اين گارانتي ها انقدر مي پيچونن كه الكي هستن.در ضمن گوشي من فارسي نداشت دادم برام فارسي كردن البته منشيش كار نمي كنه چون طرف اين كاره نبود ولي اگه بدي كسي كه وارده برات راحت فارسي مي كنه.قيمت هم متغير هستش و هر جا كه ارزون تر بود شك نكن بگير البته گوشي رو كامل تست كن و دقت كن كه نو باشه.اين بالا پايين بودن قيمت به خاطر مقداري سودي هستش كه فروشنده سرش مي كشه و هركي بيشتر طمع داره بيشتر ميكشه روش و البته بستگي داره كه خودش از كجا تهيه كرده و نوع گارانتي هم رو قيمت تاثير مي ذاره من خودم با گارانتي به ظاهر غير معتبر گرفتم 285 تومن البته 2 ماه پيش و نوع اي هم نيست هيچ مشكلي هم نداره.

payman1991
25-07-2007, 09:00
من d900i را بدون هیچگونه گارانتی معتبر و غیر معتبر(!) خریدم 265000 تومن
در ضمن من وقتی خواستم بگیرم شهاب جان یک سری نکاتی را خاطرنشان کردند که با اجازشون براتون میزارم:
موقع خرید دی900:

1) پشت گوشی، زیر باتری، دقیقاً نوشته باشه: made in korea by samsung بدون کم و کاست

2) حتماً زبون فارسی و منشی تلفنی داشته باشه.

3) منشی تلفنی رو حتماً امتحان کن. تلفن رو بزار رو منشی و بهش زنگ بزن. بعد نگاه کن ببین پیغامی که گذاشتی ضبط شده یا نه. (یه سری دی900 که منشی شون معیوب هست، الان تو بازاره) خلاصه حواست باشه

4) کابل TV همراهش باشه (سه تا خروجی زرد و سفید و قرمز داره)

5) برو به قسمت settings بعد برو wallpaper و روی random تنظیمش کن. (بعضیا به محض اینکه میری روی گزینه random، ریست میشن)

این موارد رو حتماً یادداشت کن و همه رو امتحان کن که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد.

hossein-p30-f
25-07-2007, 13:54
من d900i را بدون هیچگونه گارانتی معتبر و غیر معتبر(!) خریدم 265000 تومن
در ضمن من وقتی خواستم بگیرم شهاب جان یک سری نکاتی را خاطرنشان کردند که با اجازشون براتون میزارم:
موقع خرید دی900:

1) پشت گوشی، زیر باتری، دقیقاً نوشته باشه: made in korea by samsung بدون کم و کاست

2) حتماً زبون فارسی و منشی تلفنی داشته باشه.

3) منشی تلفنی رو حتماً امتحان کن. تلفن رو بزار رو منشی و بهش زنگ بزن. بعد نگاه کن ببین پیغامی که گذاشتی ضبط شده یا نه. (یه سری دی900 که منشی شون معیوب هست، الان تو بازاره) خلاصه حواست باشه

4) کابل TV همراهش باشه (سه تا خروجی زرد و سفید و قرمز داره)

5) برو به قسمت settings بعد برو wallpaper و روی random تنظیمش کن. (بعضیا به محض اینکه میری روی گزینه random، ریست میشن)

این موارد رو حتماً یادداشت کن و همه رو امتحان کن که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد.

ممنون
حالا اگه فارسی نداشته باشه ((به جرءضد حالی که بعدا میزنه:13: )) گوشی که مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوری باید منشی رو فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟

payman1991
25-07-2007, 14:44
ممنون
حالا اگه فارسی نداشته باشه ((به جرءضد حالی که بعدا میزنه:13: )) گوشی که مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوری باید منشی رو فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟

messages>answring machine>settings>activate=>On

حالا سعی کن داشته باشه.....(فارسی)

ShahabSAMSUNG
25-07-2007, 21:12
مرسی پیمان جان.
عالی بود و به موقع.

حسین جان،
فارسی نداشتن گوشی، مشکل خاصی ایجاد نمی کنه. فقط و فقط همون حالت ضدحال هست که وقتی اس ام اس میاد، ممکنه اون رو به این صورت ببینی:
□□□□□□□□□□□□
□□□□□□□□□□
□□□□□□□□□□□
□□□□□□
□□□□□□□□□□□□

hossein-p30-f
26-07-2007, 01:04
سلام
از راهنمایی تمام دوستان ممنون مصوصا آقا شهاب:40::10::11::10::40:
بلاخره با راهنمایی دوستان من هم سامسونگی شدم
D900i ((منشی داره :31:رادیوداره :8: زبان فارسی داره :21: گارانتی نداره :13: کابل TV نداره :41:)) با قیمت 264000 خوب خریدم ؟

یه سوال فقط تا صبح یه نفر جواب بده آخه گوشیمو زدم به شارژ
باش کار کردم تا خاموش شد بعد زدم به شارژ حالا چند ساعت باید تو شارژ باشه (( برای شارژ اولیه))
فقط زود جواب بدین
ممنون از راهنمایی هاتون

mojtaba_18843
26-07-2007, 03:16
حسين عزيز مباركت باشه.به پاي هم پير شيد.از سامسونگي بودن حتما راضي ميموني .اگه تا به حال گوشي ديگه اي داشتي يه چند روز طول مي كشه به منوي دي900 عادت كني البته ممكنه مشكلي هم باهاش نداشته باشي.عزيزم من گوشيمو گرفتم مثل اينكه 3 ماهه دارمش و اصلا به شارژ اوليه توجه نكردم(كه اشتباهه).شما اگه امشب گذاشتي تو شارژ(البته داره روز ميشه!)موقعه اي كه از خواب بيدار شدي درش بيار (تا لنگ ظهر نخوابي!) تا باتريت به جاي سود ضرر بهت نده.ديگه از 12 ساعت بيشتر نشه.7 8 ساعت باشه كافيه.در موردكابل tv هم اگه خواستي و گير نياوردي من اينترنتي سراغ دارم البته 15 تومن!!!

hossein-p30-f
26-07-2007, 08:11
نوشته شده توسط mojtaba_18843
حسين عزيز مباركت باشه.به پاي هم پير شيد.از سامسونگي بودن حتما راضي ميموني .اگه تا به حال گوشي ديگه اي داشتي يه چند روز طول مي كشه به منوي دي900 عادت كني البته ممكنه مشكلي هم باهاش نداشته باشي.عزيزم من گوشيمو گرفتم مثل اينكه 3 ماهه دارمش و اصلا به شارژ اوليه توجه نكردم(كه اشتباهه).شما اگه امشب گذاشتي تو شارژ(البته داره روز ميشه!)موقعه اي كه از خواب بيدار شدي درش بيار (تا لنگ ظهر نخوابي!) تا باتريت به جاي سود ضرر بهت نده.ديگه از 12 ساعت بيشتر نشه.7 8 ساعت باشه كافيه.در موردكابل tv هم اگه خواستي و گير نياوردي من اينترنتي سراغ دارم البته 15 تومن!!!

ممنون از کمکت
چند تا سوال
1- درصد شارژ باتری رو کجا باید ببینم ((اصلا جایی هست که نشون بده))
2- میشه کاری کرد که وقتی کسی بهت زنگ میزنه فقط اسم طرف نشون داده بشه ((شماره رو نشون نده))

S a f a 6 4
26-07-2007, 10:02
از دوستان اینجا کسی کابل tv دی 900 رو خریده ؟

قیمتش چنده ؟

hossein-p30-f
26-07-2007, 20:44
بازم یه چند تا سوال
1- وقتی با رزولیشن بالا مثل 1024*768 یا بالا تر عکس می گیرم بیشتر از کادری که نشون میده عکس میگیره نمیشه کاریش کرد که همه رو نشون بده؟؟؟؟؟

2- آقا این شارژش مثل اینکه قراره پدر ما رو دربیاره امروز صبح ساعت 9 برداشتم الان ساعت 20 زدم به شارژ ((البته میدونم روزای اول شارژ زود تموم میشه ولی بازم خیلی کمه :41::41::41:)) باتری قیمت گرفتم گفت اصلش 16000 تومن ((که البته گل واژه گفته)) حالا اینباتری با این قیمت فایده داره من بگیرم که دوتا باتری داشته باشم؟؟؟؟

3- آقا شهاب فکر کنم شما بودی گفتی قراره از آلمان برات بیارن برات آوردن یه نه ؟؟؟؟

4- وقتی والپیپر رو عوض میکنم یه عکس دیگه می زارم ساعت عقربه ایش میره و ساعت کامپیوتری میاد نمیشه کاریش کرد؟؟؟؟؟

5- وقتی روی یه SMS یا یه آهنگ آپشنش رو میگیرم یه گزینه داره به نام Lock وقتی انتخاب میکنم عکس قفل میاره ولی Lock نمی کنه (( اصلا این گزینه برای چی هست))

برو به قسمت settings بعد برو wallpaper و روی random تنظیمش کن. (بعضیا به محض اینکه میری روی گزینه random، ریست میشن)
اصلا این گزینه ای که شما گفتی رو((random )) من پیدا نکردم

شرمنده من اینقدر سوال میکنم:11:

payman1991
26-07-2007, 21:27
بازم یه چند تا سوال
1- وقتی با رزولیشن بالا مثل 1024*768 یا بالا تر عکس می گیرم بیشتر از کادری که نشون میده عکس میگیره نمیشه کاریش کرد که همه رو نشون بده؟؟؟؟؟

2- آقا این شارژش مثل اینکه قراره پدر ما رو دربیاره امروز صبح ساعت 9 برداشتم الان ساعت 20 زدم به شارژ ((البته میدونم روزای اول شارژ زود تموم میشه ولی بازم خیلی کمه :41::41::41:)) باتری قیمت گرفتم گفت اصلش 16000 تومن ((که البته گل واژه گفته)) حالا اینباتری با این قیمت فایده داره من بگیرم که دوتا باتری داشته باشم؟؟؟؟

3- آقا شهاب فکر کنم شما بودی گفتی قراره از آلمان برات بیارن برات آوردن یه نه ؟؟؟؟

4- وقتی والپیپر رو عوض میکنم یه عکس دیگه می زارم ساعت عقربه ایش میره و ساعت کامپیوتری میاد نمیشه کاریش کرد؟؟؟؟؟

5- وقتی روی یه SMS یا یه آهنگ آپشنش رو میگیرم یه گزینه داره به نام Lock وقتی انتخاب میکنم عکس قفل میاره ولی Lock نمی کنه (( اصلا این گزینه برای چی هست))

اصلا این گزینه ای که شما گفتی رو((random )) من پیدا نکردم

شرمنده من اینقدر سوال میکنم:11:

1-در قسمت View finder mode گزینه full screen view را به standard ratio view تغییر بده

2-روز اول من کمتر دووم اور ولی معمولش 40 ساعته

3-؟؟؟؟(شهاب جان جواب بده)

4-ساعت عقربه ای فقط برای حالت theme هست

5-در این مورد هنوز بین علما اختلاف هست

توی قسمت والپیپر > دیفالت والپیپر بعد از عکس 6 ، هر 6 تا عکس را کنار هم میاره....(Random) خودش هر وقت عشقش کشید عوض میکنه...

payman1991
26-07-2007, 21:32
از دوستان اینجا کسی کابل tv دی 900 رو خریده ؟

قیمتش چنده ؟

هرکی هر چی عشقش کشید میده
ولی از 8000 تا 15000 و گاها 22000 متغیره..
ولی قاعدتا باید روی خودش باشه
اون کابلهایی را هم که میفروشند اونایی که خود مغازه دارها از روی گوشی ها برداشتند

ali reza majidi 14
26-07-2007, 21:36
راستش دوست عزیز من میخوام d90بخرم
ولی موندم چه برنا مه هایی میخوره
دوربینش خوبهخ جاوا داره سیمبین؟

hellbrain666
26-07-2007, 21:45
ما هم گرفتیم با گارانتی آوا تلکام 250 تومن
منشی و زبون فارسی و رندوم و اینا رو داشت همش رو چک کردم فقط کابل تلوزیون نداشت!
در ضمن من فکر میکنم این اعداد و نوشه هاش زود رنگش پاک میشه (کمرنگ میشه) نظر شما چیه؟

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 23:21
1-در قسمت View finder mode گزینه full screen view را به standard ratio view تغییر بده

2-روز اول من کمتر دووم اور ولی معمولش 40 ساعته

3-؟؟؟؟(شهاب جان جواب بده)

4-ساعت عقربه ای فقط برای حالت theme هست

5-در این مورد هنوز بین علما اختلاف هست

توی قسمت والپیپر > دیفالت والپیپر بعد از عکس 6 ، هر 6 تا عکس را کنار هم میاره....(Random) خودش هر وقت عشقش کشید عوض میکنه...

سلام در مورد گزينه شماره 5 بايد عرض كنم كه اين مورد جهت جلوگيري از حذف شدن يا پاك شدن ناگهاني اون فايليست كه شما اونوlock كرديد ... نبايد اينطور برداشت بشه كه اون فايل قفل ميشه و فقط توسط رمز يا چيز ديگه اي باز ميشه
يا علي

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 23:28

1.اگه منظورتون نصب برنامه مثل گوشي هاي سونيه بايد عرض كنم كه متاسفانه همچين قابليتي نداره البته دوستان در خصوصنصب برنامه تاپيك دارند كه شما ميتوني به اونجا يه سر بزني و اگه ديدي اذيت نميشي بعدا در مورد خريد اين گوشي فكر كني
2.در مورد دوربينش خيالت راحت باشه .. ميشه گفت كه انتظاراتت رو براورده ميكنه
3.اين گوشي نه جاواست و نه سيمبين

MOSHAVER AMIN
26-07-2007, 23:29
ما هم گرفتیم با گارانتی آوا تلکام 250 تومن
منشی و زبون فارسی و رندوم و اینا رو داشت همش رو چک کردم فقط کابل تلوزیون نداشت!
در ضمن من فکر میکنم این اعداد و نوشه هاش زود رنگش پاک میشه (کمرنگ میشه) نظر شما چیه؟
رنگ اعداد و نوشته ها به راحتي پاك نميشن
موفق باشي

hossein-p30-f
27-07-2007, 02:03
ممنون از کمکت
چند تا سوال
1- درصد شارژ باتری رو کجا باید ببینم ((اصلا جایی هست که نشون بده))
2- میشه کاری کرد که وقتی کسی بهت زنگ میزنه فقط اسم طرف نشون داده بشه ((شماره رو نشون نده))

اگه به این دو تا سوال هم جواب بدین ممنون میشم:40:

یه چیز دیگه این گوشی USB شارژه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S A M S U N G
27-07-2007, 04:05
یه سوال :
این مطلب که تو سایت جی اس ام نوشته راسته ؟
اگه راسته کی تو ایران راه میفته ؟
Living World :
در این اینترفیس گوشی به طور خودکار برحسب محلی که شما در آن هستید تم ها و تصاویر پس زمینه گوشی را عوض می کند مثلاً اگر به روسیه بروید عکس کاخ کرملین را نشان می دهد و اگر پاریس باشید دروازۀ آزادی و اگر در لندن باشید کاخ پارلمان و... را نشان می دهد که در آیندۀ نزدیک این تغییرات حتی برای شهرها اعمال می شود ، مثلاً در تهران عکس بازار و در اصفهان عکس عالی قاپو ، که این سیستم به طور خوردکار برحسب زمان و محل سکونت شما تعیین می گردد . همچنین برخی از عکس ها و تم ها براساس روزی که در آن هستید و یا زمان روز تعیین می شود ، مثلاً صبح عکس خورشید را روی کرملین می بینید و عصر رنگ سرخ غروب در بین مناره های کرملین مشهود خواهد بود و حتی بالاتر از آن اگر شبکه خوب آنتن دهد اثر هوای خوب بوده و نور تصویر نور حالت صاف و بدون ابر است و اگر سیستم و شبکه خوب آنتن دهی نکند که می تواند از هوای ابری باشد که عکس به صورت ابری نشان داده می شود و این تمام زیبایی های این اینترفیس نبوده و شما برای تماس های از دست رفته ، پیام های جدید ، ایمیل ها و... دارای حالت ها و وضعیت های مختلفی می باشید .
همچنین اگر در روزی قرار مهم و یا رویدادی را دارید یک هواپیما در هوای عکس شهر شما حرکت خواهد نمود اگر چه شاید برخی از اشاره های دستگاه پیچیده به نظر بیاید ولی در مجموع مطمئن باشید اکثر آن ها قابل فهم می باشد که این برنامه دارای تنظیمات مخصوص کشورهای مختلفی می باشد و وقتی شما شماره ای را می گیرید یک آیکن انیمیشنی و تم کوچکی در کنار صفحه ظاهر می گردد و این یک اینترفیس پویا می باشد که شاید البته در اولین مراحل پیشرفت قرار گرفته است که توسط سامسونگ خلق گردیده است

S A M S U N G
27-07-2007, 04:08
یه سوال دیگه :
یک قسمت پیام های واضح یا Message Vivid دارید که پیام ها را به طور سه بعدی نشان می دهد ، به عنوان مثال می نویسید Kiss You و می توانید تصویر لبی که بوسه می زند را به طور سه بعدی مشاهده نمایید .

این کجای مسج هست ؟
توضیح بدین لطفا

S A M S U N G
27-07-2007, 04:13
اگه به این دو تا سوال هم جواب بدین ممنون میشم:40:

یه چیز دیگه این گوشی USB شارژه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره یزن به کامپیوتر هم شارز میکنه هم میتونی کارای دیگه کنی !!!!

S A M S U N G
27-07-2007, 04:15
به نظر من دوربینش رنگارو واقعی نشون نمیده یعنی خیلی کمرنگ نشون میده

S A M S U N G
27-07-2007, 04:17
هرکی هر چی عشقش کشید میده
ولی از 8000 تا 15000 و گاها 22000 متغیره..
ولی قاعدتا باید روی خودش باشه
اون کابلهایی را هم که میفروشند اونایی که خود مغازه دارها از روی گوشی ها برداشتند
حدود 6000 تومن
هرکی خواست خیابان جمهوری - سه راه جمهوری - فروشگاه قائم !

payman1991
27-07-2007, 09:13

دوربینش به نظر من عالیه به خصوص قابلیت اتو فوکوسش
از برنامه های جاوا فقط میتونید روش استفاده گنید....

payman1991
27-07-2007, 09:16
یه سوال دیگه :
یک قسمت پیام های واضح یا Message Vivid دارید که پیام ها را به طور سه بعدی نشان می دهد ، به عنوان مثال می نویسید Kiss You و می توانید تصویر لبی که بوسه می زند را به طور سه بعدی مشاهده نمایید .

این کجای مسج هست ؟
توضیح بدین لطفا

option>view as vivid message

hossein-p30-f
27-07-2007, 10:23
نوشته شده توسط ali reza majidi 14

دوربینش توی شب جایی که نور کم باشه زیاد خوب عکس نمی گیره ولی تو شب جای که نور باشه((توی اتاق)) یا توی روز عکسهاش عالی هست
اگه خواستی یه سایت آپلود عکس معرفی کن تا عکساش رو برات بذارم

payman1991
27-07-2007, 12:23
آینجا کسی نیست که برنامه bloover2 را روی گوشیش نصب کرده باشه؟؟؟

M Like Mother
27-07-2007, 16:26
یه d900i دارم یه عکس یکی برام بلوتوث کرد. منم ریختم تو کارت حافظه. وقتی گوشی رو با یو اس پی به کامپیوتر وصل می کنم نام عکس رو می بینم . اما وقتی می خوام اونا رو کامپیوتر بریزم ( کپی پیست) موقع پیست کردن میگه نمیشه و اجازه نمیده. یعنی فایلهایی که دیگران برام بلوتوث می کنند رو نمیشه رو کامپیوتر ببرم. لطفا راهنمایی کنید.

ShahabSAMSUNG
27-07-2007, 17:08
به نظر من دوربینش رنگارو واقعی نشون نمیده یعنی خیلی کمرنگ نشون میده

عزیز دل،
برای اینکه انجمن شلوغ نشه و پست های پشت سر هم نزنی، روی پست هایی که می خوای جواب بدی، شکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن و روی آخرین پستی که می خوای جواب بدی دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن.

یه d900i دارم یه عکس یکی برام بلوتوث کرد. منم ریختم تو کارت حافظه. وقتی گوشی رو با یو اس پی به کامپیوتر وصل می کنم نام عکس رو می بینم . اما وقتی می خوام اونا رو کامپیوتر بریزم ( کپی پیست) موقع پیست کردن میگه نمیشه و اجازه نمیده. یعنی فایلهایی که دیگران برام بلوتوث می کنند رو نمیشه رو کامپیوتر ببرم. لطفا راهنمایی کنید.

احتمالاً این عکس protect شده.
از طریق گوشی روی عکس مربوطه قرار گرفته و از منوی Option گزینه Unprotect رو بزنید.

نباید با کپی و پیست فایل ها مشکلی داشته باشه.

S A M S U N G
27-07-2007, 23:04
عزیز دل،
برای اینکه انجمن شلوغ نشه و پست های پشت سر هم نزنی، روی پست هایی که می خوای جواب بدی، شکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن و روی آخرین پستی که می خوای جواب بدی دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن.

احتمالاً این عکس protect شده.
از طریق گوشی روی عکس مربوطه قرار گرفته و از منوی Option گزینه Unprotect رو بزنید.

نباید با کپی و پیست فایل ها مشکلی داشته باشه.
باشه عزیز دل