PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ D900 و D900i

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

hossein-p30-f
06-09-2007, 15:24
درسته با فلش نمی ره اما فکر کنم با فول ریست رمزش برداشته بشه یا حداقل همون 8 تا صفر بشه §

نتيجه :
پس هيچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ چ راهي براي فهميدن رمز وجود نداره:13:

تپل
06-09-2007, 17:22
آیا در فیلمبرداری سامسونگ فیلم روی Ram ذخیره میشه؟

hossein-p30-f
06-09-2007, 17:27
آیا در فیلمبرداری سامسونگ فیلم روی Ram ذخیره میشه؟

نه
شما يه رم بذار روش حافظه خود گوشي رو نگه دار براي فيلم و عكس ((حافظش هم كم نيست 70 مگ فكر كنم كافي باشه))

Ali_BlueBoy
06-09-2007, 18:39
یه سوال

d900
کیفیت فیلمبرداریش واقعا چه طوره؟

خیلی از n73 پایین تره؟
وقتی به تلویزیون وصل میشه فیلماش به خوبی قابل دیدنه
فورمت ضبط فیلمها چیه
لطفا سریع جواب بدید چون تا چند ساعت دیگه میخوام بگیرم
به نظر من که فیلم برداریش لااقل توی روز از n73 بهتره
توی تلویزیون هم فیلم رو خوب نشون میده ولی عکس رو نه یعنی عکس رو فول اسکرین نمیکنه
ولی فیلم رو خیلی باحال پخش میکنه

hossein-p30-f
06-09-2007, 18:59
دوستان چي شد قرار بودكه همت كنيم يه نامه بزنيم اسم تاپيك رو بكنيم كلوپ D900 و d900i كجا رفتين چرا بي خيال شدين :19::19::19::19::19:

تپل
06-09-2007, 20:05
عزيز توي خريدن گوشي عجله نكن بعدا پشيمون ميشه

به توصیت تا شنبه دست نگه داشتم.

نه
شما يه رم بذار روش حافظه خود گوشي رو نگه دار براي فيلم و عكس ((حافظش هم كم نيست 70 مگ فكر كنم كافي باشه))

آخ آخ آخ
چه بد شد.
پس لطفا بگید هر دقیقه فیلمش معمولا چند کیلو بایت میشه یا راحتر اینکه روی مموریش چند دقیقه فیلم جا میشه؟

Ali_BlueBoy
06-09-2007, 20:29
اگه مموریت خالی باشه 10 دقیقه چون خیلی کیفیتش باحاله
هر دقیقه اش 5 مگابایت هستش

hossein-p30-f
06-09-2007, 20:45
به توصیت تا شنبه دست نگه داشتم.

كار درستي كردي

آخ آخ آخ
چه بد شد.
پس لطفا بگید هر دقیقه فیلمش معمولا چند کیلو بایت میشه یا راحتر اینکه روی مموریش چند دقیقه فیلم جا میشه؟

از دقيقه اي 800 كيلو تا دقيقه اي 4 تا 5 مگ بستگي به كيفيتش داره

اگه مموریت خالی باشه 10 دقیقه چون خیلی کیفیتش باحاله
هر دقیقه اش 5 مگابایت هستش

شما گوشيت D900 ؟؟؟؟ چون گوشي من D900i و مموريش 70 هست :21: هر دقيقه هم تقريبن 4 مگه در نتيجه چيزي حدود 15 تا 18 دقيقه فيلم مي گيره البته با بهترين كيفيت((بعد هم كه پر شد مي توني بريزي روي مموري و دوباره فيلم بگيري سرعت انتقالش هم خوبه هر دقيقه تقريبن 4 مگ رو ميتونه از روي گوشي بريزه روي مموري))

من خودم يه ريزه كيفيتش رو اوردم پايين هر دقيقش تقريبن 2 مگ هست (( نسبت به حجمش ارزش داره يه خورده كيفيتش پايين بياد))

hossein-p30-f
06-09-2007, 20:56
تپل جان بد نيست صفحات 18 تا 25 همين تاپيك رو بخوني من كه مي خواستم بخرم يه سري سوال كردم و دوستان هم لطف كردن جواب دادن كه دونستنش خيلي بهت كمك مي كنه :27:

minizoro
06-09-2007, 23:49
دوستان چي شد قرار بودكه همت كنيم يه نامه بزنيم اسم تاپيك رو بكنيم كلوپ D900 و d900i كجا رفتين چرا بي خيال شدين :19::19::19::19::19:

همت نكردن
من خودم به آقا ميثم يه نامه نوشتم ولي مثل اين كه ايشون توجه نكردن
همت هم تو جووناي قديم.....

كسي نميخواد برام واسه ي تو تلويزيون نگاه كردن فيلمها از روي D900i كمكي كنه؟
من كه كابلي همراه گوشي نديدم از كجا بايد بگيرمش؟بيرون ميفروشن؟

hossein-p30-f
07-09-2007, 01:55
همت نكردن

همتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :19::19::19::19::19::19::19:

يكي از دوستان گفت سراغ داره خريد اينترنتي 15000 تومن برات آب ميخوره فكر نكنم ارزشش رو داشته باشه ((حداقل براي من))

اينم از 400 ميش 100 تا ديگه مونده تا سوميش هم بگيريم :26::26::26::26::26:

Ali_BlueBoy
07-09-2007, 11:04
همت نكردن

اگه تهرانی بری علائدین راحت پیدا میکنی
در ضمن پارس قائم 12تومن میده ولی من 7 تومن خریدم

Sam23
08-09-2007, 21:30
آقا رو اين U600 چه جوري فايل هاي jar ميشه ريخت!
در ضمن سايتي سراغ دارين!

Ali_BlueBoy
09-09-2007, 09:21
منظورت نصب بازیه؟

hellbrain666
09-09-2007, 11:30
آقا رو اين U600 چه جوري فايل هاي jar ميشه ريخت!
در ضمن سايتي سراغ دارين!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza2pars
09-09-2007, 16:01
سلام من هم به تاپيك d900 ها راه بدين براي شروع هم ميخواستم بدونم چكار بايد بكنم كه عكسها و فيلم ها به صورت خودكار در كارت مموري ذخيره بشن؟

hellbrain666
09-09-2007, 17:13
سلام من هم به تاپيك d900 ها راه بدين براي شروع هم ميخواستم بدونم چكار بايد بكنم كه عكسها و فيلم ها به صورت خودكار در كارت مموري ذخيره بشن؟

متاسفانه راهی وجود نداره

hossein-p30-f
09-09-2007, 18:30

خوش اومدي:10:

متاسفانه راهی وجود نداره

:37::45::37:

reza2pars
10-09-2007, 13:34
متاسفانه راهی وجود نداره
یعنی چی پس مموری کارتش بکار چی میخوره ؟

hellbrain666
10-09-2007, 14:06
فیلم و عکس فقط روی حافظه اصلی میره بعد میشه اونو منتقل کرد به مموری
یه سوال خیلی ..... بلوتوث دی 900 از نظر سخت افزاری کجاشه؟دقیقا چون از هر سمتی جستجو می کنم یه چیزی پیدا می کنه!

hossein-p30-f
10-09-2007, 15:24
همممم :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: ت كنيد

یعنی چی پس مموری کارتش بکار چی میخوره ؟

شما گوشي موبايل خريدي يا دوربين ديجيتال كه 1 گيگ فضا مي خواي برا فيلم و عكس:28: ((درسته اگه مي شد بهتر بود))
خوب 70 (D900i) مگ برات گذاشته فكر مي كنم كافي باشه
مموريش هم آهنگ بريز روش حالشو ببر:8:

reza2pars
10-09-2007, 17:15
همممم :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: ت كنيد

شما گوشي موبايل خريدي يا دوربين ديجيتال كه 1 گيگ فضا مي خواي برا فيلم و عكس:28: ((درسته اگه مي شد بهتر بود))
خوب 70 (D900i) مگ برات گذاشته فكر مي كنم كافي باشه
مموريش هم آهنگ بريز روش حالشو ببر:8:
مگه یه گیگ زیاده یه تفریح میری 100 تا عکس کیفیت بالا که بگیری با چند تا فیلم و چند تا اهنگ میشه یه گیگ . اصلا من 900D رو بخاطر دوربینش گرفتم.

hossein-p30-f
10-09-2007, 18:46
مگه یه گیگ زیاده یه تفریح میری 100 تا عکس کیفیت بالا که بگیری با چند تا فیلم و چند تا اهنگ میشه یه گیگ . اصلا من 900D رو بخاطر دوربینش گرفتم.

اولا كه 2گيگ هم ساپورت ميكنه :21: شما مي توني 2 گيگ بندازي روش حالشو ببري:46:
دوما كه شما اگه 100 عكسو چند تا فيلم بگيري فكر نكنم ديگه شارزي براي پخش موزيك بمونه :41:
خوب حالا مگه مشكلي باش داري همون جوري كه گفتم يه 2 گيگ بنداز روش :5:((درسته مشكله همش بخواي كپي كني رو مموري ولي چاره اي نيست :20:))

Ali_BlueBoy
10-09-2007, 19:05
حافظه داخلیش برای عکس که کافیه فقط شاید برای فیلم برداری کم بیاری

Farshadd
10-09-2007, 21:37
سلام دوستان

میخواستم ببینم این D900i اونقدر میارزه که من w810 خودم رو که حدود 10 ماهی میشه کارکرده بدم و 80 تومن هم سرش بدم و یه D900i فابریک بگیرم؟؟؟

Sam23
11-09-2007, 09:43
سلام دوستان

میخواستم ببینم این D900i اونقدر میارزه که من w810 خودم رو که حدود 10 ماهی میشه کارکرده بدم و 80 تومن هم سرش بدم و یه D900i فابریک بگیرم؟؟؟

نظره خودته ولي اگه u600 بگيري به نظرم بهتر از d900i !:31:

reza2pars
11-09-2007, 09:43
اولا كه 2گيگ هم ساپورت ميكنه :21: شما مي توني 2 گيگ بندازي روش حالشو ببري:46:
دوما كه شما اگه 100 عكسو چند تا فيلم بگيري فكر نكنم ديگه شارزي براي پخش موزيك بمونه :41:
خوب حالا مگه مشكلي باش داري همون جوري كه گفتم يه 2 گيگ بنداز روش :5:((درسته مشكله همش بخواي كپي كني رو مموري ولي چاره اي نيست :20:))
من n70 داشتم خیلی امکاناتش عالی بود و انعطاف پذیر و با وجود اینکه از ساخت d900 زمان زیادی نمیگذره این جور محدودیتهاش واقعا نوبره به هر حال ممنونم.

pishraft
11-09-2007, 09:57
سلام به جمع من اولين پستيه كه دارم تو اين انجمن مي دم
مي خوام بدونم ميشه آهنگاي اس ام اس (پيامك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif) دي900 رو عوض كرد يا نه؟؟؟؟
اگه ميشه الان جواب بديد مر30:40:

saba-t
11-09-2007, 14:26
من می خوام بدونم d900 زود خراب میشه؟(به خاطر ریلی بودنش)اگر خراب شد میشه درستش کرد؟

Farshadd
11-09-2007, 15:50
سلام دوستان.

من امروز یه d900i گرفتم. البته دبلیو 810 رو هم نفروختم.

سوالاتم زیاده ولی فعلا این دوتا:

1- چه طوری میشه بدونه فعال کردن حالت سکوت صدای کلیدا رو خاموش کنم؟؟؟

2- چه طوری میتونم تصاویر رو افقی مشاهده کنم. ینی چه طوری تصویر باید کل صفحه رو بگیره؟؟؟

با تشکر

S A M S U N G
11-09-2007, 16:36
مي خوام بدونم ميشه آهنگاي اس ام اس (پيامك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif) دي900 رو عوض كرد يا نه؟؟؟؟
نه! زنگ اس ام اس عوض نمیشه

من می خوام بدونم d900 زود خراب میشه؟(به خاطر ریلی بودنش)اگر خراب شد میشه درستش کرد؟

خراب که نمیشه ولی یه خورده لق میزنه که اتفاقا بهتر بالا پایین میشه

سلام دوستان.

2- چه طوری میتونم تصاویر رو افقی مشاهده کنم. ینی چه طوری تصویر باید کل صفحه رو بگیره؟؟؟

با تشکر

با استفاده از کلیدهای جانبی ( کم و بلند کزدن صدا ) کنار گوشی
وقتی روش اوکی میکنی باید بزرگ بشه که ! فکر نکنم از اون بزرگتر بشه !!!!! :19:

Ali_BlueBoy
11-09-2007, 20:20
عکس نمیشه ولی فیلم رو میشه بزرگ کرد
باید موقع پخش دکمه 1 رو بزنی

minizoro
11-09-2007, 23:16

مي خوام بدونم ميشه آهنگاي اس ام اس (پيامك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دي900 رو عوض كرد يا نه؟؟؟؟

خوش اومدي رفيق
مباركه اولين پستت يه روزي ميشه مثل من 200 امين پستتو بهت تبريك ميگن:27:
پيامك رو بي خي همون اس ام اس من دي 900 رو نميدونم ولي دي 900 آي بله ميشه عوض كرد

دي 900 رو نميدونم ولي دي 900 آي كه خوبه منم اين سوال رو وقتي ميخواستم بخرم پرسيدم دوستان همينجا گفتند كه نگرانش نباش.... الانم ميبينم كه خيلي هم درست ميگن

ببين داداش گوشيمو هرجوري بگي كشوشو ميكشم بالا پايين با نهايت سهل الانكاري و عصبانيت هيچيش نميشه
چندين و چند بار افتاده رو زمين حتي رو سراميك (البته با كريستال) و يه بارم كه دوستان ميدونن افتاده تو چاه توالت مثل ساعت كار ميكنه :46: من براي اينكه كريستال تو اينجور مواقع به درد ميخوره از روش برنميدارم گرچه كه از زيباييش ميكاهه وليخوب ضريب امنيتشو به حد كافي بالا ميبره
به گمونم كه اگه ببري پيش دكتر فوق تخصص :31:ببريش ميتونه كشو رو درست كنه (منظورم تعمير كار چيره دست!)

سلام دوستان.

با تشکر
به به خوش اومدي منم دي 900 آي دارم
جوابتونو دادن جناب:10:Samsung.D
اگه كليد بغل صفحه رو فشار بدي به حدي كهصداي صفحه كليد صفر بشه اين مشكلت حل ميشه
راستي پيشنهاد ميكنم كه براي صرفه جويي در مصرف باتري زمان صفحه كليد رو محدود كنيد lز اينجا به صورت دستي بگين كه از فلان ساعت تا فلان ساعتlight settings

وقتی روش اوکی میکنی باید بزرگ بشه که ! فکر نکنم از اون بزرگتر بشه !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اني جواب رو كه جناب سامسونگ دي جان به شما فرمودند در حالتي درست است كه عكس باشد و اگر فيلم مدنظر باشد بايد دكمه # رو فشار بدهيد اگر همين دكمه رو دوباره فشار بدهيد تصوير full screen شده برعكس ميشود يعني به جهت اونوري ميچرخد.

در دي 900 آي كه اينطوري نيست در موقع بخش فيلم كليدهاي عدد بي كارند. بايد # زده شود
عكس هم كه اگه اوكي رو بزنيد يا از options گزينه view full screen رو بزنيد عكس طوري بزرگ ميشود كه شما ميتوانيد با به اين طرف و آن طرف رفتن آن را نگاه كنيد چون عكس خيلي بزرگتر از مانيتور گوشي است

توجه توجه توجه

به همه‌ي D900i داران

من خودم و اكثر دوستاني كه D900i گرفتيم فكر ميكرديم كه اين گوشي قابليت خواندن فايلهاي PDF و office را دارد كه باتوجه به سخن دوست گرامي danrah مشخص ميشود كه اين گوشي قابليت خواند قايلهاي فوق را ندارد:

من هم به این مشکل دچار شدم ولی تقصیر شما نیست. این یک مشکل از D900i هست. البته اگه اسمشو مشکل بذاریم. این دو تا لینک رو ببینید:

کد:

کد:

می بینید که اصلاً جزو مشخصات D900i برنامه آفیس خوان نیامده است ولی در D900 اومده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقیه مواظب باشن. من که گول قیافه قشنگ تر D900i نسبت به D900 رو خوردم و بعد حالم گرفته شد.

بله حالمان به شدت دچار ماه گرفتگي همراه با مه غليظ صبح گاهي شد!:31:

hossein-p30-f
12-09-2007, 07:16
پيامك رو بي خي همون اس ام اس من دي 900 رو نميدونم ولي دي 900 آي بله ميشه عوض كرد

:18::18::18::18:

چه جوري:19::19::19::19::19:

hellbrain666
12-09-2007, 10:01
اگر آفیس نمی خونه برای من حتی فایل متنی معمولی هم نمی خونه این هم عادیه؟

در ضمن ko هم که میزنم عکس بزرگ نمیشه دوباره میره تو لیست عکس ها

زنگ اس ام اس هم نمیشه عوض کرد در آی

minizoro
12-09-2007, 10:11
اگر آفیس نمی خونه برای من حتی فایل متنی معمولی هم نمی خونه این هم عادیه؟
بله
به اون دو تا لينك مراجعه كنيد خودتون ميفهميد قضيه چه جورياست
نميخونه هيچ كدومو!:41: ولي خودمونيما عجب تريپ ضايع شديم!:27:

:18::18::18::18:

چه جوري:19::19::19::19::19:
حسين جون راحته كه:
setting/sound settings/incoming call
واسه زنگه incoming call
setting/sound settings/message tone
هم كه واسه زنگ :40:اس:40:ام:40:اس:40:هستش

خوب داااااش حسين حله؟

hellbrain666
12-09-2007, 10:21
بله
به اون دو تا لينك مراجعه كنيد خودتون ميفهميد قضيه چه جورياست
نميخونه هيچ كدومو!:41: ولي خودمونيما عجب تريپ ضايع شديم!:27:

حسين جون راحته كه:
setting/sound settings/incoming call
واسه زنگه incoming call
setting/sound settings/message tone
هم كه واسه زنگ :40:اس:40:ام:40:اس:40:هستش

خوب داااااش حسين حله؟

پس پیکسل ویوور چی پس؟با این حال من برم اونطرفی حتما یه فلش میکنم آخه تکست نخونه چی بخونه؟
----------------------------------------
توی همون مسیج تون فقط 4 تا بیشتر نداره و اضافه ه نمیشه از فایل ها گذاشت

Ali_BlueBoy
12-09-2007, 13:07
زنگ اس ام اس چند تا بیشتر نداره
D900i به هیچ وجه Pdf نمیخونه حتی با فلش کردن؟

minizoro
12-09-2007, 15:51
پس پیکسل ویوور چی پس؟با این حال من برم اونطرفی حتما یه فلش میکنم آخه تکست نخونه چی بخونه؟
----------------------------------------
توی همون مسیج تون فقط 4 تا بیشتر نداره و اضافه ه نمیشه از فایل ها گذاشت
من هيچي از پيكسل ويوور نميدونم چي كاره است؟
دوستان پرسيده بودن كه چه طوري ميشه عوضش كرد كه اينطوري ميشه. ولي در حد همون 4 تا. بنده راه حل ديگري بلد نيستم

زنگ اس ام اس چند تا بیشتر نداره
D900i به هیچ وجه Pdf نمیخونه حتی با فلش کردن؟
زنگ اس ام اس رو ميشه عوض كرد ولي در حد همون 4 تا همين
علي جان جوابتو كه دادم تو چند پست بالاتر دوباره ميزنم: (پست شماره 533)

نقل قول:
نوشته شده توسط pishraft [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مي خوام بدونم ميشه آهنگاي اس ام اس (پيامك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دي900 رو عوض كرد يا نه؟؟؟؟

اگه ميشه الان جواب بديد مر30[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش اومدي رفيق
مباركه اولين پستت يه روزي ميشه مثل من 200 امين پستتو بهت تبريك ميگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نقل قول:
نوشته شده توسط saba-t [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دي 900 رو نميدونم ولي دي 900 آي كه خوبه منم اين سوال رو وقتي ميخواستم بخرم پرسيدم دوستان همينجا گفتند كه نگرانش نباش.... الانم ميبينم كه خيلي هم درست ميگن

ببين داداش گوشيمو هرجوري بگي كشوشو ميكشم بالا پايين با نهايت سهل الانكاري و عصبانيت هيچيش نميشه
چندين و چند بار افتاده رو زمين حتي رو سراميك (البته با كريستال) و يه بارم كه دوستان ميدونن افتاده تو چاه توالت مثل ساعت كار ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من براي اينكه كريستال تو اينجور مواقع به درد ميخوره از روش برنميدارم گرچه كه از زيباييش ميكاهه وليخوب ضريب امنيتشو به حد كافي بالا ميبره
به گمونم كه اگه ببري پيش دكتر فوق تخصص [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببريش ميتونه كشو رو درست كنه (منظورم تعمير كار چيره دست!)
نقل قول:
نوشته شده توسط Farshadd [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوستان.

با تشکر

به به خوش اومدي منم دي 900 آي دارم
جوابتونو دادن جناب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه كليد بغل صفحه رو فشار بدي به حدي كهصداي صفحه كليد صفر بشه اين مشكلت حل ميشه
راستي پيشنهاد ميكنم كه براي صرفه جويي در مصرف باتري زمان صفحه كليد رو محدود كنيد lز اينجا به صورت دستي بگين كه از فلان ساعت تا فلان ساعتlight settings
نقل قول:
وقتی روش اوکی میکنی باید بزرگ بشه که ! فکر نکنم از اون بزرگتر بشه !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اني جواب رو كه جناب سامسونگ دي جان به شما فرمودند در حالتي درست است كه عكس باشد و اگر فيلم مدنظر باشد بايد دكمه # رو فشار بدهيد اگر همين دكمه رو دوباره فشار بدهيد تصوير full screen شده برعكس ميشود يعني به جهت اونوري ميچرخد.
نقل قول:
نوشته شده توسط Ali_BlueBoy [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در دي 900 آي كه اينطوري نيست در موقع بخش فيلم كليدهاي عدد بي كارند. بايد # زده شود
عكس هم كه اگه اوكي رو بزنيد يا از options گزينه view full screen رو بزنيد عكس طوري بزرگ ميشود كه شما ميتوانيد با به اين طرف و آن طرف رفتن آن را نگاه كنيد چون عكس خيلي بزرگتر از مانيتور گوشي است

توجه توجه توجه

به همه‌ي D900i داران

من خودم و اكثر دوستاني كه D900i گرفتيم فكر ميكرديم كه اين گوشي قابليت خواندن فايلهاي PDF و office را دارد كه باتوجه به سخن دوست گرامي danrah مشخص ميشود كه اين گوشي قابليت خواند قايلهاي فوق را ندارد:
نقل قول:
من هم به این مشکل دچار شدم ولی تقصیر شما نیست. این یک مشکل از D900i هست. البته اگه اسمشو مشکل بذاریم. این دو تا لینک رو ببینید:

کد:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کد:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید که اصلاً جزو مشخصات D900i برنامه آفیس خوان نیامده است ولی در D900 اومده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقیه مواظب باشن. من که گول قیافه قشنگ تر D900i نسبت به D900 رو خوردم و بعد حالم گرفته شد.
بله حالمان به شدت دچار ماه گرفتگي همراه با مه غليظ صبح گاهي شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam23
12-09-2007, 16:53
پس u600 بهتر از d900i يه!

minizoro
12-09-2007, 17:27
آره بابا يو 600 كجا دي 900 و آي كجا !!

اون زماني كه من گوشيمو خريدم اگر كه يو 600 بود حتما اونو ميخريدم ولي باشه همينم خوبه
از هيچي كه بهتره!

hossein-p30-f
12-09-2007, 19:57
دوستان پرسيده بودن كه چه طوري ميشه عوضش كرد كه اينطوري ميشه. ولي در حد همون 4 تا. بنده راه حل ديگري بلد نيستم

عزيز منظور دوستان از اينكه عوض ميشه يا نه اينه كه ميشه زنگ بهش اضافه كرد يا نه:20:
منم منظورم همين بود اوني كه شما گفتين كه ... :19:

فقط عكسهايي كه توي My Photo هست رو مي توني بزرگ كني ولي هر جاي ديگه اي باشه نمي توني(D900i)
اخه چرا :19::19::19::41:

minizoro
12-09-2007, 21:39
عزيز منظور دوستان از اينكه عوض ميشه يا نه اينه كه ميشه زنگ بهش اضافه كرد يا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم منظورم همين بود اوني كه شما گفتين كه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب ديگه داش حسين شرمنده دو زاري من ....

فقط عكسهايي كه توي My Photo هست رو مي توني بزرگ كني ولي هر جاي ديگه اي باشه نمي توني(D900i)
اخه چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سامسونگ نامرد ! اون از PDF ها اينم از اين خيلي....

Farshadd
12-09-2007, 22:04
من امروز رفتم پیش یه مغازه تعمیرات. بهش گفتم اگه فلش کنی آفیس و .. میخونه؟؟؟

دست کرد تو جیبش و یه D900i درآورد و به منم گفت که با فلش درستش کرده و الان هم فایلها رو میخونه.

منم قرار شد فردا برم پیشش تا این کارو برام کنه.

در ضمن گفت نرم افزار گوشی رو عوض میکنه( فکر کنم میخواد مال D900 بندازه) البته شایدم مال خودش ولی جدید تر.

minizoro
12-09-2007, 23:44
من امروز رفتم پیش یه مغازه تعمیرات. بهش گفتم اگه فلش کنی آفیس و .. میخونه؟؟؟

دست کرد تو جیبش و یه D900i درآورد و به منم گفت که با فلش درستش کرده و الان هم فایلها رو میخونه.

منم قرار شد فردا برم پیشش تا این کارو برام کنه.

در ضمن گفت نرم افزار گوشی رو عوض میکنه( فکر کنم میخواد مال D900 بندازه) البته شایدم مال خودش ولی جدید تر.

درسته كه قضيه مشكوكه ولي نتيجه رو بهمون بگي ها حتما

صفحه قبلي پست 533 رو هم بخون

hossein-p30-f
14-09-2007, 16:07
سلام دوستان

اين گزينه AutoPower - up توي قسمت Alarm مال چي هست:20: ما كه هرجوري امتحان كرديم چيزي نفهميديم :31:

ShahabSAMSUNG
14-09-2007, 19:39
مال اینه که وقتی گوشی خاموشه، وقتی ساعتش میرسه که آلارم بزنه، خودبخود روشن بشه و زنگ بزنه یا نه، بی خیال بشه.

payman1991
14-09-2007, 20:21
یه داستان جالب
من چند روز پیش به یه همایش زبان انگلیسی توی سینما رفتم.اولش که 1 ساعتی برق نبود و اینا....بعدش اومدند گفتند برای عذر خواهی فیلم روز سوم را بعد از همایش میزاریم.من یه 15 دقیقه اش را دیدم خوشم نیومد و اومدم.داشتم به یکی از بچه ها اس ام اس میزدم.یه لحضه جلوم را نگاه کردم فکر کردم در بازه(شیشه سکوریت فوق العاده براق بدون هیچ علامت و دسته)منم همینجوری رفتم خدا نصیبتون نکنه گوشیم از دستم بد جوری پرت شد کله خودمم که بد جوری درد گرفت ولی همش تو فکر گوشی بودم بعد برش داشتم و با کمال تعجب دیدم حتا یه خش هم بر نداشته.یه سری دختر اون ورا بودند شروع کردند به خندیدن(به تو در رفتن من)یکیشون گفت گوشیش نابود شد.منم بر گشتم به کمال پر رویی گفتم استحکام را داشتییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خلاصه سرتون را درد نیارم تا اومدم برسم خونه تمام منو ها را یک به یک چک کردم ولی همه چی سالم بود.....
و حالا اون دوستی که گفته بود قرار بوده دی 900 آی را با فلش درستش کنند(PDF&OFFICE(بعد از اینکه فلش شد لطف کنه فریم وره گوشیش را چک کنه و به ما اطلاع بده
با کد ستاره مربع یک دو سه چهار مربع
برای دی 900 آی باید D900iJPGE3 باشه

hossein-p30-f
14-09-2007, 22:05
مال اینه که وقتی گوشی خاموشه، وقتی ساعتش میرسه که آلارم بزنه، خودبخود روشن بشه و زنگ بزنه یا نه، بی خیال بشه.

به به آقا شهاب كم پيدايي عزيز:10:
ممنون از جوابت

یه داستان جالب
من چند روز پیش به یه همایش زبان انگلیسی توی سینما رفتم.اولش که 1 ساعتی برق نبود و اینا....بعدش اومدند گفتند برای عذر خواهی فیلم روز سوم را بعد از همایش میزاریم.من یه 15 دقیقه اش را دیدم خوشم نیومد و اومدم.داشتم به یکی از بچه ها اس ام اس میزدم.یه لحضه جلوم را نگاه کردم فکر کردم در بازه(شیشه سکوریت فوق العاده براق بدون هیچ علامت و دسته)منم همینجوری رفتم خدا نصیبتون نکنه گوشیم از دستم بد جوری پرت شد کله خودمم که بد جوری درد گرفت ولی همش تو فکر گوشی بودم بعد برش داشتم و با کمال تعجب دیدم حتا یه خش هم بر نداشته.یه سری دختر اون ورا بودند شروع کردند به خندیدن(به تو در رفتن من)یکیشون گفت گوشیش نابود شد.منم بر گشتم به کمال پر رویی گفتم استحکام را داشتییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خلاصه سرتون را درد نیارم تا اومدم برسم خونه تمام منو ها را یک به یک چک کردم ولی همه چی سالم بود.....
و حالا اون دوستی که گفته بود قرار بوده دی 900 آی را با فلش درستش کنند(PDF&OFFICE(بعد از اینکه فلش شد لطف کنه فریم وره گوشیش را چک کنه و به ما اطلاع بده

منم يه بار از ماشين پياده شدم گوشي رو گذاشتم رو سقف ماشين بعد اومد بردارم يهو با LCD خود زمين گفتم ديگه گوشي بي گوشي ولي آخ هم نگفته بود :21::40: :21: ((قاب كريستالي هم نداشت))

minizoro
15-09-2007, 00:37
با سلام خدمت تمامي دوستان گرامي
همانطور كه قبلا خدمتتان عرض كرده بودم بنده طي نامه اي از جناب ميثم در خواست تغيير نام تاپيك را از سوال و جواب در مورد d900 به كلوپ D900 و D900i كه ايشان به علت مشغله كاري نتوانسته بودند اقدام عاجل به عمل بياورند. ولي در هر حال بالاخره اسم تاپيك پر محتوا و جالب جناب مجتبي تغيير كرد.

چاكر همه رفقاي بيست پي سي:46:

hossein-p30-f
15-09-2007, 00:49
با سلام خدمت تمامي دوستان گرامي
همانطور كه قبلا خدمتتان عرض كرده بودم بنده طي نامه اي از جناب ميثم در خواست تغيير نام تاپيك را از سوال و جواب در مورد d900 به كلوپ D900 و D900i كه ايشان به علت مشغله كاري نتوانسته بودند اقدام عاجل به عمل بياورند. ولي در هر حال بالاخره اسم تاپيك پر محتوا و جالب جناب مجتبي تغيير كرد.

بابا ايول :40::10::11::10::40:
من يه 2 ساعت پيش وقتي كه پست قبليمو دادم اتفاقي ديدم تا اومدم ويرايش كنم و اين موضوع رو بگم كارتم تموم شد :31:

minizoro
15-09-2007, 01:02
یه داستان جالب
آق پيمان بنده همين كد رو زدم و دقيقا همين اومد : D900iJPGE3 خوب حالا چي ميگين؟
ممنون پيمان عزيز داستان جالبي بود ولي متاسفانه بايد به عرص تون برسونم كه دوست عزيزمون ‍‍CD-RW قبلا اين نكات را از نكات مرموز و مخفي سامسونگ (D900i) دانسته بودند و گفته بودند كه

اگه قاب فلزي شو برداري گوشيرو ميتوني راحت خم كني (سي دي آر دبيليو خودش ميذار ي گوشيشو تو جيب پشت شلوار ليش واسه همينهكه اينو كشفيده)
صفحه ضد خش داره كه تو هيچ تبليغاتي ننوشته و نياورده

همينا يادم بود دااااش سي دي آر دبيليو بازم بود يكي فك كنم چي بود....؟
+
منم يك ديگه به اينا اضافه ميكنم با اجازه بزرگترا
اگه گوشيتون افتاد تو چاه توالت اصلا نگران نباشين چون مال من الان داره عين ساعت كار ميكنه و هيچيش نشده

راستي دارم كم كمك از نصب هر گونه چيزي روي دي 900 آي نا اميد ميشم شماچي؟

minizoro
15-09-2007, 01:04
بابا ايول :40::10::11::10::40:
من يه 2 ساعت پيش وقتي كه پست قبليمو دادم اتفاقي ديدم تا اومدم ويرايش كنم و اين موضوع رو بگم كارتم تموم شد :31:

بنده سعي كردم تا جايي كه ميتونم به دوستاني كه اكثرا ميان اينجا پيام بدم

كارت مكس نت = 15 ساعته = 1700 (اكثرا من از دوستم ميگرم 1500 ميده يعني ساعتي 100 تومن حال كردين)
حالااينو هم دو روزه سه روزه تموم ميكنم

دوستان لطفا چيزي رو كه تو آواتار و امضام نوشتم فراموش نكنيد بازم ممنون

چاكر همه رفقاي بيست پي سي

CD-RW
15-09-2007, 09:08
یه داستان جالب

دیگه اینقدر شلوغ شده که یادم نیست کجا نوشتم گوشی رو به سقف کوبیدم بعد خورد روی سطح سرامیک کف ( روی حساب کل کل با یک موتورولای قدیمی ) , ولی به هر حال بیشتر از اینها از این گوشی باید انتظار داشته باشی .

minizoro راست میگه , این گوشی بر خلاف تبلیغات ناچیزش تواناییهای خیلی فوق العاده ای داره .
یکی از دلایل محبوبیت این گوشی هم همین کم تبلیغ کردنشه ( مشک آن است که خود ببوید , نه آنکه عطار بگوید ) .

hossein-p30-f
15-09-2007, 11:10

چرا مشكلت كجاست ؟؟؟؟؟؟ مشكلت را يا پيام بزار يا تو تاپيك نصب برنامه ها بگو :5:

كارت مكس نت = 15 ساعته = 1700 (اكثرا من از دوستم ميگرم 1500 ميده يعني ساعتي 100 تومن حال كردين)

من ت. يزد يه كارتهايي بود به اسم آفتاب 7 تا شركت يزدي با هم زده بودن 30ساعت 1500 تومن ميشه ساعتي 50 تومن ((روت كم شد:21:)) حالا نمي دونم رو چه حسابي اينقدر ارزون مي دادن:20: ولي حالا همش رو جمع كردن همه كارتها رو يه شكل كردن 10 ساعت 2500 تومن :41::37::24:

minizoro
15-09-2007, 13:51
minizoro راست میگه , این گوشی بر خلاف تبلیغات ناچیزش تواناییهای خیلی فوق العاده ای داره .
یکی از دلایل محبوبیت این گوشی هم همین کم تبلیغ کردنشه ( مشک آن است که خود ببوید , نه آنکه عطار بگوید ) .بله به شدت تاييد ميشه
+ اينكه اين قايليت رو هم داره: اگه كلمات مشهوري مثل car - book- boat- ship -elephone و.. براتون مسيج بياد شما هيچ ووقت خواد اين كلمات رو نميبينيد فقط شكلشونو ميبينيد

داش حسين ولي اين كارتي كه من ميگم نه تنها از بين نرفته بهتر هم شده..خيلي از خدماتي داره كه هيچ شركتي فكر نكنم داشته باشه (maxnet.ir) من نميخوام رو كم كنم ميخوام بهتون بگم همين.

payman1991
15-09-2007, 13:59
آق پيمان بنده همين كد رو زدم و دقيقا همين اومد : D900iJPGE3 خوب حالا چي ميگين؟
ممنون پيمان عزيز داستان جالبي بود ولي متاسفانه بايد به عرص تون برسونم كه دوست عزيزمون ‍‍CD-RW قبلا اين نكات را از نكات مرموز و مخفي سامسونگ (D900i) دانسته بودند و گفته بودند كه

+
منم يك ديگه به اينا اضافه ميكنم با اجازه بزرگترا
اگه گوشيتون افتاد تو چاه توالت اصلا نگران نباشين چون مال من الان داره عين ساعت كار ميكنه و هيچيش نشده

:46:
عزیز من میگم اون دوستی که گفته قراره یکی دی 900 آیش را با فلش درست کنه بعد از فلش کردن چک کنه ببینه فریم ور گوشی تغییر کرده یا نه همین ممکنه بخاد برنامه دی 900 را روش نصب کنه

من که خیلی وقت پیشا نا امید شده بودم.......

من ت. يزد يه كارتهايي بود به اسم آفتاب 7 تا شركت يزدي با هم زده بودن 30ساعت 1500 تومن ميشه ساعتي 50 تومن ((روت كم شد:21:)) حالا نمي دونم رو چه حسابي اينقدر ارزون مي دادن:20: ولي حالا همش رو جمع كردن همه كارتها رو يه شكل كردن 10 ساعت 2500 تومن :41::37::24:[/quote]

بنده سعي كردم تا جايي كه ميتونم به دوستاني كه اكثرا ميان اينجا پيام بدم

ما که اینترنت ساعتی 285 تومن حال میکنیم(7 ساعته 2000)

minizoro
15-09-2007, 14:52
عزیز من میگم اون دوستی که گفته قراره یکی دی 900 آیش را با فلش درست کنه بعد از فلش کردن چک کنه ببینه فریم ور گوشی تغییر کرده یا نه همین ممکنه بخاد برنامه دی 900 را روش نصب کنه

من که خیلی وقت پیشا نا امید شده بودم.......

من ت. يزد يه كارتهايي بود به اسم آفتاب 7 تا شركت يزدي با هم زده بودن 30ساعت 1500 تومن ميشه ساعتي 50 تومن ((روت كم شد:21:)) حالا نمي دونم رو چه حسابي اينقدر ارزون مي دادن:20: ولي حالا همش رو جمع كردن همه كارتها رو يه شكل كردن 10 ساعت 2500 تومن :41::37::24:

ما که اینترنت ساعتی 285 تومن حال میکنیم(7 ساعته 2000)[/quote]

دوست عزيز پيمان گلم بين اين غير ممكنه كه فريم وييور دي 900 رو بزني رو آي و كار كنه گوشيت به كلا روشن نميشه ...... پول مفت داري امتحان كن

ساعتی 285 تومن حال میکنی
خوبه كدوم شهر؟
مثل اينكه مال من از همتون ارزونتره 100 تومن:31:

morrigan_neit
15-09-2007, 15:08
sms فارسیو رو d900i چجوری باید خوند

hossein-p30-f
15-09-2007, 15:10
داش حسين ولي اين كارتي كه من ميگم نه تنها از بين نرفته بهتر هم شده..خيلي از خدماتي داره كه هيچ شركتي فكر نكنم داشته باشه (maxnet.ir) من نميخوام رو كم كنم ميخوام بهتون بگم همين.

بابا اين حرف من در حد يه شوخي بود نه بيشتر :11::40::11:

دوستان من يه بازي روي سوني نصب كردم خيلي باهاش حال ميكردم ((CavemanX-mas1592)) ولي روي D900i نصب نميشه كسي بازي مشابه اين رو داره

sms فارسیو رو d900i چجوری باید خوند

عزيز اگه فارسي داشته باشه گوشيت مي توني بخوني اگه نداشته باشه نمي توني:31:
حالا اگه مي خواي گوشيت رو فارسي كني ((منظورت اينه)) فكر كنم بايد فلش كني حالا در اين مورد دوستان صاحب نظر توضيح ميدن :20:

minizoro
15-09-2007, 15:43
بابا اين حرف من در حد يه شوخي بود نه بيشتر :11::40::11:

دوستان من يه بازي روي سوني نصب كردم خيلي باهاش حال ميكردم ((CavemanX-mas1592)) ولي روي D900i نصب نميشه كسي بازي مشابه اين رو داره

عزيز اگه فارسي داشته باشه گوشيت مي توني بخوني اگه نداشته باشه نمي توني:31:
حالا اگه مي خواي گوشيت رو فارسي كني ((منظورت اينه)) فكر كنم بايد فلش كني حالا در اين مورد دوستان صاحب نظر توضيح ميدن :20:

كيه رو حرف دااااش حسين ما حرف بزنه :21:

بياد تو مسنجرم حسابشو برسم:31:

داش حسين راس ميگه آق morrigan_neit اگه گوشيت اصلا منو فارسي نداره تو بخش phone settings بدون كه بايد يكمي (از 3ه تومن يا 6 تومن تو تبريز و تهرون فرق ميكنه) خرج كني واسه فلش گوشيت (فقط بگي كه ميخوام گوشيمو طوري فلش كني كه منو فارسي هم داشته باشي آخه يه بار سرم اومده)

CavemanX-mas1592
داااش حسين من كه گفتم ديگه نااميد شدم......داااااش پيمان هم تاييدم كرد

Farshadd
15-09-2007, 20:46
D900i دو کابله و 5 روز کارکرده بدم 30 تومن هم بدم یه P990i فرانسوی اصل در حد آک بگیرم؟؟؟؟؟؟

راستی امروز گوشیم رو هم بردم که فلش کنم ولی گفتم شاید بدم بره دست نخورده بمونه. ولی مال صاحب مغازه رو گرفتم و یه فایل وورد براش بلوتوث کردم و دیدم مال خودش خوند و مشکلی هم نداشت.

hossein-p30-f
15-09-2007, 21:02
D900i دو کابله و 5 روز کارکرده بدم 30 تومن هم بدم یه P990i فرانسوی اصل در حد آک بگیرم؟؟؟؟؟؟

بابا اگه اصله كه ديگه فكر كردن نداره بده بره :19: ((فقط مواظب باش مشكلي نداشته باشه آخه P990 كجا D900 كجا كه طرف مي خواد با 30 تومن عوض كنه))
نمي خواي بگو بده به خودم يه D900i يه ماه كار كرده بهش بدم:31:
فقط يه خورده گوشي بزرگه و پخمه:13: ولي گوشي خوبيه برادر من يه P910 داره واقعا راضيه:27:
ببين از گوشي چي مي خواي اگه ضرافت و راحتكار كردن باگوشي و اينا رو مي خواي همين D900 رو نيگه دار:5:
((البته اينا همش نظر منه كه كوچيك همه برو بچ پي سي هم هستم باشه دوستان هم نظرشون رو بدن:11:))

راستی امروز گوشیم رو هم بردم که فلش کنم ولی گفتم شاید بدم بره دست نخورده بمونه. ولی مال صاحب مغازه رو گرفتم و یه فایل وورد براش بلوتوث کردم و دیدم مال خودش خوند و مشکلی هم نداشت

خوب شما يه دفعه يه نگاهي به فریم وره گوشي هم ميكردي ببيني چيه مال D900i هست يا نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

payman1991
15-09-2007, 21:35

دوست عزيز پيمان گلم بين اين غير ممكنه كه فريم وييور دي 900 رو بزني رو آي و كار كنه گوشيت به كلا روشن نميشه ...... پول مفت داري امتحان كن

ساعتی 285 تومن حال میکنی
خوبه كدوم شهر؟
مثل اينكه مال من از همتون ارزونتره 100 تومن:31:[/quote]

پس این که میگند برنامه دی 900 را روی آی نصب میکنند مربوط به چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگر هم که خود سامسونگ گفته دی 900 آی نمیتونه فایل های ورد را بخونه پس این فرشاد خان چی میگه؟؟؟؟؟/
یعنی خود ایرانی ها برنامه اصلی دی 900 آی را دستکاری کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payman1991
15-09-2007, 21:35

در ضمن من بچه مبارکه ام(اصفهان)

Farshadd
15-09-2007, 22:40

ساعتی 285 تومن حال میکنی
خوبه كدوم شهر؟

اگر هم که خود سامسونگ گفته دی 900 آی نمیتونه فایل های ورد را بخونه پس این فرشاد خان چی میگه؟؟؟؟؟/
یعنی خود ایرانی ها برنامه اصلی دی 900 آی را دستکاری کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

من نگفتم مال دی900 میندازه روش. گفتم فکر کنم این کارو کرده.

به خدا خودم دیدم.

با 285 تومن حال میکنی؟؟

مال ما 10 ساعته 1800 تومن.

Farshadd
15-09-2007, 22:43
بابا اگه اصله كه ديگه فكر كردن نداره بده بره :19: ((فقط مواظب باش مشكلي نداشته باشه آخه P990 كجا D900 كجا كه طرف مي خواد با 30 تومن عوض كنه))
فقط يه خورده گوشي بزرگه و پخمه:13: ولي گوشي خوبيه برادر من يه P910 داره واقعا راضيه:27:
ببين از گوشي چي مي خواي اگه ضرافت و راحتكار كردن باگوشي و اينا رو مي خواي همين D900 رو نيگه دار:5:
((البته اينا همش نظر منه كه كوچيك همه برو بچ پي سي هم هستم باشه دوستان هم نظرشون رو بدن:11:))

خوب شما يه دفعه يه نگاهي به فریم وره گوشي هم ميكردي ببيني چيه مال D900i هست يا نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون از کمکت.

من نمیگم حتما مال دی900 ریخته. میگم فکر کنم این کارو کرده.

به خدا خودم دیدم مال اون میخوند.

فریم ویر رو چه جوری میشه دید؟؟؟؟. روم نمیشه دیگه برم پیشش.

hossein-p30-f
15-09-2007, 22:56
ممنون از کمکت.

با کد ستاره مربع یک دو سه چهار مربع((دو صفحه قبل پست 548 ))

راستي يه چيزي هم جزو اختياراتمون هست به نام ويرايش پست:27:
بابا شماها ماشالا ديگه چند تا پيرهن بيشتر ما تو اين انجمن كهنه كردين
شرمنده:11:

minizoro
16-09-2007, 02:40

راستی امروز گوشیم رو هم بردم که فلش کنم ولی گفتم شاید بدم بره دست نخورده بمونه. ولی مال صاحب مغازه رو گرفتم و یه فایل وورد براش بلوتوث کردم و دیدم مال خودش خوند و مشکلی هم نداشت.
نه نه اصلا اين كارو نكن حتي اگه طرف دادشت باشه
ببين داداشي بذار يه چيزي بهت بگم آخه كدوم ***اي (ببخشيد دور از حضور) حاظره گوشيشو اونم چيييييي؟؟؟ اصل فرانسهاونم چييييي؟؟؟؟ P990i با دي 900 آي كار كرده عوض كنه هاااااننننن كدوم ****اي حاضر به انجام اين كاره؟؟؟؟ اگه طرف عقل تو كله اش باشه خوب عمرا اگه اين كارو بكنه (مخصوصا اين كه دي 900 آي در مقايسه با پي 990 (حالا آي هم نه) خيلي خيلي امكانات كمي داره (البته من گوشيمو دوست دارم))
به طرف از قول (يعني حرفمو نقل قول كن) من بگو 4شنبه (تو انگشتات از كوچيكه بشمر تا برسي به بزرگه ميشه 4شنبه:31:) اگه راس ميگي گوشيتو 1هفته بهم بده بعد تصميم ميگيرم (اگه داد خوب ميشه هر كاري خواستي باهاش بكن خووووووب امتحانش كن از 7 خان ميني زورو ردش كن:31:)
اگرم نداد كه كارت راحتتر ميشه بگو يه روز يا چند ساعت بهم بده
بعد تو همون چند ساعت ببرش پيش يه دكتر فوق تخصص مموبايل كه به مغز و اعصاب موبايلم وارد باشه (اگه تبريزي هستي من يكي ميشناسم دكتراست) بگو آقا اين سه تومن ميخوام اين گوشيرو برام بگي مامان باباش كيه؟
يعني 1. واقعا ساخت فرانسه است 2. مشكلش چيه يه يارويي ميخواد اينو برام لقمه بگيره قشنگ برام حلاجيش كن ببينم نه نه باباش كين اين گوشي آخه 3. (خيلي مهمه) آب خورده هست يا نه(احتمال خيلي خيلي قوي ميدم كه اين مورد باشه)4. باز شده يا نه (اينو اگه بچه با دقتي باشي مثل شرلوك هولمز آواتارم) ميتوني خودت از روي اثرات باز شدن گوشي بر اثر برخورد پيچ گوشلي ولي دكتر بهتر و زودتر ميفهمه (علامتهاي ديگه اي هم داره) خوب اميدوارم همه ي حرفام به خوبي براتون جاافتاده باشه دوست عزيزم و بدوني كه اگه اين چيزه خوبي بود و وقعا كاسه اي نداشت زير گوشيش يابراي خودش نيگر ميداشت يا اينكه به قيمت عالي بهكس ديگري ميفروخت به هر حال خودت ميدوني شما سوال پريسدين منم از لحاظ شرعي وظيفمه جوابتونو بدم
نميخوام بگم كه من بد بين هستم نه خير اصلا اين طور نيست....در چنين مواردي بايد بسيار حساس و مشكوك بود تا تو اين دورور زمونه يه وقت چشتو وانكني ببيني كلا سرت رفته اين هوا (شكلك بغل كردن مسنجر +اينا):13::41:
باتقديم احترام:11: (و گل:31:)

بابا اگه اصله كه ديگه فكر كردن نداره بده بره بهخ ((فقط مواظب باش مشكلي نداشته باشه آخه P990 كجا D900 كجا كه طرف مي خواد با 30 تومن عوض كنه))

حسين جان شما ديگه چرا؟؟؟؟
بابا مثل من نباشين (من قبلا خيلي ساده لوح بودم ولي دوست بسيار عزيزم MaSoOd منو بيدار كرد خواهشا: فاتحه+صلوات) دقت كنين قبل از اينطور كارا شايد يه كلاه بره توسرتون كه ديگه نتونين هيچ جا رو ببينين و بخورين زمين ا:5:
بنده خودم به شخصه تا اسم و امكانات پي 990 و آي رو شنيدم آب دهنم راااا افتاد ولي تا فهميدم چه گوشي اي هست حالم به هم خورد.

یعنی خود ایرانی ها برنامه اصلی دی 900 آی را دستکاری کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نگفتم مال دی900 میندازه روش. گفتم فکر کنم این کارو کرده.

به خدا خودم دیدم.

با 285 تومن حال میکنی؟؟

مال ما 10 ساعته 1800 تومن.

ساعتی 285 تومن حال میکنی
خوبه كدوم شهر؟

یعنی خود ایرانی ها برنامه اصلی دی 900 آی را دستکاری کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان و برادران گلم:11: پيمان و فرشاد (و ساير دوستان):
1. اين ميتونه مربوط به اين باشه كه ما ايراني هستيم (كلك نزنيم روزگارمون نميچرخه (البته بعضي‌ها رو ميگم نه شما دوستاي گلم رو)حرفم به داداش فرشاد رو بخوني (همين زير) بخوني ميدوني چي ميگم)

2. جواب فرشاد خان رو دادم (همين زير) حالا ايشون بايد رل‌هاشو به خوبي اجرا كنه و يادش باشه تا تو همچين مواردي بيشتر دقت داشته باشه.

3. آره اگه كامپيوتر بود ميگفتم آره دستكاري كردند:27:{چون اصلا از ملتي كه با هوش و نبوغ بي مثال و بي نظيرش ميتونه سر هر كسي (حتي آمريكا وهاليوودش) كلاه بزاره تا خودش پيشرفت كنه (و اين خيلي خوبه يعني تقاضا ارضه رو ارائه ميده) تواين تحريم بي مثال عليه ما} ولي چون بحثمون رو موبايل و نرم‌افزارشه گمون نميكنم همچين اتفاقي افتاده باشه:27: يعني فعلا ايران در ضمينه موبايل مثل 4-5 سال پيش تو ضمينه كامپيوتر ميمونه:27: وتا اون حد ما متخصص (همون طور كه گفتم دكترموبايل) نداريم (خيلي كم داريم). و اينا رو هم كه داريم بيشتر تو ضمينه سخت افزار گوشي دكتر هستند (همين دكتر خودمو ميگم:31:) نه نرم افزارش:27:. متاسفانه رشته اي براي اين هم مثل كامپيوتر نداريم تا بيشتر پيشرفت كنيم. ولي آموزشگاههايي هستند كه آموزش ميدهند ولي بازم متاسفانه سخت افزار رو فقط. ماهنوز راه داريم تا بيايم تو داخل نرم‌افزار و فرم ويوور و پلت فرم گوشيها دست ببريم {يكي فرق بين اين سه تا (پلتفرم فرم وييور-نرم افزار) روخوب برام بگه خوب روووشنم كنه چون كاملا خاموش هستم تواين زمينه‌ها در مورد سخت افزار گوشيهام اگه اطلاعاتي داشتين خواشحال ميشم بدونم} (اگرم چنين شخصي باشه كارش خيلي درسته و ميتونين تو برهه فعلي اونو پرفسور موبايل فرض كنين (
{من بهتون اين قول رو ميدم كه اگه ايران بتونه و بذارن كه تو زمينه نرم افزار موبايل تحقيق وپيشرفت كنه قول ميدم كه تا 5-7 سال آينده ميتونيم اولين گوشييه كه تماما ساخت ايران هست رو داشته باشيم مثل سيستم عامل تو زمينه كامپيوتر( كه آقاي امير سام (اسم فايملش يادم رفت ببخشين) نابغه برنامه نويسي ايران (5امين برنامه نويس بزرگ جهان) و دوستشون تونستند اولين سيستم عامل كاملا ايراني (حتي بيسش:18:) رو توليد كنند كه بسيار كا آمد و بسيار خوب هست*(پاورقي داره)}

(گفته باشم از اين به بعدشو تو اين بخش هم نخونيد ميشه هم مرتبط نيست هم هست)
تو خارج از ايران هم كه خدا ايشالله سلامتشون كنه كه اين قانون كپي رايت رو گذاشتند تا مغزهاي اكثر بچه‌هاي خودشون آكــ باشه....و.... مغزه هر كسي كه ميخواد تو ايران با كامپيوتر كار كنه مجبور باشه (همون مغزه بچه ايراني) هزار تا چيزو ياد بگيره تا بتونه يه ويندوز نصب كنه. ودقيقا واسه همينه كه وقتي يكي از ايران ميره اونجا اگه فقط يه سيم كشي ساده بلد باشه نونش تو روغنه. چون اونا كه اكثرا الحمد لله مغزشون آكه ميرن ميگن آقا ببخشين اين ويروس كه ميگن چيه؟ اونم باتمسخر (تو دلش) جوابشو ميده و چند دلار ميزنه به جيب. ماهاهم درسته فكر ميكنيم كه اين اطلاعاتممون بي ارزشه ولي بايد بدونيم كه اينطور نيست واگه كسي ميخواد تيليادر بشه باس يه حرفه رو خيلي خوب بلد باشه بعد بره اونور آب پولاش از پارو بالا ميره.

4. مثل اينكه بازم مال من از همه‌تون ارزونتر شد: ارزونترينتون به جز من 180 تومن (داداش پيمان) ولي من 1700/15=113.13131313تومن:31: ديدين كه بازم من برنده شدم:27:

ممنون از کمکت.

فرشاد جان عزيز باس بگم اين سوالت از سوال قبلي دقت بيشتري ميطلبه چون هر كاري ممكنه تو اين امري كه گفتي انجام شده باشه مثل تردستي هست دقيقا يعني ميگي به خدا به پير به پيغمبر خودم ديددم آدم رو نصف كرد (اشاره دارم به كليپي از كريس آنجل در همين موضوع) ولي بايد بري به كنح (ريشه-اصل-سرچشمه) ببيني چه خبره بعد ميبيني اههووووووههههه:18: پسر كلكو باش:31: عجب سرمون اين يارو شيره اي ماليده كه تازه الان تونستم ببينمش:27:
در مورد اينم همينطور با توجه به اين كه اين كار ها از فروشنده‌هاي تهران بزرگ اصلا بعيد نيست (آخه مردم ديگه خدا يادشون نمونده كه...) شممه شرلوك هولمزييم داره حدس ميزنه كه:
1. احتمالا قاب دي 900 آي رو رو دي 900 گذاشته فقط براي پول در آوردن
2. احتمالا هم قيمت كمي (مثل دو تومن يا سه تومن نميگه) مگه نه؟ شايد چيزي حدود 7-10 تومن و يابيشترمگه نه؟
3. بازم ميگم راه هاي زياد ديگه اي براي گول زدن جماعت هست (اگرم نباشه اين جماعت رياكار دورو خودشون درست ميكنند)
بالاخره خيلي تو اين مورد هم مواضب باش به فروشنده بگو: آقا ببخشيد ميشه يه لحظه اون گوشيرو دستم بگيرم؟ يا تو دست خودتونيه نيگاهي بهش بكنم؟
اگه آره بود جوابش فوري بگير و ببين اگه راديو و منشي تلفن نداره بهش بگو آقا بفرمايد اين گوشيتون رو بنده رو چي حساب كردين شما?? طرف هم كفش ميبره و... (بقيه شو خودت بايد بازي كني)
اگه نداد بگو ميخوام تو دست خودت نيگا كنم اگه نذاشت بري تو منوهاش بگو آقا ميخواي كي رو رنگ كني؟؟!! ما خودمون نقاشيم (ميدونين كه سابقا زغال و زغال فروش بود حالا شده اين. اختراع خودمه)
4. يه راه هم هست
.
.
.
.اينكه
.
.
.
واقعا اون بتونه اين كارو بكنه:31:

و وقتي گوشي رو گرفتي تو دستت يا تو دست اون اولين كار اينو بكن حتما
داش حسين چه ربطي داشت؟ .....ويرايش پست....منظورت چي بود؟ آها فهميدم اينو ميگي كه چرا داداش پيمانم تو همون پستش نگفت اصفهونيه؟؟!!!! خب شرلوك هولمز:27: ميگه كه سه تااحتمال وجود داره:
(جواب بده آق پيمان كنكوره 13nm هستش:31: ببينم چند مرده حلاجي تو قبول ميشي از كنكورت يا من سوالم خيلي مثل خودم به درد سطل زباله ميخوره:31::13:)

1. يا خودش عمدا اين كارو كرده
2. بعدا يادش اومده و حال نداشته كه ويراش كنه
3. خواسته مثل تازه واردا شلوغ كاري كنه
4. اينكه احتمال چهارمي هم هست و اون هم اينه كه شرلوك نميدونه اونو

راستي حالا كه نشتي رو نيمكت داري سين جيم ميشي بگو ببينم چند تا پيرهن از ماها بيشتر پاره كردي؟ اه منو نيگا كن چرا تقلب ميكني (به پستات نيگا نكن:31:)

دوستان از اينكه يه مقدار خنده و مزاح بنده زياده عذر خواهي ميكنم (قصد خود شيريني ندارم اصلا) فقط چون كيفم تا قبل از مهر (مهر بياد من ميرم- امضاي سابقم) عجيب كوك هستش اينطوريم. اگه به محضر آقايان محترم گستاخي كردم به شدت عذر خواهي ميكنم.

*شرمنده ولي اجازه بدين توضيحات خبر اين سيستم عامل رو بعدا بگم الان خيلي خسته شدم و خوابم مياد (ساعت ارسال پست رو نيگا ^)
درآخر هم به خاطر رفع دلخوريتون از من برين اينجا تا حالتون جاش بياد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (پست اول صفحه)

فكر كنم يه 1.5 اي طول كشيد اينا رو نوشتم

واي نه ...حالا چطوري واسه سحري بلند شم؟!!!:18: (باشه خدا رو دارم خدا يا كمكم ميكي پاشم؟ ايول خدا كار ت درسته:27:)

:19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19:

چاكر همه رفقاي بيست پي سي (مخصوصا بروبچ اينجاكه خيلي بامرامو اهل كيف دادن و كيف گرفتن هستند:8::5:):10:
سر سفره افطار منم يادت باشم ها رفيق

Farshadd
16-09-2007, 14:01
داش minizoro راستش من میخوام گوشی خودمو بدم 225 و اونو از یه مغازه دیگه وردارم 260(255 هم میده).

در مورد فلش کردن گوشی هم بگم که احتمال اینکه شما درست بگید زیاده. مخصوصا احتمال اولی. ولی اینم بگم که 15 تومن میگیره و با باکس این کارو میکنه.

واقعا زحمت کشیدی این همه تایپیدی. من یکی که اینقدر حوصله ندارم. ممنون از کمکت.

hossein-p30-f
16-09-2007, 18:00
حسين جان شما ديگه چرا؟؟؟؟
بابا مثل من نباشين (من قبلا خيلي ساده لوح بودم ولي دوست بسيار عزيزم MaSoOd منو بيدار كرد خواهشا: فاتحه+صلوات) دقت كنين قبل از اينطور كارا شايد يه كلاه بره توسرتون كه ديگه نتونين هيچ جا رو ببينين و بخورين زمين

من كه گفتم : :5:

((فقط مواظب باش مشكلي نداشته باشه آخه P990 كجا D900 كجا كه طرف مي خواد با 30 تومن عوض كنه))

داش حسين چه ربطي داشت؟ .....ويرايش پست....منظورت چي بود؟ آها فهميدم اينو ميگي كه چرا داداش پيمانم تو همون پستش نگفت اصفهونيه

شرمنده اسم ميبرم منظورم آق پيمان و آق فرشاد بود :11:

راستي حالا كه نشتي رو نيمكت داري سين جيم ميشي بگو ببينم چند تا پيرهن از ماها بيشتر پاره كردي؟ اه منو نيگا كن چرا تقلب ميكني (به پستات نيگا نكن)

تو پيرهن هم منظورم آقا فرشاد بود:31:

شما ديگه چه حوصله اي داري اينهمه تايپ كردي :18:

payman1991
16-09-2007, 18:58

داش حسين چه ربطي داشت؟ .....ويرايش پست....منظورت چي بود؟ آها فهميدم اينو ميگي كه چرا داداش پيمانم تو همون پستش نگفت اصفهونيه؟؟!!!! خب شرلوك هولمز:27: ميگه كه سه تااحتمال وجود داره:
(جواب بده آق پيمان كنكوره 13nm هستش:31: ببينم چند مرده حلاجي تو قبول ميشي از كنكورت يا من سوالم خيلي مثل خودم به درد سطل زباله ميخوره:31::13:)

1. يا خودش عمدا اين كارو كرده
2. بعدا يادش اومده و حال نداشته كه ويراش كنه
3. خواسته مثل تازه واردا شلوغ كاري كنه
4. اينكه احتمال چهارمي هم هست و اون هم اينه كه شرلوك نميدونه اونو

راستي حالا كه نشتي رو نيمكت داري سين جيم ميشي بگو ببينم چند تا پيرهن از ماها بيشتر پاره كردي؟ اه منو نيگا كن چرا تقلب ميكني (به پستات نيگا نكن:31:)

دوستان از اينكه يه مقدار خنده و مزاح بنده زياده عذر خواهي ميكنم (قصد خود شيريني ندارم اصلا) فقط چون كيفم تا قبل از مهر (مهر بياد من ميرم- امضاي سابقم) عجيب كوك هستش اينطوريم. اگه به محضر آقايان محترم گستاخي كردم به شدت عذر خواهي ميكنم.

نه عزیزم
من یادم رفت بنویسم بچه کجام دیدم یک خط از نوار سبز رنگ لود شدن صفحه پر شد سریع ضربدر قرمز را زدم و نوشتم بچه کجام و ارسال کردم.فکر کردم دفعه اوئل ثبت نشده بود.بعد که دیدم ثبت شده موندم که چیکار کنم(آخه حذف مطلبم نداره)گفتم بذار ملیتم را(!!!!!!!!)جدا بنویسم.مینی زرو عزیزمنم با تو همدردم.دقیقا یک هفته دیگه همچی موقعی باید به فکر برنامه درسی فردا صبح بایم.................

minizoro
18-09-2007, 16:51
آقا فرشاد با اين حال خيلي مراقب باش چون فروشنده ها هم بيشترشون به فكر صلاح شما نيستند و فقط به فكر جيب خودشان هستند.

شما ديگه چه حوصله اي داري اينهمه تايپ كردي
داداش حسين شما هم ببخشين ديگه از اين به بعد كم حرف ميزنم. من فكر كردم كه اگه نگم سر آق فرشادمون كلاه ميره واسه همون نخواستم كه اينطوري بشه. زحمت تايپشم ميزارم به حساب اين حرف امام علي كه گفتن: اوني كه واسه خودت ميخواي و خوب ميدوني واسه ديگران هم خوب بدون و بخواه. آخه ميدوني زكات هر علمي ، هر چيزي كه ياد ميگيري اينه كه اونو به سايرين ياد بدي(حضرت محمد) من كاري به جز انجام وظيفه ام به عنوان يه داداش اسلامي واسه ساير داداشام چيز ديگه اي انجام نميدم. اگه من علمي رو كه ياد گرفتم به ديگران ياد ندم ديگران هم وقتي كهمن بهشون نياز دارم بهم كمك نميكنند يا بهتره بگم از هر دست بدي از همون دست ميگيري. تنها دليلش همينه وگرنه اين همه نوشتن چه فايده ي ديگه اي برام ميتونه داشته باشه؟

من یادم رفت بنویسم بچه کجام دیدم یک خط از نوار سبز رنگ لود شدن صفحه پر شد سریع ضربدر قرمز را زدم و نوشتم بچه کجام و ارسال کردم.فکر کردم دفعه اوئل ثبت نشده بود.بعد که دیدم ثبت شده موندم که چیکار کنم(آخه حذف مطلبم نداره)گفتم بذار ملیتم را(!!!!!!!!)جدا بنویسم.
جناب پيمان خان الهي ميني زورو قربون شهرت بره كه هيچ وقت نرفته از اين موارد براي منم پيش ميومد ولي حالا نه: براي جلوگيري از دو پسته شدن من به محض زدن ضربدر دوباره ديگه ارسال رو نميزنم تو يه تب ديگه اي همون صفحه‌اي رو كه پست دادم رو نيگا ميكنم اگه پستمو نوشته بود ويرايش ميكنم اگه ننوشته بود ميرم توهمون تب قبليه و اونو تكميل ميكنم. نگران نباش مهم ميخواستي كه ما بدونيم كه دونستيم.پس بيخيال اين بحث. يكي بيشتر داداش پيمان نداريم كه...

مینی زرو عزیزمنم با تو همدردم.دقیقا یک هفته دیگه همچی موقعی باید به فکر برنامه درسی فردا صبح بایم.................
واي نه يه هفته......... اوه خدا ......تو ميري چندم؟

S A M S U N G
19-09-2007, 22:37
کسی از شهاب خبر نداره ؟

S A M S U N G
19-09-2007, 22:38
دوستان عزيزم....خيلي در كنار شما به من خوش گذشت.... خيلي چيزا ازتون ياد گرفتم...ولي بايد برم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تا جمعه 6/30 هستم و بعدش خيلي خيلي كم‌رنگ ميشم - مهر بياد من ميرم
کجا میری ؟

MOSHAVER AMIN
19-09-2007, 23:03
دوستان يه زحمت بكشن بحث تاپيك داره منحرف ميشه كلوپ دي 900 كجا وچت روم كجا
دوستان همكاري كنن تا اين كلوپ بار اطلاعات اون بيشتر بشه

hossein-p30-f
20-09-2007, 09:41

چشم
دوستان من سيم كارت ايرانسل دارم مي خواستم بدونم چه جوري مي تونم روي سيستمم با گوشيم كانكت بشم :21:
ممنون:10:

minizoro
20-09-2007, 13:33
چشم آقاي امين راستش ميخواستم توپست قبليم اين نكته رو متذكر بشم كه متاسفانه يادم رفت
به شدت شرمنده ي همه ي دوستان هستم

خوب من بحث و ميكشم تو آسفالت:

بريم سر دي 900 آي خودمون
خوب من ميخوام اين آخر عمري (كه دارم كامپيوتر رو جمع ميكنم) از گوشيم به زبان خودم يه جمع بندي كلي داشته باشم يعني اين جمع بندي كل نظرمنه بعد چند ماهه كار كردن باهاش و سوال و جواب در باره اش از شما آقايان دلايل رو هم نميگم چون تقريبا تو اين مدت برا هممون واضحه.البته اينا همش نظر منه لطفا شما هم نظرتون رو بگيد.
خلاصه ميگم كه ديگه دوستان بازم نگند تو ديگه چه حوصله اي داري ...

D900i از نظر من يه گوشي هست كه:
- تقريبا خيلي خوشگله
- تقريبا خيلي خوش دسته
- وزن كمي داره
- حجم كمي داره و نازك بودنش خيلي به اين كمك ميكنه
- مقاومه در برابر آب خوردگي (همونطور كه ميدونين مال من افتاده بود تو چاه توالت) و ضربات حتي خيلي خيلي شديد بر روي سراميك و... (اكثر ساير گوشي هاي سامسونگ اينطوريه همه همينو ميگن مگه نه؟)

عيب داره: همون طوري كه هر گوشي اي عيبي داره اين گوشي هم عيب داره كه اگه كسي مثل من اين گوشي رو خريده باشه لازم نيست اونو بفروشه و بره گوشي هاي جديدتره سامسونگ مثل U700 و U600 و يا F700 و... بگيره چون اونها هم مثل اين گوشي و ساير گوشي هاي هر برندي ناقص هستند. (در هيچ برندي ما گوشي كامل نداريم. چون اگه داشتيم ديگه هيچ گوشييه شركت ها چه همون شركت توليد كننده گوشي كامل و ساير شركت ها فروش نميرفت اين يه اصله.) هر گوشي اي رو آدم وقتي ميخره آدم بايد با يه نقصش بسازه و بسوزه

آنتن دهي: آنتن دهي خوبي داره و كلا من به اين نتيجه رسيدم كه آنتن دهي كمي به خود گوشي و بيشتر به شبكه بستگي داره. و اگه اون بخش خود گوشي رو در نظر بگيريم اين گوشي آنتن دهي خوبي داره.

صداي بلند گو: اولش كه ميخواستم اين گوشي رو بخرم يكي گفت درسته كه اين گوشيه خوبيه و من خودم هم بهت پيشنهاد ميكنم كه اينو بخري با توجه به موقيت مالي و نيازهايي كه ازگوشيت ميخواي ولي اينو بدون كه صداي اين گوشي خيلي ضعيفه(نميدونم چون شايد اون دي900 رو ديده بود اين نكته رو گفت يعني شايد دي 900 صداش ضعيف باشه) منم گفتم من به صداي گوشي زياد اهميت نميدم.بعد از ايني كه خرديم با توجه به ذهنيتي كه ازحرف دوستم داشتم بد بين بودم به صداي اين گوشي. يه مدت كه گذشت خواستم براي pdf و office و... ببرم فلشش كنم يارو بهم گفت هيچ ميدونستي كه صداي اين گوشي از N73 بيشتره ؟ منم مسخره اش كردم گفتم خواب ميبيني؟ مگه ميشه؟ امكان نداره...گفت امتحان كن...منم چند روز ديگه تو گوشيه دوستم كه N73 هست با موزيك يكسان امتحان كردم ديدم اهههه راس ميگه طرف، صداي N73 پيش گوشيم جوجه‌اس (و صداي گوشي من پيش صداي گوشي هاي NEC جوجه اس)

دوربين: دوربين خوبي داره ولي حيف كه وقتي آدم سريع حركت ميده موقع فيلم و حتي عكس برداري به شدت تار ميشه تصوير نميدونم چه طوري ميتونم اينو حلش كنم ولي موقع فيلم برداري اگه آدم يه لحظه نفهمه و دستش بلرزه يا يه حركت سريع بده دستشو كافيه تا كل فيلم خراب بشه...واقعا مشكليه كه تو لنزهاي دوربين هايي كه ما عكس هاشونو باهم مقايسه ميكنيم (مثل كا 800 و ان 73) اصلا به خاطر لنز وجود نداره البته از دوربين به اين كوچيكي از اين بيشتر نميشه انتظار داشت.

تصوير مانيتور: خيلي خوبه با اينكه چندين بار فشاربه مانيتورش وارد شده ولي مثل ساعت كارميكنه.

كشوي گوشي: عالي والسلام كلا به نظرم سامسونگ تو هرچي بد باشه تو دو چيز استاده مسلمه حتي از نوكيا هم خيلي بهتر يكي كشوها و دربهاي گوشيش و ديگري نازك بودن گوشي مخصوصا مانيتورشون.

صداي هدفون: با اينكه صداي هدفون خوب و با كيفيت هست ولي يه ايرادي بهش دارم. اينكه متاسفانه صداي هدفون كم تر از خود گوشي شنيده ميشه يعني اگه شما درهمون درجه صدا هدفون رو برداريد و از بلندگو بشنويد صدا رو صدا به مراتب زيادتر خواهد بود، كه تاثير مستقيم روي مصرف باتري دارد اونم به شدت.
-------------------------------------
حاشيه:

کسی از شهاب خبر نداره ؟

کجا میری ؟
از دوستان خواهش ميكنم درصورتي كه مطلب حاشيه اي اي دارند آن را به صورت مستقيم بيان نكنند و فقط در صورتي كه سخن ديگري داشته باشند حواشي را با نقطه چين از ملب اصلي جدا نمايند.باتشكر كه در ايجاد نظم همكاري داريد

اين جور مطالب بيشتر به خاطر اون پست دراز من در صفحه قبل رخ داد كه اگه خودتون هم مراجعه كنيد ميبينيد كه تقريبا اين واكنش ها براي همچين پستي طبيعي بوده.

کسی از شهاب خبر نداره ؟

کجا میری ؟
عزيز ميتونستي اين سوال رو تو پ.خ هم بيان كني لازم نبود كه اينجا بگي
من كامپيوترو هر سال تابستون بازميكنم و آخرش هم دوباره بسته بندي ميكنم، و سعي ميكنم كه بهتر درس بخونم الانم به خاطر نزديكي كنكور جمع ميكنم تا بعد كنكور (يعني كنكورم 3 سال ديگه اس) در اين مدت كه كمتر از سه ماه بوده من خيلي چيزها از جاي جاي پي سي ياد گرفتم هم از نظر اخلاقي هم علمي و واقعا از اينكه دارم از پيشتون دور ميشم ناراحتم ولي خوب ايشالله شما دوستان اگه دعا كنيد ميتونم از يه دانشگاه خوب قبول بشم و بازم اينجا بيام و در خدمت عزيزان باشم و پيششان شاگردي كنم.

براي همه‌ي ديالي هاي گرامي كه مثل من ميخواهند دانلود كنند من به شدت برنامه‌ي mass downloader رو پيشنهاد ميكنم من خودم تونستم فايلهاي سنگيني كه تا حالا حتي نميتونستم به دانلودشون فكر هم كنم رو دان كنم.امتياز اين برنامه در سرعتشه به نحوي كه يه بار سرعت منو تا 50 كيلوبايت برثانيه هم (البته منظور در سرعت دانلود مفيد است) من خودم فلش گت رو ترجيح ميدادم ولي اين يه چيز ديگه‌اس

hossein-p30-f
20-09-2007, 14:34
چشم آقاي امين راستش ميخواستم توپست قبليم اين نكته رو متذكر بشم كه متاسفانه يادم رفت
به شدت شرمنده ي همه ي دوستان هستم

خوب من بحث و ميكشم تو آسفالت:

بريم سر دي 900 آي خودمون
خوب من ميخوام اين آخر عمري (كه دارم كامپيوتر رو جمع ميكنم) از گوشيم به زبان خودم يه جمع بندي كلي داشته باشم يعني اين جمع بندي كل نظرمنه بعد چند ماهه كار كردن باهاش و سوال و جواب در باره اش از شما آقايان دلايل رو هم نميگم چون تقريبا تو اين مدت برا هممون واضحه.البته اينا همش نظر منه لطفا شما هم نظرتون رو بگيد.
خلاصه ميگم كه ديگه دوستان بازم نگند تو ديگه چه حوصله اي داري ...

D900i از نظر من يه گوشي هست كه:
- تقريبا خيلي خوشگله
- تقريبا خيلي خوش دسته
- وزن كمي داره
- حجم كمي داره و نازك بودنش خيلي به اين كمك ميكنه
- مقاومه در برابر آب خوردگي (همونطور كه ميدونين مال من افتاده بود تو چاه توالت) و ضربات حتي خيلي خيلي شديد بر روي سراميك و... (اكثر ساير گوشي هاي سامسونگ اينطوريه همه همينو ميگن مگه نه؟)

عيب داره: همون طوري كه هر گوشي اي عيبي داره اين گوشي هم عيب داره كه اگه كسي مثل من اين گوشي رو خريده باشه لازم نيست اونو بفروشه و بره گوشي هاي جديدتره سامسونگ مثل U700 و U600 و يا F700 و... بگيره چون اونها هم مثل اين گوشي و ساير گوشي هاي هر برندي ناقص هستند. (در هيچ برندي ما گوشي كامل نداريم. چون اگه داشتيم ديگه هيچ گوشييه شركت ها چه همون شركت توليد كننده گوشي كامل و ساير شركت ها فروش نميرفت اين يه اصله.) هر گوشي اي رو آدم وقتي ميخره آدم بايد با يه نقصش بسازه و بسوزه

آنتن دهي: آنتن دهي خوبي داره و كلا من به اين نتيجه رسيدم كه آنتن دهي كمي به خود گوشي و بيشتر به شبكه بستگي داره. و اگه اون بخش خود گوشي رو در نظر بگيريم اين گوشي آنتن دهي خوبي داره.

صداي بلند گو: اولش كه ميخواستم اين گوشي رو بخرم يكي گفت درسته كه اين گوشيه خوبيه و من خودم هم بهت پيشنهاد ميكنم كه اينو بخري با توجه به موقيت مالي و نيازهايي كه ازگوشيت ميخواي ولي اينو بدون كه صداي اين گوشي خيلي ضعيفه(نميدونم چون شايد اون دي900 رو ديده بود اين نكته رو گفت يعني شايد دي 900 صداش ضعيف باشه) منم گفتم من به صداي گوشي زياد اهميت نميدم.بعد از ايني كه خرديم با توجه به ذهنيتي كه ازحرف دوستم داشتم بد بين بودم به صداي اين گوشي. يه مدت كه گذشت خواستم براي pdf و office و... ببرم فلشش كنم يارو بهم گفت هيچ ميدونستي كه صداي اين گوشي از N73 بيشتره ؟ منم مسخره اش كردم گفتم خواب ميبيني؟ مگه ميشه؟ امكان نداره...گفت امتحان كن...منم چند روز ديگه تو گوشيه دوستم كه N73 هست با موزيك يكسان امتحان كردم ديدم اهههه راس ميگه طرف، صداي N73 پيش گوشيم جوجه‌اس (و صداي گوشي من پيش صداي گوشي هاي NEC جوجه اس)

دوربين: دوربين خوبي داره ولي حيف كه وقتي آدم سريع حركت ميده موقع فيلم و حتي عكس برداري به شدت تار ميشه تصوير نميدونم چه طوري ميتونم اينو حلش كنم ولي موقع فيلم برداري اگه آدم يه لحظه نفهمه و دستش بلرزه يا يه حركت سريع بده دستشو كافيه تا كل فيلم خراب بشه...واقعا مشكليه كه تو لنزهاي دوربين هايي كه ما عكس هاشونو باهم مقايسه ميكنيم (مثل كا 800 و ان 73) اصلا به خاطر لنز وجود نداره البته از دوربين به اين كوچيكي از اين بيشتر نميشه انتظار داشت.

تصوير مانيتور: خيلي خوبه با اينكه چندين بار فشاربه مانيتورش وارد شده ولي مثل ساعت كارميكنه.

كشوي گوشي: عالي والسلام كلا به نظرم سامسونگ تو هرچي بد باشه تو دو چيز استاده مسلمه حتي از نوكيا هم خيلي بهتر يكي كشوها و دربهاي گوشيش و ديگري نازك بودن گوشي مخصوصا مانيتورشون.

صداي هدفون: با اينكه صداي هدفون خوب و با كيفيت هست ولي يه ايرادي بهش دارم. اينكه متاسفانه صداي هدفون كم تر از خود گوشي شنيده ميشه يعني اگه شما درهمون درجه صدا هدفون رو برداريد و از بلندگو بشنويد صدا رو صدا به مراتب زيادتر خواهد بود، كه تاثير مستقيم روي مصرف باتري دارد اونم به شدت.
-------------------------------------
حاشيه:

از دوستان خواهش ميكنم درصورتي كه مطلب حاشيه اي اي دارند آن را به صورت مستقيم بيان نكنند و فقط در صورتي كه سخن ديگري داشته باشند حواشي را با نقطه چين از ملب اصلي جدا نمايند.باتشكر كه در ايجاد نظم همكاري داريد

اين جور مطالب بيشتر به خاطر اون پست دراز من در صفحه قبل رخ داد كه اگه خودتون هم مراجعه كنيد ميبينيد كه تقريبا اين واكنش ها براي همچين پستي طبيعي بوده.

عزيز ميتونستي اين سوال رو تو پ.خ هم بيان كني لازم نبود كه اينجا بگي
من كامپيوترو هر سال تابستون بازميكنم و آخرش هم دوباره بسته بندي ميكنم، و سعي ميكنم كه بهتر درس بخونم الانم به خاطر نزديكي كنكور جمع ميكنم تا بعد كنكور (يعني كنكورم 3 سال ديگه اس) در اين مدت كه كمتر از سه ماه بوده من خيلي چيزها از جاي جاي پي سي ياد گرفتم هم از نظر اخلاقي هم علمي و واقعا از اينكه دارم از پيشتون دور ميشم ناراحتم ولي خوب ايشالله شما دوستان اگه دعا كنيد ميتونم از يه دانشگاه خوب قبول بشم و بازم اينجا بيام و در خدمت عزيزان باشم و پيششان شاگردي كنم.

براي همه‌ي ديالي هاي گرامي كه مثل من ميخواهند دانلود كنند من به شدت برنامه‌ي mass downloader رو پيشنهاد ميكنم من خودم تونستم فايلهاي سنگيني كه تا حالا حتي نميتونستم به دانلودشون فكر هم كنم رو دان كنم.امتياز اين برنامه در سرعتشه به نحوي كه يه بار سرعت منو تا 50 كيلوبايت برثانيه هم (البته منظور در سرعت دانلود مفيد است) من خودم فلش گت رو ترجيح ميدادم ولي اين يه چيز ديگه‌اس

بابا تازه داشتيم باهم اشنا مي شديم داشتيم ازت استفاده مي كرديم :45::37::45:

جمع بندي خوبي بود ممنون
اما در مورد صدا من خودم با N73 مقايسه كردم يه آهنگ بلوتوث كردم بعد با گوشي خودم پخش كردم بعد همون موقع باN73 پخش كردم اصلا صداي گوشي من شنيده نمي شد N73 با 4 تا اسپيكرش واقعا روم رو كم كرد:18:
البته اين رو هم بگم شما كهميگي امتحان كردي صداي گوشيت بيشتر بوده درسته ((مثل گوشي برادر من K750 هست ولي صداش فوق العاده كمه ولي گوشي پسر دائيم K750 صداش خيلي زياده در حد گوشي منه))

hellbrain666
20-09-2007, 18:00
من چند صفحه قبل پرسیدم بلوتوثش کجاشه دقیقا اصلا فرقی هم میکنه؟

minizoro
20-09-2007, 23:04
بابا تازه داشتيم باهم اشنا مي شديم داشتيم ازت استفاده مي كرديم :45::37::45:

جمع بندي خوبي بود ممنون
اما در مورد صدا من خودم با N73 مقايسه كردم يه آهنگ بلوتوث كردم بعد با گوشي خودم پخش كردم بعد همون موقع باN73 پخش كردم اصلا صداي گوشي من شنيده نمي شد N73 با 4 تا اسپيكرش واقعا روم رو كم كرد:18:
البته اين رو هم بگم شما كهميگي امتحان كردي صداي گوشيت بيشتر بوده درسته ((مثل گوشي برادر من K750 هست ولي صداش فوق العاده كمه ولي گوشي پسر دائيم K750 صداش خيلي زياده در حد گوشي منه))
شما هم از اين جمع بنديها بزارين خوب چيزي نيست كه:whistle:
هستم ولي كمتر در حد كافي نت:41:

دو ياسه روز هر روز چند ساعت:27:
بله شما درست ميگيد N73 داريم تا N73 چيني داريم:rambo: آلماني:santa: داريم فلاندي نداريم :31:(چون نوكيا خودش گفته كه ديگه توليد نميكنيم) الان آلماني خيلي كم و چيني خيلي زياده اگه مهر شروع بشه يه دوستي دارم كه ان 73 اش اصله فنلانده با اون امتحان ميكنم:jealous:
شايد دي900 آي شما مثل نوع اول كا 750 ايه كه گفتين:tongue:

من چند صفحه قبل پرسیدم بلوتوثش کجاشه دقیقا اصلا فرقی هم میکنه؟
يعني چي كجاست؟:blink:هرچي كه هست همون تيكه پايينه ديگه:thumbsdow يعني زير باتري

MOSHAVER AMIN
20-09-2007, 23:21
از تمام دوستاني كه در پربار تر شدن اين تاپيك تلاش ميكنن متشكرم در مورد بلوتوث شما ميتوني به قسمت كاربدهاي گوشي مراجعه كني
موفق باشي

morrigan_neit
20-09-2007, 23:30
کسی که درباره ی iso بصورت کامل اطلاع داره میتونه واسم توضیح بده.چه موقع هایی باید رو چه عددی بذاریم.

Ali_BlueBoy
21-09-2007, 12:09
بستگی به نور محیط داره توی روز باید اون رو بیاری پایین وتوی شب باید اون رو ببری بالا
البته اگه روی اتو بذاری خودش اینکارو میکنه

D o l f i n
21-09-2007, 21:48
یه سوال دوستان چرا تو این گوشی اس ام اس نوشتن سخته مثلا می خوای حرف (دال ) رو تایپ کنی باید اول شماره5 روبزنی بعد1 امیدوارم فهمیده باشید چی میگم چون توضیح دادنش سخته

hossein-p30-f
21-09-2007, 22:41
یه سوال دوستان چرا تو این گوشی اس ام اس نوشتن سخته مثلا می خوای حرف (دال ) رو تایپ کنی باید اول شماره5 روبزنی بعد1 امیدوارم فهمیده باشید چی میگم چون توضیح دادنش سخته

آره سخته اما چون من فارسي تايپ نمي كنم مشكلي باش ندارم :31:

minizoro
22-09-2007, 00:41
اين حالت تايپ كه تي 9 نام داره الانا تو اكثر گوشيها هستش ولي متاسفانه براي زبان فارسي به علت ناقص بودن لغت نامه كارايي لازمه رو نداره
ليكن براي زبون انگليسي خيلي خوب هست (انگليش نه فينگليش)
به دليل راحتتر بودن اين گونه تايپ (در حالت غير فعال تي 9) و به دليل ارزان بودن حروف انگليسي در ارسال اس ام اس اكثر كابران موبايل از حروف انگليسي استفاده ميكنند

D o l f i n
22-09-2007, 04:01
من این گوشی رو ندارم یکی از دوستام داره حالا این تی9 چجوری غیر فال میشه؟

minizoro
22-09-2007, 10:20
براي فارسي كه غير فعال نميشه ولي براي انگليسي اگر كليد * رو فشار بديد و نگه ش داريد تايپ تي 9 غير فعال ميشه

payman1991
22-09-2007, 12:06
من توی صفحات خیلی قبل تر خونده بودم که یکی از دوستان(فکر کنم شهاب بود)گفته بود که دوربین این گوشی دقیقا 3.15 هست
ولی این گفته درست نیست
چون 3.15 با احتساب هر مگاپیکسل برابر 1000000 پیکسل بوده
ولی هر مگا پیکسل مانند هر مگابایت حساب میشه:

1 pixel
1kilo pixel=1024 pixel
1 mega pixel=1024 kilo pixel =>
=>
1 mega pixel=1024*1024=1048576
=>
3 mega pixel=3*1048576=3145728
و همونجوری که میدونید سایز عکس (در بهترین حالت) 2048*1536 است که برابر با:

2048*1536=3145728

CD-RW
22-09-2007, 12:38

یه ذره شوکه شدی دیدی اینطوری تایپ میکنه , سعی کن عادت کنی , سرعت تایپ کردن با این روش تقریبا 2.5 برابر تایپ به روش رایج هست .
نمیدونم چرا برای انگلیسی از این روش استفاده نمیشه , هم طیف کاراکتر های قابل استفاده بیشتر میشه , هم سرعت تایپ خیلی بالاتر میره .

Ali_BlueBoy
22-09-2007, 13:34
دوست من برای اینکه بتونی راحتر تایپ کنی می تونی زبان نوشتن رو روی عربی تنظیم کنی
اون وقت دیگه این مشکل رو نداری ولی خب در این حالت حروف گ چ پ ژ رو نداری
در این حالت برای تایپ حرف دال لازم نیست یه بار5 رو بزنی وبعد 1
اگه یه بار 5 رو بزنی حرف دال نوشته میشه:5:

hossein-p30-f
22-09-2007, 14:29
من توی صفحات خیلی قبل تر خونده بودم که یکی از دوستان(فکر کنم شهاب بود)گفته بود که دوربین این گوشی دقیقا 3.15 هست
ولی این گفته درست نیست
چون 3.15 با احتساب هر مگاپیکسل برابر 1000000 پیکسل بوده
ولی هر مگا پیکسل مانند هر مگابایت حساب میشه:

1 pixel
1kilo pixel=1024 pixel
1 mega pixel=1024 kilo pixel =>
=>
1 mega pixel=1024*1024=1048576
=>
3 mega pixel=3*1048576=3145728
و همونجوری که میدونید سایز عکس (در بهترین حالت) 2048*1536 است که برابر با:

2048*1536=3145728

درسته
حتي سايت سامسونگ هم گفته 3 مگا پيكسل:5:

در مورد باتريش هم خودش گفته 3.5 و همين مقدار هم مداوم كار مي كنه:46: در مورد حالت Stand by گفته 250 ساعت كه ميشه 10 روز :18:

Badform
23-09-2007, 02:26
كاركيت براي دي 900 از كجا مي شه گير آورد و چنده؟

hossein-p30-f
23-09-2007, 13:13
سلام دوستان
مي دونيد اين گزينه مال چيه :5:
Setting - Security - Mobile tracker
اگه نمي دونيد برا چيه من يه كشف بزرگ كردم:31: اگه هم مي دونيد من ضايع شدم:20:

Ali_BlueBoy
23-09-2007, 14:58
این یه منوی امنیتی برای وقتیه که گوشیت دزدیده میشه به یه سری شماره که بهش داده بودی یه مسیج میفرسته
دیگه حال نداشتم بیشتر توضیح بدم

در ضمن خسته نباشی تازه فهمیدی!!!

morrigan_neit
23-09-2007, 22:40
معضرت میخام میشه یه ذر توضیح بدین.شرمنده از همه

hossein-p30-f
24-09-2007, 00:31
معضرت میخام میشه یه ذر توضیح بدین.شرمنده از همه

داداش من اومد پيشم گفت LG يه گوشي زده كه اين امكان رو داره كه يه شماره بهش ميدي كه وقتي گوشيت گم شد به محض اينكه سيم كارتت رو عوض كنن يه SMS به اون شماره اي كه بهش دادي بدون اينكه طرف متوجه بشه مي زنه و شماره طرف رو برات مشخص ميكنه ((IMEI گوشي رو هم مي فرسته)) ((البته اگه سيم خودت رو بيرون بياري و دوباره بزاري رو گوشي اين كار رو نمي كنه:27:))منم يهو ياد اين گزينه تو گوشيم افتادم امتحان كردم ديدم بله خودشه:21: بعد كه به داداشم گفتم يكي بايد ميومد فكش رو از رو زمين جمع ميكرد:31:

این یه منوی امنیتی برای وقتیه که گوشیت دزدیده میشه به یه سری شماره که بهش داده بودی یه مسیج میفرسته
دیگه حال نداشتم بیشتر توضیح بدم

در ضمن خسته نباشی تازه فهمیدی!!!
:9::9::9:
راستي بجز سامسونگ گوشي ديگه اي ديديد كه اين امكان رو داشته باشه ((سوني كه نداره N73 هم هرچي گشتم نداشت))

Ali_BlueBoy
24-09-2007, 00:41
نه من که ندیدم!!

CD-RW
24-09-2007, 09:22
توی نوکیا به صورت نرم افزار ( اگه نداشته باشه ) و ترجیحا روی سری 60 نصب میشه .

MOSHAVER AMIN
25-09-2007, 23:08
داداش من اومد پيشم گفت LG يه گوشي زده كه اين امكان رو داره كه يه شماره بهش ميدي كه وقتي گوشيت گم شد به محض اينكه سيم كارتت رو عوض كنن يه SMS به اون شماره اي كه بهش دادي بدون اينكه طرف متوجه بشه مي زنه و شماره طرف رو برات مشخص ميكنه ((IMEI گوشي رو هم مي فرسته)) ((البته اگه سيم خودت رو بيرون بياري و دوباره بزاري رو گوشي اين كار رو نمي كنه:27:))منم يهو ياد اين گزينه تو گوشيم افتادم امتحان كردم ديدم بله خودشه:21: بعد كه به داداشم گفتم يكي بايد ميومد فكش رو از رو زمين جمع ميكرد:31:

راستي بجز سامسونگ گوشي ديگه اي ديديد كه اين امكان رو داشته باشه ((سوني كه نداره N73 هم هرچي گشتم نداشت))

ال جي شاين هم اين امكانو داره تازه رسيده به سامسونگ:27:

MOSHAVER AMIN
25-09-2007, 23:09

ال جي شاين

ShahabSAMSUNG
26-09-2007, 22:36
اولین گوشی که این امکان رو داشت دی820 بود.

morrigan_neit
27-09-2007, 16:41
از همه معذرت میخوام که این سوال می پرسم:
قیمت lg shine چنده؟
بازم شرمنده

Ali_BlueBoy
27-09-2007, 21:55
310تومن البته به روز نیست!!

MOSHAVER AMIN
27-09-2007, 23:04
من قيمت 350 رو دارم
يه زحمت بكشين تا تاپيك هك منحرف نشه
مخلص اقايون

morrigan_neit
28-09-2007, 14:16
مشاور جان من که قبلش معذرت خواهی کردم.دیدم حرف از shine شد قیمت خواستم.چندان بیراهم نبود

hellbrain666
30-09-2007, 19:48
غیر از قاب کریستال چیز دیگه هست بهتر؟
آخه اعصابمو خورد کرده همش ترک بر میداره

MOSHAVER AMIN
30-09-2007, 22:44
گمون نگنم البته بايستي شما قاب كريستال نشكن (درجه يك) رو از بازار تهيه كني

CD-RW
01-10-2007, 09:13
غیر از قاب کریستال چیز دیگه هست بهتر؟
آخه اعصابمو خورد کرده همش ترک بر میداره

حیفت نیست بدنه قشنگ این گوشی رو توی قاب کریستال قایم کردی , بدنه خیلی محکمی داره اصلا نیازی به این چیزها نیست .

hossein-p30-f
01-10-2007, 17:43
حیفت نیست بدنه قشنگ این گوشی رو توی قاب کریستال قایم کردی , بدنه خیلی محکمی داره اصلا نیازی به این چیزها نیست .

:27::27::27::27::27:

hellbrain666
01-10-2007, 19:39
همیشه که نه بعضی مواقع
که اونم به خاطر کشویی بودن و کمی هم داغ کردن میشکنه

hossein-p30-f
02-10-2007, 21:29
دوستان برنامه اي براي پيچوندن ملت ندارين :21: خود گوشي يه Reject list داره ولي اول يه زنگ ميزنه بعد رد ميكنه يه برنامه اي كه مستقيم رد كنه يا يه جوري ملت رو بپيچونه :31:
ممنون:11:

moslem-visual
03-10-2007, 15:59
از اونجايي كه همه در حق سامسونگ اجحاف ميكنن و تكنولوژي و كيفيت محصولاتش رو به عنوان "ظاهرسازي" تلقي ميكنن همه ي هوادارن سامسونگ براي گرفتن حق از دست رفته ي اون در ايران تلاش ميكنن، علاقه ي من به شخصه فقط به خاطر كيفيت، تكنولوژي و قيمت عادلانه ي محصولات سامسونگه و بس، سوني اريكسون هم محصولات خوبي داره و از اونجايي كه اهل نوآوريه همواره سامسونگ رو با اون مقايسه ميكنن اما سامسونگ جاي خودش و سوني هم جاي خودش، در ايران سوني موفق بوده و در جاي ديگه سامسونگ يا كشور ديگه رو نوكيا در دست گرفته...

از اونجايي كه من بيشتر دنبال مدلهاي كشويي سامسونگ بودم اطلاعاتم هم در اين مدلها هست اما خيلي از D900 و E250 خوشم مياد. اين دو از دو رده ي كاملا متفاوت به عنوان بهترينها مطرح اند، E250 به عنوان يه گوشي در رده ي قيمت متوسط همه ي امكانات غير از دوربين خوب رو داره، البته نمايشگرش هم به اندازه ي D900 فوق العاده نيست. D900 به عنوان يك گوشي تقريبا گران (براي عموم مردم) امكاناتي فراتر از قيمتش داره، مثل E250 و همين دليل اصلي علاقه ي من به سامسونگه. سوني اريكسون و نوكيا اغلب روي ماركهاي خودشون مانور ميدن، Xpress از نوكيا و Walkman از سوني اريكسون در زمينه ي موسيقي اينگونه اند كه البته كارايي لازم رو هم دارند اما قيمتشون اغلب بالاتر از سامسونگه.

خيلي ها دوربين D900 رو با K800 مقايسه ميكنند و اكثرا هم با تعصبي عجيب K800 رو برنده اعلام ميكنن اما در واقع اين دو گوشي تقريبا در يك تراز كيفيت دوربين قرار دارند، گاهي در شرابط مختلف ممكنه K800 بهتر عمل كنه و در شرايط ديگه D900 برنده باشه. به هر حال براي اينكه اطلاعات دقيقي از دوربين D900 و تكنولوژي سنسور اون بدست بياريد به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه كنيد، اينجا به طور خاص دوربين D900 و همه ي امكانات اين دوربين مورد بررسي قرار گرفته و ميتونه منبع خوبي براي نمونه عكس و مقايسه ها هم باشه.

بررسي كامل اين گوشي هم در آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وجود داره كه نصبت به Review هاي قبلي كه من ديدم كاملتر به نظر ميرسه، اميدوارم كمكي به سامسونگ و سامسونگي ها كرده باشم! يا حق...

MOSHAVER AMIN
03-10-2007, 21:43
ممنون از شما در ضمن اين رو هم بگم كه كساني كه موبايل سامسونگ رو دارند ميدونند كه كيفيت اون اصلا ظاهر سازي نيست
به قول شاعر :
وصف رخساره خورشيد ز خفاش مپرس كه اندر اينه صاحب نظران حيرانند

S A M S U N G
04-10-2007, 04:40
والپیپرهای متحرک مخصوص دی900 و دی900 آی

minizoro
04-10-2007, 21:40
سلام رفقا چطورين چه خبر ؟
از خودم وقت قرض كردم بيام اينجا يه سري به رفقا بزنم آقا امين، سامسونگ دي ، هل برين ، آق حسين ، فرشاد ، پيمان خان چه خبر چطورين؟
آق سامسونگ دي اينا رو چطوري استفاده كنيم؟
دوستان توجه كنيد كه قبله دان ببينين كه دي900 و آي رو سوپورت ميكنه يا نه بعد دان كنيد
والا اينايي كه من ديدم هيچ كدوم گوشييامونو سوپورت نوكنه
پيدا كردين ما رو هم بي خبر نذارين

خوب فعلا باي همه گي

M Like Mother
05-10-2007, 13:20
دوستان چند تا سوال...

1- من یه d900i دارم ... کشویی این گوشی به نظرم خیلی سفت میاد ... حالا نمی دونم گوشی ها شما چطوریه ولی قبلا نوکیا 6270 داشتم خیلی راحت باز و بسته می شد ... کسی چیزی می دونی ... آیا پیچ تنظیمی داره بشه یه کم نرمش کرد؟

2- تو قسمت تنظیمات دوربین برای عکس گرفتن در قسمت "Exposure metering" سه تا گزینه هست با نامهای Matrix , Center-weighted , Spot . می خواستم ببینم کسی از لحاظ تکنیک های عکاسی و حرفه ای می دونه اینا دقیقا چی هستن و چکار می کنن ... من خودم از ترجمه تحت الفظی حدس می زنم و با کمی تجربه یه چیزهایی دستگیرم شده مثلا تو شب اگه بخوام عکس تاریک نشه باید روی Spot بذارم ولی حرفه ای تر کسی می دونه ...

3- وقتی تو شب با فلاش عکس می گیرم ( مثلا از یک سوژه نزدیک) وقتی فلاش می زنه خیلی روشنه ... ولی وقته عکس گرفته می شه صحنه تاریک میشه ... مگه اینکه نور رو در هنگام عکس گرفتن خیلی زیاد کنم تا کمی خوب بشه ... البته تکنیک بالا یعنی گذاشتن روی گزینه Spot کمی کمک می کنه ولی بهترین راه حل چیه؟ ..

4- چطور میشه شماره هایی که نمی خواهیم بهمون زنگ بزنند یا به اصطلاح تماسشون Reject بشه رو تنظیم کنم؟

hossein-p30-f
05-10-2007, 14:18
دوستان چند تا سوال...

1- من یه d900i دارم ... کشویی این گوشی به نظرم خیلی سفت میاد ... حالا نمی دونم گوشی ها شما چطوریه ولی قبلا نوکیا 6270 داشتم خیلی راحت باز و بسته می شد ... کسی چیزی می دونی ... آیا پیچ تنظیمی داره بشه یه کم نرمش کرد؟

2- تو قسمت تنظیمات دوربین برای عکس گرفتن در قسمت "Exposure metering" سه تا گزینه هست با نامهای Matrix , Center-weighted , Spot . می خواستم ببینم کسی از لحاظ تکنیک های عکاسی و حرفه ای می دونه اینا دقیقا چی هستن و چکار می کنن ... من خودم از ترجمه تحت الفظی حدس می زنم و با کمی تجربه یه چیزهایی دستگیرم شده مثلا تو شب اگه بخوام عکس تاریک نشه باید روی Spot بذارم ولی حرفه ای تر کسی می دونه ...

3- وقتی تو شب با فلاش عکس می گیرم ( مثلا از یک سوژه نزدیک) وقتی فلاش می زنه خیلی روشنه ... ولی وقته عکس گرفته می شه صحنه تاریک میشه ... مگه اینکه نور رو در هنگام عکس گرفتن خیلی زیاد کنم تا کمی خوب بشه ... البته تکنیک بالا یعنی گذاشتن روی گزینه Spot کمی کمک می کنه ولی بهترین راه حل چیه؟ ..

4- چطور میشه شماره هایی که نمی خواهیم بهمون زنگ بزنند یا به اصطلاح تماسشون Reject بشه رو تنظیم کنم؟

1- گوشي منم يكم سفته ((دوستم يه E250 داره خيلي راحتر باز و بسته ميشه )) ولي وقتي شصتمو ميزارم رو LCD و بازش ميكنمراحتر باز ميشه

2- اگه كسي ميدونه بگه ما هم ياد بگيريم:31:

3- درسته من كه هر چي بهش وررفتم تو تنظيماتش تو شب زياد تفاوتي نكرد اونم فكر كنم به خاطر نوع فلاشش باشه

4- شما اون شماره رو يه Call بزن بعد كليد سبز گوشيت رو بزن رو اون شماره يه آپشن بگير بعد گزينه Add to reject list رو بزن يا كليد سبز گوشي رو بزن بعد رو يه شماره ((هر شماره اي بود مهم نيست )) آپشن بگير گزينه Reject list رو بزن دوباره آپشن بگير گزينه Add و ....

M Like Mother
05-10-2007, 15:43
1- گوشي منم يكم سفته ((دوستم يه E250 داره خيلي راحتر باز و بسته ميشه )) ولي وقتي شصتمو ميزارم رو LCD و بازش ميكنمراحتر باز ميشه

2- اگه كسي ميدونه بگه ما هم ياد بگيريم:31:

3- درسته من كه هر چي بهش وررفتم تو تنظيماتش تو شب زياد تفاوتي نكرد اونم فكر كنم به خاطر نوع فلاشش باشه

4- شما اون شماره رو يه Call بزن بعد كليد سبز گوشيت رو بزن رو اون شماره يه آپشن بگير بعد گزينه Add to reject list رو بزن يا كليد سبز گوشي رو بزن بعد رو يه شماره ((هر شماره اي بود مهم نيست )) آپشن بگير گزينه Reject list رو بزن دوباره آپشن بگير گزينه Add و ....

بابت نکته 4 ممنون

hellbrain666
05-10-2007, 19:36
سلام رفقا چطورين چه خبر ؟
از خودم وقت قرض كردم بيام اينجا يه سري به رفقا بزنم آقا امين، سامسونگ دي ، هل برين ، آق حسين ، فرشاد ، پيمان خان چه خبر چطورين؟
آق سامسونگ دي اينا رو چطوري استفاده كنيم؟
دوستان توجه كنيد كه قبله دان ببينين كه دي900 و آي رو سوپورت ميكنه يا نه بعد دان كنيد
والا اينايي كه من ديدم هيچ كدوم گوشييامونو سوپورت نوكنه
پيدا كردين ما رو هم بي خبر نذارين

خوب فعلا باي همه گي

امید وارم حالت خوب باشه

کاری نداره اون عکسا که بعد ار انتخاب مدل گوشی و نوشته پرویو رو میزنی بعد عکسی که میاد save teaget as رو میزنی بعدم میریزی تو گوشی

M Like Mother
06-10-2007, 10:30
مگه کلوپ دی 900 ها نیست .... پس چرا کسی جواب سوالمو نمی ده ... (پست 618)

حتما من زیادی عجله دارم ...

morrigan_neit
06-10-2007, 14:18
کشوی گوشی ابگار شانسیه . تو این مورد من شانس داشتم کشوی گوشیم نه سفته نه شل

hellbrain666
06-10-2007, 14:51
البته من هم که قاب میزارم یکم کشوش سفت میشه

M Like Mother
06-10-2007, 15:22
کشوی گوشی ابگار شانسیه . تو این مورد من شانس داشتم کشوی گوشیم نه سفته نه شل

خوش به حالت

morrigan_neit
06-10-2007, 20:09
اره تو این یکی خوش به حالمه.

تپل
08-10-2007, 15:33
من الان یه D900 گرفتم.اما تصویر در حرکت دوربین کش میاد.

یعنی وقتی دوربین رو جابجا میکنی تصویر کشیده میشه.

این طبیعیه یا گوشی مشکل داره.؟؟؟

لطفا سریع جواب بدید تا بتونم گوشی رو عوض کنم.

hellbrain666
08-10-2007, 15:52
من الان یه D900 گرفتم.اما تصویر در حرکت دوربین کش میاد.

یعنی وقتی دوربین رو جابجا میکنی تصویر کشیده میشه.

این طبیعیه یا گوشی مشکل داره.؟؟؟

لطفا سریع جواب بدید تا بتونم گوشی رو عوض کنم.

تو حرکت تند عادیه ولی در کل زیاد نباید کش بیاد

Ssarshar
08-10-2007, 16:03
مموری فابریک داخل پک دی 900 آی چقدره .(گارانتی متفرقه ) ؟ ممنون

hellbrain666
08-10-2007, 17:32
اگه اشتباه نکنم 256 باید باشه البته من ندیدم که مموری همراش باشه

MOSHAVER AMIN
08-10-2007, 21:57
مموری فابریک داخل پک دی 900 آی چقدره .(گارانتی متفرقه ) ؟ ممنون

به صورت فابريك همراه اين گوشي ميموري نيست
اگه هم باشه كار خود فروشندس تا بتونه اونو گرون تر اب كنه

تپل
09-10-2007, 10:15
آیا عکس ها رو هم میشه تو تلویزیون فول اسکرین نمایش داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein-p30-f
09-10-2007, 12:57

من که وقتی خریدم کابل نداشت ولی اگه هم فول بشه کیفیتش میاد پایین

morrigan_neit
09-10-2007, 16:15
اتفاقا عکسی که خودت با گوشی میگیری کبفیتش تو تلویزیون خوبه.فیلمبرداریشم تو تلویزیون خیلی بهتر.
من کابلشو جدا خریدم

Ali_BlueBoy
09-10-2007, 20:41

بله میشه ولی باید اون رو توی فلدر OTHER بریزی کیفیتش هم نسبتن خوبه:8:

hossein-p30-f
10-10-2007, 00:37
آقا D900i صفحات وب روهم باز نمیکنه ؟؟؟:18: حالا pdf پیشکشش وب رو دیگه چرا باز نمی کنه بابا K510 سونی باز میکنه :19:

aalizadeh
10-10-2007, 01:27
لطفا اگه ممکنه نحوه برنامه روی گوشیهای d900 به من یاد بدین خیلی ممنون

hossein-p30-f
10-10-2007, 01:48
لطفا اگه ممکنه نحوه برنامه روی گوشیهای d900 به من یاد بدین خیلی ممنون

اگه منظورت نصب برنامه بود برو به تاپیکهای زیر :

هر سوالی هم داشتی اونجا بپرس و جواب بگیر :27:

Ali_BlueBoy
10-10-2007, 15:33
آقا D900i صفحات وب روهم باز نمیکنه ؟؟؟:18: حالا pdf پیشکشش وب رو دیگه چرا باز نمی کنه بابا K510 سونی باز میکنه :19:
D900 که باز میکنه
فکر کنم درست تنظیمش نکردی:5:

hossein-p30-f
10-10-2007, 21:18
D900 که باز میکنه
فکر کنم درست تنظیمش نکردی:5:

نه عزیز منظورم اینترنت نیست اونو که درسته :27:
منظورم اینه اگه یه صفحه وب بریزی رو گوشی ((توی Other)) اونو باز نمی کنه :41:

hellbrain666
10-10-2007, 21:26
تازه فهمیدی؟:31:
یه فایل text متنی ناقابل رو باز نمی کنه چه برسه به اچ تی ام ال!
فقط بلده آرمش رو رو فایل بندازه:41:

hossein-p30-f
11-10-2007, 00:02
تازه فهمیدی؟:31:
یه فایل text متنی ناقابل رو باز نمی کنه چه برسه به اچ تی ام ال!
فقط بلده آرمش رو رو فایل بندازه:41:

بابا ایول به سامسونگ واقعا شرمندش شدیم :19:
وقتی می خواستم بخرمکلی کیفم کوک بود که Pdf و... رو می خونه حالا دریغ از یه Text :41:

Ali_BlueBoy
11-10-2007, 01:20
اگه برنامه پیکسل ویور نداشته باشی مسلما هیچ کدوم رو باز نمیکنه

hossein-p30-f
11-10-2007, 01:35

این برنامه از اول باید رو گوشی باشه یا میشه نصبش کرد

BursT
11-10-2007, 03:22
سلام.من چنتا سوال دارم:
1)چه طور میشه صدای بلندگوی دی 900 را افزایش داد؟(لطفا طریقه ی کش را بگید)
2)چه طور میشه روش تم ریخت؟(طریقه ی هکش را بگید)
3)چه طور میشه روش آهنگ برای اس ام اس اضافه کرد؟

تپل
11-10-2007, 09:30
فکر کنم نشه روش آهنگ برای sms ریخت.
بخصوص اینکه گوشی من فقط 4 تا آهنگ زاقارت هم داره که بدتر

BOBO_08
11-10-2007, 10:09
سلام
اگه می شه منو راهنمایی کنید البته گوشی من u600 هست ولی اینجا می پرسم بخاطر شباهت زیاد

وقتی یه اسم واسه دفتر تلفن ذخیره میکنی مثلا مجید
و بهش شماره موبایل خونه دفتر کار میدی
وقتی زنگ می زنه معلوم نمی شه از کدومش زنگ زده
راه حلی داره

hossein-p30-f
11-10-2007, 11:45
سلام
اگه می شه منو راهنمایی کنید البته گوشی من u600 هست ولی اینجا می پرسم بخاطر شباهت زیاد

راه حلی داره

تا اونجایی که من تو D900i دیدم یه شکلک بغل شماره میندازه :27:(( موبایل خونه دفتر کار فکس))
حالا شما رو نمی دونم :31:

BOBO_08
11-10-2007, 12:07
کسی با مشکل من برخورد نکرده
یا بتونه راهنمایی کنه

minizoro
11-10-2007, 18:11
سلام دوستان خوبم

به صورت فابريك همراه اين گوشي ميموري نيست
اگه هم باشه كار خود فروشندس تا بتونه اونو گرون تر اب كنه
تاييد ميشه

سلام

راه حلی داره

تا اونجایی که من تو D900i دیدم یه شکلک بغل شماره میندازه :27:(( موبایل خونه دفتر کار فکس))
حالا شما رو نمی دونم :31:

کسی با مشکل من برخورد نکرده
یا بتونه راهنمایی کنه
جوابت همينه رفيق .... اگه شمارت موبايل باشه كنارش عكس موبايل ميفته اگه خونه خونه اگه دفتر ساختمون فقط نبايد جابه جا بدي يعني شماره ي خونه ي يكي رو به جاي موبايلش بدي

سلام.من چنتا سوال دارم:
1)چه طور میشه صدای بلندگوی دی 900 را افزایش داد؟(لطفا طریقه ی کش را بگید)
2)چه طور میشه روش تم ریخت؟(طریقه ی هکش را بگید)
3)چه طور میشه روش آهنگ برای اس ام اس اضافه کرد؟
شرمنده هيچ كدوم هيچ راهي نداره هك هم نداره
ولي ميشه والپیپرهای متحرک ريخت :

فکر کنم نشه روش آهنگ برای sms ریخت.
بخصوص اینکه گوشی من فقط 4 تا آهنگ زاقارت هم داره که بدتر
بله همينطوره ولي خوبن ها راضي باشين بهشون

اولا اين بار صدم به روي دي 900 آي برنامه درست و حسابي نصب نميشه يعني اگه هم بشه من نديدم مثلا كي تا حالا از رفقا يه برنامه txt خون رو نصب كرده كه شما دوميش باشي؟ پيكسل ويوور كه جاي خود دارد

دوستان چند تا سوال...

1. كشوي گوشي درصورتي كه به خوبي باز نشود احساس سفتي ميدهد. به قول داش حسين اگه شصتت رو بذاري رو ال سي دي راحتتر باز ميشه ولي اگه ميخواي به راحتيي هرچه تمام باز شه بايد شصتت رو روي فلز كناريي ال سي دي به طرف بالا به طور مايل و با زاويه مناسب فشار بدي. همه به اين اذعان دارند كه سامسونگ استاد گوشيهاي كشويي هستش و هيچ شركتي تا حالا محصولاتي به خوبي كشوهاي سامسونگ عرضه نكرده تا جايي كه كشوي ان 95 كه همه شاهكار نوكيا تصورش ميكنن (كه اينطور نيست و :2: حرف بهتري براي ان 95 است باز ان 93 و آي يه چيزي) در برابر دي 900 وآي آشغالي بيش نيست

2. تجربي ياد بگير اينجا حالا حالا عكاس حرفه اي نمياد

3. من فكر نميكنم كه دي 900 و آي براي عكاسي در شب گزينه خوبي باشند به اين معني كه فلاش بدي دارد ولي در روز تاحد ان 73 ميتواند پيش برود البته ميزان تفكيك تاريك روشن دي 900 آي كمتر از ساير گوشي ها است.

4. منم نميدونستم ممنون داداش حسين
البته براي من تا حالا اين مورد برام مصرف نداشته

تا هفته بعد
(نكته: من هر5شنبه ميام)

Ssarshar
11-10-2007, 20:29
دوستان سلام پدرمن یه d900i خریده خیلی هم راضیه . میخواستم بدونم هنزفری بلوتوث خیلی خوب برای این
گوشی چه مدلیه ؟ با چه قیمتی . اگه عکسی هم از هدسته دارید لطفا بزارید . ممنون

یه سوال دیگه این گوشی رم نامحدود ساپورت میکنه ؟ 4 گیگ بهش میخوره ؟ 4 گیگ micro sd چنده ؟ اگه 4 گیگ نداره پس لطفا بگید رم میکرو اس دی تا چند گیگش در بازار هست . بازم ممنون

metapex
11-10-2007, 22:45
تو سایت GSMArena باتری هردو مدل رو 800 میلی آمپر نوشته، ولی زمان مکالمه و استندبای با هم فرق داره، تقریبا خیلی هم فرق داره... حالا سوال من اینه که اولا دلیل این تفاوت چیه و ثانیا در عمل باتری کدوم مدل بهتر عمل میکنه؟ یکی از دوستان گفته بود که مدل i با حدود 5 ساعت به صورت مداوم مکالمه داشته تا باتری تموم شده، در صورتی که GSMArena زمان مکالمه رو 3:30 ذکر کرده. اگه لطف کنید و این تناقض ها رو برطرف کنید، ممنون میشم. در ضمن کسانی که هر دو گوشیو امتحان کردن لطفا بگن که تحت چه استفاده ای، باتری چقدر دوام میاره؟
من به خاطر باتری X820 از سامسونگ زده شدم و حالا میخوام ببینم اینا چه جورین؟

BOBO_08
11-10-2007, 23:35
بچه ها u600 من فقط اسم می ندازه نه شماره می ندازه نه مشخص می کنه موبایل یا خونه یا .......

می تونه مشکل نرم افزاری باشه
به فلش احتیلج داره

نمایندگی سامسونگ جواب میده
کسی اگه آدرس نمایندگی داره بده (تهران)

navid_mansour
12-10-2007, 00:00
ُسلام بچه‌ها،من چکار کنم مسيجهاي ديرافتي و ارساليم مستقيم برن تو مموري؟
يا حداقل مسيجاي ارساليم ديده بشه تو صفحهه معمولي بتونم پاکش کنم؟!

پيشاپيش ممنون

hossein-p30-f
12-10-2007, 00:35
ُسلام بچه‌ها،من چکار کنم مسيجهاي ديرافتي و ارساليم مستقيم برن تو مموري؟
پيشاپيش ممنون

منظورت که مموری کارت نبود :31:
اگه هم منظورت خود گوشی هست که نمیشه :41:باید اول حافظه سیمکارت پر بشه تا بعد بره رو گوشی:41:

يا حداقل مسيجاي ارساليم ديده بشه تو صفحهه معمولي بتونم پاکش کنم؟!

من که از این سوالت هیچی نفهمیدم :9::9::9:

تو سایت GSMArena باتری هردو مدل رو 800 میلی آمپر نوشته، ولی زمان مکالمه و استندبای با هم فرق داره، تقریبا خیلی هم فرق داره... حالا سوال من اینه که اولا دلیل این تفاوت چیه و ثانیا در عمل باتری کدوم مدل بهتر عمل میکنه؟ یکی از دوستان گفته بود که مدل i با حدود 5 ساعت به صورت مداوم مکالمه داشته تا باتری تموم شده، در صورتی که GSMArena زمان مکالمه رو 3:30 ذکر کرده. اگه لطف کنید و این تناقض ها رو برطرف کنید، ممنون میشم. در ضمن کسانی که هر دو گوشیو امتحان کردن لطفا بگن که تحت چه استفاده ای، باتری چقدر دوام میاره؟
من به خاطر باتری X820 از سامسونگ زده شدم و حالا میخوام ببینم اینا چه جورین؟

در مورد D900 معمولی که متحان نکردم ولی I رو با پخش موزیک تا دقیقا 3:25 دقیقه با بلندترین درجه صدا باتریش دوم آورد ((اگه مکالمه با موزیک فرق میکنه من دیگهمکالمه رو امتحان نکردم:5: 5 ساعت بعیده:18: ))
با هدفونش هم تا 5:20 دقیقه مداوم با بلندترین درجه صدا برام خوند
امیدوارم کمکت کرده باشم

سلام دوستان خوبم

تاييد ميشه

جوابت همينه رفيق .... اگه شمارت موبايل باشه كنارش عكس موبايل ميفته اگه خونه خونه اگه دفتر ساختمون فقط نبايد جابه جا بدي يعني شماره ي خونه ي يكي رو به جاي موبايلش بدي

شرمنده هيچ كدوم هيچ راهي نداره هك هم نداره
ولي ميشه والپیپرهای متحرک ريخت :

بله همينطوره ولي خوبن ها راضي باشين بهشون

اولا اين بار صدم به روي دي 900 آي برنامه درست و حسابي نصب نميشه يعني اگه هم بشه من نديدم مثلا كي تا حالا از رفقا يه برنامه txt خون رو نصب كرده كه شما دوميش باشي؟ پيكسل ويوور كه جاي خود دارد

1. كشوي گوشي درصورتي كه به خوبي باز نشود احساس سفتي ميدهد. به قول داش حسين اگه شصتت رو بذاري رو ال سي دي راحتتر باز ميشه ولي اگه ميخواي به راحتيي هرچه تمام باز شه بايد شصتت رو روي فلز كناريي ال سي دي به طرف بالا به طور مايل و با زاويه مناسب فشار بدي. همه به اين اذعان دارند كه سامسونگ استاد گوشيهاي كشويي هستش و هيچ شركتي تا حالا محصولاتي به خوبي كشوهاي سامسونگ عرضه نكرده تا جايي كه كشوي ان 95 كه همه شاهكار نوكيا تصورش ميكنن (كه اينطور نيست و :2: حرف بهتري براي ان 95 است باز ان 93 و آي يه چيزي) در برابر دي 900 وآي آشغالي بيش نيست

2. تجربي ياد بگير اينجا حالا حالا عكاس حرفه اي نمياد

3. من فكر نميكنم كه دي 900 و آي براي عكاسي در شب گزينه خوبي باشند به اين معني كه فلاش بدي دارد ولي در روز تاحد ان 73 ميتواند پيش برود البته ميزان تفكيك تاريك روشن دي 900 آي كمتر از ساير گوشي ها است.

4. منم نميدونستم ممنون داداش حسين
البته براي من تا حالا اين مورد برام مصرف نداشته

تا هفته بعد
(نكته: من هر5شنبه ميام)

سلام zoro کوچک:31:
خوب خدا رو شکر حالت که خوبه:46:
درسها خوب پیش میره ایشالا:5:
امیدوارم موفق باشی:10:

metapex
12-10-2007, 14:30
در مورد D900 معمولی که متحان نکردم ولی I رو با پخش موزیک تا دقیقا 3:25 دقیقه با بلندترین درجه صدا باتریش دوم آورد ((اگه مکالمه با موزیک فرق میکنه من دیگهمکالمه رو امتحان نکردم:5: 5 ساعت بعیده:18: ))
امیدوارم کمکت کرده باشم

از جوابت ممنونم، ولی من بیشتر نظرم این بود که بدونم مثلا با روزی 1 تا 1.5 ساعت مکالمه و 10 تا sms، باتریش چقدر دوام میاره.

hossein-p30-f
12-10-2007, 16:42
از جوابت ممنونم، ولی من بیشتر نظرم این بود که بدونم مثلا با روزی 1 تا 1.5 ساعت مکالمه و 10 تا sms، باتریش چقدر دوام میاره.

تا جایی که من تو تاپیکها دیدم گفتن شما هر جور هم استفاده کنی بیشتر از 48 ساعت نمی ره
خوب روزی 1 تا 1.5 ساعت که شما گفتی میشه دو روزی 3 ساعت میشه برای 48 ساعت که بعیده اینقدر هم بره

navid_mansour
12-10-2007, 17:17
مثله اينکه منظورمو بد رسوندم :دي

خلاصه: من ميسيجهايي رو که ارسال ميکنم انگار نه اگار\نه تو senttbox هست نه تو outbox ! حالا من ميخوام مسيجهاي رو که ارسال کردم بيبنم بايد چه کار کنم؟! چون اصلا انگار هيچي سند نشده

واضحه با واضحتر بگم ؟ :دي

minizoro
12-10-2007, 18:00
مثله اينکه منظورمو بد رسوندم :دي

خلاصه: من ميسيجهايي رو که ارسال ميکنم انگار نه اگار\نه تو senttbox هست نه تو outbox ! حالا من ميخوام مسيجهاي رو که ارسال کردم بيبنم بايد چه کار کنم؟! چون اصلا انگار هيچي سند نشده

اگه موقع سند گزينه ي سيو اند سيو رو بزني send and save هم تو سند باكس ذخيره ميشه هم ميفرسته

اگه هم منظورت خود گوشی هست که نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باید اول حافظه سیمکارت پر بشه تا بعد بره رو گوشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به شدت تكذيب ميشه
شما ميتوانيد هم روي گوشي هم روي سيم كارت مسيجهاتون رو سيو كنيد
به گزينه اپشن مسيج برويد و move to phone رو انتخاب كنيد
براي من اگه مسيج خوبي بياد ميرم رو آپشن همون گزينه رو ميزنم و بعد ميزنم به ماي فولدر البته اگه مستقيم بزني هم ميره به ماي فولدي ولي من اينطور مطمئنترم

در مورد D900 معمولی که متحان نکردم ولی I رو با پخش موزیک تا دقیقا 3:25 دقیقه با بلندترین درجه صدا باتریش دوم آورد ((اگه مکالمه با موزیک فرق میکنه من دیگهمکالمه رو امتحان نکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5 ساعت بعیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ))
امیدوارم کمکت کرده باشم
در موقع مكالمه هم درجه صداشو يكم كاهش بديد (چون خيلي زياده)ميتونيد يكم بيشتر صحبت كنيد

رفقا از يو 700 قيمت دارند ؟ من 340 تومن

MOSHAVER AMIN
12-10-2007, 20:22
دوستان سلام پدرمن یه d900i خریده خیلی هم راضیه . میخواستم بدونم هنزفری بلوتوث خیلی خوب برای این
گوشی چه مدلیه ؟ با چه قیمتی . اگه عکسی هم از هدسته دارید لطفا بزارید . ممنون

یه سوال دیگه این گوشی رم نامحدود ساپورت میکنه ؟ 4 گیگ بهش میخوره ؟ 4 گیگ micro sd چنده ؟ اگه 4 گیگ نداره پس لطفا بگید رم میکرو اس دی تا چند گیگش در بازار هست . بازم ممنون

1.براي هنذفري بلوتوس خوب و مشاهده قيمت ها اين دو سايت رو پيشنهاد ميدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2.بله چهار گيگ هم ميخوره اما گمون نكنم تو بازار پيدا بشه بيشترين مقداري كه ديدم 2 گيگ بوده

================
عيد فطر بر شما مبارك باد

MOSHAVER AMIN
12-10-2007, 20:25
بچه ها u600 من فقط اسم می ندازه نه شماره می ندازه نه مشخص می کنه موبایل یا خونه یا .......

می تونه مشکل نرم افزاری باشه
به فلش احتیلج داره

نمایندگی سامسونگ جواب میده
کسی اگه آدرس نمایندگی داره بده (تهران)

گمون نكنم گوشي شما موردي داشته باشه
اما نما يندگي اون تو خيابون پاكستانه
فلش هم نكني بهتره

hossein-p30-f
12-10-2007, 23:21
به شدت تكذيب ميشه
شما ميتوانيد هم روي گوشي هم روي سيم كارت مسيجهاتون رو سيو كنيد
به گزينه اپشن مسيج برويد و move to phone رو انتخاب كنيد

مثل اینکه منم بد منظورم رو رسوندم :5:
منظورم این بود که نمیشه کاری کرد که مستقما SMS ها رو گوشی ذخیره بشه :19:

navid_mansour
13-10-2007, 01:23
[QUOTE]گه موقع سند گزينه ي سيو اند سيو رو بزني send and save هم تو سند باكس ذخيره ميشه هم ميفرست[/

QUOTE]

آقا دستت درد نکنه...........ولي زاهي نيست مراحل اتومات بره؟؟؟؟.......

hossein-p30-f
13-10-2007, 16:16
اولين موضوعي كه مي خوام اشاره كنم اينه كه مموري كارت و حافظه داخلي رو با هم نميشه قفل كرد كه مشكل امنيتي دي 900 هستش. مثلا اگه پوشه ويدئو و مموري كارت رو قفل كنيم و بعد از منوي ويدئو مموري كارت رو انتخاب كنيم با كمال احترام بدون در خواست پسورد باز ميشه تا اينكه قفل پوشه ويدئو رو غير فعال كنيم تا مموري كارت از زير منوي ويدئو هم قفل بشه!

من اتفاقی رفتم صفحه اول این ÷ست رو دوباره دیدم یادم اومد که این موضوع رو مطرح کنم:31:
من گوشیم D900i هست و این مشکل رو ندارم:21: یعنی وقتی مموری کارت و مثلا ویدئو رو قفل می کنم از زیر پوشه ویدئو نمیشه وارد مموری کارت شد:21:

حالا نمیدونم شاید این مشکل D900 بوده که تو D900i برطرف شده:20:

دوستان D900i دار یه تستی بزنن جواب بدن که مال اونا اینجوری هست یا نه ؟؟؟؟؟

تپل
14-10-2007, 09:04
گوشی من فقط 4 تا زنگ اس ام اس دلره .
چکار کنم ؟؟؟
نمیشه یه طوری زنگ روش ریخت؟؟

MOSHAVER AMIN
14-10-2007, 12:28
گوشی من فقط 4 تا زنگ اس ام اس دلره .
چکار کنم ؟؟؟
نمیشه یه طوری زنگ روش ریخت؟؟

خير راهي براي افزايش تا تغيير اون وجود نداره

morrigan_neit
14-10-2007, 16:37
من هم از این حرکت samsung خوشم نی.مد

تپل
14-10-2007, 18:36
در مورد فیلمبرداریش

امیدوارم راه حلی برای ضبط فیلمهاش روی مموری کارت کشف کرده باشید.

hellbrain666
14-10-2007, 18:37

این رو دیدید؟
نوشته در برخی کشور ها رم 256 داره گفتم که

hellbrain666
14-10-2007, 20:14
نوشته بالا بررسی تخصصی جی اس ام در مورد دی 900آی هست حتما یه نگاه بکنید یه چیزایی گفته از پیکسا ویوور و خیلی دیگه که توی گوشی ها ما ها نیست

hossein-p30-f
14-10-2007, 21:34
کسی در مورد پست 664 تستی نزده:19:

M Like Mother
16-10-2007, 02:59
از همه دوستانی که جواب سوالات مرا دادند ممنونم

تپل
16-10-2007, 09:14
sos missage چیه؟

morrigan_neit
16-10-2007, 16:11
وقتی فعالش کنی زمانی که KEY LOCK فعال باشه 4 بار دکمه ی بلندی صدار. بزنی خود به خود به شماره هایی که تو SOS MESAGE دادی SMS میفرسته و وقتی اونا زنگ بزنن خود به خود وصل میشن و گوشی silent میشه و تا وقتی درشو باز نکنی هیچکاری نمی تونی بکنی
واسه موقعیتای حساس

morrigan_neit
16-10-2007, 16:11
بدرد میخوره

hellbrain666
16-10-2007, 16:55
کسی به اون آدرس سر نزد؟

hellbrain666
16-10-2007, 20:47
بچه ها اینو من نصب کردم و کار کرد:

تپل
21-10-2007, 08:45
میشه قفل حالت بسته رو ور داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein-p30-f
21-10-2007, 14:17
میشه قفل حالت بسته رو ور داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

بله میشه
Setting Phone Setting Slide Settin بعد گزینه Stop operation رو بذار روی Continue operation
بعد که این کارو کردی دیگه قفل صفحه کلید بستگی به مدت زمان نور صفحه نمایشت داره (Setting Light setting Backlight time) مثلا اگه روی 30 ثانیه باشه سر 30 ثانیه صفحه کلید هم قفل میشه

بلاخره ما هم کلانتر پرفشنال شدیم :6::26: (کلانتر دو ستاره بودم:31:)

hadyjoon
21-10-2007, 19:57
چه طوری مموری کارت را می شود فرمت کرد؟

hellbrain666
21-10-2007, 21:03
میری تو کارت حافظه ، امکانات ، تنظیمات کارت حافظه، فرمت کارت حافظه

s-mhp
23-10-2007, 14:00
ببخشید آقایون من تازه عضو شدم یه سوال اساسی دارم حتما جواب میخام
چه جوری فایل های پی دی اف یا آفیس رو بخونم
لطفا جواب های تکراری ندین که بریز تو Other File و............................
هر کار کردم نمیخونه در ضمن اگر نیاز به فلش داره بگید بعد از فلش مشکلی برام پیش میاد یا نه ممنون:10::10::10::19::19::19::19::19::19::19: :19::19:

hellbrain666
23-10-2007, 15:59
هر کار کردم نمیخونه در ضمن اگر نیاز به فلش داره بگید بعد از فلش مشکلی برام پیش میاد یا نه ممنون:10::10::10::19::19::19::19::19::19::19: :19::19:

خوش اومدی در مورد سوالت بگم تا حالا خیلی راجه بهش صحبت شده که بی نتیجه بوده فعلا گوشی هایی که دست ما هاست نمی خونه ولی من که بررسی تخصصی d900i رو تو gsm.ir خوندم یه چیزایی نوشته که بود که من اصلا اونها رو ندیدم شاید تو نسخه های نرم افزاری جدیدش درست شه باشن

morrigan_neit
23-10-2007, 16:23
عزیز من d900i این کاراییو نداره که pdf بخونه اون d900

hellbrain666
23-10-2007, 16:28
شما برو جی اس ام رو بخون میبیمی چیا گفته در موردش من که خودم امتحان نکردم!
راستی چرا موقع در یافت بلوتوث اون درصد دریافت و کنسل رو نشون نمیده خیلی اعصاب خرد کنه

s-mhp
23-10-2007, 16:32
متاسفانه گوشی های سامسونگ یک سری مشکلات نرم افزاری دارند مانند نداشتن امکان تغییر زنگ اس ام اس و... در ضمن این خوبه چون میتونین موقع گرفتن فایل کارهای دیگه رو هم انجام بدین:10::10:در ضمن ممنون و اگه لطف کنین لینکشو بزارین بیشتر ممنون میشم

hellbrain666
23-10-2007, 17:58
لینک چی رو؟

s-mhp
24-10-2007, 08:32
لينكي رو كه گفته بوديد توي gsm.ir هست رو برام بزارين چون من رفتم توي برسي تخصصي ولي چيزي نگفته بود:10::10:

hellbrain666
24-10-2007, 09:10

Ali_BlueBoy
24-10-2007, 11:02
کابل استریو برای D900
ادرسش رو هم چند روز دیگه میزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image... Please wait.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CD-RW
24-10-2007, 13:56
این شد یه چیزی!!!

s-mhp
24-10-2007, 14:06

شرمنده ولی من که چیزی نمیبینم که روشی گذاشته باشه یا شایدم از اول نداشت:41::41::41::41::41::41::10:

ehsanmaximoos
24-10-2007, 18:18
من یه دونه اضافه دارم.

S A M S U N G
24-10-2007, 18:18
با سلام ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلوتوث گوشی دی900 با فرستادن مشکلی نداره ولی وقتی میخواد دریافت کنه وسط دریافت گوشی هنگ میکنه
مشکل چیه ؟
بلوتوث ؟

morrigan_neit
25-10-2007, 17:12
من تا حالا همچین مشکلی نداشتم

minizoro
27-10-2007, 02:45
سلام

چه خبر از نمره هاتون؟

.
.
.

.
بسم الله...

هر کار کردم نمیخونه در ضمن اگر نیاز به فلش داره بگید بعد از فلش مشکلی برام پیش میاد یا نه ممنون[IMG]]

خوش اومدی در مورد سوالت بگم تا حالا خیلی راجه بهش صحبت شده که بی نتیجه بوده فعلا گوشی هایی که دست ما هاست نمی خونه ولی من که بررسی تخصصی d900i رو تو gsm.ir خوندم یه چیزایی نوشته که بود که من اصلا اونها رو ندیدم شاید تو نسخه های نرم افزاری جدیدش درست شه باشن

عزیز من d900i این کاراییو نداره که pdf بخونه اون d900
ما برو بچ دي 900 اي داران بعد از كلي كل كل روي اين موضوع اين نكته ريزو فهميديم كه اصلا دي 900 آي قابليت خوندن آفيس (و ويرايشش) ، PDF‌ ، Text ، را ندارد. منبع هم جي اس ام.ir نيست چون جي اس ام . ir اطلاعات نادرست ميدهد همين خودش نوشته بود كه آفيس و pdf ميخوانه آي ولي بعد از خريد ديدم كه نميخونه و حرف gsmarena.com درست بوده و هست. دوستان لطفا ديگه به gsm.ir استناد نكنند. اولا هك شده يه بار ثانيا دنبال پولن ثالثا اطلاعات غلط ميده به gsmarena.com استناد كنيد

شما برو جی اس ام رو بخون میبیمی چیا گفته در موردش من که خودم امتحان نکردم!
راستی چرا موقع در یافت بلوتوث اون درصد دریافت و کنسل رو نشون نمیده خیلی اعصاب خرد کنه
چرا نشون ميده (دي 900 آي) درصد پيشروي رو نشون ميده.
عرض كردم gsm.ir اطلاعات درستي نميده بهش استناد نكنيد

متاسفانه گوشی های سامسونگ یک سری مشکلات نرم افزاری دارند مانند نداشتن امکان تغییر زنگ اس ام اس و... در ضمن این خوبه چون میتونین موقع گرفتن فایل کارهای دیگه رو هم انجام بدین در ضمن ممنون و اگه لطف کنین لینکشو بزارین بیشتر ممنون میشم
فكر كنم نگيم مشكلات نرم افزاري بهتر باشه .....هر گوشيي يه نقص و يه خوبيي داره .... و هيچ شركتي در هيچ گوشي اي محصولي كامل ارايه نميكند ......چون اگه بكنه ديگه هيشكي محصولات بقيه شو نميخره سامسونگ هم عمدا اين كارها رو ميكنه ..... يعني نميدونه كه اينا بدن .... چرا ميدونه ولي ميخواد مردم رو تو خماري تا زماني كه يه گوشي خوبتر و بهتر از ايني كه هست بده نيگه داره (بعد خريده دي 900 ؛ آي اومد بعد يو 600 ؛ بعد يو 700 ؛ اف 700 ،جي 600 و...)

کسی در مورد پست 664 تستی نزده[IMG]

خبببببببببببببررررررررررر داااااااااررررررررر كلانتر 3 استار اومد

خودم نظرميدم داداش گلم
من اتفاقی رفتم صفحه اول این ÷ست رو دوباره دیدم یادم اومد که این موضوع رو مطرح کنم
من گوشیم D900i هست و این مشکل رو ندارم یعنی وقتی مموری کارت و مثلا ویدئو رو قفل می کنم از زیر پوشه ویدئو نمیشه وارد مموری کارت شد
حالا نمیدونم شاید این مشکل D900 بوده که تو D900i برطرف شده[
دوستان D900i دار یه تستی بزنن جواب بدن که مال اونا اینجوری هست یا نه ؟؟؟؟؟
در قسمت پرايوسي (امنيت شخصي) ميتوان اكثر قسمت هاي گوشي call log , phone book , memory card , messages,images, videos , music , sounds, other files به طور جدا گانه و يا به طور همگي

آقا دستت درد نکنه...........ولي زاهي نيست مراحل اتومات بره؟؟؟؟.......[/

خواهش
ببينم بالاخره بايد به گوشي بفهموني كه ميخواي مسيجتو سند كني يا نه ؟ اگه اتو مات باشه زززرت و زرت سند ميكنه (تيك) اينكه نميشه!!!
موقع وقتي كه ميخواي بفهموني بفهمون كه سيو اند سيو رو ميخوام بزنم.....
quote]
مثل اینکه منم بد منظورم رو رسوندم منظورم این بود که نمیشه کاری کرد که مستقما SMS ها رو گوشی ذخیره بشه
نه خوب نميشه يعني اگرم بشه من نميشناسم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رو دیدید؟
نوشته در برخی کشور ها رم 256 داره گفتم که
عزيز gsm.ir يه روده راست تو شيكمش نيس
همين لعنتي باعث شد كه من به اشتباه دي 900 آي گرفتم در صورتي كه درستش اينكه كه براي خوندن فايلهاي pdf باس دي 900 ميگرفتم

نوشته بالا بررسی تخصصی جی اس ام در مورد دی 900آی هست حتما یه نگاه بکنید یه چیزایی گفته از پیکسا ویوور و خیلی دیگه که توی گوشی ها ما ها نیست
گفتم كلا ولش كنيد هرچي ميگه چرته اطلا قابل استناد نيست

از همه دوستانی که جواب سوالات مرا دادند ممنونم
آواتارتو بكن يه عكس از گلشيفته فراهاني منم اينطوري صدات ميزنم آخ كه چقده خوب بازي ميكنه ناكس دوست عزيز شما لطف كن سوالتو بپرس در خدمتيم

sos missage چیه؟
نميدونم

وقتی فعالش کنی زمانی که KEY LOCK فعال باشه 4 بار دکمه ی بلندی صدار. بزنی خود به خود به شماره هایی که تو SOS MESAGE دادی SMS میفرسته و وقتی اونا زنگ بزنن خود به خود وصل میشن و گوشی silent میشه و تا وقتی درشو باز نکنی هیچکاری نمی تونی بکنی
واسه موقعیتای حساس
از كجا فعالش كني؟ (در دي 900 آي) آقا حسين شما كه آي داري بگو...... مطمئنا موبايل تركر نيست .... اون يه چيز ديگه اس

اين اگه باشه قابليت خيلي خوبيه مخصوصا در مواقع دزديده شدن

چه طوری مموری کارت را می شود فرمت کرد؟

خيلي ساده اس يا ميندازه رو كامپيوترت راس كليك ميكني رو مموريت ميزني فورمت ....
يا اينكه از گوشي اين كارو ميكني

سخت بود؟
.
.
.
.
.
خوب حالا نوبت خودمه كه مشكل خودمو مطرح كنم
داااش حسين ، سامسونگ دي (بابا چي صدات كنيم؟‌اين سخته!) و تني چند از دوستان مطلعند كه گوشيم چند وقت پيش افتاد تو چاه توالت (يعني همون آب خورد :31:) تا الانم خوب كار ميكنه
هيچ مشكلي نداره
فقط گاهي وقتي ميخوام بذارم رو حالت سكوت (كلمه مناسب و معنا داري براي جايگزيني براي سايلنت هستش) يا اين حالت رو غير فعالش كنم كار نميكنه يعني دكمه رو كه ميزنم رو صفحه تصوير # ميفته ولي از سكوت در نمياد يا به سكوت نميره......
ميخواستم بدونم كه به نظر علماي اعلام اين ميتونه به همون آب خوردن گوشيم ربطي داشته باشه
من خودم كه كم احتمال ميدم
.
.
بچه ها نظرتون چيه كه بعضي از تاپيكهاي مربوط به گوشي ها رو با كمك مديران استيكي كنيم (از اون ميخا بزنيم تا بمونه بالا)
.
مثل همين تاپيك
.
+
.
اينكه
تاپيكهاي متفرقه رو كه مثلا يه سوال راجع به يه گوشي اي كه تاپيك داره ميپرسند رو ادغام كنيم
.
اصلا ببينم اينجا مدير داره؟
.
تعيين كنيم؟
.
من ميگم سامسونگ دي
.
خوبه
.
.
.
.
.
دست آخري هم يه جك بگم بخندين قبلش خدانگه دار تا هفته هاي بعدي (دوباره ميگم من 1 ، 2 هفته يك بار ميام چون وقت كمي دارم فقط اينجا ميام)

يه روز از يه رشتي ميپرسن نظرت راجع به sms چيه؟
ميگه:
هي هي هي
.
.
مثل زن گرفتن ميمونه
.
.
.
پولشو تو ميدي حالشو يكي ديگه ميبره

:31:

خوب هميشه شاد باشين

(اين فقط يه جك بود)
درساتونو خوب بخونين نه مثل من كه تو سال 3 لنگ بزنين پايتونو قوي كنين (بزرگترا نخونن:31:
از ياد خدا غافل نشين كلي كمكتون ميكنه

نوكر همه رفقاي 20 پي سي

hellbrain666
27-10-2007, 15:38
سلام

برای من که درصد پیشروی دریافت بلوتوث رونشون نمیده چی کار کنم؟فقط موقع سند کردن نشون میده

S A M S U N G
27-10-2007, 16:45
کسی هم جواب منو داد !
ممنون ته معرفتین

hellbrain666
27-10-2007, 17:27
شرمنده Samsung.D جان برای من تا حالا پیش نیومده

hossein-p30-f
28-10-2007, 08:49
چرا نشون ميده (دي 900 آي) درصد پيشروي رو نشون ميده.

نه موقع دریافت بلوتوث چیزی نشون نمیده فقط اون شکلک بلوتوث چشمک میزنه

در قسمت پرايوسي (امنيت شخصي) ميتوان اكثر قسمت هاي گوشي call log , phone book , memory card , messages,images, videos , music , sounds, other files به طور جدا گانه و يا به طور همگي

مثل اینکه متوجه منظورنشدی یه بار دیگه پستم رو بخون دقیق:31:

از كجا فعالش كني؟ (در دي 900 آي) آقا حسين شما كه آي داري بگو...... مطمئنا موبايل تركر نيست .... اون يه چيز ديگه اس

اين اگه باشه قابليت خيلي خوبيه مخصوصا در مواقع دزديده شدن

چه ربطی به دزدیده شدن گوشی داره ((برای مواقع سرقت یه گزینه دیگه داره))

این گزینه برای مواقع اضطراری هستو تمام مواردی که morrigan_neit تو پستشون گفتن درسته :27:
برای فعال کردن Messege بعد SOS MESAGE و ادامه کار که ساده

اون مشکلت هم احتمالش بالاس که مال آبخوردگی باشه
راستی به جز کلید مربع چه جوری میشه گوشی رو سایلنت کرد

پیشنهادت هم خوبه اگه مدیران توجه کنن :27:

تپل
28-10-2007, 12:45
سلام

گوشی D900i که من 2هفته ای یه که گرفتم،الان چند روزه که بالای صفحه بین شکل مموری و آنتن

عکس یک مقاومت روی یک مربع قرمز کوچیک کشیده.

این چیه ؟

لطفا سریع جواب بدید .لطفا.

hossein-p30-f
28-10-2007, 13:02
سلام

گوشی D900i که من 2هفته ای یه که گرفتم،الان چند روزه که بالای صفحه بین شکل مموری و آنتن

این چیه ؟

نمی تونستی جاش رو یکم دقیق تر بگی بین آنتن و مموری که میشه کل lcd :31:

شکلش هم درست متوجه نشدم

hellbrain666
28-10-2007, 15:33
سلام

این چیه ؟

خوب متوجه نشدم مقاومت ولی باید یکی روی منشی تلفنی پیام گذاشته باشه برات

morrigan_neit
28-10-2007, 15:42
شکل نوار نیس

Ali_BlueBoy
28-10-2007, 16:40
خوب متوجه نشدم مقاومت ولی باید یکی روی منشی تلفنی پیام گذاشته باشه برات

تایید میشه

hellbrain666
28-10-2007, 21:41
راستی چند تا فایل باوتوث گرفتم میتونم تو خود گوشی کپی ا منتقل کنم ولی نمی تونم تو کامپیوتر کپی کنم چی کار کنم؟

MOSHAVER AMIN
28-10-2007, 21:58
دوست من اگه بتوني يه عكس از صفحه ال سي دي بگيري و انو بذاري بيشتر ميشه كمك شما كرد

hossein-p30-f
29-10-2007, 07:18
راستی چند تا فایل باوتوث گرفتم میتونم تو خود گوشی کپی ا منتقل کنم ولی نمی تونم تو کامپیوتر کپی کنم چی کار کنم؟

منم یه مشکل شبیه این دارم
یعنی بعضی فایلها رو از خود گوشی می تونم بریزم رو سیستم اما از روی مموری نمیشه حتی بارم ریدر:18:
اگه رو مموری باشه حتما باید بریزم رو گوشیم و از اونجا بردارم

تپل
29-10-2007, 12:51
دوست من اگه بتوني يه عكس از صفحه ال سي دي بگيري و انو بذاري بيشتر ميشه كمك شما كرد

میشه با D900i هم از صفحه نمایش عکس گرفت .من با نوکیا این کار رو میکردم.

ضمنا خواستم با 6630 از این علامته عکس بگیرم اما کیفیتش خیلی پایین بود و نشد.

شکل نوار نیس

نه .شبیه یک مقاومت الکتریکیه.روی یک مربع قرمز.
هیچ شباهتی به نوار نداره .
خدا کنه همون منشی باشه.

من حدس زدم شاید قطعه ایش ایراد داره که مقاومت رو روی یک مربع قرمز نشان داده.
شاید این باشه؟؟؟؟

hellbrain666
29-10-2007, 14:50
برو به همون منشی احتمال پیغام نشنیده داشتی بازش که بکنی خودش میره
---------
کسی نمیدونه چی کار کنم از تو گوشی هم نمی تونم کپی کنم تو پی سی

navid_mansour
29-10-2007, 16:40
سلام خدمت همگي.........

من امروز برنامه‌هاي پشتيبان و usb driver رو هم نصب کردم،ولي اصلا گوشي رو نميشناسه...يعني تو برنامه اصلي ارور ميده،به نظر شما مشککل از کجاست؟ چجوري دوباره نصب کنم تا مکشل رفع بشه؟

Badform
29-10-2007, 16:56
میشه با D900i هم از صفحه نمایش عکس گرفت .من با نوکیا این کار رو میکردم.

ضمنا خواستم با 6630 از این علامته عکس بگیرم اما کیفیتش خیلی پایین بود و نشد.

نه .شبیه یک مقاومت الکتریکیه.روی یک مربع قرمز.
هیچ شباهتی به نوار نداره .
خدا کنه همون منشی باشه.

من حدس زدم شاید قطعه ایش ایراد داره که مقاومت رو روی یک مربع قرمز نشان داده.
شاید این باشه؟؟؟؟
شما مي تونيد به صفحات 10 و 11 دفترچه گوشي مراجعه كرده و اسم انگليسي شكل مورد نظر را اينجا بگيد تا بچه ها راهنمايي تون بكنند.

morrigan_neit
29-10-2007, 17:11
یه جا نوسته بود صفه ی d900i ضد خش.
من به این واقعیت پی بردم.
گوشیم از فاصله 2 متر افتاد خدار. شکر دریغ از یه خش رو lcd.
بدنشم نیم میل خط افتاد

تپل
29-10-2007, 17:34

ok
مرسی .
لطفتون کم نشه.

Ali_BlueBoy
29-10-2007, 17:39
---------
کسی نمیدونه چی کار کنم از تو گوشی هم نمی تونم کپی کنم تو پی سی

برای منم این مشکل پیش اومده
من اونها رو توی رم کپی می کنم و بعد از روی رم کپی میکنم:10:

hellbrain666
29-10-2007, 19:15
ای بابا خوش به حالتون خیلی ضروریه
از طریق برنامهSamsung PC Studio 3 که اصلا نمیتونم فایل رو کامپیوتر بریزم ولی برعکسش میشه از اولش همینطور بود کانکشن منیجر ارور می داد
حالا از حالت رم ریدر هم نمیتونم کپی کنم:41:
access is denide میده

Ali_BlueBoy
30-10-2007, 01:54
شما دیگه گوشیت خیلی حالش خرابه

hellbrain666
30-10-2007, 16:43
گوشی من یا navid_mansour ؟

s-mhp
01-11-2007, 19:13
سلام

این چیه ؟

شاید مربوط به پروفایل زنگت باشه چون زنگ افزایشی + ویبره شکلش شبیه همونه برای اینکه بدونی برو به تنظیمات صدا و تماس دریافتی ببین نوع زنگش همینه یا نه :10::10::10:

Ali_BlueBoy
01-11-2007, 22:27
سامسونگ پروفایل ز
نگ نداره

s-mhp
02-11-2007, 15:10
سامسونگ پروفایل ز
نگ نداره
ببخشید پس اون آدرس که من نوشتم مال چیه :11::11::11::11::11::10:

FreeMagic
03-11-2007, 02:30
سلام دوستان
خواستم یه تاپیک جدید بزنم گفتم توی کلوپ D900 سوالمو بپرسم
من تازه اومدم تو نخ سامسونگ دنبال یه گوشی باریک بودم و D900 برای من بهترین گزینه بود
من فرق ظاهری D900 و D900i رو نمی دونم و می خوام یه D900i بگیرم
لطفا کمکم کنید که سرم کلاه نذارن
در ضمن اگه یه محبتی کنید راه شناخت اصل بودن و چیزایی که توی جعبش هست رو بگید خیلی ممنون میشم
در ضمن با این پول گوشی بهتری هم میشه گرفت؟ (ضخامتش بیشتر نباشه)

Badform
03-11-2007, 11:45
فرق بزرگ ظاهريشون توي رنگشون هست كه من دي 900 نقره ايي نديدم و اينگه d900i راديو داره و پي دي اف و ورد را باز نمي كنه.به نظر من يه نگاهي هم به u600 بنداز.توي جعبه دي 900 كابل تي وي حتما بايد باشه و هندز فري و شارژر همين.البته سي دي و دفترچه هم هست.

FreeMagic
03-11-2007, 13:01
ممنون badform جان
این گوشی مثل چند مدل دیگه رنگ های قرمز یا سبز رنگ نداره ؟

hellbrain666
03-11-2007, 15:20
نه متاسفانه
به نظر من هم u600 بهتره

morrigan_neit
03-11-2007, 18:57
d900i بهتره.
از u600 مستحکمتره.
این واسه من ثابت شده

roozaneh
05-11-2007, 21:35
شاید مربوط به پروفایل زنگت باشه چون زنگ افزایشی + ویبره شکلش شبیه همونه برای اینکه بدونی برو به تنظیمات صدا و تماس دریافتی ببین نوع زنگش همینه یا نه :10::10::10:

احتمالا یا منشیت فعاله. یا اینکه صندوق مسجیت پر شده باید خالیش کنی.

S A M S U N G
06-11-2007, 12:42
سلام دوستان
خواستم یه تاپیک جدید بزنم گفتم توی کلوپ D900 سوالمو بپرسم
من تازه اومدم تو نخ سامسونگ دنبال یه گوشی باریک بودم و D900 برای من بهترین گزینه بود
من فرق ظاهری D900 و D900i رو نمی دونم و می خوام یه D900i بگیرم
لطفا کمکم کنید که سرم کلاه نذارن
در ضمن اگه یه محبتی کنید راه شناخت اصل بودن و چیزایی که توی جعبش هست رو بگید خیلی ممنون میشم
در ضمن با این پول گوشی بهتری هم میشه گرفت؟ (ضخامتش بیشتر نباشه)
با سلام
دی900 دیگه تولید نمیشه و هرچی توی بازار هست از گذشته توی مغازه ها مونده ! دلیل اینکه سامسونگ دی900 تولید نمیکنه اینه که نمیخواد واسه یو600 و دی900 آی رقیب وجود داشته باشه .
فرق دی900 و دی900آی همونطور که دوستان گفتن رنگ , وجود رادیو در دی900آی , جنس ( دی900 پلاستیک , دی900 آی فلز ) , نمایش و ویرایش فایلهای آفیس و پی دی اف در دی900 .
اگه میخوای دی900 بگیری اول از همه که گوشی را روشن میکنی باید تم معروف سامسونگ یاشه نه والپیپر !
دوم اینکه برو به قسمت منشی تلفن و مطمئن شو که کار میکنه ! سوم بو به قسمت نظیمات دیس پلی و بر روی والپیپر و مطمئن شو که روی عکسهای 7 الی 8 گوشی هنگ نمیکنه ... گوشی زا آک بخر و اگه دیدی زیر مشمایی که روی صفحه ال سی دی هست خاک و یا لکه وجود داره به نظر من بیخیال این گوشی بشو . هدزفری . کابل تلویزیون . یو اس بی . 2 تا دفترچه ( فارسی ( با گارانتی ) و انگلیسی )
با این پول میشه W950 سونی اریکسون بگیری که ضخامتش 3 میلیمتر بیشتر از دی900 هست البته دوربین نداره ) یا یو600 و به نظر من بهترین گزینه یو700 هست که یه مقدار گرونترهست ( 315 هزار تومان ).

ممنون badform جان
این گوشی مثل چند مدل دیگه رنگ های قرمز یا سبز رنگ نداره ؟
دی900 با رنگهای مشکی و زرشکی
دی900آی با رنگ نوک مدادی عرضه شده

FreeMagic
07-11-2007, 12:25
ممنون از اطلاعات کاملتون Samsung.D جان
در ضمن فکر کنم بهترین گزینه با پول من همین D900i باشه
من با D900i کار نکردم و لی با E250 که کار کردم کار کردن با دکمه های چهار طرفش کمی مشکل بود
کار کردن با این چهار دکمه توی دی 900 آی چه طوره ؟

FreeMagic
07-11-2007, 12:34
یه زحمت دیگه ؟
بعضی از اینتنظیمات رو که گفتید من نمی دونم کجا هستن
میشه آدرسشون رو بگید که توی مغازه کمتر معطل پیدا کردنشون بشم و درست امتحان کنم

S A M S U N G
07-11-2007, 13:20
ممنون از اطلاعات کاملتون Samsung.D جان
در ضمن فکر کنم بهترین گزینه با پول من همین D900i باشه
من با D900i کار نکردم و لی با E250 که کار کردم کار کردن با دکمه های چهار طرفش کمی مشکل بود
کار کردن با این چهار دکمه توی دی 900 آی چه طوره ؟
از نظر کار کردن ... دی900 آسانتر از یو600 ( ولی اگه یه هفته با یو600 کار کنی از کار کردن باهاش لذت میبری )
متاسفانه به نظر من هنوز این مشکل در دگمه های بالا و پایین دی900 نیز دیده میشه !!

یه زحمت دیگه ؟
بعضی از اینتنظیمات رو که گفتید من نمی دونم کجا هستن
میشه آدرسشون رو بگید که توی مغازه کمتر معطل پیدا کردنشون بشم و درست امتحان کنم
مسیر منشی تلفن :
Menu...Messege...Answering Machine
مسیر والپیپرهای خود گوشی :
Menu...Setting...Display Setting...Wallpaypar
پاینده باشی

hellbrain666
07-11-2007, 15:23
راستی تم معروفش همون شب و روزه دیگه؟
بعدش من خیلی از گوشی های سامسونگ رو دیدم که زیر پلاستیک ال سی دیش لکه بوده!برای چیه؟

S A M S U N G
07-11-2007, 17:47
راستی تم معروفش همون شب و روزه دیگه؟
بعدش من خیلی از گوشی های سامسونگ رو دیدم که زیر پلاستیک ال سی دیش لکه بوده!برای چیه؟
آره همون شب و روز
اگه زیر مشمای ال سی دی حباب هوا یا خاک یا لکه ای باشه ... این گوشی قبلا استفاده شده !!!
چون بعد از چند بار استفاده کردن کنار مشما باز میشه و خاک میره زیرش و ملت میان تمیزش کنن ولی مثل روز اولش راست نمیندازن و زیرش حباب هوا میفته
پاینده باشی

morrigan_neit
07-11-2007, 18:17
منشی d900i کجاشه؟

S A M S U N G
07-11-2007, 18:50
منشی d900i کجاشه؟
اگه داشته باشه و مثل دی900 باشه :
مسیر منشی تلفن :
Menu...Messege...Answering Machine

پاینده باشی

hellbrain666
07-11-2007, 21:09
راستی بلک لیست نداره توی قسمت تماس ها؟

FreeMagic
08-11-2007, 01:05
Samsung جان گفته بودی D900 جنسش پلاستیکی و D900i فلزی هستش
حالا کدوم بهتره ؟
دکمه بالا و چپ و راستش مشکلی نداره
بیشتر مشکل برای پایین هستش

S A M S U N G
08-11-2007, 13:31
راستی بلک لیست نداره توی قسمت تماس ها؟
دی900 که میدونم داره ... دی900آی هم باید داشته باشه !
پاینده باشی

Samsung جان گفته بودی D900 جنسش پلاستیکی و D900i فلزی هستش
حالا کدوم بهتره ؟
دکمه بالا و چپ و راستش مشکلی نداره
بیشتر مشکل برای پایین هستش
مسلما دی900آی !
به نظر من کار کردن با دگمه بالا هم کمی مشکله !
پاینده باشی

morrigan_neit
08-11-2007, 16:18
d900i هم black list داره

S A M S U N G
08-11-2007, 19:02
d900i هم black list داره
بلک لیستش چندتاست ؟
با سپاس
پاینده باشی

hellbrain666
08-11-2007, 19:14
کجاشه؟ همون اف دی ان؟

morrigan_neit
08-11-2007, 21:30
وقتی رو یه شماره بیشترو میزنی یکی از گزینه هاش add to black list

FreeMagic
08-11-2007, 22:03
یکی میگه D900i Full داره 250 هزار تومن
مغازه هم نداره، خودش میاره
به نظر شما می ارزه ؟

S A M S U N G
09-11-2007, 10:11
یکی میگه D900i Full داره 250 هزار تومن
مغازه هم نداره، خودش میاره
به نظر شما می ارزه ؟
جریان اون Full چیه ؟
220 الی 230 هزار تومان هم گیر میاد !!!
پاینده باشی

morrigan_neit
09-11-2007, 13:40
نه نمی ارزه

hellbrain666
09-11-2007, 14:06
بیشتر نداره؟ مطمئنی؟توی d900i ها!

morrigan_neit
09-11-2007, 21:03
برو تو قسمت اس ام اس رو یه شماره option بزن
add to block list

FreeMagic
10-11-2007, 00:45
جریان اون Full چیه ؟
220 الی 230 هزار تومان هم گیر میاد !!!
پاینده باشی

نمیدونم جریان اون Full چیه؟ شاید میخواد کلاه سرمون بزاره گرون تر بفروشه !!!
عکس این گوشی از فاصله نزدیک چه طوره ؟
این هم از مزیت های این گوشی گفتید اگه میشه معایبش رو هم بگید
هر چند فکر می کنم معایبش بر میگرده به همه سامسونگ ها ولی این رو هم نمی دونم:13:

S A M S U N G
10-11-2007, 11:26
اگه میشه معایبش رو هم بگید
1.سازگار نبودن با گوشیهای نسل سوم ( 3G )
2. نداشتن Wi-fi
3. نداشتن اینفرارد
4.باتری ضعیف
5.توانایی کم دوربین در شب
6.حافظه کم برای نصب جاوا
7.فلاش ضعیف
8.یو اس بی نسخه 1
9.ذخیره نکردن عکسها در مموری
10.عدم استفاده از تم
11.عدم اسلاید کردن عکسها در مموری
12.عدم تغییر زنگ اس ام اس
13.عدم نمایش فایلهای پی دی اف
14.استفاده کمی سخت از دکمه های بالا و پایین
پاینده باشی

S A M S U N G
10-11-2007, 11:29
شرکت سامسونگ اعلام کرده است که قصد دارد با توسعه ی قابلیت ها و ظرفیت های تولید کارخانجات خود در چین و ویتنام، هزینه های تولید را کاهش داده و خود را به نوکیا برساند.
سامسونگ هم اکنون کارخانه هایی در کره ی جنوبی و سه کارخانه در چین دارد. هدف این شرکت رساندن میزان تولید خود به بیش از 25 میلیون گوشی در سال 2008 است که با شروع به کار یکی از کارخانه های چین و آغاز تولید گوشی های GSM و CDMA در این کارخانه سعی در تحقق این هدف دارد.
به گفته ی یکی از مدیران سامسونگ، این شرکت با افزایش ظرفیت تولید خود در یکی دیگر از کارخانه های چین در تلاش است که از نظر تولید گوشی های ارزان قیمت با نوکیا رقابت کند.
انتظار می رود کارخانه های سامسونگ در چین سالانه 90 میلیون و در ویتنام سالانه 100 میلیون گوشی تولید کنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]