PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان سلام در مورد ديكشنري آريان پور سوالي دارم

fathi67
30-05-2007, 20:41
دوستان سلام

من ديكشنري تك سي دي آريان پور را دارم ( نسخه ي فقل شكسته ي چند سال پيش كه در بازار پر بود نه جديده‌)
The Aryanpur Progressive Dictionary Six Volumes Overseas Version

مدت هاست كه مي خواهم از آن در Win XP استفاده كنم ولي تمامي فونت هاي آن به شكل عجيب و
غريبي در مي آيند و غير قابل استفاده مي شود.
قبلا در ويندوز هاي 98 و ME با نصب پارسا 2001 مشكلي نداشتم اما حالا اولا هاردم ساتا است پس مي توانم
فقط win XP يا win 2000 داشته باشم ثانيا پارسا 2001 بر روي دو سيستم عامل win XP يا win 2000 نصب نمي شود.
گفتم اين جا مطرح كنم شايد كسي راه حلي براي اين مشكل داشت

در هر صورت از شما دوستان متشكرم

M A T R I X
01-06-2007, 18:16
سلام
اون دیکشنری برای ویندوز 98 و Me طراحی شده بود ، بعد که Xp اومد سری جدیدی که ساختند ، فونت مخصوص Xp رو داشت برای قبلی هم باید ،به شرکت تلفن میزدید ، خودشون آدرس ایمیل شما رو میگرفتند و فونت رو به ایمیل شما میفرستادند ، البته سریال روی Cd رو از شما میپرسیدند. البته روی بعضی سیستمها خیلی دردسر و بدقلقی داشت ( برنامه نویسی ضعیف ).حالا اگه شما سریال Cd رو دارید ( اون سریالی که درون Cd بصورت کارخانه ای حک شده ) به خود شرکت تلفن بزنید ، راهنمایی میکنند.قبلآ فونتش رو داشتم ،الآن دسترسی به فونت ندارم ، اگه پیدا کردم ، براتون آپلود میکنم ،قبل از این توی چند تا سایت هم بود ، سرچ بفرمایید ، شاید پیدا شد ، موفق باشید.

vahidpsr
02-06-2007, 23:18
دوست عزيز مشكل فونت خيلي راحت با كپي كردن فايل riched32.dll از درون خود سي دي (البته اسم فولدرش در سي دي يادم نيست) به درون فولدر system32 در شاخه اصلي خود ويندوز بر طرف ميشه. هرچند براي اين كار بايد به داس و يا ويندوزي غير از xp برويد چون خود ويندوز xp اجازه اين كارو نمي ده
ضمنا هارد ساتا چه ربطي به ويندوز داره حتما منظورتان سيستم ntfs هست نه هارد ساتا

M A T R I X
04-06-2007, 11:27
دوست عزيز مشكل فونت خيلي راحت با كپي كردن فايل riched32.dll از درون خود سي دي (البته اسم فولدرش در سي دي يادم نيست) به درون فولدر system32 در شاخه اصلي خود ويندوز بر طرف ميشه. هرچند براي اين كار بايد به داس و يا ويندوزي غير از xp برويد چون خود ويندوز xp اجازه اين كارو نمي ده
ضمنا هارد ساتا چه ربطي به ويندوز داره حتما منظورتان سيستم ntfs هست نه هارد ساتا

سلام
توی Cd اون چند سری اول فایل riched32.dll نبود. توی سریهای بعدی که فروختند ، این فایل هم بود ،اونایی که Cd سریهای قبلی و قدیمی تر رو داشتند ، یا باید از خود شرکت یا از دوستان دیگه این فایل و راهنمای اون رو میگرفتند.