PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي اين نرم افزار رو نداره Miranda جانشيني براي ياهومسنجر !

jak_1300
30-05-2007, 11:24
سلام
من اين نرم افزار رو ميخواد كسي نداره بده به من

يكي از مشكلاتي كه اكثرا دانشجوها با آن گريبان گير هستند اينه كه نمي تونند با اينترنت هاي دانشگاهشون ، ياهو مسنجر كار كنند .

همچنين يكي ديگر از مشكلاتي كه همگي دست به گريبان آن هستيم ، پايين بودن سرعت لاگين شدن در ياهومسنجر مي باشد .

ميراندا در واقع یک مسنجر کدبازه که علاوه بر پشتیبانی از پروتکل های یاهو میتواند مسنجر های AIM ، Jabber ، ICQ ، IRC ، MSN و غیره رو هم ساپورت کنه. میراندا برنامه ای است کم حجم ، سریع با استفاده آسان. امکان نصب پلاگین های مختلف باعث شده که برنامه ای بسیار پویا و فوق العاده انعطاف پذیر بشه.

بزرگترين مزيت ميراندا ، عدم نياز مسنجر به نصب مي باشد ! يعني شما مي تونيد مسنجر رو در يك فلاپي يا يك كول ديسك كپي كنيد و هر جا كه خواستيد از اون استفاده كنيد

علاوه بر اين مسنجر ميراندا ، با سرعت بسيار بالايي به سرور ياهو متصل مي شود ، تقريبا 7 برابر سرعت لاگين شدن با ياهو مسنجر !

سادگي محيط و امكان چت همزمان با مسنجر های AIM ، Jabber ، ICQ ، IRC ، MSN از ديگر ويژگي هاي اين مسنجر كد باز مي باشد .

براي دانلود نرم افزار ، بر روي More كليك كنيد

پس از Unzip كردن ميراندا ، به منوي Option رفته و در قسمت Yahoo نام كاربري (ID) وكلمه عبور خود را وارد نماييد . حال به محيط اصلي نرم افزار رفته و بر روي آيكون ياهو كه در نوار پايين قرار دارد كليك كرده و گزينه Online را انتخاب كنيد .

ضمنا توجه داشته باشيد كه نام كاربري و كلمه عبور در نرم افزار هميشه باقي مي ماند ، و براي اتصال دفعات بعد ، لازم نيست مجددا آي دي و پسورد خود را وارد نماييد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها مشكل ميراندا اينه كه شكلك و !!! Buzz نداره .
ولي شما مي توانيد با رفتن به سايت اصلي نرم افزار ، پلاگينهاي مربوط به آن را نيز دانلود كنيد تا بتوانيد از اين امكانات نيز استفاده كنيد .

WooKMaN
30-05-2007, 15:07
عزيزدل شما تو عنوان تاپيك سوال كرديد كسي اين برنامه رو نداره !؟

بعد داخل تاپيك اين برنامه رو معرفي كرديد !!!

يعني چي ؟

اگه قصدتتون معرفي نرم افزاره كه بايد تو انجمن مربوطه چنين كاري انجام ميداد ...

اگرم درخواسته كه خودتون لينك سايت و دانلود برنامه رو قرار داديد ...

;)

;)

jak_1300
30-05-2007, 15:20
ببين دوسته من اون سايت برا من فيلتره بخاطره همين زدم لينكش رو توضيحات رو دادم كه هم معرفي باشه هم آشنايي هم ياد آوري

jak_1300
30-05-2007, 15:22
حالا تو نداري اين برنامه رو لازم دارم اگه سراغ داري بهم بگو

WooKMaN
30-05-2007, 15:23
Miranda IM 0.7.0 Alpha Build 29 / 0.6.8 Stable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2.2MB

;)

jak_1300
30-05-2007, 15:47
اينم كه فيلتره كه چيكار كنيم حالا