PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی نام گذاری یک فایل با کاراکترهای غیر مجاز ؟؟؟

vrd
30-05-2007, 10:32
سلام دوستان صاحبدل

همانطور که در موضوع Topic مطرح کرده ام ، سوال در مورد چگونگی تسمیه و نام گذاری بر روی یک فایل با

کاراکترهای غیر مجاز مانند :"<>@$%&*()! " و... می باشد ؛ به عنوان مثال :

<<<delight>>>

دوستانی که در این زمینه توانایی علمی دارند لطفا راهنمایی کنند...

***شاید این موضوع را می باید در بخش دیگر فروم مطرح می کردم اما به جهت استفاده ی

مکرر این متد(Method) در حفاظت CD ، ترجیح دادم در اینجا به میان و میدان گذاشته شود***

با احترام...VRD:40:

K A R I M I
30-05-2007, 11:08
به سادگی و با برنامه UltraISO می تونید این کار رو انجام بدید . فایل هایی رو که می خواهید را اضافه کنید و در برنامه UltraISO میتونید با استفاده از تغییر نام ، اسم فایلهاتونو با استفاده از کارکتر های غیر مجاز نام گذاری کنید و در آخر هم همه فایلهاتون رو میتون به صورت ایمیج در بیارید و رایتشون کنید.

SILWESTER
30-05-2007, 12:12
سلام
کاراکتر های > < | رو میتونید با اولترا ایزو و کاراکتر های \ / ? را به همرا 3 تای قبلی با وین ایزو یا مجیک ایزو درست کنید.

vrd
30-05-2007, 12:32
سلام...

ممنونم از پاسخگویی فوری شما...

نکته ای مغفول مانده از نظر که آنرا با شما در میان می گذارم :"چگونه می توان

این فایل را بدون تبدیل کردن به ایمج مستقیما بر روی هارد ذخیره کرد ؟ "

با سپاس

SILWESTER
30-05-2007, 12:38
سلام...

ممنونم از پاسخگویی فوری شما...

نکته ای مغفول مانده از نظر که آنرا با شما در میان می گذارم :"چگونه می توان این فایل را بدون تبدیل کردن به

ایمج مستقیما بر روی هارد ذخیره کرد ؟ "

با سپاس
سلام.
متوجه نشدیم منظور شما از "چگونه می توان این فایل" چیه؟ اگر منظور همون فایل ها با کاراکتر های خاص است که میدونید اصلا روی هارد نمیشه کپی شون کرد

vrd
30-05-2007, 12:49
سلام.
متوجه نشدیم منظور شما از "چگونه می توان این فایل" چیه؟ اگر منظور همون فایل ها با کاراکتر های خاص است که میدونید اصلا روی هارد نمیشه کپی شون کرد

سلام...

بله ، دقیقا همین است... پس ذخیره ی مستقیم این گونه فایلها بر روی هارد ناممکن است...

اگر می شد چی می شد !!!

به هر حال ممنونم/////

K A R I M I
30-05-2007, 12:50
شما فایلهای رو که با کارکترهای غیر مجاز نام داده اید رو نمی تونید تو هارد کپی کنید ( خودتون دارید می گید کاراکتر غیر مجاز ) ولی میتونید توسط همون برنامه ای که بهتون گفتم اون فایل ها رو که نامشون رو همراه با کاراکتر غیر مجاز گذاشته اید رو تبدیل به ایمیج کنید و اونو رو هارد کپی کنید یا اینکه رو cd رایتش کنید . اگر خواستید همراه با عکس برایتان توضیح بدم ( اگر درست متوجه نشده اید )

vrd
30-05-2007, 12:55
سلام.

سلام...

بله ، دقیقا همین است... پس ذخیره ی مستقیم این گونه فایلها بر روی هارد غیر ممکن است...

اگر می شد چی می شد !!!

به هر حال ممنونم/////

vrd
30-05-2007, 13:04
شما فایلهای رو که با کارکترهای غیر مجاز نام داده اید رو نمی تونید تو هارد کپی کنید ( خودتون دارید می گید کاراکتر غیر مجاز ) ولی میتونید توسط همون برنامه ای که بهتون گفتم اون فایل ها رو که نامشون رو همراه با کاراکتر غیر مجاز گذاشته اید رو تبدیل به ایمیج کنید و اونو رو هارد کپی کنید یا اینکه رو cd رایتش کنید . اگر خواستید همراه با عکس برایتان توضیح بدم ( اگر درست متوجه نشده اید )

سلام ...

کاملا متوجه شدم...ممنونم...آموزش تصویری هم که خیلی لطف دارید ؛ اما ضروری نمی بینم ...

چون این روش پیشنهادی را قبلا به کار گرفته بودم اما در پی یافتن راهی برای ذخیره ی

این فایلها (بدون تبدیل کردن به ایمیج ) بودم که طبق فرمایش شما ، میسر نیست...

بسیار متشکرم...

K A R I M I
30-05-2007, 15:05
خواهش می کنم ..
قابل شما رو نداشت !