PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد D900 ( لطفا سریع پاسخ بدید)

h_zaman06
30-05-2007, 00:08
با سلام....

من دیروز یه D900 خریدم اما چندتا مشکل داره :

1. گزینه Key pad tone را نمی تونم انتخاب کنم و رنگش مات بنابراین صدای حرکت روی منوها وقطع نمیشه

2. وقتی دارم توی قسمت والپیپر می گردم برای انتخاب عکس به آخریش که می رسم گوشی هنگ می کنه و دوبار روشن خاموش میشه

اینم بگم من گوشی را نو و بدون گارانتی با قیمت 255 تومن خریدم و روش فارسی هم داره ( اولش رفتم نمایندگی پارس قائم نداشت گفت نمیاره)

لطفا سریعتر پاسخ بدید که میشه درستش کرد یا نه چون بدجوری رفته رو اعصابم

MORINIO
30-05-2007, 00:42
1. برای کم کردن صدای کیپد از کلیدهای بالا و پایین سمت چپ گوشی استفاده کن
2 رو نمیدونم

CD-RW
30-05-2007, 09:36
برای مورد اول برو توی مسیر زیر
Menu>Setting>Display Setting>Dialling display>Font type
و اون رو از حالت Them به Normal تغییر بده , میتونی صدای صفحه کلید رو عوض کنی .
------------
برای مورد دوم یه بار مستر ریست کن اگه نشد باید بدی فلاش کنند برات , درست میشه .

nima_989
30-05-2007, 12:08
گوشی رو بده جاش خروس قندی بگیر
سامسونگ همینه

h_zaman06
30-05-2007, 14:11
سلام ....

آقا دستتون درد نکنه اولیش درست شد اما دومی نه که حالا زیادم مهم نیست چون فقط تو قسمتی که عکس های رندوم را میاره هنگ میکنه .

فقط یه سئوال داشتم اینکه آیا سامسونگ محدودیت مموری داره ؟ چون من یه رم 1 گیگ کینگستون گرفتم کار نمیداد و پیغام not allowed را میداد اما حالا رفتم یه 512 سان دیسک خریدم درست شده.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------- با تشکر

اینم به شما بگم جناب nima_989 سعی کن جاهایی که ازت خواسته شده صحبت کنی هر موقع کسی ازت خواست که به سامسونگ توهین کنی اون وقت بپر وسط ----- پیشنهاد می کنم بری اول فرهنگ استفاده از کامپیوتر و اینترنت و فروم ها را یاد بگیری بعد از اون ها استفاده کنی چون اینجا جایی برای افراد بی فرهنگ نیست .

ShahabSAMSUNG
30-05-2007, 23:57
سلام ....

آقا دستتون درد نکنه اولیش درست شد اما دومی نه که حالا زیادم مهم نیست چون فقط تو قسمتی که عکس های رندوم را میاره هنگ میکنه .

فقط یه سئوال داشتم اینکه آیا سامسونگ محدودیت مموری داره ؟ چون من یه رم 1 گیگ کینگستون گرفتم کار نمیداد و پیغام not allowed را میداد اما حالا رفتم یه 512 سان دیسک خریدم درست شده.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------- با تشکر

اینم به شما بگم جناب nima_989 سعی کن جاهایی که ازت خواسته شده صحبت کنی هر موقع کسی ازت خواست که به سامسونگ توهین کنی اون وقت بپر وسط ----- پیشنهاد می کنم بری اول فرهنگ استفاده از کامپیوتر و اینترنت و فروم ها را یاد بگیری بعد از اون ها استفاده کنی چون اینجا جایی برای افراد بی فرهنگ نیست .

ممنون عزیزم.
متاسفانه خیلیا رعایت این رو نمی کنن که یه عده دارن از این گوشی استفاده می کنن و خیلی هم دوستش دارن. همونطور که اونا دوست ندارن بهشون توهین بشه، اونا هم نباید توهین کنن.

بگذریم.
شما اگه رم sanDisk می گرفتی، یک گیگ که چه عرض کنم، دو گیگ هم جواب میداد. خود سامسونگ هم روی گوشی هاش رم sanDisk رو عرضه می کنه.

ضمن اینکه King Stone هم یکی از اون مارک هایی هست که الکی گنده اش کردن وگرنه من تا حالا N بار با رم های کینگ استون به مشکل برخوردم، طوری که کلافه شدم.

CD-RW
31-05-2007, 08:43
گوشی رو بده جاش خروس قندی بگیر
سامسونگ همینه

احتمالا سامسونگ نداری , پس اسم و مدل گوشی + شماره ات رو بده تا برات یه 15000 تومنی خرج بتراشم .
در ضمن تمام رفقای نوکیایی و سونی اریکسونی من ازم میترسند ( چون یه کلکسیون از ویروس رو توی گوشی برای روز مبادا نگه میدارم )

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 13:30
اتفاقاً برای برادرش یه دی900 خریده و نمی دونم ملاک گوشی براشون چی بوده که اینقدر ناراضی هستن.

h_zaman06
31-05-2007, 20:24
با سلام.....

حالا حداکثر از چه قدر رم پشتیبانی می کنه ؟

همینطور حداکثر رمی که تا حالا اومده چقدر هست ؟

با تشکر

shavci
31-05-2007, 21:40
بهت توصیه نمی کنم رم 1 گیگ بیشتر بزاری روش - به نظر من برو 2 تا 1 گیگ بخر به نفعته .

راستی به شخصه مخالف فارسی کردن گوشی هستم چون باز تجربه بدی داشتم ( ولی شانس منه یا اشکال از منه فارسی ساپورت کردن روی بیشتر گوشی هام مصادف بود با ریست شدنو ، کند شدن ، و هزار جور عیب دیگه ).

در ضمن رم های Kingstone واقعا برای من هم عذاب آور بوده و هست تا حالا 3 بار عوضش کردم ولی بازم گیر می کنه باز خوبه گارانتی داره !

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 22:35
درسته.
من هم با این کینگ استون مسخره خیلی مشکل داشتم. اصلاً هم نباید طرفش رفت. از اون چیزاییه که الکی گنده اش کردن (مثل سونی اریکسون :31:)

خلاصه اینکه من پیشنهاد می کنم رم 1 یا 2 گیگ با مارک sanDisk بگیری. فقط.

CD-RW
02-06-2007, 08:28
بهت توصیه نمی کنم رم 1 گیگ بیشتر بزاری روش - به نظر من برو 2 تا 1 گیگ بخر به نفعته .

راستی به شخصه مخالف فارسی کردن گوشی هستم چون باز تجربه بدی داشتم ( ولی شانس منه یا اشکال از منه فارسی ساپورت کردن روی بیشتر گوشی هام مصادف بود با ریست شدنو ، کند شدن ، و هزار جور عیب دیگه ).

در ضمن رم های Kingstone واقعا برای من هم عذاب آور بوده و هست تا حالا 3 بار عوضش کردم ولی بازم گیر می کنه باز خوبه گارانتی داره !

اصلا فارسی کردن با هیچ منطقی جور در نمیاد , اگه فارسی داشت که چه بهتر , ولی اگه نداشت بی خیال فارسی شدن بشی راحت تره .
فقط گوشی موبایل نیست , ویندوز و لینوکس هم از این قضیه آسیب دیده اند .
ولی مهمتر از فارسی کردن , شناسوندن فارسی به گوشیه , مثلا اگه بخوایی یک فایل با اسم فارسی رو توی گوشی ببینی باید فارسی رو بشناسه ( و الحق امکان فوق العادیه برای یکی مثل من که با فارسی زیاد سر و کار دارم )

YaldaT
02-06-2007, 14:38
سلام
ببخشيد يه سوال: d900 برنامه هاي 3gp رو پشتيباني مي كنه؟؟؟

h_zaman06
02-06-2007, 21:35
با سلام .....

می خواستم بدونم آیا میشه تو گوشی D900 عکس ها را تمام صفحه دید ؟ ( منظورم همه عکس هاست )

ShahabSAMSUNG
03-06-2007, 00:02
سلام
ببخشيد يه سوال: d900 برنامه هاي 3gp رو پشتيباني مي كنه؟؟؟

شرمنده یلدا جان ولی فکر نکنم 3gp برنامه باشه.
فرمت فیلم هست و مسلماً دی900 این فرمت رو پشتیبانی می کنه.

اصلا فارسی کردن با هیچ منطقی جور در نمیاد , اگه فارسی داشت که چه بهتر , ولی اگه نداشت بی خیال فارسی شدن بشی راحت تره .
فقط گوشی موبایل نیست , ویندوز و لینوکس هم از این قضیه آسیب دیده اند .
ولی مهمتر از فارسی کردن , شناسوندن فارسی به گوشیه , مثلا اگه بخوایی یک فایل با اسم فارسی رو توی گوشی ببینی باید فارسی رو بشناسه ( و الحق امکان فوق العادیه برای یکی مثل من که با فارسی زیاد سر و کار دارم )

سعید جان فکر نمی کنم فارسی شدن این گوشی صدمه ای بهش وارد کنه.
چون این فارسی سازی توسط خود شرکت سامسونگ کره انجام میشه. (منظورم فارسی سازی فایل فریمور هست) بقیه اش هم که یه فلش ساده است.

با سلام .....

می خواستم بدونم آیا میشه تو گوشی D900 عکس ها را تمام صفحه دید ؟ ( منظورم همه عکس هاست )

همه عکسها رو خیر.
فقط بعضی از عکسا. شرط و شروط داره واسه خودش :31:

CD-RW
03-06-2007, 08:13
سعید جان فکر نمی کنم فارسی شدن این گوشی صدمه ای بهش وارد کنه.
چون این فارسی سازی توسط خود شرکت سامسونگ کره انجام میشه. (منظورم فارسی سازی فایل فریمور هست) بقیه اش هم که یه فلش ساده است.
:

اتفاقا منظور من هم همین بود که باید خود گوشی فارسی داشته باشه و گر نه ( مثل نوکیا که میدن فارسیش میکنند و خراب میشه ) روی سامسونگ باید فارسی داشته باشه ( احتمالا ایران بازار خوبی براای سامسونگه )

nima_989
03-06-2007, 13:43
سلام ....

حالا چرا بهت بر می خوره . 4 تا پست دادی فکر کردی آخر کامپیوتر و فروم و این حرفایی .
همین جناب اقای شهاب بارها و بارها به گوشی بقیه توهین کرده(یک نمونه اش : به گوشی های سونی اریکسون می گفت ضایعات چینی) حالا اومده واسه ما درس فرهنگ میده .البته من خودم ارادت خاصی نسبت به آقا شهاب گل دارم و لی یه کم باید از تعصبش کم کنه.

nima_989
03-06-2007, 13:51
اتفاقاً برای برادرش یه دی900 خریده و نمی دونم ملاک گوشی براشون چی بوده که اینقدر ناراضی هستن.

هنوزم میگم گوشی فوق العاده شیک و خوش دستیه مخصوص از نظر ال سی دی.
ولی یادتون باشه داریم پول میدیم تلفن همراه بخریم نه تلویزیون و دوربین .
گوشی که باید دائم به برق وصل باشه که میشه گوشی ثابت. بعضی وقتها روزی دو مرتبه شارژش می کنم .

CD-RW
03-06-2007, 14:06
هنوزم میگم گوشی فوق العاده شیک و خوش دستیه مخصوص از نظر ال سی دی.
ولی یادتون باشه داریم پول میدیم تلفن همراه بخریم نه تلویزیون و دوربین .
گوشی که باید دائم به برق وصل باشه که میشه گوشی ثابت. بعضی وقتها روزی دو مرتبه شارژش می کنم .

اصلا نباید توی این قضیه سخت گیری کرد , بعضی فقط تلفن همراه میخواند بعضی فقط یه ابزار برای کل کل بلوتوث , بعضی برای دوربین میخرند , یه عده هم دوست دارند موزیک گوش کنند و فیلم تماشا کنند , یه جمع اقلیت هم دوست دارند گوشی که دستشونه کمتر دست مردم باشه .
حد وسط این چیزها خیلی برندها و مدلها میشه . نمیشه قطعی نظر داد برو مثلا D900 بگیر . ولی اگه حد وسط همه اینها رو 20 تا گوشی انتخاب کنیم از صدر نشینها D900 هست .
در لحظه امکان نداره که هم گوشی باریک و ظریف باشه هم باطری قوی داشته باشه .

YaldaT
03-06-2007, 20:34
آره خوب! منم همينو مي خواستم بگم!:31:
سپاس از جوابتون

ShahabSAMSUNG
05-06-2007, 15:16
حالا چرا بهت بر می خوره . 4 تا پست دادی فکر کردی آخر کامپیوتر و فروم و این حرفایی .
همین جناب اقای شهاب بارها و بارها به گوشی بقیه توهین کرده(یک نمونه اش : به گوشی های سونی اریکسون می گفت ضایعات چینی) حالا اومده واسه ما درس فرهنگ میده .البته من خودم ارادت خاصی نسبت به آقا شهاب گل دارم و لی یه کم باید از تعصبش کم کنه.

والا نیما جان، من الان دبلیو810 دارم و بازم میگم که جنسش شدیداً نازک نارنجی تشریف دارن!!
ضمن اینکه حرف هایی که می زنم از روی تعصب نیست عزیزم. (لااقل از چند وقت پیش که اینطوره)
درس فرهنگ هم نمیدیم. چشم. شما آزادی. فروم مال شماست گلم.

YaldaT
06-06-2007, 19:05
سلام

مشكل شارژ كم d900 رو نمي شه با باطري اضاف و پايه هاي شارژر حل كرد؟
قبلآ ديده بودم كه موبايلهاي سامسونگ باطري اضاف و پايه ي شارژ داشتن!

ShahabSAMSUNG
07-06-2007, 13:52
درسته.
جاوید، دی600 رو با باتری و شارژر اضافی گرفته بود.
این چیزا هست و میشه یه کاری کرد.

Ali_BlueBoy
20-08-2007, 15:17
راست میگی نه بابا مگه میشه بگو جون مولی