PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بازي هايي كه از روي فيلم ها ساخته ميشود اينقدر بي كيفيتند؟

aristotel
29-05-2007, 22:30
جديدا در بازار بازي هايي را ميبينيم كه از روي فيلم ها وانيميشن ساخته ميشوند اين بازي گرافيك خوب ندارند
(300,happy feet) يا اگر دارند داراي گيم پلي قوي نيستند(spider man) لطفا نظرات خود رابدهيد.

END_BOY
29-05-2007, 22:51
به نظر من برای اینکه میخواهند سریعتر همراه فیلم بازی رو هم ریلیز کنند
تا سود بیشتری از تبلیغ فیلم به جیب بزنند .برای همین وقتی برای کار کردن بیشتر روی بازی رو ندارند
و همیشه یک بازی تکراری با گرافیک پایین رو وارد بازار میکنند
نمونه اش همین Ghost Raider حرکات چند ضربش مثل کریتوس تو God Of War هست :13:

Oracle_Eldorado
29-05-2007, 23:07
ولي به نظر من وقتي سازندگان يك فيلم ميخواهند بازي همون فيلم رو هم بسازند تمركزشونو بيشتر روي فيلم ميزارند تا روي بازي .
چون معمولا فيلم بيشتر طرفدار داره تا بازي .
به قول همين دوستمون End_boy .

Ar@m
30-05-2007, 00:55
من فکر می کنم دلیلش خود ما هستیم
وقتی یه بازی دفعه اول 10 ساعت برامون طول بکشه و ما کاملا با شخصیت هاش هم ذات پنداری می کنیم و قدم به قدم جلو می ریم دیگه نمی تونیم از یه فیلم 2 ساعته که نصف اون چه رو که برای ما مهم بوده حذف کرده راضی بشیم
مثل کتاب های هری پاتر که هروقت فیلم هاشو دیدم فقط تونستم فحش بدم
اما نمی فهمم این وسط چرا ارباب حلقه ها اینطوری نشد؟
من کتابهاشو خونده بودم اما از فیلمش خیلی خیلی لذت بردم
اما وقتی فیلم رزیدنت اویل رو دیدم می خواستم خودمو بکشم ( توجه کنین نمسیس جیل رو نجات داد!!!!)
یا فیلم سایلنت هیل با وجود تمام تلاشی که کرده بودن هیچ نتونست ترسی رو که وقتی بازی رو می کردم داشتم بهم القا کنه
بازی کردن با فیلم دیدن خیلی فرق می کنه
توی بازی ما هم جزو داستان می شیم اما توی فیلم کمتر پیش می یاد انقدر فیلم خوب پرداخت شده باشه که تا آخرش وجود خودمون رو هم حس نکنیم

Ar@m
30-05-2007, 01:03
فکر کنم من کاملا برعکس فهمیدم سوال رو!!!!
چرا فيلم هايي كه از روي بازي ها ساخته ميشود اينقدر بي كيفيتند؟
جوابی که بالا دادم!!!!!

چرا بازي هايي كه از روي فيلم ها ساخته ميشود اينقدر بي كيفيتند؟
خب در مورد دومی هم می گم چون معمولا اینجور بازی ها فقط از اسم خوب یا فروش خوب فیلم استفاده می کنن تا یه چیزی به جیب بزنن

Ali-Bahal
30-05-2007, 09:45
چون این بازیها فقط جنبه تبلیغ از روی فیلم و فروش خود فیلم را دارند
بهترین بازی که از روی فیلم ساخته شده فکر کنم The Godfather و Spider Man series باشد

gogole magole
30-05-2007, 13:27
برای بازیThe Godfather شاید وقت زیادی گذاشتن
ولی برای Spider Man 3 تند تند همراه با فیلم جلو رفتن

hojjat_game_carbon
30-05-2007, 13:43
اینا می خوان فیلماشون فروش بره بازیشو میسازن!!!!!بخاطر این!

R10MessiEtoo
30-05-2007, 13:52
البته خیلی سوال سختی نیست بازیها می خوان دقیقا داستان فیلم رو تعریف کنن یا اینکه برعکس اصلا نمی خوان این کار رو بکنن یعنی کاراکترهایی که تو بازی هست تکراریه و چیز جدیدی نداره البته بازیهایی هم هست که خوب باشه و از روی فیلم هم باشه مثل نارنیا

saeed_cpu_full
30-05-2007, 14:03
چون این بازیها فقط جنبه تبلیغ از روی فیلم و فروش خود فیلم را دارند
بهترین بازی که از روی فیلم ساخته شده فکر کنم The Godfather و Spider Man series باشد

موافقم بازی تروی هم یه گند دیگه بود

byebye
31-05-2007, 02:34
اين فقط ميتونه يه جواب داشته باشه اونم اينه كه بازي فقط جنبه تبليغاتي داره و به نوعي ميتونه افراد كم سن به سمت
خودش جذب كنه واسه همين روي بازي انچنان سرمايه گذاري نميكنند .
البته اين موضوع عكسش هم صادقه و ميبينيم كه بعضي از فيلمهايي كه از روي بازيها ساخته ميشند آنچنان موفق نيستند!!!
نمونه : ماتريكس و رزيدنت اويل و سايلنت هيل و كينگ كنگ و ارباب حلقه ها و اسپايدر من و شرك و عصر يخبندان و هري پاتر و دام و ................

Ali-Bahal
31-05-2007, 11:32
فکر کنم دیگه به جواب رسیدیم

چون همه ، یک جواب را با شیوه های گوناگون بیان کردیم!!!

novintaz
31-05-2007, 13:42
خوب وقتی بازی ساز اونقدر متقلب هست که از طراحی فیلم سازان استفاده می کنه ما انتظار بیشتری ازشون نداریم.