PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چی رو شروع کنم ؟

arash_zp
29-05-2007, 11:10
می خوام یه برنامه درست حسابی برای ساخت 3 بعدی یاد بگیرم که هم بعدا بتونم تو ساخت بازی ازش استفاده کنم و همین طور انیمشن
corel . maya . 3d max . ..........
نظر شما چیه ؟؟ :20:

hossein2006
29-05-2007, 12:26
می خوام یه برنامه درست حسابی برای ساخت 3 بعدی یاد بگیرم که هم بعدا بتونم تو ساخت بازی ازش استفاده کنم و همین طور انیمشن
corel . maya . 3d max . ..........
نظر شما چیه ؟؟ :20:

دوست عزیز به نظر من بهترین نرم افزار برای کارهای سه بعدی نرم افزار MAYA می باشد که به نسبت کار با این خیلی راحت تر است اما باید خدمت شما عرض کنم که یادگیری اون ممکنه کمی سخت باشه اما اگه پشتکار خوبی داری حتما از این نرم افزار بهره بگیر و خیلی بهتره که در کنار آموزش این نرم افزار یک دوره طراحی را هم بگذرونی که خیلی در کار پیشرفت خواهی کرد امیدوارم که به زودی شاهد کارهای زیبا از شما باشیم

godsmak
29-05-2007, 12:45
منم میگم Maya ولی اینم بگم که باید وقت زیادی روش بزاری.

arash_zp
06-06-2007, 13:31
يكي از دوستان مكانيكي گفت اينترويو ، اون چي چيه ؟

Aminzikzak
13-07-2007, 01:44
اگه برای جلوه های ویژه سینمایی و ساخت انیمیشن قوی میخوای مایا
خوب اگه برای ساخت بازی میخوای مکس

abretanha
13-07-2007, 11:10
اگه براي ساخت بازي مي خواي به نظر من اگه با مكس شروع كني بهتره

Scout_Mov
14-07-2007, 13:11
دوست عزیز من درگیر نرم افزار و ابزار نشو
هر جا به علاقه ات برخوردی (صرف نظر از کم کاری و سادگی) اون رو انتخاب کن .
همه چیز و جامع کار کن نه مختص یک نرم افزار .فراموش نکن که نرم افزار اعتبار و کار و مهارت تو نیست .

Aminzikzak
14-07-2007, 13:18
دوست عزیز من درگیر نرم افزار و ابزار نشو
هر جا به علاقه ات برخوردی (صرف نظر از کم کاری و سادگی) اون رو انتخاب کن .
همه چیز و جامع کار کن نه مختص یک نرم افزار .فراموش نکن که نرم افزار اعتبار و کار و مهارت تو نیست .

درست میگید ...
تریدی کار باید بتونه با استفاده از هر نرم افزاری که به دردش میخوره کارش رو به بهترین نحو انجام بده حتی اگه مجبور بشه از نرم افزار های غیر سه بعدی هم استفاده کنه ...
مهم خروجیه...

SomeThink
22-07-2007, 02:22
بابا بنده خدا رو گیج کردید...

به نظر من ببین امکانات آموزشی کدوم بیشتر برای شما فراهمه همون رو ادامه بده چون اگه منبع اموزشی تموم بشه و شما اطلاعاتتون به اندازه دلخواهتون نرسیده باشه پیدا کردن منبع دیگه و استفاده از اون برای شما مشکل سازمیشه...