PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا پست من و پاك كردن

aftabkhanom
28-05-2007, 13:19
من اصلا حرف بدي ننوشتم ولي پستم و پاك كردن :18: :18:

من نوشتم خانمها با هم قرار بزاريم و همديگرو ببينيم؟ :41:

به نظر شما كجاي حرفم ايراد داشت :41:
در ضمن كي پاكش كرد اگه بهم علتشو بگه خوب خيلي خيلي بهتره :19:

nw_nk
28-05-2007, 13:23
من اصلا حرف بدي ننوشتم ولي پستم و پاك كردن :18: :18:

من نوشتم خانمها با هم قرار بزاريم و همديگرو ببينيم؟ :41:

به نظر شما كجاي حرفم ايراد داشت :41:
در ضمن كي پاكش كرد اگه بهم علتشو بگه خوب خيلي خيلي بهتره :19:

اینجور قرارها رو بهتره از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید!

مگه می خواهید جمع کثیری از آقایون هم بیان سر قرار؟ :27:

Petros
28-05-2007, 13:30
حتما حسین آقا

Saman-tci
28-05-2007, 13:30
ببین دوست خوبم اگه دقت کرده باشی یه تاپیک هست به اسم قرار ملاقات بچه های P30world که فکر کنم ماهی یک بار روز 5شنبه قرار ملاقات میزارن شما اگه میخواین بچه های سایت رو ببینید میتونین تو این قرارها شرکت کنید .... ولی اینکه مثلا خانومها در یه روز تعیین شده و اقایان در روزی دیگه قرار بزارن که نمیشه .... البته بازم مدیران انجمن و مدیران کل باید نظر بدن ...

ملا نصرالدین
28-05-2007, 13:31

این اصلا درست و عادلانه نیست . چطور اقایون حق دارند ازادانه قرار ملاقات بزارند ولی خانم ها حق ندارند؟
مگه وقتی اقایون قرار ملاقات میذارند جمع کثیری از خانم ها میان سر قرار؟

Saman-tci
28-05-2007, 13:37
Tender جان اقایون که قرار ملاقات فقط مخصوص خودشون نزاشتن ... یه قراری هست که بالا هم توضیح دادم و همه شرکت میکنن چه اقا و چه خانوم ..... هر کسی اختیار داره میتونه شرکت کنه یا شرکت نکنه ....

nw_nk
28-05-2007, 13:37
این اصلا درست و عادلانه نیست . چطور اقایون حق دارند ازادانه قرار ملاقات بزارند ولی خانم ها حق ندارند؟
مگه وقتی اقایون قرار ملاقات میذارند جمع کثیری از خانم ها میان سر قرار؟

آخه قضیه فرق داره! خودتون که می دونید!

ما در ایران زندگی میکنیم و همینه!

به هر حال , همونجوری که دوست فوق گفت , همه اعضا بهتره توی همون قرار اصلی شرکت کنند!

BKM_MAHDI
28-05-2007, 13:49
ببین دوست خوبم اگه دقت کرده باشی یه تاپیک هست به اسم قرار ملاقات بچه های P30world که فکر کنم ماهی یک بار روز 5شنبه قرار ملاقات میزارن شما اگه میخواین بچه های سایت رو ببینید میتونین تو این قرارها شرکت کنید .... ولی اینکه مثلا خانومها در یه روز تعیین شده و اقایان در روزی دیگه قرار بزارن که نمیشه .... البته بازم مدیران انجمن و مدیران کل باید نظر بدن ...

ميشه لينكشو بدي پيدانكردم

R£ɀД
28-05-2007, 14:02
ميشه لينكشو بدي پيدانكردم

بفرما :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

navid_mansour
28-05-2007, 14:12
ميتوني منتظر باشي تا مديرا بيان جواب بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتما

aftabkhanom
29-05-2007, 09:38

من تو تاپيكي كه فقط خانمها پست مي دن اين مطلب رو نوشتم

خوب اگه مشكل اين بود بهم پيغام مي دادند.

در اين صورت هم متوجه مي شدم علتش چيه و و هم اينكه سعي مي كردم ديگه در اين مورد پستي ندم

به نظر من مديران علت پاك شدن پست رو بگن خيلي خيلي بهتره ( يك پيشنهاد به مديران عزيز )

ميتوني منتظر باشي تا مديرا بيان جواب بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتما

اميدوارم دوست عزيز :46:

h128mk
29-05-2007, 11:02
به نظر من مديران علت پاك شدن پست رو بگن خيلي خيلي بهتره ( يك پيشنهاد به مديران عزيز )

اگه مدیران بخوان علت پاک شدن هر پست و به کاربر بگن و کاربر و متقاعد کنند باید کل وقتشون و به کل کل کردن با کاربر بزارن ...

ملا نصرالدین
29-05-2007, 11:34
من فکر کنم اگه تو پیغام خصوصی ازشون بپرسی بهتر باشه...حتما یه علتی داره که نمیشه تو جمع بگن ئ تا حالا نیومدن اینجا و نگفتن