PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اينترنت Adsl

Pooya Rezaie
27-05-2007, 17:16
با سلام به همه ي دوستان چند تا سوال در مورد اينترنت ADSL داشتم.
1.آيا واسه سرعت هاي مختلف modem اش فرق داره مثلا من مي خوام 64 بگيرم يه modem خوب بههم پيشنهاد كنيد+قيمت.
2.اگه كسي از شيراز هست لطفا بگه كدوم isp كارش بهتره.
3.شنيدم هر سر عتي ظرفيت خاصي داره مثلا همين 64 تا 2GB ظرفيت داره يعني بعد از 2GB ديگه نميشه Download كرد يا توي سايت ها گشت؟
اگه اطلاعات ديگه اي هم داريد لطف كنيد بگيد.مرسي

Pooya Rezaie
28-05-2007, 17:24
مرسي از همه ي دوستان كه اين قدر لطف دارن.يعني يكي نيست جواب ما رو بده.

H A M E D
28-05-2007, 17:33
با سلام به همه ي دوستان چند تا سوال در مورد اينترنت ADSL داشتم.
1.آيا واسه سرعت هاي مختلف modem اش فرق داره مثلا من مي خوام 64 بگيرم يه modem خوب بههم پيشنهاد كنيد+قيمت.
2.اگه كسي از شيراز هست لطفا بگه كدوم isp كارش بهتره.
3.شنيدم هر سر عتي ظرفيت خاصي داره مثلا همين 64 تا 2GB ظرفيت داره يعني بعد از 2GB ديگه نميشه Download كرد يا توي سايت ها گشت؟
اگه اطلاعات ديگه اي هم داريد لطف كنيد بگيد.مرسي

1. اكثر مودم ها حداقل 128 رو ساپورت مي كنن. پس براي اون سرعت مدوم ها زياد تفاوتي ندارن.

2.شرمنده من از شيراز نيستم!

3. بعضي از مراكز محدوديت دانلود قرار ميدن. شما اگه نمي خواي محدوديت داشته باشي بهتره بيشتر بگردي دنبال جاي كه محدوديت نداشته باشه.

مرسي از همه ي دوستان كه اين قدر لطف دارن.يعني يكي نيست جواب ما رو بده.

من جوابتو دادم! خواهش مي كنم!

pesar_tanha
28-05-2007, 18:20
عزيز اگه محدوديت اون 2 گيگ تمام بشه ديگه نميتوني اصلا" از اينترنت استفاده كني تا ماه بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pooya Rezaie
29-05-2007, 02:51
مرسي.حالا از همين isp هاي معروف)shatel,araax,...)كدومشون بهتره؟
راستي اگه ميشه يه مودم خوب هم معرفي كنيد.
Thanks.

novintaz
30-05-2007, 20:57
آيا واسه سرعت هاي مختلف modem اش فرق داره مثلا من مي خوام 64 بگيرم يه modem خوب بههم پيشنهاد كنيد+قيمت.

مدم رو باید خود شرکت بهتون بده و اگه مدم یک شرکت باشه از لحاظ نوع ADSL شما فرقی نداره.

novintaz
30-05-2007, 21:03
شنيدم هر سر عتي ظرفيت خاصي داره مثلا همين 64 تا 2GB ظرفيت داره يعني بعد از 2GB ديگه نميشه Download كرد يا توي سايت ها گشت؟

اینم بستگی داره از کجا بگیرید.
بعضی شرکت ها برای هر نوع تا یه حد خاصی پهنای باند می دن.
مثلا برای 128 8GB.
ولی بعضی ها هم پهنای باند نامحدود می دن می دن که هر مقدار بخوای می تونی باهاش دانلود کنی و بگردی.