PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست: شبيه ساز گيتار براي کامپيوتر

khab
27-05-2007, 15:06
سلام دوستان
من دنبال يه برنامه شبيه ساز گيتار براي کامپيوتر مي گردم
يه برنامه ساده و کم حجم (چه از لحاظ مگابايت ، چه از لحاظ مصرف رم سيسنم)
پس لطفا برنامه هايي مثل FL studio معرفي نکنيد
هر چي تو گوگل سرچ کردم هم چيزي پيدا نکردم
اگه بازم بگيد تو گوگل بگرد من مي دونم و موتور جستجوي گوگل:28::thumbsdow:46:
منتظرم ، مرسي

Atman
27-05-2007, 16:47
دوست عزیز اینجا جای درخواست برنامه نیست!

انجمن درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siavosh1
29-05-2007, 23:54
چون دنبال برنامه موسیقی می خواد بگرده همینجا جای خوبیه...چون یه مهندس نرم افزار از کجا می دونه به این دوستمون چی باید معرفی کنه..مخصوصا اگه یه برنامه حرفه ای موسیقی باشه...
حالا جواب به دوست عزیز....اگه صدای با کیفیت می خوای باید از همون Fl studio استفاده کنی که داخلش slayer رو داره....اگه یه برنامه معمولی با حجم کم می خوای از guitar pro استفاده کن...برنامه مورد علاقه خیلی از برو بچ موسیقی هست که صدای عالی نداره ولی کارتو را میندازه

Doyenfery
30-05-2007, 12:23
--------------------------------------------------------------------------------

حالا جواب به دوست عزیز....اگه صدای با کیفیت می خوای باید از همون Fl studio استفاده کنی که داخلش slayer رو داره....اگه یه برنامه معمولی با حجم کم می خوای از guitar pro استفاده کن...برنامه مورد علاقه خیلی از برو بچ موسیقی هست که صدای عالی نداره ولی کارتو را میندازه

Guitar pro 5 از لحاظ کیفیت صدا حرفی برا گفتن نداره .
به غیر از این برنامه ای معرفی کردید Intakt هم خوبه .. و اگه می خواید یه سینتی سایزر داشته باشی
برو سراغ Absynth

چون دنبال برنامه موسیقی می خواد بگرده همینجا جای خوبیه...چون یه مهندس نرم افزار از کجا می دونه به این دوستمون چی باید معرفی کنه..مخصوصا اگه یه برنامه حرفه ای موسیقی باشه...
تایید میشه
بحث در مورد قابلیت های نرم افزار ایرادی نداره , فقط جای درخواست تو قسمت نرم افزاره..

ولی برای درخواستش می تونی

khab
04-06-2007, 10:09
از همه دوستان واقعا ممنونم:46:

ariansa3
04-06-2007, 12:06
Guitar pro 5 از لحاظ کیفیت صدا حرفی برا گفتن نداره .
به غیر از این برنامه ای معرفی کردید Intakt هم خوبه .. و اگه می خواید یه سینتی سایزر داشته باشی
برو سراغ Absynth
ولی این نرم افزارهایی که دوستمون Doyenfery معرفی کردن حجم بسیار بالایی دارن و قابل دانلود نیستند کسی خبر داره که سی دی اش تو بازار هست یا نه؟