PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سيمكارت با يك گوشي

pedram_ashena
27-05-2007, 11:16
توجه شما را به تبليغ زير جلب ميكنم.به نظر شما امكانپذير است؟

دوسیم کارت دریک گوشی باگارانتی 3 ماه

‏1- حمل دوسیم کارت درون یک گوشی

‏2-‏‏ فعال کردن هریک از دو سیم کارت به دلخواه شما

‏3-‏برای فعال کردن هر کدام از سیم کارتها احتیاجی به خاموش و روشن کردن موبایل خود ندارید و بصورت ‏آنلاین‏ این کار ‏صورت می گیرد

‏4-‏در گوشی شما بعد از نصب یک منوی جدید اضافه میشود و قابل نصب در همه گوشی ها
میباشد و هیچ آسیبی به گوشی شما نمیرساند
‏ ‎
‏5-‏بعد از فعال کردن هر کدام از سیم کارتها شماره یا اسم اپراتور مورد نظر برروی گوشی نمایان میشود که مطلع شویم که چه سیم ‏کارتی فعال است

‏6-‏حتی شما می توانید برای سیم کارت خود اسم یا شماره تعریف کنید که اسم یا نام با فعال کردن سیم کارت مورد نظر برروی ‏صفحه مورد نظر نمایان گردد

‏7-‏می دانیم بعد از تعویض سیم کارت شماره های گرفته شده
از بین میرود اما با این دستگاه تمام شماره ها باقی میماند

‎‏ ‏
‏8-‏از قابلیت های جالب این وسیله پشرفته دادن زمان برروی هر سیم کارت است برای مثال سیم کارت شماره یک رو بروی 20 دقیقه و سیم ‏کارت شماره دو بروی 40 دقیقه تنظیم میکنید

این وسیله بصورت اتوماتیک برروی زمانهای داده شده عمل سوییچ‏‏ را ‏انجام میدهد .‏

‏9- اگر می خواهید هر دوسیم کارت با صورت همزمان داشته باشید باید یکی را دایورت کنید
‏ ‏ درست است که هزینه ای برای عمل ‏‏ می پردازید ولی در مواقع ضروری می تواند بسیار کمک کند
و یا اینکه میتونید یکی را از دسترس خارج کنید

قیمت هر دستگاه 20 هزار تومان
برای تعداد بالای 5 تا تخفیف دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@ MARYAM @
27-05-2007, 11:22
خب حالا از کجا باید بخریم ؟؟

من دوستم پی 990 داره 2 تا سیم میخوره همزمان هم کار می کنه نیازی به د ایورت ند اره

my_consort_is_my_life
27-05-2007, 14:06
خب حالا از کجا باید بخریم ؟؟

تایید میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram_ashena
27-05-2007, 16:16
شماره تلفن و آدرس را براي اينكه تبليغ نشود حذف كردم.خ جمهوري بپرسيد راهنمايي ميكنند.
لازم به ذكر است اطلاعات من در حد همين گفته هاي بالاست و منتظرم كساني كه استفاده ميكنند نقد كنند

ayaran
27-05-2007, 19:34
شماره تلفن و آدرس را براي اينكه تبليغ نشود حذف كردم.خ جمهوري بپرسيد راهنمايي ميكنند.
لازم به ذكر است اطلاعات من در حد همين گفته هاي بالاست و منتظرم كساني كه استفاده ميكنند نقد كنند

سلام

حوالی عید بود که ایمیلی برای من اومد و همین جنس رو تبلیغ کرده بودند ... زنگ زدم و اطلاعات خواستم ، خانمی که پای تلفن جوابگو بود گفت جنس کره ای است و اطلاعات بیشتری نداشتند قرار بر این شد که خودشون تماس بگیرن و اطلاعات بیشتری بهم بدن اما هنوز که خبری نشده :46:

hamed2005
28-05-2007, 12:41
جالبه ....
راستي يكي از دوستام جاي سيمكارت موبايلش خراب شده بود . داده بود براش درست كنن كه طرف براش يه چيزي تقريبا مثل همين گذاشته بود ولي خب يه سيمكارت بهش مي خورد . با اين حال به نظر من كه كار ميكنه

miliomid
28-05-2007, 13:22

آقايون من كه خيلي لازم دارم لطفا بگيد از كجا برم تهيه كنم ؟
اصلا آدرسشرو بفرستيد به ID : pmc_897
مرسي