PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال مربوط به ماسك گذاري در edius

esmaeil roushan
27-05-2007, 03:31
سلام و خسته نباشيد به شما عزيزان .
كسي مي دونه كه چه طور در برنامه ي edius مي تونيم ماسك گذاري كنيم ؟
در برنامه ي premier 6.5 با استفاده از image mate و image track مي تونستيم انجام بديم ولي در edius هنوز موندم چي كار كنم لطفا هر كس مي تونه منو راهنمايي كنه ممنونم.
{در ضمن من بيشتر نصب شب ها مي تونم توي انجمن به هر حال منتظر هستم)ممنون

mahyarbadry
27-05-2007, 23:19
سلام و خسته نباشيد به شما عزيزان .
كسي مي دونه كه چه طور در برنامه ي edius مي تونيم ماسك گذاري كنيم ؟
در برنامه ي premier 6.5 با استفاده از image mate و image track مي تونستيم انجام بديم ولي در edius هنوز موندم چي كار كنم لطفا هر كس مي تونه منو راهنمايي كنه ممنونم.
{در ضمن من بيشتر نصب شب ها مي تونم توي انجمن به هر حال منتظر هستم)ممنون

سلام
دوست عزیز نرم افزار ادیوس دارای چنین خصلتی که شما می خواهید نمی باشد
اگر در زمینه مونتاژ مدت زمان زیادی است که کار انجام می دهید و به تمامی فوت و فن های تدوین اشنایید گبهتر است که بگویم برای اینکار شما در ادیوس فایل ماسک خود را در فتو شاپ طراحی می نمایید و با بک های رنگی مختلف و سپس اینکار براحتی برای شما امکان پذیر می شو د ( کروماکی می نمایید تصویر را)

esmaeil roushan
28-05-2007, 00:24
سلام با تشكر از شما دوست عزيز ممنون از راهنماييتون ولي من بجاي عكس يك انيميشن ساخته شده در 3d max كه ماسك اونو درست كرده باشم چي ؟ براي اين حتما بايد ماسك سياه و سفيد و كاري ديگه اي نمي شه كرد چون اگه رنگها را تغيير بدم ديگه ماسك بي معنا ميشه و كارم ناقص ميشه ؟؟؟؟؟
اگه كسي مي دونه ممنون ميشم راهنماييم كنه :10:

animeditor
28-05-2007, 22:35
سلام جمیعاً

به به ... آقای بدری ...
کم پیدایی قربان؟!

اسماعیل جان،
با پریمیر که به راحتی می شه این کار رو کرد (و شما هم بلدی) چرا با همون انجام نمی دی؟
احساس می کنم که پروژتون رو با ادیوس کار کردید؛ ولی می شه این قسمتش رو توی پریمیر انجام بدی و بیاری توی پروژه.

راستش من خودم هم زیاد با ادیوس کار نکردم؛ ولی اگه آقا مهیار می گه نداره، لابد نداره.

استفاده از ماسک، یکی از بهترین و حرفه ای ترین روش های حذف زمینه هست. نمی دونم چرا توی ادیوس این قابلیت رو نگنجوندن؟!

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
28-05-2007, 23:59
سلام با تشكر از شما دوست عزيز ممنون از راهنماييتون ولي من بجاي عكس يك انيميشن ساخته شده در 3d max كه ماسك اونو درست كرده باشم چي ؟ براي اين حتما بايد ماسك سياه و سفيد و كاري ديگه اي نمي شه كرد چون اگه رنگها را تغيير بدم ديگه ماسك بي معنا ميشه و كارم ناقص ميشه ؟؟؟؟؟
اگه كسي مي دونه ممنون ميشم راهنماييم كنه :10:

سلام دوست عزیز
با تشکر از بذل توجه شما دوست عزیز

دوست من ادیوس با اینکه ماسک نداره اما انواع key را دا را می باشد که این کار شما را تا حدودی انجام می رساند
البته خود من در بعضی مواقع برای چنین کاری به سراغ پریمیر یا افتر می روم و پس از خروجی سوار بر پروژه می کنم
اما در بیشتر مواقع از key های خود ادیوس استفاده می کنم و در بیشتر مواقع جوابگوی خواسته های من بوده در هر صورت همانطور که دوست عزیز من فرمودند بهتر است این قسمت از کار را در پریمیرانجام دهید

و در ضمن من هم ماندم که چرا این کار را ادیوس نمی تواند انجام بدهد مگر با پلاگین اری با پلاگین می شود که ان پلاگین نیز نامش
key image mate می باشد البته حجمش 128 مگ می باشد و با این اینترنتها براحتی نمی توان اپلود کرد ( البته zipشده ان 128 می باشد خودش 895 مگ است

animeditor
29-05-2007, 00:15
سلام جمیعاً

ایول به آقا مهیار عزیز :11:

آقا اگه فرصت کردید آموزش ادیوس رو ادامه بدید؛ اون قضیه رو هم فراموش نشه :46: منتظرم.

التماس دعا
یا علی

esmaeil roushan
29-05-2007, 01:52
با سلام مجدد خدمت شما

آقايان يه چيزي مي گم اميدوارم سو تفاهم نشه : من امروز با خريدن edius 4.2 كه دو سي دي بود راه حل رو پيدا كردم : توي اين pluging : xplode professional وجود داردكه نه تنها اين بلكه كارايي هاي بسيار جالب و حرفه اي تر داره كه با ديدن اينها تازه مي فهميم edius چه امكاناتي داره .........

نمونه از امكانات :‌-ايجاد فريم سه بعدي با امكان key frame
-لوله اي كردن تصاوير
-new transitions
-استفاده از ماسكهاي پيشرفته و ماسك گذاري عالي و .................
به هر صورت وقتي اين طور چيزي رو مي بينيم حتما ميگيم premier خداحافظ.....

شما هم حتما براي خودتون تهيه كنيد چون واقعا با ارزشه :20:

در ضمن سي دي مال شركت ebay است

ممنونم.

mahyarbadry
30-05-2007, 23:27
با سلام مجدد خدمت شما

آقايان يه چيزي مي گم اميدوارم سو تفاهم نشه : من امروز با خريدن edius 4.2 كه دو سي دي بود راه حل رو پيدا كردم : توي اين pluging : xplode professional وجود داردكه نه تنها اين بلكه كارايي هاي بسيار جالب و حرفه اي تر داره كه با ديدن اينها تازه مي فهميم edius چه امكاناتي داره .........

نمونه از امكانات :‌-ايجاد فريم سه بعدي با امكان key frame
-لوله اي كردن تصاوير
-new transitions
-استفاده از ماسكهاي پيشرفته و ماسك گذاري عالي و .................
به هر صورت وقتي اين طور چيزي رو مي بينيم حتما ميگيم premier خداحافظ.....

شما هم حتما براي خودتون تهيه كنيد چون واقعا با ارزشه :20:

در ضمن سي دي مال شركت ebay است

ممنونم.

با سلام دوست عزیز
اون نرم افزاری که می فرمایید xplod pro می باشد این نرم افزار بیشتر مختص به ساخت ترانزیزیشن می باشداما
ان کارایی که در ایمیج میت می دهد را به شما بصورت کامل نخواخد داد اما روی هم رفته پلاگین بسیار خوبی است که برای ادیوس امده
ضمنا" این نرم افزار حدود 100 نوع وایپ جدید به ادیوس اضافه می نماید
اما از خوبیهای این پلاگین گفتیم ولی یکی از بئدترین ایراد این پلاگین این است که به هیچ عنوان کارت مونتاژ ر از نظر ریل تایم ساپورت نی کند و رندر های طولانی دارد لذا برای سطح حرفه ای زیاد جوابگو نمی باشد امیدوارم با این توضیحات با این پلاگین بیشتر اشنا شده باشید
و اما دوست عزیز admi ما به فکر شما هستیم و دوستار شمایید ضمنا" به فکر اون موضوع هستم هر وقت بگویید ما در خدمت خواهیم بود ضمنا" از بذل توجه شما هم متشکرم و اموزش را ادامه خواهم داد
ضمنا اموزش این پلاگین را نیزدر اسرع وقت در تاپیک قرار خواهم داد

esmaeil roushan
01-06-2007, 02:10
سلام دوست عزيز

خيلي ممنون از راهنماييتون من بيشتر از ----- هاي اين برنامه خوشم چون امكانات edius رو نسبت به قبل خيلي افزايش داده و من خيلي به زمان رندر توجه نمي كنم چون براي من كار انجام شده مهم است تا اينكه ببينم real time باشه يا زمان زيادي براي رندر بخاهد وبراي من يك برنامه ي سريع motion سه بعدي با اين امكانات برنامه ي خوب و جوابگويي است حتما هنوز من در سطح پايين هستم ...
به هر حال خيلي ممنون از راهنماييتون چه در اينجا چه درتاپيك هاي ديگه.

mahyarbadry
02-06-2007, 00:11
سلام دوست عزيز

خيلي ممنون از راهنماييتون من بيشتر از ----- هاي اين برنامه خوشم چون امكانات edius رو نسبت به قبل خيلي افزايش داده و من خيلي به زمان رندر توجه نمي كنم چون براي من كار انجام شده مهم است تا اينكه ببينم real time باشه يا زمان زيادي براي رندر بخاهد وبراي من يك برنامه ي سريع motion سه بعدي با اين امكانات برنامه ي خوب و جوابگويي است حتما هنوز من در سطح پايين هستم ...
به هر حال خيلي ممنون از راهنماييتون چه در اينجا چه درتاپيك هاي ديگه.

با سلام
دوست من از بذل توجه شما سپاسگزارم در هر حال ما کوچک دوستان هستیم و دوست داریم که همیشه زیر پای کلیه دوستان باشیم جسارتهای مرا بپذیر
حق با شما است در خیلی مواقع کارایی ملاک است ولی به هر حال کارایی + سرعت عمل =نرم افزار خوب
راستش من این شیوه شما را تحسین می نمایم
موفق باشی