PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصویری ولوگوها در پستهای ارسالی نمایش داده نمیشه ))http://imageshack.us/ فیلتر شده چکار کنیم

borzou_one
08-08-2005, 21:49
سلام دوستان این سایت که برای اپلود عکس هست فیلتر شده ودیگه تصاویر و امضاهای تصویری ولوگوها در پستهای ارسالی نمایش داده نمیشه
پیشنهاد دوستان چی هست

با ------ میشه یه کاری کرد ممنون میشم اگه معرفی بفرمائید

saman_uv
08-08-2005, 22:00
خوب یه جای دیگه عکستو upload کن مثله
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashi
08-08-2005, 22:04
فكر كنم يه شونصد تايي تاپيك داريم براي اين موضوع :roll: :roll: حتي نياز به سرچ كردن هم نبود همين پايين هست :arrow: :arrow:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ----- شده!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا بيشتر دقت كنيد :arrow: :arrow: :arrow:

borzou_one
08-08-2005, 22:20
Arashi
سلام من وقتی که این تای÷یک را دیدم اونجا خبری از این تای÷یک که میفرمائید نبود واگه دقت بفرمائید میبینید اون تایپیک به اینجا منتقل شده تازه بعد از ایجاد تایپیک من
ولی با همه اینها وقتی متوجه شدم که اون تایپیک هم وجود داره خواستم تایپیک خودما حذف کنم که یکی از دوستان یه پست داده بود ودیگه نشد
درضمن من سرچ هم کردم ولی پیدا نشد تازه اگه خواستید یه همچین موضوعی را سرچ کنید توی سرچ چی تایپ میکنید که مطمئن باشید اونا پیدا خواهید کرد :!: :!:
سرچ سایت یه کم مشکل داره که باید اصلاح بشه البته اگه نفرمائید که توی قسمت پیشنهادات باید مطرح میشد :wink:
ممنونم