PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در جستجوی نرم افزاری به قدرت Sound Forge ولی چند لایه

hamidma
27-05-2007, 00:26
با سلام خدمت دوستان گرامی
بدون شک دوستان گرامی که با کار میکس اشنا هستند این نرم افزار رو هم به خوبی می شناسند. این نرم افزار با تمام امکانات جالبی که داره ولی یه اشکال از نظر من داره و اونم اینه که قابلیت میکس اهنگ موجود با اهنگهای دیگه در اون خیلی ضعیفه. شاید اگر این نرم افزار مانند نرم افزار های ویدوئی چند لایه بود و می شد در لایه های مختلف اهنگهای مختلفی قرار داد و میکس کرد خیلی عالی تر می شد.
خوب البته شاید اساسا توقع من از این نرم افزاراشتباه و کارش همینه که هست و نه بیشتر.

دوستان گرامی اگه نرم افزاری می شناسند که به قدرت Sound Forge باشه ولی امکانات میکس اهنگ موجود با اهنگهای دیگه در اون قوی تر باشه ممنون می شم که راهنمایی کنید.

animeditor
28-05-2007, 22:35
سلام جمیعاً

1- ایجاد تغییر صدا و ویرایش اون، کار سنگینیه. برنامه هایی مثل Sound Forge به راحتی این کار رو انجام می دن.

2- بحث تغییرات پخش صوت، کار چندان پیچیده ای نیست؛ ولی نیاز به برنامهء پیچیده داره.

با این حساب (و با وجود برنامه هایی که این کارها رو انجام می دن) ندیدم که برنامه ای به قدرت Sound Forge باشه.
محتوای فایل صوتی رو با Sound Forge ویرایش می کنن و نحوهء پخش و ترکیب اون رو با فایل های دیگه، با برنامه هایی مثل پریمیر هم می شه انجام داد.

البته برنامه هایی مثل Fruity Loops Studio (یا همون FL Studio) یه برنامهء کامل و حرفه ای همه کارست.
هم می شه آهنگ ساخت و هم می شه انواع فیلترها و تغییرات روی اون اعمال کرد و هم می شه با تایم لاین، روی اون کار کرد.

برنامهء Magix Music Studio هم قابلیت های خیلی زیادی واسه ویرایش صدا و کار روی تایم لاین داره. طرز کارش از FL Studio راحت تره و به سادگی می شه هر کاری با اون انجام داد.

به برنامهء Wave Lab هم یه نیگا بندازی بدک نیست.

التماس دعا
یا علی

hamidma
29-05-2007, 00:28
با تشکر فراوان از شما . ممنونم توضیحاتتون کامل بود.

RedShot
20-09-2009, 02:44
با سلام خدمت دوستان گرامی
بدون شک دوستان گرامی که با کار میکس اشنا هستند این نرم افزار رو هم به خوبی می شناسند. این نرم افزار با تمام امکانات جالبی که داره ولی یه اشکال از نظر من داره و اونم اینه که قابلیت میکس اهنگ موجود با اهنگهای دیگه در اون خیلی ضعیفه. شاید اگر این نرم افزار مانند نرم افزار های ویدوئی چند لایه بود و می شد در لایه های مختلف اهنگهای مختلفی قرار داد و میکس کرد خیلی عالی تر می شد.
خوب البته شاید اساسا توقع من از این نرم افزاراشتباه و کارش همینه که هست و نه بیشتر.

دوستان گرامی اگه نرم افزاری می شناسند که به قدرت Sound Forge باشه ولی امکانات میکس اهنگ موجود با اهنگهای دیگه در اون قوی تر باشه ممنون می شم که راهنمایی کنید.
سلام
یکی از نرم افزار های قدرتمند جهت ویرایش و میکس صدا Adobe Audiotion هست و با توجه به امکانات حرفه ای این نرم افزار تمام توقعاتت را برآورده میکنه.

پیروز باشی:8: