PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی سوالات و مباحث در مورد Play Station 2 (فقط در اینجا)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

aliartshow
25-02-2009, 13:52
کسی نیست جواب ما رو بده:41:

احمدصالح پور
26-02-2009, 15:23
راستی هنوز بازی جدید برای این کنسول میاد ؟؟؟

MohammadZero
26-02-2009, 16:49
دوستان لطف کنید چندتا سایت توپ برای دانلود بازی های ps2 معرفی کنید. ممنون.

برای دانلود بازیهای ps2 باید فایل tornent آنها و هم بگیر ی و بعد رایت کنی !

MohammadZero
26-02-2009, 16:52
راستی هنوز بازی جدید برای این کنسول میاد ؟؟؟
اره عزیز تا سال 2010 براش بازی ساخته میشه !
با اطلاعات که من دارم میگم برای کنار گذاشتن کنسول ps2
شرکت سونی آخرین بازی رو خودش برای این کنسول میسازه
یه بازی دهن باز کن
موفق باشد

احمدصالح پور
26-02-2009, 19:02
راستی دوستان پی اس 2 چند تا نسخه کال آف دیوتی و مدال آف هونور..داره ؟؟؟medal of hounor

call of duty

sonixax
28-02-2009, 04:55
قبلا توی سایت بهشت انیمه یک مقاله در این باره نوشتم
ps2 کنسول 128 بیتی هستش .
ps3 کنسول 256 بیتی .
از اونجایی که چشم انسان قدرت تشخیص بیش از 256 بیت رو نداره . (فعلا این سایت بسته هستش باز بشه لینکشو براتون میزارم بخونید که باز بحث نشه مثل اونجا که قدرت تحلیل رنگ چشم انسان بالاست و از این حرفها .
بریم سر بقیش :
کنسول های 128 بیتی حالا حالا ها از رده خارج نمیشوند . تازه دارند جون میگیرند نمونش :
psp - nintendo wii - nintendo DS .
ps3 هم خوبه برید باهاش حال کنید ولی به کسی نگید که این دموده شده اون نشده .
به محض اینکه سایت بهشت انیمه دوباره شروع به کار کنه لینک مقاله رو میزارم .
سوتی موتی هم نگیرید نه برچسب فارسی دارم و نه دیکته زیاد قوی :)
بدرود .

درود قول داده بودم که شبه مقاله ای رو که در این باره نوشته بودم بزارم :

سلام .
لطفا شما اول درست موضوع رو بخون بعد پست بده .
بد نیست یه سری به wikipedia بزنی .
دوما من گفتم چشم انسان توانایی تشخیص بیشتر از 256 بیت رو نداره میدونی 256 بیت چند تا رنگ میشه ؟
16 کیلو کالر میشه 65536 رنگ . حالا اگر این عدد رو در 16 ضرب کنی میشه : 1048576 رنگ حالا تازه این میشه 256 کیلو هنوز تا بیت خیلی مونده . رنگی که شما پای مانیتور کامپیوترت میبینی تازه 32 بیته توی بساط اچ دی هم 48 بیت. شما هنوز معنی 256 بیت رو نمیدونی ؟؟؟؟:blink:
اگر بخوام کمی ساده تر بگم چشم انسان میتونه بین 1000000 تا 100000000 رنگ رو تشخیص بده بسته به آدمش یکی کمتر میبینه و یکی بیشتر کمترین مقدار تشخیص رنگ تا حالا 1000000 بوده و بیشترینش 100000000 که مربوط به یک زن بوده . البته تحقیقات فعلا تا انقدر رو ثبت کرده . راستی یه چیز دیگه چشم هر انسان فقط قادره 2% از کل رنگهای آبی که در دنیا هست رو تشخیص بده و اگر طیفش کمی بشتر بشه سیاه دیده میشه .
یه تیگاهی به اینجا ها بنداز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این در مورد رزولوشن چشم انسان هست حدود 74 مگا پیکسل یک انسان معمولی .

بازم اگر باور نداری هر وقت رفتی چشم پزشکی از دکترت بپرس .:cool: دقیقا مثل گوش انسان که توانایی شنیدن صدا های بیش از حد بلند رو نداره . در ضمن شما میدونی این همه تکنولوژی های تصویر واسه چی بوجود آمده ؟ همش به واسطه ضعف سیستم بینایی بشر هست . اگر چشم جنابعالی توانایی دیدش مثل گربه بود که فقط کمی از چشم انسان قویتره . دیگه هیچ وقت کارتون و فیلم بوجود نمیومد چونکه همه رو فریم فریم میدیدی . این میتونی بری wikipedia ببینی .:biggrin:
و اما در مورد کنسول ها و اون بصات اچی دی که فرمودید . دلیل اینکه میان از اچ دی استفاده میکنند اینه که این سیستم میتونه رنگ ها رو واقعی تر نشون بده برای مثال شما در دنیای واقعی و رنگ اجسام سیستم رنگ CMYK استفاده میکنی ولی در سیستم های وا بسته به نور از RGB از اونجایی که RGB با CMYK زمین تا آسمون فرق داره پس یک مانیتور از هر نوعش که میخواد باشه نمیتونه CMYK رو به درستی نشون بده ولی میتونه بهش نزدیک شه و اچی همون کار رو میکنه . میان از اچ دی استفاده میکنند . تا حالا چند تا نکته رو گفتم که شما نمیدونستی ؟ :)راستی اگر اطلاعات بیولوژیکی بیشتر میخوای بد نیست بدونی ضرفیت مغز انسان همش 50 گیگ هست :18: اینم همینجوری پروندم به اطلاعات عمومیت اضافه شه .
فکر کنم حالا دیگه بدونی بعضی ها این حرف ها رو از کجاشون در میارن . بعضی ها میرن تحقیق میکنند و بعضی ها هم فقط میگن :
چشم انسان قدرت تحلیل رنگش بالاست
بدون هیچ دلیلی . خوب از بحث دور نشیم .
در مورد کنسول ها :
اولین کنسول 8 بیتی دنیا توسط یک شرکت ژاپنی در سال 1983 به نام فامیکوم ساخته شد که بعد ها به nintendo entertainment system تغییر نام داد .
اولین کنسول 16 بیتی دنیا توسط شرکت سگا ساخته شد .
اولین کنسول 32 بیتی دنیا توسط همون نینتندو ساخته شد .
اولین کنسول 64 بیتی دنیا که معروف ترینش پلی استیشن هست هم توسط نینتندو ساخته شد .
اولین کنسول 128 بیتی دنیا توسط شرکت سگا با نام سگا دریم کست تولید شد .
و در آخر اولین کنسول 256 بیتی دنیا توسط سونی ساخته شد ولی دیر تر از کنسول ماکرو سافت که هموم اکس باکس باشه عرضه شد .
این یه آمار از کنسول های قدیمی :

البته من قبل از نینتندو نرفتم چون خیلی ضایع بید .
ولی اگر قبل ترشو میخوای

خوب حالا شما یه کنسولی داری که میتونه 256 بیت رنگ رو رندر کنه . ولی آیا این همه ماجراست ؟ نه . رندر کردن رنگ جزو بیخود ترین قابلیت های یک پروسسرو گرافیک محصوب میشه .
کار های اصلی اعم از پلیگن رندرینگ و ویژوال افکت ها از قبیل نور - انفجار - دود و ....
از این به بعد شما شاهد پیشرفت رنگ در کنسول ها نیستی بلکه سایر امکانات افزایش پیدا میکنه . تا هر چه بیشتر یک بازی به انیمیشن های پری رندر نزدیک بشه . برای مثال . اگر بخوای 10 ثانیه دود رو به صورت رندر فیلم فاینال فانتزی رندر کنی با یه کامپیوتر قدرتمند مجهز به کارت اس ال آی و سیپی یو های زئون سروری و یا i7 اینتل 10 روز زمان نیاز داری . واسه اینکه حرف توش در نیاد کمپانی های ساخت انیمیشن از یک سیسنم واسه رندر کردن فیلم ها و انیمیشن ها استفاده نمیکنند . خوب تازی میرسیم به حرف من توی پست قبلی . اگر میخواستم همه اینا رو همون روز اول بنویسم میترکیدم همون طور که الان ترکیدم . تازه این یک هزارمش هم نیست . من فقط 10 گیگ ای بوک در این زمینه دارم وب پیج هایی که سیو کردم و سایر کتاب ها بماند .
حالا شما خواه پند گیر خواه ملال خواه بازم از خودت افسانه پردازی کن و دیگران رو به مسخره بگیر . میل خودته . من وظیفم بود تا همین حد بنویسم . بشترش پای خودت اگر دوست داشتی تحقیق کن نداشتی نکن . راستی در مورد پی اس 3 گفتی . 4 تا هسته جدا نداره واسه رندر کردن رنگ :) اگر اینطوری بود قیمتش 399 یورو نبود :) 4 تا هسته مجزا داره واسه تقسیم وظایف . در نتیجه تسریع عمل رندر . همون قظیه رندر کردن در استودیو های انیمیشن سازی . اها انیمیشن شرکت هیولاها رو بیش از 100 تا سیستم در طول مدت بیش از 1 ماه رندر کردند .
اینم آمار پی اس 3 به قول شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این آلمانیش

اینم انگلیسیش
اون بالا لینک داره مال psp رو هم بخونی

در آخر هم اگر سوتی تایپی هست ببخشید کیبوردم برچسب فارسی نداره .
بابای

این هم جواب دندان شکن اون بنده خدا به من :

من نمی دونم چرا بعضی ها از کنسول چیزی نمی دونن نظر های عجیب غریب می دن
حالا از کجا شون در میارن نمی دونم
برای بیت های بالا تر برای اینکه گرافیک و کیفیت رنگ ها به خوبی مشخص بشه از تی وی های مخصوص اچ دی استفاده می کنن
چشم انسان قدرت تحلیل رنگش بالاست
اگه جدیدن افت کرده من دیگه بی خبرم
احتمالا نسل جدید بشر اومده
یادم باشه یونی مطرح کنم این موضوع رو :biggrin:
کارت گرافیکی پی اس 3 چهار تا هسته مجزا داره برای همین موضوع

و البته این هم جواب من به تاپیک psp بهتره یا ps2 که به این دوستمون بر خورد :

ps2 هنوز از رده خارج نیست . چون هنوز واسش بازی تولید میشه . و دوم اینکه کنسول های 64 بیتی از رده خارج میشن ولی 128 و 256 نه . به خاطر اینکه چشم انسان قدرت تشخیص 256 بیشتر رو نداره و مثلا اگر بیان کنسول 512 بیتی بسازن شما ماکس 256 بیتش رو تشخیص میدی . الان wii که تازه افتاده رو بورس 128 بیتی هست .....
بای

این هم لینک تاپیک : h t t p : / / f o r u m s . a n i m p a r a d i s e . c o m / showthread.php?t=3223&page=2
دیگه ببخشید که اسمایلی ها فرق داره مال اینجا با اونجا یکی نیست

Oxizhen
28-02-2009, 19:50
سلام

بچه ها من میخوام ps2 بخرم .. میخوام بدونم الان قیمتش چنده ؟ ( میخوام ضمانت نامه معتبر داشته باشه ).. نکته ی بعدی اینکه راسته که سیاه رنگشون از نقره ای رنگشون بهتره ؟!!(اینجور شنیدم...!) ... آها یه نکته دیگه اینکه ps2 میتونه بازیهای ps1 رو هم پشتیبانی کنه ؟ مثلآ فوتبال 99 ...! ... کلآ یه راهنمایی بکنید دمتون گرم ... نکته ی آخر اینکه یه فروشگاه توپ تو تهران کجاست واسه خریدش ؟!!( جایی رو میشناسید معرفی کنید ... ممنون)

AliyerEdon
28-02-2009, 22:45
میخواستم بدونم اگه بخوام لنز ps2 fat که سوخته رو عوض کنم تقریبا چقدر در میاد؟
راستی فت خرابیش زیاده یا مثل اسلیم خرابیش کمه؟ نگیرم پشیمون شم؟ اصل ژاپنه.
می دونم اسلیم بهتره ولی این ارزونه.

pedram_sad
28-02-2009, 23:41
میخواستم بدونم اگه بخوام لنز ps2 fat که سوخته رو عوض کنم تقریبا چقدر در میاد؟
راستی فت خرابیش زیاده یا مثل اسلیم خرابیش کمه؟ نگیرم پشیمون شم؟ اصل ژاپنه.

می دونم اسلیم بهتره ولی این ارزونه.
تا اونجا که یادمه 70 تومانه
برای slim حدودا 30 تومانه

اتفاقا بر عکسه خرابی fat خیلی کمتر از slim هست
اگه fat گیر اوردی بخر
slim تنها برتریش اینه که modem داره به صورت internal ولی fat میتونه hdd هم بخوره

البته چون fat دیگه از 2004 تولید نشد slim پشتیبانی اجرایی بهتری برای بازی ها داره

pedram_sad
28-02-2009, 23:44
سلام

بچه ها من میخوام ps2 بخرم .. میخوام بدونم الان قیمتش چنده ؟ ( میخوام ضمانت نامه معتبر داشته باشه ).. نکته ی بعدی اینکه راسته که سیاه رنگشون از نقره ای رنگشون بهتره ؟!!(اینجور شنیدم...!) ... آها یه نکته دیگه اینکه ps2 میتونه بازیهای ps1 رو هم پشتیبانی کنه ؟ مثلآ فوتبال 99 ...! ... کلآ یه راهنمایی بکنید دمتون گرم ... نکته ی آخر اینکه یه فروشگاه توپ تو تهران کجاست واسه خریدش ؟!!( جایی رو میشناسید معرفی کنید ... ممنون)

قیمتش الان 150 برای مشکی

160 برای صورتی و بنفش

ضمانت نامه ؟؟ :31:

سیاه برتریش از این نظره که رنگش نمیره و کثیف هم نمیشه همین .

بله میتونه support کنه

تهران میتونی بری توپخونه اونجا زیاده

sony_W810i
01-03-2009, 09:45
اقا من dynasty warrior 6 رو دانلود کردم و رایتش کردم. وقتی میخوام بازی کنم تو بازی جاهایی که یکم ادم زیاد میشه سرعتش خیلی خیلی کم میشه.تو dynasty warrior 5 هم میشد ولی خیلی کم. مدل دستگاهمم 90004 هستش :(. کسی به این مشکل بر خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AliyerEdon
01-03-2009, 09:57

اگه fat گیر اوردی بخر
slim تنها برتریش اینه که modem داره به صورت internal ولی fat میتونه hdd هم بخوره

البته چون fat دیگه از 2004 تولید نشد slim پشتیبانی اجرایی بهتری برای بازی ها داره
ممنون از پاسخت.:11:
یعنی فت لنزش دیر تر می سوزه؟ اصلا دلیل سوختن لنز چیه؟
منظور از پشتیبانی بهتر بازیها چیه؟ یعنی امکان داره فت نتونه یه بازی رو اجرا کنه؟

Oxizhen
01-03-2009, 10:25
قیمتش الان 150 برای مشکی

160 برای صورتی و بنفش

ضمانت نامه ؟؟ :31:

سیاه برتریش از این نظره که رنگش نمیره و کثیف هم نمیشه همین .

بله میتونه support کنه

تهران میتونی بری توپخونه اونجا زیاده

مرسی راهنمایی خوبی بود... ولی خداییش ضمانت نامه داشتن انقد چیزه نا منقولیه ؟!! شرکت سونی یعنی ضمانت نامه نداره ... ضمانت نامه میخوام که کسی نندازه بهم والا تو کشور ما نمیشه استفاده ی خاصی از ضمانت نامه کرد...!

golabi2
01-03-2009, 16:07
سلام
کدهاى گيم شارک call of duty 2 & 3 و silenthill4 روميخوام
ببخشين اينجامطرح کردم تو تاپيک کد ورمز بازيهاى p1&ps2کسى جواب نداد

taghi_ramzi
01-03-2009, 16:13

اگه fat گیر اوردی بخر

دقیقا بر عکسه
خرابی فت بیشتره
من تو کلوپ شخص خودم تجربه کردم
پی اس تو فت ، شش ماهه بود که به روغن سوزی افتاد (!) ویه سال بیشتر کار نکرد
در حالی که پی اس تو اسلیم که اوایل ورودش به ایران خریدم 2 سال بدون دردسر تو کلوپ (روزانه حداقل 5 ساعت ) کار کرد
وبعد از اون هم هنوز دارم تو خونه استفاده می کنم
با توجه به قیمت بسیار گرون فت (البته اگه پیدا بشه) ، خریدش مساویه با بیرون ریختن پول

از برادر پدرام سد هم این راهنمایی اشتباه بعید بود.

pedram_sad
01-03-2009, 18:11
دقیقا بر عکسه
خرابی فت بیشتره
من تو کلوپ شخص خودم تجربه کردم
پی اس تو فت ، شش ماهه بود که به روغن سوزی افتاد (!) ویه سال بیشتر کار نکرد
در حالی که پی اس تو اسلیم که اوایل ورودش به ایران خریدم 2 سال بدون دردسر تو کلوپ (روزانه حداقل 5 ساعت ) کار کرد
وبعد از اون هم هنوز دارم تو خونه استفاده می کنم
با توجه به قیمت بسیار گرون فت (البته اگه پیدا بشه) ، خریدش مساویه با بیرون ریختن پول

از برادر پدرام سد هم این راهنمایی اشتباه بعید بود.
به به تقی جان
نبودی دوست عزیز

عزیز من این که شما یک موردی دیدی که اونجوری بوده دلیل نمیشه که این طور باشه که شما میگی
( اون fat ممکنه 1001 مشکل داشته باشه از نظر فنی و کیفیتی - orig نبودنش - سابقه خرابی و ... )
من هم اشنامون club داره هر روز اونجاییم
دقیق بر عکس این قضیه که شما میگیه
و امارش هم بالاست

من خودم 3 سال و 4 ماه مدل slim داشتم
و قبل اون هم 2 سال fat

موفق باشی

taghi_ramzi
02-03-2009, 11:13
بنده ارادتمندم !

یه مورد نبوده
از هر کدوم ما 4 تا داشتیم
هر بار من اون فته رو باز میکردم از توش یه خاک انداز گرد و خاک درمیاوردم
یه فن بستن بهش اندازه فن مستراح، به جای اینکه خنک کنه گرد و خاک رو میکشه تو دستگاه
در هر حالت توصیه من اینه : اسلیم و لاغیر !

aliartshow
03-03-2009, 14:58
من یک ps2 مدل فت دارم می خوام یه هارد اینترنال بهش وصل کنم امافیش ide بهش نمی خوره.
حالا باید چکار کنم ایا تبدیل خاصی داره؟

pedram_sad
03-03-2009, 18:20
من یک ps2 مدل فت دارم می خوام یه هارد اینترنال بهش وصل کنم امافیش ide بهش نمی خوره.
حالا باید چکار کنم ایا تبدیل خاصی داره؟
شما باید هارد مخصوص خود ps2 رو بهش وصل کنی
که همراه package اون کابل هم هست

blackfire
03-03-2009, 23:23
قربون این ps2 برم که هنوز بعد از n+1 سال دربازار های جهانی فروش داره می گید نه یه سری به مجلات بزنید !

aliartshow
04-03-2009, 10:21
ببخشید این هارد مخصوص رو از کجا می توان تهیه کرد؟

aliartshow
04-03-2009, 10:24
ببخشید این هارد مخصوص رو از کجا میشه تهیه کرد؟

Profession@l
04-03-2009, 19:41
قیمت نوی PS2 چنده الان ؟

مدل 9004 نوش هنوز هست؟ قیمت ؟ کسی تا به حال این مدل و داشته و به مشکل برخورده باشه؟

دست دوی این دستگاه که 7 ماه استفاده شده با 30 تا بازی قدیمی و جدید چند میارزه؟

PS2 به LCD samsung کامپیوتر وصل میشه یا چجوری میشه به LCD تلویزیون خونه وصلش کرد؟

pedram_sad
04-03-2009, 19:48
ببخشید این هارد مخصوص رو از کجا می توان تهیه کرد؟
من که خودم تا حالا ندیدم
و کسی هم ندیدم داشته باشه
چو برای نصب linux و رفتن به net و بازی online استفاده میشه که خوب تو ایران کاربردو طرفدار نداره
ولی اگه بخوای بخری میتونی بری توپخونه اونجا پرس و جو کنی

resident_evil
04-03-2009, 21:08
الان قيمت Ps2 چنده دقيقا ؟؟؟
همون 150 تومنه ؟؟؟

pedram_sad
04-03-2009, 22:51
الان قيمت ps2 چنده دقيقا ؟؟؟
همون 150 تومنه ؟؟؟
اره
البته رنگ مشکیش
برای رنگ های دیگه 10 تومانی گرون تره

Profession@l
05-03-2009, 11:58
قیمت نوی ps2 چنده الان ؟

مدل 9004 نوش هنوز هست؟ قیمت ؟ کسی تا به حال این مدل و داشته و به مشکل برخورده باشه؟

ps2 به lcd samsung کامپیوتر وصل میشه یا چجوری میشه به lcd تلویزیون خونه وصلش کرد؟

کسی جواب سوالات بالارو میدونه؟

Mr.K2
05-03-2009, 12:53
سلام دوستان

قصد دارم براي يك نفر كه 11 سالشه يه كنسول بگيرم.

از قيمت ها تصميم گرفتم ps2‌بگيرم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا ميخواستم راهنماي بگيرم در موردش ..

كلا من صفرم توي كنسول ها هر مورد خاصي هست لطفا بگيد ..
مثلا
ساخت كجا بايد باشه ..

مدل 2000 و 7000 چه فرقايي ميكنند .

قيمتش چطورياس ‌؟؟‌

اين تاپيك رو هم دارم ميخونم ببنم چجوريه

ممنون

arashmidos200x
05-03-2009, 23:00
با سلام و خسته نباشید

اقا من یک ps2 دارم مدل 75004 که چینی هم هست . بازیهارو بخوبی اجرا میکنه اما میخوام بدونم چرا فیلم دی وی دی اچرا نمیکنه من خیلی فیلم روش گذاشتم اما وقتی دی وی دی رو میزاری هیچ اتفاقی نمیوفته و Brows نمیشه اینا در حالی است که توی دفترچه نوشته دی وی دی پلیر داره.

مشخصات قسمت Version Ifo:

Console: SCPH-75004
BROWSER:1.40
CD PLAYER: 2.00
PLAY STATION DRIVER: 2.00
DVD PLAYER: 3.11E

pedram_sad
06-03-2009, 17:42
با سلام و خسته نباشید

اقا من یک ps2 دارم مدل 75004 که چینی هم هست . بازیهارو بخوبی اجرا میکنه اما میخوام بدونم چرا فیلم دی وی دی اچرا نمیکنه من خیلی فیلم روش گذاشتم اما وقتی دی وی دی رو میزاری هیچ اتفاقی نمیوفته و Brows نمیشه اینا در حالی است که توی دفترچه نوشته دی وی دی پلیر داره.

مشخصات قسمت Version Ifo:

Console: SCPH-75004
BROWSER:1.40
CD PLAYER: 2.00
PLAY STATION DRIVER: 2.00
DVD PLAYER: 3.11E
یحتمل کنسول شما از اون modchip هایی روش سواره که برای اجرای dvd باید
دوبار پشت هم reset رو بزنی

*M!L4D*
06-03-2009, 20:01
سلام دوستان

قصد دارم براي يك نفر كه 11 سالشه يه كنسول بگيرم.

از قيمت ها تصميم گرفتم ps2‌بگيرم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا ميخواستم راهنماي بگيرم در موردش ..

كلا من صفرم توي كنسول ها هر مورد خاصي هست لطفا بگيد ..
مثلا
ساخت كجا بايد باشه ..

مدل 2000 و 7000 چه فرقايي ميكنند .

قيمتش چطورياس ‌؟؟‌

اين تاپيك رو هم دارم ميخونم ببنم چجوريه

ممنون
ps2 یه کنسول زنده هست .... مدل 77004 هم بیشترین فروش رو تو ایران داره ... در مورد فرق با سری دوم باید بگم اونا fat هستند ولی این Slim هست....

*M!L4D*
06-03-2009, 20:12
قیمت نوی ps2 چنده الان ؟

ps2 به lcd samsung کامپیوتر وصل میشه یا چجوری میشه به lcd تلویزیون خونه وصلش کرد؟
مدل اصلی تو ایران 77004 هست در دورنگ مشکی و نقره ای یه ترتیب 150 و 160 تومن
من خودم رنگ مشکیشو دارم البته الان بازی نمی کنم ولی زمانی که ازش استفاده می کردم کاملا ازش راضی بودم.برای وصل کردن به مانیتور هم از vga box استفاده میشه.:5:

Mr.K2
07-03-2009, 01:03
ps2 یه کنسول زنده هست .... مدل 77004 هم بیشترین فروش رو تو ایران داره ... در مورد فرق با سری دوم باید بگم اونا fat هستند ولی این slim هست....

ممنون

چيني هست ديگه ؟

فرق فت و اسليم ظاهري هست يا تفاوت هاي اصلي دارند ‌؟؟

pedram_sad
07-03-2009, 01:52
فرق فت و اسليم ظاهري هست يا تفاوت هاي اصلي دارند ‌؟؟
تو fat قابلیت نصب هارد وجود داره که برای نصب سیستم عامل linux لازمه
ولی modem نداره ولی جدا میتونی بخری براش
اما slim خودش دارای modem داخلی هست اما hard بهش وصل نمیشه

fat درایوش کشویی هست اما slim در داره و درش باز میشه

Mr.K2
07-03-2009, 11:31
در كل براي خريد شما كدوم يكي رو پيشنهاد ميكنيد ؟‌

pedram_sad
07-03-2009, 11:45
در كل براي خريد شما كدوم يكي رو پيشنهاد ميكنيد ؟‌
شما الان خیلی سخت میتونی fat گیر بیاری چون از 2004 دیگه تولید نشده
اگه باشه هم دست دوم هست

شما همون slim بگیری بهتره

Profession@l
07-03-2009, 20:17
مدل اصلی تو ایران 77004 هست در دورنگ مشکی و نقره ای یه ترتیب 150 و 160 تومن
من خودم رنگ مشکیشو دارم البته الان بازی نمی کنم ولی زمانی که ازش استفاده می کردم کاملا ازش راضی بودم.برای وصل کردن به مانیتور هم از vga box استفاده میشه.:5:

vga box چه مدل هایی داره و قیمتش چنده؟ کیفیت تصاویر بازی در مانیتور که ضعیف نمیشه؟ یعنی کیفیت بازی در هنگام بازی های pc رو داره؟ مدل ها و قیمت های بازار فعلی چنده؟ یک لینک عکس مدل کار راهبنداز با مشخصات هم ممنون میشم بدین. :10:

اون مدلی که گفتم با 7 ماه کارکرد ملایم و 35 تا بازی نسبتا جدید به نظرتون 70 می ارزه؟

Profession@l
07-03-2009, 20:29
برای تو شبکه بازی کردن با PS2 علاوه بر LAn Adsl رو بهش وصل کردن دیگه چه تنظیمات و وسایلی لازم هست؟

Rohallah_tavakoli
08-03-2009, 00:19
سلام دوستان........... با هزار زحمت بازی ico رو دانلود کردم پسوندش همiso هست وقتی میخام رایتش کنم رو dvd برنامه nero قبول نمیکنه و error میده رو سه تا سیستم تست کردم.....

حتی با deamontools هم iso رو لود کردم و سی دی به سی دی هم نشد !!!!

باید برنامه خاصی باشه؟؟؟؟

AliyerEdon
13-03-2009, 17:08
?ps2 model 90004 behtare ya 70004

pedram_sad
13-03-2009, 18:44
?ps2 model 90004 behtare ya 70004
دوست عزیز
طبق قوانین فارسی تایپ کنید

تفاوت انچنانی ندارن
تو اون یکی مدل firmware دستگاه جدید تره که خوب پشتیبانی برای اجرای بازی بهتری داره
و الان 70004 خیلی کم پیدا میکنی

taghi_ramzi
13-03-2009, 19:56
سلام دوستان........... با هزار زحمت بازی ico رو دانلود کردم پسوندش همiso هست وقتی میخام رایتش کنم رو dvd برنامه nero قبول نمیکنه و error میده رو سه تا سیستم تست کردم.....

حتی با deamontools هم iso رو لود کردم و سی دی به سی دی هم نشد !!!!

باید برنامه خاصی باشه؟؟؟؟

سلام
شما ایمیجت رو با نرم افزار Iso Buster باز کن ببین فایلای داخلشو میشناسه یا نه.
اگه نشناخت ایمیجت مشکل داره
اگه شناخت باید دنبال دلایل دیگه بگردی.

Black Sea
17-03-2009, 00:39
یکی به من نحوه ی استفاده از این Forum ... رو یاد بده جون ..... هاتون

Persival
19-03-2009, 20:22
میخوام ps2 خودم رو بهاسپیکر 6 کانال وصل کنم میشه؟
چه جوری؟

Persival
19-03-2009, 20:26
ps2 یه بنده خدایی هیچ سی دی یا دی وی دی رو اجرا نمیکنه مشکل چیه؟
تو مشهد جای مطمئن واسه تعمیر کجاست؟

pedram_sad
19-03-2009, 21:56
ps2 یه بنده خدایی هیچ سی دی یا دی وی دی رو اجرا نمیکنه مشکل چیه؟
تو مشهد جای مطمئن واسه تعمیر کجاست؟
احتمال زیاد مشکل از lens دستگاهه که یا صعیف شده یا خراب
که بین 15 تا 30 خرجشه

میخوام ps2 خودم رو بهاسپیکر 6 کانال وصل کنم میشه؟
چه جوری؟

پشت کنسول یک قسمتی برای اتصال optical قرار داره میتونی از اونجا استفاده کنی

Persival
21-03-2009, 01:02
پشت کنسول یک قسمتی برای اتصال optical قرار داره میتونی از اونجا استفاده کنی

اسپیکرم ورودی اپتیکال نداره ، آنالوگه
راه دیگه ای نیست؟

pedram_sad
21-03-2009, 01:52
اسپیکرم ورودی اپتیکال نداره ، آنالوگه
راه دیگه ای نیست؟
خوب شما باید دنبال تبدیلی باشید که از همون خروجی های فیش audio خود کنسول به speaker تون استفاده کنید

Oxizhen
21-03-2009, 14:26
بچه ها عیدتون مبارک

یه سوال , میشه ps رو به مانیتور کامپیوتر وصل کرد ؟ تلویزیونمون در دسترس نیست... اگه امکانش هست راهنما یی کنید پلیز

pedram_sad
21-03-2009, 15:43
بچه ها عیدتون مبارک

یه سوال , میشه ps رو به مانیتور کامپیوتر وصل کرد ؟ تلویزیونمون در دسترس نیست... اگه امکانش هست راهنما یی کنید پلیز
بله میتونی
شما یک وسیله به اسم vga box باید بگیری که با اون وصل کنی
حدودا 25 تومانه جنس خوبش

armansabz
23-03-2009, 23:15
سلام من يه سوالي داشتم من يه بازي ps2 از اينترنت دانلود كردم حجمش هم 4gig هست ميخواستم بپرسم كه چجوري رايت كنم تا كنسول (ps2)باز كنه

armansabz
23-03-2009, 23:20
كسي نيست به من كمك كنه

armansabz
24-03-2009, 00:07
فايل هايي كه من دانلود كردم iso يا فايل ايميج نداره

armansabz
24-03-2009, 00:08
بايد چه جوري تو دي وي دي ريخت كه تو كنسول هم اجرا بشه

arashmidos200x
24-03-2009, 00:10
یحتمل کنسول شما از اون modchip هایی روش سواره که برای اجرای dvd باید
دوبار پشت هم reset رو بزنی

حالا راحی نداره که این مشکل رفع بشه؟

armansabz
24-03-2009, 00:59
كسي بلد نيست

pedram_sad
24-03-2009, 11:32
سلام من يه سوالي داشتم من يه بازي ps2 از اينترنت دانلود كردم حجمش هم 4gig هست ميخواستم بپرسم كه چجوري رايت كنم تا كنسول (ps2)باز كنه

كسي نيست به من كمك كنه

فايل هايي كه من دانلود كردم iso يا فايل ايميج نداره

بايد چه جوري تو دي وي دي ريخت كه تو كنسول هم اجرا بشه

كسي بلد نيست
دوست عزیز
لازم به زدن این همه پست اونم پشت سر هم با فاصله زمانی کم نبود
این کارتون خلاف قوانین هست

برای سوالتون هم باید حتما فایل iso یا image اون بازی رو داشته باشین
و همون رو write کنید با سرعت 4 ایکس

pedram_sad
24-03-2009, 11:36
حالا راحی نداره که این مشکل رفع بشه؟
اخه مساله اینه که این مشکل نیست
مدل اون modchip هست که این طوریه
اگه واقعا اذیتت میکنه برو بده modchip رو عوض کنن
که البته هم باید یک 30 تومانی خرج کنی هم اون modchip های قدیمی تر الان گیر نمیاد

armansabz
24-03-2009, 13:42
عزيزم اگه داشتم(iso)كه چرا اينجا ميومدم ميگم راه حل ديگه نيست كه رايت بشه

Ghaioom
25-03-2009, 13:32
سلام
شما اسم همه ی فایل ها رو بنویس.
یا یه بازی که مال ps2 هست رو توی دستگاه dvd خوان بزار ببین اون چه جوری هست شما هم مثل اون رایت کنید.
اگه با Nero میخوای رایت کنی باید Make DVD Data رو بزنی. فکر کنم اینجوری هست.
من که فقط از روی dvd بازی ps2 کپی گرفتم. :دی

armansabz
25-03-2009, 14:47
بصورت data رایت کردم ولی کنسول باز نکرد این فایلیم که من دانلود کردم بازی CrashMindOverMutantهست که از تورنت دانلود شده معتبر هست ولی نمیدونم با چه فرمتی رایت میشه حالا نمیدونم تو این فروم به این بزرگی کسی بازی های ps2 رو بصورت دستی رایت نکرده کپی نمیگما بصورت فایلی

Persival
27-03-2009, 00:09
بصورت data رایت کردم ولی کنسول باز نکرد این فایلیم که من دانلود کردم بازی CrashMindOverMutantهست که از تورنت دانلود شده معتبر هست ولی نمیدونم با چه فرمتی رایت میشه حالا نمیدونم تو این فروم به این بزرگی کسی بازی های ps2 رو بصورت دستی رایت نکرده کپی نمیگما بصورت فایلی
سلام این کاری رو که میگم امتحان کن احتمالا میشه
اول فایلها رو با nero روی یک ایمیج رایت کن با فرمت دیتا(data DVD) بعد این ایمیج رو با نرم افزارAlcohol 120% با سرعت 4 رایت کن در ضمن تا جایی که میتونی DVD رو با Nero رایت نکن

Dead Space
29-03-2009, 14:42
سلام! میشه Image های بازی های PS2 رو دانلود کرد و روی DVD ریخت و بازی کرد؟ اگه میشه سایتی واسه دانلود image سراغ دارید؟

sogandshahreza
31-03-2009, 23:50
من دنبال بازيها يبا دوربينش مي گردم اما پيدا نكردم . اگه كسي مي تونه كمك كنه پيام بده Sogandshahreza@yahoo.com

techno_magical
05-04-2009, 14:59
سلام.دوستان کسی می دونه پورت usb که در جلوی ps2 هست به چه دردی می خوره؟ کار آییش چیه؟

pedram_sad
05-04-2009, 17:49
سلام.دوستان کسی می دونه پورت usb که در جلوی ps2 هست به چه دردی می خوره؟ کار آییش چیه؟
برای اتصال لوازم جانبی مثل keyboard و mouse و همچنین دوربین و flash memory هست

techno_magical
05-04-2009, 19:03
مرسی از جوابتون.اما می تونم بپرسم به چه دردی می خورن؟یا می تونید یه جایی معرفی کنید تا جواب سوالم رو بگیرم؟آخه کی برد و ماوس به چه درد پی اس می خوره؟یا مثلا چه بازیایی میشه توش از دوربین استفاده کرد؟یا مثلا اینکه میشه از فلاش بعنوان مموری استفاده کرد؟اگه نه پس چی کار میشه کرد باهاش؟ببخشید سوالام یکم زیاد شد...

pedram_sad
05-04-2009, 19:12
مرسی از جوابتون.اما می تونم بپرسم به چه دردی می خورن؟یا می تونید یه جایی معرفی کنید تا جواب سوالم رو بگیرم؟آخه کی برد و ماوس به چه درد پی اس می خوره؟یا مثلا چه بازیایی میشه توش از دوربین استفاده کرد؟یا مثلا اینکه میشه از فلاش بعنوان مموری استفاده کرد؟اگه نه پس چی کار میشه کرد باهاش؟ببخشید سوالام یکم زیاد شد...

منظورتون رو از جایی که جواب سوالتون رو بگیرید رو نفهمیدم ؟

keyboard و mouse برای اتصال به کنسوله
زمانی که شما کنسول fat رو داشته باشید میتونید روش linux نصب کنید روی هاردش
و با اون به internet برید و online بازی کنید

و همچنین یک سری نرم افزار خیلی محدود در حد player روی کنسول نصب میشه
که برای استفاده از اونها و همچنین surfing تو نت نیاز به keyboard و mouse دارید

دوربین این کنسول برای یک سری بازی های خاصی بود که مثلا خود sony میساخت به اسم eyetoy
که هنوز هم شماره های جدیدش برای ps3 ساخته میشه
و روی ps2 هم یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازی ها بود

استفاده دوربین تو این بازی ها به این صورته که شما با دوربین تصویر چهره خودتون رو تو background بازی میزاری و روی اون بازی میکن
اکثرا هم تو بازی هایی مثل dance کار برد داره

و همچنین میتونی تو online به عنوان web برای بازی های online استفاده کنی

نه از flash به عنوان memory card نمیتونی استفاده کنی
ولی میتونی توش mp3 و divx بریزی و با نرم افزار هایی مثله sms player اونها رو پخش کنی

همچنین میتونی فایل های save رو با ااون به یک mc دیگه انتقال بدی

موفق باشی

بی باک بی بال
06-04-2009, 09:37
قیمت یه ps2 چند است
ب

omid2020-com
06-04-2009, 10:28
قیمت یه ps2 چند است
ب
حدود 150 کمی بالا یا پایین اگه اشتباه نکنم

pedram_sad
06-04-2009, 11:38
قیمت یه ps2 چند است
ب

حدود 150 کمی بالا یا پایین اگه اشتباه نکنم
با توجه به این که sony باز هم کاهش قیمت رو در مورد ps2 اعمال کرده و قیمتش الان 99 دلار هست
الان تو ایران جایی مثل فتحی میده 130 تومان

signul.online
06-04-2009, 13:38
سلام آقا پدرام و بچه های ps2
امیدوارم حالتون خوب باشه !
چند روز پیش یکی از بچه ها فروخت 130 !
منم ps2 دارم بفروشم 130 ؟
می ارزه ؟

pedram_sad
06-04-2009, 22:14
سلام آقا پدرام و بچه های ps2
امیدوارم حالتون خوب باشه !
چند روز پیش یکی از بچه ها فروخت 130 !
منم ps2 دارم بفروشم 130 ؟
می ارزه ؟
خیلی خوب فروخته دوستت
من 10 ماه قبل تونستم با کلی بازی و زرنگ بازی 150 رد کنم :31:
الان اکش با 2 تا دسته 130 تومانه

تو اگه 80 هم رد کنی عالیه چه برسه به 130 :10:

signul.online
11-04-2009, 17:43
ممنون از راهنماییت پدرام جون سعی می کنم همون 130 رد کنم اگر شد !
راستی 2 تا ps2 دست دو هم گیرم اومده به نظرت اونا رو هم بخرم 130 رد کنم ؟ d:

moein_red
16-04-2009, 12:04
با توجه به این که sony باز هم کاهش قیمت رو در مورد ps2 اعمال کرده و قیمتش الان 99 دلار هست
الان تو ایران جایی مثل فتحی میده 130 تومان

البته باید بدونین که چند مدل داره
77004 pal الان تو بازار 170000 فروش میشه که بهترین مدلشه
90004 pal الان تو بازار 150000 فروش میشه که مدل جدیده و برق مستقیمه

usa is leader
16-04-2009, 13:01
دوستان سلام ایا هنوز هم برای این کنسول بازی میاد؟؟؟؟

pedram_sad
16-04-2009, 16:00
البته باید بدونین که چند مدل داره
77004 pal الان تو بازار 170000 فروش میشه که بهترین مدلشه
90004 pal الان تو بازار 150000 فروش میشه که مدل جدیده و برق مستقیمه
sony کاهش قیمت رو برای تمامی مدل های ps2 اعمال کرده
یعنی الان ps2 قیمتش 123500 تومان هست
که خوب تو مملکت ما .....

kamil_ps3
16-04-2009, 20:09
سلام دوستان من eye toy (دوربین ) رو دارم به همراه یک بازی اورجینا ل که اسمش monkey mania هستش هر دو رو با هم میدم 20 تومن هر کی خواست همین جا بگه.

pedram_sad
16-04-2009, 22:16
دوستان سلام ایا هنوز هم برای این کنسول بازی میاد؟؟؟؟
بله میاد
طبق گفته sony تا 2010 یعنی حدودا 1 سال دیگه support میشه

T_rex
20-04-2009, 04:07
سلام دوستان

من چطوری میتونم سیو هایی که تو اینترنت هستن رو به مموریم انتقال بدم ؟؟؟؟

T_rex
20-04-2009, 04:16
سلام دوستان

pedram_sad
20-04-2009, 16:41
سلام دوستان

سلام دوستان

شما باید این save ها رو روی flash memory بریزی
و بعد با استفاده از نرم افزارهای جانبی مثل gameshark و sms از طریق flash به memory card انتقال بدی

T_rex
21-04-2009, 00:51
سلام

dvd رو با چه سرعتی رایت کنم که پلی استیشنم بتونه بخونش (میخوام فیلم رایت کنم)

با تشکر

T_rex
21-04-2009, 00:54
شما باید این save ها رو روی flash memory بریزی
و بعد با استفاده از نرم افزارهای جانبی مثل gameshark و sms از طریق flash به memory card انتقال بدی

ممنون از جوابتون

فلش مموریو به جلوی ps2 که usb داره وصل کنم ؟؟
یه کم بیشتر توضیح بدین ممنونترتون میشم:11:

pedram_sad
21-04-2009, 07:31
دوست عزیز
پست های پشت سر هم نزنید و سوالاتتون رو تو یک پست مطرح کنید
میتونید از ویرایش استفاده کنید

سلام

dvd رو با چه سرعتی رایت کنم که پلی استیشنم بتونه بخونش (میخوام فیلم رایت کنم)

با تشکر
برای دیدن فیلم باید Dvd رو با 4x رایت کنید
بالاتر از اون موقع خوندن دچارمشکل میشه

ممنون از جوابتون

فلش مموریو به جلوی ps2 که usb داره وصل کنم ؟؟
یه کم بیشتر توضیح بدین ممنونترتون میشم:11:
بله
به usb جلوی کنسول نصب میشه

sony_W810i
22-04-2009, 08:42

اول از لینک بالا برنامه uLaunchELF رو دانلود کنید و بعد اونو رو CD رایت کنید.(داخل فایل rar فایل ISO قرار داره) بعد CD رو بذارید تو PS2 و صبر کنید تا وارد محیط برنامه بشه. اونجا یه چیزی مثل فایل منیجر هست که میتونید به اطلاعات درون Flash Memory ,Memory Card, ... دسترسی داشته باشید یا انتقال انجام بدید.

در ضمن میتونید برنامه های دیگه رو هم ( ELF. ) از طریق کپی روی Flash Memory اجرا کنید.

کار این برنامه همونطور که از اسمش مشخص هستش اجرای برنامه های ELF هستش

اگه سوالی بود بپرسین:10:

omid lp
22-04-2009, 15:35
با سلام خدمت همه دوستان
دوستان من یک دستگاه pro vision lcd tv box برای وصل کردن ps2 به مانیتور خریدم . چیکار باید کرد تا ازش تصویر گرفت ؟

sony_W810i
25-04-2009, 08:49
با سلام خدمت همه دوستان
دوستان من یک دستگاه pro vision lcd tv box برای وصل کردن ps2 به مانیتور خریدم . چیکار باید کرد تا ازش تصویر گرفت ؟

کار خاصی لازم نیست. شما فقط کابل هاشو درست وصل کن بعد وقتی ps2 رو روشن کنی تصویر میره روش.

techno_magical
25-04-2009, 14:11
سلام مجدد.دوستان من به یه سری بازی نیاز دارم(مثل گاد آف وار 1 و 2 بصورت فول 9 گیگ).یه تاپیک زدم که بستنش و هنوز نفهمیدم چرا.کسی می تونه واسم رایت کنه؟یا جایی رو معرفی کنه که ازونجا بخرم؟یه 5 گیگش رو گرفتم از وسطای بازی هنگ می کنه...راستی...درسته میگن زیر نویس فارسی بازی هم اومده؟
اگه جای پستم اینجا نیست؛راهنمایی کنید آقای مدیران.نه اینکه زرتی پست رو پاک کنید...

signul.online
25-04-2009, 19:56
بگردی پیدا می کنی !!
منم 1 سال دنبالش بودم همه جا رفتم آخر پیدا کردم !!
میخوای واست بفرستم ؟
اگر آره واسم آدرست رو پیغام کن !

salehvasaleh
26-04-2009, 15:45
آقا ببخشيد من يه سوال داشتم البته نميدونم جاش اينجاست يا نه؟ كسي بازي تامب رايدر آندرگروند نسخهps2شو ديده؟ يا خريده؟ چون اين بازي ممنوعه !!! مرسي از همتون

T_rex
28-04-2009, 03:55
آقا ببخشيد من يه سوال داشتم البته نميدونم جاش اينجاست يا نه؟ كسي بازي تامب رايدر آندرگروند نسخهps2شو ديده؟ يا خريده؟ چون اين بازي ممنوعه !!! مرسي از همتون

سلام

اون بازی که میگی تامب رایدر اندر وولد(underworld) هست نه اندر گروند (مگه need for speede ) :27:
اخرین شماره تامب رایدر هست که برای ps2 هم هست . البته نمیدونم تو بازار ایران اومده یا نه

T_rex
28-04-2009, 04:00
سلام

یه سوال داشتم

چرا بازیایی که تو ایران میان بعضیا ntsc هستن ؟ اخه ntsc کیفیت رنگش خوب نیست اگه همه pal بودن خیلی بهتر میشد
مثل gta که ntsc هست . کسی نسخه pal رو داشته تا حالا ؟؟؟

omid lp
28-04-2009, 09:56
کار خاصی لازم نیست. شما فقط کابل هاشو درست وصل کن بعد وقتی ps2 رو روشن کنی تصویر میره روش.

خیلی ممنون از جوابتون . ولی واسه صداش چیکار کنم چون ورودی صدا نداره؟!

arash2006
29-04-2009, 02:17
با سلام
مدتیه لنز دستگاهم خراب شده و تعمیرش گرونه که ارزش تعمیر نداره پی اس 2 از اون قدیمی هاست دستگاه سیاه بزرگ
من چند تا سوال داشتم
1 تازگی فهمیدم که میشه بوسیله هارد بازی هارو تو پی اس 2 اجرا کرد خواهش یکی کامل با نرم افزار های مورد نیاز توضیح بده من خودم 3 تا هارد الان داره 2 تاقدیمی که یکیش 40 گیگ و یکی 80 گیگ یکی هم جدید دارم 500 گیگ ساتا هیچ کدوم usb نیست نمیدونم هیچ کدوم به درد میخوره برای این کار یا نه لطفا توضیح بدید
2 بعد چطوری باید بازی هارو بریزم توش که اجرا بشه یعنی همینطور کپی کنم تو هارد بودن پوشه یا ...

3 از این کول دیسک های 4 گیگی هم میشه استفاده کرد ؟؟؟؟

pedram_sad
29-04-2009, 02:32
با سلام
مدتیه لنز دستگاهم خراب شده و تعمیرش گرونه که ارزش تعمیر نداره پی اس 2 از اون قدیمی هاست دستگاه سیاه بزرگ
من چند تا سوال داشتم
1 تازگی فهمیدم که میشه بوسیله هارد بازی هارو تو پی اس 2 اجرا کرد خواهش یکی کامل با نرم افزار های مورد نیاز توضیح بده من خودم 3 تا هارد الان داره 2 تاقدیمی که یکیش 40 گیگ و یکی 80 گیگ یکی هم جدید دارم 500 گیگ ساتا هیچ کدوم usb نیست نمیدونم هیچ کدوم به درد میخوره برای این کار یا نه لطفا توضیح بدید
2 بعد چطوری باید بازی هارو بریزم توش که اجرا بشه یعنی همینطور کپی کنم تو هارد بودن پوشه یا ...

3 از این کول دیسک های 4 گیگی هم میشه استفاده کرد ؟؟؟؟

تا اونجا که من میدونم برای ps2 نمیتونی بازی ها رو تو هارد نصب کنی
این کنسول هارد مخصوص داره که اونم برای نصب سیستم عامل linux خود کنسول و
یک سری نرم افزار های محدود هست

salehvasaleh
29-04-2009, 10:27
با سلام خدمت دوستان عزيز اگه كسي ميتونه بازي تامب رايدر آندرولردو براي من بفرسته(البته اگه گيرش بياره) من حاضرم قيمت خوبي بجز هزينه پستش بهش بدم! اولم پولو به حسابش ميريزم. لطفن اگه كسي ميتونه خبر بده. با تشكر(نسخه ps2)

hessamgg
13-05-2009, 18:16
با چه نرم افزاری از بازیهای ps2 می تونم ایمیج با پسوند elf بگیرم ؟مرسییییییییییییییییییی

Majid ²
13-05-2009, 22:43
سلام دوستان

یه سوال
من از طریق Wlan میرم تو اینترنت
بعدش میرم تو Youtube.com
بعدش اونجا نمیتونم ویدیو ها رو ببینم
میگه که فایل های فلش رو نشون نمیده
بعدیش میرم از خود سایت Flash دانلود کنم که نمیشه
حالا راهی هست برای اینکه بتونم ویدیو های Youtube رو توی PSP ام ببینم ؟؟

vahid0801
14-05-2009, 23:36
سلام.

فرق انواع دستگاههای پلی 2 (منظورم مشکی و نقره ای و کوچیک بزرگیش.نه)تو چیه؟چه فرقی باهم دارن؟قیمتاشون با هم چه فرقی میکنه؟

ممنون

pedram_sad
15-05-2009, 11:04
سلام دوستان

یه سوال
من از طریق Wlan میرم تو اینترنت
بعدش میرم تو Youtube.com
بعدش اونجا نمیتونم ویدیو ها رو ببینم
میگه که فایل های فلش رو نشون نمیده
بعدیش میرم از خود سایت Flash دانلود کنم که نمیشه
حالا راهی هست برای اینکه بتونم ویدیو های Youtube رو توی PSP ام ببینم ؟؟
فکر کنم این سوالت رو باید تو تاپیک psp میپرسیدی

سلام.

فرق انواع دستگاههای پلی 2 (منظورم مشکی و نقره ای و کوچیک بزرگیش.نه)تو چیه؟چه فرقی باهم دارن؟قیمتاشون با هم چه فرقی میکنه؟

ممنون
تنها فرقشون تو رنگشون هست
و عینا مثل هم هستن
مشکی از همه ارزونتره
و رنگ های دیگه 10 تا 15 تومانی تفاوت دارن با هم

vahid0801
15-05-2009, 11:45
تنها فرقشون تو رنگشون هست
و عینا مثل هم هستن
مشکی از همه ارزونتره
و رنگ های دیگه 10 تا 15 تومانی تفاوت دارن با هم

تشکر دوست عزیز.ولی من فکر کردم نقره ای ازهمه ارزونتره.از نظر سرعتم فرقی ندارن دیگه؟
من یه نقره ای دیدم نو شو میده 120.چطوره؟ارزونترش رو هم میشه پیدا کرد؟
بازیاش چطور بازم واسه پلی دو بازی میزنن؟مثلا god of war 3 رو واسه دو زدن یا 3.

سوال زیاد پرسیدم .خیلی خیلی ممنون

pedram_sad
15-05-2009, 13:09
تشکر دوست عزیز.ولی من فکر کردم نقره ای ازهمه ارزونتره.از نظر سرعتم فرقی ندارن دیگه؟
من یه نقره ای دیدم نو شو میده 120.چطوره؟ارزونترش رو هم میشه پیدا کرد؟
بازیاش چطور بازم واسه پلی دو بازی میزنن؟مثلا god of war 3 رو واسه دو زدن یا 3.

سوال زیاد پرسیدم .خیلی خیلی ممنون
مشکی از همه ارزونتره
الان sony قیمت ps2 رو کرده حدودا 130 تومان
این قیمت خیلی خوبه
sony گفته تا 2010 پشتیبانی میکنه کنسول رو ولی خوب برای یک کنسول 10 ساله دیگه انتظاری نمیره
نه god of war 3 به صورت exclusive برای PS3 هست

1987msb
18-05-2009, 11:23
دوستان قيمت ps2 الان چقدره؟

resident_evil
18-05-2009, 13:13
دوستان قيمت ps2 الان چقدره؟

اگر شما یه لطفی کنی پست بالاییتو بخونی ممنونت میشم !

Grand
22-05-2009, 01:35
من به یک مشکل با کنسولم خوردم که امید وارم حل بشه.

موضوع از این قراره که من خوره بازی فوتبال هستم اما بازی کردن فوتبال با PS2 من واقعاً اعصاب خورد کن شده، چون که سرعت عکس العمل بازیکنان خیلی پایین اومده :( این رو هرکس که با کنسول من بازی کرده قبول کرده!
اول فکر میکردم مشکل از دسته باشه اما این طور نبود! دیگه حرکات ریز و دریبل زدن عملاً غیر ممکن شده. یکی از دوستانم گفت شاید لنز ضعیف شده شاید هم سرعت چرخش CD گردان کم شده که گویا قابل افزایش هست.

کسی میتونه کمکم کنه؟ شما تا حالا همچین مشکلی نداشتید؟

pedram_sad
22-05-2009, 04:29

موضوع از این قراره که من خوره بازی فوتبال هستم اما بازی کردن فوتبال با PS2 من واقعاً اعصاب خورد کن شده، چون که سرعت عکس العمل بازیکنان خیلی پایین اومده :( این رو هرکس که با کنسول من بازی کرده قبول کرده!
اول فکر میکردم مشکل از دسته باشه اما این طور نبود! دیگه حرکات ریز و دریبل زدن عملاً غیر ممکن شده. یکی از دوستانم گفت شاید لنز ضعیف شده شاید هم سرعت چرخش CD گردان کم شده که گویا قابل افزایش هست.

والا منم تو این همه سالی که این کنسول رو داشتم نه دیدم نه شنیدم
شما یک فوتبال دیگه رو هم امتحان کردی ؟

Grand
22-05-2009, 12:52
والا منم تو این همه سالی که این کنسول رو داشتم نه دیدم نه شنیدم
شما یک فوتبال دیگه رو هم امتحان کردی ؟

آره هم PES 2008 و هم 2009 رو تست کردم اما فرقی نکرد!

یکی از دوستانم هم این مشکل رو داره...

darth_vader
23-05-2009, 18:11
سلام.
دوستان من یک سوالی داشتم:
میخواهم پی اس 2 ام رو به مونیتور LCD نصب کنم,میشه؟چجوری میشه درستش کرد؟
اینم یک سوال دیگه D: :
دسته ps2 رو چجوری میشه به کامپیوتر وصل کرد؟
اینم یکی دیگه(و بعدی و...:D) :
بازی رو که تو فلش میریزم با چه برنامه ای(فلش رو چون میشه بهش وصل کرد(توی مینی ps2)) بازش کنم؟
قابلیت این رو داره که بازی ps3 رو روش بزارم؟بازی ای در حد mgs4 ؟xbox 360 چی؟کامپیوتر چی؟
میشه ps2 رو رنگ کنم؟با چه وصیله ای؟قدرتش(گرافیک و رم) رو میتونم ارتقاع بدم؟در حدی که mgs4 رو روش بیاره؟
mgs4:metal gear solid 4:guns of the patriotos اگه اشتباه ننوشته باشم(پاتروتیوس رو میگم)...
با تشکر
سوال دیگه ای به ذهنم الان نمیاد:D

sonixax
23-05-2009, 18:14

درورد . ربطی به لنز نداره .
چونکه دستگاه یک بار Scene بازی رو لود میکنه و از روی حافظه اجرا میکنه .

شاید جوی پد شما مشکل پیدا کرده باشه .

بدرود

sonixax
23-05-2009, 18:16
سلام.
دوستان من یک سوالی داشتم:
میخواهم پی اس 2 ام رو به مونیتور LCD نصب کنم,میشه؟چجوری میشه درستش کرد؟
اینم یک سوال دیگه D: :
دسته ps2 رو چجوری میشه به کامپیوتر وصل کرد؟
اینم یکی دیگه(و بعدی و...:D) :
بازی رو که تو فلش میریزم با چه برنامه ای(فلش رو چون میشه بهش وصل کرد(توی مینی ps2)) بازش کنم؟
قابلیت این رو داره که بازی ps3 رو روش بزارم؟بازی ای در حد mgs4 ؟xbox 360 چی؟کامپیوتر چی؟
میشه ps2 رو رنگ کنم؟با چه وصیله ای؟قدرتش(گرافیک و رم) رو میتونم ارتقاع بدم؟در حدی که mgs4 رو روش بیاره؟
mgs4:metal gear solid 4:guns of the patriotos اگه اشتباه ننوشته باشم(پاتروتیوس رو میگم)...
با تشکر
سوال دیگه ای به ذهنم الان نمیاد:D

:18::18::18::18::18:

نه عزیزم هیچ کدوم اینهایی که میگی نمیشه مگر وصل کردن به LCD که در همین جستار بگردی پیدا میکنی راهشو .

در مورد رنگ کردن هم برچسب هست ولی به قیمتش نمی ارزه .

دسته رو هم فکر کنم آداپتور هاش باشه ...

بدرود

pedram_sad
23-05-2009, 18:24

بدرود
فکر نمیکنم از joypad باشه چون ایشون میگن امتحان کردن
منم دقیق منظور ایشون رو نفهمیدم
اگه منظورتون افت Frame rate هست که ممکنه از lens باشه

Grand
24-05-2009, 02:17

بدرود

ممنون

حق با شماست، از لنز نمی‏تونه باشه.

منظور شما از جوی پد این هست؟ (تصویر زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonixax
24-05-2009, 02:28
ممنون

حق با شماست، از لنز نمی‏تونه باشه.

منظور شما از جوی پد این هست؟ (تصویر زیر)

درود بر شما .

کل عکسی که قرار دادید میشه جوی پد یا همون دسته . اون قسمتی هم که اشاره کردید اسمش آنالوگه .
در مورد افت فریم ریت اگر مشکل هست یعنی اینکه در کل سرعت پلیر ها کم شده میتونه مشکل پروسس باشه . همون طور که قبلا گفتم در مورد بازی فوتبال مخصوصا سیستم یک بار کل صحنه و پلیر ها و همه چیز رو لود میکنه و بعدش از روی حافظه اجرا میکنه . کما اینکه اگر شما بعد از لود شدن دیسک بازی رو خارج کنید کماکان میتونید بازی کنید و تا تموم نشدن نیمه بازیتون ادامه دارد . در مورد بعضی بازی ها تمام شدن کل بازی . پس هیچ مدله نمیتونه از لنز باشه .

بدرود

darth_vader
24-05-2009, 17:57
:18::18::18::18::18:

نه عزیزم هیچ کدوم اینهایی که میگی نمیشه مگر وصل کردن به LCD که در همین جستار بگردی پیدا میکنی راهشو .

در مورد رنگ کردن هم برچسب هست ولی به قیمتش نمی ارزه .

دسته رو هم فکر کنم آداپتور هاش باشه ...

بدرود

چرا اون فلش میشه منتهی برنامه:D
مگه برجست فلش چقدره؟چنده منظور؟
ممنون
بدروووووووووووووووووووووو وووود:31:

sonixax
24-05-2009, 18:21
چرا اون فلش میشه منتهی برنامه:D
مگه برجست فلش چقدره؟چنده منظور؟
ممنون
بدروووووووووووووووووووووو وووود:31:

اون داستان فلش سرطانه .
در مورد رنگ کردن پرسیده بودند . که یه سری برچسب هست اینجا دونه ای 10 یور هست و در ضمن گند میزنه به دستگاه . واسه همین ارزش نداره .

Kasra 91
24-05-2009, 18:30
پا PS2 میشه Pes 9 رو انلاین بازی کرد؟

darth_vader
24-05-2009, 20:47
سیستم های ps2 فعال نیستند...
ممنون سونی ایکس جان...
راستی:
جدا نمیشه ارتقاع داد؟
در مورد مونیتور هم سرچ کردم نبود چیز بدرد بخوری...
به این مونیتور میخوره؟ :
1280x1024
dell
LCD
پشتش چند تا جا هست...منتهی میترسم برای ps2 نباشه بزنم بهش بسوزه...
راستی وقتی زدم تا در نیارم فقط مونیتور میشه مثل تلوزیون یا میشه هم زمان ازش با کامپیوتر هم استفاده کرد؟...
ممنون.

sonixax
24-05-2009, 21:16
سیستم های ps2 فعال نیستند...
ممنون سونی ایکس جان...
راستی:
جدا نمیشه ارتقاع داد؟
در مورد مونیتور هم سرچ کردم نبود چیز بدرد بخوری...
به این مونیتور میخوره؟ :
1280x1024
dell
LCD
پشتش چند تا جا هست...منتهی میترسم برای ps2 نباشه بزنم بهش بسوزه...
راستی وقتی زدم تا در نیارم فقط مونیتور میشه مثل تلوزیون یا میشه هم زمان ازش با کامپیوتر هم استفاده کرد؟...
ممنون.

درود .
خواهشات میشود .

چرا میشه ارتقاء داد ، راهش اینه که بفروشیش و یه ps3 بخری .

برای مانیتور هم نه چرا بسوزه . فوقش تصویر بهت نمیده . ولی معمولا کانورتور برای این موضوع توی بازار هست . یه سر برو پایتخت یا بازار رضا اگر تهرانی .

فکر کنم سوییچ باشه . درست نمیدونم

بدرود

darth_vader
25-05-2009, 07:18
دقیقا این کانورتور به اینگیلیسی میشه kanortor ؟ یا kanertor ؟

ویرایش: تهران نیستم کرجم

sonixax
25-05-2009, 22:05
دقیقا این کانورتور به اینگیلیسی میشه kanortor ؟ یا kanertor ؟

ویرایش: تهران نیستم کرجم

درود . کانورتر (Converter) معمولا مال نرم افزار میباشد .

این یک نوع آداپتور(Adapter) هستش . من اسم دقیقش رو نمیدونم . ولی اگر تهران تشریف بردید . یک سر به بازر رضا ، پاساژ ایران و مخصوصا پایتخت بزنید ، حتما اونجا موجود هست . هر 3 تای این پاساژ ها در امتداد خیابان ولیعصر هستند .
بازار رضا : چهار راه ولیعصر وانقلاب .
پاساژ ایران : چهار راه ولیعصر و طالاقانی .
پایتخت : تقاطع میرداماد و ولیعصر .

بدرود .

*M!L4D*
31-05-2009, 16:46
پا PS2 میشه Pes 9 رو انلاین بازی کرد؟
pes 8که میشد Pes9 رو نمی دونم ولی باید بشه..
درضمن کی حالا میاد ps2 آنلاین بازی کنه ... کلی دنگ و فنگ داره

black.assassin
04-06-2009, 22:20
مموری من چند تا فایل خراب توش ذخیره شده که به شکل مکعب آبی رنگی هستند که نه کپی می شوند و نه حذف .
در ضمن با اینکه حدود 5 مگ فضای خالی دارم هیچ بازی رو نمی تو نم سیو کنم . لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

FZDY1350
07-06-2009, 10:41
سلام دوستان . من الان حدود 1 هفته است که PS2 گرفتم . ولی بعضی وقتها وقتی دی وی دی بازیها را داخل دستگاه میگذارم سیستم اونو نمی خونه و وارد منوی مموری کارت یا SYSTEM SET UP میشه که مجبورم برای رفع این مشکل گاهی اوقات تا چند بار دکمه ریست را بزنم . مشکل کار من در کجاست؟ ممنون از راهنماییتون

pedram_sad
07-06-2009, 12:13
مموری من چند تا فایل خراب توش ذخیره شده که به شکل مکعب آبی رنگی هستند که نه کپی می شوند و نه حذف .
در ضمن با اینکه حدود 5 مگ فضای خالی دارم هیچ بازی رو نمی تو نم سیو کنم . لطفا راهنمایی کنین. ممنون.
مشکلی که واسه شما پیش اومده اخیرا خیلی گریبانگیر خیلی ها شده
دلیلش هم فکر کنم بی کیفیت و تقلبی شدن کارت های حافظه باشه
شما یک بار کلا format کن کارت رو
بعد ببین میتونی دوباره Save کنی یا نه

سلام دوستان . من الان حدود 1 هفته است که PS2 گرفتم . ولی بعضی وقتها وقتی دی وی دی بازیها را داخل دستگاه میگذارم سیستم اونو نمی خونه و وارد منوی مموری کارت یا SYSTEM SET UP میشه که مجبورم برای رفع این مشکل گاهی اوقات تا چند بار دکمه ریست را بزنم . مشکل کار من در کجاست؟ ممنون از راهنماییتون

این مشکل میتونه هم از modchip باشه که جدیدا این طوری شده
هم ضعیف بودن لنز کنسول
با توجه به این که شما میگی 1 هفتست خریدی احتمال بیشتر به همون نوع modchip بر میگرده
شما ببر همونجایی که خریدی و این مساله رو مطرح کن تا modchip رو عوض کنن

rh.mohammad
09-06-2009, 12:07
سلام...من تازه PS2 خریدم میشه این سوالات رو جواب بدید:
1.آخرین WINNING ELEVEN شماره چنده؟
2.بازی کشتی کج چرا گیر نمیاد هر جا میرم میگن ممنوعه و ...؟و اینکه اسم دقیق کشتی کجی که خیلی زیباس رو لطف کنید به طور کامل بگین چون فکر کنم چند تا کشتی کج داریم.
3.آیا بازی تکین توی PS1 , در PS2 هم وجود داره اگه هست شماره ی چند آخریشه؟

pedram_sad
09-06-2009, 12:25
سلام...من تازه PS2 خریدم میشه این سوالات رو جواب بدید:
1.آخرین WINNING ELEVEN شماره چنده؟
2.بازی کشتی کج چرا گیر نمیاد هر جا میرم میگن ممنوعه و ...؟و اینکه اسم دقیق کشتی کجی که خیلی زیباس رو لطف کنید به طور کامل بگین چون فکر کنم چند تا کشتی کج داریم.
3.آیا بازی تکین توی PS1 , در PS2 هم وجود داره اگه هست شماره ی چند آخریشه؟
1 - اخرین سری این بازی همون pes 2009 هست
2 - اسم این بازی smackdown VS raw هست که اخرین نسخش یعنی 2009 الان موجوده
3 - بله هست
شماره 4 که ساله 2001 همراه کنسول اومد
و شماره 5 که سال 2005 اومد

rh.mohammad
12-06-2009, 15:47
بازی smackdown VS raw 2009 رو از کجای تهران میشه گیر اورد؟ من ساکن پونک هستم و اطراف محلمون رو گشتم ولی هیچ جایی نداره و میگن نمیارن چون ممنوعه...اگه کسی جایی رو میشناسه که مطمئنه این بازی رو داره بگه لطفا...

pedram_sad
12-06-2009, 18:14
بازی smackdown VS raw 2009 رو از کجای تهران میشه گیر اورد؟ من ساکن پونک هستم و اطراف محلمون رو گشتم ولی هیچ جایی نداره و میگن نمیارن چون ممنوعه...اگه کسی جایی رو میشناسه که مطمئنه این بازی رو داره بگه لطفا...

شما یک سر برو پاساژ لباف تو توپخونه
اونجا احتمال خیلی زیاد گیر میاری

saeid000
12-06-2009, 18:43
سلام دوستان یه با مرام میتونه منو در خریدش راهنمایی کنه میخوام یه PS2 بخرم ولی نمیدونم الان قیمت چنده که یکی برام گفت 140 تومان در دو رنگ سیاه ونقره ای میشه قیمت و به چه نکاتی توجه کنم را بگین تا من یکی بخرم در ضمن کدوم رنگی با تشکر

playstation 3
12-06-2009, 20:17
قیمتش 120-140 هست
این مدل ها هم خوبه:
scph 75004
scph77000
فرق زیادی با هم ندارند من خودم از اولی استفاده می کنم
این رنگ ها فقط در قیمتبا هم تفاوت دارند و بنفش از همه گرون تر و مشکی از همه ارزون تر هست

saeid000
12-06-2009, 20:45
قیمتش 120-140 هست
این مدل ها هم خوبه:
scph 75004
scph77000
فرق زیادی با هم ندارند من خودم از اولی استفاده می کنم
این رنگ ها فقط در قیمتبا هم تفاوت دارند و بنفش از همه گرون تر و مشکی از همه ارزون تر هست

دوست عزیز کما تشکر را ازت دارم پس از نظر مدل با هم فرقی نمیکنند کدوم مدل باشه بهتره همین فردا اول وقت بگیرم رنگ نقره ای مدل چی؟

playstation 3
12-06-2009, 20:59
شما بهتره همون مدل scph 75004 رو بگیری رنگ هم مشکی بگیر فرقی با بقیه رنگ ها نداره از همه هم ارزونتره
البته مدل زیاد فرقی نداره ممکنه تو سرعت اجرای بازی ها کمی تفاوت داشته باشه(شاید در حد 1 ثانیه!)

saeid000
12-06-2009, 21:14
شما بهتره همون مدل scph 75004 رو بگیری رنگ هم مشکی بگیر فرقی با بقیه رنگ ها نداره از همه هم ارزونتره
البته مدل زیاد فرقی نداره ممکنه تو سرعت اجرای بازی ها کمی تفاوت داشته باشه(شاید در حد 1 ثانیه!)

دوست عزیز قیمت هر دو رنگ تو شهر ما یکی هست نقره ای بگیرم خوب نیست تو کل شهر یه مغازه هست که کنسول بازی میفروشه شهر کوچیکی هست قیمت 140 گفت تو 2 رنگ

pedram_sad
12-06-2009, 21:44
دوست عزیز قیمت هر دو رنگ تو شهر ما یکی هست نقره ای بگیرم خوب نیست تو کل شهر یه مغازه هست که کنسول بازی میفروشه شهر کوچیکی هست قیمت 140 گفت تو 2 رنگ
شما همین رو بگیر
خوب گفته با این قیمت
گرچه تو تهران تا 130 هم پیدا میشه
رنگ کاملا سلیقه ای هست .
خوب از نظر من نگه داشتم نقره ای یکم سخت تره به خاطر کثیف شدنش و روشن رنگ بودنش
باز هم میگم سلیقه ای هست و بس

aquaquest
19-06-2009, 21:28
سلام
يكي از دوستان ps2 دسته دوم داره ، نمي دونم مدلش چيه . ميشه بگيد به چه قيمتي ازش بگيرم خوبه ؟
با تشكر

pedram_sad
20-06-2009, 12:51
سلام
يكي از دوستان ps2 دسته دوم داره ، نمي دونم مدلش چيه . ميشه بگيد به چه قيمتي ازش بگيرم خوبه ؟
با تشكر
اگه دستگاه سالم باشه با 2 تا دسته تا 85 یا 90 عالیه
چون الان اکش حدودا 140 هست با یک دسته

moein_red
20-06-2009, 13:39
سلام
با تشكر
مدلش خیلی مهمه چون الان بهترین مدل 77004 که اگه این مذل باشه تا 100/110 هم میرزه
90004 مشکی 135000+4 game
90004 نقره ای 140000+4 game
77004 مشکی 175000+4 game
77004 نقره ای 180000+4 game
77004 صورتی 200000 +دسته اضافی+مموری+4 game
البته کارت گارانتی 6 ماهه هم هست که اختیاریه 5000
اصفهانیا در خدمتیم

aquaquest
20-06-2009, 22:05
مدلش خیلی مهمه چون الان بهترین مدل 77004 که اگه این مذل باشه تا 100/110 هم میرزه
90004 مشکی 135000+4 game
90004 نقره ای 140000+4 game
77004 مشکی 175000+4 game
77004 نقره ای 180000+4 game
77004 صورتی 200000 +دسته اضافی+مموری+4 game
البته کارت گارانتی 6 ماهه هم هست که اختیاریه 5000
اصفهانیا در خدمتیم
سلام
از شما و pedram_sad خيلي ممنون . فقط اين كه مي گند مدل اسليم با اينا كه شما مي گيد فرق داره ؟ بعد اين قيمت هايي كه داديد براي دستگاه نوست ؟

moein_red
20-06-2009, 23:48
سلام
از شما و pedram_sad خيلي ممنون . فقط اين كه مي گند مدل اسليم با اينا كه شما مي گيد فرق داره ؟ بعد اين قيمت هايي كه داديد براي دستگاه نوست ؟

والا تا اونجا که من میدونم مدل اسلیم مال psp
بله قیمت دستگاه نوء
فقط اگه واقعا قصد خرید داری من پیشنهاد میکنم 77004 بگیری خیلی سگ جونه

pedram_sad
21-06-2009, 00:57
سلام

والا تا اونجا که من میدونم مدل اسلیم مال psp
بله قیمت دستگاه نوء
فقط اگه واقعا قصد خرید داری من پیشنهاد میکنم 77004 بگیری خیلی سگ جونه
منظور ایشون ps2 های کوچیک شده هست یا همون ( silm )
که بعد از سری اولیه یا fat ساخته شد

الان تو بازار همش slim هست و تولید fat از سال 2004 با silm جای گزین شد

moein_red
21-06-2009, 21:53
منظور ایشون ps2 های کوچیک شده هست یا همون ( silm )
که بعد از سری اولیه یا fat ساخته شد

الان تو بازار همش slim هست و تولید fat از سال 2004 با silm جای گزین شد

ممنون از راهنماییتون
بله اون سریه اول خیلی نواقص داشت که برطرف شد(درب کشویی.فن بزرگ .....)

*M!L4D*
23-06-2009, 19:26
ولی خوب ... هارد و لینوکس ساپورت می کرد ...

parvizhamidi
27-06-2009, 18:07
سلام دوستان
من یک دستگاه ps2 خریدم چه چوری میشه اینو کپی خورش کنم من فعلا در تاجیکستان هستم و اینجا 50$ می گیرند.
به الکترونیک دسترسی دارم.
با تشکر

attractive_girl
28-06-2009, 23:57
سلام دوستان
من یک دستگاه ps2 خریدم چه چوری میشه اینو کپی خورش کنم من فعلا در تاجیکستان هستم و اینجا 50$ می گیرند.
به الکترونیک دسترسی دارم.
با تشکر

یه سر بیا ایران :31: اینجا حدود 30 تومن در میاد :46:

mzh_m118
29-06-2009, 00:18
سلام
منم تازه ps2 خریدم ولی دستش یه مشکلی داره
وقتی توی منو ها یا نقشه میرم و analog stick سمت چپ رو به سمت پایین حرکت می دم و دستمو از روش برمیدارم بازم به حرکت خودش ادامه می ده و باید یه جهت دیگرو بزنی تا وایسه.توی یه سری از بازیا اینجوریه.در ضمن تو حرکت شخصیتها و بازیکنا مشکلی نیست. کسی همچین مشکلی نداشته؟می خوام ببینم مشکلش چقد حاده؟(ارزششو داره ببرم به فروشنده نشونش بدم)
ممنون میشم راهنمایی کنید

TR4NC3
30-06-2009, 00:13
دوستان من میخوام خودم پلی2 ام رو کپی خور کنم ... اگه آموزشی هست حتما بزارید .

reza mohammad mahdi
30-06-2009, 18:29
سلام

دوستان من یه ps2 مدل 77004 خریدم بعضی بازی ها رو که میزاری میگه no data یه چندبار بیرون میارم میزارم تا بخونه . میشه لطف کنید بگید مشکل از کجاست.

باتشکر

attractive_girl
30-06-2009, 18:43
سلام

دوستان من یه ps2 مدل 77004 خریدم بعضی بازی ها رو که میزاری میگه no data یه چندبار بیرون میارم میزارم تا بخونه . میشه لطف کنید بگید مشکل از کجاست.

باتشکر

منم همین مدلو دارم اولش همین مشکلو داشت...بعد از چند بار که باش بازی کردم درست شد:46:

ممکنه ماله سی دی پلی باشه که کثیفه چون دستگاه به خش حساسه:46:

afshin50cent
01-07-2009, 20:36
سلام من یه دستگاه پی اس 2 دارم میخواستم ببینم بخوام بفروشم حدودا چند میخرن؟ اصلا میارزه بفروشی یا نه؟ به 60 تا بازی

pedram_sad
01-07-2009, 21:22
سلام
منم تازه ps2 خریدم ولی دستش یه مشکلی داره
وقتی توی منو ها یا نقشه میرم و analog stick سمت چپ رو به سمت پایین حرکت می دم و دستمو از روش برمیدارم بازم به حرکت خودش ادامه می ده و باید یه جهت دیگرو بزنی تا وایسه.توی یه سری از بازیا اینجوریه.در ضمن تو حرکت شخصیتها و بازیکنا مشکلی نیست. کسی همچین مشکلی نداشته؟می خوام ببینم مشکلش چقد حاده؟(ارزششو داره ببرم به فروشنده نشونش بدم)
ممنون میشم راهنمایی کنید
مشکل از دسته بازی هست
من هم اون زمانی که ps2 داشتم یکی از دسته ها همچین مشکلی براش پیش اومد
اگه وارد هستید بازش کنید و ببینید میتونید تعمیرش کنید یا نه
اگه هم نه که بهتره یک دسته دیگه بخرید

سلام من یه دستگاه پی اس 2 دارم میخواستم ببینم بخوام بفروشم حدودا چند میخرن؟ اصلا میارزه بفروشی یا نه؟ به 60 تا بازی
اگه دستگات سالمه
بتونی 80 تا 90 رد کنی با 60 تا بازی عالیه

آرشین
02-07-2009, 21:27
به نظر من دستکاری نکن برو پیش تعمیکرار ماهر

saeed_cpu_full
03-07-2009, 13:38
سلام دوستان
يه سری اطلاعات ميخوام در مورد Eye Toy
كارش چه شكليه و توی ايران پيدا ميشه يا نه ...

a.z.p.z
03-07-2009, 15:55
EYE TOY تو تهران گییر مییاد من 2 سال پیش تو پایتخت دیده بودم !!
ممنون میشم بگید راستی قیمت چی البته اگه گیر بییاد !!!
ممنون

pedram_sad
03-07-2009, 16:27
سلام دوستان
این وسیله برای یک سری بازی های خاص و جدا از اون برای استفاده تو محیط online کنسول ps2 استفاده میشد
مثلا تو بعضی از بازی ها تصویر gamer رو پس زمینه بازی قرار میداد
به خصوص تو بازی های سبک Dancing

EYE TOY تو تهران گییر مییاد من 2 سال پیش تو پایتخت دیده بودم !!
ممنون میشم بگید راستی قیمت چی البته اگه گیر بییاد !!!
ممنون
تو تهران هست
یادمه یکی از بچه ها یکی دو سال قبل خریده بود 25 تومان از توپخونه

a.z.p.z
03-07-2009, 17:03
همون ناتال خودمون هست:31::31::31::27:

sonixax
03-07-2009, 17:11
سلام دوستان

توی هر مغازه ای توی تهران برید هست .
من خودم یکی داشتم .

قیمت دوربین خالیش بین 8 تا 10 تومن هست و بازیش رو هم میتونید کپی تهیه کنید ولی اگر پک کامل بخرید به دلیل وجود بازی اورجینال قیمتش 30 تومنی میشود .

aquaquest
03-07-2009, 17:13
اسلیم هستش[/QUOTE]
سلام
چند تا دسته داري ؟
تو تهران ساكني ؟
دسته ها و خود دستگاه سالمه ؟
اگه اينطوريه يه ليست از بازي هات بزار در مورد قيمت با هم كنار ميايم .

*M!L4D*
03-07-2009, 18:54
به به بچه های PS2 باز قدیمی ؟؟ چه خبر .؟. خیلی وقته اینجا نیومدم ... جدید ترین بازی PS2 چیه ؟؟

*M!L4D*
03-07-2009, 18:58
دوستان من میخوام خودم پلی2 ام رو کپی خور کنم ... اگه آموزشی هست حتما بزارید .
سلام ...
PS2 تا اونجایی که من میدونم باید رو ش MODCHIP نصب شه و دنگ و فنگ زیاد داره و کپی خور کردنش با PSP کاملا متفاوته ...
موفق باشی :40:

pedram_sad
03-07-2009, 19:30
به به بچه های PS2 باز قدیمی ؟؟ چه خبر .؟. خیلی وقته اینجا نیومدم ... جدید ترین بازی PS2 چیه ؟؟
بازی exclusive که نیومده
اما از multi platform هایی که خوب باشن بازی ice age 3 و همچنین transformers جدید بازی های خوبین

mkharchang
04-07-2009, 14:59
سلام
من چند روزه یه پلی استیشن 2 مدل scph-90004 گرفتم
تاسفانه هیچ بازی ای رو اجرا نمی کنه و می گه please insert a playstation or playstation 2 disk format
بازی ها هم همه ps2 هستن
البته dvd video اجرا می کنه
ممنون میشم کمک کنید

*M!L4D*
04-07-2009, 15:44
بازی exclusive که نیومده

نه پدرام جان ... بازی Exclusive که خیلی وقته نمیاد دیگه ... سال 2010 هم که سال آخر این کنسول هست هم داره فرا می رسه ...:13:

pedram_sad
04-07-2009, 15:54
سلام
من چند روزه یه پلی استیشن 2 مدل scph-90004 گرفتم
تاسفانه هیچ بازی ای رو اجرا نمی کنه و می گه please insert a playstation or playstation 2 disk format
بازی ها هم همه ps2 هستن
البته dvd video اجرا می کنه
ممنون میشم کمک کنید
شما دستگاهت رو کپی خور کردی ؟
یعنی منظورم اینه که روش Modchip نصبه ؟

فیلم های Dvd که میزنی original هست یا رایتی ؟

نه پدرام جان ... بازی Exclusive که خیلی وقته نمیاد دیگه ... سال 2010 هم که سال آخر این کنسول هست هم داره فرا می رسه ...:13:
بازی های exclu میاد براش اما زیاد معروف نیستن
اما امتیاز های بالایی میگیرن
اخریش هم Shin Megami Tensei: Persona 4 هست که امتیاز بالای 9 گرفته

mkharchang
04-07-2009, 16:01
شما دستگاهت رو کپی خور کردی ؟
یعنی منظورم اینه که روش Modchip نصبه ؟

فیلم های Dvd که میزنی original هست یا رایتی ؟

اینش رو نمی دونم
بابام از عربستان آورده دستگاه رو

فیلم ها رایتی هستن

pedram_sad
04-07-2009, 16:30
اینش رو نمی دونم
بابام از عربستان آورده دستگاه رو

فیلم ها رایتی هستن
احتمال این که روی کنسولت modchip سوار نشده باشه خیلی هست
و همچنین این که اگه هم باشه مشکل پیدا کرده

از اول همین طوری میشد ؟

تو ایران دستگاه رو جایی بردی برای کپی خور کردن و این مسایل ؟

mkharchang
04-07-2009, 19:26
احتمال این که روی کنسولت modchip سوار نشده باشه خیلی هست
و همچنین این که اگه هم باشه مشکل پیدا کرده

از اول همین طوری میشد ؟

تو ایران دستگاه رو جایی بردی برای کپی خور کردن و این مسایل ؟
این دیروز به دستم رسیده

نه
کجا باید ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*M!L4D*
04-07-2009, 23:29
بازی های exclu میاد براش اما زیاد معروف نیستن
اما امتیاز های بالایی میگیرن
اخریش هم Shin Megami Tensei: Persona 4 هست که امتیاز بالای 9 گرفته
راست میگی اصلا این اسم این بازی به گوشم نخورده بود ...:31:

pedram_sad
05-07-2009, 00:31
این دیروز به دستم رسیده

نه
کجا باید ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب پس دستگاه شما روش modchip نیست و کپی خور نشده
شما ببر پاساژ لباف تو توپخونه اونجا هستن کسانی که کپی میکنن
خرجش هم 10 تا 15 تومانه

mkharchang
05-07-2009, 01:36
خوب پس دستگاه شما روش modchip نیست و کپی خور نشده
شما ببر پاساژ لباف تو توپخونه اونجا هستن کسانی که کپی میکنن
خرجش هم 10 تا 15 تومانه
بعدش مشکل کاملا برطرف میشه دیگه؟؟؟
پس چطوری الان فیلم رایتی رو می خونه؟

aquaquest
05-07-2009, 12:06
سلام
يعني تا آخر سال 2010 براش بازي مياد يا اول سال ؟
pes جديد هم مياد ؟ fifa چي ؟

pedram_sad
05-07-2009, 13:03
بعدش مشکل کاملا برطرف میشه دیگه؟؟؟
پس چطوری الان فیلم رایتی رو می خونه؟
انشا الله که حل میشه
Dvd فکر نکنم به modchip کاری داشته باشه
شما ببر پیش یکی از اون مغازه ها خودشون بررسی میکنن

موفق باشید

mkhavari2000
07-07-2009, 01:54
من مدل 90004 رو خریدم 130 تومن
مموری 10 تومن
دسته اضافی 10 تومن
خوبه ؟

a.z.p.z
07-07-2009, 02:23
مموری رو من چند سال پیش فکر کنم کمی ارزون تر گرفتم !!
8 مگ هست دیگه !!!

S.Y.K
07-07-2009, 04:23
من مدل 90004 رو خریدم 130 تومن
مموری 10 تومن
دسته اضافی 10 تومن
خوبه ؟
مموری رو یاد م نیست درست
ولی من دسته اصل رو خریدم 18 تومن
اگه دسته ی شما هم اصل باشه قیمت عالیه.البته این افت قیمت به خاطر کنسول های نسل جدیدی طبیعیه
قیمت خود کنسول هم خوبه:46:

*M!L4D*
08-07-2009, 09:37
مموری رو یاد م نیست درست
ولی من دسته اصل رو خریدم 18 تومن
اگه دسته ی شما هم اصل باشه قیمت عالیه.البته این افت قیمت به خاطر کنسول های نسل جدیدی طبیعیه
قیمت خود کنسول هم خوبه:46:
دسته ها رو من 4-5 سال پیش که PS2 بازی میکردم 25 تومن میگرفتم ..( آخه هر هفته دسته میخریدم :31:)

*M!L4D*
08-07-2009, 09:40
سلام
يعني تا آخر سال 2010 براش بازي مياد يا اول سال ؟
pes جديد هم مياد ؟ fifa چي ؟
درسته تا آخر سال 2010 ... FIFA به احتمال زیاد میاد ولی pes رو فکر نکنم ...

mkhavari2000
08-07-2009, 12:05
مموری رو من چند سال پیش فکر کنم کمی ارزون تر گرفتم !!
8 مگ هست دیگه !!!

آره 8 مگابایتیه

دسته ها رو من 4-5 سال پیش که PS2 بازی میکردم 25 تومن میگرفتم ..( آخه هر هفته دسته میخریدم :31:)

دسته اصلی داشت 22 تومن اما گفت این کپی جنس خوبشه

attractive_girl
08-07-2009, 12:21
منم دو تا مموري 8 مگ هر كدومم 10 تومن...گرون كه نداده؟؟

mkhavari2000
08-07-2009, 13:08
10 هم بازی گرفتم که فقط call of duty3 و gta just cause با pes2009 از توشون بدرد میخورد
god of war و کشتی کج رو هرجا گشتم نداشتند
دیگه بازی خوب چی سراغ دارید ؟

mkhavari2000
08-07-2009, 13:09
منم دو تا مموري 8 گيگه هر كدومم 10 تومن...گرون كه نداده؟؟

هشت گیگ ؟؟؟
اشتب میکنیا !!!

pedram_sad
08-07-2009, 14:08
منظورشون همون 8 mb بوده
که قیمتش به نظر من خوبه
اگه orginal باشه
چون تا اونجایی که من قیمت دارم original اون حدود 15 تومانه

taro
08-07-2009, 14:21
سلام يه سوال دارم

من بازي فوتبال خياباني - و فايلنال فانتزي رو خريدم و ميخوام اجراش كنم ولي نمياد !!
يعني وقتي ميزنم فقط يه صفحه سياه مياد و هر چي صبر ميكنم بازي نمياد در حالي كه در نرم افزار كامپيوتري مياد !

ميشه بگيد چيكار كنم ؟؟
از سي دي نيست چون از هر كدوم 2 تا خريدم !

ممنون

pedram_sad
08-07-2009, 18:23
سلام يه سوال دارم

من بازي فوتبال خياباني - و فايلنال فانتزي رو خريدم و ميخوام اجراش كنم ولي نمياد !!
يعني وقتي ميزنم فقط يه صفحه سياه مياد و هر چي صبر ميكنم بازي نمياد در حالي كه در نرم افزار كامپيوتري مياد !

ميشه بگيد چيكار كنم ؟؟
از سي دي نيست چون از هر كدوم 2 تا خريدم !

ممنون
مشکل شما احتمال خیلی زیاد از ضعیف شدن لنز کنسول هست

چند وقته این طوری شده ؟
با بقیه بازی ها تست کردید ؟

taro
08-07-2009, 20:32
سلام واقعا از لنز هست !!!

از وقتي بازي فوتبال خياباني رو خريدم ديگه 1 ماهي ميشه

بقيه بازي هايي كه دارم همشون ميان ولي اين بازي و بازي فاينال فانتزي نمياد
راهي نداره ؟

a.z.p.z
08-07-2009, 21:46
سلام دوستان یه روشی بگید بشینیم انلاین بازی کنیم با پی اس2 خسته شدیمم !!!

pedram_sad
08-07-2009, 21:53
سلام واقعا از لنز هست !!!

از وقتي بازي فوتبال خياباني رو خريدم ديگه 1 ماهي ميشه

بقيه بازي هايي كه دارم همشون ميان ولي اين بازي و بازي فاينال فانتزي نمياد
راهي نداره ؟
شما این 2 بازی رو ببرید روی یک کنسول دیگه امتحان کنید ببینید اجرا میشه یا نه

سلام دوستان یه روشی بگید بشینیم انلاین بازی کنیم با پی اس2 خسته شدیمم !!!
سرویس های ONLINE کنسول PS2 مدت هاست دیگه تعطیل شده

aquaquest
08-07-2009, 22:04
سلام
الان بخوام ps2 بخرم چه مدليشو بخرم خوبه و قيمتش چنده ؟ اصلاً مدل هاش چه تفاوتي با هم دارند ؟ همشون همه ي بازي ها را اجرا مي كنند ؟
راستي الان بازي هاي ps2 پيدا ميشه و بازي هاي جديد تو تهران براش مياد ؟
با تشكر

a.z.p.z
08-07-2009, 22:07
ای بابا !!!
دوست من میگم این کنسول که دیگه تا 2010 بیشتر پشتیبانی نمیشه یعنی تولد9 سالگیش رو بگیره دیگه تمومه !! بنظرم شما کمی یعنی خیلی دیر داری واسه خرید اقدام میکنی !! یا کنسول این نسل رو بگیر یا صبر کن واسه نسل بعد. وی هم بهت پیشنهاد میکنم

*M!L4D*
09-07-2009, 08:53
سلام
الان بخوام ps2 بخرم چه مدليشو بخرم خوبه و قيمتش چنده ؟ اصلاً مدل هاش چه تفاوتي با هم دارند ؟ همشون همه ي بازي ها را اجرا مي كنند ؟
راستي الان بازي هاي ps2 پيدا ميشه و بازي هاي جديد تو تهران براش مياد ؟
با تشكر
اکثر جاها 70004 ریخته ...130 تومن بخری بد نیستش ... مدل هاش به جز رنگ و کمی تفتوت وزنی زیاد با هم فرق ندارن ... حدود 99 در صد رو اجرا می کنند ... اون بقیه هم که نیاز به هارد دارن برای مدل FAT هستند ...
آره بازی هاش که همه جا هستش ...
ولی من پیشنهادم اینه که الان برای خرید این کنسول دیره ...
یه 200 تومن بزار روش یه XboX 360 Premium بگیر ...خیالت راحت ... این کاری هست که من خیلی وقته انجام دادم ... :31:

*M!L4D*
09-07-2009, 08:55
سرویس های ONLINE کنسول PS2 مدت هاست دیگه تعطیل شده
اگه اشتباه نکنم با نام DNAS ...نه پدارم ؟؟

bmordor
09-07-2009, 13:22
سلام
اگه میشه یه توضیحی در مورد مدلهای مختلفps2 به من بدید.فن دار؟ بی فن؟ بزرگ؟ اینا چه فرق با هم داردن؟ کدوم بهتره؟
مرسی

S.Y.K
09-07-2009, 15:19
این سرویس های آنلاین PS2 چه جوری بوده.آیا امکانات خاصی داشته؟امکان بن شدن هموجود داشته؟

pedram_sad
09-07-2009, 15:53
اگه اشتباه نکنم با نام DNAS ...نه پدارم ؟؟
اره همونه

سلام
اگه میشه یه توضیحی در مورد مدلهای مختلفps2 به من بدید.فن دار؟ بی فن؟ بزرگ؟ اینا چه فرق با هم داردن؟ کدوم بهتره؟
مرسی
فرقی خاصی ندارن
الان همشون slim هستن و عین هم
بزرگش هم دیگه تولید نمیشه

این سرویس های آنلاین PS2 چه جوری بوده.آیا امکانات خاصی داشته؟امکان بن شدن هموجود داشته؟
یک سری بازی های online مثل football یا F1 یا سری بازی های BUZZ رو میشد بازی کرد
و هر بازی که سرویس ON داشت
امکانات خاصی نداشته فقط یک سیستم عامل linux روی هارد کنسول نصب میشده و با اتصال keyboard و mouse میتونستی خیلی محدود تو محیط online کار کنی

a.z.p.z
10-07-2009, 04:10
ببخشید این قسمتی که تو پی اس2 هست تو بخش تنظیمات که میگه دیسک با سرعت زیاد بچرخه یا نرمال فرقش چیه مثلا ؟؟؟؟

taro
10-07-2009, 10:50
دوستان ميشه بگيد چيكار كنم لنز پلي استيشنم فكر كنم خيلي ضعيف شده !!

ديگه بازي فوتبال هم نميخونه !!!

چيكار كنم ؟؟

pedram_sad
10-07-2009, 11:23
ببخشید این قسمتی که تو پی اس2 هست تو بخش تنظیمات که میگه دیسک با سرعت زیاد بچرخه یا نرمال فرقش چیه مثلا ؟؟؟؟
اون قسمت برای بازی های playstation هست که باعث میشه سرعت load اونها یکم بیشتر بشه

دوستان ميشه بگيد چيكار كنم لنز پلي استيشنم فكر كنم خيلي ضعيف شده !!

ديگه بازي فوتبال هم نميخونه !!!

چيكار كنم ؟؟
شما باید ببری بدی لنزت رو تمیز کنن
یا اگه نیاز داشت باید تعویض بشه

a.z.p.z
10-07-2009, 16:14
یعنی اگه سرعت چرخیدن دیسک رو زیاد کنیم لود ها بیشتر یا کمتر میشوند نسبت به گزینه نرمال !!!
راستی گفتید تا 2010 بازی براش میاد ؟ بازی جدید چی اومده براش ؟
ممنون

pedram_sad
10-07-2009, 17:22
یعنی اگه سرعت چرخیدن دیسک رو زیاد کنیم لود ها بیشتر یا کمتر میشوند نسبت به گزینه نرمال !!!
راستی گفتید تا 2010 بازی براش میاد ؟ بازی جدید چی اومده براش ؟
ممنون
سرعت loading بیشتر میشه یعنی زمان loading کمتر میشه
که اونم برای بازی های PS هست نه PS2

بازی جدید اونهایی که Multiplatform هستن مثله transformers 2 اومده

*M!L4D*
10-07-2009, 18:34
سرعت loading بیشتر میشه یعنی زمان loading کمتر میشه
که اونم برای بازی های PS هست نه PS2

بازی جدید اونهایی که Multiplatform هستن مثله transformers 2 اومده
پدرام میگن NFS نمیاد ... فیفا که میادش و PES هم که میادش به احتمال زیاد ...:31:

a.z.p.z
11-07-2009, 13:14
winning Eleven چه خبر ؟ راستی این konami همش تبلیغ سونی رو میکنه !!!
راستی دوستان یه چندتا بازی درست و حسابی بگید برم بخرم امروز میخوامن برم اما سوال !!!

1:دوستان من یه مشکلی با پی اس 2 دارم اونم این هست که مشکل با مموری دارم وقتی تو منوی پس ای 2 میرم توی مموری وقتی میخواد لود کنه و سیو های هارو بیاره بالا گیر میکنه و من نمی تونم لیست سیو بازی هارو ببینم یا اونارو پاک بکنم ویرایش کنم !!!
مشکل چیه مموری خراب ؟ اما همه چی رو میتونم سیو کنم یعنی بازی هارو بدون مشکل سیو میکنه اما تو این قسمت مشکل داره !!!
2:راستی سیو بازی هارو از تو خوده بازی پاک کنم از تو مموری هم پاک میشه ؟
3:و همنین پی اس 2 رو با مودچیپ هک میکننداگه اره چه موچیپی و اینکه مساله هک شدن کنسول چیه یعنی به درایور کنسول ربط داره ؟

4:راستی اون دوتا پورت یو اس بی که داره برای چه کاری میشه ازش استفاده کرد فلش مموری بذارم ساپورت میکنه ؟؟؟ یا فقط برای دسته هست ؟
5:راستی پی اس 2 رو که نمیشه به پی سی وصل کرد میشه اگه اره با چه کابلی ؟
6:و همچنین برای وصل شدن به محیط لایو (گرچه الان دیگه ظاهرا سرور ها تعطیل شده) چه جوری باید این کارو کرد ؟
7»سوال اخرمم اینه که درسته که پی اس2 ریجن داره ولی فیری ریجن هست و تمام ریجن های بازی و تی وی ها بهش میخوره و فقط با کابل کAV l میشه وصل کرد دیگه کابل های دیگه رو ساپورت نمیکنه ؟
.........................
خیلی ممنونم دوستان !!!

alihamid
11-07-2009, 14:37
behtar bood toye taip psp mikofty:46:
psp format kon shaiad dorost shod
az memory pak koni behtare
bebakhshid english naveshtam farsi nadaram:11:

a.z.p.z
11-07-2009, 19:15
ببخشید چه جوری باید مموری رو فرمت کنم اصلا من از طریق کنسول نمیتونم برم تو قسمت مموری تا سیو ها رو ببینم یا فرمت کنم و .....
ممنون میشم کمکم کنید و جواب سوال های بالارو هم بدید !!!

pedram_sad
11-07-2009, 19:35
ببخشید چه جوری باید مموری رو فرمت کنم اصلا من از طریق کنسول نمیتونم برم تو قسمت مموری تا سیو ها رو ببینم یا فرمت کنم و .....
ممنون میشم کمکم کنید و جواب سوال های بالارو هم بدید !!!
شما کنسولت رو بدون این که داخلش Dvd بازی بزاری روشن کن
و بعد از قسمت setting وارد بخش memory card میشی
کاملا مشخصه

alihamid
11-07-2009, 20:22
formato mitoni az setting ham anjam bedi
motmaeni ka ps2 live dare:18:

*M!L4D*
11-07-2009, 21:24
فارسی تایپ کنی بهتره ... یا حداقل قوانین اینطوری می گن ...

*M!L4D*
11-07-2009, 21:26
دوستان خبری چیزی از بازی های جدید که نیومد نه ؟؟؟
کنسول من که از وقتی 360 بازی می کنم + PC داره خاک می خوره ...

a.z.p.z
11-07-2009, 21:48
شما کنسولت رو بدون این که داخلش Dvd بازی بزاری روشن کن
و بعد از قسمت setting وارد بخش memory card میشی
کاملا مشخصه

هه:13:
خوب پدرام جان من همین کارو میکنم ولی اول باید رو ایکن مموری کلیک بکنم وقتی روش کلیک میکنم تا توش برم تا بتونم فرمتش کنم یا سیو هامو پاک کنم همونجا گیر میکنه و من مجبورم به عقب برگردم !!!
در اصل مشکل من همینه که نمیتونم وارد بخش مموری کارت بشم و گیر میکنه و گرنه سیو رو مموری انجام میده !!!
ممنون میشم جواب اون سوالات بالایی و هم بدی !!!:10:
سپاس:11:

alihamid
11-07-2009, 22:39
psp man ham hamintori bod vasl kardam be cumpeoter nod 32 dorrostesh kard psp ahtemalan virus kerefte

pedram_sad
12-07-2009, 00:21
winning Eleven چه خبر ؟ راستی این konami همش تبلیغ سونی رو میکنه !!!
راستی دوستان یه چندتا بازی درست و حسابی بگید برم بخرم امروز میخوامن برم اما سوال !!!

1:دوستان من یه مشکلی با پی اس پی دارم اونم این هست که مشکل با مموری دارم وقتی تو منوی پس ای 2 میرم توی مموری وقتی میخواد لود کنه و سیو های هارو بیاره بالا گیر میکنه و من نمی تونم لیست سیو بازی هارو ببینم یا اونارو پاک بکنم ویرایش کنم !!!
مشکل چیه مموری خراب ؟ اما همه چی رو میتونم سیو کنم یعنی بازی هارو بدون مشکل سیو میکنه اما تو این قسمت مشکل داره !!!
2:راستی سیو بازی هارو از تو خوده بازی پاک کنم از تو مموری هم پاک میشه ؟
3:و همنین پی اس 2 رو با مودچیپ هک میکننداگه اره چه موچیپی و اینکه مساله هک شدن کنسول چیه یعنی به درایور کنسول ربط داره ؟

4:راستی اون دوتا پورت یو اس بی که داره برای چه کاری میشه ازش استفاده کرد فلش مموری بذارم ساپورت میکنه ؟؟؟ یا فقط برای دسته هست ؟
5:راستی پی اس 2 رو که نمیشه به پی سی وصل کرد میشه اگه اره با چه کابلی ؟
6:و همچنین برای وصل شدن به محیط لایو (گرچه الان دیگه ظاهرا سرور ها تعطیل شده) چه جوری باید این کارو کرد ؟
7»سوال اخرمم اینه که درسته که پی اس2 ریجن داره ولی فیری ریجن هست و تمام ریجن های بازی و تی وی ها بهش میخوره و فقط با کابل کAV l میشه وصل کرد دیگه کابل های دیگه رو ساپورت نمیکنه ؟
.........................
خیلی ممنونم دوستان !!!

شما باید طبق قوانین فارسی تایپ کنید
یا فارسی نصب کنید
یا اگه نمیتونید پست ندید
چون برخورد میشه و پاک میشه

هه:13:
خوب پدرام جان من همین کارو میکنم ولی اول باید رو ایکن مموری کلیک بکنم وقتی روش کلیک میکنم تا توش برم تا بتونم فرمتش کنم یا سیو هامو پاک کنم همونجا گیر میکنه و من مجبورم به عقب برگردم !!!
در اصل مشکل من همینه که نمیتونم وارد بخش مموری کارت بشم و گیر میکنه و گرنه سیو رو مموری انجام میده !!!
ممنون میشم جواب اون سوالات بالایی و هم بدی !!!:10:
سپاس:11:
خوب این مشکل از mc شما هست
اتفاقا همین امروز عصری یکی از دوستان tel کرد که همین bug رو داشت
احتمالا یک corupted data تو mc ذخیره شده که واردش نمیشه
شما باید با نرم افزاری مثل gameshark یا نرم افزار های دیگه که مجموع 30 تا از اون ها تو یک Dvd الان تو بازار موجوده یک بار mc رو فرمت کن
یا میتونی از همون gameshark برای دیدن Save ها و همچنین فشرده کردنشون استفاده کنی

در مورد پست قبلیت هم بعضی از سوال ها تو صفحات قبل جواب داده شده

2 - اره اگه از تو بازی پاک کنی از mc هم پاک میشه

3 - به درایو کاری نداره و modchip یک قطعه تراشه مانند هست که رو کنسول نصب میشه

5- مستقیم نه
اما میشه Save ها رو از نت گرفت
و با flash اونها رو با استفاده از نرم افزار واسط مثل sms داخل mc ریخت

سوال اخرت هم اره region free هست
و علاوه بر کابل 3 تایی composite یک کابل 6 سر component هم داره که جدا باید بگیری
که من چند سال قبل خریدم 20 تومان و به component وصل میشه اگه Tv داشته باشه
که کیفیت خیلی بهتری میده و اگه tv از progresive scan برخوردار باشه کیفیت بالاتری میگیرد
به خصوص در بازی god of war2

a.z.p.z
12-07-2009, 12:07
psp man ham hamintori bod vasl kardam be cumpeoter nod 32 dorrostesh kard psp ahtemalan virus kerefte

ببین اینجا تاپیک پی اس2 هست پی اس پی چیه ؟حالت خوبه ؟:18:
دفعه بعدی هم فارسی تایپ کن وگرنه گزارش میشه !!!!:13:

a.z.p.z
12-07-2009, 16:43
ا؟ یعنی من از طریق گیم شارک میتونم مموری رو کامل فرمت کنم روشش چیه ؟
بعد ببخشید اون موچیپ کجای کنسول نصب میشه ؟ ببخشید کنجکاو هستم !!!
(نمیشه خود فلش رو به پی اس2 وصل کرد ؟ نمیشناسش ؟
خیلی مممنوننم

pedram_sad
12-07-2009, 19:58
ا؟ یعنی من از طریق گیم شارک میتونم مموری رو کامل فرمت کنم روشش چیه ؟
بعد ببخشید اون موچیپ کجای کنسول نصب میشه ؟ ببخشید کنجکاو هستم !!!
(نمیشه خود فلش رو به پی اس2 وصل کرد ؟ نمیشناسش ؟
خیلی مممنوننم
اره میشه
یک قسمتی داره برای memory card که الان دقیق یادم نیست
چون اخرین بار 14 ماه قبل با ps2 کار کردم

2 - اینم نمیدونم چون تاحالا داخلش رو ندیدم

3 - میشه وصل کرد
ولی نمیتونی توش save کنی یا save رو انتقال بدی

*M!L4D*
12-07-2009, 20:19
اره میشه
ولی نمیتونی توش save کنی یا save رو انتقال بدی
ولی میشه Save رو از فلش به Mem. Card انتقال بدی ...!

a.z.p.z
12-07-2009, 22:25
پس اون مموری ها به چه دردی میخوره ؟
راستی این اپدیت برای پس اس2 نیست برای ورژنش ؟

pedram_sad
12-07-2009, 22:46
ولی میشه Save رو از فلش به Mem. Card انتقال بدی ...!
میلاد جان منظورت اینه که از تو setting خود کنسول تو بخش memory card میشه همچین کاری انجام داد ؟

پس اون مموری ها به چه دردی میخوره ؟
راستی این اپدیت برای پس اس2 نیست برای ورژنش ؟
کدوم مموری ها ؟
نه ps2 اپدیت نداره

mkhavari2000
12-07-2009, 23:35
سایتی سراغ دارید که لینک دانلود مستقیم داشته باشه واسه بازی ها ؟

a.z.p.z
13-07-2009, 12:36
1:ممنون فکر کنم اون جای یو اس بی ها هم فقط برای وصل کردن دسته هست نه ؟
راستی میلاد قضیه اون مموری هم بگو !!!
2:راستی میدونم الان سرور های انلاینش تعطیل شده با کابل لن وصل می شدین ؟
3:بعد اون پشت پی اس پی این جای DIGITAL OUT برای چه موردی استفاده میشه ؟
خیلی ممنونم

*M!L4D*
13-07-2009, 21:44
میلاد جان منظورت اینه که از تو setting خود کنسول تو بخش memory card میشه همچین کاری انجام داد ؟

نه پدرام ...!
منظورم اینه که Save هایی که از وب دان می کنی رو با نرم افزار مثلا یکیشون ELF ... دقیقا یادم نیست بریزی تو مموری ...و حالشو ببری ...!

*M!L4D*
13-07-2009, 21:49
1:ممنون فکر کنم اون جای یو اس بی ها هم فقط برای وصل کردن دسته هست نه ؟
راستی میلاد قضیه اون مموری هم بگو !!!
2:راستی میدونم الان سرور های انلاینش تعطیل شده با کابل لن وصل می شدین ؟
3:بعد اون پشت پی اس پی این جای DIGITAL OUT برای چه موردی استفاده میشه ؟
خیلی ممنونم
1- نه همینطور که گفتم میشه سیو رو از فلش ریخت تو مموری ...!
2- من که وصل نمیشدم ...:31:
3- یه نوع خروجی صدا هستش ...!

Dante 13
14-07-2009, 08:22
با چه برنامه اي ميشه سيو رو به ps2 انتقال داد ؟
ميشه لينك دانلودشو بذاريد؟

p3yman_xl
14-07-2009, 09:38
با چه برنامه اي ميشه سيو رو به ps2 انتقال داد ؟
ميشه لينك دانلودشو بذاريد؟

قبلا صحبت شده بود که برنامه های زیادی برای این کار وجود داره... اما ساده ترین راه و در دسترس ترین راه اینه که شما فایل سیو رو روی فلش مموری خودت کپی کنی و بعد از طریق برنامه ی Gameshark سیو رو به مموری منتقل کنی.

a.z.p.z
14-07-2009, 14:22
اهان ممنون دوستان و پیمان جان البته نکته مهم این هست که گیم شارک ظاهرا ورژن های مختلفی داره تو ورژن ها که فرق خاصی نداره و راحت میشه از طریق اون وقتی فلش مموری رو به پی اس2 وصل میکنیم از فلش مموری کپی کنیم تو مموری کارت پی اس2 درسته ؟
(راستی یه پارازیت مموری پی اس 2 از زیر مجموعه چه مموری هایی هست ؟:31:)

jb.NY
15-07-2009, 14:42
سلام بر همگي
يه چند تا بازي ميشناسين كه از اين سبك هاي گردشي باشه؟(اسمشو نميدونم .....از همينايي كه تو شهر آزادانه چرخ ميزني و ميتوني ماموريتم انجام بدي)
خلاصه يه چيزي كه خوراكش فرمون باشه ديگه
مثلا جي تي اي رو من امتحان كردم خيلي حال ميده
يه ماشين خوشكل بر ميداري و تصويرم مياري نزديك.......دبگه با فرمون چه شود!!!
اگه همچين بازيايي كه با فرمون ميشه كار كرد ..ميشناسين بيزحمت چندتا رو نام ببريد تا بريم تو كارشون:46:

zaza
15-07-2009, 14:46
با سلام خدمت دوستان

من می خواهم برای برادرم که ps2 داره یکی از لوازم جانبی ps2 را بگیرم . نمی دونم که تفنگ براش بگیرم یا فرمون یا ... ؟؟؟

دوستان راهنمایی کنند که کدام وسیله بهتر هست و قیمت ها چگونه است ؟

ایا اصلا ارزش خریدن داره یا بیخیال بشم ؟ ایا این وسایل هیجان بازی را زیاد می کنه ؟

بازیهای خوب و با ارزشی هست که بشه با این وسایل بازی کرد ؟

خلاصه دوستان من را راهنمایی کنند ؟؟؟؟:31:

*M!L4D*
15-07-2009, 16:42
به نظر من Eye Toy بگیر ...!

sonixax
15-07-2009, 17:36
با سلام خدمت دوستان

من می خواهم برای برادرم که ps2 داره یکی از لوازم جانبی ps2 را بگیرم . نمی دونم که تفنگ براش بگیرم یا فرمون یا ... ؟؟؟

ایا اصلا ارزش خریدن داره یا بیخیال بشم ؟ ایا این وسایل هیجان بازی را زیاد می کنه ؟

به نظر من هم Eye toy بگیر . هم فال هم تماشا ، هم بازی میکنی هم ورزش هم میتونی جای وبکم استفاده کنی

jb.NY
15-07-2009, 22:23
كسي قيمت FGW-850 Black رو ميدونه چنده؟
به نظر من اگه از ماركاي خارجي بهتر نباشه بدتر نيست

zaza
16-07-2009, 01:16
به نظر من Eye Toy بگیر ...!

چی هست ؟ باهاش چی کار مکنن؟ برای چه بازیهایی استفاده می شه ؟ قیمتش چند هست ؟

attractive_girl
16-07-2009, 10:55
با سلام خدمت دوستان

تفنگ.براي اينكه با دسته پلي ميشه خوب ماشين سواري كرد ولي نميشه با دسته خوب تير اندازي كرد.

بازي هايي مثله call of duty 4-5-kill zone 2-splinter cell

p3yman_xl
16-07-2009, 11:50
چی هست ؟ باهاش چی کار مکنن؟ برای چه بازیهایی استفاده می شه ؟ قیمتش چند هست ؟

آی-توی یک وسیله شبیه وب کم هست که مخصوص PS2 ساخته شده و حرکات بدن بازیباز رو به بازی منتقل میکنه و روی بازی تاثیر میذاره. این دستگاه حت میکروفون هم داره و علاوه بر حرکات بازیباز، صدا رو هم تشخیص میده و به بازی منتقل میکنه.
دستگاه اولین بار توسط لاجیتک ساخته شد، اما دستگاه های جدید توسط Namtai هم ساخته میشن.

a.z.p.z
16-07-2009, 12:45
دوستان برای پی اس2 کامپونت بگیرم یا کامپوزیت ؟ کدوم یکی بهترن ؟
ممنون

pedram_sad
16-07-2009, 15:02
دوستان برای پی اس2 کامپونت بگیرم یا کامپوزیت ؟ کدوم یکی بهترن ؟
ممنون
مطمنا component بهتره و تصویر بهتری میگیری
اگه tv شما progresive scan داشته باشه که چه بهتر

F_HORNET
16-07-2009, 15:19
سلام من میخوام با ps2 فیلم divx ببینم خب smsplayer+فایل system رایت کردم رو cd اما وقتی میذارم تو دستگاه بعد از اینکه play station2 رو نشون میده مینویسه initializing file contex... بعد هیچی نمیاد؟ ممکنه دلیلش این باشه که با 4X نزدم؟ مدل دستگاهم 79004. یه راهی پیش پامون بذارید.

a.z.p.z
16-07-2009, 16:09
ببخشید مگه پی اس2 دایویکس ساپورت میکنه ؟ من نمیدونم یه لیستی از فرمت های تصویری و صوتی رو که رو ساپورت میکنه رو بگید ممنون میشم !!!

taghi_ramzi
16-07-2009, 17:03
دایویکس ، ام پی 3 و عکس جی پی جی رو ساپورت میکنه ،البته با نرم افزار
ضمنا دلتونو بیخود صابون نزنید! چون زیرنویس فارسی رو برای دایویکس نشون نمیده ،زیرنویسهای sub/idx رو هم نشون نمیده.

F_HORNET
16-07-2009, 20:06
تو این لینک همه ی version های sms media player و ps2reality media playe هست؟ کدومو بگیرم؟ اگه یه شرحم بدین ممنون میشم. شما نمیدونید چرا تو nero نمیشه با کمتراز 8x رایت کرد؟

در ضمن فرمتایی که ساپورت میکنه divx xvid mp3 jpeg

a.z.p.z
17-07-2009, 03:19
دایویکس ، ام پی 3 و عکس جی پی جی رو ساپورت میکنه ،البته با نرم افزار
ضمنا دلتونو بیخود صابون نزنید! چون زیرنویس فارسی رو برای دایویکس نشون نمیده ،زیرنویسهای sub/idx رو هم نشون نمیده.

نرم افزار ؟ یعنی نرم افزاری رو باید توی پی اس2 نصب کنیم ؟ :18::18:
راستی ببینم این پی اس 2 باید میدین ژاپن باشه یا چین ؟ :2:
و اینکه بعد از کپی کردن برای اجرای بازی های پی اس وان و نمایش فیلم 3 بار پی اس2 رو ریست کنیم ؟ یعنی دلیل این کارو میخوام بدونم
و اینکه من جایی دیده بودم پی اس2 با لنز های مختلفی تولید شده که باعث تفاوت قیمت شده این درسته ؟
از چه نظر کامپونت بهتره ؟؟؟؟
ممنون فقط فوریه !!!

a.z.p.z
17-07-2009, 03:24
دوستان اینم از لیست پرفروش ترین بازی های پی اس 2 از سال 2000 تا تاریخ 28 جون 2009 !!!

taghi_ramzi
17-07-2009, 10:04
نرم افزار ؟ یعنی نرم افزاری رو باید توی پی اس2 نصب کنیم ؟ :18::18:
راستی ببینم این پی اس 2 باید میدین ژاپن باشه یا چین ؟ :2:
و اینکه بعد از کپی کردن برای اجرای بازی های پی اس وان و نمایش فیلم 3 بار پی اس2 رو ریست کنیم ؟ یعنی دلیل این کارو میخوام بدونم
و اینکه من جایی دیده بودم پی اس2 با لنز های مختلفی تولید شده که باعث تفاوت قیمت شده این درسته ؟
از چه نظر کامپونت بهتره ؟؟؟؟
ممنون فقط فوریه !!!

نرم افزار قابل نصب نیست،عین یه بازی از رو سی دی اجرا میشه و کارشو انجام میده.

پی اس دو ها به جز سری اول که بزرگ بودن ، همه چینی هستن

خیلی مهم نیست ، صرفا راهیه که شما به دستگاهتون میفهمونید فیلم و بازی پی اس 1 انداختید

نمیدونم !

F_HORNET
17-07-2009, 11:22
اینجا کسی میدونه میکروفون singstar رو ازکجا بگیرم؟
چه قیمتی هست؟

pedram_sad
17-07-2009, 12:08
نرم افزار ؟و اینکه بعد از کپی کردن برای اجرای بازی های پی اس وان و نمایش فیلم 3 بار پی اس2 رو ریست کنیم ؟ یعنی دلیل این کارو میخوام بدونم
و از چه نظر کامپونت بهتره ؟؟؟؟
ممنون فقط فوریه !!!
اون دستگاهی که من داشتم فیلم رو با گذاشتن داخل درایو اجرا میکرد
و برای بازی های ps باید 2 بار restart رو میزدی پشت هم

component دارای 6 فیش ورودی هست که هم تو تصویر هم صدا کیفیت و وضوح بهتری میده

a.z.p.z
17-07-2009, 12:36
خوب دوستان من میخوام دایویکس رو اجرا کنم توش (میدونم زیرنویس) رو نمیخوننه ... کار خاصی نباید بکنم ؟؟؟
مممنون
1:راستی مموری کارتش جز چه دسنه ای از مموری کارت ها قرار میگیره ؟
2:بعد این مدل هاش رو مثلا 77004 رو من از کجا بفهمم ؟ و اینکه کلا چند مدل اینجوری داره > ؟
3:راستی سوال اخرمم این هست که از چه موچیپ هایی استقفاده میکنن ؟؟؟ ......(راستی یه جایی پرسیدم گفتم چرا اینقدر گرون میدی گفت که لنز های ماله ما فرق میکنه با مودچیپ اون رو که میدونم اما لنز رو نمیدونم یعنی میدونم بعضی هاشون مشکل دارن یعنی همه رو سونی میزنه ؟
راستی چه مدل مو چیپ هایی برای هکش هست و اینکه نرم افزاری هک نمیشه ؟
4: و اینکه این سوال خیلی برام مهمه چطور میتونم از هارد دیسک در پی اس2 استفاده بکنم و کارش چیه کلا فقط با یو اس بی وصل کنم به پی اس 2 کافیه دیگه ؟ ممنون میشم بگید !!!

.............
دوستان این مشکل مموری فکر کنم برای سیو بازی WE11 باشه یحتمل !!! با گیم شارک برم ببینم چی میشه !!! البته از تو خود بازی هم میشه سیو هاشو پاک کرد احتمالا به دلیل record data ی این بازی هست !!!

pedram_sad
17-07-2009, 18:48
خوب دوستان من میخوام دایویکس رو اجرا کنم توش (میدونم زیرنویس) رو نمیخوننه ... کار خاصی نباید بکنم ؟؟؟
مممنون
1:راستی مموری کارتش جز چه دسنه ای از مموری کارت ها قرار میگیره ؟
2:بعد این مدل هاش رو مثلا 77004 رو من از کجا بفهمم ؟ و اینکه کلا چند مدل اینجوری داره > ؟
3:راستی سوال اخرمم این هست که از چه موچیپ هایی استقفاده میکنن ؟؟؟ ......(راستی یه جایی پرسیدم گفتم چرا اینقدر گرون میدی گفت که لنز های ماله ما فرق میکنه با مودچیپ اون رو که میدونم اما لنز رو نمیدونم یعنی میدونم بعضی هاشون مشکل دارن یعنی همه رو سونی میزنه ؟
راستی چه مدل مو چیپ هایی برای هکش هست و اینکه نرم افزاری هک نمیشه ؟
4: و اینکه این سوال خیلی برام مهمه چطور میتونم از هارد دیسک در پی اس2 استفاده بکنم و کارش چیه کلا فقط با یو اس بی وصل کنم به پی اس 2 کافیه دیگه ؟ ممنون میشم بگید !!!

.............
دوستان این مشکل مموری فکر کنم برای سیو بازی WE11 باشه یحتمل !!! با گیم شارک برم ببینم چی میشه !!! البته از تو خود بازی هم میشه سیو هاشو پاک کرد احتمالا به دلیل record data ی این بازی هست !!!
1 - کار خاصی که نه
نرم افزارش رو میگیری رو cd یا Dvd رایت میزنی
میزاری تو کنسول
بعد که load شد اون dvd یا flash disk حاوی فایل Avi یا divx رو میزاری

2 - منظورت چیه از این که جزو کدوم دسته هست ؟
مموریش 8 مگ هست و قابل پاک شدن

3 - رو جعبش نوشته مدلش رو
تو قسمت system setting هم هست
الان اخرین مدل هاش موجوده و مدل های قبلی کمتر گیر میاد

4 - نه نرم افزاری هک نمیشه
یعنی اولین سالی که اومد یعنی 2001 اون مدل های اولیش با نرم افزار بازی اجرا میکرد
باید تو mc یک فایلی میریختی بعد میزدی به کنسول که اون رو mod کنه
بعد بازی میزاشتی

طرف مزخرف گفته
شما فقط از جای معتبری مثله پاساژ لباف بخرب حله

5 - نه
هارد دیسک به این مدل های slim نمیخوره و فقط به اون مدل های fat میخورد
که از سال 2004 دیگه تولید نمیشن
هارد جدا هم نمیخوره
و استفاده هارد هم برای نصب linux بود

F_HORNET
17-07-2009, 23:08
کسی میدونه sing star برای ps2 رو از کجا بگیرم؟

pedram_sad
18-07-2009, 00:24
اینجا کسی میدونه میکروفون singstar رو ازکجا بگیرم؟
چه قیمتی هست؟

کسی میدونه sing star برای ps2 رو از کجا بگیرم؟
این لوازم جانبی رو معمولا هر جایی ندارن
چون تو ایران زیاد طرفدار و خریدار نداره
اما اگه هم جایی داشته باشن اون پاساژ لباف تو توپخونس
یک سر اونجا بزنی پیدا میکنی

sonixax
18-07-2009, 00:55
این لوازم جانبی رو معمولا هر جایی ندارن
چون تو ایران زیاد طرفدار و خریدار نداره
اما اگه هم جایی داشته باشن اون پاساژ لباف تو توپخونس
یک سر اونجا بزنی پیدا میکنی

البته طرفدار که دارد ، دولت اجازه واردات آنها را نمیدهد

بنده سر گیتار بازی گیتار هیرو پدرم درومد آخرش هم گیر نیومد خودم درست کردم .

توی پاساژ لباف هم فقط وسایل PSX گیر میاد ، من همونو خریدم با هزارتا بد بختی دسته Ps2 رو چپوندم توش .
بدرود

*M!L4D*
19-07-2009, 22:05
EyeToy چه طور ...؟
این گیر میادش البته من که بازی نمی کنم شاید بخوام برای یکی بخرم ...:دی

a.z.p.z
19-07-2009, 22:17
خوب چیز خوبی هست اما خوب بازی های محدودی رو میتونی باهشا انجام بدی و همچنین از وبکم هم میتوین استفاده بکنی یعنی به عنوان وبکم !!!

1:راستی دوستان ببخشید موچیپ ها برای مودل اسلیم هم تفاوت داره ؟ چه موچیپی بهتره ؟
2: و من این برنامه ها و ... رو از توی کجا بگیرم و توی دی وی دی بریزم ایا فقط کافیه رایت کنم توی دی وی دی کار خاصی دیگه نیاز نیست ؟
3:نکته بعدی برای بازی ها بود اونا رو هم فقط کافیه تو دی وی دی کپی کنیم بعد بذاریم تو کنسول و حال کنیم ؟ لانچی و ... از این خبرا نیست ؟
راستی پی اس2 سی دی رو ساپورت نمیکنه ؟ اخه من هرکاری کردم سی دی رو نمیخونه فقط دی وی دی رو اجرا میکنه !!!

ممنون میشم کمکم کنید چون فوریه !!!
4:راستی تو چه رزلویشنی بازی رو اجرا میکنه ؟

DrXoX
21-07-2009, 19:16
سلام

دوستان این پسر دایی ما 1 هفته میشه که این PS2 زیر رو خریده ما هم که زیاد تو خط بازی نیستم و زمان ما هم از این چیزا نبود ،تهش سگا بود:8: یعنی اگه سگا داشتی کل محل تحویلت می گرفتن:دی
حالا گیر داده که این چطوری باهاش فیلم میشه دید؟ میگه روش نوشته DVDRom فیلم DVD بهش دادم میگه نمیاره البته فیلم ها رو سانسور کردم خودم:31: چون به سن و سالش نمی خوره فیلم اصل ببینه:46:
حالا چطوری این بنده خدا این قابلیت رو اوکی کنه؟

با تشکر از مهندسان و بازی خوران گرامی