PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گزاري بروي اتوران سي دي وفايل هاي مهم از ابتدا تا انتها

mahramasrar2
26-05-2007, 08:26
با سلام بچه ها امروز مي خواهم يك مبحث جديد در اين سايت پر بيننده ايجاد كنم ودر صورت همكاري من هم تجربيات خودم را با شما تقسيم مي كنم سئوال اينجاست كه تجربيات خود را با ديگران در رابطه با قفل گزاري بروي اتوران در ميان بگزاريد به نحوي كه پس از قرار دادن cd در cdrom اتوران از سرعتش به نحو محسوسي كم نشود وسريع اجرا شود ولي در عين حال اتوران پس از كپي شدن بروي هارد كار نكند ويا در صورت كپي شدن CD اتوران اجرا نشود وخراب شود در اين رابطه CD SHILD ويا CD PROTECTOR 3.0 شايد گزينه هاي نسبتا جالبي به نظر برسند ولي هركدام ضعف هاي بسياري دارند لطفا در اين بحث شركت كنيد تا به غير از اينكه تجربيات خود را در اختيار ديگران مي گزاريد از تجربيات ديگران نيز استفاده كنيد ضمن اينكه فكر مي كنم من راهي يافته ام كه تا حدود زيادي به اين مسئله حقيقت مي بخشد يعني پس از رايت AUTORUN سي دي هرگز بالا نخواهد آمد در صورت شركت كردن دوستان در اين بحث من هم اين تجربيات را در اختيار شما خواهم نهاد

در انتظار نظرات شما هستيم ضمن اينكه از سئوالات بي اساس وآنچه در ديگر تاپيك ها مي توانيد بيابيد بپر هيزيد تا بحث تخصصي تر شود در واقع اين تاپيك مخصوص اتوران وتمامي مسائلي كه به امنيت آن مي پردازد اختصاص دارد

ehsan30
26-05-2007, 11:53
سلام
mahramasrar2 ممنون امیدوارم تکراری نباشه :)
البته بن نظر من بهتره در مورد کد نو یسی برای اتوران هم بحث بشه.
راستی اولین سوال: آخرش امکان قفل گذاری اتوران با کپی کیلر چی شد ؟؟
کسی اطلاع دقیقی داره یا نه ممنون
بای

mdchicho
30-05-2007, 09:42
من TZ Executable Protector Xpress رو پیشنهاد میکنم ولی فکر میکنم که راحت کرک بشه و خیلی محکم نیست .

SILWESTER
30-05-2007, 12:27
سلام!
اگر راهی پیدا کردید که بعد از کپی جلو اجرای اتو ران را میگیره که دیگه تمومه! دیگه چه کاری رو می خواند بقیه کمک کنند؟
و اینکه اگر بخواین از سیستم چک کردن از طریق لودر کار انجام بشه مسلما برای اجرای توابع قفل وقت بیشتری صرف میشه تا اتو ران بالا بیاد .پی مقداری تاخیر اجتناب نا پذیزه.
قبلا یادمه یاشار یه همچین قفلی رو درست کرده بود تو یکی از آموزشاش. البته آموزش نبود این روش رو فقط معرفی کرده بود و روش کار رو نگفته بود. اینجوری بود که با clone cd اومد ایمیج گرفت ولی کپی اجرا نمیشد.
interface کار شبه به txep 3.xx بود ولی مثل اینکه تغییراتی داده بود که اینجوری میشد.
اگه خودش دوست داشت شاید بیاد و تو این تاپیک همکاری کنه:10:

mahramasrar2
31-05-2007, 03:23
منظور اين است كه حتما اتوران پس از قفل گزاري در مقابل رايت حتي الامكان مقاوت كند من فكر مي كنم را هه ائي وجود دارد ولي با همه cd rom ها كار نمي كند البته در صورت موفقيت اين بهترين قفل براي cd ها خواهد بود شايد بپرسيد چگونه ؟ منتظر بمانيد وهمكاري كنيد تا در صورت گرم شدن بحث من هم نظراتم را ابراز خواهم كرد

mdchicho
31-05-2007, 09:21
منظور اين است كه حتما اتوران پس از قفل گزاري در مقابل رايت حتي الامكان مقاوت كند من فكر مي كنم را هه ائي وجود دارد ولي با همه cd rom ها كار نمي كند البته در صورت موفقيت اين بهترين قفل براي cd ها خواهد بود شايد بپرسيد چگونه ؟ منتظر بمانيد وهمكاري كنيد تا در صورت گرم شدن بحث من هم نظراتم را ابراز خواهم كرد

شما منظورت استفاده از نرم افزار خاصی هست ؟

mahramasrar2
02-06-2007, 04:38
به هر نحو موجود چه سخت افزار چه نرم افزار من فعلا دارم بروي يك روش مغناطيسي كار مي كنم كه بعضي از قسمت هاي cd را مغناطيسي وغير قابل كپي مي كند اما هنوز به نتيجه مطلوب نرسيده ام در صورت رسيدن به نتيجه اطلاع خواهم داد دوستان منتظر نظرات شما هستيم

mdchicho
02-06-2007, 08:46
مغناطيسي

این که می گی یعنی چه ؟

ebi_akhi
03-06-2007, 16:54
من قفل laserlock را پیشنهاد می کنم که اصلا رایت نمی شه

mahramasrar2
05-06-2007, 04:54
لطف كنيد تلگرافي صحبت نكنيد مقداري درباره جزئيات ومحاسن ومعايب صحبت كنيد

yashar8000
09-06-2007, 13:07
با سلام خدمت دوستان یه برنامه با وی بی نوشتم که میشه فقط از طریق اتوران به فایل ها دسترسی داشت. حتی با ایزوباستر هم نمی تونه فایل ها را نشان بده. روی فایل اصلیه اتوران هم قفل تلفنی گزاشتم. که فقط روی یک سیستم نصب بشه. هرکس ادعا میکنه می تونه کرکش کنه .پیغام خصوصی بده تا یه سی دی براش بفرستم

تا حالا خیلی روی سی دی ها قفل گذاشتم . می خوام یه قفل طراحی کنم که اورجینال سی دی را چک کنه. ولی نمی دونم چی رو چک کنم که کلون نتونه شبیه سازی کنه

از این قفل تلفنی خیلی راضیم

پیشنهاد بدین تا آموزش های جالبی براتون برای حفاظت کردن از طریق اتوران بهتون بگم

hakhamanesh
09-06-2007, 13:11
ياشار جان نمونه اين قفل رو كه ايزوباستر هم نتونه ديتا ها رو نشون بده برام بفرستي ممنون ميشم.
در خصوص آموزش هم كه اگر زحمتش رو بكشي ممنون ميشيم.

mahramasrar2
10-06-2007, 09:09
ياشار جان فكر نمي كنم اينجا چيز خصوصي خاصي وجود داشته باشد لطف كنيد درخواست پيغام خصوصي نفرمائيد بلكه در صورتي كه لينكي براي استفاده عموم قرار دهيد ممنون مي شويم البته براي تشكر از شما مي توانيد تبليغات سايت يا نرم افزار هاي خود را هم در آن قرار دهيد فكر نمي كنم از نظر همه اشكالي داشته باشد مطلب دوم اينكه در صورت امكان يك اتوران چند كيلوبايتي كم حجم بسازيد ويك پوشه در كنارش وتعدادي فايل كوچك داخل آن سپس قفل گزاري را صورت دهيد وبه صورت يك image فشرده آپلود ولينك گزاري كنيد تا همگان استفاده كنند البته مي توانيد لينك سايت خود را هم ضميمه كنيد با تشكر منتظر اقدامات شما هستيم
درصورتي كه با اين روند موافق نيستيد لطف كنيد براي من نيز بفرستيد اگرچه تصور مي كنم پيشنهاد من عادلانه بود
چونكه بروي لينكي كه شما خواهيد گذاشت شايد هزاران نفر كليك كنند ودر سايت هاي بسياري پخش مي شود درحالي كه تعداد معدودي به شما ايميل مي زنند ويا درخواست نرم افزار خواهند كرد

Morteza_SOS
03-07-2007, 09:25
با سلام خدمت دوستان یه برنامه با وی بی نوشتم که میشه فقط از طریق اتوران به فایل ها دسترسی داشت. حتی با ایزوباستر هم نمی تونه فایل ها را نشان بده. روی فایل اصلیه اتوران هم قفل تلفنی گزاشتم. که فقط روی یک سیستم نصب بشه. هرکس ادعا میکنه می تونه کرکش کنه .پیغام خصوصی بده تا یه سی دی براش بفرستم

تا حالا خیلی روی سی دی ها قفل گذاشتم . می خوام یه قفل طراحی کنم که اورجینال سی دی را چک کنه. ولی نمی دونم چی رو چک کنم که کلون نتونه شبیه سازی کنه

با سلام خدمت دوست همیشگی آقا یاشار داداش پس این فایل و آموزش چی شد ؟:10:

peyman khatar
05-07-2007, 11:18
سلام
بعد از مدت ها غيبت در انجمن ها امدم يه سري بزنم
يه پروزه كلي براي محافظت از فايل هاي جانبي و اتوران رو دارم كار مي كنم
تمامي نظرات شما مي تونه در سرسخت تر شدن قفل مي تونه به من كمك كنه ...
دوستان هر كس هرچيزي كه بلده براي اين نوع قفل ها بگه ...
ممنون

DONCARLO
07-07-2007, 00:06

من به عنوان اولين كسي كه اولين تاپيك قفل شكني رو توي پي سي ورلد زد يعني ZiTaNiX پيشنهاد ميكنم روي قفل CDCOPS كار كنيم
سي دي هاي داراي اين قفل به راحتي رايت ميشه اما اتوران سي دي اورجينال رو ميخواد.
حالا سي دي چي رو چك ميكنه كه ميفهمه اورجينال نيست؟
الان ميگم
ببينيد
توي 1 سانتي متر از سي دي ميشه 1 مگ يا 100 مگ اطلاعات ذخيره كرد ( مثلا)
سي دي كاپس مياد چي كار ميكنه؟
مياد ميگه كه آقا جون تو ميليمتر اول 10 مگ تو ميلي متر بعدي 5 مگ تو بعدي 20 مگ و الي اخر سي دي رو رايت كن.
اين برنامه ريزي رو تو اتوران هم ذخيره ميكنه.
بعد رايت مي كنه و سي دي اورجينال مياد بالا.
اما وقتي رايت ميشه چون موقع خوندن برنامه ها نميتونن اين حركت رو تشخيص بدن و يكسره سي دي رو ميخونن و رايت ميكنن سي دي ارور ميده.
روش هاي شكستنش اينه كه يا توي اين داپليكيور هاي 140 ميليوني سكتور به سكتور رايت بشه يا اينكه فايل اتوران كرك بشه كه كرك كردنش كار هر كسي نيست.
رو اين كار كنيم به نتيجه ميرسيم.
نمونه اين قفل الان روي سي دي هاي موزشي فتوشاپ 10 پرند موجوده.

m-alpha
09-07-2007, 19:46
سلام من از روش شما كاملاً حمايت مي كنم . چون من روش هاي بسياري رو مانند copy killer ، TZ exe ، Tz copy ، Cd protector و تعداد زيادي برنامه ديگه رو امتحان كردم و ديديم كه هيچ كدوم چندان به درد نمي خوره چون هر چند كه سي دي كه ساختم با clone كپي نمي شه يا خيلي سخت كپي مي شه ولي همچنان كندي سي دي و اجرا نشدن در دستگاه هاي مختلف وجود دارد . اما در مورد قفل cdcops هم بگم كه قفل سي دي دهخدا هم از اين نوع است ولي همين طور كه مي دونيد نسخه قفل شكسته اون تو بازار پره . شايد يه راه آسون تر براي كراك اون وجود داشته باشه.

در ضمن لطفاً لينك دانلود و آموزش اين برنامه رو در تاپيك قرار بديد. ( البته از سازنده تاپيك عذر مي خوام كه درباره روش ايشون حرفي نزدم دليل اون هم اينه كه قفل هاي مغناطيسي مشكل اجرا در دستگاه هاي مختلف رو دارند)

در مورد قفل تلفني هم بگم كه كافيه آقا ياشار تو اينترنت يه سرچ كوچيك براي كراك اون بكنه كه ببينه همه قفل هاي تلفني حتي قفل colock هم كه سازندش خيلي بهش افتخار مي كنه كراكش تو اينترنت هست.

mahramasrar2
10-07-2007, 04:38
بچه ها فراموش نكنيد كه هدف از ايجاد اين تاپيك قفل گزاري بروي اتوران وفايل هاي مهم است نه كل سي دي !!!
وعلي الخصوص اتوران كه پس از رايت بالا نيايد

پس لطف كنيد ودر اين رابطه اظهار نظر كنيد

راستي كسي مي دونه كه cdshield كه بروي اتوران قفل ميزاره كرك نياز داره يا نه؟

DONCARLO
10-07-2007, 23:16
بچه ها فراموش نكنيد كه هدف از ايجاد اين تاپيك قفل گزاري بروي اتوران وفايل هاي مهم است نه كل سي دي !!!
وعلي الخصوص اتوران كه پس از رايت بالا نيايد

پس لطف كنيد ودر اين رابطه اظهار نظر كنيد

فكر ميكنم اين كار رو CDCops ميكنه
اتوران بعد از رايت بالا نمياد
2 نوع داره
يه نوعش سريال تعريف ميكنه
يه نوعش بدون سريال كار ميكنه
بدون سريالش خيلي خفن تره
:46:

mahramasrar2
11-07-2007, 06:26
شما cdcops رو داري؟

اگه داري من خريدارم!!!

اما اگه نداري بحث درباره اش بي فايده است

DONCARLO
12-07-2007, 00:20
قيمت قفل 26 ميليون تومانه
پس اينايي كه رو سي دي هاشون ميزارن از كجا ميارن؟
حتما پيدا ميشه
بهتره بگرديم
اين سايت اصلي برنامه هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hakhamanesh
15-07-2007, 11:39
قيمت قفل 26 ميليون تومانه
پس اينايي كه رو سي دي هاشون ميزارن از كجا ميارن؟
حتما پيدا ميشه
بهتره بگرديم
اين سايت اصلي برنامه هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا كجا 26 ميليونه؟2500 دلاره
تازه با 500 هزار تومان هم ميتونيد با سيدي كاپس رو سيدي هاتون قفل بزاريد.

DONCARLO
16-07-2007, 01:17
آقا شرمنده منظورم 26 ميليون ريال بود !
نسخه Free نداره مثلا؟
الان تمام كساني كه اين قفل رو ميذارن پول دادن؟

persiankitty
16-07-2007, 04:42
مياد ميگه كه آقا جون تو ميليمتر اول 10 مگ تو ميلي متر بعدي 5 مگ تو بعدي 20 مگ و الي اخر سي دي رو رايت كن.

چگالي ديتاي روي سي دي در همه نقاط يكسان است. براي اينكه هميشه مقدار ثابتي ديتا از زير لنز عبور كند سرعت موتور درايو كم و زياد مي شود. يعني سرعت زاويه اي يكسان در تمام مدت خواندن سي دي . بنابراين تئوري شما بر فرض هم كه درست باشد ، اما سي دي هاي توليد شده توسط درايوها قابل خواندن نخواهد بود.

mahramasrar2
16-07-2007, 06:26
بچه ها تا به حال كسي چيزي درباره قفل مغناطيسي شنيده؟

من درست جريان رو نمي دونم ولي به ظاهر براي قفل گزاري بروي قسمت هاي خاصي از سي دي مثل بوت ويا اتوران كاربرد داره ضمنا سي دي مادر كه بايد به عنوان سورس كار استفاده بشه بايد فلزي باشه !!!!
قفل هم بوسيله آهن رباهاي قوي و درحين چرخش سريع سي دي فلزي حول يك محور صورت ميگيره نتيجه اينكه اطلاعات با وجود انتقال بروي سي دي پليمري يا همون معمولي به هيچ عنوان قابل بازسازي نيست وچون شبيه نيستند اتوران بالا نمي آيد

نكته آخر اينكه سي دي فلزي را مي توان از طريق ديسك هاي داخلي هارد هاي مستعمل به وجود آورد
وبراي فرمت آن به حجم 700 مگابايت هم با نرم افزار هاي جانبي nero يا incd مي توانيد اقدام كنيد

البته اطلاعات من در حد همين چند خط شنيده است ولي خودم سي دي كه بدين روش قفل گزاري شده بود را ديده ام وحتي يكي از دوستان از من خواست قفلش را بشكنم ولي پس از چند روز كار و با به كار بردن هر آنچه داشتم وبكار گيري تمامي ورژن هاي قديم وجديد برنامه هاي معروف ناموفق بودم

hakhamanesh
16-07-2007, 08:57
بچه ها تا به حال كسي چيزي درباره قفل مغناطيسي شنيده؟

من درست جريان رو نمي دونم ولي به ظاهر براي قفل گزاري بروي قسمت هاي خاصي از سي دي مثل بوت ويا اتوران كاربرد داره ضمنا سي دي مادر كه بايد به عنوان سورس كار استفاده بشه بايد فلزي باشه !!!!
قفل هم بوسيله آهن رباهاي قوي و درحين چرخش سريع سي دي فلزي حول يك محور صورت ميگيره نتيجه اينكه اطلاعات با وجود انتقال بروي سي دي پليمري يا همون معمولي به هيچ عنوان قابل بازسازي نيست وچون شبيه نيستند اتوران بالا نمي آيد

نكته آخر اينكه سي دي فلزي را مي توان از طريق ديسك هاي داخلي هارد هاي مستعمل به وجود آورد
وبراي فرمت آن به حجم 700 مگابايت هم با نرم افزار هاي جانبي nero يا incd مي توانيد اقدام كنيد

البته اطلاعات من در حد همين چند خط شنيده است ولي خودم سي دي كه بدين روش قفل گزاري شده بود را ديده ام وحتي يكي از دوستان از من خواست قفلش را بشكنم ولي پس از چند روز كار و با به كار بردن هر آنچه داشتم وبكار گيري تمامي ورژن هاي قديم وجديد برنامه هاي معروف ناموفق بودم
سي دي فلزي !!!!!
اون وقت اين سي دي فلزي رو چه سي دي رامي ميخواد بخونه؟؟؟؟؟

Soda
26-07-2007, 09:53
تاپيك پاك سازي شد ...

mahramasrar2
09-11-2007, 14:00
Cd فلزي را قرار نيست به بازار بدهيد بايد اطلاعات را از طريق هد هارد مجددا بازخواني كنيد وسپس بروي پليمر رايت كنيد همين اما موضوع اينجاست چگونه مي توان محوري ساخت كه بدون ورود گرد وخاك به داخل هارد آهن ربا را بروي خود ودر يك نقطه ثابت نگاه دارد؟