PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش IRC

double_n
08-08-2005, 11:48
دوستا عزیز هرکدوم بتونن کمک کنن ممنون می شم .

من آموزش کامل در مورد BotNet و IRC می خوام .
اگه لینکی - اسم کتابی - هرچی در این مورد میدونید حالا حتی یه ذره باشه یه دنیا ممنون میشم . :wink:

sa3er
08-08-2005, 12:07
سلام؛
آموزش کامل اونم به زبان فارسی!؟
تا اونجايی که بنده اطلاع دارم ما تو ایران حتی یه دونه هم IRC Server نداریم حالا چه برسه به آموزش کاملش.

اینو دیدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهر حال bookmark های من در رابطه با IRC خدمت شما... همه به زبان انگلیسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد اون یکی هم یه سرچ کنید....فكر كنم يه IRC Network باشه....
وقت بخير.

double_n
08-08-2005, 12:30
sa3er, ممنون از جوابت .
من آموزش به زبان انگلیسی هم باشه مشکلی ندارم و میدونم که چنین کتابهایبه زبان فارسی نیست .
منظورمم کتاب و یا مطالب انگلیسی هستش . :wink:
عزیز مطلب در مورد طریقه استفاده BotNetها در IRC میخوام . من در این مورد بیل میرم . . .
یعنی هیچی حالیم نیست :arrow:

ممنون

sa3er
08-08-2005, 12:52
سلام؛
BotNet ها در واقع یه جور irc scripts هستند... معمولا اهداف مخربی دارند!
مراجعه به:

DCC Autoaway v1.1
ActiveChan 1.0
...

فعلا؛

double_n
08-08-2005, 13:06
خیلی خیلی ازت ممنونم .
یه نرم افزار هم برای مخفی کردن هویت در اینترنت بهم معرفی می کنی . - البته بهترینش که خودتون امتحان کردید -

ممنون :arrow:

sa3er
09-08-2005, 10:28
سلام؛
خواهش می شود؛

اصولا بحث مخفی کردن هويت و fake کردن ip یه خورده گسترده ست... روش ها:
- از یه ------ سرور تر جیحا از نوع high anonymity استفاده کنید
- با استفاده از BNC یعنی همون Bouncer
- شیوه Tunneling
- و یا استفاده از یک shell account که البته متاسفانه یا خوشبختانه هنوز در ایران رایج نیست.

نرافزار در این زمینه زیاد هست ولی چند تا رو هم بچه ها تو انجمنهای نرافزار معرفی و در موردشون بحث کردند هم بنده اينا رو می شناسم:

با استفاده از proxy
AnalogX Proxy
Anonymity 4 Proxy
AntiFirewall
Steganos Internet Anonym PRO
و ...

با استفاده از شیوه BNC
ProBNC
WinBNC
و....

با استفاده از Tunneling
و...

shell account هم که خریدنی هست....
برای یافتن نرافزارهای مربوطه یک سرچ در google کافیست.

وقت بخير.

double_n
09-08-2005, 12:01
ممنون - دوست خوبم :arrow:
اگه بازم مشکلی بود مزاحم شما خواهم شد . :wink:

double_n
03-09-2005, 22:56
مجموعه زیر رو خودم جمع آوری کردم و معمولا به درد کسانی میخوره که مثل خودم به دنبال مبحث های بالا باشند :

موفق و لینوکسی باشید :wink:

AveCina
03-09-2005, 23:17
یه نکته ! آرشیوی که تهیه کردی دارای پسورده !

من همش میگم برین کانتر بازی کنید همه چیتون خوب میشه ! تقریبا 2 سال پیش با IRC تو یکی از سایت های کانتر آشنا شدم ! البته اون موقع فکر میکردم یه چور فحش خارجیه :mrgreen: :mrgreen:

double_n
04-09-2005, 20:37
AveCina جون شرمنده اصلا یادم نبود که پسورد رو هم بنویسم :mrgreen: :mrgreen:

pass:nbsfucker

شرمنده - چشم حتما هم میرم کانتر بازی میکنم :wink:
ولی این فقط آشنایی با IRC نیست بلکه در مورد اسکریپت نویسی و چیزای دیگه هست ضمنا 4 تا RFC هم در مورد همین توش هست که بدرد اونایی میخوره که میخوان یه ارتش از Bot برای حمله به سرورها جمع کنند . یه چیزی مثل کار داش کوسه خودمون تو Yahoo هستش منتها این با مردم کار نداره بلکه با سرورها سروکار داره
:wink: :wink: :wink:

البته هنوزم مطلب دارم ولی این یکی ها رو اگه شد میخوام ترجمه کرده در اختیار همه بگذارم

لینوکسی باشید :wink:

AveCina
04-09-2005, 23:46
شانسو میبینی ؟
اینارو امتحان کردم :
nbs_fucker
NBS_FUCKER

!

عجب مجموعه ای بود ! اولش هم که آدمو تهدید میکردی ! :mrgreen:

locked account
05-09-2005, 00:28
nbsfucker جان دستت درد نكنه ايول :shock: :shock: :shock: ميگم بقيه اش رو هم بزار حالا ترجمه نكردي هم نكردي فداي سرت تو فقط بزار. خدانگرت داره تا بازم از اينا براي ما بزاري :mrgreen: :mrgreen: . دستت درد نكنه

double_n
05-09-2005, 16:30
عجب مجموعه ای بود ! اولش هم که آدمو تهدید میکردی ! :mrgreen:

این تهدیدش تقصیر بازی کانتره :wink:
خودتون معرفی کردین من عذرم موجه :mrgreen:

locked account چشم حالا یه کمی زوده :arrow:

مجموعه بعدی در مورد ویروس نویسی حرفه ایه :wink: :twisted: :twisted:

sajadirc
17-10-2013, 22:23
سلام اگه با کامپیوتر هستی از این لینک استفاده کن بعد که نرم افزار دانلود شد نصب کن بعد اجرا کن اونجا اسمو به زبان خارجی وارد کنید و وارد سرور ای ار اس چت ایرانی شوید بزرگ ترین سرور هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به همین سادگی بنده هم یکی از ادمینای اونجا به نام جن ام موفق باشید.در ضمن اگه با موبایل هستید از اینجا نرم افزارو دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود که شد یکم درد سر داره باید بعد اینکه نصب کردید پروفایل بسازید اونجا تو پروفایل نیم اسم خودتون و تو ریل نیم و ایدنت نیم نام خودتونو وارد کرده و متصل به بزرگ ترین سرور ایرانی میشوید برای راهنمایی بیشتر بهم ایمیل بزنید sajad.jen@gmail.com موفق باشید.

sajadirc
17-10-2013, 22:26
سلام اگه با کامپیوتر هستی از این لینک استفاده کن بعد که نرم افزار دانلود شد نصب کن بعد اجرا کن اونجا اسمو به زبان خارجی وارد کنید و وارد سرور ای ار اس چت ایرانی شوید بزرگ ترین سرور هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همین سادگی بنده هم یکی از ادمینای اونجا به نام جن ام موفق باشید.در ضمن اگه با موبایل هستید از اینجا نرم افزارو دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود که شد یکم درد سر داره باید بعد اینکه نصب کردید پروفایل بسازید اونجا تو پروفایل نیم اسم خودتون و تو ریل نیم و ایدنت نیم نام خودتونو وارد کرده و متصل به بزرگ ترین سرور ایرانی میشوید برای راهنمایی بیشتر بهم ایمیل بزنید sajad.jen@gmail.com موفق باشید.

sajadirc
17-10-2013, 22:33
سلام اگه با کامپیوتر هستی از این لینک استفاده کن بعد که نرم افزار دانلود شد نصب کن بعد اجرا کن اونجا اسمو به زبان خارجی وارد کنید و وارد سرور ای ار اس چت ایرانی شوید بزرگ ترین سرور هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همین سادگی بنده هم یکی از ادمینای اونجا به نام جن ام موفق باشید.در ضمن اگه با موبایل هستید از اینجا نرم افزارو دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود که شد یکم درد سر داره باید بعد اینکه نصب کردید پروفایل بسازید اونجا تو پروفایل نیم اسم خودتون و تو ریل نیم و ایدنت نیم نام خودتونو وارد کرده و متصل به بزرگ ترین سرور ایرانی میشوید برای راهنمایی بیشتر بهم ایمیل بزنید sajad.jen@gmail.com موفق باشید.

sajadirc
17-10-2013, 22:34
سلام؛
آموزش کامل اونم به زبان فارسی!؟
تا اونجايی که بنده اطلاع دارم ما تو ایران حتی یه دونه هم IRC Server نداریم حالا چه برسه به آموزش کاملش.

اینو دیدید:

بهر حال bookmark های من در رابطه با IRC خدمت شما... همه به زبان انگلیسی:

در مورد اون یکی هم یه سرچ کنید....فكر كنم يه IRC Network باشه....
وقت بخير.