PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسل و Mci حق عرضه خدمات مبتنی بر 3g ندارن

armanleila
25-05-2007, 03:09
ایرانسل و MCI حق عرضه خدمات مبتنی بر 3G ندارند :18:

فناوران - به جهت حفظ فضاي تجاري اپراتور سوم، به اپراتورهاي اول و دوم اجازه ورود به نسل سوم تلفن‌همراه داده نخواهد شد.

لطف‌ا... سبوحي، معاون تنظيم و صدور مجوز سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اين مطلب گفت: يكي از وظايف رگولاتور تنظيم بازار از طريق وضع قوانيني است كه قادر به حفظ سهم اپراتورها در بازار باشد.

وي افزود: به همين منظور و باتوجه به بررسي‌هاي انجام شده تصميم داريم تا براي حفظ وضعيت بازار اپراتور سوم در يك مدت زمان خاص از ورود اپراتور اول و دوم براي ارايه سرويس‌‌هاي نسل سوم تلفن‌همراه جلوگيري ‌كنيم.

وي خاطرنشان كرد: اين موضوع مقطعي بوده و رگولاتور فقط درجهت قوت گرفتن و شكل‌گيري اپراتور سوم در بازار تلفن‌همراه اين قانون را اجرا مي‌كند.

وي با بيان اينكه اپراتورهاي اول و دوم تنها مي‌توانند به ارايه سرويس‌هاي نسل 75/2 تلفن‌همراه در ايران بپردازند، گفت : باند فركانسي كه به اپراتور سوم اختصاص مي‌يابد باند اختصاصي ويژه‌اي است به طوري كه اين اپراتور بتواند تمامي سرويس‌هاي نسل سوم تلفن‌همراه را در ايران ارايه كند.

سبوحي در پاسخ به اين سوال كه آيا تاكنون ميزان مشتركان اپراتور اول در پروانه‌اي كه رگولاتور در حال تدوين آن است تعيين شده، گفت: تاكنون در اين مورد بررسي خاصي انجام نشده است.

وي افزود: البته از شركت ارتباطات سيار خواسته‌ايم مستندات مربوط به تعهدات اپراتور دولتي را تا پايان برنامه پنج‌ساله چهارم به سازمان تنظيم مقررات ارايه كند.

وي تصريح كرد: همچنين از اپراتور اول خواسته شده تا پيش‌بيني و چشم‌اندازي كلي از پتانسيل‌ها و وضعيت بازار طي سال‌هاي برنامه پنجم توسعه را همراه با طرح تجاري خود به رگولاتوري ارايه دهد.

معاون تنظيم وصدور مجوز سازمان رگولاتوري عنوان كرد: طبق مذاكرات انجام شده شركت ارتباطات سيار در حال تهيه موارد خواسته شده است و تاكنون هيچ مستنداتي به رگولاتور ارايه نكرده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emprator_kochak
25-05-2007, 18:03
اپراتور اول شاید بهش اجازه ندن چون تو Gprs سش مونده اما ایرانسل نه !

TheMohammad
25-05-2007, 18:08
احتمالا اینم فیلم جدیدشون هست. یه اپراتور میخوان بیارن که 3g با سرعت 128 کیلوبیت بده !!!!!!!!!
تماس های ویدئویی که باعث خراب شدن جوانان میشه، پس باید فیلتر بشه

my_consort_is_my_life
27-05-2007, 14:10
تماس های ویدئویی که باعث خراب شدن جوانان میشه، پس باید فیلتر بشه

چقدر ما ایرانی ها بدبینیم
نمی دونم چی بگم اما خوش به حال اونی که مسیحیه وبا آرامش زندگی می کنه واز این همه حرف وحدیث وبدبینی ها به دوره واقعا خوش به حالشون.
قبطه نمی خورم اما همیشه آرزوم این بود مردم مملکتم وحتی خودم بدبین نبودیم.:41:

Lovelyman
27-05-2007, 14:26
من نمي دونم شركت ارتباطات سيار قبل عيد گفت تا اواخر خرداد gprs و mms راه اندازي مكنه حالا اينا رو ميگه بقول اون دوستمونم اگرم بزارن داير شه يه عده آخوند به خاطر سو استفاده ي عده اي جمعش ميكنن!

ramyar.v
27-05-2007, 14:42
بچه ها شاید اینجا جاش نباشه
ولی شرمنده که می پرسم
من سیم کارتم قبلا ir-tci بود
بعدیه بار سوخت رفتم جدید گرفتم حالا شده ir-mci
ایا اینا با هم فرق میکنن؟
اگه اره کدومشون بهتره؟

TheMohammad
27-05-2007, 21:46
بچه ها شاید اینجا جاش نباشه
ولی شرمنده که می پرسم