PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك درباره ارسال sms از اينترنت بدون افتادن شماره

alenkita
24-05-2007, 22:16
از دوستان كسي سايتي ميشناسه كه بدون افتادن شماره بشه sms فرستاد؟
البته سايت smscity و parsonline نباشه كه كارنميدن

Balrog
24-05-2007, 23:16
اگه اكانت بيپ رو داشته باشى فكر كنم بشه! برو به beep.ir!

alenkita
25-05-2007, 00:10
بابا مجاني ميخوام

iman_s
25-05-2007, 04:04
با همون SMScity میشه.من کلی با این سایت رفیقامو سرکار میزارم.مثلا به جای شماره مینویسم IRTCI و میگم به خط شما به دلیل مزاحمت اخطار داده میشه. فقط با این کار چیزی حدود 10 تا Credit ازت کم میشه.وقتی تو سایت عضو شده و کردیت زیاد داشتی از سمت راست روی لینک Anonymous کلیک کن تا صفحه ارسال SMS بدون نام بیاد. در قسمت Owen Sender متن یا کلمه ای که میخوای به جای شمارت بیفته بنویس و اگه چیزی ننویسی به جای شماره اسم سایت میفته.
اینم لینک ثبت نام: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Balrog
25-05-2007, 15:03
تو فرم عضويت SMScity، شماره‌اى كه وارد مى‌كنيم بايد با 0 شروع بشه؟ مثلا 912 درسته يا 0912؟
قسمت Phone: Prepaid / Contract مربوط به چيه؟ كدوم رو انتخاب كنيم؟

AliROCK
25-05-2007, 15:07
sms ها روی سرورشون ذخیره میشه؟

alenkita
26-05-2007, 00:09
آخه smscity ميگه فقط بين ساعت 6 تا7 شب ميتوني sms بدي

iman_s
26-05-2007, 01:49
آخه smscity ميگه فقط بين ساعت 6 تا7 شب ميتوني sms بدي
اینی که شما میگی SMS مجانی هستش یعنی از اعتبار شما کم نمیشه و محدودیت داره در ضمن با این روش شمارت میفته.همون کاری که من بالاتر گفتم بکن صددرصد جواب میده.

Balrog
26-05-2007, 01:50
اى بابا، كجايى iman_s؟!

iman_s
26-05-2007, 01:59
تو فرم عضويت SMScity، شماره‌اى كه وارد مى‌كنيم بايد با 0 شروع بشه؟ مثلا 912 درسته يا 0912؟
قسمت Phone: Prepaid / Contract مربوط به چيه؟ كدوم رو انتخاب كنيم؟
چون قبلش کد ایران رو میزاره(98+) دیگه نیازی به وارد کردن 0 نداره. اون قسمت دوم هم میپرسه موبایل شما اعتباریه یا ثابت.

iman_s
26-05-2007, 02:11
sms ها روی سرورشون ذخیره میشه؟
بله. شما میتونید از قسمت History اس ام اس های ارسالیتونو ببینید .البته پس از 10 روز پاک میشه.
اینم توضیح سایت: History-items are being removed after 10 days automatically!

Balrog
26-05-2007, 02:20
iman_s جان ممنون به خاطر معرفى اين سايت جالب! من عضو شدم و برام SMS هم اومد. اگه در مورد Credit هم يه توضيحى بدى، ديگه چيزى نمى‌مونه.

sharbat_85
26-05-2007, 15:38
از دوستان كسي سايتي ميشناسه كه بدون افتادن شماره بشه sms فرستاد؟
البته سايت smscity و parsonline نباشه كه كارنميدن

يه سايت سراغ دارم كه شماره نمي افته اما چهار تا بيشتر نمي فرسته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_s
27-05-2007, 01:58
iman_s جان ممنون به خاطر معرفى اين سايت جالب! من عضو شدم و برام SMS هم اومد. اگه در مورد Credit هم يه توضيحى بدى، ديگه چيزى نمى‌مونه.
وقتی شما توی سایت عضو میشین بهتون 20 تا کردیت(اعتبار)میدن.حالا کردیت به چه دردی میخوره؟
وقتی شما میخوای مسیج بزنی(نه از نوع Free که فقط تو ساعاتی از شبانه روز اونم به تعداد محدود میشه زد) ازت اعتبار کم میشه.مثلا برای هر SMS دو اعتبار ازت کم میشه(اینو دقیق نمیدونم که چند تا کم میشه).اگه بخوای آخر مسیجها تبلیغ سایت نیاد 2 تا دیگه هم کم میشه.اگه بخوای شمارت نیفته 5 تا کم میشه.اگه بخوای به جای شمارت یه کلمه یا اسم بیفته علاوه بر 5تای قبلی 2 تا دیگه هم کم میشه.اگه بخوای یک کپی از SMS به ایمیلت ارسال بشه یک اعتبار کم میشه.
حالا اگه بخوای یک مسیج بزنی که آخرش تبلیغ سایت نباشه و به جای شماره مثلا اسم خودت بیفته چیزی حدود 10-15 تا اعتبار ازت کم میشه.
چگون میشه کردیت اضافه کرد؟
1- استفاده از گزینه Email Friends که به ایمیلهایی که شما میدی تبلیغ سایت ارسال میشه و بسته به اینکه کسی از طریق همون ایمیل عضو سایت بشه بهت 50 تا کردیت اضافه میشه.
2- استفتده از Personal Link که اینم شبیه همون ایمیل میمونه فق با این تفاوت که شما لینکی که سایت بهتون میده رو توی سایت یا وبلاگ خودتون یا جاهای دیگه مثل همین انجمنها قرار میدین.بعد هرکسی از طریق لینک شما عضو شد 50 تا کردیت بهتون اضافه میشه.
حالا شما هم میتونید لینک خودتونو از قسمت Personal Link پیدا کنید و به دوستانتون بفرستید یا در جاهای دیگه بزارید.وقتی اعتبارتون زیاد شد دیگه با خیال راحت SMS بزنید.