PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي كه كانكشن Adsl رو به محض بالا آمدن كامپيوتر اتوماتيك كانكت كنه

mrmostafa
24-05-2007, 00:11
سلام خسته نباشيد
من كانكشن adsl كه درست كردم جايي براي كانكت شدن اتوماتيك ندار ه هر وقت ويندوز بالا ميادش بايد دستي كانكت كنم ! ميخواستم ببينم برنامه اي هستش در اين رابطه ؟!!! ممنونم

behz@d
24-05-2007, 01:30
من که از روی cd مودم اطلاعات isp و...رو میدم فقط یکبار . همیشه online هستم مگه مودمو خاموش کنم

mrmostafa
24-05-2007, 12:38
مودم من ZTE XZDSL 831 هستش ethernet هستش و جايي نداره رو خودش ست كنم براي همين دنبال برنامه هستم

golmohammadi
24-05-2007, 23:51
Adsl هم مگه كانكشن ميخواد ؟
مودم من خودش اي پي اتوماتيك توليد ميكنه و قبل از بالا اومدن ويندوز اينترنت وصله

marco250
25-05-2007, 00:15
اگه مودم ADSL را بوسیله پورت Ethernetبه کامپیوترت وصل کنی , مشکلت حل می شه :46:

mrmostafa
25-05-2007, 18:45
اگه مودم ADSL را بوسیله پورت Ethernetبه کامپیوترت وصل کنی , مشکلت حل می شه :46:

الان براي من ethernet هستش زدم به كارت شبكه كارت شبكه هم dlink 386 هستش ولي اتوماتيك كانكت نميشه مودم نداره همچين مزيتي

Oracle_Eldorado
25-05-2007, 18:55
دوست عزیز .
این اینترنت یکی از مزایاش همینه .
وقتی کامپیوتر روشن میشه خود به خود کانتک میشه .

Payan
25-05-2007, 19:34
Adsl هم مگه كانكشن ميخواد ؟
مودم من خودش اي پي اتوماتيك توليد ميكنه و قبل از بالا اومدن ويندوز اينترنت وصله
تاييد مي شه

mrmostafa
25-05-2007, 19:45
حالا من بايد چيكار كنم يه راهي بگين خوب يا تنظيمات رو ياد بدين تو كانشن هم تنظيمات زياد داره

H A M E D
25-05-2007, 20:07
ببخشيد يعني شما در حال حاضر چجوري كانكت ميشي؟ يوزر و پسورد ميزني؟!

Blue Ray
25-05-2007, 20:19
این موضوع کانکشن adsl صحت داره و بستگی به تنظیمات مدم داره.
من قبلا که adsl میگرفتم مدممو طوری تنظیم می کردن که احتیاج به کانکشن داشت.یک کانکشن boardband که یوزر و پس میگیره و فیلد تلفن دیگه نداره(تنها فرقش با دایل آپ همینه).
اما الان آسیاتک مدممو طوری تنظیم کرده که با بالا اومدن ویندوز و وصل شدن شبکه اینترنتمم کانکت میشه.هیچ وقتم دی سی نمیشه(البته نمی دونم این موضوع DC نشدن مربوط به قضیه کانکشنه یا نه)
من این تنظیمو بلد نیستم ولی مطمئنم وجود داره(حالا یا تو ویندوزه یا تو config مدم)چون آسیاتک به هم گفت اون شرکت قبلی بلد نبوده مدمتو درست تنظیم کنه .
مدم من:planet ethernet

mrmostafa
26-05-2007, 07:45
ببخشيد يعني شما در حال حاضر چجوري كانكت ميشي؟ يوزر و پسورد ميزني؟!

وقتي ويندوز مياد بالا رو كانكشن كليك ميكنم خودش وصل ميشه چون user , pass ذخيره شده هستش

mrmostafa
26-05-2007, 07:46
این موضوع کانکشن adsl صحت داره و بستگی به تنظیمات مدم داره.
من قبلا که adsl میگرفتم مدممو طوری تنظیم می کردن که احتیاج به کانکشن داشت.یک کانکشن boardband که یوزر و پس میگیره و فیلد تلفن دیگه نداره(تنها فرقش با دایل آپ همینه).
اما الان آسیاتک مدممو طوری تنظیم کرده که با بالا اومدن ویندوز و وصل شدن شبکه اینترنتمم کانکت میشه.هیچ وقتم دی سی نمیشه(البته نمی دونم این موضوع DC نشدن مربوط به قضیه کانکشنه یا نه)
من این تنظیمو بلد نیستم ولی مطمئنم وجود داره(حالا یا تو ویندوزه یا تو config مدم)چون آسیاتک به هم گفت اون شرکت قبلی بلد نبوده مدمتو درست تنظیم کنه .
مدم من:planet ethernet

شما ميتوني از تنظيمات كانكشن ويندوز عكس بگيري بزاري؟!!! مودم من ethernet هستش نه سي دي داره و نه چيزه خاصي

H@mid-Vista
26-05-2007, 15:27
فقط كافي هست روي كانكشني كه ساختي رايت كليك كني و پس از انتخاب پروپرتيز در تب شيت دوم گزينه Include Windows Logon Domain  رو انتخاب كني
هر بار كه وارد ويندوز بشي وصل ميشه
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; }

mrmostafa
26-05-2007, 20:54
فقط كافي هست روي كانكشني كه ساختي رايت كليك كني و پس از انتخاب پروپرتيز در تب شيت دوم گزينه Include Windows Logon Domain  رو انتخاب كني
هر بار كه وارد ويندوز بشي وصل ميشه
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Tahoma; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; }

اين كار رو هم انجام دادم فايده نداره ايني كه شما گفتي پايين يوزر وپسورد كانشن يه domain هم مياره كه براي شبكه هستش

Blue Ray
27-05-2007, 00:50
شما ميتوني از تنظيمات كانكشن ويندوز عكس بگيري بزاري؟!!! مودم من ethernet هستش نه سي دي داره و نه چيزه خاصي

ربطی به تنظیمات ویندوز نداره.
من از شرکت adsl سوال کردم گفتن تو قسمت config مدم قسمت mode رو باید bridge بزاری.
مدم شما حتما رو routing کانفیگ شده.
البته من خودم که این کارو کردم بعدش دیگه مدمم نتونست ip بسازه.ولی می دونم راهش همینه اما من لابد یه جیزی رو اشتباه تنظیم کردم که بعدش مشکل ip پیدا کردم.
شما هم قبل از این که به مدمت دست بزنی از شرکتی که اشتراک گرفتی حتما سوال کن.

mrmostafa
27-05-2007, 00:58
ربطی به تنظیمات ویندوز نداره.
من از شرکت adsl سوال کردم گفتن تو قسمت config مدم قسمت mode رو باید bridge بزاری.
مدم شما حتما رو routing کانفیگ شده.
البته من خودم که این کارو کردم بعدش دیگه مدمم نتونست ip بسازه.ولی می دونم راهش همینه اما من لابد یه جیزی رو اشتباه تنظیم کردم که بعدش مشکل ip پیدا کردم.
شما هم قبل از این که به مدمت دست بزنی از شرکتی که اشتراک گرفتی حتما سوال کن.

من ip مودم رو تو اينترنت اكسپلولر زدم بعد يوزر و پسورد خواستش بعد رفت تو يسيري تنظيمات بعد apllayكردم Ip رو قبول نكردش بعد من يه ip ديگه دادم درست شدش ولي اتوماتيك وصل بشه پيدا نكردم بايد ور برم .

Blue Ray
27-05-2007, 01:05
من ip مودم رو تو اينترنت اكسپلولر زدم بعد يوزر و پسورد خواستش بعد رفت تو يسيري تنظيمات بعد apllayكردم Ip رو قبول نكردش بعد من يه ip ديگه دادم درست شدش ولي اتوماتيك وصل بشه پيدا نكردم بايد ور برم .

خوب این تنظیماتی که من گفتم تو همین قسمته که شما رفتی .
البته باید بلد باشی.
یه سوال کوچیک از خدمات فنی isp مشکلتو حل میکنه.
همین قضیه bridge رو بگی خودشون می فهمن.

pedram_ashena
27-05-2007, 01:07
1-كنترل پنل
2-اينترنت اپشن
3-Connections
4-Always dial my default c onnection
5-كانكشن adsl را ديفالت كنيد
پس از هر ريستارت اتوماتيك كانكت ميشود(البته ممكنه چيزي را جا انداخته باشم)
اگر نشد :
ديسكانكت بشويد و يه سايت را باز كنيد پنجره اي ظاهر ميشود كه نوشته دايال آپ سرويس يه تيك پايين دارد كه نوشته كانكت اتوماتيك

Blue Ray
27-05-2007, 01:13
ببخشید من برعکس گفتم.
bridge:برای داشتن کانکشن (که جون خودم دنبال این بودم اشتباهی واسه شما هم همینو گفتم)
routing:برای همیشه متصل بودن به وب بدون نیاز به کانکشن.

این راه دوستمون تو پست بالایی رو هم امتحان کنید نتیجه رو بگید لطفا.

Šepehr
27-05-2007, 06:53
1-كنترل پنل
2-اينترنت اپشن
3-Connections
4-Always dial my default c onnection
5-كانكشن adsl را ديفالت كنيد
پس از هر ريستارت اتوماتيك كانكت ميشود(البته ممكنه چيزي را جا انداخته باشم)
اگر نشد :
ديسكانكت بشويد و يه سايت را باز كنيد پنجره اي ظاهر ميشود كه نوشته دايال آپ سرويس يه تيك پايين دارد كه نوشته كانكت اتوماتيك

100 در صد تایید میشه
منم همین کارو می کنم

hesamzadeh
27-05-2007, 21:02
با عرض سلام
دوست عزیز برای این کار باید مودم را به صورت NAT کانفیگ config کنی
برای این منظور از سرویس دهنده اینترنت راهنمایی بگیر