PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد rapidshare ملعون

mx_2dar
23-05-2007, 20:48
سلام
من یه سوال در مورد rapidshare داشتم
نمی دونم برای شما هم این اتفاق افتاده یا نه
من وقتی لینک rapidshare رو می زنم not response from می ده ولی همون لینک رو با ------ سرور می زنم باز میشه
نظرتون در این مورد چیه؟
من به شخصه فکر میکنم rapidshare در زمان هایی که به سرورشون فشار میاد اولین کاری که میکنند اینکه ip ایران رو می بندند این اتفاق تو 2 یا 3 روز اخیر تشدید شده :19:

massun
24-05-2007, 00:00
سلام
من یه سوال در مورد rapidshare داشتم
نمی دونم برای شما هم این اتفاق افتاده یا نه
من وقتی لینک rapidshare رو می زنم not response from می ده ولی همون لینک رو با ------ سرور می زنم باز میشه
نظرتون در این مورد چیه؟
من به شخصه فکر میکنم rapidshare در زمان هایی که به سرورشون فشار میاد اولین کاری که میکنند اینکه ip ایران رو می بندند این اتفاق تو 2 یا 3 روز اخیر تشدید شده :19:

بعید میدونم فقط مشکلش با ایران باشه.

درضمن من تا حالا همچین مشکلی نداشتم

Tornado2800
24-05-2007, 00:13
م rapidshare در زمان هایی که به سرورشون فشار میاد اولین کاری که میکنند اینکه ip ایران رو می بندند
یعنی به نظر شما ایران این همه ترافیک روی سرور میاره نصبت به جاهای دیگه ی جهان؟

mx_2dar
27-05-2007, 11:03
یعنی به نظر شما ایران این همه ترافیک روی سرور میاره نصبت به جاهای دیگه ی جهان؟

------ سرور من برای ترکیه هستش و یه نکته اصلی اینکه اکانتم هم پریمیومه
ایران دانلودر های زیادی داره همین p30world خودمون لینک های مستقیم فیلم ها در عرض 2 روز می ترکه

J A V I D
27-05-2007, 11:07
عزيز اون مشكل مربوط به اي اس پي شماست و هيچ ربطي به رپيد شر نداره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mx_2dar
27-05-2007, 11:26
عزيز اون مشكل مربوط به اي اس پي شماست و هيچ ربطي به رپيد شر نداره !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

اگر به isp باشه چرا یه موقعه همچین صفحه باز میشه که می خواد از مونیتور بزنه بیرون
یا 3 یا 4 ساعت قطع می شه

J A V I D
27-05-2007, 11:31
اگر به isp باشه چرا یه موقعه همچین صفحه باز میشه که می خواد از مونیتور بزنه بیرون
یا 3 یا 4 ساعت قطع می شه

خوب اين صحبت شما هيچ ربطي نداره چون بعضي وقتا باز مي شه و بعضي وقتا باز نمي شه ايراد از رپيد شر باشه من خودم هم از رپيد استفاده مي كنم هيچ وقت باهاش همچين مشكلي نداشتم و خيلي هم دوسش دارم اين رپيد شر رو از امضاء م هم فكر كنم معلوم باشه !!!

من نودو هشت درصد مطمئنم ايراد از isp‌ چون يكي از دوستان منم همچين مشكلي داشت بهش پيشنهاد عوض كردن اي اس پي رو دادم مشكلش حل شد !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Tornado2800
27-05-2007, 12:23
من که از اکانت پرمیوم استفاده می کنم چنین مشکلی ندارم
;-??

Hazy
27-05-2007, 17:55
مشكل از سرور شماست!!!!!

H A M E D
27-05-2007, 18:12
به رپيدشير توهين نكنيد! من با اينكه اكانت ندارم ازش راضيم. خدا هم ازش راضي باشه...
در ضمن هيچ وقت نبوده كه رپيد باز نشه. سرورش واقعا سروره! با اين چيزا نميتركه.
چشم حسودش كور!