PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد E900:

admiral_cavandish
23-05-2007, 00:05
من به پیشنهاد یکی از دوستان اساتید تایپیک زدم تا کمکم کنین من E900بگیرم یا D900 ؟ از نظر قیافه به E900 راغب شدم . حالا می خوام بدونم غیر از دوربین تو کاراییها چقدر فرق دارن ؟
من مزایا و معایب d900 رو خوندم و می خوام در مورد E900 هم ریز بشین و همه چیرو بگین از themes و عمر باطری نسبت به D900 محدودیت نصب بازی در کدوم کمتره؟
کیفیت صدا . منوها و حتی چیزایی مثل روز وشب و کعبه و پاریس که تو D900 بهشون اشاره شده و همه چی .
خیلی ممنون /

ShahabSAMSUNG
23-05-2007, 00:13
به نظر من بهتره دونه دونه بپرسی تا هم گیج نشیم، هم چیزی از قلم نیوفته.

منو ها و اشکال گرافیکی هر دو یکی هستند که واقعاً زیباست.
بکگراند فعال رو فقط دی900 داره. نمی دونم که آیا MP3 Player توی E900 مینی مایز میشه یا نه. ولی فکر نکنم بشه که خودش خیلی محدودیته. توی دی900 مینی مایز میشه.

عمر باتری هر دو، یکی هست.

کیفیت صدا فکر کنم یه مقداری E900 بهتر باشه. چون دو تا اسپیکر داره و صدا رو بطور استریو پخش می کنه.

نصب بازی توی E900 راحت تره و همونطور که می بینی آموزش های نصبشون رو نوشتم. خودت می تونی مقایسه کنی.

دوستان دیگه هم کمک کنن تا یه مقایسه کامل از این دو گوشی داشته باشیم.

admiral_cavandish
23-05-2007, 00:20
در مورد باطری چقدر اختلاف هست ؟ صفحه نمایش E900 کوچکتره؟
من از دوستم شنیدم که مینیمایز میشه کردش در ضمن در D830 من چندروز دستم بود و مینیمایز کرده . منظورم اینه که این اشکال بزرگ احتمالا در همه مدلها برطرف شده .
اون مورد روز و شب و مکانیابی که در d900 بود در E900 هم هست ؟

ShahabSAMSUNG
23-05-2007, 00:27
خیر. مورد روز و شب فقط در دی900 امکان داره.

باتریشون بعید می دونم که اختلاف زیادی داشته باشن.

صفحه نمایش هر دو هم به یک اندازه است.

شهرام 1
26-05-2007, 10:08
کیفیت صدا فکر کنم یه مقداری E900 بهتر باشه. چون دو تا اسپیکر داره و صدا رو بطور استریو پخش می کنه.

e900 فقط یک بلندگو داره اونم درقسمت عقبه که موقع گوش دادن به موسیقی اذیت میکنه این گوشی هندزفری بلوتوث استریو راپشتیبانی میکنه که برای استفاده از آن حداقل 70 تومن باید پول داد بلندگو دراین دوگوشی ضعیف است وفقط دی 600بلندگوی قوی استریو دارد

شهرام 1
26-05-2007, 10:09
اگه موسیقی برات مهمه قید این دومدل روبزن

mr_mashmash
26-05-2007, 10:52
دوست عزیز غیر از دوربین و وجود کلیدهای تاچ اسکرین در e900 و ضخامت کمتر d900 ، هیچ تفاوت قابل تاملی بین این دوتا نیست. در مورد باتری هم خیالت راحت باشه چون انصافا خوب کار میکنه. اما تو این مدلای سامسونگ کلا پخش موسیقی تعریفی نداره ، چه با اسپیکر خود گوشی چه با هندزفری های نافرمشون که تو گوش جا نمیشن!

خوبه بعد از تجربه چند ماهه با e900 از مشکلاتش در مرور زمان بگم . اول اینکه برای تایپ اس ام اس اصلا خوش دست نیست و بعد از مدتی در تایپ سریع بعضا کلیدها خوب عمل نمیکنن ، مکانیزم کشویی گوشی نسبت به روز اول یه کمی بفهمی نفهمی خشک تر شده ، از نظر متریال و جنس خوب بوده و کیفیت ظاهری گوشی اصلا افت نکرده . تو نشان دادن عکسها کند عمل میکنه و بهمین علت تماشای عکسها کسل کننده و نارضایت بخشه ، در آخر بگم که این سیستم ویبره ی سامسونگ اعصاب منو خورد کرده چون همراه اهنگ هی غیر اورجینال گوشی عمل نمیکنه و اگر هم در حالت vib+ring بگزاری چون 3 تا ویبره میزنه عملا دیگه هیچوقت گوشی زنگ نمیخوره

ShahabSAMSUNG
26-05-2007, 15:11
پس E900 هم ویبره و زنگ همزمان نداره.
اینو نمی دونستم.
البته تک اسپیکره بودنش رو هم نمی دونستم :31:

CD-RW
27-05-2007, 08:27
دوست عزیز غیر از دوربین و وجود کلیدهای تاچ اسکرین در e900 و ضخامت کمتر d900 ، هیچ تفاوت قابل تاملی بین این دوتا نیست. در مورد باتری هم خیالت راحت باشه چون انصافا خوب کار میکنه. اما تو این مدلای سامسونگ کلا پخش موسیقی تعریفی نداره ، چه با اسپیکر خود گوشی چه با هندزفری های نافرمشون که تو گوش جا نمیشن!

خوبه بعد از تجربه چند ماهه با e900 از مشکلاتش در مرور زمان بگم . اول اینکه برای تایپ اس ام اس اصلا خوش دست نیست و بعد از مدتی در تایپ سریع بعضا کلیدها خوب عمل نمیکنن ، مکانیزم کشویی گوشی نسبت به روز اول یه کمی بفهمی نفهمی خشک تر شده ، از نظر متریال و جنس خوب بوده و کیفیت ظاهری گوشی اصلا افت نکرده . تو نشان دادن عکسها کند عمل میکنه و بهمین علت تماشای عکسها کسل کننده و نارضایت بخشه ، در آخر بگم که این سیستم ویبره ی سامسونگ اعصاب منو خورد کرده چون همراه اهنگ هی غیر اورجینال گوشی عمل نمیکنه و اگر هم در حالت vib+ring بگزاری چون 3 تا ویبره میزنه عملا دیگه هیچوقت گوشی زنگ نمیخوره

مواردی که در ساخت D900 اصلاح شده ( یا اصلا کلاس بندی شده بود )
تایپ به خاطر لمسی نبودن تغییر نمیکنه
کیفیت کشویی گوشی به مرور زمان تغییر نمیکنه .
هر آهنگی با لرزاننده کار میکنه , در پنج حالت " لرزاننده , لرزاننده سپس آهنگ , لرزاننده و آهنگ , آهنگ سپس لرزاننده و آهنگ ساده .
در مورد تماشای عکس هیچ اقدامی نکرده .
----------------
ببخشید تاپیک در مورد E900 بود

shavci
27-05-2007, 17:11
دست همه درد نکنه مطالب خیلی عالی بود .... ولی کی تفاوت دیگه هم هست واون قیمته !:3:

و چقدر بده که تو این بازار افتضاح هر روز داره قیمت ها افت پیدا می کنه ! آدم جرات خریدن نداره :25: