PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش فلش و فارسی سازی گوشی موتورولا L7

asire_eshgh
22-05-2007, 22:10
تقديم به اخوت عزيز
دوستانی که درخواست فارسی کردن موتورولا L7 را داده بودند این مطلب را کامل بخوانید.

موتورولا L7 را با برنامه RSD Lite 2.5 فلش ميكنند. که از قسمت پایین میتوانید این نرم افزار را دانلود کنید :

دانلود - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].zip) با حجم 4.9 مگابایت
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )

اگر درايورها را نداريد , بعد از آنزيپ كردن فايل دانلود شده بالا درايورها در پوشه اي به نام Moto Pcs Drivers قراردارد.

پك زبان L7 كه زبان فارسي هم شامل این مجموعه است را مي توانيد از قسمت پایین دانلود کنید.

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)- با حجم 996 کیلوبایت پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )

آموزش نحوه کار :

سيم كارت گوشي را بیرون بیاورید و گوشي را به کامپیوتر وصل کنید.

برنامه بالا را بعد از نصب باز كنيد. اگر گوشي صحیح وصل باشد در جدول پايين پنجره مشخصات گوشي را مي بينيد.

حال روي دكمه سه نقطه (...) كليك كنيد و آدرس پك زبان ( فارسی ) كه پسوند آن shx است را بدهيد و Open كنيد.

حال روي استارت كليك كنيد. منتظر باشيد كه عمليات فلش به پايان برسد. بعد از برنامه خارج بشويد و كابل را از گوشي در بياوريد.

سیم کارت را داخل گوشی قرار بدهید.

حال گوشي رو خاموش و روشن كنيد . بايد زبان جديد را در داخل گوشی ببينيد.

نکات قابل توجه :

1. این کار یک کار دلخواه است که از طرف سایت تخصصی موبایل توصیه نمی شود.2. درخواست فلش موتورولا L7 را به دلیل اینکه قابل دانلود بود در سایت قرار دادیم و فلش گوشی های دیگر به دلیل اینکه قابل دانلود نیست در سایت قرار نمی گیرد

منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GsM
23-05-2007, 00:15
سلام...
ممنون عزیز....
البته از آموزش دوست خوبمون مهراد عزیز هم می تویند استفاده کنید ( amirtad)
یا علی

JinN777
24-05-2007, 14:27
سلام. دوستان عزیز سعی کنید اگه میخواید فارسی کنید فقط از فایلهای لنگوئیج پک استفاده کنید که اکثرشون هم حدودا 3 یا 4 مگابایت هست. اگه از مونستر پک استفاده نکنید به نظر من بهتره. و برنامه ی Flash & Backup رو برای فلش کردن انتخاب کنید. از نظر من این بهتره . . . ! :5:

asire_eshgh
25-05-2007, 14:37
سلام. دوستان عزیز سعی کنید اگه میخواید فارسی کنید فقط از فایلهای لنگوئیج پک استفاده کنید که اکثرشون هم حدودا 3 یا 4 مگابایت هست. اگه از مونستر پک استفاده نکنید به نظر من بهتره. و برنامه ی Flash & Backup رو برای فلش کردن انتخاب کنید. از نظر من این بهتره . . . ! :5:

خوب یا علی دوست جدید ...
ما منتظر اموزشت هستیم

Vahid 00
28-05-2007, 13:25
سلام
ما هم منتظریم
البته با یک لنگوئج پک مناسب . چون ما که چیزی پیدا نکردیم.

Vahid 00
22-06-2007, 16:55
سلام
دوستان عزیز آموزش خوبیه.
تست شده وجواب میده . L7 دارهاامتحان کنن.

Vahid 00
22-06-2007, 17:09
سلام
دوستان عزیز آموزش خوبیه.
تست شده وجواب میده . L7 دارهاامتحان کنن.

erfani_mhadi
05-10-2007, 14:14
آقا ببخشید این آدرس هایی که نوشتید درسته؟
این ستاره ها یعنی چی؟
هیچ کدوم رو نمی تونم down کنم.

GsM
06-10-2007, 23:25
اونجوری که من تصور میکنم... این دوستمون این آموزش رو بدون منبع گذاشتن.. در حقیقت..کار خودشون نیست.نوشته های خیلی شبیه نوشته های دوست خوبم بهمن هست.

به هر حال اون ستاره های برای اینه که اون سایت اسمش اینجا ف ی ل ت ر است.

مثل پی سی موب.

armin_goooodboy
13-01-2008, 21:24
سلام
میشه واسه دانلود پک فارسی موتورولا slvr l7 یه لینک سالم بدید؟
ممنون میشم

============

مشکل حل شد
پیدا کردم
لطفا یه مدیر این پست منو پاک کنه

ممنون

Corvette
14-01-2008, 14:11
سلام
میشه واسه دانلود پک فارسی موتورولا slvr l7 یه لینک سالم بدید؟
ممنون میشم

============

مشکل حل شد
پیدا کردم
لطفا یه مدیر این پست منو پاک کنه

ممنون

بفرما دوسته عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin_goooodboy
14-01-2008, 15:54
خیلی ممنون
لطف کردین