PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز هم تحریف علیه سامسونگ (این بار توسط کلیک جام جم)

ShahabSAMSUNG
22-05-2007, 21:44
سلام دوستان،

از طرف دوست عزیزم مهیار، از طریق اس ام اس با خبر شدم که ویژه نامه کلیک روزنامه جام جم که احتمالاً خیلی هاتون باهاش آشنا هستید، گوشی P9000 سامسونگ رو با نام سونی چاپ کرده. (البته من همینقدر خبر دارم و دقیق نمی دونم)
P9000 رو هم احتمالاً همتون می شناسید.

خود مهیار خوشبختانه پی گیر شد و با روزنامه جام جم تماس گرفت و این مطلب رو عنوان کرد.
من هم امروز به امین (که در همین انجمن عضویت داره) اس ام اس زدم و گفتم تماس بگیره.
خودم هم فردا (به عنوان نماینده پارس قائم :31:) تماس خواهم گرفت و قضیه رو عنوان خواهم کرد. ضمن اینکه با پارس قائم هم در میان خواهم گذاشت.
خلاصه که آقا جنجالی به پا شده!!!

از باقی داستان هم شما رو مطلع خواهم نمود!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein_Bahal
22-05-2007, 21:55
اين هم لينك دانلود صفحه مورد نظز شما به صورت PDF :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Balrog
22-05-2007, 22:49
بابا بى‌خيال! يه اشتباهى كردن حالا! به قول اون دوستمون Take it ez!

admiral_cavandish
22-05-2007, 23:19
نه و یعنی چه که اشتباه کردن؟ اگه تو ایران نبود چطور؟ می تونستن؟ شکایت می کردن و کلی لابد باید غرامت می دادن . من اصلا نمی دونم چرا اینقدر بعضیا با این سامسونگ بدبخت بدن. در صورتی که روز بروز تو هر زمینه ای داره مطرحتر میشه . یخچال و جارو برقی و گاز و کولر تلویزیون mp4 پرینتر .cdrom.... نمیدونم هرچی بگی . ما فقط نباید تعصب الکی داشته باشیم . باور کنین من لذتی که از نصب بازی روی گوشی سامسونگ بهم دست داد نه تو نوکیا داشتم نه تو سونی . اما در مورد مطلب باید بگم جام جم همیشه به خودش می نازه که پر خواننده ترینه و خوب اشتباه در اون باید نادر باشه . البته اگر واقعا اشتباه شده خوب خیلی راحت تصحیح می تونه بکنه . اما وای به وقتی که عمد باشه . حالا یه سوال . اگه خدایی نکرده اشتباه عکس اتفاق افتاد چی میشه؟ یعنی نوکیا و یا سونی رو به اشتباه چاپ کنن سامسونگ. اه اه اه . امار خودکشی به بالاترین حدش می رسه . از دلسوزین واقعا تشکر می کنم و واقعا کمپانی سامسونگ باید به شما rewardبده . ممنونم .

mahyarSAMSUNG
23-05-2007, 19:39
واقعا من هم اعصابم خورد شد . هرچند که کار از کار گذشته و دیگه اسن محصول به نام سونی ثبت شد توی ایران .

CD-RW
24-05-2007, 08:29
هنوز یک نکته مثبت باقی مونده و اون نوشته Anycall گوشه صفحه نمایشه ( از روی PDF دیدم )
در ضمن شهاب جان ممنون بابت اطلاع رسانی به موقع , از هر طریقی که بتونی اقدام کنی کمکت میکنم

ShahabSAMSUNG
25-05-2007, 12:27
باید از مهیار عزیز ممنون باشیم. چون من اصلاً جام جم نمی خرم. مهیار هم خودش تلفنشون قطع بود، واسه همین به من اس ام اس کرد.

ShahabSAMSUNG
26-05-2007, 23:39
بالاخره امروز تماس گرفتم و موضوع رو عنوان کردم.

نمی دونم با کی حرف زدم ولی گفت من پیگیری می کنم که این بچه ها از این مطالب غلط چاپ نکنن.
بعدش گفت مدرک هم دارید؟ گفتم بله.
شماره فکس داد و من یه متن نوشتم و در نهایت لینک معرفی گوشی رو در سایت رسمی شرکت سامسونگ براشون فرستادم. بعدش هم تلفن زدم و گفتم که فکس رو فرستادم.

به شماره فردا (یکشنبه) که نمی رسه وی در شماره بعدیش احتمالاً شاهد یه اصلاحیه خواهیم بود :31:

CD-RW
27-05-2007, 08:12
بابا اقدام سریع
مدافع حقوق سامسونگ
---------------
از این کارت خوشم اومد .

adamhesaby
28-05-2007, 03:37
فکر نمیکنم نه سونی نه نوکیا همچین طرفدارایی داشته باشن!!!
دمت گرم!

mahyarSAMSUNG
29-05-2007, 18:03
بله دقیقا . اگه به سامسونگ کمی توجه میشد . مطمئن باش ما نبودیدیم الان .

ShahabSAMSUNG
31-05-2007, 00:12
آقایون، اینم جوابیه. به ای-میل فرستاده بودن:

salam man sotoudehnia dabire ejraee click hastam. az tavajohetoon
mamnoonam. az inke clicko mikhoonid. fekr mikonam eshtebahi shode. va
chera be jaye samsung sony zade shode khodam ham nemidoonam.
be har jahat mamnoonam.
ba sepas.
sotoudehnia

احتمالاً در شماره بعدی، اصلاحیه داریم :31:

CD-RW
31-05-2007, 08:31
وای شهاب احتمالا در مورد ساخت Roa نمیخوایی اعتراض کنی , شاید ایران خودرو همچین میلی بهت زد .
ایول بابا پیگیری .

mahyarSAMSUNG
01-06-2007, 18:53
تا دفعه ی دیگه از این حرفهای علکی نزنن

Mahdi_Moosavi
03-06-2007, 00:16
samsung_d600 و ShahabSAMSUNG عزیز با شما دیگه کی هستید!!!!!!!!!

به شما باید گفت فداییان samsung !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CD-RW
03-06-2007, 08:09
هدف فقط دفاع از یک برند معروفه که به دلایل نا مشخص در ایران در حال انقراضه , ولی اگه این برند توی بازار فراگیر بشه خیلی بهتره , هم از نظر کلاس مشتری و هم از نظر سطح بازار , دلیلش اینه که فقط ساخت کره است و چین و سنگاپور و کشورهای دیگه توی ساخت خود گوشی دخالتی ندارند ( منظورم این نیست که دربست ساخت کره باشه ) . در هر حال خیلی عالیه که مثلا بگند توی فلان بازار جنس تقلبی ساخت چین رو نداره .

mahyarSAMSUNG
05-06-2007, 16:59
یا مثلا مثل نوکیا که رفته با زیمنس و سونی هم با اریکسون و .... با شرکت دیگه ای کار نمیکنه . هر چند که جدیدا سونی دست با دامن سامسونگ شده توی ال سی دی

rami_hemi
06-06-2007, 20:36
عمو اگه این کار تو یه کشور دیگه میشد الان به سلابه میکشیدنش .حالا این کاری هم شهاب و مهیار کردن واقعا" یه کار درست هستش.ای ول

CD-RW
07-06-2007, 10:01
ان شا ا... داره خبرهای خوبی میاد !
شاید ربطی به موضوع نداشته باشه ولی خیلی مهمه .
دادگستری مامور حفظ قانون کپی رایت توی ایران شده , یعنی فقط کافیه یه مجله یه مطلبی بدون منبع چاپ کنه تا درش بی چون و چرا تخته بشه , یا به عبارتی دعوی های اینطوری دیگه به شاکی خاص نیاز نداره و مدعی العموم میتونه اقدام کنه .
از سی دی های کپی شده شروع کردند و به نیروی انتظامی سپردند .