PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعد از نصب زبان عربی در v3x

سلینا
21-05-2007, 16:49
با سلام
من گوشیم موتورولا v3x هست از وقتی زبان عربی رو ریختم رو گوشی دیگه نمی تونم وارد وارد دفترچه تلفن یا تنظیمات گوشیم و بقیه ایکون ها به غیر از مسیج بشم در ضمن زمانی هم که(R252211LD_U_85.98.70R_Lang0033_reflash)رو توسط rsd lite 2.7 نصب می کردم error داد
لطفا راهنمایی کنید
واسه فلش کردن هم فایل monster pak رو نتونستم دانلود کنم لطفا یه لینک مستقیم اگه دارین بزارین
با تشکر

mohsenpj
31-05-2007, 11:14
سلام
من هم چنين مشكلي داشتم... شما بايد در ابتدا كل شماره هاي دفتر چه تلفنتون رو پاك مي كردين و بعد اقدام به نصب زبان عربي مي كردين.. در ضمن بعد از همين كار هم خطا مي گيرد ولي مشكلي نيست و موبايل را يك بار خاموش و زوشن كنيد... حالا ابتدا فلش گوشيتون رو عوض كنيد و سپس همانطور كه گفتم زبان عربي رو نصب كنيد... موفق باشيد...

سلینا
15-07-2007, 11:07
سلام
متشکرم محسن البته فلش کردم ولی آیکون هام مثل قبل نیست تعدادشون هم کمتره دیگه داشتم بی خیال زبان فارسی می شدم ولی با راهنمایی شما امتحان میکنم امید وارم درست بشه .ولی امکان داره زبان عربی کلأ مچ نشه با فلشی که کردم چون میگم مثل قبلا نیست آیکون هام فک کنم فایلی که فلش کردم یه نسخه پایین تر بوده که آیکونهام فرق داره و کمتره

بازم ممنون اگه کسی مونستر پک کامل فلش کردن رو داره لینک بزاره ممنون

سلینا
15-07-2007, 11:43
دوباره سلام
این سایت خوبی هستش توش مونستر پک و خیلی چیزای دیگه هم داره
یه سر بزنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

counselor
30-07-2007, 13:10
باید مونستر پکت با lp هماهنگی داشته باشه
یه سر به اینجا بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/forum/showthread.php?t=11871