PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم هماهنگی صدا و تصویر در خروجی برنامه پيناكل و يولد ويدئو استوديو

kourosh_sos
21-05-2007, 09:46
سلام دوستان بنده يه مشكلي با اين دوتا برنامه دارم و اين مشكل اينه كه وقتي كار ميكس و مونتاژ رو انجام ميدم و ميخوام پروژه رو بصورت يه فايل مستقل ذخيره كنم مثلا وقتي با فرمت vcd ذخيره ميكنم وقتي كه فايل رو اجرا ميكنم صدا و تصوير با هم يكسان نيست و تمامي قسمت هايي كه با صدا و تصوير ميكس كرده بودم با هم هماهنگ نيستن ميخواستم بدونم بايد چيكار كنم تا اين مشكل حل بشه فقط تورو خدا سريع كمكم كنيد كه خيلي گيرم
ممنون

Iraya
21-05-2007, 10:44
عزيز تا اونجايي كه من ميدونم تو فرمت DAT و Mpeg VCD كه در واقع هر دو تا يكي هستش
هماهنگ نبودن صدا و تصوير يه امر كاملا عاديه
ولي اگه اين ناهماهنگي زياده بهتر با فرمت ديگري مثل AVI ذخيره كني (البته اگه هاردت جا داره) و سپس به وسيله نرم افزاراي ديگه اونارو تبديل كني

animeditor
21-05-2007, 11:14
سلام جمیعاً

اگه می گفتی که سیستمت چیه، دقیق تر می تونستم کمکت کنم.
چرا؟!
اگه با یه سیستم ضعیف کار می کنی، ممکنه که در حال مونتاژ، صدا و تصویر جوری پخش بشن که به نظر بیاد سینک هستن. ولی وقتی که خروجی می گیری مشخص می شه که این جوری نیست.
از طرفی،
از پروژت یه خروجی Avi بگیر و با برنامه های مبدل دیگه، تبدیل به Vcd کن و ببین باز هم همینه یا نه.

یه کم بیشتر توضیح بده.

التماس دعا
یا علی

kourosh_sos
21-05-2007, 11:43
سلام دوستان سيستم من
پنتيوم 4
1.8 فول
رم 256
گرافيكم پايينه 32
ولي هميشه starup هامو disable ميكنم و كلا تنظيمات سيستمم رو طوري ميكنم كه سرعت سيستم بالا بره

kourosh_sos
21-05-2007, 11:46
راستي دوستان يادم رفت اينو بگم من هاردم زياد جا نداره كه با فرمت avi ذخيره كنم

Iraya
21-05-2007, 12:19
عزيز فاصله زماني بين صدا و تصوير خيلي زياده؟

با فرمت Mpeg2 امتحان كنه حجمش نسبت به Avi كمتره

kourosh_sos
21-05-2007, 19:55
عزيز جان ميدوني چه حالتي ميشه تمامي فريم هايي كه تو timeline ميديم و صدارو افكتو و ... وقتي تنظيم ميكنم وقتي كه خروجي ميدم و رايتش ميكنم ميبينم كه اون قسمت از صدايي كه براي يه فريم تنظيم كردم براي يه فريم ديگه افتاده و كلا اون ترتيبي كه من دادم رو نداره

shebl
20-06-2007, 05:07
عزيز جان ميدوني چه حالتي ميشه تمامي فريم هايي كه تو timeline ميديم و صدارو افكتو و ... وقتي تنظيم ميكنم وقتي كه خروجي ميدم و رايتش ميكنم ميبينم كه اون قسمت از صدايي كه براي يه فريم تنظيم كردم براي يه فريم ديگه افتاده و كلا اون ترتيبي كه من دادم رو نداره

سلام دوست عزيز تا اونجايي كه من ميدونم بهتره كه شما تو صداها از فرمت ام پي تري استفاده نكني
و بعدش هم سعي كن ساخته هاتو طولاني نسازي شش هفت دقيقه كافيه بيشتر نشه فكر كنم اونوقت
نتيجه بهتري بگيري .