PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز ویستا و انترنت پر سرعت )adsl)

AmirDanT
21-05-2007, 07:57
با سلام من از سرویس Adsl استفاده می کنم اما تو ویندوز ویستا نمیدونم چرا نمی تونم کانکت بشم .......

لطفا راهنمایی کنید!
ممنون:20:

H A M E D
21-05-2007, 09:37
طريقه كانكت شدن شما در ويندوز Xp چطور بوده آيا يوزر و پسورد وارد مي كرديد؟
آيا از كارت شبكه هاي يكسان براي اتصال استفاده مي كنيد؟
طريقه تنظيمات در ويندوزها تقريبا يكسان هست ولي ممكنه كه شما درياور مربوط به كارت شبكه يا مودم خودتون رو براي ويستا نصب نكرده باشيد.

AmirDanT
21-05-2007, 12:53
استاد من تو XP با Ethernet وصل می شدم (تنظیمات IP توسط ISP رو مودمم ست شده) درایور های کارت شبکه رو هم با اینکه ویستا بطور کامل می شناخت دانلود کردم و ریختم اما مشکل حل نشد تو ویستا ویندوزم به Network کانکت میشه اما به اینترنت نه اگه گاهی هم بشه تو هیچ سایتی نمی ره...:20:

AmirDanT
21-05-2007, 13:18
راستی ایا شما یا کسی تو اینجا از Adsl با ویندوز ویستا استفاده نمی کنه؟

AmirDanT
30-05-2007, 20:47
جواب!!!!!!!!

marco250
30-05-2007, 22:13
ویستا به صورت پیش فرض از IPv6 استفاده میکنه. برو اونو disable کن و IP رو رو IPv4 تنظیم کن.
احتمالا مشکلت حل می شه.

AmirDanT
06-06-2007, 22:26
مرسی بابت راهماییت رفیق اما اونو هم امتحان کردم نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inkareeeeeeeeee
07-06-2007, 04:41
دوست گرامی، من از ویستای التیمت استفاده میکنم و وقتی داشتم اینستالش میکردم اینترنتم هم وصل بودش( همیشه وصله) و اتوماتیک به اینترنت وصل شدش و یه کانکشن ساخت ، الانم راحت دارم با 8 مگ در ثانیه باهاش کار میکنم
یه چک کن ببین شاید یه چیزاییشو اینستال نکردی !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AmirDanT
07-06-2007, 18:26
دوست من تنظیملت باسه من هم دقیقا مثل باسه شماست الان هم خود ویندوز ویستا به اینترنت وصل می شه اما تو هیچ سایتی نمی ره یعنی دقیقا شماره Ip ها و غیره مثل تصویری که شما انداختین می یاد اما هیچ سایتی رو وا نمی کنه می تونم بپرسم شما از چه Isp گرفتین و ایا ویندوزتون کرک شدست یا نه!

AmirDanT
07-06-2007, 18:28
البته مادربورد من و واضحا کارت شبکه من با شما فرق می کنه اما ویستا می شناسه و باهاشون سازگاره!!

Inkareeeeeeeeee
08-06-2007, 15:41
دوست من تنظیملت باسه من هم دقیقا مثل باسه شماست الان هم خود ویندوز ویستا به اینترنت وصل می شه اما تو هیچ سایتی نمی ره یعنی دقیقا شماره Ip ها و غیره مثل تصویری که شما انداختین می یاد اما هیچ سایتی رو وا نمی کنه
عجیبه ، حالا شما از کجا میدونی که کانکتی ؟! ... شاید IE ت یه اشکالی داره ، یه اپرا اینستال کن ببین کارت حل میشه ؟! ... شایدم ------ هاتو تنظیم نکردی !!!

می تونم بپرسم شما از چه Isp گرفتین
من از TDC

و ایا ویندوزتون کرک شدست یا نه!
ارژینال دارم

Inkareeeeeeeeee
08-06-2007, 15:44
البته مادربورد من و واضحا کارت شبکه من با شما فرق می کنه اما ویستا می شناسه و باهاشون سازگاره!!
بهترین چیز واسه مطمئن شدن و چک کردن اینکه درایور هاتون آپدیته یا نه ( بعد از اینکه مشکلتون حل شدش) یه SCAN تو سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش

AmirDanT
08-06-2007, 18:22
دوست من ویستا تو قسمت Network Connections وقتی به Network یا به Internet یا به هر دو وصل باشی به طور واضح اعلام می کنه حتی ایکون های روی نوار Start او 2 تا مانیتور ها هم در موقعیت های متفاوت ایکونشون فرق می کنه مثلا تو Network Conncections وقتی به اینترنت دسترسی داری او کره زمینه روشن می شه و ....

AmirDanT
08-06-2007, 18:24
رفیق ممکنه به خاطر IE باشه اما فکر نکنم با این مشکلی داشته باشه چون تو قسمت connection status می نویسه Sent = 0 !!!! نمی دونم ولی حتمی با یه مرورگر دیگه امتحات می کنم!