PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Read Error در سی دی بر روی فایل ها

Reza goli
20-05-2007, 15:07
کسی بلده که بر روی فایل های دورن سی دی یک نمونه قفل بگذاریم که خوانده نشه و هیچ کاریش نشه کرد...

نمونه ی این کار رو در قفل نگهبان دیده ایم:8:

hakhamanesh
20-05-2007, 16:00
اگر منظورتون اينه كه موقع ايميج گرفتن از سيدي Read Error بيافته ميتونيد فايلهاي imp نرم افزار WTM CDProtector رو در سطح سيدي پخش كنيد تا موقع ايميج گرفتن اين حالت پيش بياد و زمان ايميج گرفتن به عقب بيافته ولي اين كه هيچ كاريش نشه كرد همچين چيزي نداريم.
برخي ورژنهاي قفل نگهبان از تركهاي مجازي استفاده ميكنن كه اونها هم قابل كپيه و اينطوري نيست كه نشه هيچ كاريش كرد

Reza goli
21-05-2007, 10:22
اگر شما قفل نگهبان رو چک کرده باشید می بینید که سه فایل NEGAHBAN.SEC و NEGGLP.LCK و NEGAHBAN.WDF غیر قابل کپی بوده و حتی با Isobuster هم نمی توان آن را کپی نمود و یک ارور می زند:18: :18: :18:

v65j
21-05-2007, 13:44
کدوم ورژن این قفل اینجوریاس؟
خوب شما می تونی با یکم فکر به این نتیجه برسی وقتی یه فایلی رو نمی شه کپی کرد و اطلاعاتی تو اون نیست به دردی نمی خوره و فایل داممی هست و شاید (به احتمال زیاد) از حجم آن تو قفل استفاده شده (یعنی با یه فایل با همون حجم توی ایمیج نیازی به اون فایل نیست)
یه حرف کلی هم اینکه این نگهبان مالی نیست که بخواین از روی روش های بکار رفته تو اون تقلید کنین اگه مالی بود نمی شد با کیل کردن 2 تا کار برنامه رو با خوبی و خوشی ران کرد.
یا علی

SILWESTER
21-05-2007, 20:56
اگر شما قفل نگهبان رو چک کرده باشید می بینید که سه فایل NEGAHBAN.SEC و NEGGLP.LCK و NEGAHBAN.WDF غیر قابل کپی بوده و حتی با Isobuster هم نمی توان آن را کپی نمود و یک ارور می زند:18: :18: :18:
شما هم فايل هاي با پسوند imp رو كه هخامنش گفت به همين ناميهايي كه تو نگهبان هست تغيير بده.
همون حالت درست ميشه كه اشاره كردي.

Reza goli
23-05-2007, 20:06
SILWESTER:
شما هم فايل هاي با پسوند imp رو كه هخامنش گفت به همين ناميهايي كه تو نگهبان هست تغيير بده.
همون حالت درست ميشه كه اشاره كردي.

اما من می خوام که فایل هایی که برنامه نویسی شده رو این طوری کنم!!!:19: :19: :19: :19:

hakhamanesh
23-05-2007, 22:01
اما من می خوام که فایل هایی که برنامه نویسی شده رو این طوری کنم!!!:19: :19: :19: :19:

بيشتر توضيح بده

Reza goli
24-05-2007, 10:05
بيشتر توضيح بده

یعنی می خام که با این کارم یک برنامه ی دانشگاهی رو که دارای فایل های DLLهست ناخوانا کنم و با این کار بر روی همین فایل ها دیگه غیر کپی هست :21: :21: :21: :21:

با این کار دیگه با Clone CD و Iso Buster نمی شه کپی کرد:10: :10: :10: :10:

Reza goli
24-05-2007, 10:08
گرفته شده از آدرس:
در صفحه ی 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر کل آموزش ها و نرم افزار ها رو گرفته باشی wtm protector این کار رو می کنم
همچنین copy killer ولی فکر میکنم copy killer قویتر باشه
این لینک vtm cd protect 1.98
نسخه فول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی copykiller رو تو گوگل سرچ کن من که کرکی از این نرم افزار ندیدم

خب من هم دارم الان اونو دانلود می کنم نتیجشو با این برنامه بهتون می رسونم... :31: :31: :31: :31:

Reza goli
24-05-2007, 10:12
اینو از آدرس زیر گرفتم:
صفحه ی 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر کل آموزش ها و نرم افزار ها رو گرفته باشی wtm protector این کار رو می کنم
همچنین copy killer ولی فکر میکنم copy killer قویتر باشه
این لینک vtm cd protect 1.98
نسخه فول

ولی copykiller رو تو گوگل سرچ کن من که کرکی از این نرم افزار ندیدم

الان من هم دارم فایلی رو که گفته بودید دانلود می کنم :27: :27: :27: :27:

حتما امتحان می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم:8: :8: :8: :8:

================================================== ================
ببخشید مثل اینکه سیستمم یک مشکل داشت اینجوری شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

hakhamanesh
24-05-2007, 11:56
براي محافظت از فايلهاي DLL ميتوني از برنامه MoleBox استفاده كني.

Reza goli
19-06-2007, 08:53
اين روش براي فايهاي دامي استفاده ميشه نه فايلهاي اصلي يه برنامه
براي محافظت از فايلهاي DLL ميتوني از برنامه MoleBox استفاده كني.

حالا شما این روش را به من آموزش بدهید تا به آنجای کار نیز نظری می اندازیم... اگر dll نشد در پایان در جایی به درد ما می خورد.:27:

yashar8000
24-06-2007, 11:33
فقط اینو می تونم بگم که خیلی مبتدی هستی . هیچ کاری نمی تونی بکنی

همونطوری که نگهبان نمی تونه بکنه

SadeghPM
24-06-2007, 13:24
در این تاپیک به صورت کامل
نحوه ایجاد بد سکتور نرم افزای روی سی دی
توضیح داده شده:

SILWESTER
24-06-2007, 23:41
حالا شما این روش را به من آموزش بدهید تا به آنجای کار نیز نظری می اندازیم... اگر dll نشد در پایان در جایی به درد ما می خورد.:27:
سلام! شما با همان wtm ميتوني به فايل هاي اجرايي هم اررور بزاري. ولي محدوديت داره. مثلا فايل هايي كه آورلي دارن رو ساپورت نميكنه. net. هم فكر نكنم بشه و يه سري از اگزه هاي ديگه
آموزش اين دوستمون هم كه كامل توضيح داده.
دستت درد نكنه صادق خان بابت آموزش!

Reza goli
26-01-2008, 16:55
بسم رب شهدا!

بوق بوق ...
کسی راه دیگری پیدا نکرده؟
من یکی که خیلی نیازمندم کمک کنید به خدا چیزی از شما کم نمی شه. تازه ثواب هم داره!

SILWESTER
26-01-2008, 23:59
سلام
شما عزيز كارت مگه هنوز راه نيفتاده؟؟؟؟؟؟
لب مطلب اينه كه وقتييه فايل داري كه بايد اجرا بشه به طور صحيح بايد سي دي رام بدون مشكل اونو بخونه پس نميشه اررورش كني. البته ميشه به فوتر بعضي فايل ها اروور چسبوند كه نام بردم
wtm cd protector
يا حق!

Reza goli
04-02-2008, 15:18
بسم رب شهدا!

اونو که یک جوری سرش روبه هم اوردم ولی دیگه چه کار کنم که باز کاربا حالی و من می دونم که بعضی ها بلدند و به من نمی گند.:19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19:

SILWESTER
05-02-2008, 22:18
بسم رب شهدا!

اونو که یک جوری سرش روبه هم اوردم ولی دیگه چه کار کنم که باز کاربا حالی و من می دونم که بعضی ها بلدند و به من نمی گند
باورت ميشه من اون قسمت بالا رو 3 بار خوندم نفهميدم يعني چي!! به جان خودم

Reza goli
09-02-2008, 09:25
بسم رب شهدا!

بیا بگیر:

آن را که به گونه ای دیگر قفلی کردیم.
اما این کار نیز از دید شریفمان نیکو است و دوست داریم آن را نیز یاد بگیریم.
امان از روزگار غریب که مردم زکات دانش خود را نمی پردازند و به دیگران نمی آموزند.

mahramasrar2
05-03-2008, 01:55
رضا گلي جان نوع نگارش شما بسيار جالب ودر نوع خود شگفت آور است!!!

من بسياري از پست هاي اين تاپيك ويا تاپيك هاي مشابه شما را مطالعه كردم وهربار مجبور شدم چند بار بخوانم تا بفهمم شما چه مي گوئيد!!!

به گمانم شما در خارج ايران مثلا در تاجيكستان يا افغانستان زندگي مي كنيد درست است؟!!!

اما راجع به سئوال شما : شما در صورتي كه بروي فايلهاي اساسي يك برنامه مهم فايلهاي دامي قرار دهيد (مثلا بروي dll ها ) نبايد انتظار داشته باشيد كه برنامه مادر موفق به خواندن فايلهاي خراب شده!! بدون پيغام error باشد بنابراين در صورتي كه مايل به اين كار هستيد فايلهاي اساسي ولازم الجرا را مخفي كنيد ولي چند فايل دامي بي فايده در سي دي قرار دهيد وپسوند آنها را به .dll تغيير دهيد بنابراين همه دچار اين توهم مي شوند كه فايلهاي اساسي cd همين فايلهاي جعلي ومعيوب هستند

Reza goli
05-03-2008, 13:41
بسم رب شهدا!

خوب بايد گفت كه بايد دنبال راه ديگري بگردم و انگار اين تاپيك يك تاپيك مردود است!
درباره ي آن كه اهل كجا هستم بهتر است بماند تا بعد.