PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش بي نظير مانيتور سامسونگ در بازارهاي جهاني

mahyarSAMSUNG
20-05-2007, 02:18
سامسونگ با فروش بيش از 6/6 ميليونLCD مانيتور در سه ماهه سوم سال جاري بالاترين رتبه در بازارهاي جهاني را كسب كرد

به گزارش روابط عمومي شركت سامسونگ الكترونيك اين شركت با فروش مانيتور ممتاز ديجيتال توانست بالاترين مقام را در تمام بازارهاي مانيتور و نيز سازندگان كامپيوتر شخصي بدست آورد به طوري كه امسال با فروش بيش از يك ميليون مانيتور در مقايسه با دوره مشابه سال قبل اين مارك موقعيت خود را براي هفت سال متوالي در بازار كامپيوتر چين، يعني جايي كه بيش از بيست سازنده داخلي و سازندگان جهاني رقابتي تنگاتنگ دارند را حفظ نموده است بر اساس اين گزارش شركت سامسونگ با اين ركورد فروش در مدت زمان محدود موفق به كسب مقام اول در سهم بازار 6/35 درصدي در بيش از 40 كشور جهان از جمله آلمان، ايتاليا، برزيل، روسيه، هند و چين شد و بيشترين آمار فروش را به خود اختصاص داد. گفتني است بر اساس تجزيه و تحليل هاي صورت گرفته از سوي شركت تحقيقات بازار ديسپلي سرچ بر روي عملكرد بازار مانيتور جهان طي سه ماهه سوم سال، سامسونگ با فروش 6/6 ميليونLCD مانيتور مقام نخست، كامپيوتر دل (DELL) با فروش 000/195/6 مانيتور با سهم 7/14 درصدي بازار، اچ پي (HP) با فروش 000/067/4 مانيتور با سهم 6/9 درصدي بازار و ال جي – فيليپس (LG – PHILIPS) با فروش 000/634/3 مانيتور و سهم 6/8 درصدي بازار به ترتيب مقام هاي بعدي فروش را در بازارهاي جهاني بدست آوردند كه اين موفقيت سامسونگ به دليل تكنولوژي، قدرت طراحي و مارك SyncMaster و نيز ورود با قدرت به بازار (B2B) به اضافه ارايه حجيم مانيتور به كشتي هاي كروز (تفريحي) كه نماينده فرهنگ لوكس اروپاست مي باشد. قابل ذکر است شرکتهای DELL و HP پانلها و قطعات خود را از شرکت سامسونگ تامیین میکنند.
معاون ارشد بخش تصويري سامسونگ الكترونيك در ارتباط با مانيتورهاي سامسونگ مي گويد: اين شركت سعي مي كند مقام خود را به عنوان بهترين توليد كننده مانيتور با توسل به بهترين تكنولوژي و قدرت نام تجاری، با ورود به بازارهاي در حال توسعه حفظ نمايد.

حالا هی بعضیا مثل آقای اکتور میاد میگه ال جی خوبه . ال جی فروشش 5 پنجمه

MOHAMMAD2010
22-05-2007, 12:40
من که بعید میدونم ال جی پنجم باشه!!!!!
منبع رو هم بدین

Gabana
22-05-2007, 12:54
مطلب جالبي بود - اگر ممكن هست منبع را هم ذكر كنيد

rainysky50
22-05-2007, 13:37
جمعش کن سامسونگ دی 600 جان.اقای باهوش لابد میخواهی با این همه تبلیغ اول نشه.در ضمن بالفرض که هی تولید کنه اما مگه کیفیت هم دارن!!!در ضمن من شرط میبندم تو یه حقوقی چیزی سر ماه از سامسونگ میگیره در ضمن به مسئولان سامسونگ بگو برات از میوه های بسته بندی شدشون بفرستن!!!هی که بگی سامسونگ خوبه ولی خود کره ایها نمیگن خوبه برو کمی توی ماهواره و شبکه های کره ای رو نگاه کن اگر توی برنامه ها و گزارشات و فیلمها و... این شبکه ها اسم سامسونگ رو دیدی من اسممو عوض میکنم در ضمن برو جانم سامسونگت توی افریقا تبلیغ کن شرکتی که نتونه یک کنترل تلویزیون خوش دست و با کیفیت تولید کنه باید گذاشتش در کوزه و ابشو خورد

bineshan
22-05-2007, 14:11
همیشه بیشترین بهترین نیست

mahyarSAMSUNG
23-05-2007, 19:44
توروخدا نگاه کن . داره درباره تلوزیونهای سامسونگ صحبت میکنه . من هم نگفتم که بهترین اصلا این رو ما تعیین نمیکنیم این مردم دنیا هستند که تعیین میکنن کدوم خوبه الان هم که دیدن بیشترین فروش رو داشته . سامسونگ توی تلوزیون که دیگه رقیب . حتی توی ایرانم هم خیلی فروشش خوبه . من هیچ پولی از سامسونگ نمیگیرم . دارم از حقوقش دفاع میکنم . حتما میگی مردم برن ال جی بخرن ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فعلا که توی این بازهای تکواندو دیدم که فکر کنم توی چین هم بود فقط تبلیغ سامسونگ بود . توی کره هم که همه سامسونگی هستند مطمئنم . این رو هم برای دعوا نذاشتم فقط برای اطلاع بود .

samsung.ir

bineshan
23-05-2007, 22:59
samsung_d600 دوست من این همه جوش نزن
بی خیال

movahhed
24-05-2007, 08:53
سلام
کسی عکسی از بازی در بی دبلیو 940 نداره بزاره ؟
میدونید من توی شک افتادم یه دل میگم پول رو نگهدارم برای کنسول های اینده وخرج های جانبی یه دل هم میگم یه مانیتور بگیرم حالشو ببرم
اصلا نمیدونم چیکار کنم اخه من الان خیلی روی تی وی مشکلی ندارم با اینکه تی وی معمولی هست
می خوام بفهمم اگه تصویر خیلی خیلی فرق داره شاید مانیتور بگیرم
لطفا یه راهنمایی بفرمایید

MOHAMMAD2010
24-05-2007, 10:46
من که تا حالا شنیده بودم lcd الجی اوله حالا نمیدونم شما چطور میگین سامسونگ
از نظر کیفیت و بهترین طراحی هم که سونی اوله

mahyarSAMSUNG
29-05-2007, 17:39
ال جی اوله ؟؟؟ بابا شما دیگه کی هستید . شماها نگاهتون فقط توی ایران .
ولی شرمنده اونجا که گفتم ال جی 5 اشتباه گفتم آخه ال جی فلیپس 5 . نه ال جی خالی .

سامسونگ در صدر فروش مانیتور ال سی دی . تلویزون صفحه تخت و معمولی و مانیتور سی آر تی

hiwa_it
29-05-2007, 18:14
یه کم منطقی فکر کنیم بهتر نیست :31:

سامسونگ از نظر کیفیت عالی هست حرفی توش نیست ولی اینکه فروش اول رو داره دلیل داره چون قیمتش به نسبت کیفیت کارش میارزه
ولی اول همیشه سونی بوده و هست ولی گرونقیمت من سامسونگ گرفتم چون با یک شرایط و امکانات سامسونگ 1000 یورو بود سونی 2500 یورو خب منی که نمیتونم پول بدم به سونی سامسونگ رو برمیدارم لااقل 80 % تو دنیا همین کار رو میکنن

ajjdesa
29-05-2007, 23:18
تو سایت pcworld که خیلی معتبره اگه برین چه تو مانیتور های CRT چه LCd رتبه سامسونگ بهتره یا بهتر بگم ال جی اصلا رتبه نداره چون درجه مانیتورهای ال جی C هست اما سامسونگ AA+ من خودم یه مانیتور ال جی داشتم همین چند روز پیش ترکید

mahyarSAMSUNG
01-06-2007, 18:25
بله دقیقا . ممنون که گفتید چون کسی اینجا حرف منو قبول نداره .