PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک برنامه زیبای FaceFilter Studio

تهرانی
19-05-2007, 16:56
سلام به دوستان عزیز
لطفا یک کرک از برنامه FaceFilter Studio به همراه برنامه اصلی را که با یکدیگر 100% انطباق داشته باشند قرار دهید.(برنامه اصلی و کرک آن)

این هم توضیحات برنامه:

روتوش و زیباسازی تصاویر صورت توسط FaceFilter Studio 1.0.518 ::

تصاویری که توسط دوربینهای دیجیتالی از صورت افراد گرفته می شوند در عین کیفیت بسیار بالا , ممکن است ایراد های جزیی مختلفی داشته باشند که از زیبایی تصویر شما بکاهند , ایرادهایی چون نمایش دقیق چین و چرو ک و لک های پوستی , گودی و سیاهی زیر چشم , قرمزی رنگ چشم به خاطر فلش , بازتاب و تاثیر نور فلش بر روی پوست صورت و .....

برای رفع این گونه ایرادهای تصاویر چه میکنید؟ به سراغ نرم افزارهای بزرگ ویرایش تصویر مانند فتوشاپ و کرل میروید ؟

FaceFilter Studio نام نرم افزاری مختص این کار و محصولی از شرکت Reallusion است که به شما امکان روتوش , آرایش و زیبا سازی تصاویر صورت را در محیطی حرفه ای و مخصوی این کار می دهد .دارای ابزارهای گوناگونی مانند لوازم آرایشی ( رژ و مداد و سایه ) و ابزارهای زیباسازی دیگر مانند سفید کننده ی دندان و ... ابزاری برای Anti-Aging یا همان پایین آوردن سن با از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و دور چشم , ابزارهایی برای کاهش قرمزی جشم , تنظیم و بهبود رنگ پوست , کاهش میزان سایه افتادگی روی صورت , تغییر رنگ پوست ( تا حدی برنزه یا سفید و ... کردن ) , مخفی کردن جوش ها و لک های صورت , تغییر حالات صورت( برای مثال اخم لب ها تبدیل به لبخند می شود ) و .....

آسانی کار با این نرم افزار و مراحل 4 گانه ی ایجاد تغییرات بر روی تصاویر از ویژگی های دیگر این محصول قدرتمند است .

Ali_k
20-05-2007, 06:40
سلام خود برنامه همراه با سریالش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تهرانی
22-05-2007, 19:29
علی آقا خیلی ازتون ممنونم.فقط یه مشکل کوچیک هست اونم اینه که حجم برنامه یکم بالاست)26 مگ( و رپید شیر هم اجازه نمیده از دانلود منیجر استفاده کنم.اگر برای این مشکل هم بتونید راهی پیدا کنید دیگه نور علا نوره.منتظرم.

Ali_k
23-05-2007, 06:31
علی آقا خیلی ازتون ممنونم.فقط یه مشکل کوچیک هست اونم اینه که حجم برنامه یکم بالاست)26 مگ( و رپید شیر هم اجازه نمیده از دانلود منیجر استفاده کنم.اگر برای این مشکل هم بتونید راهی پیدا کنید دیگه نور علا نوره.منتظرم.
دوست من از این آدرس دانلودش کن :

اینم سریالش:

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تهرانی
26-05-2007, 18:26
سلام علی آقا.ممنونم از برنامتون.من اونو دانلود کردم ولی هیچ راهی برای وارد کردن سریالی که دادید در برنامه وجود نداره و همچنان محدودیت 15 روزه دارد.در ضمن ورژن آن 2 است.ظاهرا فقط از طریق کرک هایی که جایگزین فایل اصلی میشوند محدودیت آن برداشته میشود.همچنان منتظر کمک شما هستم.

Ali_k
27-05-2007, 06:24
سلام علی آقا.ممنونم از برنامتون.من اونو دانلود کردم ولی هیچ راهی برای وارد کردن سریالی که دادید در برنامه وجود نداره و همچنان محدودیت 15 روزه دارد.در ضمن ورژن آن 2 است.ظاهرا فقط از طریق کرک هایی که جایگزین فایل اصلی میشوند محدودیت آن برداشته میشود.همچنان منتظر کمک شما هستم.
دوست من این دو تا آدرس که میگذارم ورژن فولش از یکی ازاین دوتا دانلود کن :

این ورژن سریال میخواد (بالایی) سریالش:

یا این ورژن:

و یا همونی که پست اول لینک دادم کل لینکایی بود که من پیدا کردم فکر کنم اولیه که الان پست دادم قابلیت رزیوم داشته باشه
موفق باشید

daniel007
22-06-2015, 20:35
سلام خسه نباشید اینو سریال اولیه نصبشو وکرکشو می خواستم FaceFilter.Studio.3.02.1720.1 اینم اسم برنامش این درست نبود

LOGIN: lj3683@akerd.com
PASS: lj3683akerd

serial 28E6R25C6YZY8CWGEKCV6S

در ضمن اول که می خوای برنامه رو نصب کنی سریال می خواد من هرچی زدم قبول نشد شما میتونید کمک کنید
اینم لینک برنامه