PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا یه تایپیک میره تو ترش؟

vorojax
18-05-2007, 20:13
سلام.
چه عواملی باعث میشه که یه تایپیک بره تو ترش ؟
مثلا یه تایپیک ورزشی مثل : کلوپ هوادارن یوونتوس؟؟

WooKMaN
18-05-2007, 20:40
خب اگه موضوع تاپيك تكراري يا خلاف قوانين انجمن باشه ترشي ميشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته احتمال داره تاپيك از موضوع اصليش خارج شه كه بازم ترشي ميشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak
18-05-2007, 20:49
اگر تاپيك هاي قوانين رو مطالعه كنيد ديگه هيچ وقت هيچ تاپيكي تراش نميره

اينها براي نمونه
قوانين انجمن هاي p30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
* قوانين و اطلاعات انجمن متفرقه * ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قــــوانـيـــن و اطــلاعــيـــه هاي انـجــمــن خــبــــرهـا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smahdis
18-05-2007, 21:17
سلام.

از شما كه 659 تا پست دارين بعيده اين سئوال رو بپرسين(نكنه ميخواين مچ كسي رو بگيرين؟!:46: ).

nw_nk
19-05-2007, 08:30
سلام.

تو ترش بهش سر بزن! شاید کسی پست نامربوط تو تاپیکت داده یا بحث بی ربطی شروع شده بوده!

Babak
19-05-2007, 10:44
مهم : * قوانين و اطلاعات انجمن متفرقه * ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3-از نوشتن مطالب ورزشي در انجمن خودداري كنيد

سلام
ميدونيم طبق چارچوب متفرقه تاپيك ورزشي نبايد داشته باشيم
اما به تساهل چند تايي تاپيك فعلا هست با موضوع ورزش
مثل :
مهم : دنـــــیــــای فـــــوتـــــبـــــال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظر سنجي: لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من تاپيك شما رو ديدم . هيچ
بعد چلسي رو ديدم
يه شمارش كه چند تا باشگاه محبوب هست ؟ ديدم بخواد بره جلو انجمن متفرقه بايد تخته بشه بجاش ورزشي بشه

دوست خوب متفرقه بايد بتونه به همه چيز برسه
اجازه بديم كه بحث هاي ورزشي توي همون تاپيك هاي موجود دنبال بشه
ممنون

vorojax
19-05-2007, 17:24
خیلی جالبه تایپیک هایی که برایه یه بازیکن زده میشه دوامش خیلی بیشتر(در صورتی که تعداد بازیکن بیشتر از یع تیمه.) از تایپیک یه باشگاهست نمی دونم چرا؟ ولی هر چی هست مجبوریم بپزیریم.(فکر نکنم سر جمع تایپیک هایی که برایه تیم بشه بشه 15 تا ولی اگه تو انجمن ببنین مسائل تکراری و مشابه هم یه 50 تایی کمه کم هست.)
بی خیال...............!

Saman-tci
19-05-2007, 17:28
مهم : * قوانين و اطلاعات انجمن متفرقه * ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
ميدونيم طبق چارچوب متفرقه تاپيك ورزشي نبايد داشته باشيم
اما به تساهل چند تايي تاپيك فعلا هست با موضوع ورزش
مثل :
مهم : دنـــــیــــای فـــــوتـــــبـــــال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظر سنجي: لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من تاپيك شما رو ديدم . هيچ
بعد چلسي رو ديدم
يه شمارش كه چند تا باشگاه محبوب هست ؟ ديدم بخواد بره جلو انجمن متفرقه بايد تخته بشه بجاش ورزشي بشه

دوست خوب متفرقه بايد بتونه به همه چيز برسه
اجازه بديم كه بحث هاي ورزشي توي همون تاپيك هاي موجود دنبال بشه
ممنون

دقیقا حرف بابک درسته ... بزارید چند تا تاپیک ورزشی باشه و همه اونجا فعالیت کنن نه اینکه هر نفر چون یه بازیکن یا تیم رو دوست داره بیاد تاپیک بزنه ....

vorojax
19-05-2007, 17:32
دقیقا حرف بابک درسته ... بزارید چند تا تاپیک ورزشی باشه و همه اونجا فعالیت کنن نه اینکه هر نفر چون یه بازیکن یا تیم رو دوست داره بیاد تاپیک بزنه ....

تایپیک هایی که برایه یه بازیکن زده میشه چی>؟!
بابا عدالتو رعایت کنین.
ولی باز تاکید می کنم ... بی خیال........!

c0rd3r
19-05-2007, 18:56
آقایون مدیرا اگه اینو میبینند .

میتونید یه انجمن ورزشی بسازید ؟

با تشکر .

peyman_nn
19-05-2007, 19:35
یه قسمت برای گفتگوهای ورزشی بذارید

nw_nk
19-05-2007, 20:48
تایپیک هایی که برایه یه بازیکن زده میشه چی>؟!
بابا عدالتو رعایت کنین.
ولی باز تاکید می کنم ... بی خیال........!

تاپیکهایی مثل رونالدینهو و کریستینو رونالدو دارای طرفداران بسیاری است که با علاقه بحث رو پیگیری میکنند و عکس و مطالب جدید میزارن! مدیران حداقل به احترام دوستان فوق تاپیکهای ذکر شده رو ترش نمی کنند! بده؟

Babak
20-05-2007, 00:06
يه مطلب جالب بگم ؟
تا ما يه تاپيك رو تراش ميكنيم
ميان ميگن چرا اون يكي رو نكردي
ميان 10 تا لينك براي من رديف ميكنن از تاپيك هايي كه بايد تراش كنم
و يادم رفته و نديدم و حواسم نبوده و كار زياد بوده و وقت نكردم و تو برنامست آروم اروم ميرم جلو و و و و

كلا جالبه تا شرايط براي يكي از ما سخت ميشه سعي نميكنيم كمكي باشيم براي تنفس بهتر ديگران تلاش ميكنيم در خفه كردن بيشتر
اين ملت آزادي خواه

يك نكته واضح :::: خطاي يك نفر مجوزي براي خطاي من نميده
خلاف يك راننده مجوزي براي خلاف راننده ديگه نميده حتي اگه ماموري اون خلاف رو نبينه
نميتونيم بگيم چون فلاني از چراغ قرمز رد شد و جريمه نشد پس همه مجازند براي تكرار خلاف
قواننين انجمن آن چيزيست كه نوشته شده در تاپيك هاي قوانين
براي اينكه بدونيم چي درسته و چي غلط به قوانين نگاه ميكنيم نه به رفتار باقي يوسر ها

c0rd3r
20-05-2007, 09:30
يه مطلب جالب بگم ؟
تا ما يه تاپيك رو تراش ميكنيم
ميان ميگن چرا اون يكي رو نكردي
ميان 10 تا لينك براي من رديف ميكنن از تاپيك هايي كه بايد تراش كنم
و يادم رفته و نديدم و حواسم نبوده و كار زياد بوده و وقت نكردم و تو برنامست آروم اروم ميرم جلو و و و و

كلا جالبه تا شرايط براي يكي از ما سخت ميشه سعي نميكنيم كمكي باشيم براي تنفس بهتر ديگران تلاش ميكنيم در خفه كردن بيشتر
اين ملت آزادي خواه

يك نكته واضح :::: خطاي يك نفر مجوزي براي خطاي من نميده
خلاف يك راننده مجوزي براي خلاف راننده ديگه نميده حتي اگه ماموري اون خلاف رو نبينه
نميتونيم بگيم چون فلاني از چراغ قرمز رد شد و جريمه نشد پس همه مجازند براي تكرار خلاف
قواننين انجمن آن چيزيست كه نوشته شده در تاپيك هاي قوانين
براي اينكه بدونيم چي درسته و چي غلط به قوانين نگاه ميكنيم نه به رفتار باقي يوسر ها

سلام .

آقا بابک حرف شما درست .

اما نمیشه یه جای دیگه برای گفتگوهای ورزشی درست کنید تا دوستان برای این موضوع ها به انجمن متفرقه

نرن ؟

اگه اینکارو بکنید ممنون میشم . :46:

peyman_nn
20-05-2007, 13:08
3-از نوشتن مطالب ورزشي در انجمن خودداري كنيد[/QUOTE]

بابک جان دلیل قطعی برای ننوشتن در مورد مطالب ورزشی چیه؟
من یه لینک در مورد معضلات ورزشی زدم
چرا به اون گیر ندادید ؟